ELIMINATOR 2018 - ETAP II

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-11-24
Miejsce:
Ustroń
Dystans:
1.7 km
Zgłoszonych:
392
Wystartowało:
236
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
236
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | 1KFala | K-Górnik | 1MFala | M-Górnik | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPolowka
0.9km
Czas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1BODURKA Krzysztof 2004Alpin Sport TeamNIELEPICEM201M 100:00:0000:07:2000:16:06.5000:16:06.50 9:286,3
2GORCZYCA Bartosz 2002Salco Garmin TeamSKOŁYSZYNM202M 200:00:0000:07:2800:16:17.5000:16:17.50+00:00:119:346,3
3JAWORSKI Zbigniew 2292KLUSZKOWCEM401M 300:00:0000:07:5100:16:23.1500:16:23.15+00:00:169:386,2
4BIERNAWSKI Piotr 2010ATTIQ Team/SalmingNOWY TARGM402M 400:00:0000:07:3000:16:28.8000:16:28.80+00:00:229:416,2
5SKUPIEŃ Tomasz 2005LANCKORONAM301M 500:00:0000:07:2600:16:36.9500:16:36.95+00:00:309:456,1
6KUBICA Marcin 2009Inov-8 TeamBIELSKO-BIAŁAM203M 600:00:0000:07:2200:16:40.7500:16:40.75+00:00:349:486,1
7KOŃ Piotr 2003ALPIN SPORT TEAMRĘCZNOM403M 700:00:0000:08:0000:16:45.0000:16:45.00+00:00:389:516,1
8ELANTKOWSKI Jaś 2248TKN Tatra TeamZAKOPANEM204M 800:00:0000:07:4600:16:47.4500:16:47.45+00:00:409:526,1
9FARON Robert 2001Salco Garmin TeamZALESIEM404M 900:00:0000:07:4400:16:52.0500:16:52.05+00:00:459:556,0
10UZNAŃSKI Piotr 2008Euroclear Running TeamKRAKÓWM302M 1000:00:0000:07:5600:17:01.7000:17:01.70+00:00:5510:006,0
11DYCZEK Mariusz 2118Dyczuś TeamZDZIESZOWICEM303M 1100:00:0000:07:5800:17:07.1000:17:07.10+00:01:0010:046,0
12KASZYCA Paweł 2305RYBNIKM405M 1200:00:0000:08:0000:17:11.3000:17:11.30+00:01:0410:065,9
13MIŚKIEWICZ Mariusz 2006Biegiem przez ChybieCIESZYNM304M 1300:00:0000:07:5200:17:15.4000:17:15.40+00:01:0810:085,9
14URBAŃCZYK Karol 2081GLIWICEM205M 1400:00:0000:08:0100:17:17.4500:17:17.45+00:01:1010:105,9
15MISIAK Bartosz 2007Alpin Sport TeamCESKY TESINM305M 1500:00:0000:08:0400:17:22.4500:17:22.45+00:01:1510:125,9
16DOMISZEWSKI Ignacy 2308M206M 1600:00:0000:08:0400:17:24.9500:17:24.95+00:01:1810:145,9
17POPIELARSKI Kubuś 2286TKN Tatra teamZAKOPANEM207M 1700:00:0000:08:0600:17:28.3000:17:28.30+00:01:2110:165,8
18IZYDOREK Michał 2294Ks SprintMESZNAM208M 1800:00:0000:08:0300:17:29.2500:17:29.25+00:01:2210:175,8
19SADOWSKI Paweł 2045Janowicki Husarz znaddoliny Bobru w Rudawach Janowickich pułkownik z BolczowaJANOWICE WIELKIEM209M 1900:00:0000:08:0200:17:33.5000:17:33.50+00:01:2710:195,8
20BROJ Marcel 2253BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM2010M 2000:00:0000:08:1200:17:53.2000:17:53.20+00:01:4610:315,7
21ATANASOW ANCEW Dawid 2082D&DNOWY TARGM406M 2100:00:0000:08:1100:18:16.2000:18:16.20+00:02:0910:445,6
22JANUSZYK Iwona 1005ATTIQ ALE Team/KS KandaharOŚWIĘCIMK201K 100:00:0000:08:2100:18:26.1000:18:26.10+00:02:1910:505,5
23GAWLAS Dominik 2287CIESZYNM306M 2200:00:0000:08:4000:18:31.4000:18:31.40+00:02:2410:535,5
24OŚLIZŁO Tomasz 2244XRunnersGORZYCEM307M 2300:00:0000:08:2100:18:33.3000:18:33.30+00:02:2610:545,5
25DZIERWA Marcin 2176Nowa Huta TeamKRAKÓWM308M 2400:00:0000:08:3900:18:40.1000:18:40.10+00:02:3310:585,5
26GUROŚ Dawid Vegan 2243D&DNOWY TARGM309M 2500:00:0000:08:2200:18:46.0000:18:46.00+00:02:3911:025,4
27SAWICKI Kacper 2288TKN Tatra TeamNOWY TARGM2011M 2600:00:0000:08:3900:18:58.3000:18:58.30+00:02:5111:095,4
28FIJAK Jan 2210SIENNAM407M 2700:00:0000:08:4000:19:06.3000:19:06.30+00:02:5911:145,3
29BOROŃ Dariusz 2262Asics FrontRunner PolandKRAKÓWM2012M 2800:00:0000:08:3500:19:09.6500:19:09.65+00:03:0311:155,3
30KURKOWSKI Piotr 2310M2013M 2900:00:0000:08:3900:19:17.0000:19:17.00+00:03:1011:205,3
31ŻUCHOWSKI Daniel 2153MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWM3010M 3000:00:0000:08:3100:19:20.1500:19:20.15+00:03:1311:225,3
32GALMAN Adam 2214GLIWICEM408M 3100:00:0000:08:4600:19:23.7500:19:23.75+00:03:1711:245,3
33ŁUKASIK Andrzej 2146Sportkonsulting TeamJANÓW LUBELSKIM3011M 3200:00:0000:08:4300:19:26.1500:19:26.15+00:03:1911:255,2
34TARGOSZ Michał 2260ITMBW KRAKÓWKRAKÓWM3012M 3300:00:0000:08:4500:19:32.9000:19:32.90+00:03:2611:295,2
35MAGIERA Janusz 2015FORMA WODZISŁAW ŚLAWODZISŁAW ŚLĄSKIM501M 3400:00:0000:09:0400:19:37.2000:19:37.20+00:03:3011:325,2
36WITOWSKA Mirosława 1004Salco Garmin TeamZAKOPANEK202K 200:00:0000:08:5600:19:38.1500:19:38.15+00:03:3111:325,2
37SZAFRANEK Paweł 2269USTROŃM2014M 3500:00:0000:08:4200:19:39.7000:19:39.70+00:03:3311:335,2
38SMOLEŃ Jarosław 2259MYSLOWICEM409M 3600:00:0000:09:1400:19:45.8500:19:45.85+00:03:3911:375,2
39SAWICKI Szymon 2222TKN Tatra TeamNOWY TARGM4010M 3700:00:0000:08:5900:19:52.7500:19:52.75+00:03:4611:415,1
40KOCHEL Paweł 2167KOWARYM3013M 3800:00:0000:08:5500:19:57.3000:19:57.30+00:03:5011:445,1
41SOKOŁOWSKI Marek 2014Alpin Sport TeamMYSŁOWICE-WESOŁAM4011M 3900:00:0000:09:2000:20:00.7500:20:00.75+00:03:5411:455,1
42WRÓBLEWSKI Jan 2317M4012M 4000:00:0000:09:2400:20:04.3500:20:04.35+00:03:5711:485,1
43STEC Jakub 2129Decathlon BBestGODZISZKAM2015M 4100:00:0000:09:1700:20:08.9500:20:08.95+00:04:0211:505,1
44WYWŁOKA Paulina 1003Salco Garmin TeamWIERZBNAK203K 300:00:0000:09:1200:20:09.5000:20:09.50+00:04:0311:515,1
45PORĘBSKI Rafał 2158Evil TeamZAWADAM4013M 4200:00:0000:09:1200:20:16.2500:20:16.25+00:04:0911:555,0
46SZCZYPKA Bartosz 2038SOSNOWIECM3014M 4300:00:0000:09:2000:20:19.4000:20:19.40+00:04:1211:575,0
47SNARSKI Dariusz 2120URTICA TEAMKATOWICEM4014M 4400:00:0000:09:2300:20:21.7500:20:21.75+00:04:1511:585,0
48PYTEL Janusz 2311M601M 4500:00:0000:09:2100:20:22.4000:20:22.40+00:04:1511:585,0
49SZATANIK Zbigniew 2219UJSOŁYM502M 4600:00:0000:09:1900:20:27.6000:20:27.60+00:04:2112:015,0
50PROKSA Robert 2157chromik mysłowiceMYŁOWICEM503M 4700:00:0000:09:2100:20:28.8000:20:28.80+00:04:2212:025,0
51CHODOROWSKI Krzysztof 2105Przedwojewski Mountain TeamWROCŁAWM3015M 4800:00:0000:09:2000:20:31.1500:20:31.15+00:04:2412:045,0
52GRUND Marek 2022Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM2016M 4900:00:0000:09:1300:20:32.2000:20:32.20+00:04:2512:045,0
53GARCORZ Dawid 2084Mafia Team LubliniecDZIELNAM2017M 5000:00:0000:09:2400:20:32.9000:20:32.90+00:04:2612:045,0
54TOKAREWICZ Damian 2059ZebryZEBRZYDOWICEM3016M 5100:00:0000:09:1300:20:37.2000:20:37.20+00:04:3012:074,9
55BADURA Adam 2173Forma Wodzisław ŚląskiRYBNIKM4015M 5200:00:0000:09:1700:20:37.7000:20:37.70+00:04:3112:074,9
56SKALSKA Anna 1007Festiwal Biegowy Krynica ZdrójBYTOMK301K 400:00:0000:09:2400:20:42.4500:20:42.45+00:04:3512:104,9
57KOS Tomasz 2285Państwowa Straż Pożarna BytomTYCHYM3017M 5300:00:0000:09:3500:20:49.0500:20:49.05+00:04:4212:144,9
58KUBACZKA Grzegorz 2196www.ag-architekci.plSKOCZÓWM3018M 5400:00:0000:09:2300:20:49.5000:20:49.50+00:04:4312:144,9
59DOMISZEWSKA Maria 1070K501K 500:00:0000:09:2500:20:49.8500:20:49.85+00:04:4312:144,9
60CHRAPKIEWICZ Michał 2121SBD Energetyk RybnikCIESZYNM3019M 5500:00:0000:09:3500:20:53.9500:20:53.95+00:04:4712:174,9
61SZTEFKO Józef 2171KOZYM504M 5600:00:0000:09:2400:20:54.6000:20:54.60+00:04:4812:174,9
62BYRTEK Kamil 2013www.ekoidea.sklep.plWĘGIERSKA GÓRKAM3020M 5700:00:0000:09:1800:20:57.5500:20:57.55+00:04:5112:194,9
63KAŁUŻA Jerzy 2211SKOCZÓWM3021M 5800:00:0000:09:2300:20:58.3000:20:58.30+00:04:5112:204,9
64SOBOLA Grzegorz 2138RACIBÓRZM2018M 5900:00:0000:09:2900:20:58.9500:20:58.95+00:04:5212:204,9
65KLONOWSKI Kamil 2289Husaria Race TeamŁAZISKA GÓRNEM2019M 6000:00:0000:09:2800:21:00.9000:21:00.90+00:04:5412:214,9
66STOPA Michał 2268MarcinŚwiercTEAMTYCHYM3022M 6100:00:0000:09:4600:21:06.5500:21:06.55+00:05:0012:244,8
67DŁUŻNIEWSKI Jacek 2209UltrasFCBBIELSKO-BIAŁAM4016M 6200:00:0000:09:5100:21:08.7500:21:08.75+00:05:0212:254,8
68ŻOCZEK Szymon 2044Nie Przestawaj MarzyćCZECHOWICE-DZIEDZICEM2020M 6300:00:0000:09:3700:21:09.0500:21:09.05+00:05:0212:264,8
69WASZTYL Tomasz 2110BIELSKO-BIAŁAM4017M 6400:00:0000:09:2900:21:09.9000:21:09.90+00:05:0312:264,8
70KAŹMIERCZAK Sławomir 2280fastandlight.pl, ŁGGŁAZISKA GÓRNEM3023M 6500:00:0000:09:3900:21:10.7000:21:10.70+00:05:0412:274,8
71LIPA Piotr 2103OCR Team DębicaŻYRAKÓWM3024M 6600:00:0000:09:2100:21:12.8500:21:12.85+00:05:0612:284,8
72LUBOSZ Dariusz 2236NGB KłobuckSZARLEJKAM4018M 6700:00:0000:09:4700:21:18.3500:21:18.35+00:05:1112:314,8
73NOSALIK Marek 2170MTAŻYWIECM505M 6800:00:0000:09:4100:21:19.0000:21:19.00+00:05:1212:324,8
74ZYCH Katarzyna 1054Bonnie & ClydeTARNÓWK302K 600:00:0000:09:5000:21:19.6500:21:19.65+00:05:1312:324,8
75MENDECKA Michalina 1065MOSiR Łaziska Górne/1 Second TeamŁAZISKA GÓRNEK204K 700:00:0000:09:4600:21:20.1000:21:20.10+00:05:1312:324,8
76STANEK Piotr 2295SANDOMIERZM3025M 6900:00:0000:09:3900:21:22.5000:21:22.50+00:05:1612:344,8
77FERENC Janusz 2011UKS LudwikowiceLUDWIKOWICE KŁ.M602M 7000:00:0000:09:5400:21:24.0500:21:24.05+00:05:1712:354,8
78MAZUR Damian 2053SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM3026M 7100:00:0000:09:4500:21:24.3000:21:24.30+00:05:1712:354,8
79MORAWIEC Marek 2043Szakal TeamCIESZYNM3027M 7200:00:0000:09:3200:21:24.9500:21:24.95+00:05:1812:354,8
80DUDZIK Łukasz 2242Góral biegaKAMIENICAM3028M 7300:00:0000:09:4300:21:25.1500:21:25.15+00:05:1812:354,8
81WRZESZCZ Mariusz 2181TMTeamSOBÓTKAM2021M 7400:00:0000:09:3600:21:25.8500:21:25.85+00:05:1912:354,8
82KAŁUŻNY Adam 2186Socios Silesia RaceRUDA ŚLĄSKAM3029M 7500:00:0000:09:4000:21:26.9000:21:26.90+00:05:2012:364,8
83NIESLON Mare 2127AKMB Pedziwiatr GliwiceGLIWICEM3030M 7600:00:0000:09:3200:21:28.0000:21:28.00+00:05:2112:374,8
84WRÓBLEWSKI Kamil 2254PIASECZNOM3031M 7700:00:0000:09:4200:21:28.2500:21:28.25+00:05:2112:374,8
85PALIWODA Grzegorz 2249ZABRZEM3032M 7800:00:0000:09:3800:21:28.9000:21:28.90+00:05:2212:374,8
86URBAN Wiktor 2175Night Runners ZabrzeZABRZEM3033M 7900:00:0000:09:3200:21:29.4000:21:29.40+00:05:2212:384,7
87KOWALCZYK Paweł 2060KęckieHarpaganyKĘTYM4019M 8000:00:0000:09:4300:21:30.3000:21:30.30+00:05:2312:384,7
88GIŻYŃSKI Damian 2032Kolejarz Best For YouJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3034M 8100:00:0000:09:3700:21:31.2500:21:31.25+00:05:2412:394,7
89ŚCIESZKA Wojciech 216813 elt Kraków - BaliceKRAKÓWM4020M 8200:00:0000:09:5000:21:32.8000:21:32.80+00:05:2612:404,7
90KALITA Arek 2233KAMAKBIELSKO-BIAŁAM4021M 8300:00:0000:09:3400:21:34.2500:21:34.25+00:05:2712:414,7
91SZKODA Dariusz 2042SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM3035M 8400:00:0000:10:1000:21:35.4500:21:35.45+00:05:2812:414,7
92BAZYL Adam 2156BremboDĄBROWA GÓRNICZAM3036M 8500:00:0000:09:4200:21:35.8500:21:35.85+00:05:2912:414,7
93KUBERA Dawid 2276alwaysinmotion.plTYCHYM3037M 8600:00:0000:09:4300:21:36.7500:21:36.75+00:05:3012:424,7
94GĘBARA Łukasz 2102OCR TEAM DĘBICARZESZÓWM2022M 8700:00:0000:09:4600:21:37.6500:21:37.65+00:05:3112:424,7
95BUCZYŃSKI Adam 2025Non Stop TrailKRAKOWM4022M 8800:00:0000:10:0300:21:38.5000:21:38.50+00:05:3212:434,7
96GOMOŁYSEK Kinga 1001Matner Running TeamGŁUCHOŁAZYK303K 800:00:0000:09:5800:21:41.7000:21:41.70+00:05:3512:454,7
97TESZNER Adrian 2108Runteam PawłowiceMIZERÓWM2023M 8900:00:0000:09:4800:21:42.0000:21:42.00+00:05:3512:454,7
98MALINOWSKI Przemysław 2122KSAWERÓWM3038M 9000:00:0000:09:5300:21:42.8000:21:42.80+00:05:3612:454,7
99OWERKO Tomasz 2309M3039M 9100:00:0000:09:4100:21:44.2000:21:44.20+00:05:3712:474,7
100KOZIOŁ Kamil 2131G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEM2024M 9200:00:0000:09:5700:21:44.4000:21:44.40+00:05:3712:474,7
101OSIEJEWSKI Marcin 2188WILKOWICEM3040M 9300:00:0000:10:0300:21:45.8500:21:45.85+00:05:3912:474,7
102KUŚMIERSKI Michał 2033BBRunners/UBSBIELSKO-BIAŁAM3041M 9400:00:0000:10:0300:21:46.1500:21:46.15+00:05:3912:484,7
103KUPIJAJ Marcin 2023Socios SilesiaKNURÓWM2025M 9500:00:0000:10:1100:21:47.1500:21:47.15+00:05:4012:484,7
104RADOMSKI Zbigniew 2205TKKF Beskidek BBBIELSKO-BIAŁAM603M 9600:00:0000:10:0900:21:48.2000:21:48.20+00:05:4112:494,7
105KNAP Mateusz 2021DYNAFIT / Tuttu.plKATOWICEM2026M 9700:00:0000:10:0700:21:48.3000:21:48.30+00:05:4112:494,7
106SZALA Krzysztof 2212biegamgdziechce.plŁAZISKA GÓRNEM3042M 9800:00:0000:09:5400:21:48.6000:21:48.60+00:05:4212:494,7
107SZEWCZYK Damian 2215JEJKOWICEM4023M 9900:00:0000:09:4700:21:49.0500:21:49.05+00:05:4212:504,7
108KRAJEWSKI Maciej 2151KIELCEM3043M 10000:00:0000:09:5600:21:49.5000:21:49.50+00:05:4312:504,7
109DORNICKI Tomasz 2304M4024M 10100:00:0000:09:5800:21:49.7000:21:49.70+00:05:4312:504,7
110CHOJNACKI Grzegorz 2162Dziady OCRZIELONKAM4025M 10200:00:0000:10:1600:21:50.7500:21:50.75+00:05:4412:504,7
111BUKOWSKI Marek 2272BYTOMM4026M 10300:00:0000:10:0200:21:50.9000:21:50.90+00:05:4412:504,7
112KIEŁTYKA Zbigniew 2221KW GliwiceGLIWICEM4027M 10400:00:0000:10:1700:21:52.4000:21:52.40+00:05:4512:514,7
113TRACZ Łukasz 2087www.treningfizjoterapia.plRADYMNOM3044M 10500:00:0000:09:4500:21:52.7000:21:52.70+00:05:4612:514,7
114TOMCZYK Tomasz 2271ZABRZEM3045M 10600:00:0000:09:5400:21:55.1500:21:55.15+00:05:4812:534,7
114BROL Dominika 1014Endurance teamSIEMIANOWICE ŚLASKIEK304K 900:00:0000:09:5900:21:55.1500:21:55.15+00:05:4812:534,7
116BRÓG Wojciech 2101OLKUSZM3046M 10700:00:0000:09:5200:21:57.9000:21:57.90+00:05:5112:544,6
117OSTROWSKI Maciej 2275Socios SilesiaKNURÓWM2027M 10800:00:0000:10:1400:21:58.1000:21:58.10+00:05:5112:554,6
118ŁUSZCZ Piotr 2206Bravehearts LegionowoLEGIONOWOM2028M 10900:00:0000:10:3100:21:59.0000:21:59.00+00:05:5212:554,6
119KRZEMIŃSKI Tomasz 2228DZIERŻONIÓWM3047M 11000:00:0000:10:3000:21:59.2000:21:59.20+00:05:5212:554,6
120GRZYBEK Antoni 2246PIERŚCIECM4028M 11100:00:0000:09:5800:21:59.4000:21:59.40+00:05:5212:554,6
121MIKULSKI Michał 2261GREMI BOCHNIABOCHNIAM3048M 11200:00:0000:10:0000:22:01.1500:22:01.15+00:05:5412:574,6
122JAKUBAS Grzegorz 2302KL CzantoriaBIELSKO-BIAŁAM3049M 11300:00:0000:10:0400:22:02.2500:22:02.25+00:05:5512:574,6
123KWIATKOWSKA Kinga 1006Alpin Sport TeamKRAKÓWK305K 1000:00:0000:10:3900:22:03.5000:22:03.50+00:05:5712:584,6
124DUTKIEWICZ Leszek 2182KATOWICEM3050M 11400:00:0000:10:0400:22:03.6000:22:03.60+00:05:5712:584,6
125ŚWIŃCZYK Marcin 2227Grupa KryzysGODZISZKAM3051M 11500:00:0000:10:1600:22:07.8500:22:07.85+00:06:0113:004,6
126SWOBODA Tomasz 2265Kurła! Kaj Ta Meta?!SZYMISZÓWM2029M 11600:00:0000:09:4400:22:08.1500:22:08.15+00:06:0113:014,6
127BEDNARZ Sebastian 2066OTM. bOTMUCHÓWM4029M 11700:00:0000:10:1300:22:10.9500:22:10.95+00:06:0413:024,6
128STELMASZCZYK Bartłomiej 2070Scout TaemCZĘSTOCHOWAM4030M 11800:00:0000:10:3100:22:12.1500:22:12.15+00:06:0513:034,6
129ZATORSKA Izabela 1002Alpin Sport TeamWROCANKAK502K 1100:00:0000:10:3100:22:17.0500:22:17.05+00:06:1013:064,6
130THIER Dominik 2283WARSZAWAM4031M 11900:00:0000:10:1400:22:19.0000:22:19.00+00:06:1213:074,6
131SKRZECZYŃSKI Sławomir 2290Hej, jak ta sarna!RABKA-ZDRÓJM4032M 12000:00:0000:10:2600:22:20.9000:22:20.90+00:06:1413:084,6
132GLEISNER Tomasz 2200Ekipa z TarnowaTARNÓW, POLANDM4033M 12100:00:0000:10:4400:22:21.4500:22:21.45+00:06:1413:084,6
133GÓRSKI Jakub 2172CZECHOWICE-DZIEDZICEM3052M 12200:00:0000:10:2400:22:21.8000:22:21.80+00:06:1513:084,6
134SMUDA Krzysztof 2207TYCHYM3053M 12300:00:0000:10:0800:22:23.7500:22:23.75+00:06:1713:104,6
135GWÓŹDŹ Michał 2065#czeladzbiegaCZELADŹM4034M 12400:00:0000:10:2400:22:25.8000:22:25.80+00:06:1913:114,6
136GARDENER Jacek 2109JacekBiega Running TeamWARSZAWAM506M 12500:00:0000:10:1500:22:26.6500:22:26.65+00:06:2013:114,5
137WĘGLARZ Waldemar 2293Extreme Club RabkaRABKA-ZDRÓJM4035M 12600:00:0000:10:2500:22:27.3000:22:27.30+00:06:2013:124,5
137MORAWSKI Grzegorz 2049trener24h.com.plWARSZAWAM3054M 12700:00:0000:10:3300:22:27.3000:22:27.30+00:06:2013:124,5
139RZEPKA Piotr 2050Sportowy ŚwirŚWIĘTOCHŁOWICEM2030M 12800:00:0000:10:4300:22:30.3000:22:30.30+00:06:2313:144,5
140JASTRZĘBSKI Piotr 2058SOCIOS SILESIAZABRZEM3055M 12900:00:0000:10:1900:22:31.0000:22:31.00+00:06:2413:144,5
141BARANOWSKI Marcin 2315M3056M 13000:00:0000:10:3600:22:32.1500:22:32.15+00:06:2513:154,5
142MAMALA Justyna 1019KRAKÓWK205K 1200:00:0000:10:3500:22:34.7500:22:34.75+00:06:2813:164,5
143BOLECHOWSKA Dominika 1072K401K 1300:00:0000:10:3900:22:37.1000:22:37.10+00:06:3013:184,5
144WOŹNIAK Radosław 2225Skawina BiegaSKAWINAM3057M 13100:00:0000:10:2400:22:38.4500:22:38.45+00:06:3113:184,5
145GRYGIEL Marek 2071JacekBiega Running TeamKRAKÓWM4036M 13200:00:0000:10:2000:22:40.3500:22:40.35+00:06:3313:204,5
146HAZUKA Ireneusz 2252SZAREM3058M 13300:00:0000:09:5300:22:42.1000:22:42.10+00:06:3513:214,5
147STEFAŃSKI Zbyszek 2240HebelLIBIĄŻM4037M 13400:00:0000:10:2600:22:43.6500:22:43.65+00:06:3713:214,5
148SAWICKI Marek 2208RADZIECHOWYM3059M 13500:00:0000:10:3400:22:49.7500:22:49.75+00:06:4313:254,5
149KACZMARCZYK Przemysław 2095Matner Running Team/WATAHAKOBIERZYCEM2031M 13600:00:0000:10:3000:22:53.2500:22:53.25+00:06:4613:274,5
150KRUPA Grzegorz 2318M4038M 13700:00:0000:10:4200:22:54.6500:22:54.65+00:06:4813:284,5
151FLORYS Jakub 2072Morski KońOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM3060M 13800:00:0000:10:2100:22:58.9000:22:58.90+00:06:5213:304,4
152MIECH Szymon 2251Husaria Race TeamUSTROŃM3061M 13900:00:0000:10:2700:23:00.1500:23:00.15+00:06:5313:314,4
153JASEK Piotr 2303KL CzantoriaBUCZKOWICEM4039M 14000:00:0000:10:2900:23:00.6000:23:00.60+00:06:5413:314,4
154BORÓWKA Ryszard 2017GDYNIAM4040M 14100:00:0000:10:3000:23:03.1000:23:03.10+00:06:5613:334,4
155GARCZYŃSKA-WĄS Bogusława 1050WM TriselfZIELONKIK402K 1400:00:0000:10:4200:23:05.7500:23:05.75+00:06:5913:344,4
156HURAS Michał 2189CF Kuźnia DamianaRUDA SLASKAM2032M 14200:00:0000:11:1700:23:05.8000:23:05.80+00:06:5913:344,4
157GÓRNY Mirosław 2165Nutrend TeamBIELSKO-BIAŁAM507M 14300:00:0000:10:2800:23:07.8000:23:07.80+00:07:0113:354,4
158WYPUKOŁ Jakub 2291SOCIOS SILESIAKATOWICEM2033M 14400:00:0000:10:4700:23:14.1000:23:14.10+00:07:0713:404,4
159RAJA Paweł 2299Skyrunning PolskaWROCŁAWM3062M 14500:00:0000:10:1400:23:18.9000:23:18.90+00:07:1213:424,4
160ĆWIKŁA Krzysztof 2247MALAWAM508M 14600:00:0000:10:2900:23:20.6500:23:20.65+00:07:1413:434,4
161BARTULA Arkadiusz 2135Speed Team BrzeszczeBRZESZCZEM4041M 14700:00:0000:10:4200:23:24.3000:23:24.30+00:07:1713:454,4
162SUDNIK Krzysztof 2051KNURÓWM3063M 14800:00:0000:10:1500:23:29.2000:23:29.20+00:07:2213:484,3
163DUDZIAK Marek 2274BB RUNNERS / DUDIKOM.PLJAWORZEM3064M 14900:00:0000:10:4400:23:30.8000:23:30.80+00:07:2413:494,3
164KOCHMAN Krzysztof 2019Harpagan SosnowiecSOSNOWIECM4042M 15000:00:0000:10:2800:23:32.9000:23:32.90+00:07:2613:504,3
165DARCHUK Oleksandr 2273WĘGRZCEM4043M 15100:00:0000:11:0500:23:41.8500:23:41.85+00:07:3513:554,3
166TONDYS Piotr 2016TIGERS TEAMŁÓDŹM4044M 15200:00:0000:11:1300:23:46.7000:23:46.70+00:07:4013:584,3
167GANCARZ Mariusz 2054JASTRZĘBIE ZDRÓJM4045M 15300:00:0000:10:4000:23:48.5000:23:48.50+00:07:4214:004,3
168CIUPEK Remigiusz 2027#OdkrywcyTaurusUSTROŃM3065M 15400:00:0000:10:5300:23:49.2000:23:49.20+00:07:4214:004,3
169WOŁOSZYN Piotr 2255WARSZAWAM3066M 15500:00:0000:11:0700:23:50.6500:23:50.65+00:07:4414:014,3
170DOLATA Krzysztof 2055SOCIOS SILESIAGLIWICEM3067M 15600:00:0000:10:4700:23:52.2000:23:52.20+00:07:4514:024,3
171LORENS Magdalena 1035G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEK206K 1500:00:0000:11:0800:23:58.0500:23:58.05+00:07:5114:054,3
172CEBULA Tomasz 2115CHRZĄSTOWICEM3068M 15700:00:0000:10:4100:24:06.4000:24:06.40+00:07:5914:104,2
173PIASECKI Adam 2107ŁÓDŹM4046M 15800:00:0000:10:2900:24:07.9000:24:07.90+00:08:0114:114,2
174DYDUŁA Łukasz 2125Ital Car TeamKRAKÓWM4047M 15900:00:0000:11:3000:24:22.4500:24:22.45+00:08:1514:204,2
175STOLARSKI Paweł 2166CZECHOWICE-DZIEDZICEM3069M 16000:00:0000:10:5000:24:29.8000:24:29.80+00:08:2314:244,2
176RAKSZAWA Krzysztof 2306M4048M 16100:00:0000:10:4500:24:30.1000:24:30.10+00:08:2314:244,2
177MAJCHROWSKI Jacek 2085CKB TarnobrzegTARNOBRZEGM4049M 16200:00:0000:10:4200:24:31.0000:24:31.00+00:08:2414:254,2
178RATYŃSKI Bartłomiej 2046Happy RunnersBYTOMM3070M 16300:00:0000:11:1800:24:32.2500:24:32.25+00:08:2514:254,2
179GACH Damian 2123CF Kuźnia DamianaŚWIĘTOCHŁOWICEM2034M 16400:00:0000:11:1400:24:33.8000:24:33.80+00:08:2714:264,2
180KALAMUS Mirek 2220Ultra Beskid SportŁODYGOWICEM4050M 16500:00:0000:10:5100:24:37.7000:24:37.70+00:08:3114:284,1
181BARCZUK Anna 1069WISŁAK207K 1600:00:0000:11:0400:24:39.1500:24:39.15+00:08:3214:304,1
182TEKIELI Tomek 2124Klub Byłych DżentelmenówSOSNOWIECM3071M 16600:00:0000:11:1600:24:46.0500:24:46.05+00:08:3914:344,1
183JAGIELSKI Piotr 2187RUDA ŚLĄSKAM4051M 16700:00:0000:11:2500:24:48.3500:24:48.35+00:08:4114:354,1
184LANGE Beata 1063Biłgoraj biegaBIŁGORAJK403K 1700:00:0000:11:3200:24:52.1500:24:52.15+00:08:4514:374,1
185GRUSZKA Grzegorz 2057Endurance TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4052M 16800:00:0000:10:3800:24:58.1500:24:58.15+00:08:5114:414,1
186KONDRATIUK Ira 1059Biegam Żeby Żreć Więcej CiastkówBIELSKO-BIAŁAK208K 1800:00:0000:11:1400:24:58.7000:24:58.70+00:08:5214:414,1
187CHACHUŁA Ryszard 2117Dyczuś TeamZDZIESZOWICEM4053M 16900:00:0000:11:3500:25:00.0000:25:00.00+00:08:5314:424,1
188KURYŁO Zenon 2150SBD Energetyk RybnikRYBNIKM509M 17000:00:0000:11:4200:25:02.6000:25:02.60+00:08:5614:434,1
189SZAWUL Piotr 2258ITMBW KrakówKRAKÓWM4054M 17100:00:0000:11:2700:25:03.4000:25:03.40+00:08:5614:444,1
190GÓRYŃSKI Rafał 2282RYBNIKM2035M 17200:00:0000:11:1600:25:09.6500:25:09.65+00:09:0314:474,1
191BROJ Adrian 2263BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM5010M 17300:00:0000:11:0300:25:12.1000:25:12.10+00:09:0514:494,0
192STACHOWIAK Wiesław 2257Night Runners WrocławWROCLAWM4055M 17400:00:0000:11:3400:25:21.7000:25:21.70+00:09:1514:544,0
193SZWED Renata 1066ZFCZECHOWICE - DZIEDZICEK404K 1900:00:0000:11:3200:25:27.0000:25:27.00+00:09:2014:584,0
194HORA Grzegorz 2086RUDA ŚLĄSKAM3072M 17500:00:0000:11:2900:25:32.8000:25:32.80+00:09:2615:014,0
195DONIEC Tomasz 2192Decathlon Bielsko-BiałaWOLAM2036M 17600:00:0000:11:0400:25:33.6000:25:33.60+00:09:2715:014,0
196FUTYMA Daniel 2159KRAKÓWM4056M 17700:00:0000:11:4800:25:36.4000:25:36.40+00:09:2915:034,0
197ROSKOSZ Rafał 2199Pro-Window Alu &Glass DesingTEAM Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM4057M 17800:00:0000:11:3200:25:39.6000:25:39.60+00:09:3315:054,0
198BORZĘCKI Damian 2096Socios SilesiaNIEBOROWICEM3073M 17900:00:0000:11:0700:25:47.7000:25:47.70+00:09:4115:104,0
199KRAWCZYK Wojciech 2161WOPR Piekary ŚląskiePIEKARY ŚLĄSKIEM3074M 18000:00:0000:11:3000:25:48.2000:25:48.20+00:09:4115:104,0
200LIWOCH Sebastian 2114MYSZKÓWM3075M 18100:00:0000:11:2400:25:51.9500:25:51.95+00:09:4515:123,9
201BONDARA Sylwia 1008JacekBiega Running TeamWARSZAWAK306K 2000:00:0000:12:0100:25:54.5500:25:54.55+00:09:4815:143,9
202PRONOBIS Marek 2134BWM TeamBYSTRAM3076M 18200:00:0000:11:5400:26:02.7000:26:02.70+00:09:5615:183,9
203ROGOSZ Marcin 2031SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM3077M 18300:00:0000:11:4500:26:04.6000:26:04.60+00:09:5815:203,9
204WARAS Wojciech 2226KATOWICEM3078M 18400:00:0000:11:1100:26:06.4500:26:06.45+00:09:5915:213,9
205ZĄBEK Łukasz 2218Matner Running TeamWROCŁAWM4058M 18500:00:0000:11:3700:26:08.9500:26:08.95+00:10:0215:223,9
206RYGOŁ Janusz 2190CF Kuźnia DamianaMIKOŁÓWM4059M 18600:00:0000:11:3400:26:10.3000:26:10.30+00:10:0315:233,9
207BAC Michał 2148JASTRZĘBIE-ZDRÓJM3079M 18700:00:0000:11:4200:26:17.4500:26:17.45+00:10:1015:273,9
208REDZIK Dorota 1031Endurance TeamPIEKARY SLĄSKIEK307K 2100:00:0000:12:1900:26:19.5000:26:19.50+00:10:1315:283,9
209URBAŃCZYK Dawid 2232Lecymy DurśBYTOMM3080M 18800:00:0000:12:0700:26:30.6000:26:30.60+00:10:2415:353,8
210WOJTYRA Karolina 1060Enter Air Runners ClubTARNOWSKIE GÓRYK209K 2200:00:0000:12:1000:26:48.9500:26:48.95+00:10:4215:453,8
211RZEPKA Magdalena 1061Night RunnersKATOWICEK308K 2300:00:0000:12:2600:26:51.0000:26:51.00+00:10:4415:473,8
212PUCHAJDA Monika 1032OŚWIĘCIMK309K 2400:00:0000:12:2400:26:53.7000:26:53.70+00:10:4715:483,8
213PASULA Katarzyna 1062TARNÓWK405K 2500:00:0000:12:2500:27:07.3000:27:07.30+00:11:0015:573,8
214WĄS Andrzej 2180ZIELONKIM4060M 18900:00:0000:12:0600:27:08.7500:27:08.75+00:11:0215:573,8
215KAMIŃSKI Zbigniew 2267GRUBIORZE LOTAJOMLESZCZYNYM3081M 19000:00:0000:12:1900:27:12.2000:27:12.20+00:11:0516:003,8
216PIĄTEK Rafał 2098Befit24TeamKRAKÓWM3082M 19100:00:0000:12:1700:27:12.5500:27:12.55+00:11:0616:003,8
217KOSTRUBIEC Maciej 2250MROWINOM2037M 19200:00:0000:12:0900:27:12.8500:27:12.85+00:11:0616:003,8
218ZIĘBA Anna 1017Poranny PatrolKRAKÓWK3010K 2600:00:0000:12:3900:27:32.4000:27:32.40+00:11:2516:113,7
219DETTLAFF Patrycja 1058DREAM RUNWILCZA GÓRAK3011K 2700:00:0000:12:5500:27:39.4000:27:39.40+00:11:3216:153,7
220FIAŁKOWSKA Bożena 1012Harpagan SosnowiecSOSNOWIECK406K 2800:00:0000:12:5700:27:42.9000:27:42.90+00:11:3616:173,7
221ŚWIERK Krystyna 1068JANOWICE WIELKIEK601K 2900:00:0000:12:5200:27:44.6000:27:44.60+00:11:3816:183,7
222MENŻYK Joanna 1038MYSŁOWICEK407K 3000:00:0000:13:0100:27:47.3500:27:47.35+00:11:4016:203,7
223STALMACH Damian 2174Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEM4061M 19300:00:0000:12:0000:27:55.9000:27:55.90+00:11:4916:253,7
224KLIMOSZ Edyta 1045Lecymy DurśISTEBNAK2010K 3100:00:0000:12:5200:28:27.6000:28:27.60+00:12:2116:443,6
225ŻEBROWSKA Jolanta 1033Potrenujemy, Chemik Noxy Puławy, UMCS BiegaPUŁAWYK408K 3200:00:0000:13:0600:28:42.5500:28:42.55+00:12:3616:523,6
226OLESZEK Magdalena 1020#czeladźbiegaCZELADŹK3012K 3300:00:0000:13:4600:29:18.9500:29:18.95+00:13:1217:143,5
227MĄCZKA Krystyna 1009OTK RzeźnikGLIWICEK602K 3400:00:0000:13:3400:29:53.3500:29:53.35+00:13:4617:343,4
228GUZIAK Irena 10414NOWY TARGK409K 3500:00:0000:13:4700:29:54.7000:29:54.70+00:13:4817:353,4
229BACIA Ewa 1016Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEK3013K 3600:00:0000:13:1400:29:56.0500:29:56.05+00:13:4917:363,4
230ADAMUS Klaudia 1036KRAKÓWK3014K 3700:00:0000:14:1300:31:12.6000:31:12.60+00:15:0618:213,3
231GAJEWSKA Agnieszka 1023RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKK4010K 3800:00:0000:14:2300:31:27.0500:31:27.05+00:15:2018:303,2
232PINTSCHER Paulina 1064RABKA-ZDRÓJK3015K 3900:00:0000:14:0800:32:05.4500:32:05.45+00:15:5818:523,2
233LISOWSKA Kamila 1039Leśne Run/Night RunnersZABRZEK3016K 4000:00:0000:14:3800:32:27.2000:32:27.20+00:16:2019:053,1
234JURECZKO Joanna 1047Lecymy DurśBYTOMK2011K 4100:00:0000:14:4000:32:29.8500:32:29.85+00:16:2319:063,1
235SKOŁUBOWICZ Marzena 1028LeceBoChceWAŁBRZYCHK3017K 4200:00:0000:14:4700:32:59.2500:32:59.25+00:16:5219:243,1
236MATUSZCZYK Maciej 2197CZPTychy.plKATOWICEM4062M 19400:02:2400:15:1900:33:23.2000:35:47.95+00:19:4119:383,1
Znaleziono 236 wynik(ów)