ELIMINATOR 2018 - ETAP I
Eliminator 2018
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-11-24
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 392
Wystartowało : 313
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 313
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | 1KFala | K-Górnik | 1MFala | M-Górnik | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPolowka
0.9km
Czas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1BODURKA Krzysztof 2004Alpin Sport TeamNIELEPICEM201M 100:00:0000:06:5200:15:40.5500:15:40.55 9:126,5
2JAWORSKI Zbigniew 2292KLUSZKOWCEM401M 200:00:0000:07:2400:15:50.7000:15:50.70+00:00:109:186,4
3GORCZYCA Bartosz 2002Salco Garmin TeamSKOŁYSZYNM202M 300:00:0000:07:0400:16:02.2500:16:02.25+00:00:219:256,4
4SKUPIEŃ Tomasz 2005LANCKORONAM301M 400:00:0000:07:0600:16:06.8000:16:06.80+00:00:269:286,3
5KOŃ Piotr 2003ALPIN SPORT TEAMRĘCZNOM402M 500:00:0000:07:2600:16:12.6500:16:12.65+00:00:329:316,3
6FARON Robert 2001Salco Garmin TeamZALESIEM403M 600:00:0000:07:2500:16:21.6000:16:21.60+00:00:419:376,2
7KUBICA Marcin 2009Inov-8 TeamBIELSKO-BIAŁAM203M 700:00:0000:06:5800:16:29.9500:16:29.95+00:00:499:416,2
8IZYDOREK Michał 2294Ks SprintMESZNAM204M 800:00:0000:07:3300:16:38.1000:16:38.10+00:00:579:476,1
9UZNAŃSKI Piotr 2008Euroclear Running TeamKRAKÓWM302M 900:00:0000:07:3400:16:47.3500:16:47.35+00:01:069:526,1
10MIŚKIEWICZ Mariusz 2006Biegiem przez ChybieCIESZYNM303M 1000:00:0000:07:1500:16:49.8000:16:49.80+00:01:099:536,1
11ELANTKOWSKI Jaś 2248TKN Tatra TeamZAKOPANEM205M 1100:00:0000:07:3900:16:50.4500:16:50.45+00:01:099:546,1
12MISIAK Bartosz 2007Alpin Sport TeamCESKY TESINM304M 1200:00:0000:07:3400:16:51.2500:16:51.25+00:01:109:546,1
13BIERNAWSKI Piotr 2010ATTIQ Team/SalmingNOWY TARGM404M 1300:00:0000:07:4100:16:59.6500:16:59.65+00:01:199:596,0
14DOMISZEWSKI Ignacy 2308M206M 1400:00:0000:07:2900:17:04.8000:17:04.80+00:01:2410:026,0
15KASZYCA Paweł 2305RYBNIKM405M 1500:00:0000:07:5400:17:12.0000:17:12.00+00:01:3110:075,9
16DYCZEK Mariusz 2118Dyczuś TeamZDZIESZOWICEM305M 1600:00:0000:07:3600:17:15.7000:17:15.70+00:01:3510:085,9
17URBAŃCZYK Karol 2081GLIWICEM207M 1700:00:0000:07:5100:17:20.2000:17:20.20+00:01:3910:115,9
18SADOWSKI Paweł 2045Janowicki Husarz znaddoliny Bobru w Rudawach Janowickich pułkownik z BolczowaJANOWICE WIELKIEM208M 1800:00:0000:07:5000:17:41.0500:17:41.05+00:02:0010:245,8
19BROJ Marcel 2253BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM209M 1900:00:0000:07:5600:17:45.1500:17:45.15+00:02:0410:265,7
20POPIELARSKI Kubuś 2286TKN Tatra teamZAKOPANEM2010M 2000:00:0000:07:5800:17:49.4500:17:49.45+00:02:0810:285,7
21JANUSZYK Iwona 1005ATTIQ ALE Team/KS KandaharOŚWIĘCIMK201K 100:00:0000:08:0300:17:58.9000:17:58.90+00:02:1810:345,7
22GAWLAS Dominik 2287CIESZYNM306M 2100:00:0000:08:0300:18:17.9500:18:17.95+00:02:3710:455,6
23SAWICKI Kacper 2288TKN Tatra TeamNOWY TARGM2011M 2200:00:0000:08:0600:18:21.8500:18:21.85+00:02:4110:475,6
24SZAFRANEK Paweł 2269USTROŃM2012M 2300:00:0000:07:5100:18:31.3000:18:31.30+00:02:5010:535,5
25ATANASOW ANCEW Dawid 2082D&DNOWY TARGM406M 2400:00:0000:08:2200:18:34.1000:18:34.10+00:02:5310:555,5
26DZIERWA Marcin 2176Nowa Huta TeamKRAKÓWM307M 2500:00:0000:08:2500:18:41.5000:18:41.50+00:03:0010:595,5
27GUROŚ Dawid Vegan 2243D&DNOWY TARGM308M 2600:00:0000:08:2200:18:42.4500:18:42.45+00:03:0111:005,5
28FIJAK Jan 2210SIENNAM407M 2700:00:0000:08:2500:18:46.0000:18:46.00+00:03:0511:025,4
29BOROŃ Dariusz 2262Asics FrontRunner PolandKRAKÓWM2013M 2800:00:0000:08:0400:18:56.0500:18:56.05+00:03:1511:085,4
30MAGIERA Janusz 2015FORMA WODZISŁAW ŚLAWODZISŁAW ŚLĄSKIM501M 2900:00:0000:08:3800:18:57.6000:18:57.60+00:03:1711:085,4
31KURKOWSKI Piotr 2310M2014M 3000:00:0000:07:5000:19:03.3000:19:03.30+00:03:2211:125,4
32BYRTEK Kamil 2013www.ekoidea.sklep.plWĘGIERSKA GÓRKAM309M 3100:00:0000:08:1600:19:04.0000:19:04.00+00:03:2311:125,3
33ŁUKASIK Andrzej 2146Sportkonsulting TeamJANÓW LUBELSKIM3010M 3200:00:0000:08:1600:19:04.6500:19:04.65+00:03:2411:125,3
34ŻUCHOWSKI Daniel 2153MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWM3011M 3300:00:0000:08:2500:19:10.9500:19:10.95+00:03:3011:165,3
35SMOLEŃ Jarosław 2259MYSLOWICEM408M 3400:00:0000:08:3500:19:13.3000:19:13.30+00:03:3211:185,3
36GALMAN Adam 2214GLIWICEM409M 3500:00:0000:08:2600:19:16.7000:19:16.70+00:03:3611:205,3
37WITOWSKA Mirosława 1004Salco Garmin TeamZAKOPANEK202K 200:00:0000:08:3600:19:19.2000:19:19.20+00:03:3811:215,3
38CHODOROWSKI Krzysztof 2105Przedwojewski Mountain TeamWROCŁAWM3012M 3600:00:0000:08:3900:19:27.7500:19:27.75+00:03:4711:265,2
39SZATANIK Zbigniew 2219UJSOŁYM502M 3700:00:0000:08:5900:19:33.3500:19:33.35+00:03:5211:305,2
40SOKOŁOWSKI Marek 2014Alpin Sport TeamMYSŁOWICE-WESOŁAM4010M 3800:00:0000:08:5800:19:35.5000:19:35.50+00:03:5411:315,2
41PYTEL Janusz 2311M601M 3900:00:0000:08:5800:19:43.0500:19:43.05+00:04:0211:355,2
42PORĘBSKI Rafał 2158Evil TeamZAWADAM4011M 4000:00:0000:08:4400:19:45.1000:19:45.10+00:04:0411:375,2
43SAWICKI Szymon 2222TKN Tatra TeamNOWY TARGM4012M 4100:00:0000:08:4800:19:48.5500:19:48.55+00:04:0811:385,2
44OŚLIZŁO Tomasz 2244XRunnersGORZYCEM3013M 4200:00:0000:08:5500:19:48.6500:19:48.65+00:04:0811:385,2
45NOSALIK Marek 2170MTAŻYWIECM503M 4300:00:0000:09:0700:19:54.1500:19:54.15+00:04:1311:425,1
46WYWŁOKA Paulina 1003Salco Garmin TeamWIERZBNAK203K 300:00:0000:08:5900:19:55.7000:19:55.70+00:04:1511:425,1
47TARGOSZ Michał 2260ITMBW KRAKÓWKRAKÓWM3014M 4400:00:0000:08:5500:19:56.0000:19:56.00+00:04:1511:435,1
48TOKAREWICZ Damian 2059ZebryZEBRZYDOWICEM3015M 4500:00:0000:08:5400:20:01.1000:20:01.10+00:04:2011:465,1
49SZCZYPKA Bartosz 2038SOSNOWIECM3016M 4600:00:0000:08:5300:20:07.9000:20:07.90+00:04:2711:505,1
50WRÓBLEWSKI Jan 2317M4013M 4700:00:0000:09:1100:20:22.4000:20:22.40+00:04:4111:585,0
51KOCHEL Paweł 2167KOWARYM3017M 4800:00:0000:08:5700:20:26.7500:20:26.75+00:04:4612:015,0
52BADURA Adam 2173Forma Wodzisław ŚląskiRYBNIKM4014M 4900:00:0000:09:1300:20:28.5500:20:28.55+00:04:4812:025,0
53DUDZIK Łukasz 2242Góral biegaKAMIENICAM3018M 5000:00:0000:09:0400:20:30.0000:20:30.00+00:04:4912:035,0
54SNARSKI Dariusz 2120URTICA TEAMKATOWICEM4015M 5100:00:0000:09:2500:20:32.3500:20:32.35+00:04:5112:045,0
55GRUND Marek 2022Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM2015M 5200:00:0000:09:0500:20:33.8000:20:33.80+00:04:5312:055,0
56MALINOWSKI Przemysław 2122KSAWERÓWM3019M 5300:00:0000:09:0900:20:34.6500:20:34.65+00:04:5412:055,0
57DOMISZEWSKA Maria 1070K501K 400:00:0000:09:1500:20:35.8500:20:35.85+00:04:5512:065,0
58SZTEFKO Józef 2171KOZYM504M 5400:00:0000:09:1100:20:36.3500:20:36.35+00:04:5512:075,0
59TRACZ Łukasz 2087www.treningfizjoterapia.plRADYMNOM3020M 5500:00:0000:09:0300:20:37.4000:20:37.40+00:04:5612:074,9
60GARCORZ Dawid 2084Mafia Team LubliniecDZIELNAM2016M 5600:00:0000:08:5600:20:38.5000:20:38.50+00:04:5712:084,9
61WRÓBLEWSKI Kamil 2254PIASECZNOM3021M 5700:00:0000:09:0600:20:40.4000:20:40.40+00:04:5912:094,9
62KOS Tomasz 2285Państwowa Straż Pożarna BytomTYCHYM3022M 5800:00:0000:09:2800:20:42.0500:20:42.05+00:05:0112:104,9
63CHRAPKIEWICZ Michał 2121SBD Energetyk RybnikCIESZYNM3023M 5900:00:0000:09:2500:20:42.5500:20:42.55+00:05:0212:104,9
64PROKSA Robert 2157chromik mysłowiceMYŁOWICEM505M 6000:00:0000:09:2200:20:46.2500:20:46.25+00:05:0512:124,9
65SOBOLA Grzegorz 2138RACIBÓRZM2017M 6100:00:0000:09:0700:20:47.2000:20:47.20+00:05:0612:134,9
66HAZUKA Ireneusz 2252SZAREM3024M 6200:00:0000:08:5700:20:52.1000:20:52.10+00:05:1112:164,9
67MENDECKA Michalina 1065MOSiR Łaziska Górne/1 Second TeamŁAZISKA GÓRNEK204K 500:00:0000:09:3000:20:55.5000:20:55.50+00:05:1412:184,9
68STOPA Michał 2268MarcinŚwiercTEAMTYCHYM3025M 6300:00:0000:09:4100:20:59.3500:20:59.35+00:05:1812:204,9
69KAŁUŻNY Adam 2186Socios Silesia RaceRUDA ŚLĄSKAM3026M 6400:00:0000:09:4200:21:00.7000:21:01.60+00:05:2112:214,9
70PALIWODA Grzegorz 2249ZABRZEM3027M 6500:00:0000:09:1600:21:07.1000:21:07.10+00:05:2612:254,8
71NIESLON Mare 2127AKMB Pedziwiatr GliwiceGLIWICEM3028M 6600:00:0000:09:1400:21:09.3500:21:09.35+00:05:2812:264,8
72DŁUŻNIEWSKI Jacek 2209UltrasFCBBIELSKO-BIAŁAM4016M 6700:00:0000:09:4500:21:09.1500:21:09.70+00:05:2912:264,8
73FERENC Janusz 2011UKS LudwikowiceLUDWIKOWICE KŁ.M602M 6800:00:0000:09:4300:21:11.2500:21:11.25+00:05:3012:274,8
74CHOJNACKI Grzegorz 2162Dziady OCRZIELONKAM4017M 6900:00:0000:09:4200:21:12.2000:21:12.20+00:05:3112:284,8
75ŚCIESZKA Wojciech 216813 elt Kraków - BaliceKRAKÓWM4018M 7000:00:0000:09:3000:21:13.5500:21:13.55+00:05:3312:284,8
76WASZTYL Tomasz 2110BIELSKO-BIAŁAM4019M 7100:00:0000:09:2300:21:14.2500:21:14.25+00:05:3312:294,8
77SKALSKA Anna 1007Festiwal Biegowy Krynica ZdrójBYTOMK301K 600:00:0000:09:1600:21:15.2000:21:15.20+00:05:3412:304,8
78SZEWCZYK Damian 2215JEJKOWICEM4020M 7200:00:0000:09:3800:21:18.5500:21:18.55+00:05:3812:314,8
79GOMOŁYSEK Kinga 1001Matner Running TeamGŁUCHOŁAZYK302K 700:00:0000:09:4800:21:25.8500:21:25.85+00:05:4512:354,8
80ZYCH Katarzyna 1054Bonnie & ClydeTARNÓWK303K 800:00:0000:09:5400:21:26.1500:21:26.15+00:05:4512:364,8
81SWOBODA Tomasz 2265Kurła! Kaj Ta Meta?!SZYMISZÓWM2018M 7300:00:0000:09:1500:21:28.1500:21:28.15+00:05:4712:374,8
82MORAWIEC Marek 2043Szakal TeamCIESZYNM3029M 7400:00:0000:09:1200:21:29.2500:21:29.25+00:05:4812:384,7
83ŁUSZCZ Piotr 2206Bravehearts LegionowoLEGIONOWOM2019M 7500:00:0000:09:3600:21:30.8000:21:30.80+00:05:5012:384,7
84STANEK Piotr 2295SANDOMIERZM3030M 7600:00:0000:09:0000:21:32.7000:21:32.70+00:05:5212:404,7
85LIPA Piotr 2103OCR Team DębicaŻYRAKÓWM3031M 7700:00:0000:09:2200:21:33.9500:21:33.95+00:05:5312:404,7
86LUBOSZ Dariusz 2236NGB KłobuckSZARLEJKAM4021M 7800:00:0000:09:1100:21:34.1500:21:34.15+00:05:5312:414,7
87KAŹMIERCZAK Sławomir 2280fastandlight.pl, ŁGGŁAZISKA GÓRNEM3032M 7900:00:0000:09:4900:21:36.2500:21:36.25+00:05:5512:424,7
88SZALA Krzysztof 2212biegamgdziechce.plŁAZISKA GÓRNEM3033M 8000:00:0000:09:2400:21:37.3000:21:37.30+00:05:5612:424,7
89KUBERA Dawid 2276alwaysinmotion.plTYCHYM3034M 8100:00:0000:09:1900:21:39.1500:21:39.15+00:05:5812:444,7
90TESZNER Adrian 2108Runteam PawłowiceMIZERÓWM2020M 8200:00:0000:09:2200:21:40.0000:21:40.00+00:05:5912:444,7
91GRYGIEL Marek 2071JacekBiega Running TeamKRAKÓWM4022M 8300:00:0000:09:2200:21:42.0500:21:42.05+00:06:0112:454,7
92WĘGLARZ Waldemar 2293Extreme Club RabkaRABKA-ZDRÓJM4023M 8400:00:0000:09:3500:21:45.1500:21:45.15+00:06:0412:474,7
93BROL Dominika 1014Endurance teamSIEMIANOWICE ŚLASKIEK304K 900:00:0000:09:5100:21:47.2500:21:47.25+00:06:0612:484,7
94GARCZYŃSKA-WĄS Bogusława 1050WM TriselfZIELONKIK401K 1000:00:0000:09:5700:21:47.6000:21:47.60+00:06:0712:484,7
95RADOMSKI Zbigniew 2205TKKF Beskidek BBBIELSKO-BIAŁAM603M 8500:00:0000:09:5500:21:48.0000:21:48.00+00:06:0712:494,7
96URBAN Wiktor 2175Night Runners ZabrzeZABRZEM3035M 8600:00:0000:09:3800:21:51.3000:21:51.30+00:06:1012:514,7
97GĘBARA Łukasz 2102OCR TEAM DĘBICARZESZÓWM2021M 8700:00:0000:09:3400:21:52.0000:21:52.00+00:06:1112:514,7
97GARDENER Jacek 2109JacekBiega Running TeamWARSZAWAM506M 8800:00:0000:09:5100:21:52.0000:21:52.00+00:06:1112:514,7
99KWIATKOWSKA Kinga 1006Alpin Sport TeamKRAKÓWK305K 1100:00:0000:10:1100:21:55.6500:21:55.65+00:06:1512:534,7
100MIKULSKI Michał 2261GREMI BOCHNIABOCHNIAM3036M 8900:00:0000:09:4200:21:55.7000:21:55.70+00:06:1512:534,7
101KUBACZKA Grzegorz 2196www.ag-architekci.plSKOCZÓWM3037M 9000:00:0000:09:3200:22:00.8500:22:00.85+00:06:2012:564,6
102SZKODA Dariusz 2042SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM3038M 9100:00:0000:09:5300:22:02.2500:22:02.25+00:06:2112:574,6
103KUPIJAJ Marcin 2023Socios SilesiaKNURÓWM2022M 9200:00:0000:09:4800:22:02.3000:22:02.30+00:06:2112:574,6
104MAZUR Damian 2053SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM3039M 9300:00:0000:09:4300:22:02.4500:22:02.45+00:06:2112:574,6
105STEFAŃSKI Zbyszek 2240HebelLIBIĄŻM4024M 9400:00:0000:09:4900:22:03.3500:22:03.35+00:06:2212:584,6
106SMUDA Krzysztof 2207TYCHYM3040M 9500:00:0000:09:4300:22:03.5500:22:03.55+00:06:2312:584,6
107BRÓG Wojciech 2101OLKUSZM3041M 9600:00:0000:09:3900:22:05.9500:22:05.95+00:06:2512:594,6
108BAZYL Adam 2156BremboDĄBROWA GÓRNICZAM3042M 9700:00:0000:09:5800:22:06.2500:22:06.25+00:06:2513:004,6
109GWÓŹDŹ Michał 2065#czeladzbiegaCZELADŹM4025M 9800:00:0000:09:4000:22:06.5500:22:06.55+00:06:2613:004,6
110HURAS Michał 2189CF Kuźnia DamianaRUDA SLASKAM2023M 9900:00:0000:10:1500:22:07.4500:22:07.45+00:06:2613:004,6
111BOLECHOWSKA Dominika 1072K402K 1200:00:0000:10:2000:22:10.6000:22:10.60+00:06:3013:024,6
112TOMCZYK Tomasz 2271ZABRZEM3043M 10000:00:0000:09:3300:22:10.8000:22:10.80+00:06:3013:024,6
113KRAJEWSKI Maciej 2151KIELCEM3044M 10100:00:0000:09:4900:22:12.4000:22:12.40+00:06:3113:034,6
114GIŻYŃSKI Damian 2032Kolejarz Best For YouJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3045M 10200:00:0000:09:2800:22:14.6000:22:14.60+00:06:3413:044,6
115BUKOWSKI Marek 2272BYTOMM4026M 10300:00:0000:10:1100:22:15.3000:22:15.30+00:06:3413:054,6
116ZATORSKA Izabela 1002Alpin Sport TeamWROCANKAK502K 1300:00:0000:10:1400:22:15.7000:22:15.70+00:06:3513:054,6
117ĆWIKŁA Krzysztof 2247MALAWAM507M 10400:00:0000:10:0200:22:18.1500:22:18.15+00:06:3713:074,6
118KOWALCZYK Paweł 2060KęckieHarpaganyKĘTYM4027M 10500:00:0000:09:5100:22:18.9000:22:18.90+00:06:3813:074,6
119BORÓWKA Ryszard 2017GDYNIAM4028M 10600:00:0000:10:1600:22:20.6000:22:20.60+00:06:4013:084,6
120KLONOWSKI Kamil 2289Husaria Race TeamŁAZISKA GÓRNEM2024M 10700:00:0000:10:0000:22:22.8000:22:22.80+00:06:4213:094,6
121WRZESZCZ Mariusz 2181TMTeamSOBÓTKAM2025M 10800:00:0000:09:4900:22:24.3000:22:24.30+00:06:4313:104,6
122GLEISNER Tomasz 2200Ekipa z TarnowaTARNÓW, POLANDM4029M 10900:00:0000:10:0900:22:25.4000:22:25.40+00:06:4413:114,6
123ŻOCZEK Szymon 2044Nie Przestawaj MarzyćCZECHOWICE-DZIEDZICEM2026M 11000:00:0000:09:5900:22:30.2500:22:30.25+00:06:4913:144,5
124BORZĘCKI Damian 2096Socios SilesiaNIEBOROWICEM3046M 11100:00:0000:10:0100:22:30.4500:22:30.45+00:06:4913:144,5
125KAŁUŻA Jerzy 2211SKOCZÓWM3047M 11200:00:0000:09:4600:22:32.1000:22:32.10+00:06:5113:154,5
126GÓRSKI Jakub 2172CZECHOWICE-DZIEDZICEM3048M 11300:00:0000:10:0000:22:33.1500:22:33.15+00:06:5213:154,5
127DUTKIEWICZ Leszek 2182KATOWICEM3049M 11400:00:0000:10:1000:22:35.3500:22:35.35+00:06:5413:174,5
128CHACHUŁA Ryszard 2117Dyczuś TeamZDZIESZOWICEM4030M 11500:00:0000:09:4800:22:37.2500:22:37.25+00:06:5613:184,5
129SAWICKI Marek 2208RADZIECHOWYM3050M 11600:00:0000:09:5700:22:37.4000:22:37.40+00:06:5613:184,5
130MAMALA Justyna 1019KRAKÓWK205K 1400:00:0000:10:2600:22:39.1000:22:39.10+00:06:5813:194,5
131PIASECKI Adam 2107ŁÓDŹM4031M 11700:00:0000:09:4500:22:39.4000:22:39.40+00:06:5813:194,5
132OSIEJEWSKI Marcin 2188WILKOWICEM3051M 11800:00:0000:10:2000:22:40.8000:22:40.80+00:07:0013:204,5
133CEBULA Tomasz 2115CHRZĄSTOWICEM3052M 11900:00:0000:10:0600:22:42.1500:22:42.15+00:07:0113:214,5
134STEC Jakub 2129Decathlon BBestGODZISZKAM2027M 12000:00:0000:10:1700:22:43.2500:22:43.25+00:07:0213:214,5
135JAKUBAS Grzegorz 2302KL CzantoriaBIELSKO-BIAŁAM3053M 12100:00:0000:10:2200:22:44.1500:22:44.15+00:07:0313:224,5
136KUŚMIERSKI Michał 2033BBRunners/UBSBIELSKO-BIAŁAM3054M 12200:00:0000:10:1900:22:44.9500:22:44.95+00:07:0413:224,5
137BUCZYŃSKI Adam 2025Non Stop TrailKRAKOWM4032M 12300:00:0000:10:1100:22:47.4000:22:47.40+00:07:0613:244,5
138GÓRNY Mirosław 2165Nutrend TeamBIELSKO-BIAŁAM508M 12400:00:0000:10:0800:22:52.4500:22:52.45+00:07:1113:274,5
139SKRZECZYŃSKI Sławomir 2290Hej, jak ta sarna!RABKA-ZDRÓJM4033M 12500:00:0000:10:2700:22:57.3000:22:57.30+00:07:1613:304,4
140GRZYBEK Antoni 2246PIERŚCIECM4034M 12600:00:0000:10:0800:22:58.5000:22:58.50+00:07:1713:304,4
141BARANOWSKI Marcin 2315M3055M 12700:00:0000:10:1800:22:58.6000:22:58.60+00:07:1813:304,4
142GRUSZKA Grzegorz 2057Endurance TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4035M 12800:00:0000:10:0600:22:58.9500:22:58.95+00:07:1813:304,4
143LANGE Beata 1063Biłgoraj biegaBIŁGORAJK403K 1500:00:0000:10:3600:23:00.3500:23:00.35+00:07:1913:314,4
144MAJCHROWSKI Jacek 2085CKB TarnobrzegTARNOBRZEGM4036M 12900:00:0000:09:5100:23:01.4000:23:01.40+00:07:2013:324,4
145KACZMARCZYK Przemysław 2095Matner Running Team/WATAHAKOBIERZYCEM2028M 13000:00:0000:10:0300:23:02.5500:23:02.55+00:07:2213:324,4
146OWERKO Tomasz 2309M3056M 13100:00:0000:10:0000:23:03.4000:23:03.40+00:07:2213:334,4
147GACH Damian 2123CF Kuźnia DamianaŚWIĘTOCHŁOWICEM2029M 13200:00:0000:10:1700:23:04.4000:23:04.40+00:07:2313:344,4
148DORNICKI Tomasz 2304M4037M 13300:00:0000:10:1900:23:04.7500:23:04.75+00:07:2413:344,4
149FLORYS Jakub 2072Morski KońOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM3057M 13400:00:0000:10:1800:23:06.0000:23:06.00+00:07:2513:354,4
149KNAP Mateusz 2021DYNAFIT / Tuttu.plKATOWICEM2030M 13500:00:0000:23:06.0000:23:06.00+00:07:2513:354,4
151RAJA Paweł 2299Skyrunning PolskaWROCŁAWM3058M 13600:00:0000:09:4400:23:08.0500:23:08.05+00:07:2713:364,4
152KOZIOŁ Kamil 2131G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEM2031M 13700:00:0000:10:2800:23:10.3000:23:10.30+00:07:2913:374,4
153WYPUKOŁ Jakub 2291SOCIOS SILESIAKATOWICEM2032M 13800:00:0000:10:1600:23:12.1000:23:12.10+00:07:3113:384,4
154JASTRZĘBSKI Piotr 2058SOCIOS SILESIAZABRZEM3059M 13900:00:0000:10:1000:23:15.4000:23:15.40+00:07:3413:404,4
155KALITA Arek 2233KAMAKBIELSKO-BIAŁAM4038M 14000:00:0000:10:2400:23:15.4500:23:15.45+00:07:3413:404,4
156OSTROWSKI Maciej 2275Socios SilesiaKNURÓWM2033M 14100:00:0000:10:1400:23:16.5500:23:16.55+00:07:3613:414,4
157RAKSZAWA Krzysztof 2306M4039M 14200:00:0000:10:3000:23:17.6000:23:17.60+00:07:3713:414,4
158ŚWIŃCZYK Marcin 2227Grupa KryzysGODZISZKAM3060M 14300:00:0000:10:2600:23:18.6000:23:18.60+00:07:3813:424,4
159WOŹNIAK Radosław 2225Skawina BiegaSKAWINAM3061M 14400:00:0000:10:0700:23:18.8000:23:18.80+00:07:3813:424,4
160KIEŁTYKA Zbigniew 2221KW GliwiceGLIWICEM4040M 14500:00:0000:10:2500:23:18.9000:23:18.90+00:07:3813:424,4
161DYDUŁA Łukasz 2125Ital Car TeamKRAKÓWM4041M 14600:00:0000:10:2000:23:19.9000:23:19.90+00:07:3913:424,4
162DOLATA Krzysztof 2055SOCIOS SILESIAGLIWICEM3062M 14700:00:0000:09:5800:23:20.9000:23:20.90+00:07:4013:434,4
163HORA Grzegorz 2086RUDA ŚLĄSKAM3063M 14800:00:0000:10:2600:23:21.0000:23:21.00+00:07:4013:444,4
164RZEPKA Piotr 2050Sportowy ŚwirŚWIĘTOCHŁOWICEM2034M 14900:00:0000:10:1300:23:22.0500:23:22.05+00:07:4113:444,4
165STOLARSKI Paweł 2166CZECHOWICE-DZIEDZICEM3064M 15000:00:0000:10:2900:23:22.9500:23:22.95+00:07:4213:444,4
166FUTYMA Daniel 2159KRAKÓWM4042M 15100:00:0000:10:2500:23:24.6000:23:24.60+00:07:4413:454,4
167STELMASZCZYK Bartłomiej 2070Scout TaemCZĘSTOCHOWAM4043M 15200:00:0000:10:2500:23:25.7500:23:25.75+00:07:4513:464,4
168DARCHUK Oleksandr 2273WĘGRZCEM4044M 15300:00:0000:10:2100:23:27.2500:23:27.25+00:07:4613:474,3
169SUDNIK Krzysztof 2051KNURÓWM3065M 15400:00:0000:10:2200:23:27.7500:23:27.75+00:07:4713:474,3
170RATYŃSKI Bartłomiej 2046Happy RunnersBYTOMM3066M 15500:00:0000:10:3500:23:28.1500:23:28.15+00:07:4713:484,3
171DUDZIAK Marek 2274BB RUNNERS / DUDIKOM.PLJAWORZEM3067M 15600:00:0000:10:4100:23:32.3000:23:32.30+00:07:5113:504,3
172MIECH Szymon 2251Husaria Race TeamUSTROŃM3068M 15700:00:0000:10:3100:23:35.0000:23:35.00+00:07:5413:524,3
173CIUPEK Remigiusz 2027#OdkrywcyTaurusUSTROŃM3069M 15800:00:0000:10:3300:23:36.1000:23:36.10+00:07:5513:524,3
174BEDNARZ Sebastian 2066OTM. bOTMUCHÓWM4045M 15900:00:0000:10:2700:23:38.0000:23:38.00+00:07:5713:544,3
175TONDYS Piotr 2016TIGERS TEAMŁÓDŹM4046M 16000:00:0000:10:4800:23:40.4500:23:40.45+00:07:5913:554,3
176KRUPA Grzegorz 2318M4047M 16100:00:0000:10:2900:23:44.0500:23:44.05+00:08:0313:574,3
177ZĄBEK Łukasz 2218Matner Running TeamWROCŁAWM4048M 16200:00:0000:10:1700:23:46.3500:23:46.35+00:08:0513:584,3
178KOCHMAN Krzysztof 2019Harpagan SosnowiecSOSNOWIECM4049M 16300:00:0000:10:2800:23:47.0000:23:47.00+00:08:0613:594,3
179WĄS Andrzej 2180ZIELONKIM4050M 16400:00:0000:10:3200:23:48.9500:23:48.95+00:08:0814:004,3
180LIWOCH Sebastian 2114MYSZKÓWM3070M 16500:00:0000:10:2100:23:49.6500:23:49.65+00:08:0914:004,3
181ROGOSZ Marcin 2031SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM3071M 16600:00:0000:10:2600:23:51.1500:23:51.15+00:08:1014:014,3
182WOŁOSZYN Piotr 2255WARSZAWAM3072M 16700:00:0000:10:3900:23:54.2000:23:54.20+00:08:1314:034,3
183STALMACH Damian 2174Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEM4051M 16800:00:0000:10:1700:23:55.1500:23:55.15+00:08:1414:044,3
184JAGIELSKI Piotr 2187RUDA ŚLĄSKAM4052M 16900:00:0000:10:3700:23:56.0000:23:56.00+00:08:1514:044,3
185MORAWSKI Grzegorz 2049trener24h.com.plWARSZAWAM3073M 17000:00:0000:10:2500:23:56.7000:23:56.70+00:08:1614:044,3
186KALAMUS Mirek 2220Ultra Beskid SportŁODYGOWICEM4053M 17100:00:0000:10:3900:23:58.8000:23:58.80+00:08:1814:054,3
187KOSTRUBIEC Maciej 2250MROWINOM2035M 17200:00:0000:10:1300:24:00.1500:24:00.15+00:08:1914:074,3
188RYGOŁ Janusz 2190CF Kuźnia DamianaMIKOŁÓWM4054M 17300:00:0000:10:3300:24:01.7000:24:01.70+00:08:2114:074,2
189BARCZUK Anna 1069WISŁAK206K 1600:00:0000:10:3400:24:01.8000:24:01.80+00:08:2114:074,2
190BARTULA Arkadiusz 2135Speed Team BrzeszczeBRZESZCZEM4055M 17400:00:0000:10:4400:24:04.1000:24:04.10+00:08:2314:094,2
191GÓRYŃSKI Rafał 2282RYBNIKM2036M 17500:00:0000:10:2800:24:04.8500:24:04.85+00:08:2414:094,2
192THIER Dominik 2283WARSZAWAM4056M 17600:00:0000:10:4200:24:06.1000:24:06.10+00:08:2514:104,2
193URBAŃCZYK Dawid 2232Lecymy DurśBYTOMM3074M 17700:00:0000:10:5900:24:06.2500:24:06.25+00:08:2514:104,2
194JASEK Piotr 2303KL CzantoriaBUCZKOWICEM4057M 17800:00:0000:10:4000:24:08.0500:24:08.05+00:08:2714:114,2
195BROJ Adrian 2263BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM509M 17900:00:0000:10:4600:24:08.2000:24:08.20+00:08:2714:114,2
196ROSKOSZ Rafał 2199Pro-Window Alu &Glass DesingTEAM Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM4058M 18000:00:0000:10:4300:24:09.0000:24:09.00+00:08:2814:124,2
197SZAWUL Piotr 2258ITMBW KrakówKRAKÓWM4059M 18100:00:0000:10:5800:24:09.6500:24:09.65+00:08:2914:124,2
198KURYŁO Zenon 2150SBD Energetyk RybnikRYBNIKM5010M 18200:00:0000:11:1500:24:12.1000:24:12.10+00:08:3114:144,2
199SZWED Renata 1066ZFCZECHOWICE - DZIEDZICEK404K 1700:00:0000:10:4800:24:19.0500:24:19.05+00:08:3814:184,2
200TEKIELI Tomek 2124Klub Byłych DżentelmenówSOSNOWIECM3075M 18300:00:0000:11:0500:24:19.6500:24:19.65+00:08:3914:184,2
201BAC Michał 2148JASTRZĘBIE-ZDRÓJM3076M 18400:00:0000:10:5600:24:20.7500:24:20.75+00:08:4014:184,2
202DONIEC Tomasz 2192Decathlon Bielsko-BiałaWOLAM2037M 18500:00:0000:10:3500:24:22.9500:24:22.95+00:08:4214:204,2
203STACHOWIAK Wiesław 2257Night Runners WrocławWROCLAWM4060M 18600:00:0000:11:0600:24:23.8000:24:23.80+00:08:4314:204,2
204KRZEMIŃSKI Tomasz 2228DZIERŻONIÓWM3077M 18700:00:0000:10:5600:24:29.4000:24:29.40+00:08:4814:244,2
205PRONOBIS Marek 2134BWM TeamBYSTRAM3078M 18800:00:0000:10:4900:24:32.8500:24:32.85+00:08:5214:254,2
206BONDARA Sylwia 1008JacekBiega Running TeamWARSZAWAK306K 1800:00:0000:11:1900:24:34.6500:24:34.65+00:08:5414:274,2
207WARAS Wojciech 2226KATOWICEM3079M 18900:00:0000:24:36.0000:24:36.00+00:08:5514:284,1
208REDZIK Dorota 1031Endurance TeamPIEKARY SLĄSKIEK307K 1900:00:0000:11:0900:24:36.7500:24:37.40+00:08:5614:284,1
209PIĄTEK Rafał 2098Befit24TeamKRAKÓWM3080M 19000:00:0000:10:4500:24:40.5000:24:40.50+00:08:5914:304,1
210GANCARZ Mariusz 2054JASTRZĘBIE ZDRÓJM4061M 19100:00:0000:11:0200:24:42.4500:24:42.45+00:09:0114:314,1
211LORENS Magdalena 1035G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEK207K 2000:00:0000:11:0000:24:42.8500:24:42.85+00:09:0214:314,1
212KONDRATIUK Ira 1059Biegam Żeby Żreć Więcej CiastkówBIELSKO-BIAŁAK208K 2100:00:0000:10:5300:24:45.0500:24:45.05+00:09:0414:334,1
213KRAWCZYK Wojciech 2161WOPR Piekary ŚląskiePIEKARY ŚLĄSKIEM3081M 19200:00:0000:10:3300:24:45.6500:24:45.65+00:09:0514:334,1
214HERMAN Kamil 2163Zabiegany WołominKOBYŁKAM3082M 19300:00:0000:11:0600:24:46.1500:24:46.15+00:09:0514:344,1
215KAMIŃSKI Zbigniew 2267GRUBIORZE LOTAJOMLESZCZYNYM3083M 19400:00:0000:10:4800:24:46.3000:24:46.30+00:09:0514:344,1
216MUSIALIK Jan 2217Pro-Windows Alu & Glass Design TEAM Tarnowskie GóryZABRZEM4062M 19500:00:0000:10:4700:24:46.6000:24:46.60+00:09:0614:344,1
217DANIELCZUK Dominik 2201DOMAN TEAMLUBLINM3084M 19600:00:0000:10:3500:24:49.8000:24:49.80+00:09:0914:354,1
218SZNAJDER Rafał 2234G.O.A.T. TEAM MichałowiceMICHAŁOWICEM4063M 19700:00:0000:11:0000:24:53.3500:24:53.35+00:09:1214:384,1
219RACZYŃSKI Bogusz 2018TIGERS TEAMALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM3085M 19800:00:0000:11:0200:24:59.6000:24:59.60+00:09:1914:414,1
220IMIELSKI Maciej 2223brygada kryzysBIERNAM2038M 19900:00:0000:11:1500:25:01.6000:25:01.60+00:09:2114:424,1
221FALKOWSKI Piotr 2333KS Pegaz PiasecznoM4064M 20000:00:0000:11:2600:25:03.5500:25:03.55+00:09:2314:444,1
222KUBIK Jarosław 2314M4065M 20100:00:0000:11:0900:25:07.8500:25:07.85+00:09:2714:464,1
223PRZEPIÓRKA Michał 2256ŻABIENIECM3086M 20200:00:0000:11:0900:25:14.9000:25:14.90+00:09:3414:504,0
224BRODEK Andrzej 2119CERTUMGLIWICEM4066M 20300:00:0000:11:0400:25:16.7000:25:16.70+00:09:3614:514,0
225POTOCZNY Mirosław 2080trailrunnersjaworzno/z bieganiem mi do twarzyJAWORZNOM4067M 20400:00:0000:11:1800:25:18.2500:25:18.25+00:09:3714:524,0
226PITAS Andrzej 2270ZapierdalaczeROGOŹNIKM4068M 20500:00:0000:11:1100:25:19.0500:25:19.05+00:09:3814:534,0
227SZOSTAK Artur 2073Bravehearts LegionowoWIELISZEWM2039M 20600:00:0000:11:2200:25:19.9500:25:19.95+00:09:3914:534,0
228STRYCZEK Tomasz 2079Aktywny WeekendBIELSKO-BIAŁAM3087M 20700:00:0000:11:1400:25:22.3000:25:22.30+00:09:4114:554,0
229SMUDA Ryszard 2154TYCHYM604M 20800:00:0000:11:2100:25:32.0500:25:32.05+00:09:5115:014,0
230SWOBODA Jarosław 2064Night Runners GliwiceGLIWICEM4069M 20900:00:0000:11:3200:25:36.0500:25:36.05+00:09:5515:034,0
231JACHYM Arkadiusz 2068Socios SilesiaGLIWICEM3088M 21000:00:0000:10:5100:25:40.1500:25:40.15+00:09:5915:054,0
232BŁASZCZYK Sebastian 2264Kurła kaj ta meta ?!ZAWADZKIEM2040M 21100:00:0000:10:5700:25:44.2500:25:44.25+00:10:0315:084,0
233DELONG Sebastian 2130Rybnicka Grupa Biegowa - Pędzimy RazemRYBNIKM4070M 21200:00:0000:11:2700:25:45.6500:25:45.65+00:10:0515:084,0
234SMACZYŃSKI Dariusz 2313M5011M 21300:00:0000:11:1000:25:54.7000:25:54.70+00:10:1415:143,9
235ZAWADZKI Damian 2300Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEM3089M 21400:00:0000:10:3800:25:55.2500:25:55.25+00:10:1415:143,9
236KADŁUBEK Aleksander 2091OSP Repty Śląskie/TKTJTARNOWSKIE GÓRYM3090M 21500:00:0000:11:5300:25:57.8000:25:57.80+00:10:1715:153,9
237WOJTYRA Karolina 1060Enter Air Runners ClubTARNOWSKIE GÓRYK209K 2200:00:0000:11:5200:25:59.9500:25:59.95+00:10:1915:173,9
238PUCHAJDA Monika 1032OŚWIĘCIMK308K 2300:00:0000:11:5000:26:00.1500:26:00.15+00:10:1915:173,9
239CIOĆ Robert 2301ZABRZEM3091M 21600:00:0000:11:5600:26:01.0500:26:01.05+00:10:2015:183,9
240ZIĘBA Anna 1017Poranny PatrolKRAKÓWK309K 2400:00:0000:11:5800:26:01.5500:26:01.55+00:10:2115:183,9
241SEREMET Piotr 2193www.s-projekty.plTARNÓWM4071M 21700:00:0000:10:5900:26:02.6500:26:02.65+00:10:2215:183,9
242KOŚCIELNY Łukasz 2204Forma Wodzisław ŚląskiGORZYCEM4072M 21800:00:0000:11:1000:26:04.1000:26:04.10+00:10:2315:203,9
243SIKORA Mariusz 2089Goggle PAE Team/Srebrni Biegacze Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM4073M 21900:00:0000:11:1500:26:05.5000:26:05.50+00:10:2415:203,9
244ŚWIERK Krystyna 1068JANOWICE WIELKIEK601K 2500:00:0000:12:1600:26:06.4500:26:06.45+00:10:2515:213,9
245MĄCZKA Krystyna 1009OTK RzeźnikGLIWICEK602K 2600:00:0000:12:0800:26:08.0500:26:08.05+00:10:2715:223,9
246RZEPKA Magdalena 1061Night RunnersKATOWICEK3010K 2700:00:0000:11:3400:26:11.4500:26:11.45+00:10:3015:243,9
247GUZIAK Irena 10414NOWY TARGK405K 2800:00:0000:12:0100:26:17.7500:26:17.75+00:10:3715:273,9
248TERLECKI Marcin 2307M4074M 22000:00:0000:11:1400:26:33.2000:26:33.20+00:10:5215:373,8
249WRZESIŃSKI Piotr 2179GAPPAG TeamCZĘSTOCHOWAM4075M 22100:00:0000:12:0900:26:38.6500:26:38.65+00:10:5815:403,8
250MENŻYK Joanna 1038MYSŁOWICEK406K 2900:00:0000:11:5500:26:40.7000:26:40.70+00:11:0015:413,8
251LEMAŃSKI Arkadiusz 2075GLIWICEM3092M 22200:00:0000:11:3600:26:42.1500:26:42.15+00:11:0115:423,8
252PINKOWICZ Maciej 2191CF Kuźnia DamianaRUDA SLASKAM3093M 22300:00:0000:11:3300:26:50.1500:26:50.15+00:11:0915:473,8
253BAŃCZYK Marcin 22371 liga tri teamŁAZISKA GÓRNEM4076M 22400:00:0000:11:2800:26:51.5500:26:51.55+00:11:1115:473,8
254PIDANTY Łukasz 2106JASTRZĘBIE ZDRÓJM3094M 22500:00:0000:11:4100:26:55.7500:26:55.75+00:11:1515:503,8
255PRYSZCZ Mirosław 2047RUDA ŚLĄSKAM4077M 22600:00:0000:12:0800:26:57.4500:26:57.45+00:11:1615:513,8
256PASULA Katarzyna 1062TARNÓWK407K 3000:00:0000:11:5800:27:00.8500:27:00.85+00:11:2015:523,8
257ŚMIATEK Marcin 2235AGRESORSIEMIANOWICE ŚLASKIEM4078M 22700:00:0000:11:3400:27:07.9000:27:07.90+00:11:2715:573,8
258FIAŁKOWSKA Bożena 1012Harpagan SosnowiecSOSNOWIECK408K 3100:00:0000:12:2300:27:11.1000:27:11.10+00:11:3015:593,8
259HOLECZEK Damian 2024RUDA ŚLĄSKAM4079M 22800:00:0000:11:5700:27:16.9000:27:16.90+00:11:3616:023,7
260RĘKAWIECKI Łukasz 2216KATOWICEM2041M 22900:00:0000:12:1000:27:26.1000:27:26.10+00:11:4516:083,7
261DETTLAFF Patrycja 1058DREAM RUNWILCZA GÓRAK3011K 3200:00:0000:12:4000:27:29.1000:27:29.10+00:11:4816:103,7
262CZARNOTA Leszek 2128MARKLOWICEM4080M 23000:00:0000:27:36.0000:27:36.00+00:11:5516:143,7
263KLIMOSZ Edyta 1045Lecymy DurśISTEBNAK2010K 3300:00:0000:12:1500:27:52.1000:27:52.10+00:12:1116:233,7
264OLESZEK Magdalena 1020#czeladźbiegaCZELADŹK3012K 3400:00:0000:12:2100:27:53.6500:27:53.65+00:12:1316:243,7
265HALEK Przemysław 2316M3095M 23100:00:0000:12:1300:27:55.3000:27:55.30+00:12:1416:253,7
266RĄCZKA Marcin 2278Szybcy i WściekliSTUDZIONKAM3096M 23200:00:0000:11:5500:28:22.0000:28:22.00+00:12:4116:413,6
267STASIEWICZ Jacek 2224BIAŁYSTOKM4081M 23300:00:0000:11:2700:28:29.0500:28:29.05+00:12:4816:453,6
268SZPERLICH Grzegorz 2195PrzełajkaSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4082M 23400:00:0000:12:5300:28:31.3500:28:31.35+00:12:5016:463,6
269KRUK Krzysiek 2239Night runners zabrzeZABRZEM4083M 23500:00:0000:12:3600:28:35.6000:28:35.60+00:12:5516:483,6
270WITA Krzysztof 2203Forma Wodzisław ŚląskiTURZA ŚLĄSKAM3097M 23600:00:0000:12:0300:28:41.0500:28:41.05+00:13:0016:523,6
271KACZKIEWICZ Damian 2281Night Runners GliwiceGLIWICEM4084M 23700:00:0000:12:0600:28:46.9000:28:46.90+00:13:0616:553,5
272PINTSCHER Paulina 1064RABKA-ZDRÓJK3013K 3500:00:0000:12:3500:28:49.0500:28:49.05+00:13:0816:573,5
273BACIA Ewa 1016Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEK3014K 3600:00:0000:13:1800:28:51.5500:28:51.55+00:13:1116:583,5
274DZIUBLA Bartłomiej 2099KAMIENIECM2042M 23800:00:0000:11:5900:28:52.3000:28:52.30+00:13:1116:583,5
275JURECZKO Joanna 1047Lecymy DurśBYTOMK2011K 3700:00:0000:13:1800:28:58.7000:28:58.70+00:13:1817:023,5
276MATUSZCZYK Maciej 2197CZPTychy.plKATOWICEM4085M 23900:00:0000:11:3600:29:19.3000:29:19.30+00:13:3817:143,5
277LISOWSKA Kamila 1039Leśne Run/Night RunnersZABRZEK3015K 3800:00:0000:13:3000:29:26.3500:29:26.35+00:13:4517:183,5
278ŻEBROWSKA Jolanta 1033Potrenujemy, Chemik Noxy Puławy, UMCS BiegaPUŁAWYK409K 3900:00:0000:12:2700:29:35.4000:29:35.40+00:13:5417:243,4
279KOŁODZIEJCZYK Dariusz 2185SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM4086M 24000:00:0000:12:3600:29:40.5000:29:40.50+00:13:5917:273,4
280BARCHANOWSKI Wojciech 2139Harpagan SosnowiecSOSNOWIECM4087M 24100:00:0000:12:4800:29:45.7000:29:45.70+00:14:0517:303,4
281ADAMUS Klaudia 1036KRAKÓWK3016K 4000:00:0000:13:0100:29:45.9000:29:45.90+00:14:0517:303,4
282GAJEWSKA Agnieszka 1023RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKK4010K 4100:00:0000:13:3600:29:47.3000:29:47.30+00:14:0617:313,4
283SKOŁUBOWICZ Marzena 1028LeceBoChceWAŁBRZYCHK3017K 4200:00:0000:13:0600:29:52.3000:29:52.30+00:14:1117:343,4
284KAROLCZAK Joanna 1030Goggle PAE Team/Srebrni Biegacze Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYK4011K 4300:00:0000:13:1900:30:04.8000:30:04.80+00:14:2417:413,4
285MORAWSKI Tomasz 2143KRAKÓWM3098M 24200:00:0000:13:0100:30:22.3500:30:22.35+00:14:4117:513,4
286KANIOWSKI Wojciech 2277CZESTOCHOWAM4088M 24300:00:0100:13:0900:30:24.2500:30:25.70+00:14:4517:523,4
287KUMIĘGA Joanna 1029wkurw_teamMYSŁOWICEK3018K 4400:00:0000:13:0500:30:45.4000:30:45.40+00:15:0418:053,3
288BENISZ Wojciech 2056Srebrne Miasto Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM3099M 24400:00:0000:12:4400:30:48.9000:30:48.90+00:15:0818:073,3
289WAŁĘGA-ROSTEK Małgorzata 1052UltramękiKOSZYCE WIEKIEK4012K 4500:00:0000:13:3700:30:52.9000:30:52.90+00:15:1218:093,3
290FRANKI Marcin 2160Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEM30100M 24500:00:0000:12:4100:30:59.0500:30:59.05+00:15:1818:133,3
291PAZDERSKA-KIPIEL Agnieszka 1015Evil TeamOSIECZANYK3019K 4600:00:0000:14:0000:31:05.0500:31:05.05+00:15:2418:173,3
292KORNAŚ Marcin 2090Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM4089M 24600:00:0000:12:0700:31:18.2000:31:18.20+00:15:3718:243,3
293KARAWACKI Grzegorz 2140KĘTYM2043M 24700:00:0000:13:2800:31:25.4500:31:25.45+00:15:4418:283,2
294RUDZKI Michał 2028Crossfit Z16LUBLINM2044M 24800:00:0000:13:2000:31:49.6000:31:49.60+00:16:0918:423,2
295PIWKO Anna 1057Husaria Race TeamCZECHOWICE-DZIEDZICEK3020K 4700:00:0000:13:5500:31:51.4500:31:51.45+00:16:1018:443,2
296POPĘDA Paulina 1010Harpagan SosnowiecSOSNOWIECK3021K 4800:00:0000:13:5500:32:02.1500:32:02.15+00:16:2118:503,2
297WASILEWSKI Marcin 2142WW TEAMLUBLINM4090M 24900:00:0000:13:5900:32:08.1000:32:08.10+00:16:2718:543,2
298ROJ Łukasz 2061SAGOTMIKOŁÓWM30101M 25000:00:0000:12:4400:32:16.8000:32:16.80+00:16:3618:583,2
299STAROWICZ Małgorzata 1071K4013K 4900:00:0000:14:2700:32:24.3500:32:24.35+00:16:4319:033,1
300KASZTELAN-HUNIA Ewa 1025BYTOMK4014K 5000:00:0000:14:4100:32:44.2000:32:44.20+00:17:0319:153,1
301SZAFARZ Sabina 1053Lecymy DurśPIEKARY ŚLK3022K 5100:00:0000:14:0900:32:53.1000:32:53.10+00:17:1219:203,1
302SZOŁTYSIK Barbara 1040Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEK3023K 5200:00:0000:14:1100:32:55.4500:32:55.45+00:17:1419:213,1
303KWAŚNIEWSKI Zbigniew 2312M4091M 25100:00:0000:12:5600:33:23.0500:33:23.05+00:17:4219:383,1
304BIAŁAS Michał 2092BRZESZCZEM30102M 25200:00:0000:14:5500:35:03.1500:35:03.15+00:19:2220:372,9
305GIURG Grzegorz 2111LeceBoChceWAŁBRZYCHM4092M 25300:00:0000:14:4700:35:28.6500:35:28.65+00:19:4820:512,9
306PISOWŁODZKA Dagmara 1048DĄBROWA GORNICZAK4015K 5300:00:0000:15:2000:35:32.5500:35:32.55+00:19:5220:542,9
307DULEBA Bartosz 2298Uzdrowiskowy Team UstronUSTRONM30103M 25400:00:0000:15:1600:36:06.9000:36:06.90+00:20:2621:142,8
308HERCKA Krzysztof 2198RYBNIKM30104M 25500:00:0000:15:3200:36:35.2500:36:35.25+00:20:5421:312,8
309BRANC Diana 1021WISŁAK2012K 5400:00:0000:16:3400:36:50.4500:36:50.45+00:21:0921:402,8
310GRUDNIEWSKI Rafal 2112Srebrni Biegacze Tarnowskie GoryTARNOWSKIE GORYM30105M 25600:00:0000:13:2200:37:00.6000:37:00.60+00:21:2021:452,8
311PRZYBYSZ Paweł 2241Carbon OCR Racing TeamJASTRZĘBIE-ZDRÓJM2045M 25700:00:0000:16:3600:37:02.8000:37:02.80+00:21:2221:472,8
312OGAZA Anna 1049SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK3024K 5500:00:0000:16:3500:37:35.0000:37:35.00+00:21:5422:062,7
313DEJA Andrzej 2177OPOLEM5012M 25800:00:0000:16:3400:37:37.0000:37:37.00+00:21:5622:072,7
Znaleziono 313 wynik(ów)