ELIMINATOR 2017 - KLASYFIKACJA KOŃCOWA PEŁNA WG MIEJSC
Eliminator 2017
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-11-25
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 411
Wystartowało : 351
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 351
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0.9km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPolowka
0.9km
   
1GRACZ Bogusław 2328PORONONM4000:00:0000:07:35
2BIERNAWSKI Piotr 2005ATTIQNOWY TARGM4000:00:0000:07:53
3JAWORSKI Zbigniew 2080KLUSZKOWCEM4000:00:0000:07:58
4FARON Robert 2002Salco Garmin TeamZALESIEM4000:00:0000:08:03
5PORĘBSKI Rafał 2095Evil TeamZAWADAM4000:00:0000:08:28
6HUZIOR Piotr 2316ATTIQ / SalmingNOWY TARGM4000:00:0000:08:30
7WRÓBEL Tomasz 2303MKS-R Centrum DziengielGOLESZÓWM4000:00:0000:08:55
8SAWICKI Szymon 2280NOWY TARGM4000:00:0000:09:01
9SEDLAK Michał 2009Lubię To BieganieGIERASZOWICEM4000:00:0000:09:07
10SOKOŁOWSKI Marek 2085Alpin Sport TeamMYSŁOWICE-WESOŁAM4000:00:0000:09:12
11GRUDZIEŃ Krzysztof 2278USTROŃM4000:00:0000:09:22
12PIECHA Artur 2304T-Mobile Running TeamRYBNIKM4000:00:0000:09:23
13SNARSKI Dariusz 2039KATOWICEM4000:00:0000:09:34
14GRUSZCZYŃSKI Artur 2116KATOWICEM4000:00:0000:09:37
15MAJEWSKI Arkadiusz 2182WODZISŁAW ŚLĄSKIM4000:00:0000:09:37
16GOŚCINIEWICZ Paweł 2035ZIEMOWIT TEAMKATOWICEM4000:00:0000:09:41
17BUCZYŃSKI Adam 2291Nokia Krakow TeamKRAKOWM4000:00:0000:09:45
18KUBALA Tomasz 2224Pressing Bike-System Ice-Went TeamMARKLOWICEM4000:00:0000:09:45
19JANDZIŚ Wiesław 2181Aktywny DynówDYNÓWM4000:00:0000:09:47
20BARTULA Arkadiusz 2216Speed Team BrzeszczeBRZESZCZEM4000:00:0000:09:51
21JUSZCZAK Artur 2122KW Jastrzębie-ZdrójJASTRZĘBIE-ZDRÓJM4000:00:0000:09:54
22KIEŁTYKA Zbigniew 2180KW GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:09:59
23KOKOT Krzysztof 2011HRmax ŻoryŻORYM4000:00:0000:10:02
24ISKRZYCKI Andrzej 2211RZESZÓWM4000:00:0000:10:12
25RĘBISZ Paweł 2308Trail Runners JaworznoJAWORZNOM 4000:00:0000:10:13
26LEŚNIEWSKI Rafał 2310BICIUFAPSZTRIWIELICZKAM4000:00:0000:10:14
27ŁUPIEŻOWIEC Piotr 2322MKS Centrum DzięgielówCISOWNICAM4000:00:0000:10:15
28GRYGIEL Marek 2134JACEKBIEGA RUNNING TEAMKRAKÓWM4000:00:0000:10:18
29KALITA Arek 2223BIELSKO-BIAŁAM4000:00:0000:10:20
30MIROŃCZUK Roman 2167Drużyna SzpikuKRAKÓWM4000:00:0000:10:24
31SERAFIN Dariusz 2033Klub Biegacza FartlekWISŁA MAŁAM4000:00:0000:10:34
32MAŁACHOWSKI Mariusz 2103Biegając z wilkamiRADOMSKOM4000:00:0000:10:34
33WĄS Andrzej 2189ZIELONKIM4000:00:0000:10:37
34TOMCZYK Marcin 2279KRAKÓWM4000:00:0000:10:38
35WRZESIŃSKI Piotr 2215GAPPAG TeamCZĘSTOCHOWAM4000:00:0000:10:42
36BEDNARZ Sebastian 2139OTMUCHÓWM4000:00:0000:10:42
37GALMAN Adam 2275GLIWICEM4000:00:0000:10:43
38DĄBROWSKI Piotr 2042SBBP-ŁosieWARSZAWAM4000:00:0000:10:47
39DYLĄG Andrzej 2302KS Limanowa ForrestTYMBARKM4000:00:0000:10:47
40MAJCHROWSKI Jacek 2028CKB TarnobrzegTARNOBRZEGM4000:00:0000:10:52
41BARTOSIEWICZ Adam 2062OCR PolskaGRYFINOM 4000:00:0000:10:53
42KUBIK Jarosław 2143Mysłowicki Klub Biegacza No.IJAWORZNOM4000:00:0000:10:54
43PIÓRKOWSKI Tomek 2144Biskupice Family TeamWIELICZKAM4000:00:0000:10:55
44TONDYS Piotr 2114TIGERS TEAMŁÓDŹM4000:00:0000:10:55
45SWOBODA Jarosław 2036Night Runners GliwiceKNURÓWM 4000:00:0000:10:55
46KARWACKI Grzegorz 2119jaWAŁBRZYCHM4000:00:0000:10:57
47JEAN MICHEL Warnotte 2336M4000:00:0000:11:00
48BIZOŃ Tomasz 2054ANDRYCHÓWM 4000:00:0000:11:02
49BŁASZCZAK Jarosław 2298APTIV RUNNING TEAMKRAKÓWM4000:00:0000:11:05
50STEFAŃSKI Zbigniew 2207HebelLIBIĄŻM4000:00:0000:11:06
51PLUCINSKI Grzegorz 2014Inżynieria Biegania TeamRYDUŁTOWYM4000:00:0000:11:10
52HOLECZEK Damian 2259ŻodnyRUDA ŚLĄSKAM 4000:00:0000:11:11
53GWÓŹDŹ Michał 2163#czeladzbiegaCZELADŹM4000:00:0000:11:14
54DWORNICKI Tomasz 2319RYBNIKM 4000:00:0000:11:14
55ŚMIATEK Marcino 2203AgresorSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 4000:00:0000:11:15
56PROŃ Adam 2030IPRONMANKATOWICEM4000:00:0000:11:16
57DZIUBA Emilian 2013STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM4000:00:0000:11:19
58WAWROWSKI Jarosław 2326ZABRZEM 4000:00:0000:11:22
59SIEWKO Piotr 2023SZWAGRY TEAMDĘBOWIECM4000:00:0000:11:23
60URBAŃSKI Robert 2055KOCIERZ RYCHWAŁDZKIM4000:00:0000:11:24
61STELMASZCZYK Bartłomiej 2235Scout TaemCZĘSTOCHOWAM4000:00:0000:11:25
62SIKORA Mariusz 2091GogglePro Active Eyewear TeamTARNOWSKIE GÓRYM 4000:00:0000:11:32
63POTOCZNY Mirosław 2107Trail Runners JaworznoJAWORZNOM4000:00:0000:11:34
64CAŁKA Grzegorz 2233Radzymin Run TeamRADZYMINM4000:00:0000:11:37
65MROZEK Grzegorz 2327GASZOWICEM 4000:00:0000:11:39
66HOMBEK Maciej 2260Uzdrowiskowy TeamUSTROŃM 4000:00:0000:11:40
67FALKOWSKI Piotr 2268FKS Pegaz PiasecznoPIASECZNOM 4000:00:0000:11:44
68KANIA Paweł 2247SAINT-GOBAIN SQUADDĄBROWA GÓRNICZAM4000:00:0000:11:46
69SCHILLER Fryderyk 2205Trinitec Running TeamMIKOŁÓWM 4000:00:0000:11:49
70LIGEZA Witold 2324Smashing PĄpkins/UnlimitedPODGÓRKI TYNICKIEM 4000:00:0000:11:52
71TIAHNYBOK Paweł 2073Socios SilesiaKALETYM 4000:00:0000:11:54
72PIŁAT Artur 2029KRZYŻANOWICEM4000:00:0000:12:00
73BORATYŃSKI Adam 2294WARSZAWAM 4000:00:0000:12:20
74DYDUŁA Łukasz 2053Ital Car TeamKRAKÓWM4000:00:0000:12:25
75FIGAS Sebastian 2232Litwin Triathlon TeamWROCŁAWM4000:00:0000:12:47
76WIĘCZKOWSKI Wojciech 2118HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAM 4000:00:0000:12:57
77RÓG Marek 2127ŁOMIANKIM 4000:00:0000:13:04
78WRÓBEL Marcin 2121FC KarolinaMINSK MAZOWIECKIM 4000:00:0000:13:08
79PITAS Andrzej 2186ZapierdalaczeROGOŹNIKM4000:00:0000:13:14
80BEDNAREK Jacek 2059MetLife RUNWARSZAWAM4000:00:0000:13:22
81SZPERLICH Grzegorz 2202PrzełajkaSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 4000:00:0000:13:22
82FARMAS Dariusz 2137NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM 4000:00:0000:14:03
83DUDEK Dominik 2082BIELSKO-BIAŁAM 4000:00:0000:14:55
84SZYMIK Krzysztof 2130bziegacz samotnt wilkJASTRZEBIEM4000:00:00
Znaleziono 84 wynik(ów)