ELIMINATOR 2018 - ETAP II

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-11-24
Miejsce:
Ustroń
Dystans:
1.7 km
Zgłoszonych:
392
Wystartowało:
236
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
236
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | 1KFala | K-Górnik | 1MFala | M-Górnik | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPolowka
0.9km
Czas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1JANUSZYK Iwona 1005ATTIQ ALE Team/KS KandaharOŚWIĘCIMK201K 100:00:0000:08:2100:18:26.1000:18:26.10 10:505,5
2WITOWSKA Mirosława 1004Salco Garmin TeamZAKOPANEK202K 200:00:0000:08:5600:19:38.1500:19:38.15+00:01:1211:325,2
3WYWŁOKA Paulina 1003Salco Garmin TeamWIERZBNAK203K 300:00:0000:09:1200:20:09.5000:20:09.50+00:01:4311:515,1
4SKALSKA Anna 1007Festiwal Biegowy Krynica ZdrójBYTOMK301K 400:00:0000:09:2400:20:42.4500:20:42.45+00:02:1612:104,9
5DOMISZEWSKA Maria 1070K501K 500:00:0000:09:2500:20:49.8500:20:49.85+00:02:2312:144,9
6ZYCH Katarzyna 1054Bonnie & ClydeTARNÓWK302K 600:00:0000:09:5000:21:19.6500:21:19.65+00:02:5312:324,8
7MENDECKA Michalina 1065MOSiR Łaziska Górne/1 Second TeamŁAZISKA GÓRNEK204K 700:00:0000:09:4600:21:20.1000:21:20.10+00:02:5412:324,8
8GOMOŁYSEK Kinga 1001Matner Running TeamGŁUCHOŁAZYK303K 800:00:0000:09:5800:21:41.7000:21:41.70+00:03:1512:454,7
9BROL Dominika 1014Endurance teamSIEMIANOWICE ŚLASKIEK304K 900:00:0000:09:5900:21:55.1500:21:55.15+00:03:2912:534,7
10KWIATKOWSKA Kinga 1006Alpin Sport TeamKRAKÓWK305K 1000:00:0000:10:3900:22:03.5000:22:03.50+00:03:3712:584,6
11ZATORSKA Izabela 1002Alpin Sport TeamWROCANKAK502K 1100:00:0000:10:3100:22:17.0500:22:17.05+00:03:5013:064,6
12MAMALA Justyna 1019KRAKÓWK205K 1200:00:0000:10:3500:22:34.7500:22:34.75+00:04:0813:164,5
13BOLECHOWSKA Dominika 1072K401K 1300:00:0000:10:3900:22:37.1000:22:37.10+00:04:1113:184,5
14GARCZYŃSKA-WĄS Bogusława 1050WM TriselfZIELONKIK402K 1400:00:0000:10:4200:23:05.7500:23:05.75+00:04:3913:344,4
15LORENS Magdalena 1035G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEK206K 1500:00:0000:11:0800:23:58.0500:23:58.05+00:05:3114:054,3
16BARCZUK Anna 1069WISŁAK207K 1600:00:0000:11:0400:24:39.1500:24:39.15+00:06:1314:304,1
17LANGE Beata 1063Biłgoraj biegaBIŁGORAJK403K 1700:00:0000:11:3200:24:52.1500:24:52.15+00:06:2614:374,1
18KONDRATIUK Ira 1059Biegam Żeby Żreć Więcej CiastkówBIELSKO-BIAŁAK208K 1800:00:0000:11:1400:24:58.7000:24:58.70+00:06:3214:414,1
19SZWED Renata 1066ZFCZECHOWICE - DZIEDZICEK404K 1900:00:0000:11:3200:25:27.0000:25:27.00+00:07:0014:584,0
20BONDARA Sylwia 1008JacekBiega Running TeamWARSZAWAK306K 2000:00:0000:12:0100:25:54.5500:25:54.55+00:07:2815:143,9
21REDZIK Dorota 1031Endurance TeamPIEKARY SLĄSKIEK307K 2100:00:0000:12:1900:26:19.5000:26:19.50+00:07:5315:283,9
22WOJTYRA Karolina 1060Enter Air Runners ClubTARNOWSKIE GÓRYK209K 2200:00:0000:12:1000:26:48.9500:26:48.95+00:08:2215:453,8
23RZEPKA Magdalena 1061Night RunnersKATOWICEK308K 2300:00:0000:12:2600:26:51.0000:26:51.00+00:08:2415:473,8
24PUCHAJDA Monika 1032OŚWIĘCIMK309K 2400:00:0000:12:2400:26:53.7000:26:53.70+00:08:2715:483,8
25PASULA Katarzyna 1062TARNÓWK405K 2500:00:0000:12:2500:27:07.3000:27:07.30+00:08:4115:573,8
26ZIĘBA Anna 1017Poranny PatrolKRAKÓWK3010K 2600:00:0000:12:3900:27:32.4000:27:32.40+00:09:0616:113,7
27DETTLAFF Patrycja 1058DREAM RUNWILCZA GÓRAK3011K 2700:00:0000:12:5500:27:39.4000:27:39.40+00:09:1316:153,7
28FIAŁKOWSKA Bożena 1012Harpagan SosnowiecSOSNOWIECK406K 2800:00:0000:12:5700:27:42.9000:27:42.90+00:09:1616:173,7
29ŚWIERK Krystyna 1068JANOWICE WIELKIEK601K 2900:00:0000:12:5200:27:44.6000:27:44.60+00:09:1816:183,7
30MENŻYK Joanna 1038MYSŁOWICEK407K 3000:00:0000:13:0100:27:47.3500:27:47.35+00:09:2116:203,7
31KLIMOSZ Edyta 1045Lecymy DurśISTEBNAK2010K 3100:00:0000:12:5200:28:27.6000:28:27.60+00:10:0116:443,6
32ŻEBROWSKA Jolanta 1033Potrenujemy, Chemik Noxy Puławy, UMCS BiegaPUŁAWYK408K 3200:00:0000:13:0600:28:42.5500:28:42.55+00:10:1616:523,6
33OLESZEK Magdalena 1020#czeladźbiegaCZELADŹK3012K 3300:00:0000:13:4600:29:18.9500:29:18.95+00:10:5217:143,5
34MĄCZKA Krystyna 1009OTK RzeźnikGLIWICEK602K 3400:00:0000:13:3400:29:53.3500:29:53.35+00:11:2717:343,4
35GUZIAK Irena 10414NOWY TARGK409K 3500:00:0000:13:4700:29:54.7000:29:54.70+00:11:2817:353,4
36BACIA Ewa 1016Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEK3013K 3600:00:0000:13:1400:29:56.0500:29:56.05+00:11:2917:363,4
37ADAMUS Klaudia 1036KRAKÓWK3014K 3700:00:0000:14:1300:31:12.6000:31:12.60+00:12:4618:213,3
38GAJEWSKA Agnieszka 1023RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKK4010K 3800:00:0000:14:2300:31:27.0500:31:27.05+00:13:0018:303,2
39PINTSCHER Paulina 1064RABKA-ZDRÓJK3015K 3900:00:0000:14:0800:32:05.4500:32:05.45+00:13:3918:523,2
40LISOWSKA Kamila 1039Leśne Run/Night RunnersZABRZEK3016K 4000:00:0000:14:3800:32:27.2000:32:27.20+00:14:0119:053,1
41JURECZKO Joanna 1047Lecymy DurśBYTOMK2011K 4100:00:0000:14:4000:32:29.8500:32:29.85+00:14:0319:063,1
42SKOŁUBOWICZ Marzena 1028LeceBoChceWAŁBRZYCHK3017K 4200:00:0000:14:4700:32:59.2500:32:59.25+00:14:3319:243,1
Znaleziono 42 wynik(ów)