ELIMINATOR 2017 - KLASYFIKACJA KOŃCOWA PEŁNA WG MIEJSC
Eliminator 2017
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-11-25
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 411
Wystartowało : 351
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 351
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPolowka
0.9km
   
1KOŃ Piotr 2006Alpin Sport TeamRĘCZNOM3000:00:0000:07:52
2GRZĄDZIEL Dominik 2007ATTIQDZIEKANOWICEM3000:00:0000:07:46
3MIŚKIEWCZ Mariusz 2334MNICHM3000:00:0000:07:54
4KASZYCA Paweł 2320IGLOO BOCANIAJANKOWICEM3000:00:0000:08:22
5FALKOWSKI Krzysztof 2041Woodward RunnersKRAKÓWM3000:00:0000:08:26
6BROL Marcin 2151MK teamKATOWICEM3000:00:0000:08:32
7MADEJCZYK Marek 2168KATOWICEM3000:00:0000:09:00
8DZIDOWSKI Aleksander 2187TG Sokół ZakopaneZAWIERCIEM3000:00:0000:08:37
9GAWLAS Dominik 2337M3000:00:0000:09:02
10KUBACZKA Grzegorz 2138www.ag-architekci.plSKOCZÓWM3000:00:0000:08:43
11PUZOŃ Robert 2234Nutrend TeamBIELSKO- BIAŁAM3000:00:0000:08:56
12ULFIK Rafał 2225Alpin Soprt Team/SKB KraśnikZABRZEM3000:00:0000:09:19
13FLOREK Sebastian 2019NORAFSPORTGABOŃM3000:00:0000:09:26
14KUŚMIERSKI Michał 2050Ultra Beskid SportBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:09:29
15DZIĘGIELOWSKI Paweł 2236HRmax ŻoryŻORYM3000:00:0000:09:33
16PIĘTKA Tomasz 2330BIELSKO BIAŁAM3000:00:0000:09:38
17STACHURA Damian 2037ZAGŁĘBIE LUBINLUBINM3000:00:0000:09:23
18KRASULAK Daniel 2229WKS Śląsk WrocławWROCŁAWM3000:00:0000:09:36
19KOT Rafał 2067Góral z Mazur // KB Jurund SzczytnoSZCZYTNOM3000:00:0000:10:01
20KOS Tomasz 2262Państwowa Straż Pożarna BytomTYCHYM3000:00:0000:09:54
21BADURA Adam 2017Forma Wodzisław ŚląskiRYBNIKM3000:00:0000:09:38
22KROSNY Sebastian 2020BODYDRY TEAMMIKOŁÓWM3000:00:0000:09:33
23CHRAPKIEWICZ Michał 2068SBD Energetyk RybnikCIESZYNM3000:00:0000:10:27
24SZYDŁOWSKI Łukasz 2282RYBNIKM3000:00:0000:09:58
25KARGÓL Rafał 2295Logtech Team RadzionkówRADZIONKÓWM3000:00:0000:10:07
26HATALA Mariusz 2218BB RUNNERS Hati TeamBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:10:26
27KUSZELA Mateusz 2325ATAK LEWEJ ŁYDYWROCŁAWM3000:00:0000:10:40
28MURAWSKI Rafał 2317M3000:00:0000:11:41
29RECZEK Sebastian 2102KS Zielono-CzarniMIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:0000:11:41
30WANTULOK Mateusz 2267Uzdrowiskowy TEAMWISŁAM3000:00:0000:09:38
31KOSTELA Piotr 2284WatahaNOWY TARGM3000:00:0000:09:32
32LISAK Wojciech 2201KATOWICEM3000:00:0000:09:22
33KOCHEL Paweł 2084Kowary biegająKOWARYM3000:00:0000:09:36
34MATECKI Tomasz 2209BIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:09:32
35PETKIEWICZ Tomasz 2141STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM3000:00:0000:10:03
36THIER Dominik 2212JacekBiega Running Team / KS KandaharWARSZAWAM3000:00:0000:09:47
37KOZIARSKI Michał 2309LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM3000:00:0000:09:41
38CIUPEK Remigiusz 2188Taurus30 Cycling TeamUSTROŃM3000:00:0000:10:01
39SZKODA Dariusz 2171SOCIOS GÓRNIKRUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:09:51
40JASEK Piotr 2311-BUCZKOWICEM3000:00:0000:10:01
41PASUTO Grzegorz 2332M3000:00:0000:10:19
42OLMA Przemysław 2169GONIACKA TEAM/ KS KANDAHARBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:09:50
43RAJA Paweł 2264Skyrunning PolandWROCŁAWM3000:00:0000:10:11
44WOJNO Arkadiusz 2115HUSARIA RACE TEAMŁÓDŹM3000:00:0000:10:13
45AGIEJCZYK Wojciech 2305APTIV RUNNING TEAMKRAKÓWM3000:00:0000:09:57
46BASZAK Tomasz 2288SiłaOgra.plSTRACHÓWM3000:00:0000:10:17
47GUZDEK Tomasz 2258STRAZ POZARNA BYTOMBYTOMM3000:00:0000:09:58
48KOMANIECKI Łukasz 2157RYBNIKM3000:00:0000:10:33
49KOZAR Michał 2185OLEŚNICAM3000:00:0000:10:30
50STOLECKI Grzegorz 2306TRUCHTACZ MYSŁOWICECHEŁM ŚLĄSKIM3000:00:0000:09:57
51RADZIK Piotr 2021SIEMIANOWICEM3000:00:0000:10:27
52TOKAREWICZ Damian 2052ZebryZEBRZYDOWICEM3000:00:0000:10:04
53SZCZUREK Dominik 2178TKKF Uklejna MyśleniceMYŚLENICEM3000:00:0000:09:55
54ŻABA Igor 2333M3000:00:0000:10:41
55BRÓG Wojciech 2048OLKUSZM3000:00:0000:10:03
56PRASOŁ Marcin 2256KOBIÓRM3000:00:0000:10:28
57KANIA Damian 2105MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO.IMYSŁOWCEM3000:00:0000:10:25
58WALCZYŃSKI Mariusz 2329HRmax ŻoryŻORYM3000:00:0000:10:23
59KOZIEŁ Krzysztof 2314Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:10:33
60CHMIELOWSKI Michał 2065Górskie pędziwiatryJUSZKOWOM3000:00:0000:11:09
61MORAWSKI Grzegorz 2277trener24h.com.plWARSZAWAM3000:00:0000:10:56
62ŚWIŃCZYK Marcin 2184GODZISZKAM3000:00:0000:11:30
63PYTLARZ Wojtek 2110Neverland teamBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:11:14
64MOSTOWIK Marcin 2227BRZESZCZEM3000:00:0000:11:08
65KNURA Aleksander 2252KW Jastrzębie - ZdrójPOŁOMIAM3000:00:0000:11:22
66STAŃCZAK Grzegorz 2270GLIWICEM3000:00:0000:10:42
67DAWIDOWICZ Krzysztof 2164FreeWayJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3000:00:0000:11:25
68MADEJA Piotr 2156BESTWINAM3000:00:0000:11:07
69KUSZKA Michał 2016BBL MikołówMIKOŁÓWM3000:00:0000:10:41
70KOZIEŁ Grzegorz 2027Silesia Runners ClubSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:00:0000:11:15
71OLEKSIEWICZ Michał 2166JANKOWICEM3000:00:0000:10:14
72KROTLA Piotr 2126CZĘSTOCHOWAM3000:00:0000:10:36
73DURAŁ Grzegorz 2228Trening UltrasaWROCŁAWM3000:00:0000:10:33
74GOLF Krystian 2072nezrzeszonyCHORZÓWM3000:00:0000:10:35
75MIKULSKI Michał 2239GREMI BOCHNIABOCHNIAM3000:00:0000:10:36
76KUBERA Marcin 2285KubeRUNRUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:10:47
77SZUKAŁA Damian 2123Żary Runners TeamBIENIÓWM3000:00:0000:10:57
78LEWANDOWSKI Paweł 2150RZESZÓWM3000:00:0000:10:56
79STASIK Krzysztof 2179Logtech Sport Team RadzionkówRADZIONKÓWM3000:00:0000:10:44
80GRAJEK Marek 2175WARSZAWAM3000:00:0000:10:35
81GURGUL Sebastian 2078AROMAT NÓGKRAKÓWM3000:00:0000:10:52
82NIERADA Marcin 2263KATOWICEM3000:00:0000:10:48
83STACHURSKI Paweł 2104ŁAŃCUTM3000:00:0000:10:48
84HEDA Sebastian 2231PAWŁOWICEM3000:00:0000:11:21
85GLISZCZYŃSKI Paweł 2135Orzeł Biały S.A.ZABRZEM3000:00:0000:11:41
86SEMMERLING Przemysław 2274Górskie pedziwiatryGDYNIAM3000:00:0000:10:53
87PODSADNIUK Mateusz 2031Easy Run KRAKÓWNOWY SĄCZM3000:00:0000:11:17
88SUDNIK Krzysztof 2300KNURÓWM3000:00:0000:10:52
89SZCZEPANIK Grzegorz 2058WilDeerKRAKÓWM3000:00:0000:11:34
90GAUDYN Andrzej 2152SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:00:0000:11:02
91LIWOCH Sebastian 2061MYSZKÓWM3000:00:0000:11:08
92RACZYŃSKI Bogusz 2087TIGERS TEAMALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM3000:00:0000:11:30
93SZYMCZAK Łukasz 2244SSW Team KrośniceMILICZM3000:00:0000:10:59
94OKOŃ Łukasz 2241GIERAŁTOWICEM3000:00:0000:10:56
95LIS Radosław 2313GLIWICEM3000:00:0000:11:45
96KOŚMIDER Tomasz 2293Spartanie DzieciomWROCŁAWM3000:00:0000:11:32
97KARAŚ Michał 2044GOOL Gorce Nowy TargNOWY TARGM3000:00:0000:11:42
98RESPONDEK Marcin 2090Lecymy DurśSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:00:0000:10:01
99WILK Tomasz 2251MomNaToCałeŻycieMIKOŁÓWM3000:00:0000:11:28
100GURGUL Mateusz 2113Aromat NógKRAKÓWM3000:00:0000:12:42
101TOL Kamil 2220Mafia Team LubliniecLISÓWM3000:00:0000:12:55
102TOMCZYK Tomasz 2161RMF 4racing OCRZANRZEM3000:00:0000:12:51
103KLATE Łukasz 2111Łódź Kocha SportŁÓDŹM3000:00:0000:12:33
104LEŚNIAK Tomasz 2063Krzywda TeamDĄBROWA GÓRNICZAM3000:00:0000:13:05
105STOLARSKI Paweł 2094Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCZECHOWICE-DZIEDZICEM 3000:00:0000:10:52
106KAWULOK Adrian 2176WILAMOWICEM 3000:00:0000:10:58
107HORA Grzegorz 2193RUDA ŚLĄSKAM 3000:00:0000:11:11
108KADŁUBEK Aleksander 2254TKTJTARNOWSKIE GÓRYM 3000:00:0000:10:51
109ZAJDEL Michal 2246INO JORUDA ŚLĄSKA HALEMBAM 3000:00:0000:10:55
110JABŁOŃSKI Sebastian 2208Positiv VibrationWROCŁAWM 3000:00:0000:10:56
111KWIATKOWSKI Kajetan 2109BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSKM 3000:00:0000:11:25
112KRASOŃ Rafał 2092Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEM 3000:00:0000:11:27
113KORNAŚ Marcin 2219Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM 3000:00:0000:11:26
114JAWORSKI Jarosław 2273WYRYM 3000:00:0000:10:50
115PIOSEK Grzegorz 2195Logtech Run Team RadzionkówPIEKARY ŚLĄSKIEM 3000:00:0000:10:48
116ROGOSZ Marcin 2076Socios GórnikRUDA ŚLĄSKAM 3000:00:0000:11:33
117SEWINA Dominik 2106Karate Tsunami BydgoszczBYDGOSZCZM 3000:00:0000:11:44
118ZIELIŃSKI Łukasz 2128TARNOWSKIE GÓRYM 3000:00:0000:11:29
119GRABALSKI Dariusz 2265JAKTORÓW-KOLONIAM 3000:00:0000:11:08
120SMOROŃ Krzysztof 2204KRAKÓWM 3000:00:0000:11:58
121LOMBARSKI Łukasz 2245SSW Team KrośniceKROŚNICEM 3000:00:0000:12:36
122SZLĘZAK Piotr 2253KOBIÓRM 3000:00:0000:12:06
123WITA Krzysztof 2250Forma Wodzisław ŚląskiTURZA ŚLĄSKAM 3000:00:0000:12:01
124NÓŻKA Andrzej 2214PYRNIKM 3000:00:0000:12:26
125ŻMUDKA Bartek 2321RYBNIKM 3000:00:0000:12:34
126DŁUGOSZ Marek 2071CHORZÓWM 3000:00:0000:12:49
127KOZICKI Jacek 2331M 3000:00:0000:12:41
128MĄDRZYK Daniel 2108KRAKÓWM 3000:00:0000:12:50
129BIEDNY Szymon 2199Rzadko SmutniLESZNOM 3000:00:0000:13:52
130HONKISZ Sebastian 2136KOZYM 3000:00:0000:15:04
131WOJCIECH Piotr 2086Biegam żeby Bartek mógł chodzićŚWIERKLANYM 3000:00:0000:17:49
Znaleziono 131 wynik(ów)