ELIMINATOR 2017 - KLASYFIKACJA KOŃCOWA PEŁNA WG MIEJSC
Eliminator 2017
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-11-25
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 411
Wystartowało : 351
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 351
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPolowka
0.9km
   
1PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej 2003MULKS Juvenia GłuchołazyGŁUCHOŁAZYM2000:00:0000:06:59
2MALINA Dawid 2001Inżynieria Biegania - Twój trener biegowy!RYBNIKM2000:00:0000:07:23
3RZĄSA Franciszek 2287TKN Tatra TeamZAKOPANEM2000:00:0000:07:41
4BODURKA Krzysztof 2004ALPIN SPORT TEAMNIELEPICEM2000:00:0000:07:46
5KUBERA Bartłomiej 2192FORUMrunKRAKÓWM2000:00:0000:07:46
6ELANTKOWSKI Jan 2230TKN Tatra TeamZAKOPANEM2000:00:0000:08:00
7GAWROŃSKI Tomasz 2008UMKS NADIR JędrzejówJĘDRZEJÓWM2000:00:0000:08:14
8POPIELARSKI Kubuś 2283TKN Tatra TeamZAKOPANEM2000:00:0000:08:22
9WÓJCIK Adam 2120CHOCZNIAM2000:00:0000:08:25
10KOZIOŁ Kamil 2183Husaria Race TeamMICHAŁOWICEM2000:00:0000:08:21
11SAWICKI Kacper 2281TKN Tatra TeamNOWY TARGM2000:00:0000:08:38
12KNAP Mateusz 2012Scarpa Team Polska/ KS KandaharKATOWICEM2000:00:0000:08:37
13KUBICA Marcin 2237Inov-8 TeamBIELSKO-BIAŁAM2000:00:0000:08:46
14STEC Jakub 2198ULTRA BESKID SPORTGODZISZKAM2000:00:0000:08:55
15URBAŃCZYK Karol 2290Night Runners GliwiceGLIWICEM2000:00:0000:09:10
16BONIEC Radosław 2174ŻARYM2000:00:0000:08:42
17WOJCIECHOWSKI Krzysztof 2226TKN Tatra TeamZAKOPANEM2000:00:0000:09:39
18PLOCH Jakub 2153NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM2000:00:0000:09:44
19BROJ Marcel 2146BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM2000:00:0000:09:40
20KNUTELSKI Błażej 2335GRYWAŁDM2000:00:0000:10:06
21HORZELA Błażej 2149Beta-TransRADZIONKÓWM2000:00:0000:09:45
22KWIATEK Dawid 2243BYTOMM2000:00:0000:09:01
23ŻYŁA Sebastian 2124KOŃCZYCE MAŁEM2000:00:0000:09:35
24KUKUŁA Sławomir 2045ANDRYCHÓWM2000:00:0000:09:30
25DOMIN Łukasz 2177Lider Animator/Aktywny DynówDYNÓWM2000:00:0000:10:13
26GRUND Marek 2221Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM2000:00:0000:09:54
27SPORYSZ Mateusz 2289KOZYM2000:00:0000:09:58
28DYLĄG Wojciech 2301KS Limanowa ForrestTYMBARKM2000:00:0000:09:37
29PUDŁO Mateusz 2286Husaria Race TeamWARSZAWAM2000:00:0000:10:11
30KLONOWSKI Kamil 2081MOSIR ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM2000:00:0000:10:25
31SOBOLA Grzegorz 22724drinkiRACIBÓRZM2000:00:0000:10:23
32URBAN Wiktor 2162Night Runners ZabrzeZABRZEM2000:00:0000:10:00
33KOPIEC Roland 2296ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM2000:00:0000:10:01
34GRYCKO Konrad 2097FURIONKRAKÓWM2000:00:0000:10:51
35WOLAŃSKI Tomasz 2312MIĘDZYRZECZE GÓRNEM2000:00:0000:10:14
36JASTRZĘBSKI Piotr 2190SOCIOS SILESIAZABRZEM2000:00:0000:10:16
37MAJCHRZAK Maciej 2196WROCŁAWM2000:00:0000:10:45
38WILK Dawid 2194SOCIOS GÓRNIKZABRZEM2000:00:0000:10:13
39RZEPKA Piotr 2125parkrun katowiceŚWIĘTOCHŁOWICEM2000:00:0000:10:35
40SZOSTAK Artur 2129Bravehearts LegionowoWIELISZEWM2000:00:0000:10:25
41BUŁA Robert 2133RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM2000:00:0000:10:46
42WRZESZCZ Mariusz 2015TRIATHLON MIETKÓW TEAMPIOTROWICEM2000:00:0000:10:26
43KRÓL Kamil 2191SOCIOS GÓRNIKMYSŁOWICEM2000:00:0000:10:42
44LEITNER Rafał 2148RYBNIKM2000:00:0000:10:38
45KELLER Dariusz 2047Night Runners +KRAKÓWM2000:00:0000:11:04
46SERZYSKO Bartosz 2299Aptiv Running TeamCIESZYNM2000:00:0000:10:48
47KULA Krzysztof 2140CIESZYNM2000:00:0000:14:21
48BIEDROŃ Marcin 2024WROCŁAWM 2000:00:0000:10:32
49URBAŃCZYK Dawid 2093Lecymy DurśBYTOMM 2000:00:0000:11:25
50OŻGA Sebastian 2074TYCHYM 2000:00:0000:11:12
51ŻUREK Rafał 2271RACIBÓRZM 2000:00:0000:10:36
52MUSZYŃSKI Marcin 2266JAKTORÓW-CHYLICEM 2000:00:0000:11:08
53JANOWICZ Adam 2132RYBNIKM 2000:00:0000:10:46
54WOJTYRA Daniel 2269TARNOWSKIE GÓRY STRZYBNICAM 2000:00:0000:11:25
55KUČERKA Jakub 2025Kasia i KubaTŘINECM 2000:00:0000:11:49
56BIENIECKI Marek 2323OTK RzeźnikM 2000:00:0000:12:52
57SEKUŁA Dawid 2112SKAWINAM 2000:00:0000:12:44
58WALENTYŃSKI Bartłomiej 2257GLIWICEM 2000:00:0000:16:00
Znaleziono 58 wynik(ów)