ELIMINATOR 2018 - ETAP II

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-11-24
Miejsce:
Ustroń
Dystans:
1.7 km
Zgłoszonych:
392
Wystartowało:
236
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
236
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | 1KFala | K-Górnik | 1MFala | M-Górnik | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPolowka
0.9km
Czas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1SKALSKA Anna 1007Festiwal Biegowy Krynica ZdrójBYTOMK301K 400:00:0000:09:2400:20:42.4500:20:42.45 12:104,9
2ZYCH Katarzyna 1054Bonnie & ClydeTARNÓWK302K 600:00:0000:09:5000:21:19.6500:21:19.65+00:00:3712:324,8
3GOMOŁYSEK Kinga 1001Matner Running TeamGŁUCHOŁAZYK303K 800:00:0000:09:5800:21:41.7000:21:41.70+00:00:5912:454,7
4BROL Dominika 1014Endurance teamSIEMIANOWICE ŚLASKIEK304K 900:00:0000:09:5900:21:55.1500:21:55.15+00:01:1212:534,7
5KWIATKOWSKA Kinga 1006Alpin Sport TeamKRAKÓWK305K 1000:00:0000:10:3900:22:03.5000:22:03.50+00:01:2112:584,6
6BONDARA Sylwia 1008JacekBiega Running TeamWARSZAWAK306K 2000:00:0000:12:0100:25:54.5500:25:54.55+00:05:1215:143,9
7REDZIK Dorota 1031Endurance TeamPIEKARY SLĄSKIEK307K 2100:00:0000:12:1900:26:19.5000:26:19.50+00:05:3715:283,9
8RZEPKA Magdalena 1061Night RunnersKATOWICEK308K 2300:00:0000:12:2600:26:51.0000:26:51.00+00:06:0815:473,8
9PUCHAJDA Monika 1032OŚWIĘCIMK309K 2400:00:0000:12:2400:26:53.7000:26:53.70+00:06:1115:483,8
10ZIĘBA Anna 1017Poranny PatrolKRAKÓWK3010K 2600:00:0000:12:3900:27:32.4000:27:32.40+00:06:4916:113,7
11DETTLAFF Patrycja 1058DREAM RUNWILCZA GÓRAK3011K 2700:00:0000:12:5500:27:39.4000:27:39.40+00:06:5616:153,7
12OLESZEK Magdalena 1020#czeladźbiegaCZELADŹK3012K 3300:00:0000:13:4600:29:18.9500:29:18.95+00:08:3617:143,5
13BACIA Ewa 1016Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEK3013K 3600:00:0000:13:1400:29:56.0500:29:56.05+00:09:1317:363,4
14ADAMUS Klaudia 1036KRAKÓWK3014K 3700:00:0000:14:1300:31:12.6000:31:12.60+00:10:3018:213,3
15PINTSCHER Paulina 1064RABKA-ZDRÓJK3015K 3900:00:0000:14:0800:32:05.4500:32:05.45+00:11:2318:523,2
16LISOWSKA Kamila 1039Leśne Run/Night RunnersZABRZEK3016K 4000:00:0000:14:3800:32:27.2000:32:27.20+00:11:4419:053,1
17SKOŁUBOWICZ Marzena 1028LeceBoChceWAŁBRZYCHK3017K 4200:00:0000:14:4700:32:59.2500:32:59.25+00:12:1619:243,1
Znaleziono 17 wynik(ów)