ELIMINATOR 2018 - ETAP II

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-11-24
Miejsce:
Ustroń
Dystans:
1.7 km
Zgłoszonych:
392
Wystartowało:
236
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
236
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | 1KFala | K-Górnik | 1MFala | M-Górnik | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPolowka
0.9km
Czas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1BODURKA Krzysztof 2004Alpin Sport TeamNIELEPICEM201M 100:00:0000:07:2000:16:06.5000:16:06.50 9:286,3
2GORCZYCA Bartosz 2002Salco Garmin TeamSKOŁYSZYNM202M 200:00:0000:07:2800:16:17.5000:16:17.50+00:00:119:346,3
3KUBICA Marcin 2009Inov-8 TeamBIELSKO-BIAŁAM203M 600:00:0000:07:2200:16:40.7500:16:40.75+00:00:349:486,1
4ELANTKOWSKI Jaś 2248TKN Tatra TeamZAKOPANEM204M 800:00:0000:07:4600:16:47.4500:16:47.45+00:00:409:526,1
5URBAŃCZYK Karol 2081GLIWICEM205M 1400:00:0000:08:0100:17:17.4500:17:17.45+00:01:1010:105,9
6DOMISZEWSKI Ignacy 2308M206M 1600:00:0000:08:0400:17:24.9500:17:24.95+00:01:1810:145,9
7POPIELARSKI Kubuś 2286TKN Tatra teamZAKOPANEM207M 1700:00:0000:08:0600:17:28.3000:17:28.30+00:01:2110:165,8
8IZYDOREK Michał 2294Ks SprintMESZNAM208M 1800:00:0000:08:0300:17:29.2500:17:29.25+00:01:2210:175,8
9SADOWSKI Paweł 2045Janowicki Husarz znaddoliny Bobru w Rudawach Janowickich pułkownik z BolczowaJANOWICE WIELKIEM209M 1900:00:0000:08:0200:17:33.5000:17:33.50+00:01:2710:195,8
10BROJ Marcel 2253BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM2010M 2000:00:0000:08:1200:17:53.2000:17:53.20+00:01:4610:315,7
11SAWICKI Kacper 2288TKN Tatra TeamNOWY TARGM2011M 2600:00:0000:08:3900:18:58.3000:18:58.30+00:02:5111:095,4
12BOROŃ Dariusz 2262Asics FrontRunner PolandKRAKÓWM2012M 2800:00:0000:08:3500:19:09.6500:19:09.65+00:03:0311:155,3
13KURKOWSKI Piotr 2310M2013M 2900:00:0000:08:3900:19:17.0000:19:17.00+00:03:1011:205,3
14SZAFRANEK Paweł 2269USTROŃM2014M 3500:00:0000:08:4200:19:39.7000:19:39.70+00:03:3311:335,2
15STEC Jakub 2129Decathlon BBestGODZISZKAM2015M 4100:00:0000:09:1700:20:08.9500:20:08.95+00:04:0211:505,1
16GRUND Marek 2022Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM2016M 4900:00:0000:09:1300:20:32.2000:20:32.20+00:04:2512:045,0
17GARCORZ Dawid 2084Mafia Team LubliniecDZIELNAM2017M 5000:00:0000:09:2400:20:32.9000:20:32.90+00:04:2612:045,0
18SOBOLA Grzegorz 2138RACIBÓRZM2018M 5900:00:0000:09:2900:20:58.9500:20:58.95+00:04:5212:204,9
19KLONOWSKI Kamil 2289Husaria Race TeamŁAZISKA GÓRNEM2019M 6000:00:0000:09:2800:21:00.9000:21:00.90+00:04:5412:214,9
20ŻOCZEK Szymon 2044Nie Przestawaj MarzyćCZECHOWICE-DZIEDZICEM2020M 6300:00:0000:09:3700:21:09.0500:21:09.05+00:05:0212:264,8
21WRZESZCZ Mariusz 2181TMTeamSOBÓTKAM2021M 7400:00:0000:09:3600:21:25.8500:21:25.85+00:05:1912:354,8
22GĘBARA Łukasz 2102OCR TEAM DĘBICARZESZÓWM2022M 8700:00:0000:09:4600:21:37.6500:21:37.65+00:05:3112:424,7
23TESZNER Adrian 2108Runteam PawłowiceMIZERÓWM2023M 8900:00:0000:09:4800:21:42.0000:21:42.00+00:05:3512:454,7
24KOZIOŁ Kamil 2131G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEM2024M 9200:00:0000:09:5700:21:44.4000:21:44.40+00:05:3712:474,7
25KUPIJAJ Marcin 2023Socios SilesiaKNURÓWM2025M 9500:00:0000:10:1100:21:47.1500:21:47.15+00:05:4012:484,7
26KNAP Mateusz 2021DYNAFIT / Tuttu.plKATOWICEM2026M 9700:00:0000:10:0700:21:48.3000:21:48.30+00:05:4112:494,7
27OSTROWSKI Maciej 2275Socios SilesiaKNURÓWM2027M 10800:00:0000:10:1400:21:58.1000:21:58.10+00:05:5112:554,6
28ŁUSZCZ Piotr 2206Bravehearts LegionowoLEGIONOWOM2028M 10900:00:0000:10:3100:21:59.0000:21:59.00+00:05:5212:554,6
29SWOBODA Tomasz 2265Kurła! Kaj Ta Meta?!SZYMISZÓWM2029M 11600:00:0000:09:4400:22:08.1500:22:08.15+00:06:0113:014,6
30RZEPKA Piotr 2050Sportowy ŚwirŚWIĘTOCHŁOWICEM2030M 12800:00:0000:10:4300:22:30.3000:22:30.30+00:06:2313:144,5
31KACZMARCZYK Przemysław 2095Matner Running Team/WATAHAKOBIERZYCEM2031M 13600:00:0000:10:3000:22:53.2500:22:53.25+00:06:4613:274,5
32HURAS Michał 2189CF Kuźnia DamianaRUDA SLASKAM2032M 14200:00:0000:11:1700:23:05.8000:23:05.80+00:06:5913:344,4
33WYPUKOŁ Jakub 2291SOCIOS SILESIAKATOWICEM2033M 14400:00:0000:10:4700:23:14.1000:23:14.10+00:07:0713:404,4
34GACH Damian 2123CF Kuźnia DamianaŚWIĘTOCHŁOWICEM2034M 16400:00:0000:11:1400:24:33.8000:24:33.80+00:08:2714:264,2
35GÓRYŃSKI Rafał 2282RYBNIKM2035M 17200:00:0000:11:1600:25:09.6500:25:09.65+00:09:0314:474,1
36DONIEC Tomasz 2192Decathlon Bielsko-BiałaWOLAM2036M 17600:00:0000:11:0400:25:33.6000:25:33.60+00:09:2715:014,0
37KOSTRUBIEC Maciej 2250MROWINOM2037M 19200:00:0000:12:0900:27:12.8500:27:12.85+00:11:0616:003,8
Znaleziono 37 wynik(ów)