ELIMINATOR 2018 - ETAP II

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-11-24
Miejsce:
Ustroń
Dystans:
1.7 km
Zgłoszonych:
392
Wystartowało:
236
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
236
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | 1KFala | K-Górnik | 1MFala | M-Górnik | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPolowka
0.9km
Czas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1JAWORSKI Zbigniew 2292KLUSZKOWCEM401M 300:00:0000:07:5100:16:23.1500:16:23.15 9:386,2
2BIERNAWSKI Piotr 2010ATTIQ Team/SalmingNOWY TARGM402M 400:00:0000:07:3000:16:28.8000:16:28.80+00:00:059:416,2
3KOŃ Piotr 2003ALPIN SPORT TEAMRĘCZNOM403M 700:00:0000:08:0000:16:45.0000:16:45.00+00:00:219:516,1
4FARON Robert 2001Salco Garmin TeamZALESIEM404M 900:00:0000:07:4400:16:52.0500:16:52.05+00:00:289:556,0
5KASZYCA Paweł 2305RYBNIKM405M 1200:00:0000:08:0000:17:11.3000:17:11.30+00:00:4810:065,9
6ATANASOW ANCEW Dawid 2082D&DNOWY TARGM406M 2100:00:0000:08:1100:18:16.2000:18:16.20+00:01:5310:445,6
7FIJAK Jan 2210SIENNAM407M 2700:00:0000:08:4000:19:06.3000:19:06.30+00:02:4311:145,3
8GALMAN Adam 2214GLIWICEM408M 3100:00:0000:08:4600:19:23.7500:19:23.75+00:03:0011:245,3
9SMOLEŃ Jarosław 2259MYSLOWICEM409M 3600:00:0000:09:1400:19:45.8500:19:45.85+00:03:2211:375,2
10SAWICKI Szymon 2222TKN Tatra TeamNOWY TARGM4010M 3700:00:0000:08:5900:19:52.7500:19:52.75+00:03:2911:415,1
11SOKOŁOWSKI Marek 2014Alpin Sport TeamMYSŁOWICE-WESOŁAM4011M 3900:00:0000:09:2000:20:00.7500:20:00.75+00:03:3711:455,1
12WRÓBLEWSKI Jan 2317M4012M 4000:00:0000:09:2400:20:04.3500:20:04.35+00:03:4111:485,1
13PORĘBSKI Rafał 2158Evil TeamZAWADAM4013M 4200:00:0000:09:1200:20:16.2500:20:16.25+00:03:5311:555,0
14SNARSKI Dariusz 2120URTICA TEAMKATOWICEM4014M 4400:00:0000:09:2300:20:21.7500:20:21.75+00:03:5811:585,0
15BADURA Adam 2173Forma Wodzisław ŚląskiRYBNIKM4015M 5200:00:0000:09:1700:20:37.7000:20:37.70+00:04:1412:074,9
16DŁUŻNIEWSKI Jacek 2209UltrasFCBBIELSKO-BIAŁAM4016M 6200:00:0000:09:5100:21:08.7500:21:08.75+00:04:4512:254,8
17WASZTYL Tomasz 2110BIELSKO-BIAŁAM4017M 6400:00:0000:09:2900:21:09.9000:21:09.90+00:04:4612:264,8
18LUBOSZ Dariusz 2236NGB KłobuckSZARLEJKAM4018M 6700:00:0000:09:4700:21:18.3500:21:18.35+00:04:5512:314,8
19KOWALCZYK Paweł 2060KęckieHarpaganyKĘTYM4019M 8000:00:0000:09:4300:21:30.3000:21:30.30+00:05:0712:384,7
20ŚCIESZKA Wojciech 216813 elt Kraków - BaliceKRAKÓWM4020M 8200:00:0000:09:5000:21:32.8000:21:32.80+00:05:0912:404,7
21KALITA Arek 2233KAMAKBIELSKO-BIAŁAM4021M 8300:00:0000:09:3400:21:34.2500:21:34.25+00:05:1112:414,7
22BUCZYŃSKI Adam 2025Non Stop TrailKRAKOWM4022M 8800:00:0000:10:0300:21:38.5000:21:38.50+00:05:1512:434,7
23SZEWCZYK Damian 2215JEJKOWICEM4023M 9900:00:0000:09:4700:21:49.0500:21:49.05+00:05:2512:504,7
24DORNICKI Tomasz 2304M4024M 10100:00:0000:09:5800:21:49.7000:21:49.70+00:05:2612:504,7
25CHOJNACKI Grzegorz 2162Dziady OCRZIELONKAM4025M 10200:00:0000:10:1600:21:50.7500:21:50.75+00:05:2712:504,7
26BUKOWSKI Marek 2272BYTOMM4026M 10300:00:0000:10:0200:21:50.9000:21:50.90+00:05:2712:504,7
27KIEŁTYKA Zbigniew 2221KW GliwiceGLIWICEM4027M 10400:00:0000:10:1700:21:52.4000:21:52.40+00:05:2912:514,7
28GRZYBEK Antoni 2246PIERŚCIECM4028M 11100:00:0000:09:5800:21:59.4000:21:59.40+00:05:3612:554,6
29BEDNARZ Sebastian 2066OTM. bOTMUCHÓWM4029M 11700:00:0000:10:1300:22:10.9500:22:10.95+00:05:4713:024,6
30STELMASZCZYK Bartłomiej 2070Scout TaemCZĘSTOCHOWAM4030M 11800:00:0000:10:3100:22:12.1500:22:12.15+00:05:4913:034,6
31THIER Dominik 2283WARSZAWAM4031M 11900:00:0000:10:1400:22:19.0000:22:19.00+00:05:5513:074,6
32SKRZECZYŃSKI Sławomir 2290Hej, jak ta sarna!RABKA-ZDRÓJM4032M 12000:00:0000:10:2600:22:20.9000:22:20.90+00:05:5713:084,6
33GLEISNER Tomasz 2200Ekipa z TarnowaTARNÓW, POLANDM4033M 12100:00:0000:10:4400:22:21.4500:22:21.45+00:05:5813:084,6
34GWÓŹDŹ Michał 2065#czeladzbiegaCZELADŹM4034M 12400:00:0000:10:2400:22:25.8000:22:25.80+00:06:0213:114,6
35WĘGLARZ Waldemar 2293Extreme Club RabkaRABKA-ZDRÓJM4035M 12600:00:0000:10:2500:22:27.3000:22:27.30+00:06:0413:124,5
36GRYGIEL Marek 2071JacekBiega Running TeamKRAKÓWM4036M 13200:00:0000:10:2000:22:40.3500:22:40.35+00:06:1713:204,5
37STEFAŃSKI Zbyszek 2240HebelLIBIĄŻM4037M 13400:00:0000:10:2600:22:43.6500:22:43.65+00:06:2013:214,5
38KRUPA Grzegorz 2318M4038M 13700:00:0000:10:4200:22:54.6500:22:54.65+00:06:3113:284,5
39JASEK Piotr 2303KL CzantoriaBUCZKOWICEM4039M 14000:00:0000:10:2900:23:00.6000:23:00.60+00:06:3713:314,4
40BORÓWKA Ryszard 2017GDYNIAM4040M 14100:00:0000:10:3000:23:03.1000:23:03.10+00:06:3913:334,4
41BARTULA Arkadiusz 2135Speed Team BrzeszczeBRZESZCZEM4041M 14700:00:0000:10:4200:23:24.3000:23:24.30+00:07:0113:454,4
42KOCHMAN Krzysztof 2019Harpagan SosnowiecSOSNOWIECM4042M 15000:00:0000:10:2800:23:32.9000:23:32.90+00:07:0913:504,3
43DARCHUK Oleksandr 2273WĘGRZCEM4043M 15100:00:0000:11:0500:23:41.8500:23:41.85+00:07:1813:554,3
44TONDYS Piotr 2016TIGERS TEAMŁÓDŹM4044M 15200:00:0000:11:1300:23:46.7000:23:46.70+00:07:2313:584,3
45GANCARZ Mariusz 2054JASTRZĘBIE ZDRÓJM4045M 15300:00:0000:10:4000:23:48.5000:23:48.50+00:07:2514:004,3
46PIASECKI Adam 2107ŁÓDŹM4046M 15800:00:0000:10:2900:24:07.9000:24:07.90+00:07:4414:114,2
47DYDUŁA Łukasz 2125Ital Car TeamKRAKÓWM4047M 15900:00:0000:11:3000:24:22.4500:24:22.45+00:07:5914:204,2
48RAKSZAWA Krzysztof 2306M4048M 16100:00:0000:10:4500:24:30.1000:24:30.10+00:08:0614:244,2
49MAJCHROWSKI Jacek 2085CKB TarnobrzegTARNOBRZEGM4049M 16200:00:0000:10:4200:24:31.0000:24:31.00+00:08:0714:254,2
50KALAMUS Mirek 2220Ultra Beskid SportŁODYGOWICEM4050M 16500:00:0000:10:5100:24:37.7000:24:37.70+00:08:1414:284,1
51JAGIELSKI Piotr 2187RUDA ŚLĄSKAM4051M 16700:00:0000:11:2500:24:48.3500:24:48.35+00:08:2514:354,1
52GRUSZKA Grzegorz 2057Endurance TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4052M 16800:00:0000:10:3800:24:58.1500:24:58.15+00:08:3514:414,1
53CHACHUŁA Ryszard 2117Dyczuś TeamZDZIESZOWICEM4053M 16900:00:0000:11:3500:25:00.0000:25:00.00+00:08:3614:424,1
54SZAWUL Piotr 2258ITMBW KrakówKRAKÓWM4054M 17100:00:0000:11:2700:25:03.4000:25:03.40+00:08:4014:444,1
55STACHOWIAK Wiesław 2257Night Runners WrocławWROCLAWM4055M 17400:00:0000:11:3400:25:21.7000:25:21.70+00:08:5814:544,0
56FUTYMA Daniel 2159KRAKÓWM4056M 17700:00:0000:11:4800:25:36.4000:25:36.40+00:09:1315:034,0
57ROSKOSZ Rafał 2199Pro-Window Alu &Glass DesingTEAM Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM4057M 17800:00:0000:11:3200:25:39.6000:25:39.60+00:09:1615:054,0
58ZĄBEK Łukasz 2218Matner Running TeamWROCŁAWM4058M 18500:00:0000:11:3700:26:08.9500:26:08.95+00:09:4515:223,9
59RYGOŁ Janusz 2190CF Kuźnia DamianaMIKOŁÓWM4059M 18600:00:0000:11:3400:26:10.3000:26:10.30+00:09:4715:233,9
60WĄS Andrzej 2180ZIELONKIM4060M 18900:00:0000:12:0600:27:08.7500:27:08.75+00:10:4515:573,8
61STALMACH Damian 2174Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEM4061M 19300:00:0000:12:0000:27:55.9000:27:55.90+00:11:3216:253,7
62MATUSZCZYK Maciej 2197CZPTychy.plKATOWICEM4062M 19400:02:2400:15:1900:33:23.2000:35:47.95+00:19:2419:383,1
Znaleziono 62 wynik(ów)