ELIMINATOR 2018 - ETAP III
Eliminator 2018
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-11-24
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 392
Wystartowało : 158
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 158
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0.9km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | 1KFala | K-Górnik | 1MFala | M-Górnik | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPolowka
0.9km
   
1JANUSZYK Iwona 1005ATTIQ ALE Team/KS KandaharOŚWIĘCIMK2000:00:0000:08:32
2WITOWSKA Mirosława 1004Salco Garmin TeamZAKOPANEK2000:00:0000:09:18
3WYWŁOKA Paulina 1003Salco Garmin TeamWIERZBNAK2000:00:0000:09:25
4SKALSKA Anna 1007Festiwal Biegowy Krynica ZdrójBYTOMK3000:00:0000:09:42
5ZYCH Katarzyna 1054Bonnie & ClydeTARNÓWK3000:00:0000:09:52
6DOMISZEWSKA Maria 1070K5000:00:0000:09:52
7BROL Dominika 1014Endurance teamSIEMIANOWICE ŚLASKIEK3000:00:0000:10:10
8GOMOŁYSEK Kinga 1001Matner Running TeamGŁUCHOŁAZYK3000:00:0000:10:11
9ZATORSKA Izabela 1002Alpin Sport TeamWROCANKAK5000:00:0000:10:28
10BOLECHOWSKA Dominika 1072K4000:00:0000:10:42
11KWIATKOWSKA Kinga 1006Alpin Sport TeamKRAKÓWK3000:00:0000:10:44
12MAMALA Justyna 1019KRAKÓWK2000:00:0000:10:56
13LORENS Magdalena 1035G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEK2000:00:0000:10:56
14GARCZYŃSKA-WĄS Bogusława 1050WM TriselfZIELONKIK4000:00:0000:11:05
15KONDRATIUK Ira 1059Biegam Żeby Żreć Więcej CiastkówBIELSKO-BIAŁAK2000:00:0000:11:13
16LANGE Beata 1063Biłgoraj biegaBIŁGORAJK4000:00:0000:11:14
17BARCZUK Anna 1069WISŁAK2000:00:0000:11:22
18BONDARA Sylwia 1008JacekBiega Running TeamWARSZAWAK3000:00:0000:11:40
19REDZIK Dorota 1031Endurance TeamPIEKARY SLĄSKIEK3000:00:0000:12:03
20SZWED Renata 1066ZFCZECHOWICE - DZIEDZICEK4000:00:0000:12:07
21PASULA Katarzyna 1062TARNÓWK4000:00:0000:12:35
22RZEPKA Magdalena 1061Night RunnersKATOWICEK3000:00:0000:12:45
23PUCHAJDA Monika 1032OŚWIĘCIMK3000:00:0000:12:50
24ZIĘBA Anna 1017Poranny PatrolKRAKÓWK3000:00:0000:13:18
25DETTLAFF Patrycja 1058DREAM RUNWILCZA GÓRAK3000:00:0000:13:52
26WOJTYRA Karolina 1060Enter Air Runners ClubTARNOWSKIE GÓRYK2000:00:0000:13:53
27MENŻYK Joanna 1038MYSŁOWICEK4000:00:0000:13:55
28ŚWIERK Krystyna 1068JANOWICE WIELKIEK6000:00:0000:14:23
29FIAŁKOWSKA Bożena 1012Harpagan SosnowiecSOSNOWIECK4000:00:0000:14:24
Znaleziono 29 wynik(ów)