ELIMINATOR 2017 - KLASYFIKACJA KOŃCOWA PEŁNA WG MIEJSC
Eliminator 2017
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-11-25
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 411
Wystartowało : 351
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 351
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0.9km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPolowka
0.9km
   
1PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej 2003MULKS Juvenia GłuchołazyGŁUCHOŁAZYM2000:00:0000:06:59
2MALINA Dawid 2001Inżynieria Biegania - Twój trener biegowy!RYBNIKM2000:00:0000:07:23
3GRACZ Bogusław 2328PORONONM4000:00:0000:07:35
4RZĄSA Franciszek 2287TKN Tatra TeamZAKOPANEM2000:00:0000:07:41
5BODURKA Krzysztof 2004ALPIN SPORT TEAMNIELEPICEM2000:00:0000:07:46
6GRZĄDZIEL Dominik 2007ATTIQDZIEKANOWICEM3000:00:0000:07:46
7KUBERA Bartłomiej 2192FORUMrunKRAKÓWM2000:00:0000:07:46
8KOŃ Piotr 2006Alpin Sport TeamRĘCZNOM3000:00:0000:07:52
9BIERNAWSKI Piotr 2005ATTIQNOWY TARGM4000:00:0000:07:53
10MIŚKIEWCZ Mariusz 2334MNICHM3000:00:0000:07:54
11JAWORSKI Zbigniew 2080KLUSZKOWCEM4000:00:0000:07:58
12ELANTKOWSKI Jan 2230TKN Tatra TeamZAKOPANEM2000:00:0000:08:00
13FARON Robert 2002Salco Garmin TeamZALESIEM4000:00:0000:08:03
14GAWROŃSKI Tomasz 2008UMKS NADIR JędrzejówJĘDRZEJÓWM2000:00:0000:08:14
15KOZIOŁ Kamil 2183Husaria Race TeamMICHAŁOWICEM2000:00:0000:08:21
16POPIELARSKI Kubuś 2283TKN Tatra TeamZAKOPANEM2000:00:0000:08:22
17KASZYCA Paweł 2320IGLOO BOCANIAJANKOWICEM3000:00:0000:08:22
18WÓJCIK Adam 2120CHOCZNIAM2000:00:0000:08:25
19FALKOWSKI Krzysztof 2041Woodward RunnersKRAKÓWM3000:00:0000:08:26
20PORĘBSKI Rafał 2095Evil TeamZAWADAM4000:00:0000:08:28
21HUZIOR Piotr 2316ATTIQ / SalmingNOWY TARGM4000:00:0000:08:30
22MAGIERA Janusz 2117FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKIM5000:00:0000:08:32
23BROL Marcin 2151MK teamKATOWICEM3000:00:0000:08:32
24KNAP Mateusz 2012Scarpa Team Polska/ KS KandaharKATOWICEM2000:00:0000:08:37
25DZIDOWSKI Aleksander 2187TG Sokół ZakopaneZAWIERCIEM3000:00:0000:08:37
26SAWICKI Kacper 2281TKN Tatra TeamNOWY TARGM2000:00:0000:08:38
27BONIEC Radosław 2174ŻARYM2000:00:0000:08:42
28KUBACZKA Grzegorz 2138www.ag-architekci.plSKOCZÓWM3000:00:0000:08:43
29KUBICA Marcin 2237Inov-8 TeamBIELSKO-BIAŁAM2000:00:0000:08:46
30WRÓBEL Tomasz 2303MKS-R Centrum DziengielGOLESZÓWM4000:00:0000:08:55
31STEC Jakub 2198ULTRA BESKID SPORTGODZISZKAM2000:00:0000:08:55
32PUZOŃ Robert 2234Nutrend TeamBIELSKO- BIAŁAM3000:00:0000:08:56
33MADEJCZYK Marek 2168KATOWICEM3000:00:0000:09:00
34SAWICKI Szymon 2280NOWY TARGM4000:00:0000:09:01
35KWIATEK Dawid 2243BYTOMM2000:00:0000:09:01
36GAWLAS Dominik 2337M3000:00:0000:09:02
37SEDLAK Michał 2009Lubię To BieganieGIERASZOWICEM4000:00:0000:09:07
38URBAŃCZYK Karol 2290Night Runners GliwiceGLIWICEM2000:00:0000:09:10
39SOKOŁOWSKI Marek 2085Alpin Sport TeamMYSŁOWICE-WESOŁAM4000:00:0000:09:12
40ULFIK Rafał 2225Alpin Soprt Team/SKB KraśnikZABRZEM3000:00:0000:09:19
41GRUDZIEŃ Krzysztof 2278USTROŃM4000:00:0000:09:22
42LISAK Wojciech 2201KATOWICEM3000:00:0000:09:22
43STACHURA Damian 2037ZAGŁĘBIE LUBINLUBINM3000:00:0000:09:23
44PIECHA Artur 2304T-Mobile Running TeamRYBNIKM4000:00:0000:09:23
45FLOREK Sebastian 2019NORAFSPORTGABOŃM3000:00:0000:09:26
46KUŚMIERSKI Michał 2050Ultra Beskid SportBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:09:29
47KUKUŁA Sławomir 2045ANDRYCHÓWM2000:00:0000:09:30
48KOSTELA Piotr 2284WatahaNOWY TARGM3000:00:0000:09:32
49MATECKI Tomasz 2209BIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:09:32
50DZIĘGIELOWSKI Paweł 2236HRmax ŻoryŻORYM3000:00:0000:09:33
51KROSNY Sebastian 2020BODYDRY TEAMMIKOŁÓWM3000:00:0000:09:33
52SNARSKI Dariusz 2039KATOWICEM4000:00:0000:09:34
53ŻYŁA Sebastian 2124KOŃCZYCE MAŁEM2000:00:0000:09:35
54KRASULAK Daniel 2229WKS Śląsk WrocławWROCŁAWM3000:00:0000:09:36
55KOCHEL Paweł 2084Kowary biegająKOWARYM3000:00:0000:09:36
56GRUSZCZYŃSKI Artur 2116KATOWICEM4000:00:0000:09:37
57MAJEWSKI Arkadiusz 2182WODZISŁAW ŚLĄSKIM4000:00:0000:09:37
58DYLĄG Wojciech 2301KS Limanowa ForrestTYMBARKM2000:00:0000:09:37
59PIĘTKA Tomasz 2330BIELSKO BIAŁAM3000:00:0000:09:38
60BADURA Adam 2017Forma Wodzisław ŚląskiRYBNIKM3000:00:0000:09:38
61WANTULOK Mateusz 2267Uzdrowiskowy TEAMWISŁAM3000:00:0000:09:38
62WOJCIECHOWSKI Krzysztof 2226TKN Tatra TeamZAKOPANEM2000:00:0000:09:39
63BROJ Marcel 2146BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM2000:00:0000:09:40
64GOŚCINIEWICZ Paweł 2035ZIEMOWIT TEAMKATOWICEM4000:00:0000:09:41
65KOZIARSKI Michał 2309LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM3000:00:0000:09:41
66PLOCH Jakub 2153NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM2000:00:0000:09:44
67BUCZYŃSKI Adam 2291Nokia Krakow TeamKRAKOWM4000:00:0000:09:45
68KUBALA Tomasz 2224Pressing Bike-System Ice-Went TeamMARKLOWICEM4000:00:0000:09:45
69HORZELA Błażej 2149Beta-TransRADZIONKÓWM2000:00:0000:09:45
70JANDZIŚ Wiesław 2181Aktywny DynówDYNÓWM4000:00:0000:09:47
71SŁOBODZIAN Jerzy 2064NYSA BIEGADZIERŻONIÓWM5000:00:0000:09:47
72THIER Dominik 2212JacekBiega Running Team / KS KandaharWARSZAWAM3000:00:0000:09:47
73OLMA Przemysław 2169GONIACKA TEAM/ KS KANDAHARBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:09:50
74SZKODA Dariusz 2171SOCIOS GÓRNIKRUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:09:51
75BARTULA Arkadiusz 2216Speed Team BrzeszczeBRZESZCZEM4000:00:0000:09:51
76KOS Tomasz 2262Państwowa Straż Pożarna BytomTYCHYM3000:00:0000:09:54
77GRUND Marek 2221Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM2000:00:0000:09:54
78JUSZCZAK Artur 2122KW Jastrzębie-ZdrójJASTRZĘBIE-ZDRÓJM4000:00:0000:09:54
79NOSALIK Marek 2222MTAŻYWIECM5000:00:0000:09:55
80SZCZUREK Dominik 2178TKKF Uklejna MyśleniceMYŚLENICEM3000:00:0000:09:55
81FERENC Janusz 2070UKS LUDWIKOWICELUDWIKOWICE KŁ.M6000:00:0000:09:57
82AGIEJCZYK Wojciech 2305APTIV RUNNING TEAMKRAKÓWM3000:00:0000:09:57
83STOLECKI Grzegorz 2306TRUCHTACZ MYSŁOWICECHEŁM ŚLĄSKIM3000:00:0000:09:57
84SZYDŁOWSKI Łukasz 2282RYBNIKM3000:00:0000:09:58
85SPORYSZ Mateusz 2289KOZYM2000:00:0000:09:58
86GUZDEK Tomasz 2258STRAZ POZARNA BYTOMBYTOMM3000:00:0000:09:58
87KIEŁTYKA Zbigniew 2180KW GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:09:59
88URBAN Wiktor 2162Night Runners ZabrzeZABRZEM2000:00:0000:10:00
89KOT Rafał 2067Góral z Mazur // KB Jurund SzczytnoSZCZYTNOM3000:00:0000:10:01
90CIUPEK Remigiusz 2188Taurus30 Cycling TeamUSTROŃM3000:00:0000:10:01
91JASEK Piotr 2311-BUCZKOWICEM3000:00:0000:10:01
92KOPIEC Roland 2296ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM2000:00:0000:10:01
93RESPONDEK Marcin 2090Lecymy DurśSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:00:0000:10:01
94KOKOT Krzysztof 2011HRmax ŻoryŻORYM4000:00:0000:10:02
95GARDENER Jacek 2010Alpin Sport Team / JacekBiega Running TeamWARSZAWAM5000:00:0000:10:03
96PETKIEWICZ Tomasz 2141STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM3000:00:0000:10:03
97BRÓG Wojciech 2048OLKUSZM3000:00:0000:10:03
98TOKAREWICZ Damian 2052ZebryZEBRZYDOWICEM3000:00:0000:10:04
99KNUTELSKI Błażej 2335GRYWAŁDM2000:00:0000:10:06
100KARGÓL Rafał 2295Logtech Team RadzionkówRADZIONKÓWM3000:00:0000:10:07
101RAJA Paweł 2264Skyrunning PolandWROCŁAWM3000:00:0000:10:11
102PUDŁO Mateusz 2286Husaria Race TeamWARSZAWAM2000:00:0000:10:11
103ISKRZYCKI Andrzej 2211RZESZÓWM4000:00:0000:10:12
104DOMIN Łukasz 2177Lider Animator/Aktywny DynówDYNÓWM2000:00:0000:10:13
105WOJNO Arkadiusz 2115HUSARIA RACE TEAMŁÓDŹM3000:00:0000:10:13
106WILK Dawid 2194SOCIOS GÓRNIKZABRZEM2000:00:0000:10:13
107RĘBISZ Paweł 2308Trail Runners JaworznoJAWORZNOM 4000:00:0000:10:13
108LEŚNIEWSKI Rafał 2310BICIUFAPSZTRIWIELICZKAM4000:00:0000:10:14
109WOLAŃSKI Tomasz 2312MIĘDZYRZECZE GÓRNEM2000:00:0000:10:14
110OLEKSIEWICZ Michał 2166JANKOWICEM3000:00:0000:10:14
111ŁUPIEŻOWIEC Piotr 2322MKS Centrum DzięgielówCISOWNICAM4000:00:0000:10:15
112JASTRZĘBSKI Piotr 2190SOCIOS SILESIAZABRZEM2000:00:0000:10:16
113RADOMSKI Zbigniew 2173TKKF BeskidekBIELSKO-BIAŁAM6000:00:0000:10:17
114BASZAK Tomasz 2288SiłaOgra.plSTRACHÓWM3000:00:0000:10:17
115GRYGIEL Marek 2134JACEKBIEGA RUNNING TEAMKRAKÓWM4000:00:0000:10:18
116PASUTO Grzegorz 2332M3000:00:0000:10:19
117KALITA Arek 2223BIELSKO-BIAŁAM4000:00:0000:10:20
118SOBOLA Grzegorz 22724drinkiRACIBÓRZM2000:00:0000:10:23
119WALCZYŃSKI Mariusz 2329HRmax ŻoryŻORYM3000:00:0000:10:23
120MIROŃCZUK Roman 2167Drużyna SzpikuKRAKÓWM4000:00:0000:10:24
121PYTEL Janusz 2160SOKÓŁZAKOPANESOSNOWIECM5000:00:0000:10:25
122KLONOWSKI Kamil 2081MOSIR ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM2000:00:0000:10:25
123KANIA Damian 2105MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO.IMYSŁOWCEM3000:00:0000:10:25
124SZOSTAK Artur 2129Bravehearts LegionowoWIELISZEWM2000:00:0000:10:25
125HATALA Mariusz 2218BB RUNNERS Hati TeamBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:10:26
126WRZESZCZ Mariusz 2015TRIATHLON MIETKÓW TEAMPIOTROWICEM2000:00:0000:10:26
127CHRAPKIEWICZ Michał 2068SBD Energetyk RybnikCIESZYNM3000:00:0000:10:27
128RADZIK Piotr 2021SIEMIANOWICEM3000:00:0000:10:27
129PRASOŁ Marcin 2256KOBIÓRM3000:00:0000:10:28
130KOZAR Michał 2185OLEŚNICAM3000:00:0000:10:30
131BIEDROŃ Marcin 2024WROCŁAWM 2000:00:0000:10:32
132KOMANIECKI Łukasz 2157RYBNIKM3000:00:0000:10:33
133KOZIEŁ Krzysztof 2314Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:10:33
134DURAŁ Grzegorz 2228Trening UltrasaWROCŁAWM3000:00:0000:10:33
135SERAFIN Dariusz 2033Klub Biegacza FartlekWISŁA MAŁAM4000:00:0000:10:34
136MAŁACHOWSKI Mariusz 2103Biegając z wilkamiRADOMSKOM4000:00:0000:10:34
137RZEPKA Piotr 2125parkrun katowiceŚWIĘTOCHŁOWICEM2000:00:0000:10:35
138GÓRNY Mirosław 2242NUTREND TEAMBIELSKO-BIAŁAM5000:00:0000:10:35
139GOLF Krystian 2072nezrzeszonyCHORZÓWM3000:00:0000:10:35
140GRAJEK Marek 2175WARSZAWAM3000:00:0000:10:35
141KROTLA Piotr 2126CZĘSTOCHOWAM3000:00:0000:10:36
142MIKULSKI Michał 2239GREMI BOCHNIABOCHNIAM3000:00:0000:10:36
143ŻUREK Rafał 2271RACIBÓRZM 2000:00:0000:10:36
144WĄS Andrzej 2189ZIELONKIM4000:00:0000:10:37
145TOMCZYK Marcin 2279KRAKÓWM4000:00:0000:10:38
146LEITNER Rafał 2148RYBNIKM2000:00:0000:10:38
147KUSZELA Mateusz 2325ATAK LEWEJ ŁYDYWROCŁAWM3000:00:0000:10:40
148ŻABA Igor 2333M3000:00:0000:10:41
149KUSZKA Michał 2016BBL MikołówMIKOŁÓWM3000:00:0000:10:41
150STAŃCZAK Grzegorz 2270GLIWICEM3000:00:0000:10:42
151WRZESIŃSKI Piotr 2215GAPPAG TeamCZĘSTOCHOWAM4000:00:0000:10:42
152KRÓL Kamil 2191SOCIOS GÓRNIKMYSŁOWICEM2000:00:0000:10:42
153BEDNARZ Sebastian 2139OTMUCHÓWM4000:00:0000:10:42
154GALMAN Adam 2275GLIWICEM4000:00:0000:10:43
155STASIK Krzysztof 2179Logtech Sport Team RadzionkówRADZIONKÓWM3000:00:0000:10:44
156MAJCHRZAK Maciej 2196WROCŁAWM2000:00:0000:10:45
157BUŁA Robert 2133RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM2000:00:0000:10:46
158JANOWICZ Adam 2132RYBNIKM 2000:00:0000:10:46
159DĄBROWSKI Piotr 2042SBBP-ŁosieWARSZAWAM4000:00:0000:10:47
160DYLĄG Andrzej 2302KS Limanowa ForrestTYMBARKM4000:00:0000:10:47
161KUBERA Marcin 2285KubeRUNRUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:10:47
162NIERADA Marcin 2263KATOWICEM3000:00:0000:10:48
163STACHURSKI Paweł 2104ŁAŃCUTM3000:00:0000:10:48
164SERZYSKO Bartosz 2299Aptiv Running TeamCIESZYNM2000:00:0000:10:48
165PIOSEK Grzegorz 2195Logtech Run Team RadzionkówPIEKARY ŚLĄSKIEM 3000:00:0000:10:48
166JAWORSKI Jarosław 2273WYRYM 3000:00:0000:10:50
167GRYCKO Konrad 2097FURIONKRAKÓWM2000:00:0000:10:51
168KADŁUBEK Aleksander 2254TKTJTARNOWSKIE GÓRYM 3000:00:0000:10:51
169MAJCHROWSKI Jacek 2028CKB TarnobrzegTARNOBRZEGM4000:00:0000:10:52
170GURGUL Sebastian 2078AROMAT NÓGKRAKÓWM3000:00:0000:10:52
171SUDNIK Krzysztof 2300KNURÓWM3000:00:0000:10:52
172STOLARSKI Paweł 2094Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCZECHOWICE-DZIEDZICEM 3000:00:0000:10:52
173SEMMERLING Przemysław 2274Górskie pedziwiatryGDYNIAM3000:00:0000:10:53
174BARTOSIEWICZ Adam 2062OCR PolskaGRYFINOM 4000:00:0000:10:53
175KUBIK Jarosław 2143Mysłowicki Klub Biegacza No.IJAWORZNOM4000:00:0000:10:54
176PIÓRKOWSKI Tomek 2144Biskupice Family TeamWIELICZKAM4000:00:0000:10:55
177TONDYS Piotr 2114TIGERS TEAMŁÓDŹM4000:00:0000:10:55
178SWOBODA Jarosław 2036Night Runners GliwiceKNURÓWM 4000:00:0000:10:55
179ZAJDEL Michal 2246INO JORUDA ŚLĄSKA HALEMBAM 3000:00:0000:10:55
180MORAWSKI Grzegorz 2277trener24h.com.plWARSZAWAM3000:00:0000:10:56
181LEWANDOWSKI Paweł 2150RZESZÓWM3000:00:0000:10:56
182OKOŃ Łukasz 2241GIERAŁTOWICEM3000:00:0000:10:56
183JABŁOŃSKI Sebastian 2208Positiv VibrationWROCŁAWM 3000:00:0000:10:56
184SZUKAŁA Damian 2123Żary Runners TeamBIENIÓWM3000:00:0000:10:57
185KARWACKI Grzegorz 2119jaWAŁBRZYCHM4000:00:0000:10:57
186KAWULOK Adrian 2176WILAMOWICEM 3000:00:0000:10:58
187SZYMCZAK Łukasz 2244SSW Team KrośniceMILICZM3000:00:0000:10:59
188JEAN MICHEL Warnotte 2336M4000:00:0000:11:00
189DOMISZEWSKI Wojciech 2249USTRZYKI DOLNEM5000:00:0000:11:01
190GAUDYN Andrzej 2152SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:00:0000:11:02
191BIZOŃ Tomasz 2054ANDRYCHÓWM 4000:00:0000:11:02
192SMACZYNSKI Dariusz 2159SRS AKTYWNA DABROWADABROWA GORNICZAM 5000:00:0000:11:03
193KELLER Dariusz 2047Night Runners +KRAKÓWM2000:00:0000:11:04
194BŁASZCZAK Jarosław 2298APTIV RUNNING TEAMKRAKÓWM4000:00:0000:11:05
195STEFAŃSKI Zbigniew 2207HebelLIBIĄŻM4000:00:0000:11:06
196MADEJA Piotr 2156BESTWINAM3000:00:0000:11:07
197MOSTOWIK Marcin 2227BRZESZCZEM3000:00:0000:11:08
198LIWOCH Sebastian 2061MYSZKÓWM3000:00:0000:11:08
199MUSZYŃSKI Marcin 2266JAKTORÓW-CHYLICEM 2000:00:0000:11:08
200GRABALSKI Dariusz 2265JAKTORÓW-KOLONIAM 3000:00:0000:11:08
201CHMIELOWSKI Michał 2065Górskie pędziwiatryJUSZKOWOM3000:00:0000:11:09
202PLUCINSKI Grzegorz 2014Inżynieria Biegania TeamRYDUŁTOWYM4000:00:0000:11:10
203KRZCZUK Benedykt 2066TYCHYM 5000:00:0000:11:10
204HORA Grzegorz 2193RUDA ŚLĄSKAM 3000:00:0000:11:11
205HOLECZEK Damian 2259ŻodnyRUDA ŚLĄSKAM 4000:00:0000:11:11
206OŻGA Sebastian 2074TYCHYM 2000:00:0000:11:12
207WOROBIEC Józef 2158TERVEL Daniel Wosik TeamJĘDRZEJÓWM 6000:00:0000:11:13
208GWÓŹDŹ Michał 2163#czeladzbiegaCZELADŹM4000:00:0000:11:14
209PYTLARZ Wojtek 2110Neverland teamBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:11:14
210DWORNICKI Tomasz 2319RYBNIKM 4000:00:0000:11:14
211KOZIEŁ Grzegorz 2027Silesia Runners ClubSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:00:0000:11:15
212ŚMIATEK Marcino 2203AgresorSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 4000:00:0000:11:15
213PROŃ Adam 2030IPRONMANKATOWICEM4000:00:0000:11:16
214WĘGLARZ Czesław 2240nezrzeszonyKĘDZIERZYN-KOŹLEM5000:00:0000:11:16
215PODSADNIUK Mateusz 2031Easy Run KRAKÓWNOWY SĄCZM3000:00:0000:11:17
216DZIUBA Emilian 2013STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM4000:00:0000:11:19
217JANUSZEWSKI Tomasz 2040JASTRZĘBIE-ZDRÓJM5000:00:0000:11:20
218HEDA Sebastian 2231PAWŁOWICEM3000:00:0000:11:21
219KNURA Aleksander 2252KW Jastrzębie - ZdrójPOŁOMIAM3000:00:0000:11:22
220WAWROWSKI Jarosław 2326ZABRZEM 4000:00:0000:11:22
221SIEWKO Piotr 2023SZWAGRY TEAMDĘBOWIECM4000:00:0000:11:23
222URBAŃSKI Robert 2055KOCIERZ RYCHWAŁDZKIM4000:00:0000:11:24
223STELMASZCZYK Bartłomiej 2235Scout TaemCZĘSTOCHOWAM4000:00:0000:11:25
224DAWIDOWICZ Krzysztof 2164FreeWayJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3000:00:0000:11:25
225URBAŃCZYK Dawid 2093Lecymy DurśBYTOMM 2000:00:0000:11:25
226KWIATKOWSKI Kajetan 2109BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSKM 3000:00:0000:11:25
227WOJTYRA Daniel 2269TARNOWSKIE GÓRY STRZYBNICAM 2000:00:0000:11:25
228KORNAŚ Marcin 2219Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM 3000:00:0000:11:26
229KRASOŃ Rafał 2092Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEM 3000:00:0000:11:27
230WILK Tomasz 2251MomNaToCałeŻycieMIKOŁÓWM3000:00:0000:11:28
231ZIELIŃSKI Łukasz 2128TARNOWSKIE GÓRYM 3000:00:0000:11:29
232ŚWIŃCZYK Marcin 2184GODZISZKAM3000:00:0000:11:30
233RACZYŃSKI Bogusz 2087TIGERS TEAMALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM3000:00:0000:11:30
234SMUDA Ryszard 2210TYCHYM 5000:00:0000:11:30
235BLUNTZER Gregoire 2315FRESSE SUR MOSELLEM5000:00:0000:11:32
236KOŚMIDER Tomasz 2293Spartanie DzieciomWROCŁAWM3000:00:0000:11:32
237SIKORA Mariusz 2091GogglePro Active Eyewear TeamTARNOWSKIE GÓRYM 4000:00:0000:11:32
238ŁYZIŃSKI Jan 2172KUŹNIA NIEBOROWSKAM5000:00:0000:11:33
239ROGOSZ Marcin 2076Socios GórnikRUDA ŚLĄSKAM 3000:00:0000:11:33
240SZCZEPANIK Grzegorz 2058WilDeerKRAKÓWM3000:00:0000:11:34
241POTOCZNY Mirosław 2107Trail Runners JaworznoJAWORZNOM4000:00:0000:11:34
242STEFAŃSKI Jaroslaw 2200W pogoni za duchemSIEMIANOWICEM5000:00:0000:11:34
243KURYŁO Zenon 2057SBD ENERGETYK RYBNIKRYBNIKM 5000:00:0000:11:34
244CAŁKA Grzegorz 2233Radzymin Run TeamRADZYMINM4000:00:0000:11:37
245MROZEK Grzegorz 2327GASZOWICEM 4000:00:0000:11:39
246HOMBEK Maciej 2260Uzdrowiskowy TeamUSTROŃM 4000:00:0000:11:40
247MURAWSKI Rafał 2317M3000:00:0000:11:41
248RECZEK Sebastian 2102KS Zielono-CzarniMIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:0000:11:41
249GLISZCZYŃSKI Paweł 2135Orzeł Biały S.A.ZABRZEM3000:00:0000:11:41
250KARAŚ Michał 2044GOOL Gorce Nowy TargNOWY TARGM3000:00:0000:11:42
251FALKOWSKI Piotr 2268FKS Pegaz PiasecznoPIASECZNOM 4000:00:0000:11:44
252SEWINA Dominik 2106Karate Tsunami BydgoszczBYDGOSZCZM 3000:00:0000:11:44
253LIS Radosław 2313GLIWICEM3000:00:0000:11:45
254SUJAK Mirosław 2043MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM5000:00:0000:11:45
255KANIA Paweł 2247SAINT-GOBAIN SQUADDĄBROWA GÓRNICZAM4000:00:0000:11:46
256KUČERKA Jakub 2025Kasia i KubaTŘINECM 2000:00:0000:11:49
257SCHILLER Fryderyk 2205Trinitec Running TeamMIKOŁÓWM 4000:00:0000:11:49
258LIGEZA Witold 2324Smashing PĄpkins/UnlimitedPODGÓRKI TYNICKIEM 4000:00:0000:11:52
259TIAHNYBOK Paweł 2073Socios SilesiaKALETYM 4000:00:0000:11:54
260SMOROŃ Krzysztof 2204KRAKÓWM 3000:00:0000:11:58
261PIŁAT Artur 2029KRZYŻANOWICEM4000:00:0000:12:00
262WITA Krzysztof 2250Forma Wodzisław ŚląskiTURZA ŚLĄSKAM 3000:00:0000:12:01
263SZLĘZAK Piotr 2253KOBIÓRM 3000:00:0000:12:06
264DAWID Mirosław 2089OPATÓWM 5000:00:0000:12:07
265ZAREMBA Marek 2142kamikadzeBARANÓWM 5000:00:0000:12:19
266BORATYŃSKI Adam 2294WARSZAWAM 4000:00:0000:12:20
267DYDUŁA Łukasz 2053Ital Car TeamKRAKÓWM4000:00:0000:12:25
268NÓŻKA Andrzej 2214PYRNIKM 3000:00:0000:12:26
269KLATE Łukasz 2111Łódź Kocha SportŁÓDŹM3000:00:0000:12:33
270ŻMUDKA Bartek 2321RYBNIKM 3000:00:0000:12:34
271LOMBARSKI Łukasz 2245SSW Team KrośniceKROŚNICEM 3000:00:0000:12:36
272KOZICKI Jacek 2331M 3000:00:0000:12:41
273GURGUL Mateusz 2113Aromat NógKRAKÓWM3000:00:0000:12:42
274SEKUŁA Dawid 2112SKAWINAM 2000:00:0000:12:44
275FIGAS Sebastian 2232Litwin Triathlon TeamWROCŁAWM4000:00:0000:12:47
276DŁUGOSZ Marek 2071CHORZÓWM 3000:00:0000:12:49
277MĄDRZYK Daniel 2108KRAKÓWM 3000:00:0000:12:50
278TOMCZYK Tomasz 2161RMF 4racing OCRZANRZEM3000:00:0000:12:51
279BIENIECKI Marek 2323OTK RzeźnikM 2000:00:0000:12:52
280TOL Kamil 2220Mafia Team LubliniecLISÓWM3000:00:0000:12:55
281WIĘCZKOWSKI Wojciech 2118HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAM 4000:00:0000:12:57
282RÓG Marek 2127ŁOMIANKIM 4000:00:0000:13:04
283LEŚNIAK Tomasz 2063Krzywda TeamDĄBROWA GÓRNICZAM3000:00:0000:13:05
284WRÓBEL Marcin 2121FC KarolinaMINSK MAZOWIECKIM 4000:00:0000:13:08
285KAŹMIERSKI Janusz 2170DA SIĘWARSZAWAM 6000:00:0000:13:10
286PITAS Andrzej 2186ZapierdalaczeROGOŹNIKM4000:00:0000:13:14
287BEDNAREK Jacek 2059MetLife RUNWARSZAWAM4000:00:0000:13:22
288SZPERLICH Grzegorz 2202PrzełajkaSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 4000:00:0000:13:22
289ŚWIERK Stanisław 2145NaturalniE JanowiceJANOWICE WIELKIEM 6000:00:0000:13:33
290BIEDNY Szymon 2199Rzadko SmutniLESZNOM 3000:00:0000:13:52
291FARMAS Dariusz 2137NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM 4000:00:0000:14:03
292KULA Krzysztof 2140CIESZYNM2000:00:0000:14:21
293DUDEK Dominik 2082BIELSKO-BIAŁAM 4000:00:0000:14:55
294HONKISZ Sebastian 2136KOZYM 3000:00:0000:15:04
295WALENTYŃSKI Bartłomiej 2257GLIWICEM 2000:00:0000:16:00
296WOJCIECH Piotr 2086Biegam żeby Bartek mógł chodzićŚWIERKLANYM 3000:00:0000:17:49
297SZYMIK Krzysztof 2130bziegacz samotnt wilkJASTRZEBIEM4000:00:00
Znaleziono 297 wynik(ów)