ELIMINATOR 2017 - KLASYFIKACJA KOŃCOWA PEŁNA WG MIEJSC
Eliminator 2017
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-11-25
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 411
Wystartowało : 351
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 351
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPolowka
0.9km
   
1PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej 2003MULKS Juvenia GłuchołazyGŁUCHOŁAZYM2000:00:0000:06:59
2MALINA Dawid 2001Inżynieria Biegania - Twój trener biegowy!RYBNIKM2000:00:0000:07:23
3RZĄSA Franciszek 2287TKN Tatra TeamZAKOPANEM2000:00:0000:07:41
4KOŃ Piotr 2006Alpin Sport TeamRĘCZNOM3000:00:0000:07:52
5BODURKA Krzysztof 2004ALPIN SPORT TEAMNIELEPICEM2000:00:0000:07:46
6GRZĄDZIEL Dominik 2007ATTIQDZIEKANOWICEM3000:00:0000:07:46
7KUBERA Bartłomiej 2192FORUMrunKRAKÓWM2000:00:0000:07:46
8GRACZ Bogusław 2328PORONONM4000:00:0000:07:35
9BIERNAWSKI Piotr 2005ATTIQNOWY TARGM4000:00:0000:07:53
10ELANTKOWSKI Jan 2230TKN Tatra TeamZAKOPANEM2000:00:0000:08:00
11JAWORSKI Zbigniew 2080KLUSZKOWCEM4000:00:0000:07:58
12GAWROŃSKI Tomasz 2008UMKS NADIR JędrzejówJĘDRZEJÓWM2000:00:0000:08:14
13POPIELARSKI Kubuś 2283TKN Tatra TeamZAKOPANEM2000:00:0000:08:22
14WÓJCIK Adam 2120CHOCZNIAM2000:00:0000:08:25
15MIŚKIEWCZ Mariusz 2334MNICHM3000:00:0000:07:54
16KASZYCA Paweł 2320IGLOO BOCANIAJANKOWICEM3000:00:0000:08:22
17HUZIOR Piotr 2316ATTIQ / SalmingNOWY TARGM4000:00:0000:08:30
18MAGIERA Janusz 2117FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKIM5000:00:0000:08:32
19FALKOWSKI Krzysztof 2041Woodward RunnersKRAKÓWM3000:00:0000:08:26
20KOZIOŁ Kamil 2183Husaria Race TeamMICHAŁOWICEM2000:00:0000:08:21
21SAWICKI Kacper 2281TKN Tatra TeamNOWY TARGM2000:00:0000:08:38
22BROL Marcin 2151MK teamKATOWICEM3000:00:0000:08:32
23PORĘBSKI Rafał 2095Evil TeamZAWADAM4000:00:0000:08:28
24KNAP Mateusz 2012Scarpa Team Polska/ KS KandaharKATOWICEM2000:00:0000:08:37
25KUBICA Marcin 2237Inov-8 TeamBIELSKO-BIAŁAM2000:00:0000:08:46
26MADEJCZYK Marek 2168KATOWICEM3000:00:0000:09:00
27WRÓBEL Tomasz 2303MKS-R Centrum DziengielGOLESZÓWM4000:00:0000:08:55
28STEC Jakub 2198ULTRA BESKID SPORTGODZISZKAM2000:00:0000:08:55
29URBAŃCZYK Karol 2290Night Runners GliwiceGLIWICEM2000:00:0000:09:10
30DZIDOWSKI Aleksander 2187TG Sokół ZakopaneZAWIERCIEM3000:00:0000:08:37
31GAWLAS Dominik 2337M3000:00:0000:09:02
32KUBACZKA Grzegorz 2138www.ag-architekci.plSKOCZÓWM3000:00:0000:08:43
33BONIEC Radosław 2174ŻARYM2000:00:0000:08:42
34GRUDZIEŃ Krzysztof 2278USTROŃM4000:00:0000:09:22
35SAWICKI Szymon 2280NOWY TARGM4000:00:0000:09:01
36SEDLAK Michał 2009Lubię To BieganieGIERASZOWICEM4000:00:0000:09:07
37SOKOŁOWSKI Marek 2085Alpin Sport TeamMYSŁOWICE-WESOŁAM4000:00:0000:09:12
38PUZOŃ Robert 2234Nutrend TeamBIELSKO- BIAŁAM3000:00:0000:08:56
39ULFIK Rafał 2225Alpin Soprt Team/SKB KraśnikZABRZEM3000:00:0000:09:19
40FLOREK Sebastian 2019NORAFSPORTGABOŃM3000:00:0000:09:26
41WOJCIECHOWSKI Krzysztof 2226TKN Tatra TeamZAKOPANEM2000:00:0000:09:39
42KUŚMIERSKI Michał 2050Ultra Beskid SportBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:09:29
43DZIĘGIELOWSKI Paweł 2236HRmax ŻoryŻORYM3000:00:0000:09:33
44PIĘTKA Tomasz 2330BIELSKO BIAŁAM3000:00:0000:09:38
45STACHURA Damian 2037ZAGŁĘBIE LUBINLUBINM3000:00:0000:09:23
46PLOCH Jakub 2153NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM2000:00:0000:09:44
47KRASULAK Daniel 2229WKS Śląsk WrocławWROCŁAWM3000:00:0000:09:36
48KOT Rafał 2067Góral z Mazur // KB Jurund SzczytnoSZCZYTNOM3000:00:0000:10:01
49GRUSZCZYŃSKI Artur 2116KATOWICEM4000:00:0000:09:37
50KOS Tomasz 2262Państwowa Straż Pożarna BytomTYCHYM3000:00:0000:09:54
51KIEŁTYKA Zbigniew 2180KW GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:09:59
52KOKOT Krzysztof 2011HRmax ŻoryŻORYM4000:00:0000:10:02
53BADURA Adam 2017Forma Wodzisław ŚląskiRYBNIKM3000:00:0000:09:38
54KROSNY Sebastian 2020BODYDRY TEAMMIKOŁÓWM3000:00:0000:09:33
55BUCZYŃSKI Adam 2291Nokia Krakow TeamKRAKOWM4000:00:0000:09:45
56KUBALA Tomasz 2224Pressing Bike-System Ice-Went TeamMARKLOWICEM4000:00:0000:09:45
57FERENC Janusz 2070UKS LUDWIKOWICELUDWIKOWICE KŁ.M6000:00:0000:09:57
58BROJ Marcel 2146BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM2000:00:0000:09:40
59GRYGIEL Marek 2134JACEKBIEGA RUNNING TEAMKRAKÓWM4000:00:0000:10:18
60GARDENER Jacek 2010Alpin Sport Team / JacekBiega Running TeamWARSZAWAM5000:00:0000:10:03
61CHRAPKIEWICZ Michał 2068SBD Energetyk RybnikCIESZYNM3000:00:0000:10:27
62SZYDŁOWSKI Łukasz 2282RYBNIKM3000:00:0000:09:58
63ŁUPIEŻOWIEC Piotr 2322MKS Centrum DzięgielówCISOWNICAM4000:00:0000:10:15
64KNUTELSKI Błażej 2335GRYWAŁDM2000:00:0000:10:06
65KARGÓL Rafał 2295Logtech Team RadzionkówRADZIONKÓWM3000:00:0000:10:07
66HATALA Mariusz 2218BB RUNNERS Hati TeamBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:10:26
67PYTEL Janusz 2160SOKÓŁZAKOPANESOSNOWIECM5000:00:0000:10:25
68DĄBROWSKI Piotr 2042SBBP-ŁosieWARSZAWAM4000:00:0000:10:47
69LEŚNIEWSKI Rafał 2310BICIUFAPSZTRIWIELICZKAM4000:00:0000:10:14
70HORZELA Błażej 2149Beta-TransRADZIONKÓWM2000:00:0000:09:45
71KUSZELA Mateusz 2325ATAK LEWEJ ŁYDYWROCŁAWM3000:00:0000:10:40
72GALMAN Adam 2275GLIWICEM4000:00:0000:10:43
73MURAWSKI Rafał 2317M3000:00:0000:11:41
74RECZEK Sebastian 2102KS Zielono-CzarniMIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:0000:11:41
75WANTULOK Mateusz 2267Uzdrowiskowy TEAMWISŁAM3000:00:0000:09:38
76KOSTELA Piotr 2284WatahaNOWY TARGM3000:00:0000:09:32
77LISAK Wojciech 2201KATOWICEM3000:00:0000:09:22
78GOŚCINIEWICZ Paweł 2035ZIEMOWIT TEAMKATOWICEM4000:00:0000:09:41
79KWIATEK Dawid 2243BYTOMM2000:00:0000:09:01
80ŻYŁA Sebastian 2124KOŃCZYCE MAŁEM2000:00:0000:09:35
81SNARSKI Dariusz 2039KATOWICEM4000:00:0000:09:34
82KOCHEL Paweł 2084Kowary biegająKOWARYM3000:00:0000:09:36
83MATECKI Tomasz 2209BIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:09:32
84JANDZIŚ Wiesław 2181Aktywny DynówDYNÓWM4000:00:0000:09:47
85PETKIEWICZ Tomasz 2141STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM3000:00:0000:10:03
86PIECHA Artur 2304T-Mobile Running TeamRYBNIKM4000:00:0000:09:23
87SŁOBODZIAN Jerzy 2064NYSA BIEGADZIERŻONIÓWM5000:00:0000:09:47
88KUKUŁA Sławomir 2045ANDRYCHÓWM2000:00:0000:09:30
89MAJEWSKI Arkadiusz 2182WODZISŁAW ŚLĄSKIM4000:00:0000:09:37
90THIER Dominik 2212JacekBiega Running Team / KS KandaharWARSZAWAM3000:00:0000:09:47
91DOMIN Łukasz 2177Lider Animator/Aktywny DynówDYNÓWM2000:00:0000:10:13
92KOZIARSKI Michał 2309LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM3000:00:0000:09:41
93CIUPEK Remigiusz 2188Taurus30 Cycling TeamUSTROŃM3000:00:0000:10:01
94SZKODA Dariusz 2171SOCIOS GÓRNIKRUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:09:51
95GRUND Marek 2221Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM2000:00:0000:09:54
96MIROŃCZUK Roman 2167Drużyna SzpikuKRAKÓWM4000:00:0000:10:24
97SPORYSZ Mateusz 2289KOZYM2000:00:0000:09:58
98NOSALIK Marek 2222MTAŻYWIECM5000:00:0000:09:55
99RADOMSKI Zbigniew 2173TKKF BeskidekBIELSKO-BIAŁAM6000:00:0000:10:17
100JASEK Piotr 2311-BUCZKOWICEM3000:00:0000:10:01
101PASUTO Grzegorz 2332M3000:00:0000:10:19
102BARTULA Arkadiusz 2216Speed Team BrzeszczeBRZESZCZEM4000:00:0000:09:51
103OLMA Przemysław 2169GONIACKA TEAM/ KS KANDAHARBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:09:50
104DYLĄG Wojciech 2301KS Limanowa ForrestTYMBARKM2000:00:0000:09:37
105SERAFIN Dariusz 2033Klub Biegacza FartlekWISŁA MAŁAM4000:00:0000:10:34
106RAJA Paweł 2264Skyrunning PolandWROCŁAWM3000:00:0000:10:11
107WOJNO Arkadiusz 2115HUSARIA RACE TEAMŁÓDŹM3000:00:0000:10:13
108AGIEJCZYK Wojciech 2305APTIV RUNNING TEAMKRAKÓWM3000:00:0000:09:57
109BASZAK Tomasz 2288SiłaOgra.plSTRACHÓWM3000:00:0000:10:17
110GUZDEK Tomasz 2258STRAZ POZARNA BYTOMBYTOMM3000:00:0000:09:58
111PUDŁO Mateusz 2286Husaria Race TeamWARSZAWAM2000:00:0000:10:11
112KLONOWSKI Kamil 2081MOSIR ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM2000:00:0000:10:25
113KOMANIECKI Łukasz 2157RYBNIKM3000:00:0000:10:33
114JUSZCZAK Artur 2122KW Jastrzębie-ZdrójJASTRZĘBIE-ZDRÓJM4000:00:0000:09:54
115KOZAR Michał 2185OLEŚNICAM3000:00:0000:10:30
116STOLECKI Grzegorz 2306TRUCHTACZ MYSŁOWICECHEŁM ŚLĄSKIM3000:00:0000:09:57
117RADZIK Piotr 2021SIEMIANOWICEM3000:00:0000:10:27
118TOKAREWICZ Damian 2052ZebryZEBRZYDOWICEM3000:00:0000:10:04
119SOBOLA Grzegorz 22724drinkiRACIBÓRZM2000:00:0000:10:23
120URBAN Wiktor 2162Night Runners ZabrzeZABRZEM2000:00:0000:10:00
121SZCZUREK Dominik 2178TKKF Uklejna MyśleniceMYŚLENICEM3000:00:0000:09:55
122ŻABA Igor 2333M3000:00:0000:10:41
123KOPIEC Roland 2296ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM2000:00:0000:10:01
124GRYCKO Konrad 2097FURIONKRAKÓWM2000:00:0000:10:51
125BRÓG Wojciech 2048OLKUSZM3000:00:0000:10:03
126PRASOŁ Marcin 2256KOBIÓRM3000:00:0000:10:28
127KANIA Damian 2105MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO.IMYSŁOWCEM3000:00:0000:10:25
128WOLAŃSKI Tomasz 2312MIĘDZYRZECZE GÓRNEM2000:00:0000:10:14
129WALCZYŃSKI Mariusz 2329HRmax ŻoryŻORYM3000:00:0000:10:23
130KOZIEŁ Krzysztof 2314Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:10:33
131JASTRZĘBSKI Piotr 2190SOCIOS SILESIAZABRZEM2000:00:0000:10:16
132MAJCHRZAK Maciej 2196WROCŁAWM2000:00:0000:10:45
133GWÓŹDŹ Michał 2163#czeladzbiegaCZELADŹM4000:00:0000:11:14
134JEAN MICHEL Warnotte 2336M4000:00:0000:11:00
135CHMIELOWSKI Michał 2065Górskie pędziwiatryJUSZKOWOM3000:00:0000:11:09
136WILK Dawid 2194SOCIOS GÓRNIKZABRZEM2000:00:0000:10:13
137RZEPKA Piotr 2125parkrun katowiceŚWIĘTOCHŁOWICEM2000:00:0000:10:35
138MORAWSKI Grzegorz 2277trener24h.com.plWARSZAWAM3000:00:0000:10:56
139MAJCHROWSKI Jacek 2028CKB TarnobrzegTARNOBRZEGM4000:00:0000:10:52
140PLUCINSKI Grzegorz 2014Inżynieria Biegania TeamRYDUŁTOWYM4000:00:0000:11:10
141SZYMIK Krzysztof 2130bziegacz samotnt wilkJASTRZEBIEM4000:00:00
142BŁASZCZAK Jarosław 2298APTIV RUNNING TEAMKRAKÓWM4000:00:0000:11:05
143ŚWIŃCZYK Marcin 2184GODZISZKAM3000:00:0000:11:30
144PYTLARZ Wojtek 2110Neverland teamBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:11:14
145STEFAŃSKI Zbigniew 2207HebelLIBIĄŻM4000:00:0000:11:06
146GÓRNY Mirosław 2242NUTREND TEAMBIELSKO-BIAŁAM5000:00:0000:10:35
147MOSTOWIK Marcin 2227BRZESZCZEM3000:00:0000:11:08
148MAŁACHOWSKI Mariusz 2103Biegając z wilkamiRADOMSKOM4000:00:0000:10:34
149KNURA Aleksander 2252KW Jastrzębie - ZdrójPOŁOMIAM3000:00:0000:11:22
150STAŃCZAK Grzegorz 2270GLIWICEM3000:00:0000:10:42
151STELMASZCZYK Bartłomiej 2235Scout TaemCZĘSTOCHOWAM4000:00:0000:11:25
152DAWIDOWICZ Krzysztof 2164FreeWayJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3000:00:0000:11:25
153MADEJA Piotr 2156BESTWINAM3000:00:0000:11:07
154URBAŃSKI Robert 2055KOCIERZ RYCHWAŁDZKIM4000:00:0000:11:24
155FARON Robert 2002Salco Garmin TeamZALESIEM4000:00:0000:08:03
156KALITA Arek 2223BIELSKO-BIAŁAM4000:00:0000:10:20
157SZOSTAK Artur 2129Bravehearts LegionowoWIELISZEWM2000:00:0000:10:25
158BUŁA Robert 2133RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM2000:00:0000:10:46
159KUSZKA Michał 2016BBL MikołówMIKOŁÓWM3000:00:0000:10:41
160KOZIEŁ Grzegorz 2027Silesia Runners ClubSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:00:0000:11:15
161OLEKSIEWICZ Michał 2166JANKOWICEM3000:00:0000:10:14
162KROTLA Piotr 2126CZĘSTOCHOWAM3000:00:0000:10:36
163WĄS Andrzej 2189ZIELONKIM4000:00:0000:10:37
164WRZESZCZ Mariusz 2015TRIATHLON MIETKÓW TEAMPIOTROWICEM2000:00:0000:10:26
165DURAŁ Grzegorz 2228Trening UltrasaWROCŁAWM3000:00:0000:10:33
166PIÓRKOWSKI Tomek 2144Biskupice Family TeamWIELICZKAM4000:00:0000:10:55
167WRZESIŃSKI Piotr 2215GAPPAG TeamCZĘSTOCHOWAM4000:00:0000:10:42
168ISKRZYCKI Andrzej 2211RZESZÓWM4000:00:0000:10:12
169GOLF Krystian 2072nezrzeszonyCHORZÓWM3000:00:0000:10:35
170MIKULSKI Michał 2239GREMI BOCHNIABOCHNIAM3000:00:0000:10:36
171TOMCZYK Marcin 2279KRAKÓWM4000:00:0000:10:38
172DYLĄG Andrzej 2302KS Limanowa ForrestTYMBARKM4000:00:0000:10:47
173KUBERA Marcin 2285KubeRUNRUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:10:47
174SZUKAŁA Damian 2123Żary Runners TeamBIENIÓWM3000:00:0000:10:57
175KARWACKI Grzegorz 2119jaWAŁBRZYCHM4000:00:0000:10:57
176KRÓL Kamil 2191SOCIOS GÓRNIKMYSŁOWICEM2000:00:0000:10:42
177LEWANDOWSKI Paweł 2150RZESZÓWM3000:00:0000:10:56
178STASIK Krzysztof 2179Logtech Sport Team RadzionkówRADZIONKÓWM3000:00:0000:10:44
179TONDYS Piotr 2114TIGERS TEAMŁÓDŹM4000:00:0000:10:55
180BEDNARZ Sebastian 2139OTMUCHÓWM4000:00:0000:10:42
181GRAJEK Marek 2175WARSZAWAM3000:00:0000:10:35
182GURGUL Sebastian 2078AROMAT NÓGKRAKÓWM3000:00:0000:10:52
183LEITNER Rafał 2148RYBNIKM2000:00:0000:10:38
184NIERADA Marcin 2263KATOWICEM3000:00:0000:10:48
185STACHURSKI Paweł 2104ŁAŃCUTM3000:00:0000:10:48
186JANUSZEWSKI Tomasz 2040JASTRZĘBIE-ZDRÓJM5000:00:0000:11:20
187KUBIK Jarosław 2143Mysłowicki Klub Biegacza No.IJAWORZNOM4000:00:0000:10:54
188HEDA Sebastian 2231PAWŁOWICEM3000:00:0000:11:21
189PROŃ Adam 2030IPRONMANKATOWICEM4000:00:0000:11:16
190WĘGLARZ Czesław 2240nezrzeszonyKĘDZIERZYN-KOŹLEM5000:00:0000:11:16
191GLISZCZYŃSKI Paweł 2135Orzeł Biały S.A.ZABRZEM3000:00:0000:11:41
192SEMMERLING Przemysław 2274Górskie pedziwiatryGDYNIAM3000:00:0000:10:53
193KELLER Dariusz 2047Night Runners +KRAKÓWM2000:00:0000:11:04
194PODSADNIUK Mateusz 2031Easy Run KRAKÓWNOWY SĄCZM3000:00:0000:11:17
195DOMISZEWSKI Wojciech 2249USTRZYKI DOLNEM5000:00:0000:11:01
196SUDNIK Krzysztof 2300KNURÓWM3000:00:0000:10:52
197SZCZEPANIK Grzegorz 2058WilDeerKRAKÓWM3000:00:0000:11:34
198GAUDYN Andrzej 2152SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:00:0000:11:02
199LIWOCH Sebastian 2061MYSZKÓWM3000:00:0000:11:08
200DZIUBA Emilian 2013STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM4000:00:0000:11:19
201RACZYŃSKI Bogusz 2087TIGERS TEAMALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM3000:00:0000:11:30
202SZYMCZAK Łukasz 2244SSW Team KrośniceMILICZM3000:00:0000:10:59
203OKOŃ Łukasz 2241GIERAŁTOWICEM3000:00:0000:10:56
204BLUNTZER Gregoire 2315FRESSE SUR MOSELLEM5000:00:0000:11:32
205POTOCZNY Mirosław 2107Trail Runners JaworznoJAWORZNOM4000:00:0000:11:34
206LIS Radosław 2313GLIWICEM3000:00:0000:11:45
207KANIA Paweł 2247SAINT-GOBAIN SQUADDĄBROWA GÓRNICZAM4000:00:0000:11:46
208KOŚMIDER Tomasz 2293Spartanie DzieciomWROCŁAWM3000:00:0000:11:32
209SIEWKO Piotr 2023SZWAGRY TEAMDĘBOWIECM4000:00:0000:11:23
210ŁYZIŃSKI Jan 2172KUŹNIA NIEBOROWSKAM5000:00:0000:11:33
211PIŁAT Artur 2029KRZYŻANOWICEM4000:00:0000:12:00
212KARAŚ Michał 2044GOOL Gorce Nowy TargNOWY TARGM3000:00:0000:11:42
213RESPONDEK Marcin 2090Lecymy DurśSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:00:0000:10:01
214WILK Tomasz 2251MomNaToCałeŻycieMIKOŁÓWM3000:00:0000:11:28
215CAŁKA Grzegorz 2233Radzymin Run TeamRADZYMINM4000:00:0000:11:37
216DYDUŁA Łukasz 2053Ital Car TeamKRAKÓWM4000:00:0000:12:25
217SUJAK Mirosław 2043MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM5000:00:0000:11:45
218GURGUL Mateusz 2113Aromat NógKRAKÓWM3000:00:0000:12:42
219SERZYSKO Bartosz 2299Aptiv Running TeamCIESZYNM2000:00:0000:10:48
220STEFAŃSKI Jaroslaw 2200W pogoni za duchemSIEMIANOWICEM5000:00:0000:11:34
221FIGAS Sebastian 2232Litwin Triathlon TeamWROCŁAWM4000:00:0000:12:47
222PITAS Andrzej 2186ZapierdalaczeROGOŹNIKM4000:00:0000:13:14
223TOL Kamil 2220Mafia Team LubliniecLISÓWM3000:00:0000:12:55
224TOMCZYK Tomasz 2161RMF 4racing OCRZANRZEM3000:00:0000:12:51
225KLATE Łukasz 2111Łódź Kocha SportŁÓDŹM3000:00:0000:12:33
226LEŚNIAK Tomasz 2063Krzywda TeamDĄBROWA GÓRNICZAM3000:00:0000:13:05
227BEDNAREK Jacek 2059MetLife RUNWARSZAWAM4000:00:0000:13:22
228KULA Krzysztof 2140CIESZYNM2000:00:0000:14:21
229STOLARSKI Paweł 2094Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCZECHOWICE-DZIEDZICEM 3000:00:0000:10:52
230BIEDROŃ Marcin 2024WROCŁAWM 2000:00:0000:10:32
231SWOBODA Jarosław 2036Night Runners GliwiceKNURÓWM 4000:00:0000:10:55
232KAWULOK Adrian 2176WILAMOWICEM 3000:00:0000:10:58
233HORA Grzegorz 2193RUDA ŚLĄSKAM 3000:00:0000:11:11
234WOROBIEC Józef 2158TERVEL Daniel Wosik TeamJĘDRZEJÓWM 6000:00:0000:11:13
235RĘBISZ Paweł 2308Trail Runners JaworznoJAWORZNOM 4000:00:0000:10:13
236KADŁUBEK Aleksander 2254TKTJTARNOWSKIE GÓRYM 3000:00:0000:10:51
237ZAJDEL Michal 2246INO JORUDA ŚLĄSKA HALEMBAM 3000:00:0000:10:55
238URBAŃCZYK Dawid 2093Lecymy DurśBYTOMM 2000:00:0000:11:25
239BARTOSIEWICZ Adam 2062OCR PolskaGRYFINOM 4000:00:0000:10:53
240JABŁOŃSKI Sebastian 2208Positiv VibrationWROCŁAWM 3000:00:0000:10:56
241OŻGA Sebastian 2074TYCHYM 2000:00:0000:11:12
242KRZCZUK Benedykt 2066TYCHYM 5000:00:0000:11:10
243HOMBEK Maciej 2260Uzdrowiskowy TeamUSTROŃM 4000:00:0000:11:40
244KWIATKOWSKI Kajetan 2109BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSKM 3000:00:0000:11:25
245ŻUREK Rafał 2271RACIBÓRZM 2000:00:0000:10:36
246KRASOŃ Rafał 2092Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEM 3000:00:0000:11:27
247KURYŁO Zenon 2057SBD ENERGETYK RYBNIKRYBNIKM 5000:00:0000:11:34
248KORNAŚ Marcin 2219Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM 3000:00:0000:11:26
249MUSZYŃSKI Marcin 2266JAKTORÓW-CHYLICEM 2000:00:0000:11:08
250JAWORSKI Jarosław 2273WYRYM 3000:00:0000:10:50
251BIZOŃ Tomasz 2054ANDRYCHÓWM 4000:00:0000:11:02
252JANOWICZ Adam 2132RYBNIKM 2000:00:0000:10:46
253DWORNICKI Tomasz 2319RYBNIKM 4000:00:0000:11:14
254ŚMIATEK Marcino 2203AgresorSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 4000:00:0000:11:15
255SMACZYNSKI Dariusz 2159SRS AKTYWNA DABROWADABROWA GORNICZAM 5000:00:0000:11:03
256SIKORA Mariusz 2091GogglePro Active Eyewear TeamTARNOWSKIE GÓRYM 4000:00:0000:11:32
257SMUDA Ryszard 2210TYCHYM 5000:00:0000:11:30
258PIOSEK Grzegorz 2195Logtech Run Team RadzionkówPIEKARY ŚLĄSKIEM 3000:00:0000:10:48
259ROGOSZ Marcin 2076Socios GórnikRUDA ŚLĄSKAM 3000:00:0000:11:33
260FALKOWSKI Piotr 2268FKS Pegaz PiasecznoPIASECZNOM 4000:00:0000:11:44
261MROZEK Grzegorz 2327GASZOWICEM 4000:00:0000:11:39
262WOJTYRA Daniel 2269TARNOWSKIE GÓRY STRZYBNICAM 2000:00:0000:11:25
263KUČERKA Jakub 2025Kasia i KubaTŘINECM 2000:00:0000:11:49
264SEWINA Dominik 2106Karate Tsunami BydgoszczBYDGOSZCZM 3000:00:0000:11:44
265WAWROWSKI Jarosław 2326ZABRZEM 4000:00:0000:11:22
266ZIELIŃSKI Łukasz 2128TARNOWSKIE GÓRYM 3000:00:0000:11:29
267LIGEZA Witold 2324Smashing PĄpkins/UnlimitedPODGÓRKI TYNICKIEM 4000:00:0000:11:52
268HOLECZEK Damian 2259ŻodnyRUDA ŚLĄSKAM 4000:00:0000:11:11
269GRABALSKI Dariusz 2265JAKTORÓW-KOLONIAM 3000:00:0000:11:08
270SMOROŃ Krzysztof 2204KRAKÓWM 3000:00:0000:11:58
271SCHILLER Fryderyk 2205Trinitec Running TeamMIKOŁÓWM 4000:00:0000:11:49
272BORATYŃSKI Adam 2294WARSZAWAM 4000:00:0000:12:20
273DAWID Mirosław 2089OPATÓWM 5000:00:0000:12:07
274BIENIECKI Marek 2323OTK RzeźnikM 2000:00:0000:12:52
275ZAREMBA Marek 2142kamikadzeBARANÓWM 5000:00:0000:12:19
276LOMBARSKI Łukasz 2245SSW Team KrośniceKROŚNICEM 3000:00:0000:12:36
277SZLĘZAK Piotr 2253KOBIÓRM 3000:00:0000:12:06
278TIAHNYBOK Paweł 2073Socios SilesiaKALETYM 4000:00:0000:11:54
279WITA Krzysztof 2250Forma Wodzisław ŚląskiTURZA ŚLĄSKAM 3000:00:0000:12:01
280NÓŻKA Andrzej 2214PYRNIKM 3000:00:0000:12:26
281ŻMUDKA Bartek 2321RYBNIKM 3000:00:0000:12:34
282SEKUŁA Dawid 2112SKAWINAM 2000:00:0000:12:44
283DŁUGOSZ Marek 2071CHORZÓWM 3000:00:0000:12:49
284SZPERLICH Grzegorz 2202PrzełajkaSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 4000:00:0000:13:22
285KOZICKI Jacek 2331M 3000:00:0000:12:41
286KAŹMIERSKI Janusz 2170DA SIĘWARSZAWAM 6000:00:0000:13:10
287WIĘCZKOWSKI Wojciech 2118HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAM 4000:00:0000:12:57
288MĄDRZYK Daniel 2108KRAKÓWM 3000:00:0000:12:50
289WRÓBEL Marcin 2121FC KarolinaMINSK MAZOWIECKIM 4000:00:0000:13:08
290RÓG Marek 2127ŁOMIANKIM 4000:00:0000:13:04
291FARMAS Dariusz 2137NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM 4000:00:0000:14:03
292ŚWIERK Stanisław 2145NaturalniE JanowiceJANOWICE WIELKIEM 6000:00:0000:13:33
293BIEDNY Szymon 2199Rzadko SmutniLESZNOM 3000:00:0000:13:52
294HONKISZ Sebastian 2136KOZYM 3000:00:0000:15:04
295WALENTYŃSKI Bartłomiej 2257GLIWICEM 2000:00:0000:16:00
296DUDEK Dominik 2082BIELSKO-BIAŁAM 4000:00:0000:14:55
297WOJCIECH Piotr 2086Biegam żeby Bartek mógł chodzićŚWIERKLANYM 3000:00:0000:17:49
Znaleziono 297 wynik(ów)