ELIMINATOR 2017 - KLASYFIKACJA KOŃCOWA PEŁNA WG MIEJSC
Eliminator 2017
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-11-25
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 411
Wystartowało : 351
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 351
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPolowka
0.9km
Czas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej 2003MULKS Juvenia GłuchołazyGŁUCHOŁAZYM201M 100:00:0000:06:5900:15:30.2500:15:30.25 9:076,6
2MALINA Dawid 2001Inżynieria Biegania - Twój trener biegowy!RYBNIKM202M 200:00:0000:07:2300:16:18.5500:16:18.55+00:00:489:356,3
3RZĄSA Franciszek 2287TKN Tatra TeamZAKOPANEM203M 300:00:0000:07:4100:16:20.0500:16:20.05+00:00:499:366,2
4BODURKA Krzysztof 2004ALPIN SPORT TEAMNIELEPICEM204M 500:00:0000:07:4600:16:43.2000:16:43.20+00:01:129:506,1
5KUBERA Bartłomiej 2192FORUMrunKRAKÓWM205M 700:00:0000:07:4600:16:47.2000:16:47.20+00:01:169:526,1
6ELANTKOWSKI Jan 2230TKN Tatra TeamZAKOPANEM206M 1000:00:0000:08:0000:17:17.8000:17:17.80+00:01:4710:105,9
7GAWROŃSKI Tomasz 2008UMKS NADIR JędrzejówJĘDRZEJÓWM207M 1200:00:0000:08:1400:17:41.5000:17:41.50+00:02:1110:245,8
8POPIELARSKI Kubuś 2283TKN Tatra TeamZAKOPANEM208M 1300:00:0000:08:2200:17:42.0000:17:42.00+00:02:1110:245,8
9WÓJCIK Adam 2120CHOCZNIAM209M 1400:00:0000:08:2500:17:44.4000:17:44.40+00:02:1410:255,8
10KOZIOŁ Kamil 2183Husaria Race TeamMICHAŁOWICEM2010M 2000:00:0000:08:2100:18:23.7500:18:23.75+00:02:5310:485,5
11SAWICKI Kacper 2281TKN Tatra TeamNOWY TARGM2011M 2100:00:0000:08:3800:18:29.2500:18:29.25+00:02:5910:525,5
12KNAP Mateusz 2012Scarpa Team Polska/ KS KandaharKATOWICEM2012M 2400:00:0000:08:3700:18:53.8000:18:53.80+00:03:2311:065,4
13KUBICA Marcin 2237Inov-8 TeamBIELSKO-BIAŁAM2013M 2500:00:0000:08:4600:18:56.9000:18:56.90+00:03:2611:085,4
14STEC Jakub 2198ULTRA BESKID SPORTGODZISZKAM2014M 2800:00:0000:08:5500:19:04.6500:19:04.65+00:03:3411:125,3
15URBAŃCZYK Karol 2290Night Runners GliwiceGLIWICEM2015M 2900:00:0000:09:1000:19:06.2000:19:06.20+00:03:3511:145,3
16BONIEC Radosław 2174ŻARYM2016M 3300:00:0000:08:4200:19:30.0500:19:30.05+00:03:5911:285,2
17WOJCIECHOWSKI Krzysztof 2226TKN Tatra TeamZAKOPANEM2017M 4100:00:0000:09:3900:20:16.7500:20:16.75+00:04:4611:555,0
18PLOCH Jakub 2153NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM2018M 4600:00:0000:09:4400:20:49.5500:20:49.55+00:05:1912:144,9
19BROJ Marcel 2146BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM2019M 5800:00:0000:09:4000:21:44.5000:21:44.50+00:06:1412:474,7
20KNUTELSKI Błażej 2335GRYWAŁDM2020M 6400:00:0000:10:0600:22:44.6500:22:44.65+00:07:1413:224,5
21HORZELA Błażej 2149Beta-TransRADZIONKÓWM2021M 7000:00:0000:09:4500:23:06.5000:23:06.50+00:07:3613:354,4
22KWIATEK Dawid 2243BYTOMM2022M 7900:00:0000:09:0100:20:39.4500:20:39.45+00:05:0912:084,9
23ŻYŁA Sebastian 2124KOŃCZYCE MAŁEM2023M 8000:00:0000:09:3500:20:40.8000:20:40.80+00:05:1012:094,9
24KUKUŁA Sławomir 2045ANDRYCHÓWM2024M 8800:00:0000:09:3000:20:52.7000:20:52.70+00:05:2212:164,9
25DOMIN Łukasz 2177Lider Animator/Aktywny DynówDYNÓWM2025M 9100:00:0000:10:1300:20:56.6000:20:56.60+00:05:2612:184,9
26GRUND Marek 2221Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM2026M 9500:00:0000:09:5400:21:24.3000:21:24.30+00:05:5412:354,8
27SPORYSZ Mateusz 2289KOZYM2027M 9700:00:0000:09:5800:21:37.6000:21:37.60+00:06:0712:424,7
28DYLĄG Wojciech 2301KS Limanowa ForrestTYMBARKM2028M 10400:00:0000:09:3700:21:56.9000:21:56.90+00:06:2612:544,7
29PUDŁO Mateusz 2286Husaria Race TeamWARSZAWAM2029M 11100:00:0000:10:1100:22:14.3500:22:14.35+00:06:4413:044,6
30KLONOWSKI Kamil 2081MOSIR ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM2030M 11200:00:0000:10:2500:22:22.2000:22:22.20+00:06:5113:094,6
31SOBOLA Grzegorz 22724drinkiRACIBÓRZM2031M 11900:00:0000:10:2300:22:48.5500:22:48.55+00:07:1813:244,5
32URBAN Wiktor 2162Night Runners ZabrzeZABRZEM2032M 12000:00:0000:10:0000:22:56.3000:22:56.30+00:07:2613:294,4
33KOPIEC Roland 2296ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM2033M 12300:00:0000:10:0100:23:03.3500:23:03.35+00:07:3313:334,4
34GRYCKO Konrad 2097FURIONKRAKÓWM2034M 12400:00:0000:10:5100:23:09.3000:23:09.30+00:07:3913:374,4
35WOLAŃSKI Tomasz 2312MIĘDZYRZECZE GÓRNEM2035M 12800:00:0000:10:1400:23:17.5500:23:17.55+00:07:4713:414,4
36JASTRZĘBSKI Piotr 2190SOCIOS SILESIAZABRZEM2036M 13100:00:0000:10:1600:23:23.3500:23:23.35+00:07:5313:454,4
37MAJCHRZAK Maciej 2196WROCŁAWM2037M 13200:00:0000:10:4500:23:24.1000:23:24.10+00:07:5313:454,4
38WILK Dawid 2194SOCIOS GÓRNIKZABRZEM2038M 13600:00:0000:10:1300:23:43.0500:23:43.05+00:08:1213:574,3
39RZEPKA Piotr 2125parkrun katowiceŚWIĘTOCHŁOWICEM2039M 13700:00:0000:10:3500:23:45.8000:23:45.80+00:08:1513:584,3
40SZOSTAK Artur 2129Bravehearts LegionowoWIELISZEWM2040M 15700:00:0000:10:2500:22:33.8500:22:33.85+00:07:0313:154,5
41BUŁA Robert 2133RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM2041M 15800:00:0000:10:4600:22:33.9500:22:33.95+00:07:0313:154,5
42WRZESZCZ Mariusz 2015TRIATHLON MIETKÓW TEAMPIOTROWICEM2042M 16400:00:0000:10:2600:22:41.8000:22:41.80+00:07:1113:204,5
43KRÓL Kamil 2191SOCIOS GÓRNIKMYSŁOWICEM2043M 17600:00:0000:10:4200:23:06.4500:23:06.45+00:07:3613:354,4
44LEITNER Rafał 2148RYBNIKM2044M 18300:00:0000:10:3800:23:37.3000:23:37.30+00:08:0713:534,3
45KELLER Dariusz 2047Night Runners +KRAKÓWM2045M 19300:00:0000:11:0400:24:05.1000:24:05.10+00:08:3414:104,2
46SERZYSKO Bartosz 2299Aptiv Running TeamCIESZYNM2046M 21900:00:0000:10:4800:26:41.3000:26:41.30+00:11:1115:413,8
47KULA Krzysztof 2140CIESZYNM2047M 22800:00:0000:14:2100:29:54.4500:29:54.45+00:14:2417:353,4
48BIEDROŃ Marcin 2024WROCŁAWM 201M 23000:00:0000:10:3200:24:05.3000:24:05.30+00:08:3514:104,2
49URBAŃCZYK Dawid 2093Lecymy DurśBYTOMM 202M 23800:00:0000:11:2500:24:44.8500:24:44.85+00:09:1414:324,1
50OŻGA Sebastian 2074TYCHYM 203M 24100:00:0000:11:1200:24:48.7000:24:48.70+00:09:1814:354,1
51ŻUREK Rafał 2271RACIBÓRZM 204M 24500:00:0000:10:3600:24:50.3000:24:50.30+00:09:2014:364,1
52MUSZYŃSKI Marcin 2266JAKTORÓW-CHYLICEM 205M 24900:00:0000:11:0800:24:58.6000:24:58.60+00:09:2814:414,1
53JANOWICZ Adam 2132RYBNIKM 206M 25200:00:0000:10:4600:25:03.9500:25:03.95+00:09:3314:444,1
54WOJTYRA Daniel 2269TARNOWSKIE GÓRY STRZYBNICAM 207M 26200:00:0000:11:2500:25:29.3000:25:29.30+00:09:5914:594,0
55KUČERKA Jakub 2025Kasia i KubaTŘINECM 208M 26300:00:0000:11:4900:25:34.4000:25:34.40+00:10:0415:024,0
56BIENIECKI Marek 2323OTK RzeźnikM 209M 27400:00:0000:12:5200:27:41.7000:27:41.70+00:12:1116:173,7
57SEKUŁA Dawid 2112SKAWINAM 2010M 28200:00:0000:12:4400:28:35.4000:28:35.40+00:13:0516:483,6
58WALENTYŃSKI Bartłomiej 2257GLIWICEM 2011M 29500:00:0000:16:0000:34:52.6500:34:52.65+00:19:2220:302,9
Znaleziono 58 wynik(ów)