ELIMINATOR 2018 - ETAP II

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-11-24
Miejsce:
Ustroń
Dystans:
1.7 km
Zgłoszonych:
392
Wystartowało:
236
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
236
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | 1KFala | K-Górnik | 1MFala | M-Górnik | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPolowka
0.9km
Czas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1SKUPIEŃ Tomasz 2005LANCKORONAM301M 500:00:0000:07:2600:16:36.9500:16:36.95 9:456,1
2UZNAŃSKI Piotr 2008Euroclear Running TeamKRAKÓWM302M 1000:00:0000:07:5600:17:01.7000:17:01.70+00:00:2410:006,0
3DYCZEK Mariusz 2118Dyczuś TeamZDZIESZOWICEM303M 1100:00:0000:07:5800:17:07.1000:17:07.10+00:00:3010:046,0
4MIŚKIEWICZ Mariusz 2006Biegiem przez ChybieCIESZYNM304M 1300:00:0000:07:5200:17:15.4000:17:15.40+00:00:3810:085,9
5MISIAK Bartosz 2007Alpin Sport TeamCESKY TESINM305M 1500:00:0000:08:0400:17:22.4500:17:22.45+00:00:4510:125,9
6GAWLAS Dominik 2287CIESZYNM306M 2200:00:0000:08:4000:18:31.4000:18:31.40+00:01:5410:535,5
7OŚLIZŁO Tomasz 2244XRunnersGORZYCEM307M 2300:00:0000:08:2100:18:33.3000:18:33.30+00:01:5610:545,5
8DZIERWA Marcin 2176Nowa Huta TeamKRAKÓWM308M 2400:00:0000:08:3900:18:40.1000:18:40.10+00:02:0310:585,5
9GUROŚ Dawid Vegan 2243D&DNOWY TARGM309M 2500:00:0000:08:2200:18:46.0000:18:46.00+00:02:0911:025,4
10ŻUCHOWSKI Daniel 2153MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWM3010M 3000:00:0000:08:3100:19:20.1500:19:20.15+00:02:4311:225,3
11ŁUKASIK Andrzej 2146Sportkonsulting TeamJANÓW LUBELSKIM3011M 3200:00:0000:08:4300:19:26.1500:19:26.15+00:02:4911:255,2
12TARGOSZ Michał 2260ITMBW KRAKÓWKRAKÓWM3012M 3300:00:0000:08:4500:19:32.9000:19:32.90+00:02:5511:295,2
13KOCHEL Paweł 2167KOWARYM3013M 3800:00:0000:08:5500:19:57.3000:19:57.30+00:03:2011:445,1
14SZCZYPKA Bartosz 2038SOSNOWIECM3014M 4300:00:0000:09:2000:20:19.4000:20:19.40+00:03:4211:575,0
15CHODOROWSKI Krzysztof 2105Przedwojewski Mountain TeamWROCŁAWM3015M 4800:00:0000:09:2000:20:31.1500:20:31.15+00:03:5412:045,0
16TOKAREWICZ Damian 2059ZebryZEBRZYDOWICEM3016M 5100:00:0000:09:1300:20:37.2000:20:37.20+00:04:0012:074,9
17KOS Tomasz 2285Państwowa Straż Pożarna BytomTYCHYM3017M 5300:00:0000:09:3500:20:49.0500:20:49.05+00:04:1212:144,9
18KUBACZKA Grzegorz 2196www.ag-architekci.plSKOCZÓWM3018M 5400:00:0000:09:2300:20:49.5000:20:49.50+00:04:1212:144,9
19CHRAPKIEWICZ Michał 2121SBD Energetyk RybnikCIESZYNM3019M 5500:00:0000:09:3500:20:53.9500:20:53.95+00:04:1712:174,9
20BYRTEK Kamil 2013www.ekoidea.sklep.plWĘGIERSKA GÓRKAM3020M 5700:00:0000:09:1800:20:57.5500:20:57.55+00:04:2012:194,9
21KAŁUŻA Jerzy 2211SKOCZÓWM3021M 5800:00:0000:09:2300:20:58.3000:20:58.30+00:04:2112:204,9
22STOPA Michał 2268MarcinŚwiercTEAMTYCHYM3022M 6100:00:0000:09:4600:21:06.5500:21:06.55+00:04:2912:244,8
23KAŹMIERCZAK Sławomir 2280fastandlight.pl, ŁGGŁAZISKA GÓRNEM3023M 6500:00:0000:09:3900:21:10.7000:21:10.70+00:04:3312:274,8
24LIPA Piotr 2103OCR Team DębicaŻYRAKÓWM3024M 6600:00:0000:09:2100:21:12.8500:21:12.85+00:04:3512:284,8
25STANEK Piotr 2295SANDOMIERZM3025M 6900:00:0000:09:3900:21:22.5000:21:22.50+00:04:4512:344,8
26MAZUR Damian 2053SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM3026M 7100:00:0000:09:4500:21:24.3000:21:24.30+00:04:4712:354,8
27MORAWIEC Marek 2043Szakal TeamCIESZYNM3027M 7200:00:0000:09:3200:21:24.9500:21:24.95+00:04:4812:354,8
28DUDZIK Łukasz 2242Góral biegaKAMIENICAM3028M 7300:00:0000:09:4300:21:25.1500:21:25.15+00:04:4812:354,8
29KAŁUŻNY Adam 2186Socios Silesia RaceRUDA ŚLĄSKAM3029M 7500:00:0000:09:4000:21:26.9000:21:26.90+00:04:4912:364,8
30NIESLON Mare 2127AKMB Pedziwiatr GliwiceGLIWICEM3030M 7600:00:0000:09:3200:21:28.0000:21:28.00+00:04:5112:374,8
31WRÓBLEWSKI Kamil 2254PIASECZNOM3031M 7700:00:0000:09:4200:21:28.2500:21:28.25+00:04:5112:374,8
32PALIWODA Grzegorz 2249ZABRZEM3032M 7800:00:0000:09:3800:21:28.9000:21:28.90+00:04:5112:374,8
33URBAN Wiktor 2175Night Runners ZabrzeZABRZEM3033M 7900:00:0000:09:3200:21:29.4000:21:29.40+00:04:5212:384,7
34GIŻYŃSKI Damian 2032Kolejarz Best For YouJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3034M 8100:00:0000:09:3700:21:31.2500:21:31.25+00:04:5412:394,7
35SZKODA Dariusz 2042SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM3035M 8400:00:0000:10:1000:21:35.4500:21:35.45+00:04:5812:414,7
36BAZYL Adam 2156BremboDĄBROWA GÓRNICZAM3036M 8500:00:0000:09:4200:21:35.8500:21:35.85+00:04:5812:414,7
37KUBERA Dawid 2276alwaysinmotion.plTYCHYM3037M 8600:00:0000:09:4300:21:36.7500:21:36.75+00:04:5912:424,7
38MALINOWSKI Przemysław 2122KSAWERÓWM3038M 9000:00:0000:09:5300:21:42.8000:21:42.80+00:05:0512:454,7
39OWERKO Tomasz 2309M3039M 9100:00:0000:09:4100:21:44.2000:21:44.20+00:05:0712:474,7
40OSIEJEWSKI Marcin 2188WILKOWICEM3040M 9300:00:0000:10:0300:21:45.8500:21:45.85+00:05:0812:474,7
41KUŚMIERSKI Michał 2033BBRunners/UBSBIELSKO-BIAŁAM3041M 9400:00:0000:10:0300:21:46.1500:21:46.15+00:05:0912:484,7
42SZALA Krzysztof 2212biegamgdziechce.plŁAZISKA GÓRNEM3042M 9800:00:0000:09:5400:21:48.6000:21:48.60+00:05:1112:494,7
43KRAJEWSKI Maciej 2151KIELCEM3043M 10000:00:0000:09:5600:21:49.5000:21:49.50+00:05:1212:504,7
44TRACZ Łukasz 2087www.treningfizjoterapia.plRADYMNOM3044M 10500:00:0000:09:4500:21:52.7000:21:52.70+00:05:1512:514,7
45TOMCZYK Tomasz 2271ZABRZEM3045M 10600:00:0000:09:5400:21:55.1500:21:55.15+00:05:1812:534,7
46BRÓG Wojciech 2101OLKUSZM3046M 10700:00:0000:09:5200:21:57.9000:21:57.90+00:05:2012:544,6
47KRZEMIŃSKI Tomasz 2228DZIERŻONIÓWM3047M 11000:00:0000:10:3000:21:59.2000:21:59.20+00:05:2212:554,6
48MIKULSKI Michał 2261GREMI BOCHNIABOCHNIAM3048M 11200:00:0000:10:0000:22:01.1500:22:01.15+00:05:2412:574,6
49JAKUBAS Grzegorz 2302KL CzantoriaBIELSKO-BIAŁAM3049M 11300:00:0000:10:0400:22:02.2500:22:02.25+00:05:2512:574,6
50DUTKIEWICZ Leszek 2182KATOWICEM3050M 11400:00:0000:10:0400:22:03.6000:22:03.60+00:05:2612:584,6
51ŚWIŃCZYK Marcin 2227Grupa KryzysGODZISZKAM3051M 11500:00:0000:10:1600:22:07.8500:22:07.85+00:05:3013:004,6
52GÓRSKI Jakub 2172CZECHOWICE-DZIEDZICEM3052M 12200:00:0000:10:2400:22:21.8000:22:21.80+00:05:4413:084,6
53SMUDA Krzysztof 2207TYCHYM3053M 12300:00:0000:10:0800:22:23.7500:22:23.75+00:05:4613:104,6
54MORAWSKI Grzegorz 2049trener24h.com.plWARSZAWAM3054M 12700:00:0000:10:3300:22:27.3000:22:27.30+00:05:5013:124,5
55JASTRZĘBSKI Piotr 2058SOCIOS SILESIAZABRZEM3055M 12900:00:0000:10:1900:22:31.0000:22:31.00+00:05:5413:144,5
56BARANOWSKI Marcin 2315M3056M 13000:00:0000:10:3600:22:32.1500:22:32.15+00:05:5513:154,5
57WOŹNIAK Radosław 2225Skawina BiegaSKAWINAM3057M 13100:00:0000:10:2400:22:38.4500:22:38.45+00:06:0113:184,5
58HAZUKA Ireneusz 2252SZAREM3058M 13300:00:0000:09:5300:22:42.1000:22:42.10+00:06:0513:214,5
59SAWICKI Marek 2208RADZIECHOWYM3059M 13500:00:0000:10:3400:22:49.7500:22:49.75+00:06:1213:254,5
60FLORYS Jakub 2072Morski KońOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM3060M 13800:00:0000:10:2100:22:58.9000:22:58.90+00:06:2113:304,4
61MIECH Szymon 2251Husaria Race TeamUSTROŃM3061M 13900:00:0000:10:2700:23:00.1500:23:00.15+00:06:2313:314,4
62RAJA Paweł 2299Skyrunning PolskaWROCŁAWM3062M 14500:00:0000:10:1400:23:18.9000:23:18.90+00:06:4113:424,4
63SUDNIK Krzysztof 2051KNURÓWM3063M 14800:00:0000:10:1500:23:29.2000:23:29.20+00:06:5213:484,3
64DUDZIAK Marek 2274BB RUNNERS / DUDIKOM.PLJAWORZEM3064M 14900:00:0000:10:4400:23:30.8000:23:30.80+00:06:5313:494,3
65CIUPEK Remigiusz 2027#OdkrywcyTaurusUSTROŃM3065M 15400:00:0000:10:5300:23:49.2000:23:49.20+00:07:1214:004,3
66WOŁOSZYN Piotr 2255WARSZAWAM3066M 15500:00:0000:11:0700:23:50.6500:23:50.65+00:07:1314:014,3
67DOLATA Krzysztof 2055SOCIOS SILESIAGLIWICEM3067M 15600:00:0000:10:4700:23:52.2000:23:52.20+00:07:1514:024,3
68CEBULA Tomasz 2115CHRZĄSTOWICEM3068M 15700:00:0000:10:4100:24:06.4000:24:06.40+00:07:2914:104,2
69STOLARSKI Paweł 2166CZECHOWICE-DZIEDZICEM3069M 16000:00:0000:10:5000:24:29.8000:24:29.80+00:07:5214:244,2
70RATYŃSKI Bartłomiej 2046Happy RunnersBYTOMM3070M 16300:00:0000:11:1800:24:32.2500:24:32.25+00:07:5514:254,2
71TEKIELI Tomek 2124Klub Byłych DżentelmenówSOSNOWIECM3071M 16600:00:0000:11:1600:24:46.0500:24:46.05+00:08:0914:344,1
72HORA Grzegorz 2086RUDA ŚLĄSKAM3072M 17500:00:0000:11:2900:25:32.8000:25:32.80+00:08:5515:014,0
73BORZĘCKI Damian 2096Socios SilesiaNIEBOROWICEM3073M 17900:00:0000:11:0700:25:47.7000:25:47.70+00:09:1015:104,0
74KRAWCZYK Wojciech 2161WOPR Piekary ŚląskiePIEKARY ŚLĄSKIEM3074M 18000:00:0000:11:3000:25:48.2000:25:48.20+00:09:1115:104,0
75LIWOCH Sebastian 2114MYSZKÓWM3075M 18100:00:0000:11:2400:25:51.9500:25:51.95+00:09:1515:123,9
76PRONOBIS Marek 2134BWM TeamBYSTRAM3076M 18200:00:0000:11:5400:26:02.7000:26:02.70+00:09:2515:183,9
77ROGOSZ Marcin 2031SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM3077M 18300:00:0000:11:4500:26:04.6000:26:04.60+00:09:2715:203,9
78WARAS Wojciech 2226KATOWICEM3078M 18400:00:0000:11:1100:26:06.4500:26:06.45+00:09:2915:213,9
79BAC Michał 2148JASTRZĘBIE-ZDRÓJM3079M 18700:00:0000:11:4200:26:17.4500:26:17.45+00:09:4015:273,9
80URBAŃCZYK Dawid 2232Lecymy DurśBYTOMM3080M 18800:00:0000:12:0700:26:30.6000:26:30.60+00:09:5315:353,8
81KAMIŃSKI Zbigniew 2267GRUBIORZE LOTAJOMLESZCZYNYM3081M 19000:00:0000:12:1900:27:12.2000:27:12.20+00:10:3516:003,8
82PIĄTEK Rafał 2098Befit24TeamKRAKÓWM3082M 19100:00:0000:12:1700:27:12.5500:27:12.55+00:10:3516:003,8
Znaleziono 82 wynik(ów)