ELIMINATOR 2017 - KLASYFIKACJA KOŃCOWA PEŁNA WG MIEJSC
Eliminator 2017
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-11-25
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 411
Wystartowało : 351
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 351
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPolowka
0.9km
Czas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1MAGIERA Janusz 2117FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKIM501M 1800:00:0000:08:3200:18:19.0000:18:19.00 10:465,6
2GARDENER Jacek 2010Alpin Sport Team / JacekBiega Running TeamWARSZAWAM502M 6000:00:0000:10:0300:22:03.6500:22:03.65+00:03:4412:584,6
3PYTEL Janusz 2160SOKÓŁZAKOPANESOSNOWIECM503M 6700:00:0000:10:2500:22:45.7500:22:45.75+00:04:2613:224,5
4SŁOBODZIAN Jerzy 2064NYSA BIEGADZIERŻONIÓWM504M 8700:00:0000:09:4700:20:52.2000:20:52.20+00:02:3312:164,9
5NOSALIK Marek 2222MTAŻYWIECM505M 9800:00:0000:09:5500:21:40.6000:21:40.60+00:03:2112:444,7
6GÓRNY Mirosław 2242NUTREND TEAMBIELSKO-BIAŁAM506M 14600:00:0000:10:3500:24:24.1500:24:24.15+00:06:0514:214,2
7JANUSZEWSKI Tomasz 2040JASTRZĘBIE-ZDRÓJM507M 18600:00:0000:11:2000:23:51.8000:23:51.80+00:05:3214:014,3
8WĘGLARZ Czesław 2240nezrzeszonyKĘDZIERZYN-KOŹLEM508M 19000:00:0000:11:1600:23:54.6500:23:54.65+00:05:3514:034,3
9DOMISZEWSKI Wojciech 2249USTRZYKI DOLNEM509M 19500:00:0000:11:0100:24:07.8500:24:07.85+00:05:4814:114,2
10BLUNTZER Gregoire 2315FRESSE SUR MOSELLEM5010M 20400:00:0000:11:3200:24:32.0500:24:32.05+00:06:1314:254,2
11ŁYZIŃSKI Jan 2172KUŹNIA NIEBOROWSKAM5011M 21000:00:0000:11:3300:25:07.9500:25:07.95+00:06:4814:464,1
12SUJAK Mirosław 2043MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM5012M 21700:00:0000:11:4500:25:59.9500:25:59.95+00:07:4015:173,9
13STEFAŃSKI Jaroslaw 2200W pogoni za duchemSIEMIANOWICEM5013M 22000:00:0000:11:3400:26:58.8000:26:58.80+00:08:3915:513,8
14KRZCZUK Benedykt 2066TYCHYM 501M 24200:00:0000:11:1000:24:49.0000:24:49.00+00:06:3014:354,1
15KURYŁO Zenon 2057SBD ENERGETYK RYBNIKRYBNIKM 502M 24700:00:0000:11:3400:24:53.5500:24:53.55+00:06:3414:384,1
16SMACZYNSKI Dariusz 2159SRS AKTYWNA DABROWADABROWA GORNICZAM 503M 25500:00:0000:11:0300:25:08.1000:25:08.10+00:06:4914:474,1
17SMUDA Ryszard 2210TYCHYM 504M 25700:00:0000:11:3000:25:19.2000:25:19.20+00:07:0014:534,0
18DAWID Mirosław 2089OPATÓWM 505M 27300:00:0000:12:0700:27:36.5500:27:36.55+00:09:1716:143,7
19ZAREMBA Marek 2142kamikadzeBARANÓWM 506M 27500:00:0000:12:1900:27:44.0000:27:44.00+00:09:2516:183,7
Znaleziono 19 wynik(ów)