ELIMINATOR 2017 - KLASYFIKACJA KOŃCOWA PEŁNA WG MIEJSC
Eliminator 2017
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-11-25
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 411
Wystartowało : 351
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 351
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPolowka
0.9km
   
1GRACZ Bogusław 2328PORONONM4000:00:0000:07:35
2BIERNAWSKI Piotr 2005ATTIQNOWY TARGM4000:00:0000:07:53
3JAWORSKI Zbigniew 2080KLUSZKOWCEM4000:00:0000:07:58
4HUZIOR Piotr 2316ATTIQ / SalmingNOWY TARGM4000:00:0000:08:30
5PORĘBSKI Rafał 2095Evil TeamZAWADAM4000:00:0000:08:28
6WRÓBEL Tomasz 2303MKS-R Centrum DziengielGOLESZÓWM4000:00:0000:08:55
7GRUDZIEŃ Krzysztof 2278USTROŃM4000:00:0000:09:22
8SAWICKI Szymon 2280NOWY TARGM4000:00:0000:09:01
9SEDLAK Michał 2009Lubię To BieganieGIERASZOWICEM4000:00:0000:09:07
10SOKOŁOWSKI Marek 2085Alpin Sport TeamMYSŁOWICE-WESOŁAM4000:00:0000:09:12
11GRUSZCZYŃSKI Artur 2116KATOWICEM4000:00:0000:09:37
12KIEŁTYKA Zbigniew 2180KW GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:09:59
13KOKOT Krzysztof 2011HRmax ŻoryŻORYM4000:00:0000:10:02
14BUCZYŃSKI Adam 2291Nokia Krakow TeamKRAKOWM4000:00:0000:09:45
15KUBALA Tomasz 2224Pressing Bike-System Ice-Went TeamMARKLOWICEM4000:00:0000:09:45
16GRYGIEL Marek 2134JACEKBIEGA RUNNING TEAMKRAKÓWM4000:00:0000:10:18
17ŁUPIEŻOWIEC Piotr 2322MKS Centrum DzięgielówCISOWNICAM4000:00:0000:10:15
18DĄBROWSKI Piotr 2042SBBP-ŁosieWARSZAWAM4000:00:0000:10:47
19LEŚNIEWSKI Rafał 2310BICIUFAPSZTRIWIELICZKAM4000:00:0000:10:14
20GALMAN Adam 2275GLIWICEM4000:00:0000:10:43
21GOŚCINIEWICZ Paweł 2035ZIEMOWIT TEAMKATOWICEM4000:00:0000:09:41
22SNARSKI Dariusz 2039KATOWICEM4000:00:0000:09:34
23JANDZIŚ Wiesław 2181Aktywny DynówDYNÓWM4000:00:0000:09:47
24PIECHA Artur 2304T-Mobile Running TeamRYBNIKM4000:00:0000:09:23
25MAJEWSKI Arkadiusz 2182WODZISŁAW ŚLĄSKIM4000:00:0000:09:37
26MIROŃCZUK Roman 2167Drużyna SzpikuKRAKÓWM4000:00:0000:10:24
27BARTULA Arkadiusz 2216Speed Team BrzeszczeBRZESZCZEM4000:00:0000:09:51
28SERAFIN Dariusz 2033Klub Biegacza FartlekWISŁA MAŁAM4000:00:0000:10:34
29JUSZCZAK Artur 2122KW Jastrzębie-ZdrójJASTRZĘBIE-ZDRÓJM4000:00:0000:09:54
30GWÓŹDŹ Michał 2163#czeladzbiegaCZELADŹM4000:00:0000:11:14
31JEAN MICHEL Warnotte 2336M4000:00:0000:11:00
32MAJCHROWSKI Jacek 2028CKB TarnobrzegTARNOBRZEGM4000:00:0000:10:52
33PLUCINSKI Grzegorz 2014Inżynieria Biegania TeamRYDUŁTOWYM4000:00:0000:11:10
34SZYMIK Krzysztof 2130bziegacz samotnt wilkJASTRZEBIEM4000:00:00
35BŁASZCZAK Jarosław 2298APTIV RUNNING TEAMKRAKÓWM4000:00:0000:11:05
36STEFAŃSKI Zbigniew 2207HebelLIBIĄŻM4000:00:0000:11:06
37MAŁACHOWSKI Mariusz 2103Biegając z wilkamiRADOMSKOM4000:00:0000:10:34
38STELMASZCZYK Bartłomiej 2235Scout TaemCZĘSTOCHOWAM4000:00:0000:11:25
39URBAŃSKI Robert 2055KOCIERZ RYCHWAŁDZKIM4000:00:0000:11:24
40FARON Robert 2002Salco Garmin TeamZALESIEM4000:00:0000:08:03
41KALITA Arek 2223BIELSKO-BIAŁAM4000:00:0000:10:20
42WĄS Andrzej 2189ZIELONKIM4000:00:0000:10:37
43PIÓRKOWSKI Tomek 2144Biskupice Family TeamWIELICZKAM4000:00:0000:10:55
44WRZESIŃSKI Piotr 2215GAPPAG TeamCZĘSTOCHOWAM4000:00:0000:10:42
45ISKRZYCKI Andrzej 2211RZESZÓWM4000:00:0000:10:12
46TOMCZYK Marcin 2279KRAKÓWM4000:00:0000:10:38
47DYLĄG Andrzej 2302KS Limanowa ForrestTYMBARKM4000:00:0000:10:47
48KARWACKI Grzegorz 2119jaWAŁBRZYCHM4000:00:0000:10:57
49TONDYS Piotr 2114TIGERS TEAMŁÓDŹM4000:00:0000:10:55
50BEDNARZ Sebastian 2139OTMUCHÓWM4000:00:0000:10:42
51KUBIK Jarosław 2143Mysłowicki Klub Biegacza No.IJAWORZNOM4000:00:0000:10:54
52PROŃ Adam 2030IPRONMANKATOWICEM4000:00:0000:11:16
53DZIUBA Emilian 2013STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM4000:00:0000:11:19
54POTOCZNY Mirosław 2107Trail Runners JaworznoJAWORZNOM4000:00:0000:11:34
55KANIA Paweł 2247SAINT-GOBAIN SQUADDĄBROWA GÓRNICZAM4000:00:0000:11:46
56SIEWKO Piotr 2023SZWAGRY TEAMDĘBOWIECM4000:00:0000:11:23
57PIŁAT Artur 2029KRZYŻANOWICEM4000:00:0000:12:00
58CAŁKA Grzegorz 2233Radzymin Run TeamRADZYMINM4000:00:0000:11:37
59DYDUŁA Łukasz 2053Ital Car TeamKRAKÓWM4000:00:0000:12:25
60FIGAS Sebastian 2232Litwin Triathlon TeamWROCŁAWM4000:00:0000:12:47
61PITAS Andrzej 2186ZapierdalaczeROGOŹNIKM4000:00:0000:13:14
62BEDNAREK Jacek 2059MetLife RUNWARSZAWAM4000:00:0000:13:22
63SWOBODA Jarosław 2036Night Runners GliwiceKNURÓWM 4000:00:0000:10:55
64RĘBISZ Paweł 2308Trail Runners JaworznoJAWORZNOM 4000:00:0000:10:13
65BARTOSIEWICZ Adam 2062OCR PolskaGRYFINOM 4000:00:0000:10:53
66HOMBEK Maciej 2260Uzdrowiskowy TeamUSTROŃM 4000:00:0000:11:40
67BIZOŃ Tomasz 2054ANDRYCHÓWM 4000:00:0000:11:02
68DWORNICKI Tomasz 2319RYBNIKM 4000:00:0000:11:14
69ŚMIATEK Marcino 2203AgresorSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 4000:00:0000:11:15
70SIKORA Mariusz 2091GogglePro Active Eyewear TeamTARNOWSKIE GÓRYM 4000:00:0000:11:32
71FALKOWSKI Piotr 2268FKS Pegaz PiasecznoPIASECZNOM 4000:00:0000:11:44
72MROZEK Grzegorz 2327GASZOWICEM 4000:00:0000:11:39
73WAWROWSKI Jarosław 2326ZABRZEM 4000:00:0000:11:22
74LIGEZA Witold 2324Smashing PĄpkins/UnlimitedPODGÓRKI TYNICKIEM 4000:00:0000:11:52
75HOLECZEK Damian 2259ŻodnyRUDA ŚLĄSKAM 4000:00:0000:11:11
76SCHILLER Fryderyk 2205Trinitec Running TeamMIKOŁÓWM 4000:00:0000:11:49
77BORATYŃSKI Adam 2294WARSZAWAM 4000:00:0000:12:20
78TIAHNYBOK Paweł 2073Socios SilesiaKALETYM 4000:00:0000:11:54
79SZPERLICH Grzegorz 2202PrzełajkaSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 4000:00:0000:13:22
80WIĘCZKOWSKI Wojciech 2118HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAM 4000:00:0000:12:57
81WRÓBEL Marcin 2121FC KarolinaMINSK MAZOWIECKIM 4000:00:0000:13:08
82RÓG Marek 2127ŁOMIANKIM 4000:00:0000:13:04
83FARMAS Dariusz 2137NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM 4000:00:0000:14:03
84DUDEK Dominik 2082BIELSKO-BIAŁAM 4000:00:0000:14:55
Znaleziono 84 wynik(ów)