ELIMINATOR 2017 - KLASYFIKACJA KOŃCOWA PEŁNA WG MIEJSC
Eliminator 2017
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-11-25
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 411
Wystartowało : 351
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 351
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0.9km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPolowka
0.9km
   
1GRZĄDZIEL Dominik 2007ATTIQDZIEKANOWICEM3000:00:0000:07:46
2KOŃ Piotr 2006Alpin Sport TeamRĘCZNOM3000:00:0000:07:52
3MIŚKIEWCZ Mariusz 2334MNICHM3000:00:0000:07:54
4KASZYCA Paweł 2320IGLOO BOCANIAJANKOWICEM3000:00:0000:08:22
5FALKOWSKI Krzysztof 2041Woodward RunnersKRAKÓWM3000:00:0000:08:26
6BROL Marcin 2151MK teamKATOWICEM3000:00:0000:08:32
7DZIDOWSKI Aleksander 2187TG Sokół ZakopaneZAWIERCIEM3000:00:0000:08:37
8KUBACZKA Grzegorz 2138www.ag-architekci.plSKOCZÓWM3000:00:0000:08:43
9PUZOŃ Robert 2234Nutrend TeamBIELSKO- BIAŁAM3000:00:0000:08:56
10MADEJCZYK Marek 2168KATOWICEM3000:00:0000:09:00
11GAWLAS Dominik 2337M3000:00:0000:09:02
12ULFIK Rafał 2225Alpin Soprt Team/SKB KraśnikZABRZEM3000:00:0000:09:19
13LISAK Wojciech 2201KATOWICEM3000:00:0000:09:22
14STACHURA Damian 2037ZAGŁĘBIE LUBINLUBINM3000:00:0000:09:23
15FLOREK Sebastian 2019NORAFSPORTGABOŃM3000:00:0000:09:26
16KUŚMIERSKI Michał 2050Ultra Beskid SportBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:09:29
17KOSTELA Piotr 2284WatahaNOWY TARGM3000:00:0000:09:32
18MATECKI Tomasz 2209BIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:09:32
19DZIĘGIELOWSKI Paweł 2236HRmax ŻoryŻORYM3000:00:0000:09:33
20KROSNY Sebastian 2020BODYDRY TEAMMIKOŁÓWM3000:00:0000:09:33
21KRASULAK Daniel 2229WKS Śląsk WrocławWROCŁAWM3000:00:0000:09:36
22KOCHEL Paweł 2084Kowary biegająKOWARYM3000:00:0000:09:36
23PIĘTKA Tomasz 2330BIELSKO BIAŁAM3000:00:0000:09:38
24BADURA Adam 2017Forma Wodzisław ŚląskiRYBNIKM3000:00:0000:09:38
25WANTULOK Mateusz 2267Uzdrowiskowy TEAMWISŁAM3000:00:0000:09:38
26KOZIARSKI Michał 2309LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM3000:00:0000:09:41
27THIER Dominik 2212JacekBiega Running Team / KS KandaharWARSZAWAM3000:00:0000:09:47
28OLMA Przemysław 2169GONIACKA TEAM/ KS KANDAHARBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:09:50
29SZKODA Dariusz 2171SOCIOS GÓRNIKRUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:09:51
30KOS Tomasz 2262Państwowa Straż Pożarna BytomTYCHYM3000:00:0000:09:54
31SZCZUREK Dominik 2178TKKF Uklejna MyśleniceMYŚLENICEM3000:00:0000:09:55
32AGIEJCZYK Wojciech 2305APTIV RUNNING TEAMKRAKÓWM3000:00:0000:09:57
33STOLECKI Grzegorz 2306TRUCHTACZ MYSŁOWICECHEŁM ŚLĄSKIM3000:00:0000:09:57
34SZYDŁOWSKI Łukasz 2282RYBNIKM3000:00:0000:09:58
35GUZDEK Tomasz 2258STRAZ POZARNA BYTOMBYTOMM3000:00:0000:09:58
36KOT Rafał 2067Góral z Mazur // KB Jurund SzczytnoSZCZYTNOM3000:00:0000:10:01
37CIUPEK Remigiusz 2188Taurus30 Cycling TeamUSTROŃM3000:00:0000:10:01
38JASEK Piotr 2311-BUCZKOWICEM3000:00:0000:10:01
39RESPONDEK Marcin 2090Lecymy DurśSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:00:0000:10:01
40PETKIEWICZ Tomasz 2141STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM3000:00:0000:10:03
41BRÓG Wojciech 2048OLKUSZM3000:00:0000:10:03
42TOKAREWICZ Damian 2052ZebryZEBRZYDOWICEM3000:00:0000:10:04
42KARGÓL Rafał 2295Logtech Team RadzionkówRADZIONKÓWM3000:00:0000:10:07
44RAJA Paweł 2264Skyrunning PolandWROCŁAWM3000:00:0000:10:11
45WOJNO Arkadiusz 2115HUSARIA RACE TEAMŁÓDŹM3000:00:0000:10:13
46OLEKSIEWICZ Michał 2166JANKOWICEM3000:00:0000:10:14
47BASZAK Tomasz 2288SiłaOgra.plSTRACHÓWM3000:00:0000:10:17
48PASUTO Grzegorz 2332M3000:00:0000:10:19
49WALCZYŃSKI Mariusz 2329HRmax ŻoryŻORYM3000:00:0000:10:23
50KANIA Damian 2105MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO.IMYSŁOWCEM3000:00:0000:10:25
51HATALA Mariusz 2218BB RUNNERS Hati TeamBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:10:26
52CHRAPKIEWICZ Michał 2068SBD Energetyk RybnikCIESZYNM3000:00:0000:10:27
53RADZIK Piotr 2021SIEMIANOWICEM3000:00:0000:10:27
54PRASOŁ Marcin 2256KOBIÓRM3000:00:0000:10:28
55KOZAR Michał 2185OLEŚNICAM3000:00:0000:10:30
56KOMANIECKI Łukasz 2157RYBNIKM3000:00:0000:10:33
57KOZIEŁ Krzysztof 2314Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:10:33
58DURAŁ Grzegorz 2228Trening UltrasaWROCŁAWM3000:00:0000:10:33
59GOLF Krystian 2072nezrzeszonyCHORZÓWM3000:00:0000:10:35
60GRAJEK Marek 2175WARSZAWAM3000:00:0000:10:35
61KROTLA Piotr 2126CZĘSTOCHOWAM3000:00:0000:10:36
62MIKULSKI Michał 2239GREMI BOCHNIABOCHNIAM3000:00:0000:10:36
63KUSZELA Mateusz 2325ATAK LEWEJ ŁYDYWROCŁAWM3000:00:0000:10:40
64ŻABA Igor 2333M3000:00:0000:10:41
65KUSZKA Michał 2016BBL MikołówMIKOŁÓWM3000:00:0000:10:41
66STAŃCZAK Grzegorz 2270GLIWICEM3000:00:0000:10:42
67STASIK Krzysztof 2179Logtech Sport Team RadzionkówRADZIONKÓWM3000:00:0000:10:44
68KUBERA Marcin 2285KubeRUNRUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:10:47
69NIERADA Marcin 2263KATOWICEM3000:00:0000:10:48
70STACHURSKI Paweł 2104ŁAŃCUTM3000:00:0000:10:48
71PIOSEK Grzegorz 2195Logtech Run Team RadzionkówPIEKARY ŚLĄSKIEM 3000:00:0000:10:48
72JAWORSKI Jarosław 2273WYRYM 3000:00:0000:10:50
73KADŁUBEK Aleksander 2254TKTJTARNOWSKIE GÓRYM 3000:00:0000:10:51
74GURGUL Sebastian 2078AROMAT NÓGKRAKÓWM3000:00:0000:10:52
75SUDNIK Krzysztof 2300KNURÓWM3000:00:0000:10:52
76STOLARSKI Paweł 2094Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCZECHOWICE-DZIEDZICEM 3000:00:0000:10:52
77SEMMERLING Przemysław 2274Górskie pedziwiatryGDYNIAM3000:00:0000:10:53
78ZAJDEL Michal 2246INO JORUDA ŚLĄSKA HALEMBAM 3000:00:0000:10:55
79MORAWSKI Grzegorz 2277trener24h.com.plWARSZAWAM3000:00:0000:10:56
80LEWANDOWSKI Paweł 2150RZESZÓWM3000:00:0000:10:56
81OKOŃ Łukasz 2241GIERAŁTOWICEM3000:00:0000:10:56
82JABŁOŃSKI Sebastian 2208Positiv VibrationWROCŁAWM 3000:00:0000:10:56
83SZUKAŁA Damian 2123Żary Runners TeamBIENIÓWM3000:00:0000:10:57
84KAWULOK Adrian 2176WILAMOWICEM 3000:00:0000:10:58
85SZYMCZAK Łukasz 2244SSW Team KrośniceMILICZM3000:00:0000:10:59
86GAUDYN Andrzej 2152SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:00:0000:11:02
87MADEJA Piotr 2156BESTWINAM3000:00:0000:11:07
88MOSTOWIK Marcin 2227BRZESZCZEM3000:00:0000:11:08
89LIWOCH Sebastian 2061MYSZKÓWM3000:00:0000:11:08
90GRABALSKI Dariusz 2265JAKTORÓW-KOLONIAM 3000:00:0000:11:08
91CHMIELOWSKI Michał 2065Górskie pędziwiatryJUSZKOWOM3000:00:0000:11:09
92HORA Grzegorz 2193RUDA ŚLĄSKAM 3000:00:0000:11:11
93PYTLARZ Wojtek 2110Neverland teamBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:11:14
94KOZIEŁ Grzegorz 2027Silesia Runners ClubSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:00:0000:11:15
95PODSADNIUK Mateusz 2031Easy Run KRAKÓWNOWY SĄCZM3000:00:0000:11:17
96HEDA Sebastian 2231PAWŁOWICEM3000:00:0000:11:21
97KNURA Aleksander 2252KW Jastrzębie - ZdrójPOŁOMIAM3000:00:0000:11:22
98DAWIDOWICZ Krzysztof 2164FreeWayJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3000:00:0000:11:25
99KWIATKOWSKI Kajetan 2109BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSKM 3000:00:0000:11:25
100KORNAŚ Marcin 2219Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM 3000:00:0000:11:26
101KRASOŃ Rafał 2092Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEM 3000:00:0000:11:27
102WILK Tomasz 2251MomNaToCałeŻycieMIKOŁÓWM3000:00:0000:11:28
103ZIELIŃSKI Łukasz 2128TARNOWSKIE GÓRYM 3000:00:0000:11:29
104ŚWIŃCZYK Marcin 2184GODZISZKAM3000:00:0000:11:30
105RACZYŃSKI Bogusz 2087TIGERS TEAMALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM3000:00:0000:11:30
106KOŚMIDER Tomasz 2293Spartanie DzieciomWROCŁAWM3000:00:0000:11:32
107ROGOSZ Marcin 2076Socios GórnikRUDA ŚLĄSKAM 3000:00:0000:11:33
108SZCZEPANIK Grzegorz 2058WilDeerKRAKÓWM3000:00:0000:11:34
109MURAWSKI Rafał 2317M3000:00:0000:11:41
110RECZEK Sebastian 2102KS Zielono-CzarniMIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:0000:11:41
111GLISZCZYŃSKI Paweł 2135Orzeł Biały S.A.ZABRZEM3000:00:0000:11:41
112KARAŚ Michał 2044GOOL Gorce Nowy TargNOWY TARGM3000:00:0000:11:42
113SEWINA Dominik 2106Karate Tsunami BydgoszczBYDGOSZCZM 3000:00:0000:11:44
114LIS Radosław 2313GLIWICEM3000:00:0000:11:45
115SMOROŃ Krzysztof 2204KRAKÓWM 3000:00:0000:11:58
116WITA Krzysztof 2250Forma Wodzisław ŚląskiTURZA ŚLĄSKAM 3000:00:0000:12:01
117SZLĘZAK Piotr 2253KOBIÓRM 3000:00:0000:12:06
118NÓŻKA Andrzej 2214PYRNIKM 3000:00:0000:12:26
119KLATE Łukasz 2111Łódź Kocha SportŁÓDŹM3000:00:0000:12:33
120ŻMUDKA Bartek 2321RYBNIKM 3000:00:0000:12:34
121LOMBARSKI Łukasz 2245SSW Team KrośniceKROŚNICEM 3000:00:0000:12:36
122KOZICKI Jacek 2331M 3000:00:0000:12:41
123GURGUL Mateusz 2113Aromat NógKRAKÓWM3000:00:0000:12:42
124DŁUGOSZ Marek 2071CHORZÓWM 3000:00:0000:12:49
125MĄDRZYK Daniel 2108KRAKÓWM 3000:00:0000:12:50
126TOMCZYK Tomasz 2161RMF 4racing OCRZANRZEM3000:00:0000:12:51
127TOL Kamil 2220Mafia Team LubliniecLISÓWM3000:00:0000:12:55
128LEŚNIAK Tomasz 2063Krzywda TeamDĄBROWA GÓRNICZAM3000:00:0000:13:05
129BIEDNY Szymon 2199Rzadko SmutniLESZNOM 3000:00:0000:13:52
130HONKISZ Sebastian 2136KOZYM 3000:00:0000:15:04
131WOJCIECH Piotr 2086Biegam żeby Bartek mógł chodzićŚWIERKLANYM 3000:00:0000:17:49
Znaleziono 131 wynik(ów)