ELIMINATOR 2018 - ETAP II

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-11-24
Miejsce:
Ustroń
Dystans:
1.7 km
Zgłoszonych:
392
Wystartowało:
236
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
236
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | 1KFala | K-Górnik | 1MFala | M-Górnik | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPolowka
0.9km
   
1GOMOŁYSEK Kinga 1001Matner Running TeamGŁUCHOŁAZYK3000:00:0000:09:58
2ZATORSKA Izabela 1002Alpin Sport TeamWROCANKAK5000:00:0000:10:31
3WYWŁOKA Paulina 1003Salco Garmin TeamWIERZBNAK2000:00:0000:09:12
4WITOWSKA Mirosława 1004Salco Garmin TeamZAKOPANEK2000:00:0000:08:56
5JANUSZYK Iwona 1005ATTIQ ALE Team/KS KandaharOŚWIĘCIMK2000:00:0000:08:21
6KWIATKOWSKA Kinga 1006Alpin Sport TeamKRAKÓWK3000:00:0000:10:39
7SKALSKA Anna 1007Festiwal Biegowy Krynica ZdrójBYTOMK3000:00:0000:09:24
8BONDARA Sylwia 1008JacekBiega Running TeamWARSZAWAK3000:00:0000:12:01
9MĄCZKA Krystyna 1009OTK RzeźnikGLIWICEK6000:00:0000:13:34
10FIAŁKOWSKA Bożena 1012Harpagan SosnowiecSOSNOWIECK4000:00:0000:12:57
11BROL Dominika 1014Endurance teamSIEMIANOWICE ŚLASKIEK3000:00:0000:09:59
12BACIA Ewa 1016Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEK3000:00:0000:13:14
13ZIĘBA Anna 1017Poranny PatrolKRAKÓWK3000:00:0000:12:39
14MAMALA Justyna 1019KRAKÓWK2000:00:0000:10:35
15OLESZEK Magdalena 1020#czeladźbiegaCZELADŹK3000:00:0000:13:46
16GAJEWSKA Agnieszka 1023RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKK4000:00:0000:14:23
17SKOŁUBOWICZ Marzena 1028LeceBoChceWAŁBRZYCHK3000:00:0000:14:47
18REDZIK Dorota 1031Endurance TeamPIEKARY SLĄSKIEK3000:00:0000:12:19
19PUCHAJDA Monika 1032OŚWIĘCIMK3000:00:0000:12:24
20ŻEBROWSKA Jolanta 1033Potrenujemy, Chemik Noxy Puławy, UMCS BiegaPUŁAWYK4000:00:0000:13:06
21LORENS Magdalena 1035G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEK2000:00:0000:11:08
22ADAMUS Klaudia 1036KRAKÓWK3000:00:0000:14:13
23MENŻYK Joanna 1038MYSŁOWICEK4000:00:0000:13:01
24LISOWSKA Kamila 1039Leśne Run/Night RunnersZABRZEK3000:00:0000:14:38
25GUZIAK Irena 10414NOWY TARGK4000:00:0000:13:47
26KLIMOSZ Edyta 1045Lecymy DurśISTEBNAK2000:00:0000:12:52
27JURECZKO Joanna 1047Lecymy DurśBYTOMK2000:00:0000:14:40
28GARCZYŃSKA-WĄS Bogusława 1050WM TriselfZIELONKIK4000:00:0000:10:42
29ZYCH Katarzyna 1054Bonnie & ClydeTARNÓWK3000:00:0000:09:50
30DETTLAFF Patrycja 1058DREAM RUNWILCZA GÓRAK3000:00:0000:12:55
31KONDRATIUK Ira 1059Biegam Żeby Żreć Więcej CiastkówBIELSKO-BIAŁAK2000:00:0000:11:14
32WOJTYRA Karolina 1060Enter Air Runners ClubTARNOWSKIE GÓRYK2000:00:0000:12:10
33RZEPKA Magdalena 1061Night RunnersKATOWICEK3000:00:0000:12:26
34PASULA Katarzyna 1062TARNÓWK4000:00:0000:12:25
35LANGE Beata 1063Biłgoraj biegaBIŁGORAJK4000:00:0000:11:32
36PINTSCHER Paulina 1064RABKA-ZDRÓJK3000:00:0000:14:08
37MENDECKA Michalina 1065MOSiR Łaziska Górne/1 Second TeamŁAZISKA GÓRNEK2000:00:0000:09:46
38SZWED Renata 1066ZFCZECHOWICE - DZIEDZICEK4000:00:0000:11:32
39ŚWIERK Krystyna 1068JANOWICE WIELKIEK6000:00:0000:12:52
40BARCZUK Anna 1069WISŁAK2000:00:0000:11:04
41DOMISZEWSKA Maria 1070K5000:00:0000:09:25
42BOLECHOWSKA Dominika 1072K4000:00:0000:10:39
43FARON Robert 2001Salco Garmin TeamZALESIEM4000:00:0000:07:44
44GORCZYCA Bartosz 2002Salco Garmin TeamSKOŁYSZYNM2000:00:0000:07:28
45KOŃ Piotr 2003ALPIN SPORT TEAMRĘCZNOM4000:00:0000:08:00
46BODURKA Krzysztof 2004Alpin Sport TeamNIELEPICEM2000:00:0000:07:20
47SKUPIEŃ Tomasz 2005LANCKORONAM3000:00:0000:07:26
48MIŚKIEWICZ Mariusz 2006Biegiem przez ChybieCIESZYNM3000:00:0000:07:52
49MISIAK Bartosz 2007Alpin Sport TeamCESKY TESINM3000:00:0000:08:04
50UZNAŃSKI Piotr 2008Euroclear Running TeamKRAKÓWM3000:00:0000:07:56
51KUBICA Marcin 2009Inov-8 TeamBIELSKO-BIAŁAM2000:00:0000:07:22
52BIERNAWSKI Piotr 2010ATTIQ Team/SalmingNOWY TARGM4000:00:0000:07:30
53FERENC Janusz 2011UKS LudwikowiceLUDWIKOWICE KŁ.M6000:00:0000:09:54
54BYRTEK Kamil 2013www.ekoidea.sklep.plWĘGIERSKA GÓRKAM3000:00:0000:09:18
55SOKOŁOWSKI Marek 2014Alpin Sport TeamMYSŁOWICE-WESOŁAM4000:00:0000:09:20
56MAGIERA Janusz 2015FORMA WODZISŁAW ŚLAWODZISŁAW ŚLĄSKIM5000:00:0000:09:04
57TONDYS Piotr 2016TIGERS TEAMŁÓDŹM4000:00:0000:11:13
58KOCHMAN Krzysztof 2019Harpagan SosnowiecSOSNOWIECM4000:00:0000:10:28
59KNAP Mateusz 2021DYNAFIT / Tuttu.plKATOWICEM2000:00:0000:10:07
60GRUND Marek 2022Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM2000:00:0000:09:13
61KUPIJAJ Marcin 2023Socios SilesiaKNURÓWM2000:00:0000:10:11
62BUCZYŃSKI Adam 2025Non Stop TrailKRAKOWM4000:00:0000:10:03
63CIUPEK Remigiusz 2027#OdkrywcyTaurusUSTROŃM3000:00:0000:10:53
64ROGOSZ Marcin 2031SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:11:45
65GIŻYŃSKI Damian 2032Kolejarz Best For YouJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3000:00:0000:09:37
66KUŚMIERSKI Michał 2033BBRunners/UBSBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:10:03
67SZCZYPKA Bartosz 2038SOSNOWIECM3000:00:0000:09:20
68SZKODA Dariusz 2042SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:10:10
69MORAWIEC Marek 2043Szakal TeamCIESZYNM3000:00:0000:09:32
70ŻOCZEK Szymon 2044Nie Przestawaj MarzyćCZECHOWICE-DZIEDZICEM2000:00:0000:09:37
71SADOWSKI Paweł 2045Janowicki Husarz znaddoliny Bobru w Rudawach Janowickich pułkownik z BolczowaJANOWICE WIELKIEM2000:00:0000:08:02
72RATYŃSKI Bartłomiej 2046Happy RunnersBYTOMM3000:00:0000:11:18
73MORAWSKI Grzegorz 2049trener24h.com.plWARSZAWAM3000:00:0000:10:33
74RZEPKA Piotr 2050Sportowy ŚwirŚWIĘTOCHŁOWICEM2000:00:0000:10:43
75SUDNIK Krzysztof 2051KNURÓWM3000:00:0000:10:15
76MAZUR Damian 2053SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:09:45
77GANCARZ Mariusz 2054JASTRZĘBIE ZDRÓJM4000:00:0000:10:40
78DOLATA Krzysztof 2055SOCIOS SILESIAGLIWICEM3000:00:0000:10:47
79GRUSZKA Grzegorz 2057Endurance TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4000:00:0000:10:38
80JASTRZĘBSKI Piotr 2058SOCIOS SILESIAZABRZEM3000:00:0000:10:19
81TOKAREWICZ Damian 2059ZebryZEBRZYDOWICEM3000:00:0000:09:13
82KOWALCZYK Paweł 2060KęckieHarpaganyKĘTYM4000:00:0000:09:43
83GWÓŹDŹ Michał 2065#czeladzbiegaCZELADŹM4000:00:0000:10:24
84BEDNARZ Sebastian 2066OTM. bOTMUCHÓWM4000:00:0000:10:13
85STELMASZCZYK Bartłomiej 2070Scout TaemCZĘSTOCHOWAM4000:00:0000:10:31
86GRYGIEL Marek 2071JacekBiega Running TeamKRAKÓWM4000:00:0000:10:20
87FLORYS Jakub 2072Morski KońOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM3000:00:0000:10:21
88URBAŃCZYK Karol 2081GLIWICEM2000:00:0000:08:01
89ATANASOW ANCEW Dawid 2082D&DNOWY TARGM4000:00:0000:08:11
90GARCORZ Dawid 2084Mafia Team LubliniecDZIELNAM2000:00:0000:09:24
91MAJCHROWSKI Jacek 2085CKB TarnobrzegTARNOBRZEGM4000:00:0000:10:42
92HORA Grzegorz 2086RUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:11:29
93TRACZ Łukasz 2087www.treningfizjoterapia.plRADYMNOM3000:00:0000:09:45
94KACZMARCZYK Przemysław 2095Matner Running Team/WATAHAKOBIERZYCEM2000:00:0000:10:30
95BORZĘCKI Damian 2096Socios SilesiaNIEBOROWICEM3000:00:0000:11:07
96PIĄTEK Rafał 2098Befit24TeamKRAKÓWM3000:00:0000:12:17
97BRÓG Wojciech 2101OLKUSZM3000:00:0000:09:52
98GĘBARA Łukasz 2102OCR TEAM DĘBICARZESZÓWM2000:00:0000:09:46
99LIPA Piotr 2103OCR Team DębicaŻYRAKÓWM3000:00:0000:09:21
100CHODOROWSKI Krzysztof 2105Przedwojewski Mountain TeamWROCŁAWM3000:00:0000:09:20
101PIASECKI Adam 2107ŁÓDŹM4000:00:0000:10:29
102TESZNER Adrian 2108Runteam PawłowiceMIZERÓWM2000:00:0000:09:48
103GARDENER Jacek 2109JacekBiega Running TeamWARSZAWAM5000:00:0000:10:15
104WASZTYL Tomasz 2110BIELSKO-BIAŁAM4000:00:0000:09:29
105LIWOCH Sebastian 2114MYSZKÓWM3000:00:0000:11:24
106CEBULA Tomasz 2115CHRZĄSTOWICEM3000:00:0000:10:41
107CHACHUŁA Ryszard 2117Dyczuś TeamZDZIESZOWICEM4000:00:0000:11:35
108DYCZEK Mariusz 2118Dyczuś TeamZDZIESZOWICEM3000:00:0000:07:58
109SNARSKI Dariusz 2120URTICA TEAMKATOWICEM4000:00:0000:09:23
110CHRAPKIEWICZ Michał 2121SBD Energetyk RybnikCIESZYNM3000:00:0000:09:35
111MALINOWSKI Przemysław 2122KSAWERÓWM3000:00:0000:09:53
112GACH Damian 2123CF Kuźnia DamianaŚWIĘTOCHŁOWICEM2000:00:0000:11:14
113TEKIELI Tomek 2124Klub Byłych DżentelmenówSOSNOWIECM3000:00:0000:11:16
114DYDUŁA Łukasz 2125Ital Car TeamKRAKÓWM4000:00:0000:11:30
115NIESLON Mare 2127AKMB Pedziwiatr GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:09:32
116STEC Jakub 2129Decathlon BBestGODZISZKAM2000:00:0000:09:17
117KOZIOŁ Kamil 2131G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEM2000:00:0000:09:57
118PRONOBIS Marek 2134BWM TeamBYSTRAM3000:00:0000:11:54
119BARTULA Arkadiusz 2135Speed Team BrzeszczeBRZESZCZEM4000:00:0000:10:42
120SOBOLA Grzegorz 2138RACIBÓRZM2000:00:0000:09:29
121ŁUKASIK Andrzej 2146Sportkonsulting TeamJANÓW LUBELSKIM3000:00:0000:08:43
122BAC Michał 2148JASTRZĘBIE-ZDRÓJM3000:00:0000:11:42
123KURYŁO Zenon 2150SBD Energetyk RybnikRYBNIKM5000:00:0000:11:42
124KRAJEWSKI Maciej 2151KIELCEM3000:00:0000:09:56
125ŻUCHOWSKI Daniel 2153MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWM3000:00:0000:08:31
126BAZYL Adam 2156BremboDĄBROWA GÓRNICZAM3000:00:0000:09:42
127PROKSA Robert 2157chromik mysłowiceMYŁOWICEM5000:00:0000:09:21
128PORĘBSKI Rafał 2158Evil TeamZAWADAM4000:00:0000:09:12
129FUTYMA Daniel 2159KRAKÓWM4000:00:0000:11:48
130KRAWCZYK Wojciech 2161WOPR Piekary ŚląskiePIEKARY ŚLĄSKIEM3000:00:0000:11:30
131CHOJNACKI Grzegorz 2162Dziady OCRZIELONKAM4000:00:0000:10:16
132GÓRNY Mirosław 2165Nutrend TeamBIELSKO-BIAŁAM5000:00:0000:10:28
133STOLARSKI Paweł 2166CZECHOWICE-DZIEDZICEM3000:00:0000:10:50
134KOCHEL Paweł 2167KOWARYM3000:00:0000:08:55
135ŚCIESZKA Wojciech 216813 elt Kraków - BaliceKRAKÓWM4000:00:0000:09:50
136NOSALIK Marek 2170MTAŻYWIECM5000:00:0000:09:41
137SZTEFKO Józef 2171KOZYM5000:00:0000:09:24
138GÓRSKI Jakub 2172CZECHOWICE-DZIEDZICEM3000:00:0000:10:24
139BADURA Adam 2173Forma Wodzisław ŚląskiRYBNIKM4000:00:0000:09:17
140STALMACH Damian 2174Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEM4000:00:0000:12:00
141URBAN Wiktor 2175Night Runners ZabrzeZABRZEM3000:00:0000:09:32
142DZIERWA Marcin 2176Nowa Huta TeamKRAKÓWM3000:00:0000:08:39
143WĄS Andrzej 2180ZIELONKIM4000:00:0000:12:06
144WRZESZCZ Mariusz 2181TMTeamSOBÓTKAM2000:00:0000:09:36
145DUTKIEWICZ Leszek 2182KATOWICEM3000:00:0000:10:04
146KAŁUŻNY Adam 2186Socios Silesia RaceRUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:09:40
147JAGIELSKI Piotr 2187RUDA ŚLĄSKAM4000:00:0000:11:25
148OSIEJEWSKI Marcin 2188WILKOWICEM3000:00:0000:10:03
149HURAS Michał 2189CF Kuźnia DamianaRUDA SLASKAM2000:00:0000:11:17
150RYGOŁ Janusz 2190CF Kuźnia DamianaMIKOŁÓWM4000:00:0000:11:34
151DONIEC Tomasz 2192Decathlon Bielsko-BiałaWOLAM2000:00:0000:11:04
152KUBACZKA Grzegorz 2196www.ag-architekci.plSKOCZÓWM3000:00:0000:09:23
153ROSKOSZ Rafał 2199Pro-Window Alu &Glass DesingTEAM Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM4000:00:0000:11:32
154GLEISNER Tomasz 2200Ekipa z TarnowaTARNÓW, POLANDM4000:00:0000:10:44
155RADOMSKI Zbigniew 2205TKKF Beskidek BBBIELSKO-BIAŁAM6000:00:0000:10:09
156ŁUSZCZ Piotr 2206Bravehearts LegionowoLEGIONOWOM2000:00:0000:10:31
157SMUDA Krzysztof 2207TYCHYM3000:00:0000:10:08
158SAWICKI Marek 2208RADZIECHOWYM3000:00:0000:10:34
159DŁUŻNIEWSKI Jacek 2209UltrasFCBBIELSKO-BIAŁAM4000:00:0000:09:51
160FIJAK Jan 2210SIENNAM4000:00:0000:08:40
161KAŁUŻA Jerzy 2211SKOCZÓWM3000:00:0000:09:23
162SZALA Krzysztof 2212biegamgdziechce.plŁAZISKA GÓRNEM3000:00:0000:09:54
163GALMAN Adam 2214GLIWICEM4000:00:0000:08:46
164SZEWCZYK Damian 2215JEJKOWICEM4000:00:0000:09:47
165ZĄBEK Łukasz 2218Matner Running TeamWROCŁAWM4000:00:0000:11:37
166SZATANIK Zbigniew 2219UJSOŁYM5000:00:0000:09:19
167KALAMUS Mirek 2220Ultra Beskid SportŁODYGOWICEM4000:00:0000:10:51
168KIEŁTYKA Zbigniew 2221KW GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:10:17
169SAWICKI Szymon 2222TKN Tatra TeamNOWY TARGM4000:00:0000:08:59
170WOŹNIAK Radosław 2225Skawina BiegaSKAWINAM3000:00:0000:10:24
171WARAS Wojciech 2226KATOWICEM3000:00:0000:11:11
172ŚWIŃCZYK Marcin 2227Grupa KryzysGODZISZKAM3000:00:0000:10:16
173KRZEMIŃSKI Tomasz 2228DZIERŻONIÓWM3000:00:0000:10:30
174URBAŃCZYK Dawid 2232Lecymy DurśBYTOMM3000:00:0000:12:07
175KALITA Arek 2233KAMAKBIELSKO-BIAŁAM4000:00:0000:09:34
176LUBOSZ Dariusz 2236NGB KłobuckSZARLEJKAM4000:00:0000:09:47
177STEFAŃSKI Zbyszek 2240HebelLIBIĄŻM4000:00:0000:10:26
178DUDZIK Łukasz 2242Góral biegaKAMIENICAM3000:00:0000:09:43
179GUROŚ Dawid Vegan 2243D&DNOWY TARGM3000:00:0000:08:22
180OŚLIZŁO Tomasz 2244XRunnersGORZYCEM3000:00:0000:08:21
181GRZYBEK Antoni 2246PIERŚCIECM4000:00:0000:09:58
182ĆWIKŁA Krzysztof 2247MALAWAM5000:00:0000:10:29
183ELANTKOWSKI Jaś 2248TKN Tatra TeamZAKOPANEM2000:00:0000:07:46
184PALIWODA Grzegorz 2249ZABRZEM3000:00:0000:09:38
185KOSTRUBIEC Maciej 2250MROWINOM2000:00:0000:12:09
186MIECH Szymon 2251Husaria Race TeamUSTROŃM3000:00:0000:10:27
187HAZUKA Ireneusz 2252SZAREM3000:00:0000:09:53
188BROJ Marcel 2253BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM2000:00:0000:08:12
189WRÓBLEWSKI Kamil 2254PIASECZNOM3000:00:0000:09:42
190WOŁOSZYN Piotr 2255WARSZAWAM3000:00:0000:11:07
191STACHOWIAK Wiesław 2257Night Runners WrocławWROCLAWM4000:00:0000:11:34
192SZAWUL Piotr 2258ITMBW KrakówKRAKÓWM4000:00:0000:11:27
193SMOLEŃ Jarosław 2259MYSLOWICEM4000:00:0000:09:14
194TARGOSZ Michał 2260ITMBW KRAKÓWKRAKÓWM3000:00:0000:08:45
195MIKULSKI Michał 2261GREMI BOCHNIABOCHNIAM3000:00:0000:10:00
196BOROŃ Dariusz 2262Asics FrontRunner PolandKRAKÓWM2000:00:0000:08:35
197BROJ Adrian 2263BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM5000:00:0000:11:03
198SWOBODA Tomasz 2265Kurła! Kaj Ta Meta?!SZYMISZÓWM2000:00:0000:09:44
199KAMIŃSKI Zbigniew 2267GRUBIORZE LOTAJOMLESZCZYNYM3000:00:0000:12:19
200STOPA Michał 2268MarcinŚwiercTEAMTYCHYM3000:00:0000:09:46
201SZAFRANEK Paweł 2269USTROŃM2000:00:0000:08:42
202TOMCZYK Tomasz 2271ZABRZEM3000:00:0000:09:54
203BUKOWSKI Marek 2272BYTOMM4000:00:0000:10:02
204DARCHUK Oleksandr 2273WĘGRZCEM4000:00:0000:11:05
205DUDZIAK Marek 2274BB RUNNERS / DUDIKOM.PLJAWORZEM3000:00:0000:10:44
206OSTROWSKI Maciej 2275Socios SilesiaKNURÓWM2000:00:0000:10:14
207KUBERA Dawid 2276alwaysinmotion.plTYCHYM3000:00:0000:09:43
208KAŹMIERCZAK Sławomir 2280fastandlight.pl, ŁGGŁAZISKA GÓRNEM3000:00:0000:09:39
209GÓRYŃSKI Rafał 2282RYBNIKM2000:00:0000:11:16
210THIER Dominik 2283WARSZAWAM4000:00:0000:10:14
211KOS Tomasz 2285Państwowa Straż Pożarna BytomTYCHYM3000:00:0000:09:35
212POPIELARSKI Kubuś 2286TKN Tatra teamZAKOPANEM2000:00:0000:08:06
213GAWLAS Dominik 2287CIESZYNM3000:00:0000:08:40
214SAWICKI Kacper 2288TKN Tatra TeamNOWY TARGM2000:00:0000:08:39
215KLONOWSKI Kamil 2289Husaria Race TeamŁAZISKA GÓRNEM2000:00:0000:09:28
216SKRZECZYŃSKI Sławomir 2290Hej, jak ta sarna!RABKA-ZDRÓJM4000:00:0000:10:26
217WYPUKOŁ Jakub 2291SOCIOS SILESIAKATOWICEM2000:00:0000:10:47
218JAWORSKI Zbigniew 2292KLUSZKOWCEM4000:00:0000:07:51
219WĘGLARZ Waldemar 2293Extreme Club RabkaRABKA-ZDRÓJM4000:00:0000:10:25
220IZYDOREK Michał 2294Ks SprintMESZNAM2000:00:0000:08:03
221STANEK Piotr 2295SANDOMIERZM3000:00:0000:09:39
222RAJA Paweł 2299Skyrunning PolskaWROCŁAWM3000:00:0000:10:14
223JAKUBAS Grzegorz 2302KL CzantoriaBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:10:04
224JASEK Piotr 2303KL CzantoriaBUCZKOWICEM4000:00:0000:10:29
225DORNICKI Tomasz 2304M4000:00:0000:09:58
226KASZYCA Paweł 2305RYBNIKM4000:00:0000:08:00
227RAKSZAWA Krzysztof 2306M4000:00:0000:10:45
228DOMISZEWSKI Ignacy 2308M2000:00:0000:08:04
229OWERKO Tomasz 2309M3000:00:0000:09:41
230KURKOWSKI Piotr 2310M2000:00:0000:08:39
231PYTEL Janusz 2311M6000:00:0000:09:21
232BARANOWSKI Marcin 2315M3000:00:0000:10:36
233WRÓBLEWSKI Jan 2317M4000:00:0000:09:24
234KRUPA Grzegorz 2318M4000:00:0000:10:42
235BORÓWKA Ryszard 2017GDYNIAM4000:00:0000:10:30
236MATUSZCZYK Maciej 2197CZPTychy.plKATOWICEM4000:02:2400:15:19
Znaleziono 236 wynik(ów)