ELIMINATOR 2018 - ETAP II

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-11-24
Miejsce:
Ustroń
Dystans:
1.7 km
Zgłoszonych:
392
Wystartowało:
236
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
236
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | 1KFala | K-Górnik | 1MFala | M-Górnik | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPolowka
0.9km
Czas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1OŚLIZŁO Tomasz 2244XRunnersGORZYCEM307M 2300:00:0000:08:2100:18:33.3000:18:33.30 10:545,5
2MAGIERA Janusz 2015FORMA WODZISŁAW ŚLAWODZISŁAW ŚLĄSKIM501M 3400:00:0000:09:0400:19:37.2000:19:37.20+00:01:0311:325,2
3SOKOŁOWSKI Marek 2014Alpin Sport TeamMYSŁOWICE-WESOŁAM4011M 3900:00:0000:09:2000:20:00.7500:20:00.75+00:01:2711:455,1
4SNARSKI Dariusz 2120URTICA TEAMKATOWICEM4014M 4400:00:0000:09:2300:20:21.7500:20:21.75+00:01:4811:585,0
5KAŹMIERCZAK Sławomir 2280fastandlight.pl, ŁGGŁAZISKA GÓRNEM3023M 6500:00:0000:09:3900:21:10.7000:21:10.70+00:02:3712:274,8
6FERENC Janusz 2011UKS LudwikowiceLUDWIKOWICE KŁ.M602M 7000:00:0000:09:5400:21:24.0500:21:24.05+00:02:5012:354,8
7MAZUR Damian 2053SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM3026M 7100:00:0000:09:4500:21:24.3000:21:24.30+00:02:5112:354,8
8GIŻYŃSKI Damian 2032Kolejarz Best For YouJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3034M 8100:00:0000:09:3700:21:31.2500:21:31.25+00:02:5712:394,7
9TESZNER Adrian 2108Runteam PawłowiceMIZERÓWM2023M 8900:00:0000:09:4800:21:42.0000:21:42.00+00:03:0812:454,7
10TOMCZYK Tomasz 2271ZABRZEM3045M 10600:00:0000:09:5400:21:55.1500:21:55.15+00:03:2112:534,7
11OSTROWSKI Maciej 2275Socios SilesiaKNURÓWM2027M 10800:00:0000:10:1400:21:58.1000:21:58.10+00:03:2412:554,6
12GRZYBEK Antoni 2246PIERŚCIECM4028M 11100:00:0000:09:5800:21:59.4000:21:59.40+00:03:2612:554,6
13BARTULA Arkadiusz 2135Speed Team BrzeszczeBRZESZCZEM4041M 14700:00:0000:10:4200:23:24.3000:23:24.30+00:04:5113:454,4
14RATYŃSKI Bartłomiej 2046Happy RunnersBYTOMM3070M 16300:00:0000:11:1800:24:32.2500:24:32.25+00:05:5814:254,2
15WARAS Wojciech 2226KATOWICEM3078M 18400:00:0000:11:1100:26:06.4500:26:06.45+00:07:3315:213,9
16KAMIŃSKI Zbigniew 2267GRUBIORZE LOTAJOMLESZCZYNYM3081M 19000:00:0000:12:1900:27:12.2000:27:12.20+00:08:3816:003,8
Znaleziono 16 wynik(ów)