ELIMINATOR 2017 - KLASYFIKACJA KOŃCOWA PEŁNA WG MIEJSC
Eliminator 2017
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-11-25
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 411
Wystartowało : 351
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 351
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0.9km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPolowka
0.9km
   
1PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej 2003MULKS Juvenia GłuchołazyGŁUCHOŁAZYM2000:00:0000:06:59
2MALINA Dawid 2001Inżynieria Biegania - Twój trener biegowy!RYBNIKM2000:00:0000:07:23
3RZĄSA Franciszek 2287TKN Tatra TeamZAKOPANEM2000:00:0000:07:41
4BODURKA Krzysztof 2004ALPIN SPORT TEAMNIELEPICEM2000:00:0000:07:46
5KUBERA Bartłomiej 2192FORUMrunKRAKÓWM2000:00:0000:07:46
6ELANTKOWSKI Jan 2230TKN Tatra TeamZAKOPANEM2000:00:0000:08:00
7GAWROŃSKI Tomasz 2008UMKS NADIR JędrzejówJĘDRZEJÓWM2000:00:0000:08:14
8KOZIOŁ Kamil 2183Husaria Race TeamMICHAŁOWICEM2000:00:0000:08:21
9POPIELARSKI Kubuś 2283TKN Tatra TeamZAKOPANEM2000:00:0000:08:22
10WÓJCIK Adam 2120CHOCZNIAM2000:00:0000:08:25
11KNAP Mateusz 2012Scarpa Team Polska/ KS KandaharKATOWICEM2000:00:0000:08:37
12SAWICKI Kacper 2281TKN Tatra TeamNOWY TARGM2000:00:0000:08:38
13BONIEC Radosław 2174ŻARYM2000:00:0000:08:42
14KUBICA Marcin 2237Inov-8 TeamBIELSKO-BIAŁAM2000:00:0000:08:46
15STEC Jakub 2198ULTRA BESKID SPORTGODZISZKAM2000:00:0000:08:55
16KWIATEK Dawid 2243BYTOMM2000:00:0000:09:01
17URBAŃCZYK Karol 2290Night Runners GliwiceGLIWICEM2000:00:0000:09:10
18KUKUŁA Sławomir 2045ANDRYCHÓWM2000:00:0000:09:30
19ŻYŁA Sebastian 2124KOŃCZYCE MAŁEM2000:00:0000:09:35
20DYLĄG Wojciech 2301KS Limanowa ForrestTYMBARKM2000:00:0000:09:37
21WOJCIECHOWSKI Krzysztof 2226TKN Tatra TeamZAKOPANEM2000:00:0000:09:39
22BROJ Marcel 2146BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM2000:00:0000:09:40
23PLOCH Jakub 2153NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM2000:00:0000:09:44
24HORZELA Błażej 2149Beta-TransRADZIONKÓWM2000:00:0000:09:45
25GRUND Marek 2221Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM2000:00:0000:09:54
26SPORYSZ Mateusz 2289KOZYM2000:00:0000:09:58
27URBAN Wiktor 2162Night Runners ZabrzeZABRZEM2000:00:0000:10:00
28KOPIEC Roland 2296ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM2000:00:0000:10:01
29KNUTELSKI Błażej 2335GRYWAŁDM2000:00:0000:10:06
30PUDŁO Mateusz 2286Husaria Race TeamWARSZAWAM2000:00:0000:10:11
31DOMIN Łukasz 2177Lider Animator/Aktywny DynówDYNÓWM2000:00:0000:10:13
32WILK Dawid 2194SOCIOS GÓRNIKZABRZEM2000:00:0000:10:13
33WOLAŃSKI Tomasz 2312MIĘDZYRZECZE GÓRNEM2000:00:0000:10:14
34JASTRZĘBSKI Piotr 2190SOCIOS SILESIAZABRZEM2000:00:0000:10:16
35SOBOLA Grzegorz 22724drinkiRACIBÓRZM2000:00:0000:10:23
36KLONOWSKI Kamil 2081MOSIR ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM2000:00:0000:10:25
37SZOSTAK Artur 2129Bravehearts LegionowoWIELISZEWM2000:00:0000:10:25
38WRZESZCZ Mariusz 2015TRIATHLON MIETKÓW TEAMPIOTROWICEM2000:00:0000:10:26
39BIEDROŃ Marcin 2024WROCŁAWM 2000:00:0000:10:32
40RZEPKA Piotr 2125parkrun katowiceŚWIĘTOCHŁOWICEM2000:00:0000:10:35
41ŻUREK Rafał 2271RACIBÓRZM 2000:00:0000:10:36
42LEITNER Rafał 2148RYBNIKM2000:00:0000:10:38
43KRÓL Kamil 2191SOCIOS GÓRNIKMYSŁOWICEM2000:00:0000:10:42
44MAJCHRZAK Maciej 2196WROCŁAWM2000:00:0000:10:45
45BUŁA Robert 2133RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM2000:00:0000:10:46
46JANOWICZ Adam 2132RYBNIKM 2000:00:0000:10:46
47SERZYSKO Bartosz 2299Aptiv Running TeamCIESZYNM2000:00:0000:10:48
48GRYCKO Konrad 2097FURIONKRAKÓWM2000:00:0000:10:51
49KELLER Dariusz 2047Night Runners +KRAKÓWM2000:00:0000:11:04
50MUSZYŃSKI Marcin 2266JAKTORÓW-CHYLICEM 2000:00:0000:11:08
51OŻGA Sebastian 2074TYCHYM 2000:00:0000:11:12
52URBAŃCZYK Dawid 2093Lecymy DurśBYTOMM 2000:00:0000:11:25
53WOJTYRA Daniel 2269TARNOWSKIE GÓRY STRZYBNICAM 2000:00:0000:11:25
54KUČERKA Jakub 2025Kasia i KubaTŘINECM 2000:00:0000:11:49
55SEKUŁA Dawid 2112SKAWINAM 2000:00:0000:12:44
56BIENIECKI Marek 2323OTK RzeźnikM 2000:00:0000:12:52
57KULA Krzysztof 2140CIESZYNM2000:00:0000:14:21
58WALENTYŃSKI Bartłomiej 2257GLIWICEM 2000:00:0000:16:00
Znaleziono 58 wynik(ów)