ELIMINATOR 2017 - KLASYFIKACJA WG SUMY CZASÓW

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data/ Date:
2017-11-25
Miejsce/ Place:
Ustroń
Dystans/ Distance:
1.7 km
Zgłoszonych/ Registered:
410
Wystartowało/ Started:
350
Nie ukończyło/ Not finished:
261
Ukończyło/ Finished:
89
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Etap I | Etap II | Etap III | Etap IV | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MEtap IEtap IIEtap IIIEtap IVCzas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
          
1PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej 2003MULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁAZYM201M 100:14:48.5000:15:08.3500:15:30.6500:15:30.2501:00:57.7501:00:57.75 8:576.7
2MALINA Dawid 2001INŻYNIERIA BIEGANIA - TWÓJ TRENER BIEGOWY!RYBNIKM202M 200:15:04.7500:15:31.7500:16:04.1000:16:18.5501:02:59.1501:02:59.15+00:02:019:156.5
3BODURKA Krzysztof 2004ALPIN SPORT TEAMNIELEPICEM203M 300:15:10.4000:15:38.8500:16:17.1500:16:43.2001:03:49.6001:03:49.60+00:02:519:236.4
4RZĄSA Franciszek 2287TKN TATRA TEAMZAKOPANEM204M 400:15:57.5000:15:33.7500:16:07.8500:16:20.0501:03:59.1501:03:59.15+00:03:019:246.4
5GRZĄDZIEL Dominik 2007ATTIQDZIEKANOWICEM301M 500:15:14.8000:15:52.4000:16:29.2500:16:45.4501:04:21.9001:04:21.90+00:03:249:276.3
6KOŃ Piotr 2006ALPIN SPORT TEAMRĘCZNOM302M 600:15:29.9500:16:08.7500:16:44.0500:16:41.2501:05:04.0001:05:04.00+00:04:069:346.3
7JAWORSKI Zbigniew 2080KLUSZKOWCEM401M 700:15:23.3500:16:15.0500:17:05.2500:17:35.5001:06:19.1501:06:19.15+00:05:219:456.2
8GRACZ Bogusław 2328PORONONM402M 800:16:37.6500:16:24.7000:16:49.4000:16:49.9501:06:41.7001:06:41.70+00:05:439:486.1
9BIERNAWSKI Piotr 2005ATTIQNOWY TARGM403M 900:16:44.2500:16:33.1500:16:52.2000:17:06.5001:07:16.1001:07:16.10+00:06:189:536.1
10GAWROŃSKI Tomasz 2008UMKS NADIR JĘDRZEJÓWJĘDRZEJÓWM205M 1000:16:21.6500:16:43.3000:16:58.7000:17:41.5001:07:45.1501:07:45.15+00:06:479:576
11MIŚKIEWCZ Mariusz 2334MNICHM303M 1100:17:00.6500:17:04.7000:17:43.2000:17:55.6501:09:44.2001:09:44.20+00:08:4610:155.9
12KUBICA Marcin 2237INOV-8 TEAMBIELSKO-BIAŁAM206M 1200:16:32.3500:16:53.1000:17:25.7000:18:56.9001:09:48.0501:09:48.05+00:08:5010:155.8
13FALKOWSKI Krzysztof 2041WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM304M 1300:16:50.5000:17:26.2000:17:54.0500:18:21.8501:10:32.6001:10:32.60+00:09:3410:225.8
14KUBERA Bartłomiej 2192FORUMRUNKRAKÓWM207M 1400:17:50.1000:17:51.0500:19:01.9500:16:47.2001:11:30.3001:11:30.30+00:10:3210:305.7
15KASZYCA Paweł 2320IGLOO BOCANIAJANKOWICEM305M 1500:17:49.3000:17:44.9500:17:54.3500:18:03.0501:11:31.6501:11:31.65+00:10:3310:315.7
16HUZIOR Piotr 2316ATTIQ / SALMINGNOWY TARGM404M 1600:17:28.4000:17:51.1000:18:18.0000:18:16.1001:11:53.6001:11:53.60+00:10:5510:345.7
17ELANTKOWSKI Jan 2230TKN TATRA TEAMZAKOPANEM208M 1700:19:01.6500:18:09.1000:17:59.9000:17:17.8001:12:28.4501:12:28.45+00:11:3010:395.6
18URBAŃCZYK Karol 2290NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM209M 1800:18:14.4000:17:28.4500:17:58.1500:19:06.2001:12:47.2001:12:47.20+00:11:4910:425.6
19POPIELARSKI Kubuś 2283TKN TATRA TEAMZAKOPANEM2010M 1900:19:01.6500:18:09.2000:17:59.7500:17:42.0001:12:52.6001:12:52.60+00:11:5410:425.6
20PORĘBSKI Rafał 2095EVIL TEAMZAWADAM405M 2000:17:34.7000:18:12.1500:18:27.5000:18:44.5501:12:58.9001:12:58.90+00:12:0110:435.6
21WRÓBEL Tomasz 2303MKS-R CENTRUM DZIENGIELGOLESZÓWM406M 2100:17:59.3000:17:58.8000:18:08.1000:19:03.0001:13:09.2001:13:09.20+00:12:1110:455.6
22MAGIERA Janusz 2117FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKIM501M 2200:18:05.9000:18:15.0500:19:07.9000:18:19.0001:13:47.8501:13:47.85+00:12:5010:515.5
23WIŚNIEWSKA-ULFIK Dominika 1002ALPIN SPORT TEAM/SKB KRAŚNIKZABRZEK301K 100:18:05.3000:18:28.6000:18:51.8500:18:48.9501:14:14.7001:14:14.70+00:13:1610:555.5
24GRUDZIEŃ Krzysztof 2278USTROŃM407M 2300:17:32.3500:18:18.9500:18:55.7000:19:30.3501:14:17.3501:14:17.35+00:13:1910:555.5
25BONIEC Radosław 2174ŻARYM2011M 2400:17:47.0500:18:19.2000:18:57.7000:19:30.0501:14:34.0001:14:34.00+00:13:3610:575.5
26SAWICKI Kacper 2281TKN TATRA TEAMNOWY TARGM2012M 2500:19:01.6500:18:12.3500:19:03.7500:18:29.2501:14:47.0001:14:47.00+00:13:4910:595.5
27ULFIK Rafał 2225ALPIN SOPRT TEAM/SKB KRAŚNIKZABRZEM306M 2600:17:56.1000:18:26.9500:18:26.5000:19:58.7001:14:48.2501:14:48.25+00:13:5011:005.5
28DZIDOWSKI Aleksander 2187TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAWIERCIEM307M 2700:18:29.2500:18:48.3000:18:50.4000:19:17.5001:15:25.4501:15:25.45+00:14:2711:055.4
29WÓJCIK Adam 2120CHOCZNIAM2013M 2800:19:14.5500:20:45.7500:18:05.2500:17:44.4001:15:49.9501:15:49.95+00:14:5211:085.4
30JANUSZYK Iwona 1012OŚWIĘCIMK201K 200:18:41.6000:18:57.5500:19:22.2000:18:56.0501:15:57.4001:15:57.40+00:14:5911:105.4
31KUBACZKA Grzegorz 2138WWW.AG-ARCHITEKCI.PLSKOCZÓWM308M 2900:18:33.8500:18:46.2000:19:19.9500:19:29.6501:16:09.6501:16:09.65+00:15:1111:115.4
32GAWLAS Dominik 2337M309M 3000:18:26.0000:19:02.7000:19:18.1500:19:25.6501:16:12.5001:16:12.50+00:15:1411:125.4
33SEDLAK Michał 2009LUBIĘ TO BIEGANIEGIERASZOWICEM408M 3100:18:12.2000:19:11.5500:19:27.3500:19:38.0001:16:29.1001:16:29.10+00:15:3111:145.3
34MADEJCZYK Marek 2168KATOWICEM3010M 3200:19:13.3000:19:48.5500:18:29.5000:19:02.5501:16:33.9001:16:33.90+00:15:3611:155.3
35SOKOŁOWSKI Marek 2085ALPIN SPORT TEAMMYSŁOWICE-WESOŁAM409M 3300:18:46.7000:19:21.3000:19:37.4500:19:43.6501:17:29.1001:17:29.10+00:16:3111:235.3
36PUZOŃ Robert 2234NUTREND TEAMBIELSKO- BIAŁAM3011M 3400:19:22.7500:19:05.4000:19:16.0500:19:52.7001:17:36.9001:17:36.90+00:16:3911:245.3
37FLOREK Sebastian 2019NORAFSPORTGABOŃM3012M 3500:19:08.5500:19:26.7500:19:33.7000:20:15.9501:18:24.9501:18:24.95+00:17:2711:315.2
38WOJCIECHOWSKI Krzysztof 2226TKN TATRA TEAMZAKOPANEM2014M 3600:19:01.4000:19:35.9500:19:49.2000:20:16.7501:18:43.3001:18:43.30+00:17:4511:345.2
39STEC Jakub 2198ULTRA BESKID SPORTGODZISZKAM2015M 3700:20:48.3500:19:28.3000:19:24.0000:19:04.6501:18:45.3001:18:45.30+00:17:4711:345.2
40STACHURA Damian 2037ZAGŁĘBIE LUBINLUBINM3013M 3800:18:54.6500:19:27.4000:19:44.5500:20:42.6501:18:49.2501:18:49.25+00:17:5111:355.2
41DZIĘGIELOWSKI Paweł 2236HRMAX ŻORYŻORYM3014M 3900:19:15.1500:19:35.1000:19:30.2000:20:31.4001:18:51.8501:18:51.85+00:17:5411:355.2
42PLOCH Jakub 2153NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM2016M 4000:18:56.6000:19:19.4500:19:50.6500:20:49.5501:18:56.2501:18:56.25+00:17:5811:365.2
43SAWICKI Szymon 2280NOWY TARGM4010M 4100:19:28.5500:19:46.1500:20:34.3000:19:35.7501:19:24.7501:19:24.75+00:18:2711:405.1
44BROL Marcin 2151MK TEAMKATOWICEM3015M 4200:21:15.3000:20:16.4000:19:25.7500:18:42.1501:19:39.6001:19:39.60+00:18:4111:425.1
45MENDECKA Michalina 1005MOSIR ŁAZISKA GÓRNE/ 1 SECOND TEAMŁAZISKA GÓRNEK202K 300:19:39.5500:19:39.3500:19:52.8000:20:29.3501:19:41.0501:19:41.05+00:18:4311:435.1
46GRUSZCZYŃSKI Artur 2116KATOWICEM4011M 4300:19:33.5000:19:31.8000:19:54.3000:21:06.0501:20:05.6501:20:05.65+00:19:0711:465.1
47BROJ Marcel 2146BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM2017M 4400:19:25.4000:19:23.1000:19:53.1000:21:44.5001:20:26.1001:20:26.10+00:19:2811:495.1
48KNUTELSKI Błażej 2335GRYWAŁDM2018M 4500:18:44.5500:19:17.9500:20:07.2000:22:44.6501:20:54.3501:20:54.35+00:19:5611:535
49KRASULAK Daniel 2229WKS ŚLĄSK WROCŁAWWROCŁAWM3016M 4600:19:37.5500:20:32.4000:19:50.8500:20:59.3501:21:00.1501:21:00.15+00:20:0211:545
50PIĘTKA Tomasz 2330BIELSKO BIAŁAM3017M 4700:20:07.5500:19:59.9000:20:20.2500:20:38.0001:21:05.7001:21:05.70+00:20:0711:555
51KNAP Mateusz 2012SCARPA TEAM POLSKA/ KS KANDAHARKATOWICEM2019M 4800:21:36.6500:20:50.0000:19:49.7500:18:53.8001:21:10.2001:21:10.20+00:20:1211:565
52NIEMCZYK Magdalena 1042BIELSKO-BIAŁAK203K 400:19:44.7500:20:02.3500:20:41.0000:20:48.7001:21:16.8001:21:16.80+00:20:1911:575
53KUBALA Tomasz 2224PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAMMARKLOWICEM4012M 4900:20:21.6000:19:35.3500:19:56.3500:21:33.0001:21:26.3001:21:26.30+00:20:2811:585
54BADURA Adam 2017FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIRYBNIKM3018M 5000:20:20.8500:20:11.4500:19:55.1500:21:21.2001:21:48.6501:21:48.65+00:20:5012:015
55GALMAN Adam 2275GLIWICEM4013M 5100:18:22.9000:19:27.4000:19:55.2000:24:13.6001:21:59.1001:21:59.10+00:21:0112:035
56KIK Iwona 1001DANIEL WOSIK TERVEL TEAM / KW KRAKÓWKRAKÓWK302K 500:19:55.6500:20:15.7500:20:28.8000:21:22.5001:22:02.7001:22:02.70+00:21:0412:035
57KOKOT Krzysztof 2011HRMAX ŻORYŻORYM4014M 5200:20:10.5500:20:03.5000:20:31.2000:21:21.1001:22:06.3501:22:06.35+00:21:0812:045
58ŁUPIEŻOWIEC Piotr 2322MKS CENTRUM DZIĘGIELÓWCISOWNICAM4015M 5300:19:20.4000:19:52.7500:20:22.6500:22:37.4501:22:13.2501:22:13.25+00:21:1512:055
59KOT Rafał 2067GÓRAL Z MAZUR // KB JURUND SZCZYTNOSZCZYTNOM3019M 5400:20:21.7500:20:33.1500:20:31.0500:21:01.8501:22:27.8001:22:27.80+00:21:3012:074.9
60HATALA Mariusz 2218BB RUNNERS HATI TEAMBIELSKO-BIAŁAM3020M 5500:19:55.6500:19:48.3500:20:32.1500:22:45.3001:23:01.4501:23:01.45+00:22:0312:124.9
61KOS Tomasz 2262PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA BYTOMTYCHYM3021M 5600:20:46.2000:21:08.7000:19:59.4000:21:11.7501:23:06.0501:23:06.05+00:22:0812:134.9
62FERENC Janusz 2070UKS LUDWIKOWICELUDWIKOWICE KŁ.M601M 5700:20:38.7500:20:35.7500:20:10.8500:21:42.3001:23:07.6501:23:07.65+00:22:0912:134.9
63KOZIOŁ Kamil 2183HUSARIA RACE TEAMMICHAŁOWICEM2020M 5800:22:46.2000:21:44.3500:20:14.2000:18:23.7501:23:08.5001:23:08.50+00:22:1012:134.9
64KROSNY Sebastian 2020BODYDRY TEAMMIKOŁÓWM3022M 5900:20:56.7500:20:28.9500:20:27.3500:21:28.5001:23:21.5501:23:21.55+00:22:2312:154.9
65KUŚMIERSKI Michał 2050ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAM3023M 6000:21:28.6000:21:24.9500:20:06.3000:20:23.2501:23:23.1001:23:23.10+00:22:2512:154.9
66KARGÓL Rafał 2295LOGTECH TEAM RADZIONKÓWRADZIONKÓWM3024M 6100:20:27.9500:19:56.9000:20:28.6000:22:45.2001:23:38.6501:23:38.65+00:22:4012:174.9
67PYTEL Janusz 2160SOKÓŁZAKOPANESOSNOWIECM502M 6200:20:25.0000:20:07.5000:20:29.3500:22:45.7501:23:47.6001:23:47.60+00:22:4912:194.9
68BUCZYŃSKI Adam 2291NOKIA KRAKOW TEAMKRAKOWM4016M 6300:21:54.9000:20:34.0000:19:57.5500:21:29.6001:23:56.0501:23:56.05+00:22:5812:204.9
69DĄBROWSKI Piotr 2042SBBP-ŁOSIEWARSZAWAM4017M 6400:20:24.1000:20:31.3500:20:18.4500:22:49.5001:24:03.4001:24:03.40+00:23:0512:214.9
70CHRAPKIEWICZ Michał 2068SBD ENERGETYK RYBNIKCIESZYNM3025M 6500:20:41.1000:20:49.3000:20:30.1000:22:07.8001:24:08.3001:24:08.30+00:23:1012:224.8
71GARDENER Jacek 2010ALPIN SPORT TEAM / JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM503M 6600:20:30.5000:21:07.7000:20:36.0000:22:03.6501:24:17.8501:24:17.85+00:23:2012:234.8
72GRYGIEL Marek 2134JACEKBIEGA RUNNING TEAMKRAKÓWM4018M 6700:20:22.7000:21:35.6500:20:33.5000:21:48.7001:24:20.5501:24:20.55+00:23:2212:244.8
73KIEŁTYKA Zbigniew 2180KW GLIWICEGLIWICEM4019M 6800:21:34.8000:21:14.9500:20:33.2500:21:19.4001:24:42.4001:24:42.40+00:23:4412:274.8
74HORZELA Błażej 2149BETA-TRANSRADZIONKÓWM2021M 6900:20:46.5000:20:38.3000:20:24.7000:23:06.5001:24:56.0001:24:56.00+00:23:5812:294.8
75DOMISZEWSKA Maria 1064USTRZYKI DOLNEK501K 600:20:53.8500:20:52.8500:21:21.0500:22:15.4001:25:23.1501:25:23.15+00:24:2512:334.8
76WITEK Karolina 1066STOWARZYSZENIE PASJA TRENINGUJAROCINK204K 700:21:09.6500:21:06.5000:21:15.2500:22:04.8501:25:36.2501:25:36.25+00:24:3812:354.8
77SZYDŁOWSKI Łukasz 2282RYBNIKM3026M 7000:21:36.3500:21:21.5000:20:20.9500:22:19.7501:25:38.5501:25:38.55+00:24:4012:354.8
78KUSZELA Mateusz 2325ATAK LEWEJ ŁYDYWROCŁAWM3027M 7100:21:36.9500:21:16.2000:20:04.6000:23:37.9001:26:35.6501:26:35.65+00:25:3712:434.7
79BONDARA Sylwia 1003ALPIN SPORT TEAM / JACEKBIEGA RUNNING TEAMBYDGOSZCZK303K 800:21:01.8000:21:19.9500:21:57.4000:22:18.1001:26:37.2501:26:37.25+00:25:3912:444.7
80MURAWSKI Rafał 2317M3028M 7200:20:34.3000:20:51.3000:20:35.0500:25:07.3501:27:08.0001:27:08.00+00:26:1012:484.7
81LEŚNIEWSKI Rafał 2310BICIUFAPSZTRIWIELICZKAM4020M 7300:21:34.5000:22:20.4000:20:35.2500:22:51.6501:27:21.8001:27:21.80+00:26:2412:504.7
82KUSO Małgorzata 1051RYBNIKK304K 900:21:28.7000:21:30.5000:21:49.2500:22:56.0501:27:44.5001:27:44.50+00:26:4612:544.7
83GARCZYŃSKA-WĄS Bogusława 1048ZIELONKIK401K 1000:22:04.5500:21:41.1000:21:41.5000:22:50.7001:28:17.8501:28:17.85+00:27:2012:584.6
84RECZEK Sebastian 2102KS ZIELONO-CZARNIMIŃSK MAZOWIECKIM3029M 7400:21:21.1000:20:48.7000:20:26.1500:25:56.6501:28:32.6001:28:32.60+00:27:3413:014.6
85JANIK Paulina 1004KARKONOSZ RUNNING TEAM SZKLARSKA PORĘBAJELENIA GÓRAK305K 1100:20:45.3000:21:36.1500:23:02.3500:23:24.3501:28:48.1501:28:48.15+00:27:5013:034.6
86BOLECHOWSKA Dominika 1007ATTIQZAKOPANEK402K 1200:21:35.1500:21:39.4000:22:06.9000:23:31.0501:28:52.5001:28:52.50+00:27:5413:044.6
87KANCLERZ-JANUSZEWSKA Katarzyna 1010KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK502K 1300:21:53.6000:21:47.1500:22:23.7000:23:36.3501:29:40.8001:29:40.80+00:28:4313:114.6
88BŁAUCIAK Ewa 1061ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINTARNÓW/ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEK205K 1400:22:20.4500:21:59.9000:22:35.1500:26:03.3501:32:58.8501:32:58.85+00:32:0113:404.4
89JONKISZ Dorota 1070RYTM CZECHOWICE DZIEDZICECZECHOWICE DZIEDZICEK503K 1500:23:03.5000:23:12.5000:23:19.2000:24:15.8501:33:51.0501:33:51.05+00:32:5313:484.3
STOLARSKI Paweł 2094ROZBIEGAMY TO MIASTO - CZECHOWICE-DZIEDZICECZECHOWICE-DZIEDZICEM3000:24:01.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BIEDROŃ Marcin 2024WROCŁAWM2000:24:05.30 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SWOBODA Jarosław 2036NIGHT RUNNERS GLIWICEKNURÓWM4000:24:17.20 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KAWULOK Adrian 2176WILAMOWICEM3000:24:19.60 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
HORA Grzegorz 2193RUDA ŚLĄSKAM3000:24:25.85 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WOROBIEC Józef 2158TERVEL DANIEL WOSIK TEAMJĘDRZEJÓWM6000:24:37.65 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
RĘBISZ Paweł 2308TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM4000:24:39.50 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KADŁUBEK Aleksander 2254TKTJTARNOWSKIE GÓRYM3000:24:40.75 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ZAJDEL Michal 2246INO JORUDA ŚLĄSKA HALEMBAM3000:24:42.25 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
URBAŃCZYK Dawid 2093LECYMY DURŚBYTOMM2000:24:44.85 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BARTOSIEWICZ Adam 2062OCR POLSKAGRYFINOM4000:24:46.10 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JABŁOŃSKI Sebastian 2208POSITIV VIBRATIONWROCŁAWM3000:24:47.90 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
OŻGA Sebastian 2074TYCHYM2000:24:48.70 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KRZCZUK Benedykt 2066TYCHYM5000:24:49.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
HOMBEK Maciej 2260UZDROWISKOWY TEAMUSTROŃM4000:24:49.75 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KWIATKOWSKI Kajetan 2109BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSKM3000:24:50.05 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ŻUREK Rafał 2271RACIBÓRZM2000:24:50.30 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KRASOŃ Rafał 2092LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEM3000:24:52.45 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KURYŁO Zenon 2057SBD ENERGETYK RYBNIKRYBNIKM5000:24:53.55 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KORNAŚ Marcin 2219ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM3000:24:53.90 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MUSZYŃSKI Marcin 2266JAKTORÓW-CHYLICEM2000:24:58.60 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JAWORSKI Jarosław 2273WYRYM3000:24:59.05 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BIZOŃ Tomasz 2054ANDRYCHÓWM4000:25:00.75 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JANOWICZ Adam 2132RYBNIKM2000:25:03.95 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DWORNICKI Tomasz 2319RYBNIKM4000:25:04.90 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ŚMIATEK Marcino 2203AGRESORSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4000:25:05.35 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SMACZYNSKI Dariusz 2159SRS AKTYWNA DABROWADABROWA GORNICZAM5000:25:08.10 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SIKORA Mariusz 2091GOGGLEPRO ACTIVE EYEWEAR TEAMTARNOWSKIE GÓRYM4000:25:09.45 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SMUDA Ryszard 2210TYCHYM5000:25:19.20 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PIOSEK Grzegorz 2195LOGTECH RUN TEAM RADZIONKÓWPIEKARY ŚLĄSKIEM3000:25:21.05 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ROGOSZ Marcin 2076SOCIOS GÓRNIKRUDA ŚLĄSKAM3000:25:25.65 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
FALKOWSKI Piotr 2268FKS PEGAZ PIASECZNOPIASECZNOM4000:25:26.10 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MROZEK Grzegorz 2327GASZOWICEM4000:25:26.90 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WOJTYRA Daniel 2269TARNOWSKIE GÓRY STRZYBNICAM2000:25:29.30 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KUČERKA Jakub 2025KASIA I KUBATŘINECM2000:25:34.40 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SEWINA Dominik 2106KARATE TSUNAMI BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3000:25:42.45 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WAWROWSKI Jarosław 2326ZABRZEM4000:25:54.85 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ZIELIŃSKI Łukasz 2128TARNOWSKIE GÓRYM3000:26:00.45 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
LIGEZA Witold 2324SMASHING PĄPKINS/UNLIMITEDPODGÓRKI TYNICKIEM4000:26:08.75 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
HOLECZEK Damian 2259ŻODNYRUDA ŚLĄSKAM4000:26:13.30 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GRABALSKI Dariusz 2265JAKTORÓW-KOLONIAM3000:26:30.30 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SMOROŃ Krzysztof 2204KRAKÓWM3000:26:35.10 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SCHILLER Fryderyk 2205TRINITEC RUNNING TEAMMIKOŁÓWM4000:26:42.35 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BORATYŃSKI Adam 2294WARSZAWAM4000:27:14.25 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DAWID Mirosław 2089OPATÓWM5000:27:36.55 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BIENIECKI Marek 2323OTK RZEŹNIKM2000:27:41.70 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ZAREMBA Marek 2142KAMIKADZEBARANÓWM5000:27:44.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
LOMBARSKI Łukasz 2245SSW TEAM KROŚNICEKROŚNICEM3000:27:47.50 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SZLĘZAK Piotr 2253KOBIÓRM3000:27:52.45 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
TIAHNYBOK Paweł 2073SOCIOS SILESIAKALETYM4000:28:11.25 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WITA Krzysztof 2250FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKITURZA ŚLĄSKAM3000:28:14.10 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
NÓŻKA Andrzej 2214PYRNIKM3000:28:17.50 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ŻMUDKA Bartek 2321RYBNIKM3000:28:20.95 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WOJNO Małgorzata 1043HUSARIA RACE TEAMŁÓDŹK3000:28:23.10 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SEKUŁA Dawid 2112SKAWINAM2000:28:35.40 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DŁUGOSZ Marek 2071CHORZÓWM3000:28:49.10 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SZPERLICH Grzegorz 2202PRZEŁAJKASIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4000:29:05.20 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOZICKI Jacek 2331M3000:29:23.30 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KAŹMIERSKI Janusz 2170DA SIĘWARSZAWAM6000:29:38.65 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WIĘCZKOWSKI Wojciech 2118HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAM4000:29:51.60 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
LISOWSKA Kamila 1023ZABRZEK3000:30:03.85 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MĄDRZYK Daniel 2108KRAKÓWM3000:30:19.30 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
OLESIŃSKA Martyna 1063DĄBROWA GÓRNICZAK2000:30:25.65 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WRÓBEL Marcin 2121FC KAROLINAMINSK MAZOWIECKIM4000:30:25.95 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
RÓG Marek 2127ŁOMIANKIM4000:30:58.30 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
FARMAS Dariusz 2137NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM4000:31:08.05 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
TALARCZYK Marzena 1074ŁĄCKORUNŁĄCKOK3000:31:09.10 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BARAN Paulina 1060BĘBŁOK3000:31:15.15 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KAROLCZAK Joanna 1025GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAMTARNOWSKIE GÓRYK4000:31:23.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MAŁEK Hanna 1032HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAK2000:31:27.40 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KANIA Agnieszka 1037MYSŁOWICEK3000:31:54.65 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ŚWIERK Stanisław 2145NATURALNIE JANOWICEJANOWICE WIELKIEM6000:32:32.80 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BIEDNY Szymon 2199RZADKO SMUTNILESZNOM3000:32:36.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
HONKISZ Sebastian 2136KOZYM3000:34:18.70 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WALENTYŃSKI Bartłomiej 2257GLIWICEM2000:34:52.65 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
FARON Robert 2002SALCO GARMIN TEAMZALESIEM4000:17:22.90 DNF00:17:49.20 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
HYRA Katarzyna 1041WARSZAWAK2000:35:13.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DUDEK Dominik 2082BIELSKO-BIAŁAM4000:36:02.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BZOWSKA Aleksandra 1072GLIWICEK3000:36:19.05 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KWIATKOWSKA Alicja 1027BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSKK3000:36:33.65 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WOJCIECH Piotr 2086BIEGAM ŻEBY BARTEK MÓGŁ CHODZIĆŚWIERKLANYM3000:39:20.35 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOWALCZYK Klaudia 1016RADOMK3000:40:28.95 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
NOSALIK Marek 2222MTAŻYWIECM5000:00:00.00 DNF00:20:50.65 DNF00:21:40.60 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WRZESZCZ Mariusz 2015TRIATHLON MIETKÓW TEAMPIOTROWICEM2000:20:36.75 DNF00:22:41.80 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GOLF Krystian 2072NEZRZESZONYCHORZÓWM3000:21:58.85 DNF00:22:52.35 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KROTLA Piotr 2126CZĘSTOCHOWAM3000:22:12.20 DNF00:22:40.60 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WĄS Andrzej 2189ZIELONKIM4000:22:23.80 DNF00:22:41.70 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
LEITNER Rafał 2148RYBNIKM2000:21:35.60 DNF00:23:37.30 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MIKULSKI Michał 2239GREMI BOCHNIABOCHNIAM3000:22:21.95 DNF00:22:53.55 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ISKRZYCKI Andrzej 2211RZESZÓWM4000:22:26.20 DNF00:22:51.50 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SZOSTAK Artur 2129BRAVEHEARTS LEGIONOWOWIELISZEWM2000:22:44.55 DNF00:22:33.85 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
OLEKSIEWICZ Michał 2166JANKOWICEM3000:22:41.15 DNF00:22:37.55 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
TONDYS Piotr 2114TIGERS TEAMŁÓDŹM4000:22:14.90 DNF00:23:20.50 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PIÓRKOWSKI Tomek 2144BISKUPICE FAMILY TEAMWIELICZKAM4000:22:48.10 DNF00:22:48.85 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WRZESIŃSKI Piotr 2215GAPPAG TEAMCZĘSTOCHOWAM4000:22:48.80 DNF00:22:49.80 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KUSZKA Michał 2016BBL MIKOŁÓWMIKOŁÓWM3000:23:03.70 DNF00:22:35.15 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOZIEŁ Grzegorz 2027SILESIA RUNNERS CLUBSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:23:02.40 DNF00:22:36.50 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DYLĄG Andrzej 2302KS LIMANOWA FORRESTTYMBARKM4000:22:43.00 DNF00:23:02.35 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BUŁA Robert 2133RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM2000:23:27.95 DNF00:22:33.95 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DURAŁ Grzegorz 2228TRENING ULTRASAWROCŁAWM3000:23:21.20 DNF00:22:42.20 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KUBERA Marcin 2285KUBERUNRUDA ŚLĄSKAM3000:22:59.80 DNF00:23:04.20 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
TOMCZYK Marcin 2279KRAKÓWM4000:23:12.05 DNF00:22:58.40 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KRÓL Kamil 2191SOCIOS GÓRNIKMYSŁOWICEM2000:23:04.15 DNF00:23:06.45 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KARWACKI Grzegorz 2119JAWAŁBRZYCHM4000:23:07.80 DNF00:23:06.05 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BEDNARZ Sebastian 2139OTMUCHÓWM4000:22:49.55 DNF00:23:29.65 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KALITA Arek 2223BIELSKO-BIAŁAM4000:23:53.30 DNF00:22:28.80 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
NIERADA Marcin 2263KATOWICEM3000:22:41.05 DNF00:23:42.55 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
HEDA Sebastian 2231PAWŁOWICEM3000:22:33.40 DNF00:23:54.30 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GURGUL Sebastian 2078AROMAT NÓGKRAKÓWM3000:22:51.55 DNF00:23:36.55 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PODSADNIUK Mateusz 2031EASY RUN KRAKÓWNOWY SĄCZM3000:22:21.00 DNF00:24:07.20 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SZUKAŁA Damian 2123ŻARY RUNNERS TEAMBIENIÓWM3000:23:23.85 DNF00:23:05.55 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
STASIK Krzysztof 2179LOGTECH SPORT TEAM RADZIONKÓWRADZIONKÓWM3000:23:17.70 DNF00:23:13.30 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
LEWANDOWSKI Paweł 2150RZESZÓWM3000:23:27.65 DNF00:23:08.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
STACHURSKI Paweł 2104ŁAŃCUTM3000:22:50.80 DNF00:23:46.40 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JANUSZEWSKI Tomasz 2040JASTRZĘBIE-ZDRÓJM5000:23:09.90 DNF00:23:51.80 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DOMISZEWSKI Wojciech 2249USTRZYKI DOLNEM5000:23:06.85 DNF00:24:07.85 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SZCZEPANIK Grzegorz 2058WILDEERKRAKÓWM3000:22:56.35 DNF00:24:18.60 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SUDNIK Krzysztof 2300KNURÓWM3000:23:01.15 DNF00:24:16.80 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PROŃ Adam 2030IPRONMANKATOWICEM4000:23:23.70 DNF00:23:54.35 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KUBIK Jarosław 2143MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO.IJAWORZNOM4000:23:31.90 DNF00:23:54.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GLISZCZYŃSKI Paweł 2135ORZEŁ BIAŁY S.A.ZABRZEM3000:23:30.60 DNF00:23:55.60 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DZIUBA Emilian 2013STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM4000:23:05.80 DNF00:24:21.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SIEWKO Piotr 2023SZWAGRY TEAMDĘBOWIECM4000:22:19.90 DNF00:25:07.70 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
LIWOCH Sebastian 2061MYSZKÓWM3000:23:07.15 DNF00:24:20.55 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KELLER Dariusz 2047NIGHT RUNNERS +KRAKÓWM2000:23:31.00 DNF00:24:05.10 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GRAJEK Marek 2175WARSZAWAM3000:24:02.60 DNF00:23:34.10 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
RACZYŃSKI Bogusz 2087TIGERS TEAMALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM3000:23:16.15 DNF00:24:22.30 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WĘGLARZ Czesław 2240NEZRZESZONYKĘDZIERZYN-KOŹLEM5000:23:45.75 DNF00:23:54.65 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SEMMERLING Przemysław 2274GÓRSKIE PEDZIWIATRYGDYNIAM3000:23:43.40 DNF00:23:57.50 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
LIS Radosław 2313GLIWICEM3000:23:02.75 DNF00:24:48.70 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GAUDYN Andrzej 2152SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:23:32.30 DNF00:24:19.65 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
OKOŃ Łukasz 2241GIERAŁTOWICEM3000:23:28.75 DNF00:24:30.35 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SZYMCZAK Łukasz 2244SSW TEAM KROŚNICEMILICZM3000:23:33.20 DNF00:24:26.35 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
POTOCZNY Mirosław 2107TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM4000:23:31.00 DNF00:24:36.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ŁYZIŃSKI Jan 2172KUŹNIA NIEBOROWSKAM5000:23:22.55 DNF00:25:07.95 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BLUNTZER Gregoire 2315FRESSE SUR MOSELLEM5000:24:03.85 DNF00:24:32.05 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PIŁAT Artur 2029KRZYŻANOWICEM4000:23:31.60 DNF00:25:11.75 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KANIA Paweł 2247SAINT-GOBAIN SQUADDĄBROWA GÓRNICZAM4000:23:58.80 DNF00:25:01.85 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KARAŚ Michał 2044GOOL GORCE NOWY TARGNOWY TARGM3000:23:49.35 DNF00:25:13.15 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOŚMIDER Tomasz 2293SPARTANIE DZIECIOMWROCŁAWM3000:23:57.65 DNF00:25:05.70 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
RESPONDEK Marcin 2090LECYMY DURŚSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:24:06.15 DNF00:25:19.05 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WILK Tomasz 2251MOMNATOCAŁEŻYCIEMIKOŁÓWM3000:24:04.45 DNF00:25:27.55 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SUJAK Mirosław 2043MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIM5000:23:45.10 DNF00:25:59.95 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GURGUL Mateusz 2113AROMAT NÓGKRAKÓWM3000:23:41.45 DNF00:26:12.90 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DYDUŁA Łukasz 2053ITAL CAR TEAMKRAKÓWM4000:24:14.10 DNF00:25:56.35 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
STEFAŃSKI Jaroslaw 2200W POGONI ZA DUCHEMSIEMIANOWICEM5000:23:20.70 DNF00:26:58.80 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SERZYSKO Bartosz 2299APTIV RUNNING TEAMCIESZYNM2000:24:06.20 DNF00:26:41.30 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PITAS Andrzej 2186ZAPIERDALACZEROGOŹNIKM4000:23:24.40 DNF00:27:23.70 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
FIGAS Sebastian 2232LITWIN TRIATHLON TEAMWROCŁAWM4000:24:06.95 DNF00:27:10.65 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
TOMCZYK Tomasz 2161RMF 4RACING OCRZANRZEM3000:23:33.75 DNF00:27:44.90 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
TOL Kamil 2220MAFIA TEAM LUBLINIECLISÓWM3000:23:47.50 DNF00:27:37.80 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
LEŚNIAK Tomasz 2063KRZYWDA TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM3000:23:54.35 DNF00:28:05.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BEDNAREK Jacek 2059METLIFE RUNWARSZAWAM4000:23:31.10 DNF00:28:40.60 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KLATE Łukasz 2111ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹM3000:24:38.10 DNF00:27:54.15 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CAŁKA Grzegorz 2233RADZYMIN RUN TEAMRADZYMINM4000:27:27.50 DNF00:25:48.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KULA Krzysztof 2140CIESZYNM2000:24:01.25 DNF00:29:54.45 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KANIA Jolanta 1062DĄBROWA GÓRNICZAK4000:26:39.20 DNF00:27:47.80 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ŚWIERK Krystyna 1036NATURALNIE JANOWICEJANOWICE WIELKIEK6000:26:35.65 DNF00:28:17.60 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PIÓRKOWSKA Ola 1035BISKUPICE FAMILY TEAMWIELICZKAK4000:27:30.45 DNF00:27:54.80 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WAWRZACZ Katarzyna 1052GLIWICEK4000:27:32.95 DNF00:28:08.30 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PUCHAJDA Monika 1065OŚWIĘCIMK3000:27:23.40 DNF00:29:28.80 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GUZIAK Irena 1021NOWY TARGK4000:26:40.95 DNF00:30:23.10 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DYDUŁA Renata 1018ITAL CAR TEAMKRAKÓWK4000:27:51.15 DNF00:29:25.15 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PARZOCH Magdalena 1026SZTURMCHORZÓWK2000:28:02.70 DNF00:30:03.05 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GŁUCHOWSKA Natalia 1038KOWALAK2000:27:54.85 DNF00:30:40.70 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SNARSKA Katarzyna 1029ALBATROSYWARSZAWAK3000:28:33.80 DNF00:30:18.10 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
OKAPIEC Dagmara 1020GÓRSKIE PĘDZIWIATRYJUSZKOWOK3000:28:46.20 DNF00:30:46.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PAZDERSKA-KIPIEL Agnieszka 1056EVIL TEAMOSIECZANYK3000:28:51.00 DNF00:31:10.60 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PASTERNAK Justyna 1031NIEMANIEMOGEŁOMIANKIK3000:29:12.60 DNF00:30:57.75 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WANTULOK Mateusz 2267UZDROWISKOWY TEAMWISŁAM3000:20:05.40 DNF00:19:58.25 DNF00:20:31.50 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SNARSKI Dariusz 2039KATOWICEM4000:19:35.35 DNF00:20:17.95 DNF00:20:42.60 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PETKIEWICZ Tomasz 2141STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM3000:20:53.55 DNF00:19:29.50 DNF00:20:47.25 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MATECKI Tomasz 2209BIELSKO-BIAŁAM3000:20:45.70 DNF00:20:08.65 DNF00:20:45.25 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GOŚCINIEWICZ Paweł 2035ZIEMOWIT TEAMKATOWICEM4000:20:10.00 DNF00:20:55.70 DNF00:20:38.60 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SŁOBODZIAN Jerzy 2064NYSA BIEGADZIERŻONIÓWM5000:19:58.70 DNF00:21:09.55 DNF00:20:52.20 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOCHEL Paweł 2084KOWARY BIEGAJĄKOWARYM3000:20:51.10 DNF00:20:44.40 DNF00:20:45.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOSTELA Piotr 2284WATAHANOWY TARGM3000:20:47.75 DNF00:20:57.55 DNF00:20:36.10 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CIUPEK Remigiusz 2188TAURUS30 CYCLING TEAMUSTROŃM3000:20:46.80 DNF00:20:36.15 DNF00:21:16.80 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JANDZIŚ Wiesław 2181AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM4000:21:00.90 DNF00:20:55.10 DNF00:20:45.80 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PIECHA Artur 2304T-MOBILE RUNNING TEAMRYBNIKM4000:21:28.00 DNF00:20:52.70 DNF00:20:49.85 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BARTULA Arkadiusz 2216SPEED TEAM BRZESZCZEBRZESZCZEM4000:20:32.95 DNF00:21:06.55 DNF00:21:51.30 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ŻYŁA Sebastian 2124KOŃCZYCE MAŁEM2000:21:31.15 DNF00:21:23.25 DNF00:20:40.80 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KWIATEK Dawid 2243BYTOMM2000:21:59.90 DNF00:21:02.30 DNF00:20:39.45 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
OLMA Przemysław 2169GONIACKA TEAM/ KS KANDAHARBIELSKO-BIAŁAM3000:21:00.45 DNF00:20:53.10 DNF00:21:54.10 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
STOLECKI Grzegorz 2306TRUCHTACZ MYSŁOWICECHEŁM ŚLĄSKIM3000:20:43.95 DNF00:20:30.40 DNF00:22:36.55 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
AGIEJCZYK Wojciech 2305APTIV RUNNING TEAMKRAKÓWM3000:21:02.40 DNF00:20:56.65 DNF00:22:09.95 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SOBOLA Grzegorz 22724DRINKIRACIBÓRZM2000:21:08.55 DNF00:20:12.45 DNF00:22:48.55 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MAJEWSKI Arkadiusz 2182WODZISŁAW ŚLĄSKIM4000:22:15.85 DNF00:21:05.30 DNF00:20:54.60 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DYLĄG Wojciech 2301KS LIMANOWA FORRESTTYMBARKM2000:21:29.30 DNF00:20:49.60 DNF00:21:56.90 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOZIARSKI Michał 2309LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM3000:21:16.35 DNF00:21:52.90 DNF00:21:12.70 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
THIER Dominik 2212JACEKBIEGA RUNNING TEAM / KS KANDAHARWARSZAWAM3000:21:36.35 DNF00:21:53.95 DNF00:20:55.45 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
LISAK Wojciech 2201KATOWICEM3000:22:06.00 DNF00:21:46.05 DNF00:20:37.70 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KUKUŁA Sławomir 2045ANDRYCHÓWM2000:21:51.15 DNF00:21:53.90 DNF00:20:52.70 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JASEK Piotr 2311-BUCZKOWICEM3000:21:43.10 DNF00:21:10.45 DNF00:21:45.90 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SZKODA Dariusz 2171SOCIOS GÓRNIKRUDA ŚLĄSKAM3000:22:10.60 DNF00:21:11.10 DNF00:21:22.70 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SPORYSZ Mateusz 2289KOZYM2000:21:38.05 DNF00:21:41.15 DNF00:21:37.60 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PUDŁO Mateusz 2286HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAM2000:21:53.35 DNF00:20:51.65 DNF00:22:14.35 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SZCZUREK Dominik 2178TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEM3000:20:52.15 DNF00:21:12.00 DNF00:22:58.35 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GRUND Marek 2221MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM2000:21:57.15 DNF00:21:48.05 DNF00:21:24.30 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JUSZCZAK Artur 2122KW JASTRZĘBIE-ZDRÓJJASTRZĘBIE-ZDRÓJM4000:21:24.80 DNF00:21:22.40 DNF00:22:29.30 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WALCZYŃSKI Mariusz 2329HRMAX ŻORYŻORYM3000:20:59.20 DNF00:21:00.00 DNF00:23:17.90 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
RADOMSKI Zbigniew 2173TKKF BESKIDEKBIELSKO-BIAŁAM6000:21:47.35 DNF00:21:48.90 DNF00:21:43.85 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DOMIN Łukasz 2177LIDER ANIMATOR/AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM2000:22:34.55 DNF00:21:52.90 DNF00:20:56.60 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
TOKAREWICZ Damian 2052ZEBRYZEBRZYDOWICEM3000:21:38.80 DNF00:21:05.50 DNF00:22:45.20 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PASUTO Grzegorz 2332M3000:22:46.95 DNF00:21:03.45 DNF00:21:49.90 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WOLAŃSKI Tomasz 2312MIĘDZYRZECZE GÓRNEM2000:21:20.15 DNF00:21:08.30 DNF00:23:17.55 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SERAFIN Dariusz 2033KLUB BIEGACZA FARTLEKWISŁA MAŁAM4000:21:46.00 DNF00:22:00.70 DNF00:22:00.20 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WOJNO Arkadiusz 2115HUSARIA RACE TEAMŁÓDŹM3000:22:35.05 DNF00:21:33.65 DNF00:22:01.70 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ŻABA Igor 2333M3000:22:07.95 DNF00:21:09.50 DNF00:22:58.40 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BASZAK Tomasz 2288SIŁAOGRA.PLSTRACHÓWM3000:22:11.50 DNF00:21:55.50 DNF00:22:10.90 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GUZDEK Tomasz 2258STRAZ POZARNA BYTOMBYTOMM3000:22:45.95 DNF00:21:20.05 DNF00:22:13.75 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KLONOWSKI Kamil 2081MOSIR ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM2000:22:46.55 DNF00:21:14.65 DNF00:22:22.20 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BRÓG Wojciech 2048OLKUSZM3000:22:01.20 DNF00:21:18.05 DNF00:23:12.95 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
RAJA Paweł 2264SKYRUNNING POLANDWROCŁAWM3000:22:08.90 DNF00:22:25.60 DNF00:22:00.30 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JASTRZĘBSKI Piotr 2190SOCIOS SILESIAZABRZEM2000:22:10.05 DNF00:21:12.00 DNF00:23:23.35 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
RADZIK Piotr 2021SIEMIANOWICEM3000:22:02.45 DNF00:22:06.40 DNF00:22:38.40 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOPIEC Roland 2296ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM2000:22:47.25 DNF00:20:57.55 DNF00:23:03.35 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
STAŃCZAK Grzegorz 2270GLIWICEM3000:20:37.65 DNF00:21:08.25 DNF00:25:05.80 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CHMIELOWSKI Michał 2065GÓRSKIE PĘDZIWIATRYJUSZKOWOM3000:21:32.80 DNF00:21:41.55 DNF00:23:41.70 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KANIA Damian 2105MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO.IMYSŁOWCEM3000:21:55.30 DNF00:21:45.25 DNF00:23:16.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MAJCHRZAK Maciej 2196WROCŁAWM2000:21:18.50 DNF00:22:16.90 DNF00:23:24.10 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BIENIECKA Anna 1006OTK RZEŹNIKGLIWICEK3000:21:03.80 DNF00:22:34.85 DNF00:23:30.40 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MIROŃCZUK Roman 2167DRUŻYNA SZPIKUKRAKÓWM4000:23:29.35 DNF00:22:15.65 DNF00:21:26.30 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WILK Dawid 2194SOCIOS GÓRNIKZABRZEM2000:21:48.80 DNF00:21:45.45 DNF00:23:43.05 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
URBAN Wiktor 2162NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM2000:22:08.65 DNF00:22:14.20 DNF00:22:56.30 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOZAR Michał 2185OLEŚNICAM3000:22:54.00 DNF00:21:53.50 DNF00:22:31.80 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOZIEŁ Krzysztof 2314NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM3000:22:07.70 DNF00:21:56.55 DNF00:23:22.15 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
RZEPKA Piotr 2125PARKRUN KATOWICEŚWIĘTOCHŁOWICEM2000:21:41.90 DNF00:21:58.75 DNF00:23:45.80 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GÓRNY Mirosław 2242NUTREND TEAMBIELSKO-BIAŁAM5000:21:27.90 DNF00:21:37.70 DNF00:24:24.15 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOMANIECKI Łukasz 2157RYBNIKM3000:22:50.45 DNF00:22:16.75 DNF00:22:25.45 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MAJCHROWSKI Jacek 2028CKB TARNOBRZEGTARNOBRZEGM4000:21:23.30 DNF00:22:26.55 DNF00:23:48.70 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GWÓŹDŹ Michał 2163#CZELADZBIEGACZELADŹM4000:22:04.90 DNF00:22:11.85 DNF00:23:24.90 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GRYCKO Konrad 2097FURIONKRAKÓWM2000:22:21.30 DNF00:22:14.40 DNF00:23:09.30 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BŁASZCZAK Jarosław 2298APTIV RUNNING TEAMKRAKÓWM4000:21:30.70 DNF00:22:26.40 DNF00:23:57.95 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PYTLARZ Wojtek 2110NEVERLAND TEAMBIELSKO-BIAŁAM3000:22:07.00 DNF00:21:50.50 DNF00:24:04.10 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ŚWIŃCZYK Marcin 2184GODZISZKAM3000:22:18.55 DNF00:21:42.20 DNF00:24:03.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JEAN MICHEL Warnotte 2336M4000:22:23.80 DNF00:22:22.40 DNF00:23:25.25 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MAŁACHOWSKI Mariusz 2103BIEGAJĄC Z WILKAMIRADOMSKOM4000:21:33.60 DNF00:21:58.40 DNF00:24:41.90 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MORAWSKI Grzegorz 2277TRENER24H.COM.PLWARSZAWAM3000:22:47.90 DNF00:21:51.10 DNF00:23:46.90 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MADEJA Piotr 2156BESTWINAM3000:21:29.60 DNF00:21:42.60 DNF00:25:24.40 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PRASOŁ Marcin 2256KOBIÓRM3000:23:01.05 DNF00:22:27.45 DNF00:23:13.30 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MOSTOWIK Marcin 2227BRZESZCZEM3000:22:01.10 DNF00:22:26.85 DNF00:24:34.25 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
STEFAŃSKI Zbigniew 2207HEBELLIBIĄŻM4000:22:24.85 DNF00:22:25.30 DNF00:24:13.30 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PLUCINSKI Grzegorz 2014INŻYNIERIA BIEGANIA TEAMRYDUŁTOWYM4000:23:08.90 DNF00:22:27.75 DNF00:23:49.15 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
RENCZ Małgorzata 1014W POGONI ZA DUCHEMORZESZEK4000:22:47.30 DNF00:23:01.75 DNF00:24:04.70 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
URBAŃSKI Robert 2055KOCIERZ RYCHWAŁDZKIM4000:22:06.70 DNF00:22:24.40 DNF00:25:24.55 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KNURA Aleksander 2252KW JASTRZĘBIE - ZDRÓJPOŁOMIAM3000:22:54.90 DNF00:22:18.05 DNF00:24:50.75 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
STELMASZCZYK Bartłomiej 2235SCOUT TAEMCZĘSTOCHOWAM4000:22:48.55 DNF00:22:30.80 DNF00:25:07.80 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SIKORA Alicja 1046TEAM SIKORABIELSKO BIAŁAK6000:22:35.85 DNF00:23:34.95 DNF00:24:16.35 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SIWA Kinga 1047KS SAKO GDAŃSKGDAŃSKK3000:23:39.30 DNF00:23:17.40 DNF00:23:43.70 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DAWIDOWICZ Krzysztof 2164FREEWAYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3000:23:55.30 DNF00:22:12.45 DNF00:25:19.95 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MARKIEWICZ Agnieszka 1050PRORUNNING PROMOTIONŁOSICEK2000:23:27.45 DNF00:23:22.40 DNF00:24:51.05 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PACHURA Kinga 1024MSZANA DOLNAK4000:23:54.85 DNF00:24:51.55 DNF00:26:28.40 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
STRAUCHOLD Anna 1073PRO-RUN WROCŁAWKAMIENIEC WROCŁAWSKIK4000:24:04.75 DNF00:25:21.15 DNF00:27:13.95 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KLIMOSZ Edyta 1040ISTEBNAK2000:24:53.10 DNF00:25:07.85 DNF00:26:40.10 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
FIREK Iwona 1057FIRE'K TEAMBIELSKO-BIAŁAK3000:24:36.50 DNF00:25:04.95 DNF00:27:06.85 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CHOWANIOK Anna 1049USTROŃK2000:25:10.80 DNF00:25:38.90 DNF00:27:08.55 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
LIGĘZA Joasia 1017SMASHING PĄPKINS/UNLIMITEDKRAKÓWK4000:25:25.65 DNF00:25:51.55 DNF00:26:51.70 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WOJTYRA Karolina 1034ENTER AIR RUNNERS CLUBTARNOWSKIE GÓRY-STRZYBNICAK2000:25:43.95 DNF00:25:35.30 DNF00:27:05.20 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ŚWIĘTEK Sylwia 1058LITWIN TRIATHLON TEAMWROCŁAWK4000:25:14.00 DNF00:26:15.80 DNF00:27:40.55 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CAŁKA Agnieszka 1059RADZYMIN RUN TEAMRADZYMINK4000:27:38.75 DNF00:26:47.05 DNF00:28:04.60 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
Znaleziono 350 wynik(ów)