ELIMINATOR 2018 - ETAP II

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-11-24
Miejsce:
Ustroń
Dystans:
1.7 km
Zgłoszonych:
392
Wystartowało:
236
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
236
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0.9km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | 1KFala | K-Górnik | 1MFala | M-Górnik | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPolowka
0.9km
   
1BODURKA Krzysztof 2004Alpin Sport TeamNIELEPICEM2000:00:0000:07:20
2KUBICA Marcin 2009Inov-8 TeamBIELSKO-BIAŁAM2000:00:0000:07:22
3SKUPIEŃ Tomasz 2005LANCKORONAM3000:00:0000:07:26
4GORCZYCA Bartosz 2002Salco Garmin TeamSKOŁYSZYNM2000:00:0000:07:28
5BIERNAWSKI Piotr 2010ATTIQ Team/SalmingNOWY TARGM4000:00:0000:07:30
6FARON Robert 2001Salco Garmin TeamZALESIEM4000:00:0000:07:44
7ELANTKOWSKI Jaś 2248TKN Tatra TeamZAKOPANEM2000:00:0000:07:46
8JAWORSKI Zbigniew 2292KLUSZKOWCEM4000:00:0000:07:51
9MIŚKIEWICZ Mariusz 2006Biegiem przez ChybieCIESZYNM3000:00:0000:07:52
10UZNAŃSKI Piotr 2008Euroclear Running TeamKRAKÓWM3000:00:0000:07:56
11DYCZEK Mariusz 2118Dyczuś TeamZDZIESZOWICEM3000:00:0000:07:58
12KOŃ Piotr 2003ALPIN SPORT TEAMRĘCZNOM4000:00:0000:08:00
13KASZYCA Paweł 2305RYBNIKM4000:00:0000:08:00
14URBAŃCZYK Karol 2081GLIWICEM2000:00:0000:08:01
15SADOWSKI Paweł 2045Janowicki Husarz znaddoliny Bobru w Rudawach Janowickich pułkownik z BolczowaJANOWICE WIELKIEM2000:00:0000:08:02
16IZYDOREK Michał 2294Ks SprintMESZNAM2000:00:0000:08:03
17MISIAK Bartosz 2007Alpin Sport TeamCESKY TESINM3000:00:0000:08:04
18DOMISZEWSKI Ignacy 2308M2000:00:0000:08:04
19POPIELARSKI Kubuś 2286TKN Tatra teamZAKOPANEM2000:00:0000:08:06
20ATANASOW ANCEW Dawid 2082D&DNOWY TARGM4000:00:0000:08:11
21BROJ Marcel 2253BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM2000:00:0000:08:12
22JANUSZYK Iwona 1005ATTIQ ALE Team/KS KandaharOŚWIĘCIMK2000:00:0000:08:21
23OŚLIZŁO Tomasz 2244XRunnersGORZYCEM3000:00:0000:08:21
24GUROŚ Dawid Vegan 2243D&DNOWY TARGM3000:00:0000:08:22
25ŻUCHOWSKI Daniel 2153MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWM3000:00:0000:08:31
26BOROŃ Dariusz 2262Asics FrontRunner PolandKRAKÓWM2000:00:0000:08:35
27DZIERWA Marcin 2176Nowa Huta TeamKRAKÓWM3000:00:0000:08:39
28SAWICKI Kacper 2288TKN Tatra TeamNOWY TARGM2000:00:0000:08:39
29KURKOWSKI Piotr 2310M2000:00:0000:08:39
30FIJAK Jan 2210SIENNAM4000:00:0000:08:40
31GAWLAS Dominik 2287CIESZYNM3000:00:0000:08:40
32SZAFRANEK Paweł 2269USTROŃM2000:00:0000:08:42
33ŁUKASIK Andrzej 2146Sportkonsulting TeamJANÓW LUBELSKIM3000:00:0000:08:43
34TARGOSZ Michał 2260ITMBW KRAKÓWKRAKÓWM3000:00:0000:08:45
35GALMAN Adam 2214GLIWICEM4000:00:0000:08:46
36KOCHEL Paweł 2167KOWARYM3000:00:0000:08:55
37WITOWSKA Mirosława 1004Salco Garmin TeamZAKOPANEK2000:00:0000:08:56
38SAWICKI Szymon 2222TKN Tatra TeamNOWY TARGM4000:00:0000:08:59
39MAGIERA Janusz 2015FORMA WODZISŁAW ŚLAWODZISŁAW ŚLĄSKIM5000:00:0000:09:04
40WYWŁOKA Paulina 1003Salco Garmin TeamWIERZBNAK2000:00:0000:09:12
41PORĘBSKI Rafał 2158Evil TeamZAWADAM4000:00:0000:09:12
42GRUND Marek 2022Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM2000:00:0000:09:13
43TOKAREWICZ Damian 2059ZebryZEBRZYDOWICEM3000:00:0000:09:13
44SMOLEŃ Jarosław 2259MYSLOWICEM4000:00:0000:09:14
45STEC Jakub 2129Decathlon BBestGODZISZKAM2000:00:0000:09:17
46BADURA Adam 2173Forma Wodzisław ŚląskiRYBNIKM4000:00:0000:09:17
47BYRTEK Kamil 2013www.ekoidea.sklep.plWĘGIERSKA GÓRKAM3000:00:0000:09:18
48SZATANIK Zbigniew 2219UJSOŁYM5000:00:0000:09:19
49SOKOŁOWSKI Marek 2014Alpin Sport TeamMYSŁOWICE-WESOŁAM4000:00:0000:09:20
50SZCZYPKA Bartosz 2038SOSNOWIECM3000:00:0000:09:20
51CHODOROWSKI Krzysztof 2105Przedwojewski Mountain TeamWROCŁAWM3000:00:0000:09:20
52LIPA Piotr 2103OCR Team DębicaŻYRAKÓWM3000:00:0000:09:21
53PROKSA Robert 2157chromik mysłowiceMYŁOWICEM5000:00:0000:09:21
54PYTEL Janusz 2311M6000:00:0000:09:21
55SNARSKI Dariusz 2120URTICA TEAMKATOWICEM4000:00:0000:09:23
56KUBACZKA Grzegorz 2196www.ag-architekci.plSKOCZÓWM3000:00:0000:09:23
57KAŁUŻA Jerzy 2211SKOCZÓWM3000:00:0000:09:23
58SKALSKA Anna 1007Festiwal Biegowy Krynica ZdrójBYTOMK3000:00:0000:09:24
59GARCORZ Dawid 2084Mafia Team LubliniecDZIELNAM2000:00:0000:09:24
60SZTEFKO Józef 2171KOZYM5000:00:0000:09:24
61WRÓBLEWSKI Jan 2317M4000:00:0000:09:24
62DOMISZEWSKA Maria 1070K5000:00:0000:09:25
63KLONOWSKI Kamil 2289Husaria Race TeamŁAZISKA GÓRNEM2000:00:0000:09:28
64WASZTYL Tomasz 2110BIELSKO-BIAŁAM4000:00:0000:09:29
65SOBOLA Grzegorz 2138RACIBÓRZM2000:00:0000:09:29
66MORAWIEC Marek 2043Szakal TeamCIESZYNM3000:00:0000:09:32
67NIESLON Mare 2127AKMB Pedziwiatr GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:09:32
68URBAN Wiktor 2175Night Runners ZabrzeZABRZEM3000:00:0000:09:32
69KALITA Arek 2233KAMAKBIELSKO-BIAŁAM4000:00:0000:09:34
70CHRAPKIEWICZ Michał 2121SBD Energetyk RybnikCIESZYNM3000:00:0000:09:35
71KOS Tomasz 2285Państwowa Straż Pożarna BytomTYCHYM3000:00:0000:09:35
72WRZESZCZ Mariusz 2181TMTeamSOBÓTKAM2000:00:0000:09:36
73GIŻYŃSKI Damian 2032Kolejarz Best For YouJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3000:00:0000:09:37
74ŻOCZEK Szymon 2044Nie Przestawaj MarzyćCZECHOWICE-DZIEDZICEM2000:00:0000:09:37
75PALIWODA Grzegorz 2249ZABRZEM3000:00:0000:09:38
76KAŹMIERCZAK Sławomir 2280fastandlight.pl, ŁGGŁAZISKA GÓRNEM3000:00:0000:09:39
77STANEK Piotr 2295SANDOMIERZM3000:00:0000:09:39
78KAŁUŻNY Adam 2186Socios Silesia RaceRUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:09:40
79NOSALIK Marek 2170MTAŻYWIECM5000:00:0000:09:41
80OWERKO Tomasz 2309M3000:00:0000:09:41
81BAZYL Adam 2156BremboDĄBROWA GÓRNICZAM3000:00:0000:09:42
82WRÓBLEWSKI Kamil 2254PIASECZNOM3000:00:0000:09:42
83KOWALCZYK Paweł 2060KęckieHarpaganyKĘTYM4000:00:0000:09:43
84DUDZIK Łukasz 2242Góral biegaKAMIENICAM3000:00:0000:09:43
85KUBERA Dawid 2276alwaysinmotion.plTYCHYM3000:00:0000:09:43
86SWOBODA Tomasz 2265Kurła! Kaj Ta Meta?!SZYMISZÓWM2000:00:0000:09:44
87MAZUR Damian 2053SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:09:45
88TRACZ Łukasz 2087www.treningfizjoterapia.plRADYMNOM3000:00:0000:09:45
89MENDECKA Michalina 1065MOSiR Łaziska Górne/1 Second TeamŁAZISKA GÓRNEK2000:00:0000:09:46
90GĘBARA Łukasz 2102OCR TEAM DĘBICARZESZÓWM2000:00:0000:09:46
91STOPA Michał 2268MarcinŚwiercTEAMTYCHYM3000:00:0000:09:46
92SZEWCZYK Damian 2215JEJKOWICEM4000:00:0000:09:47
93LUBOSZ Dariusz 2236NGB KłobuckSZARLEJKAM4000:00:0000:09:47
94TESZNER Adrian 2108Runteam PawłowiceMIZERÓWM2000:00:0000:09:48
95ZYCH Katarzyna 1054Bonnie & ClydeTARNÓWK3000:00:0000:09:50
96ŚCIESZKA Wojciech 216813 elt Kraków - BaliceKRAKÓWM4000:00:0000:09:50
97DŁUŻNIEWSKI Jacek 2209UltrasFCBBIELSKO-BIAŁAM4000:00:0000:09:51
98BRÓG Wojciech 2101OLKUSZM3000:00:0000:09:52
99MALINOWSKI Przemysław 2122KSAWERÓWM3000:00:0000:09:53
100HAZUKA Ireneusz 2252SZAREM3000:00:0000:09:53
101FERENC Janusz 2011UKS LudwikowiceLUDWIKOWICE KŁ.M6000:00:0000:09:54
102SZALA Krzysztof 2212biegamgdziechce.plŁAZISKA GÓRNEM3000:00:0000:09:54
103TOMCZYK Tomasz 2271ZABRZEM3000:00:0000:09:54
104KRAJEWSKI Maciej 2151KIELCEM3000:00:0000:09:56
105KOZIOŁ Kamil 2131G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEM2000:00:0000:09:57
106GOMOŁYSEK Kinga 1001Matner Running TeamGŁUCHOŁAZYK3000:00:0000:09:58
107GRZYBEK Antoni 2246PIERŚCIECM4000:00:0000:09:58
108DORNICKI Tomasz 2304M4000:00:0000:09:58
109BROL Dominika 1014Endurance teamSIEMIANOWICE ŚLASKIEK3000:00:0000:09:59
110MIKULSKI Michał 2261GREMI BOCHNIABOCHNIAM3000:00:0000:10:00
111BUKOWSKI Marek 2272BYTOMM4000:00:0000:10:02
112BUCZYŃSKI Adam 2025Non Stop TrailKRAKOWM4000:00:0000:10:03
113KUŚMIERSKI Michał 2033BBRunners/UBSBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:10:03
114OSIEJEWSKI Marcin 2188WILKOWICEM3000:00:0000:10:03
115DUTKIEWICZ Leszek 2182KATOWICEM3000:00:0000:10:04
116JAKUBAS Grzegorz 2302KL CzantoriaBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:10:04
117KNAP Mateusz 2021DYNAFIT / Tuttu.plKATOWICEM2000:00:0000:10:07
118SMUDA Krzysztof 2207TYCHYM3000:00:0000:10:08
119RADOMSKI Zbigniew 2205TKKF Beskidek BBBIELSKO-BIAŁAM6000:00:0000:10:09
120SZKODA Dariusz 2042SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:10:10
121KUPIJAJ Marcin 2023Socios SilesiaKNURÓWM2000:00:0000:10:11
122BEDNARZ Sebastian 2066OTM. bOTMUCHÓWM4000:00:0000:10:13
123OSTROWSKI Maciej 2275Socios SilesiaKNURÓWM2000:00:0000:10:14
124THIER Dominik 2283WARSZAWAM4000:00:0000:10:14
125RAJA Paweł 2299Skyrunning PolskaWROCŁAWM3000:00:0000:10:14
126SUDNIK Krzysztof 2051KNURÓWM3000:00:0000:10:15
127GARDENER Jacek 2109JacekBiega Running TeamWARSZAWAM5000:00:0000:10:15
128CHOJNACKI Grzegorz 2162Dziady OCRZIELONKAM4000:00:0000:10:16
129ŚWIŃCZYK Marcin 2227Grupa KryzysGODZISZKAM3000:00:0000:10:16
130KIEŁTYKA Zbigniew 2221KW GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:10:17
131JASTRZĘBSKI Piotr 2058SOCIOS SILESIAZABRZEM3000:00:0000:10:19
132GRYGIEL Marek 2071JacekBiega Running TeamKRAKÓWM4000:00:0000:10:20
133FLORYS Jakub 2072Morski KońOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM3000:00:0000:10:21
134GWÓŹDŹ Michał 2065#czeladzbiegaCZELADŹM4000:00:0000:10:24
135GÓRSKI Jakub 2172CZECHOWICE-DZIEDZICEM3000:00:0000:10:24
136WOŹNIAK Radosław 2225Skawina BiegaSKAWINAM3000:00:0000:10:24
137WĘGLARZ Waldemar 2293Extreme Club RabkaRABKA-ZDRÓJM4000:00:0000:10:25
138STEFAŃSKI Zbyszek 2240HebelLIBIĄŻM4000:00:0000:10:26
139SKRZECZYŃSKI Sławomir 2290Hej, jak ta sarna!RABKA-ZDRÓJM4000:00:0000:10:26
140MIECH Szymon 2251Husaria Race TeamUSTROŃM3000:00:0000:10:27
141KOCHMAN Krzysztof 2019Harpagan SosnowiecSOSNOWIECM4000:00:0000:10:28
142GÓRNY Mirosław 2165Nutrend TeamBIELSKO-BIAŁAM5000:00:0000:10:28
143PIASECKI Adam 2107ŁÓDŹM4000:00:0000:10:29
144ĆWIKŁA Krzysztof 2247MALAWAM5000:00:0000:10:29
145JASEK Piotr 2303KL CzantoriaBUCZKOWICEM4000:00:0000:10:29
146KACZMARCZYK Przemysław 2095Matner Running Team/WATAHAKOBIERZYCEM2000:00:0000:10:30
147KRZEMIŃSKI Tomasz 2228DZIERŻONIÓWM3000:00:0000:10:30
148BORÓWKA Ryszard 2017GDYNIAM4000:00:0000:10:30
149ZATORSKA Izabela 1002Alpin Sport TeamWROCANKAK5000:00:0000:10:31
150STELMASZCZYK Bartłomiej 2070Scout TaemCZĘSTOCHOWAM4000:00:0000:10:31
151ŁUSZCZ Piotr 2206Bravehearts LegionowoLEGIONOWOM2000:00:0000:10:31
152MORAWSKI Grzegorz 2049trener24h.com.plWARSZAWAM3000:00:0000:10:33
153SAWICKI Marek 2208RADZIECHOWYM3000:00:0000:10:34
154MAMALA Justyna 1019KRAKÓWK2000:00:0000:10:35
155BARANOWSKI Marcin 2315M3000:00:0000:10:36
156GRUSZKA Grzegorz 2057Endurance TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4000:00:0000:10:38
157KWIATKOWSKA Kinga 1006Alpin Sport TeamKRAKÓWK3000:00:0000:10:39
158BOLECHOWSKA Dominika 1072K4000:00:0000:10:39
159GANCARZ Mariusz 2054JASTRZĘBIE ZDRÓJM4000:00:0000:10:40
160CEBULA Tomasz 2115CHRZĄSTOWICEM3000:00:0000:10:41
161GARCZYŃSKA-WĄS Bogusława 1050WM TriselfZIELONKIK4000:00:0000:10:42
162MAJCHROWSKI Jacek 2085CKB TarnobrzegTARNOBRZEGM4000:00:0000:10:42
163BARTULA Arkadiusz 2135Speed Team BrzeszczeBRZESZCZEM4000:00:0000:10:42
164KRUPA Grzegorz 2318M4000:00:0000:10:42
165RZEPKA Piotr 2050Sportowy ŚwirŚWIĘTOCHŁOWICEM2000:00:0000:10:43
166GLEISNER Tomasz 2200Ekipa z TarnowaTARNÓW, POLANDM4000:00:0000:10:44
167DUDZIAK Marek 2274BB RUNNERS / DUDIKOM.PLJAWORZEM3000:00:0000:10:44
168RAKSZAWA Krzysztof 2306M4000:00:0000:10:45
169DOLATA Krzysztof 2055SOCIOS SILESIAGLIWICEM3000:00:0000:10:47
170WYPUKOŁ Jakub 2291SOCIOS SILESIAKATOWICEM2000:00:0000:10:47
171STOLARSKI Paweł 2166CZECHOWICE-DZIEDZICEM3000:00:0000:10:50
172KALAMUS Mirek 2220Ultra Beskid SportŁODYGOWICEM4000:00:0000:10:51
173CIUPEK Remigiusz 2027#OdkrywcyTaurusUSTROŃM3000:00:0000:10:53
174BROJ Adrian 2263BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM5000:00:0000:11:03
175BARCZUK Anna 1069WISŁAK2000:00:0000:11:04
176DONIEC Tomasz 2192Decathlon Bielsko-BiałaWOLAM2000:00:0000:11:04
177DARCHUK Oleksandr 2273WĘGRZCEM4000:00:0000:11:05
178BORZĘCKI Damian 2096Socios SilesiaNIEBOROWICEM3000:00:0000:11:07
179WOŁOSZYN Piotr 2255WARSZAWAM3000:00:0000:11:07
180LORENS Magdalena 1035G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEK2000:00:0000:11:08
181WARAS Wojciech 2226KATOWICEM3000:00:0000:11:11
182TONDYS Piotr 2016TIGERS TEAMŁÓDŹM4000:00:0000:11:13
183KONDRATIUK Ira 1059Biegam Żeby Żreć Więcej CiastkówBIELSKO-BIAŁAK2000:00:0000:11:14
184GACH Damian 2123CF Kuźnia DamianaŚWIĘTOCHŁOWICEM2000:00:0000:11:14
185TEKIELI Tomek 2124Klub Byłych DżentelmenówSOSNOWIECM3000:00:0000:11:16
186GÓRYŃSKI Rafał 2282RYBNIKM2000:00:0000:11:16
187HURAS Michał 2189CF Kuźnia DamianaRUDA SLASKAM2000:00:0000:11:17
188RATYŃSKI Bartłomiej 2046Happy RunnersBYTOMM3000:00:0000:11:18
189LIWOCH Sebastian 2114MYSZKÓWM3000:00:0000:11:24
190JAGIELSKI Piotr 2187RUDA ŚLĄSKAM4000:00:0000:11:25
191SZAWUL Piotr 2258ITMBW KrakówKRAKÓWM4000:00:0000:11:27
192HORA Grzegorz 2086RUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:11:29
193DYDUŁA Łukasz 2125Ital Car TeamKRAKÓWM4000:00:0000:11:30
194KRAWCZYK Wojciech 2161WOPR Piekary ŚląskiePIEKARY ŚLĄSKIEM3000:00:0000:11:30
195LANGE Beata 1063Biłgoraj biegaBIŁGORAJK4000:00:0000:11:32
196SZWED Renata 1066ZFCZECHOWICE - DZIEDZICEK4000:00:0000:11:32
197ROSKOSZ Rafał 2199Pro-Window Alu &Glass DesingTEAM Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM4000:00:0000:11:32
198RYGOŁ Janusz 2190CF Kuźnia DamianaMIKOŁÓWM4000:00:0000:11:34
199STACHOWIAK Wiesław 2257Night Runners WrocławWROCLAWM4000:00:0000:11:34
200CHACHUŁA Ryszard 2117Dyczuś TeamZDZIESZOWICEM4000:00:0000:11:35
201ZĄBEK Łukasz 2218Matner Running TeamWROCŁAWM4000:00:0000:11:37
202BAC Michał 2148JASTRZĘBIE-ZDRÓJM3000:00:0000:11:42
203KURYŁO Zenon 2150SBD Energetyk RybnikRYBNIKM5000:00:0000:11:42
204ROGOSZ Marcin 2031SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:11:45
205FUTYMA Daniel 2159KRAKÓWM4000:00:0000:11:48
206PRONOBIS Marek 2134BWM TeamBYSTRAM3000:00:0000:11:54
207STALMACH Damian 2174Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEM4000:00:0000:12:00
208BONDARA Sylwia 1008JacekBiega Running TeamWARSZAWAK3000:00:0000:12:01
209WĄS Andrzej 2180ZIELONKIM4000:00:0000:12:06
210URBAŃCZYK Dawid 2232Lecymy DurśBYTOMM3000:00:0000:12:07
211KOSTRUBIEC Maciej 2250MROWINOM2000:00:0000:12:09
212WOJTYRA Karolina 1060Enter Air Runners ClubTARNOWSKIE GÓRYK2000:00:0000:12:10
213PIĄTEK Rafał 2098Befit24TeamKRAKÓWM3000:00:0000:12:17
214REDZIK Dorota 1031Endurance TeamPIEKARY SLĄSKIEK3000:00:0000:12:19
215KAMIŃSKI Zbigniew 2267GRUBIORZE LOTAJOMLESZCZYNYM3000:00:0000:12:19
216PUCHAJDA Monika 1032OŚWIĘCIMK3000:00:0000:12:24
217PASULA Katarzyna 1062TARNÓWK4000:00:0000:12:25
218RZEPKA Magdalena 1061Night RunnersKATOWICEK3000:00:0000:12:26
219ZIĘBA Anna 1017Poranny PatrolKRAKÓWK3000:00:0000:12:39
220KLIMOSZ Edyta 1045Lecymy DurśISTEBNAK2000:00:0000:12:52
221ŚWIERK Krystyna 1068JANOWICE WIELKIEK6000:00:0000:12:52
222DETTLAFF Patrycja 1058DREAM RUNWILCZA GÓRAK3000:00:0000:12:55
223FIAŁKOWSKA Bożena 1012Harpagan SosnowiecSOSNOWIECK4000:00:0000:12:57
224MENŻYK Joanna 1038MYSŁOWICEK4000:00:0000:13:01
225ŻEBROWSKA Jolanta 1033Potrenujemy, Chemik Noxy Puławy, UMCS BiegaPUŁAWYK4000:00:0000:13:06
226BACIA Ewa 1016Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEK3000:00:0000:13:14
227MĄCZKA Krystyna 1009OTK RzeźnikGLIWICEK6000:00:0000:13:34
228OLESZEK Magdalena 1020#czeladźbiegaCZELADŹK3000:00:0000:13:46
229GUZIAK Irena 10414NOWY TARGK4000:00:0000:13:47
230PINTSCHER Paulina 1064RABKA-ZDRÓJK3000:00:0000:14:08
231ADAMUS Klaudia 1036KRAKÓWK3000:00:0000:14:13
232GAJEWSKA Agnieszka 1023RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKK4000:00:0000:14:23
233LISOWSKA Kamila 1039Leśne Run/Night RunnersZABRZEK3000:00:0000:14:38
234JURECZKO Joanna 1047Lecymy DurśBYTOMK2000:00:0000:14:40
235SKOŁUBOWICZ Marzena 1028LeceBoChceWAŁBRZYCHK3000:00:0000:14:47
236MATUSZCZYK Maciej 2197CZPTychy.plKATOWICEM4000:02:2400:15:19
Znaleziono 236 wynik(ów)