ELIMINATOR 2018 - ETAP II

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data/ Date:
2018-11-24
Miejsce/ Place:
Ustroń
Dystans/ Distance:
1.7 km
Zgłoszonych/ Registered:
392
Wystartowało/ Started:
236
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
236
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K Open | M Open | 1KFala | K-Górnik | 1MFala | M-Górnik | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.9kmCzas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BODURKA Krzysztof 2004ALPIN SPORT TEAMNIELEPICEM201M 100:07:2000:16:06.5000:16:06.50 9:286.3
2GORCZYCA Bartosz 2002SALCO GARMIN TEAMSKOŁYSZYNM202M 200:07:2800:16:17.5000:16:17.50+00:00:119:346.3
3JAWORSKI Zbigniew 2292KLUSZKOWCEM401M 300:07:5100:16:23.1500:16:23.15+00:00:169:386.2
4BIERNAWSKI Piotr 2010ATTIQ TEAM/SALMINGNOWY TARGM402M 400:07:3000:16:28.8000:16:28.80+00:00:229:416.2
5SKUPIEŃ Tomasz 2005LANCKORONAM301M 500:07:2600:16:36.9500:16:36.95+00:00:309:456.1
6KUBICA Marcin 2009INOV-8 TEAMBIELSKO-BIAŁAM203M 600:07:2200:16:40.7500:16:40.75+00:00:349:486.1
7KOŃ Piotr 2003ALPIN SPORT TEAMRĘCZNOM403M 700:08:0000:16:45.0000:16:45.00+00:00:389:516.1
8ELANTKOWSKI Jaś 2248TKN TATRA TEAMZAKOPANEM204M 800:07:4600:16:47.4500:16:47.45+00:00:409:526.1
9FARON Robert 2001SALCO GARMIN TEAMZALESIEM404M 900:07:4400:16:52.0500:16:52.05+00:00:459:556
10UZNAŃSKI Piotr 2008EUROCLEAR RUNNING TEAMKRAKÓWM302M 1000:07:5600:17:01.7000:17:01.70+00:00:5510:006
11DYCZEK Mariusz 2118DYCZUŚ TEAMZDZIESZOWICEM303M 1100:07:5800:17:07.1000:17:07.10+00:01:0010:046
12KASZYCA Paweł 2305RYBNIKM405M 1200:08:0000:17:11.3000:17:11.30+00:01:0410:065.9
13MIŚKIEWICZ Mariusz 2006BIEGIEM PRZEZ CHYBIECIESZYNM304M 1300:07:5200:17:15.4000:17:15.40+00:01:0810:085.9
14URBAŃCZYK Karol 2081GLIWICEM205M 1400:08:0100:17:17.4500:17:17.45+00:01:1010:105.9
15MISIAK Bartosz 2007ALPIN SPORT TEAMCESKY TESINM305M 1500:08:0400:17:22.4500:17:22.45+00:01:1510:125.9
16DOMISZEWSKI Ignacy 2308M206M 1600:08:0400:17:24.9500:17:24.95+00:01:1810:145.9
17POPIELARSKI Kubuś 2286TKN TATRA TEAMZAKOPANEM207M 1700:08:0600:17:28.3000:17:28.30+00:01:2110:165.8
18IZYDOREK Michał 2294KS SPRINTMESZNAM208M 1800:08:0300:17:29.2500:17:29.25+00:01:2210:175.8
19SADOWSKI Paweł 2045JANOWICKI HUSARZ ZNADDOLINY BOBRU W RUDAWACH JANOWICKICH PUŁKOWNIK Z BOLCZOWAJANOWICE WIELKIEM209M 1900:08:0200:17:33.5000:17:33.50+00:01:2710:195.8
20BROJ Marcel 2253BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM2010M 2000:08:1200:17:53.2000:17:53.20+00:01:4610:315.7
21ATANASOW ANCEW Dawid 2082D&DNOWY TARGM406M 2100:08:1100:18:16.2000:18:16.20+00:02:0910:445.6
22JANUSZYK Iwona 1005ATTIQ ALE TEAM/KS KANDAHAROŚWIĘCIMK201K 100:08:2100:18:26.1000:18:26.10+00:02:1910:505.5
23GAWLAS Dominik 2287CIESZYNM306M 2200:08:4000:18:31.4000:18:31.40+00:02:2410:535.5
24OŚLIZŁO Tomasz 2244XRUNNERSGORZYCEM307M 2300:08:2100:18:33.3000:18:33.30+00:02:2610:545.5
25DZIERWA Marcin 2176NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM308M 2400:08:3900:18:40.1000:18:40.10+00:02:3310:585.5
26GUROŚ Dawid Vegan 2243D&DNOWY TARGM309M 2500:08:2200:18:46.0000:18:46.00+00:02:3911:025.4
27SAWICKI Kacper 2288TKN TATRA TEAMNOWY TARGM2011M 2600:08:3900:18:58.3000:18:58.30+00:02:5111:095.4
28FIJAK Jan 2210SIENNAM407M 2700:08:4000:19:06.3000:19:06.30+00:02:5911:145.3
29BOROŃ Dariusz 2262ASICS FRONTRUNNER POLANDKRAKÓWM2012M 2800:08:3500:19:09.6500:19:09.65+00:03:0311:155.3
30KURKOWSKI Piotr 2310M2013M 2900:08:3900:19:17.0000:19:17.00+00:03:1011:205.3
31ŻUCHOWSKI Daniel 2153MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWM3010M 3000:08:3100:19:20.1500:19:20.15+00:03:1311:225.3
32GALMAN Adam 2214GLIWICEM408M 3100:08:4600:19:23.7500:19:23.75+00:03:1711:245.3
33ŁUKASIK Andrzej 2146SPORTKONSULTING TEAMJANÓW LUBELSKIM3011M 3200:08:4300:19:26.1500:19:26.15+00:03:1911:255.2
34TARGOSZ Michał 2260ITMBW KRAKÓWKRAKÓWM3012M 3300:08:4500:19:32.9000:19:32.90+00:03:2611:295.2
35MAGIERA Janusz 2015FORMA WODZISŁAW ŚLAWODZISŁAW ŚLĄSKIM501M 3400:09:0400:19:37.2000:19:37.20+00:03:3011:325.2
36WITOWSKA Mirosława 1004SALCO GARMIN TEAMZAKOPANEK202K 200:08:5600:19:38.1500:19:38.15+00:03:3111:325.2
37SZAFRANEK Paweł 2269USTROŃM2014M 3500:08:4200:19:39.7000:19:39.70+00:03:3311:335.2
38SMOLEŃ Jarosław 2259MYSLOWICEM409M 3600:09:1400:19:45.8500:19:45.85+00:03:3911:375.2
39SAWICKI Szymon 2222TKN TATRA TEAMNOWY TARGM4010M 3700:08:5900:19:52.7500:19:52.75+00:03:4611:415.1
40KOCHEL Paweł 2167KOWARYM3013M 3800:08:5500:19:57.3000:19:57.30+00:03:5011:445.1
41SOKOŁOWSKI Marek 2014ALPIN SPORT TEAMMYSŁOWICE-WESOŁAM4011M 3900:09:2000:20:00.7500:20:00.75+00:03:5411:455.1
42WRÓBLEWSKI Jan 2317M4012M 4000:09:2400:20:04.3500:20:04.35+00:03:5711:485.1
43STEC Jakub 2129DECATHLON BBESTGODZISZKAM2015M 4100:09:1700:20:08.9500:20:08.95+00:04:0211:505.1
44WYWŁOKA Paulina 1003SALCO GARMIN TEAMWIERZBNAK203K 300:09:1200:20:09.5000:20:09.50+00:04:0311:515.1
45PORĘBSKI Rafał 2158EVIL TEAMZAWADAM4013M 4200:09:1200:20:16.2500:20:16.25+00:04:0911:555
46SZCZYPKA Bartosz 2038SOSNOWIECM3014M 4300:09:2000:20:19.4000:20:19.40+00:04:1211:575
47SNARSKI Dariusz 2120URTICA TEAMKATOWICEM4014M 4400:09:2300:20:21.7500:20:21.75+00:04:1511:585
48PYTEL Janusz 2311M601M 4500:09:2100:20:22.4000:20:22.40+00:04:1511:585
49SZATANIK Zbigniew 2219UJSOŁYM502M 4600:09:1900:20:27.6000:20:27.60+00:04:2112:015
50PROKSA Robert 2157CHROMIK MYSŁOWICEMYŁOWICEM503M 4700:09:2100:20:28.8000:20:28.80+00:04:2212:025
51CHODOROWSKI Krzysztof 2105PRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAMWROCŁAWM3015M 4800:09:2000:20:31.1500:20:31.15+00:04:2412:045
52GRUND Marek 2022MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM2016M 4900:09:1300:20:32.2000:20:32.20+00:04:2512:045
53GARCORZ Dawid 2084MAFIA TEAM LUBLINIECDZIELNAM2017M 5000:09:2400:20:32.9000:20:32.90+00:04:2612:045
54TOKAREWICZ Damian 2059ZEBRYZEBRZYDOWICEM3016M 5100:09:1300:20:37.2000:20:37.20+00:04:3012:074.9
55BADURA Adam 2173FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIRYBNIKM4015M 5200:09:1700:20:37.7000:20:37.70+00:04:3112:074.9
56SKALSKA Anna 1007FESTIWAL BIEGOWY KRYNICA ZDRÓJBYTOMK301K 400:09:2400:20:42.4500:20:42.45+00:04:3512:104.9
57KOS Tomasz 2285PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA BYTOMTYCHYM3017M 5300:09:3500:20:49.0500:20:49.05+00:04:4212:144.9
58KUBACZKA Grzegorz 2196WWW.AG-ARCHITEKCI.PLSKOCZÓWM3018M 5400:09:2300:20:49.5000:20:49.50+00:04:4312:144.9
59DOMISZEWSKA Maria 1070K501K 500:09:2500:20:49.8500:20:49.85+00:04:4312:144.9
60CHRAPKIEWICZ Michał 2121SBD ENERGETYK RYBNIKCIESZYNM3019M 5500:09:3500:20:53.9500:20:53.95+00:04:4712:174.9
61SZTEFKO Józef 2171KOZYM504M 5600:09:2400:20:54.6000:20:54.60+00:04:4812:174.9
62BYRTEK Kamil 2013WWW.EKOIDEA.SKLEP.PLWĘGIERSKA GÓRKAM3020M 5700:09:1800:20:57.5500:20:57.55+00:04:5112:194.9
63KAŁUŻA Jerzy 2211SKOCZÓWM3021M 5800:09:2300:20:58.3000:20:58.30+00:04:5112:204.9
64SOBOLA Grzegorz 2138RACIBÓRZM2018M 5900:09:2900:20:58.9500:20:58.95+00:04:5212:204.9
65KLONOWSKI Kamil 2289HUSARIA RACE TEAMŁAZISKA GÓRNEM2019M 6000:09:2800:21:00.9000:21:00.90+00:04:5412:214.9
66STOPA Michał 2268MARCINŚWIERCTEAMTYCHYM3022M 6100:09:4600:21:06.5500:21:06.55+00:05:0012:244.8
67DŁUŻNIEWSKI Jacek 2209ULTRASFCBBIELSKO-BIAŁAM4016M 6200:09:5100:21:08.7500:21:08.75+00:05:0212:254.8
68ŻOCZEK Szymon 2044NIE PRZESTAWAJ MARZYĆCZECHOWICE-DZIEDZICEM2020M 6300:09:3700:21:09.0500:21:09.05+00:05:0212:264.8
69WASZTYL Tomasz 2110BIELSKO-BIAŁAM4017M 6400:09:2900:21:09.9000:21:09.90+00:05:0312:264.8
70KAŹMIERCZAK Sławomir 2280FASTANDLIGHT.PL, ŁGGŁAZISKA GÓRNEM3023M 6500:09:3900:21:10.7000:21:10.70+00:05:0412:274.8
71LIPA Piotr 2103OCR TEAM DĘBICAŻYRAKÓWM3024M 6600:09:2100:21:12.8500:21:12.85+00:05:0612:284.8
72LUBOSZ Dariusz 2236NGB KŁOBUCKSZARLEJKAM4018M 6700:09:4700:21:18.3500:21:18.35+00:05:1112:314.8
73NOSALIK Marek 2170MTAŻYWIECM505M 6800:09:4100:21:19.0000:21:19.00+00:05:1212:324.8
74ZYCH Katarzyna 1054BONNIE & CLYDETARNÓWK302K 600:09:5000:21:19.6500:21:19.65+00:05:1312:324.8
75MENDECKA Michalina 1065MOSIR ŁAZISKA GÓRNE/1 SECOND TEAMŁAZISKA GÓRNEK204K 700:09:4600:21:20.1000:21:20.10+00:05:1312:324.8
76STANEK Piotr 2295SANDOMIERZM3025M 6900:09:3900:21:22.5000:21:22.50+00:05:1612:344.8
77FERENC Janusz 2011UKS LUDWIKOWICELUDWIKOWICE KŁ.M602M 7000:09:5400:21:24.0500:21:24.05+00:05:1712:354.8
78MAZUR Damian 2053SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM3026M 7100:09:4500:21:24.3000:21:24.30+00:05:1712:354.8
79MORAWIEC Marek 2043SZAKAL TEAMCIESZYNM3027M 7200:09:3200:21:24.9500:21:24.95+00:05:1812:354.8
80DUDZIK Łukasz 2242GÓRAL BIEGAKAMIENICAM3028M 7300:09:4300:21:25.1500:21:25.15+00:05:1812:354.8
81WRZESZCZ Mariusz 2181TMTEAMSOBÓTKAM2021M 7400:09:3600:21:25.8500:21:25.85+00:05:1912:354.8
82KAŁUŻNY Adam 2186SOCIOS SILESIA RACERUDA ŚLĄSKAM3029M 7500:09:4000:21:26.9000:21:26.90+00:05:2012:364.8
83NIESLON Mare 2127AKMB PEDZIWIATR GLIWICEGLIWICEM3030M 7600:09:3200:21:28.0000:21:28.00+00:05:2112:374.8
84WRÓBLEWSKI Kamil 2254PIASECZNOM3031M 7700:09:4200:21:28.2500:21:28.25+00:05:2112:374.8
85PALIWODA Grzegorz 2249ZABRZEM3032M 7800:09:3800:21:28.9000:21:28.90+00:05:2212:374.8
86URBAN Wiktor 2175NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM3033M 7900:09:3200:21:29.4000:21:29.40+00:05:2212:384.7
87KOWALCZYK Paweł 2060KĘCKIEHARPAGANYKĘTYM4019M 8000:09:4300:21:30.3000:21:30.30+00:05:2312:384.7
88GIŻYŃSKI Damian 2032KOLEJARZ BEST FOR YOUJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3034M 8100:09:3700:21:31.2500:21:31.25+00:05:2412:394.7
89ŚCIESZKA Wojciech 216813 ELT KRAKÓW - BALICEKRAKÓWM4020M 8200:09:5000:21:32.8000:21:32.80+00:05:2612:404.7
90KALITA Arek 2233KAMAKBIELSKO-BIAŁAM4021M 8300:09:3400:21:34.2500:21:34.25+00:05:2712:414.7
91SZKODA Dariusz 2042SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM3035M 8400:10:1000:21:35.4500:21:35.45+00:05:2812:414.7
92BAZYL Adam 2156BREMBODĄBROWA GÓRNICZAM3036M 8500:09:4200:21:35.8500:21:35.85+00:05:2912:414.7
93KUBERA Dawid 2276ALWAYSINMOTION.PLTYCHYM3037M 8600:09:4300:21:36.7500:21:36.75+00:05:3012:424.7
94GĘBARA Łukasz 2102OCR TEAM DĘBICARZESZÓWM2022M 8700:09:4600:21:37.6500:21:37.65+00:05:3112:424.7
95BUCZYŃSKI Adam 2025NON STOP TRAILKRAKOWM4022M 8800:10:0300:21:38.5000:21:38.50+00:05:3212:434.7
96GOMOŁYSEK Kinga 1001MATNER RUNNING TEAMGŁUCHOŁAZYK303K 800:09:5800:21:41.7000:21:41.70+00:05:3512:454.7
97TESZNER Adrian 2108RUNTEAM PAWŁOWICEMIZERÓWM2023M 8900:09:4800:21:42.0000:21:42.00+00:05:3512:454.7
98MALINOWSKI Przemysław 2122KSAWERÓWM3038M 9000:09:5300:21:42.8000:21:42.80+00:05:3612:454.7
99OWERKO Tomasz 2309M3039M 9100:09:4100:21:44.2000:21:44.20+00:05:3712:474.7
100KOZIOŁ Kamil 2131G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICEMICHAŁOWICEM2024M 9200:09:5700:21:44.4000:21:44.40+00:05:3712:474.7
101OSIEJEWSKI Marcin 2188WILKOWICEM3040M 9300:10:0300:21:45.8500:21:45.85+00:05:3912:474.7
102KUŚMIERSKI Michał 2033BBRUNNERS/UBSBIELSKO-BIAŁAM3041M 9400:10:0300:21:46.1500:21:46.15+00:05:3912:484.7
103KUPIJAJ Marcin 2023SOCIOS SILESIAKNURÓWM2025M 9500:10:1100:21:47.1500:21:47.15+00:05:4012:484.7
104RADOMSKI Zbigniew 2205TKKF BESKIDEK BBBIELSKO-BIAŁAM603M 9600:10:0900:21:48.2000:21:48.20+00:05:4112:494.7
105KNAP Mateusz 2021DYNAFIT / TUTTU.PLKATOWICEM2026M 9700:10:0700:21:48.3000:21:48.30+00:05:4112:494.7
106SZALA Krzysztof 2212BIEGAMGDZIECHCE.PLŁAZISKA GÓRNEM3042M 9800:09:5400:21:48.6000:21:48.60+00:05:4212:494.7
107SZEWCZYK Damian 2215JEJKOWICEM4023M 9900:09:4700:21:49.0500:21:49.05+00:05:4212:504.7
108KRAJEWSKI Maciej 2151KIELCEM3043M 10000:09:5600:21:49.5000:21:49.50+00:05:4312:504.7
109DORNICKI Tomasz 2304M4024M 10100:09:5800:21:49.7000:21:49.70+00:05:4312:504.7
110CHOJNACKI Grzegorz 2162DZIADY OCRZIELONKAM4025M 10200:10:1600:21:50.7500:21:50.75+00:05:4412:504.7
111BUKOWSKI Marek 2272BYTOMM4026M 10300:10:0200:21:50.9000:21:50.90+00:05:4412:504.7
112KIEŁTYKA Zbigniew 2221KW GLIWICEGLIWICEM4027M 10400:10:1700:21:52.4000:21:52.40+00:05:4512:514.7
113TRACZ Łukasz 2087WWW.TRENINGFIZJOTERAPIA.PLRADYMNOM3044M 10500:09:4500:21:52.7000:21:52.70+00:05:4612:514.7
114TOMCZYK Tomasz 2271ZABRZEM3045M 10600:09:5400:21:55.1500:21:55.15+00:05:4812:534.7
115BROL Dominika 1014ENDURANCE TEAMSIEMIANOWICE ŚLASKIEK304K 900:09:5900:21:55.1500:21:55.15+00:05:4812:534.7
116BRÓG Wojciech 2101OLKUSZM3046M 10700:09:5200:21:57.9000:21:57.90+00:05:5112:544.6
117OSTROWSKI Maciej 2275SOCIOS SILESIAKNURÓWM2027M 10800:10:1400:21:58.1000:21:58.10+00:05:5112:554.6
118ŁUSZCZ Piotr 2206BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOM2028M 10900:10:3100:21:59.0000:21:59.00+00:05:5212:554.6
119KRZEMIŃSKI Tomasz 2228DZIERŻONIÓWM3047M 11000:10:3000:21:59.2000:21:59.20+00:05:5212:554.6
120GRZYBEK Antoni 2246PIERŚCIECM4028M 11100:09:5800:21:59.4000:21:59.40+00:05:5212:554.6
121MIKULSKI Michał 2261GREMI BOCHNIABOCHNIAM3048M 11200:10:0000:22:01.1500:22:01.15+00:05:5412:574.6
122JAKUBAS Grzegorz 2302KL CZANTORIABIELSKO-BIAŁAM3049M 11300:10:0400:22:02.2500:22:02.25+00:05:5512:574.6
123KWIATKOWSKA Kinga 1006ALPIN SPORT TEAMKRAKÓWK305K 1000:10:3900:22:03.5000:22:03.50+00:05:5712:584.6
124DUTKIEWICZ Leszek 2182KATOWICEM3050M 11400:10:0400:22:03.6000:22:03.60+00:05:5712:584.6
125ŚWIŃCZYK Marcin 2227GRUPA KRYZYSGODZISZKAM3051M 11500:10:1600:22:07.8500:22:07.85+00:06:0113:004.6
126SWOBODA Tomasz 2265KURŁA! KAJ TA META?!SZYMISZÓWM2029M 11600:09:4400:22:08.1500:22:08.15+00:06:0113:014.6
127BEDNARZ Sebastian 2066OTM. BOTMUCHÓWM4029M 11700:10:1300:22:10.9500:22:10.95+00:06:0413:024.6
128STELMASZCZYK Bartłomiej 2070SCOUT TAEMCZĘSTOCHOWAM4030M 11800:10:3100:22:12.1500:22:12.15+00:06:0513:034.6
129ZATORSKA Izabela 1002ALPIN SPORT TEAMWROCANKAK502K 1100:10:3100:22:17.0500:22:17.05+00:06:1013:064.6
130THIER Dominik 2283WARSZAWAM4031M 11900:10:1400:22:19.0000:22:19.00+00:06:1213:074.6
131SKRZECZYŃSKI Sławomir 2290HEJ, JAK TA SARNA!RABKA-ZDRÓJM4032M 12000:10:2600:22:20.9000:22:20.90+00:06:1413:084.6
132GLEISNER Tomasz 2200EKIPA Z TARNOWATARNÓW, POLANDM4033M 12100:10:4400:22:21.4500:22:21.45+00:06:1413:084.6
133GÓRSKI Jakub 2172CZECHOWICE-DZIEDZICEM3052M 12200:10:2400:22:21.8000:22:21.80+00:06:1513:084.6
134SMUDA Krzysztof 2207TYCHYM3053M 12300:10:0800:22:23.7500:22:23.75+00:06:1713:104.6
135GWÓŹDŹ Michał 2065#CZELADZBIEGACZELADŹM4034M 12400:10:2400:22:25.8000:22:25.80+00:06:1913:114.6
136GARDENER Jacek 2109JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM506M 12500:10:1500:22:26.6500:22:26.65+00:06:2013:114.5
137WĘGLARZ Waldemar 2293EXTREME CLUB RABKARABKA-ZDRÓJM4035M 12600:10:2500:22:27.3000:22:27.30+00:06:2013:124.5
138MORAWSKI Grzegorz 2049TRENER24H.COM.PLWARSZAWAM3054M 12700:10:3300:22:27.3000:22:27.30+00:06:2013:124.5
139RZEPKA Piotr 2050SPORTOWY ŚWIRŚWIĘTOCHŁOWICEM2030M 12800:10:4300:22:30.3000:22:30.30+00:06:2313:144.5
140JASTRZĘBSKI Piotr 2058SOCIOS SILESIAZABRZEM3055M 12900:10:1900:22:31.0000:22:31.00+00:06:2413:144.5
141BARANOWSKI Marcin 2315M3056M 13000:10:3600:22:32.1500:22:32.15+00:06:2513:154.5
142MAMALA Justyna 1019KRAKÓWK205K 1200:10:3500:22:34.7500:22:34.75+00:06:2813:164.5
143BOLECHOWSKA Dominika 1072K401K 1300:10:3900:22:37.1000:22:37.10+00:06:3013:184.5
144WOŹNIAK Radosław 2225SKAWINA BIEGASKAWINAM3057M 13100:10:2400:22:38.4500:22:38.45+00:06:3113:184.5
145GRYGIEL Marek 2071JACEKBIEGA RUNNING TEAMKRAKÓWM4036M 13200:10:2000:22:40.3500:22:40.35+00:06:3313:204.5
146HAZUKA Ireneusz 2252SZAREM3058M 13300:09:5300:22:42.1000:22:42.10+00:06:3513:214.5
147STEFAŃSKI Zbyszek 2240HEBELLIBIĄŻM4037M 13400:10:2600:22:43.6500:22:43.65+00:06:3713:214.5
148SAWICKI Marek 2208RADZIECHOWYM3059M 13500:10:3400:22:49.7500:22:49.75+00:06:4313:254.5
149KACZMARCZYK Przemysław 2095MATNER RUNNING TEAM/WATAHAKOBIERZYCEM2031M 13600:10:3000:22:53.2500:22:53.25+00:06:4613:274.5
150KRUPA Grzegorz 2318M4038M 13700:10:4200:22:54.6500:22:54.65+00:06:4813:284.5
151FLORYS Jakub 2072MORSKI KOŃOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM3060M 13800:10:2100:22:58.9000:22:58.90+00:06:5213:304.4
152MIECH Szymon 2251HUSARIA RACE TEAMUSTROŃM3061M 13900:10:2700:23:00.1500:23:00.15+00:06:5313:314.4
153JASEK Piotr 2303KL CZANTORIABUCZKOWICEM4039M 14000:10:2900:23:00.6000:23:00.60+00:06:5413:314.4
154BORÓWKA Ryszard 2017GDYNIAM4040M 14100:10:3000:23:03.1000:23:03.10+00:06:5613:334.4
155GARCZYŃSKA-WĄS Bogusława 1050WM TRISELFZIELONKIK402K 1400:10:4200:23:05.7500:23:05.75+00:06:5913:344.4
156HURAS Michał 2189CF KUŹNIA DAMIANARUDA SLASKAM2032M 14200:11:1700:23:05.8000:23:05.80+00:06:5913:344.4
157GÓRNY Mirosław 2165NUTREND TEAMBIELSKO-BIAŁAM507M 14300:10:2800:23:07.8000:23:07.80+00:07:0113:354.4
158WYPUKOŁ Jakub 2291SOCIOS SILESIAKATOWICEM2033M 14400:10:4700:23:14.1000:23:14.10+00:07:0713:404.4
159RAJA Paweł 2299SKYRUNNING POLSKAWROCŁAWM3062M 14500:10:1400:23:18.9000:23:18.90+00:07:1213:424.4
160ĆWIKŁA Krzysztof 2247MALAWAM508M 14600:10:2900:23:20.6500:23:20.65+00:07:1413:434.4
161BARTULA Arkadiusz 2135SPEED TEAM BRZESZCZEBRZESZCZEM4041M 14700:10:4200:23:24.3000:23:24.30+00:07:1713:454.4
162SUDNIK Krzysztof 2051KNURÓWM3063M 14800:10:1500:23:29.2000:23:29.20+00:07:2213:484.3
163DUDZIAK Marek 2274BB RUNNERS / DUDIKOM.PLJAWORZEM3064M 14900:10:4400:23:30.8000:23:30.80+00:07:2413:494.3
164KOCHMAN Krzysztof 2019HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECM4042M 15000:10:2800:23:32.9000:23:32.90+00:07:2613:504.3
165DARCHUK Oleksandr 2273WĘGRZCEM4043M 15100:11:0500:23:41.8500:23:41.85+00:07:3513:554.3
166TONDYS Piotr 2016TIGERS TEAMŁÓDŹM4044M 15200:11:1300:23:46.7000:23:46.70+00:07:4013:584.3
167GANCARZ Mariusz 2054JASTRZĘBIE ZDRÓJM4045M 15300:10:4000:23:48.5000:23:48.50+00:07:4214:004.3
168CIUPEK Remigiusz 2027#ODKRYWCYTAURUSUSTROŃM3065M 15400:10:5300:23:49.2000:23:49.20+00:07:4214:004.3
169WOŁOSZYN Piotr 2255WARSZAWAM3066M 15500:11:0700:23:50.6500:23:50.65+00:07:4414:014.3
170DOLATA Krzysztof 2055SOCIOS SILESIAGLIWICEM3067M 15600:10:4700:23:52.2000:23:52.20+00:07:4514:024.3
171LORENS Magdalena 1035G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICEMICHAŁOWICEK206K 1500:11:0800:23:58.0500:23:58.05+00:07:5114:054.3
172CEBULA Tomasz 2115CHRZĄSTOWICEM3068M 15700:10:4100:24:06.4000:24:06.40+00:07:5914:104.2
173PIASECKI Adam 2107ŁÓDŹM4046M 15800:10:2900:24:07.9000:24:07.90+00:08:0114:114.2
174DYDUŁA Łukasz 2125ITAL CAR TEAMKRAKÓWM4047M 15900:11:3000:24:22.4500:24:22.45+00:08:1514:204.2
175STOLARSKI Paweł 2166CZECHOWICE-DZIEDZICEM3069M 16000:10:5000:24:29.8000:24:29.80+00:08:2314:244.2
176RAKSZAWA Krzysztof 2306M4048M 16100:10:4500:24:30.1000:24:30.10+00:08:2314:244.2
177MAJCHROWSKI Jacek 2085CKB TARNOBRZEGTARNOBRZEGM4049M 16200:10:4200:24:31.0000:24:31.00+00:08:2414:254.2
178RATYŃSKI Bartłomiej 2046HAPPY RUNNERSBYTOMM3070M 16300:11:1800:24:32.2500:24:32.25+00:08:2514:254.2
179GACH Damian 2123CF KUŹNIA DAMIANAŚWIĘTOCHŁOWICEM2034M 16400:11:1400:24:33.8000:24:33.80+00:08:2714:264.2
180KALAMUS Mirek 2220ULTRA BESKID SPORTŁODYGOWICEM4050M 16500:10:5100:24:37.7000:24:37.70+00:08:3114:284.1
181BARCZUK Anna 1069WISŁAK207K 1600:11:0400:24:39.1500:24:39.15+00:08:3214:304.1
182TEKIELI Tomek 2124KLUB BYŁYCH DŻENTELMENÓWSOSNOWIECM3071M 16600:11:1600:24:46.0500:24:46.05+00:08:3914:344.1
183JAGIELSKI Piotr 2187RUDA ŚLĄSKAM4051M 16700:11:2500:24:48.3500:24:48.35+00:08:4114:354.1
184LANGE Beata 1063BIŁGORAJ BIEGABIŁGORAJK403K 1700:11:3200:24:52.1500:24:52.15+00:08:4514:374.1
185GRUSZKA Grzegorz 2057ENDURANCE TEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4052M 16800:10:3800:24:58.1500:24:58.15+00:08:5114:414.1
186KONDRATIUK Ira 1059BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓWBIELSKO-BIAŁAK208K 1800:11:1400:24:58.7000:24:58.70+00:08:5214:414.1
187CHACHUŁA Ryszard 2117DYCZUŚ TEAMZDZIESZOWICEM4053M 16900:11:3500:25:00.0000:25:00.00+00:08:5314:424.1
188KURYŁO Zenon 2150SBD ENERGETYK RYBNIKRYBNIKM509M 17000:11:4200:25:02.6000:25:02.60+00:08:5614:434.1
189SZAWUL Piotr 2258ITMBW KRAKÓWKRAKÓWM4054M 17100:11:2700:25:03.4000:25:03.40+00:08:5614:444.1
190GÓRYŃSKI Rafał 2282RYBNIKM2035M 17200:11:1600:25:09.6500:25:09.65+00:09:0314:474.1
191BROJ Adrian 2263BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM5010M 17300:11:0300:25:12.1000:25:12.10+00:09:0514:494
192STACHOWIAK Wiesław 2257NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCLAWM4055M 17400:11:3400:25:21.7000:25:21.70+00:09:1514:544
193SZWED Renata 1066ZFCZECHOWICE - DZIEDZICEK404K 1900:11:3200:25:27.0000:25:27.00+00:09:2014:584
194HORA Grzegorz 2086RUDA ŚLĄSKAM3072M 17500:11:2900:25:32.8000:25:32.80+00:09:2615:014
195DONIEC Tomasz 2192DECATHLON BIELSKO-BIAŁAWOLAM2036M 17600:11:0400:25:33.6000:25:33.60+00:09:2715:014
196FUTYMA Daniel 2159KRAKÓWM4056M 17700:11:4800:25:36.4000:25:36.40+00:09:2915:034
197ROSKOSZ Rafał 2199PRO-WINDOW ALU &GLASS DESINGTEAM TARNOWSKIE GÓRYTARNOWSKIE GÓRYM4057M 17800:11:3200:25:39.6000:25:39.60+00:09:3315:054
198BORZĘCKI Damian 2096SOCIOS SILESIANIEBOROWICEM3073M 17900:11:0700:25:47.7000:25:47.70+00:09:4115:104
199KRAWCZYK Wojciech 2161WOPR PIEKARY ŚLĄSKIEPIEKARY ŚLĄSKIEM3074M 18000:11:3000:25:48.2000:25:48.20+00:09:4115:104
200LIWOCH Sebastian 2114MYSZKÓWM3075M 18100:11:2400:25:51.9500:25:51.95+00:09:4515:123.9
201BONDARA Sylwia 1008JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK306K 2000:12:0100:25:54.5500:25:54.55+00:09:4815:143.9
202PRONOBIS Marek 2134BWM TEAMBYSTRAM3076M 18200:11:5400:26:02.7000:26:02.70+00:09:5615:183.9
203ROGOSZ Marcin 2031SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM3077M 18300:11:4500:26:04.6000:26:04.60+00:09:5815:203.9
204WARAS Wojciech 2226KATOWICEM3078M 18400:11:1100:26:06.4500:26:06.45+00:09:5915:213.9
205ZĄBEK Łukasz 2218MATNER RUNNING TEAMWROCŁAWM4058M 18500:11:3700:26:08.9500:26:08.95+00:10:0215:223.9
206RYGOŁ Janusz 2190CF KUŹNIA DAMIANAMIKOŁÓWM4059M 18600:11:3400:26:10.3000:26:10.30+00:10:0315:233.9
207BAC Michał 2148JASTRZĘBIE-ZDRÓJM3079M 18700:11:4200:26:17.4500:26:17.45+00:10:1015:273.9
208REDZIK Dorota 1031ENDURANCE TEAMPIEKARY SLĄSKIEK307K 2100:12:1900:26:19.5000:26:19.50+00:10:1315:283.9
209URBAŃCZYK Dawid 2232LECYMY DURŚBYTOMM3080M 18800:12:0700:26:30.6000:26:30.60+00:10:2415:353.8
210WOJTYRA Karolina 1060ENTER AIR RUNNERS CLUBTARNOWSKIE GÓRYK209K 2200:12:1000:26:48.9500:26:48.95+00:10:4215:453.8
211RZEPKA Magdalena 1061NIGHT RUNNERSKATOWICEK308K 2300:12:2600:26:51.0000:26:51.00+00:10:4415:473.8
212PUCHAJDA Monika 1032OŚWIĘCIMK309K 2400:12:2400:26:53.7000:26:53.70+00:10:4715:483.8
213PASULA Katarzyna 1062TARNÓWK405K 2500:12:2500:27:07.3000:27:07.30+00:11:0015:573.8
214WĄS Andrzej 2180ZIELONKIM4060M 18900:12:0600:27:08.7500:27:08.75+00:11:0215:573.8
215KAMIŃSKI Zbigniew 2267GRUBIORZE LOTAJOMLESZCZYNYM3081M 19000:12:1900:27:12.2000:27:12.20+00:11:0516:003.8
216PIĄTEK Rafał 2098BEFIT24TEAMKRAKÓWM3082M 19100:12:1700:27:12.5500:27:12.55+00:11:0616:003.8
217KOSTRUBIEC Maciej 2250MROWINOM2037M 19200:12:0900:27:12.8500:27:12.85+00:11:0616:003.8
218ZIĘBA Anna 1017PORANNY PATROLKRAKÓWK3010K 2600:12:3900:27:32.4000:27:32.40+00:11:2516:113.7
219DETTLAFF Patrycja 1058DREAM RUNWILCZA GÓRAK3011K 2700:12:5500:27:39.4000:27:39.40+00:11:3216:153.7
220FIAŁKOWSKA Bożena 1012HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECK406K 2800:12:5700:27:42.9000:27:42.90+00:11:3616:173.7
221ŚWIERK Krystyna 1068JANOWICE WIELKIEK601K 2900:12:5200:27:44.6000:27:44.60+00:11:3816:183.7
222MENŻYK Joanna 1038MYSŁOWICEK407K 3000:13:0100:27:47.3500:27:47.35+00:11:4016:203.7
223STALMACH Damian 2174LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEM4061M 19300:12:0000:27:55.9000:27:55.90+00:11:4916:253.7
224KLIMOSZ Edyta 1045LECYMY DURŚISTEBNAK2010K 3100:12:5200:28:27.6000:28:27.60+00:12:2116:443.6
225ŻEBROWSKA Jolanta 1033POTRENUJEMY, CHEMIK NOXY PUŁAWY, UMCS BIEGAPUŁAWYK408K 3200:13:0600:28:42.5500:28:42.55+00:12:3616:523.6
226OLESZEK Magdalena 1020#CZELADŹBIEGACZELADŹK3012K 3300:13:4600:29:18.9500:29:18.95+00:13:1217:143.5
227MĄCZKA Krystyna 1009OTK RZEŹNIKGLIWICEK602K 3400:13:3400:29:53.3500:29:53.35+00:13:4617:343.4
228GUZIAK Irena 10414NOWY TARGK409K 3500:13:4700:29:54.7000:29:54.70+00:13:4817:353.4
229BACIA Ewa 1016LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK3013K 3600:13:1400:29:56.0500:29:56.05+00:13:4917:363.4
230ADAMUS Klaudia 1036KRAKÓWK3014K 3700:14:1300:31:12.6000:31:12.60+00:15:0618:213.3
231GAJEWSKA Agnieszka 1023RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKK4010K 3800:14:2300:31:27.0500:31:27.05+00:15:2018:303.2
232PINTSCHER Paulina 1064RABKA-ZDRÓJK3015K 3900:14:0800:32:05.4500:32:05.45+00:15:5818:523.2
233LISOWSKA Kamila 1039LEŚNE RUN/NIGHT RUNNERSZABRZEK3016K 4000:14:3800:32:27.2000:32:27.20+00:16:2019:053.1
234JURECZKO Joanna 1047LECYMY DURŚBYTOMK2011K 4100:14:4000:32:29.8500:32:29.85+00:16:2319:063.1
235SKOŁUBOWICZ Marzena 1028LECEBOCHCEWAŁBRZYCHK3017K 4200:14:4700:32:59.2500:32:59.25+00:16:5219:243.1
236MATUSZCZYK Maciej 2197CZPTYCHY.PLKATOWICEM4062M 19400:15:1900:33:23.2000:35:47.95+00:19:4119:383.1
Znaleziono 236 wynik(ów)