ELIMINATOR 2018 - ETAP III
Eliminator 2018
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-11-24
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 392
Wystartowało : 158
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 158
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | 1KFala | K-Górnik | 1MFala | M-Górnik | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPolowka
0.9km
Czas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1BODURKA Krzysztof 2004Alpin Sport TeamNIELEPICEM201M 100:00:0000:07:3500:16:28.1000:16:28.10 9:416,2
2GORCZYCA Bartosz 2002Salco Garmin TeamSKOŁYSZYNM202M 200:00:0000:07:4100:16:42.0000:16:42.00+00:00:139:496,1
3JAWORSKI Zbigniew 2292KLUSZKOWCEM401M 300:00:0000:07:5900:16:50.6500:16:50.65+00:00:229:546,1
4BIERNAWSKI Piotr 2010ATTIQ Team/SalmingNOWY TARGM402M 400:00:0000:07:5100:16:59.4500:16:59.45+00:00:319:596,0
5ELANTKOWSKI Jaś 2248TKN Tatra TeamZAKOPANEM203M 500:00:0000:07:5300:17:05.8500:17:05.85+00:00:3710:026,0
6KUBICA Marcin 2009Inov-8 TeamBIELSKO-BIAŁAM204M 600:00:0000:07:4500:17:10.6500:17:10.65+00:00:4210:055,9
7FARON Robert 2001Salco Garmin TeamZALESIEM403M 700:00:0000:07:5700:17:12.6000:17:12.60+00:00:4410:075,9
8KOŃ Piotr 2003ALPIN SPORT TEAMRĘCZNOM404M 800:00:0000:08:0400:17:14.4000:17:14.40+00:00:4610:085,9
9SKUPIEŃ Tomasz 2005LANCKORONAM301M 900:00:0000:07:4700:17:16.5500:17:16.55+00:00:4810:095,9
10UZNAŃSKI Piotr 2008Euroclear Running TeamKRAKÓWM302M 1000:00:0000:08:0500:17:25.0000:17:25.00+00:00:5610:145,9
11MIŚKIEWICZ Mariusz 2006Biegiem przez ChybieCIESZYNM303M 1100:00:0000:07:5200:17:30.1000:17:30.10+00:01:0210:175,8
12KASZYCA Paweł 2305RYBNIKM405M 1200:00:0000:08:1100:17:34.7000:17:34.70+00:01:0610:205,8
13MISIAK Bartosz 2007Alpin Sport TeamCESKY TESINM304M 1300:00:0000:08:0700:17:41.4500:17:41.45+00:01:1310:245,8
14POPIELARSKI Kubuś 2286TKN Tatra teamZAKOPANEM205M 1400:00:0000:08:1000:17:43.4500:17:43.45+00:01:1510:255,8
15SADOWSKI Paweł 2045Janowicki Husarz znaddoliny Bobru w Rudawach Janowickich pułkownik z BolczowaJANOWICE WIELKIEM206M 1500:00:0000:08:0700:17:46.8500:17:46.85+00:01:1810:275,7
16URBAŃCZYK Karol 2081GLIWICEM207M 1600:00:0000:08:1900:17:58.9000:17:58.90+00:01:3010:345,7
17DOMISZEWSKI Ignacy 2308M208M 1700:00:0000:08:0900:18:00.6500:18:00.65+00:01:3210:355,7
18BROJ Marcel 2253BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM209M 1800:00:0000:08:2100:18:12.1000:18:12.10+00:01:4410:425,6
19DYCZEK Mariusz 2118Dyczuś TeamZDZIESZOWICEM305M 1900:00:0000:08:2000:18:20.7500:18:20.75+00:01:5210:475,6
20ATANASOW ANCEW Dawid 2082D&DNOWY TARGM406M 2000:00:0000:08:1800:18:29.6000:18:29.60+00:02:0110:525,5
21IZYDOREK Michał 2294Ks SprintMESZNAM2010M 2100:00:0000:08:1700:18:34.7000:18:35.20+00:02:0710:555,5
22OŚLIZŁO Tomasz 2244XRunnersGORZYCEM306M 2200:00:0000:08:2300:18:46.5000:18:46.50+00:02:1811:025,4
23GAWLAS Dominik 2287CIESZYNM307M 2300:00:0000:08:5200:18:54.7500:18:54.75+00:02:2611:075,4
24DZIERWA Marcin 2176Nowa Huta TeamKRAKÓWM308M 2400:00:0000:08:4300:18:56.3500:18:56.35+00:02:2811:085,4
25BUCZYŃSKI Adam 2025Non Stop TrailKRAKOWM407M 2500:00:0000:08:4800:19:09.1500:19:09.15+00:02:4111:155,3
26GRUND Marek 2022Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM2011M 2600:00:0000:08:4700:19:19.6000:19:19.60+00:02:5111:215,3
27KURKOWSKI Piotr 2310M2012M 2700:00:0000:08:5500:19:24.0500:19:24.05+00:02:5511:245,3
28GUROŚ Dawid Vegan 2243D&DNOWY TARGM309M 2800:00:0000:08:4200:19:26.8000:19:26.80+00:02:5811:255,2
29STANEK Piotr 2295SANDOMIERZM3010M 2900:00:0000:08:5000:19:27.4000:19:27.40+00:02:5911:265,2
30SAWICKI Kacper 2288TKN Tatra TeamNOWY TARGM2013M 3000:00:0000:09:0400:19:28.3500:19:28.35+00:03:0011:275,2
31SZAFRANEK Paweł 2269USTROŃM2014M 3100:00:0000:08:4700:19:29.5500:19:29.55+00:03:0111:275,2
32KUBACZKA Grzegorz 2196www.ag-architekci.plSKOCZÓWM3011M 3200:00:0000:08:5100:19:29.7000:19:29.70+00:03:0111:275,2
32KAŁUŻA Jerzy 2211SKOCZÓWM3012M 3300:00:0000:08:5100:19:29.7000:19:29.70+00:03:0111:275,2
34GALMAN Adam 2214GLIWICEM408M 3400:00:0000:08:5800:19:32.7500:19:32.75+00:03:0411:295,2
35ŻUCHOWSKI Daniel 2153MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWM3013M 3500:00:0000:08:5300:19:34.0000:19:34.00+00:03:0511:305,2
36STEC Jakub 2129Decathlon BBestGODZISZKAM2015M 3600:00:0000:08:5500:19:34.9000:19:34.90+00:03:0611:305,2
37KOCHEL Paweł 2167KOWARYM3014M 3700:00:0000:08:5200:19:36.4000:19:36.40+00:03:0811:315,2
38ŁUKASIK Andrzej 2146Sportkonsulting TeamJANÓW LUBELSKIM3015M 3800:00:0000:08:5200:19:39.2000:19:39.20+00:03:1111:335,2
39FIJAK Jan 2210SIENNAM409M 3900:00:0000:08:5700:19:41.1500:19:41.15+00:03:1311:345,2
40BOROŃ Dariusz 2262Asics FrontRunner PolandKRAKÓWM2016M 4000:00:0000:08:4600:19:43.1000:19:43.10+00:03:1511:355,2
41SNARSKI Dariusz 2120URTICA TEAMKATOWICEM4010M 4100:00:0000:09:1700:19:55.8500:19:55.85+00:03:2711:425,1
42KALITA Arek 2233KAMAKBIELSKO-BIAŁAM4011M 4200:00:0000:08:5700:20:03.1000:20:03.10+00:03:3511:475,1
43KIEŁTYKA Zbigniew 2221KW GliwiceGLIWICEM4012M 4300:00:0000:09:2500:20:03.5500:20:03.55+00:03:3511:475,1
44TARGOSZ Michał 2260ITMBW KRAKÓWKRAKÓWM3016M 4400:00:0000:09:1300:20:05.4000:20:05.40+00:03:3711:485,1
45MAGIERA Janusz 2015FORMA WODZISŁAW ŚLAWODZISŁAW ŚLĄSKIM501M 4500:00:0000:09:1300:20:06.2500:20:06.25+00:03:3811:495,1
46WRÓBLEWSKI Jan 2317M4013M 4600:00:0000:09:3000:20:07.4500:20:07.45+00:03:3911:505,1
47ŻOCZEK Szymon 2044Nie Przestawaj MarzyćCZECHOWICE-DZIEDZICEM2017M 4700:00:0000:09:1400:20:09.0000:20:09.00+00:03:4011:515,1
48JAKUBAS Grzegorz 2302KL CzantoriaBIELSKO-BIAŁAM3017M 4800:00:0000:09:0700:20:10.3000:20:10.30+00:03:4211:515,1
49SMOLEŃ Jarosław 2259MYSLOWICEM4014M 4900:00:0000:09:2800:20:12.2500:20:12.25+00:03:4411:525,0
50SZCZYPKA Bartosz 2038SOSNOWIECM3018M 5000:00:0000:09:1600:20:13.4500:20:13.45+00:03:4511:535,0
51CHODOROWSKI Krzysztof 2105Przedwojewski Mountain TeamWROCŁAWM3019M 5100:00:0000:09:1600:20:15.5500:20:15.55+00:03:4711:545,0
52KNAP Mateusz 2021DYNAFIT / Tuttu.plKATOWICEM2018M 5200:00:0000:09:3000:20:18.2000:20:18.20+00:03:5011:565,0
53KUŚMIERSKI Michał 2033BBRunners/UBSBIELSKO-BIAŁAM3020M 5300:00:0000:09:3200:20:19.6000:20:19.60+00:03:5111:575,0
54SOKOŁOWSKI Marek 2014Alpin Sport TeamMYSŁOWICE-WESOŁAM4015M 5400:00:0000:09:2700:20:20.3000:20:20.30+00:03:5211:575,0
55KOS Tomasz 2285Państwowa Straż Pożarna BytomTYCHYM3021M 5500:00:0000:09:2700:20:21.2500:20:21.25+00:03:5311:585,0
56PORĘBSKI Rafał 2158Evil TeamZAWADAM4016M 5600:00:0000:09:1100:20:22.4500:20:22.45+00:03:5411:585,0
57ŁUSZCZ Piotr 2206Bravehearts LegionowoLEGIONOWOM2019M 5700:00:0000:09:1000:20:23.9500:20:23.95+00:03:5511:595,0
58CHRAPKIEWICZ Michał 2121SBD Energetyk RybnikCIESZYNM3022M 5800:00:0000:09:3800:20:24.9500:20:24.95+00:03:5612:005,0
59KOZIOŁ Kamil 2131G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEM2020M 5900:00:0000:09:2400:20:27.6500:20:27.65+00:03:5912:015,0
60OSIEJEWSKI Marcin 2188WILKOWICEM3023M 6000:00:0000:09:3200:20:29.0500:20:29.05+00:04:0012:025,0
61BADURA Adam 2173Forma Wodzisław ŚląskiRYBNIKM4017M 6100:00:0000:09:3500:20:37.0000:20:37.00+00:04:0812:074,9
62URBAN Wiktor 2175Night Runners ZabrzeZABRZEM3024M 6200:00:0000:09:3600:20:38.7000:20:38.70+00:04:1012:084,9
63SZATANIK Zbigniew 2219UJSOŁYM502M 6300:00:0000:09:2700:20:39.6500:20:39.65+00:04:1112:084,9
64SOBOLA Grzegorz 2138RACIBÓRZM2021M 6400:00:0000:09:2900:20:40.2500:20:40.25+00:04:1212:094,9
65PALIWODA Grzegorz 2249ZABRZEM3025M 6500:00:0000:09:4100:20:44.1500:20:44.15+00:04:1612:114,9
66PYTEL Janusz 2311M601M 6600:00:0000:09:3100:20:45.2500:20:45.25+00:04:1712:124,9
67FERENC Janusz 2011UKS LudwikowiceLUDWIKOWICE KŁ.M602M 6700:00:0000:09:4500:20:45.9000:20:45.90+00:04:1712:124,9
68KLONOWSKI Kamil 2289Husaria Race TeamŁAZISKA GÓRNEM2022M 6800:00:0000:09:3300:20:48.7500:20:48.75+00:04:2012:144,9
69WASZTYL Tomasz 2110BIELSKO-BIAŁAM4018M 6900:00:0000:09:3600:20:50.3500:20:50.35+00:04:2212:154,9
70KOWALCZYK Paweł 2060KęckieHarpaganyKĘTYM4019M 7000:00:0000:09:4500:20:51.5500:20:51.55+00:04:2312:154,9
71TOKAREWICZ Damian 2059ZebryZEBRZYDOWICEM3026M 7100:00:0000:09:3000:21:01.6500:21:01.65+00:04:3312:214,9
72PROKSA Robert 2157chromik mysłowiceMYŁOWICEM503M 7200:00:0000:09:1800:21:02.6500:21:02.65+00:04:3412:224,8
73LUBOSZ Dariusz 2236NGB KłobuckSZARLEJKAM4020M 7300:00:0000:09:2800:21:04.8000:21:04.80+00:04:3612:234,8
74DŁUŻNIEWSKI Jacek 2209UltrasFCBBIELSKO-BIAŁAM4021M 7400:00:0000:09:3900:21:05.7500:21:05.75+00:04:3712:244,8
75KAŁUŻNY Adam 2186Socios Silesia RaceRUDA ŚLĄSKAM3027M 7500:00:0000:09:3500:21:13.6000:21:13.60+00:04:4512:284,8
76GÓRSKI Jakub 2172CZECHOWICE-DZIEDZICEM3028M 7600:00:0000:09:4600:21:17.3500:21:17.35+00:04:4912:314,8
77LIPA Piotr 2103OCR Team DębicaŻYRAKÓWM3029M 7700:00:0000:09:3000:21:18.4500:21:18.45+00:04:5012:314,8
78SZTEFKO Józef 2171KOZYM504M 7800:00:0000:09:3400:21:25.0000:21:25.00+00:04:5612:354,8
79BAZYL Adam 2156BremboDĄBROWA GÓRNICZAM3030M 7900:00:0000:09:4200:21:27.7500:21:27.75+00:04:5912:374,8
80ŚCIESZKA Wojciech 216813 elt Kraków - BaliceKRAKÓWM4022M 8000:00:0000:09:5100:21:32.1500:21:32.15+00:05:0412:404,7
81OWERKO Tomasz 2309M3031M 8100:00:0000:09:3100:21:34.0500:21:34.05+00:05:0512:414,7
82GARCORZ Dawid 2084Mafia Team LubliniecDZIELNAM2023M 8200:00:0000:09:2900:21:36.1500:21:36.15+00:05:0812:424,7
83MALINOWSKI Przemysław 2122KSAWERÓWM3032M 8300:00:0000:09:4400:21:42.7000:21:42.70+00:05:1412:454,7
84GRZYBEK Antoni 2246PIERŚCIECM4023M 8400:00:0000:10:0400:21:44.5500:21:44.55+00:05:1612:474,7
85SZKODA Dariusz 2042SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM3033M 8500:00:0000:09:4800:21:44.7500:21:44.75+00:05:1612:474,7
86KAŹMIERCZAK Sławomir 2280fastandlight.pl, ŁGGŁAZISKA GÓRNEM3034M 8600:00:0000:09:5000:21:46.0500:21:46.05+00:05:1712:484,7
87BUKOWSKI Marek 2272BYTOMM4024M 8700:00:0000:10:0400:21:48.5000:21:48.50+00:05:2012:494,7
88MAZUR Damian 2053SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM3035M 8800:00:0000:09:5200:21:49.3000:21:49.30+00:05:2112:504,7
89BYRTEK Kamil 2013www.ekoidea.sklep.plWĘGIERSKA GÓRKAM3036M 8900:00:0000:09:4600:21:51.4000:21:51.40+00:05:2312:514,7
90THIER Dominik 2283WARSZAWAM4025M 9000:00:0000:10:0500:22:03.1000:22:03.10+00:05:3512:584,6
91STOPA Michał 2268MarcinŚwiercTEAMTYCHYM3037M 9100:00:0000:10:1700:22:04.0000:22:04.00+00:05:3512:584,6
92NIESLON Mare 2127AKMB Pedziwiatr GliwiceGLIWICEM3038M 9200:00:0000:09:4900:22:12.5000:22:12.50+00:05:4413:034,6
93TRACZ Łukasz 2087www.treningfizjoterapia.plRADYMNOM3039M 9300:00:0000:10:0200:22:16.0500:22:16.05+00:05:4713:054,6
94BRÓG Wojciech 2101OLKUSZM3040M 9400:00:0000:09:3700:22:22.3500:22:22.35+00:05:5413:094,6
95RADOMSKI Zbigniew 2205TKKF Beskidek BBBIELSKO-BIAŁAM603M 9500:00:0000:10:4100:22:28.0000:22:28.00+00:05:5913:124,5
96TOMCZYK Tomasz 2271ZABRZEM3041M 9600:00:0000:10:0700:22:35.4500:22:35.45+00:06:0713:174,5
97SZALA Krzysztof 2212biegamgdziechce.plŁAZISKA GÓRNEM3042M 9700:00:0000:10:0400:22:36.5500:22:36.55+00:06:0813:174,5
98SAWICKI Szymon 2222TKN Tatra TeamNOWY TARGM4026M 9800:00:0000:10:2300:22:41.0500:22:41.05+00:06:1213:204,5
99WRÓBLEWSKI Kamil 2254PIASECZNOM3043M 9900:00:0000:10:1500:22:46.7500:22:46.75+00:06:1813:234,5
100KUBERA Dawid 2276alwaysinmotion.plTYCHYM3044M 10000:00:0000:10:0000:22:53.2000:22:53.20+00:06:2513:274,5
101GLEISNER Tomasz 2200Ekipa z TarnowaTARNÓW, POLANDM4027M 10100:00:0000:10:3800:22:53.8000:22:53.80+00:06:2513:274,5
102WRZESZCZ Mariusz 2181TMTeamSOBÓTKAM2024M 10200:00:0000:10:1500:22:54.5000:22:54.50+00:06:2613:284,5
103KRAJEWSKI Maciej 2151KIELCEM3045M 10300:00:0000:10:3200:23:04.8500:23:04.85+00:06:3613:344,4
104CHOJNACKI Grzegorz 2162Dziady OCRZIELONKAM4028M 10400:00:0000:10:3400:23:05.4000:23:05.40+00:06:3713:344,4
105TESZNER Adrian 2108Runteam PawłowiceMIZERÓWM2025M 10500:00:0000:10:2100:23:13.9500:23:13.95+00:06:4513:394,4
106GARDENER Jacek 2109JacekBiega Running TeamWARSZAWAM505M 10600:00:0000:10:5000:23:29.5500:23:29.55+00:07:0113:484,3
107GĘBARA Łukasz 2102OCR TEAM DĘBICARZESZÓWM2026M 10700:00:0000:10:3200:23:49.5000:23:49.50+00:07:2114:004,3
108GIŻYŃSKI Damian 2032Kolejarz Best For YouJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3046M 10800:00:0000:10:3000:23:58.3500:23:58.35+00:07:3014:054,3
109SMUDA Krzysztof 2207TYCHYM3047M 10900:00:0000:10:3300:24:04.4500:24:04.45+00:07:3614:094,2
110KRZEMIŃSKI Tomasz 2228DZIERŻONIÓWM3048M 11000:00:0000:11:2000:24:05.9500:24:05.95+00:07:3714:104,2
111ŚWIŃCZYK Marcin 2227Grupa KryzysGODZISZKAM3049M 11100:00:0000:10:4900:24:09.6000:24:09.60+00:07:4114:124,2
112NOSALIK Marek 2170MTAŻYWIECM506M 11200:00:0000:10:1500:24:13.7500:24:13.75+00:07:4514:144,2
113BARANOWSKI Marcin 2315M3050M 11300:00:0000:11:1100:24:18.7500:24:18.75+00:07:5014:174,2
114SWOBODA Tomasz 2265Kurła! Kaj Ta Meta?!SZYMISZÓWM2027M 11400:00:0000:10:4800:24:18.9000:24:18.90+00:07:5014:174,2
115DUDZIK Łukasz 2242Góral biegaKAMIENICAM3051M 11500:00:0000:10:4200:24:42.4500:24:42.45+00:08:1414:314,1
116MIKULSKI Michał 2261GREMI BOCHNIABOCHNIAM3052M 11600:00:0000:11:1000:24:42.7000:24:42.70+00:08:1414:314,1
117GWÓŹDŹ Michał 2065#czeladzbiegaCZELADŹM4029M 11700:00:0000:11:0700:24:51.5500:24:51.55+00:08:2314:374,1
118DUTKIEWICZ Leszek 2182KATOWICEM3053M 11800:00:0000:11:2000:25:01.1000:25:01.10+00:08:3314:424,1
119KUPIJAJ Marcin 2023Socios SilesiaKNURÓWM2028M 11900:00:0000:11:1200:25:17.0500:25:17.05+00:08:4814:524,0
120OSTROWSKI Maciej 2275Socios SilesiaKNURÓWM2029M 12000:00:0000:11:1000:25:19.1500:25:19.15+00:08:5114:534,0
121MORAWIEC Marek 2043Szakal TeamCIESZYNM3054M 12100:00:0000:11:3600:25:21.4500:25:21.45+00:08:5314:544,0
122DORNICKI Tomasz 2304M4030M 12200:00:0000:11:3500:25:22.0500:25:22.05+00:08:5314:554,0
123WĘGLARZ Waldemar 2293Extreme Club RabkaRABKA-ZDRÓJM4031M 12300:00:0000:11:2500:25:37.9500:25:37.95+00:09:0915:044,0
124STELMASZCZYK Bartłomiej 2070Scout TaemCZĘSTOCHOWAM4032M 12400:00:0000:12:0100:25:46.9000:25:46.90+00:09:1815:094,0
125MORAWSKI Grzegorz 2049trener24h.com.plWARSZAWAM3055M 12500:00:0000:11:5200:25:49.0500:25:49.05+00:09:2015:114,0
126BEDNARZ Sebastian 2066OTM. bOTMUCHÓWM4033M 12600:00:0000:11:4000:25:53.5500:25:53.55+00:09:2515:133,9
127SZEWCZYK Damian 2215JEJKOWICEM4034M 12700:00:0000:11:1300:26:03.6500:26:03.65+00:09:3515:193,9
128RZEPKA Piotr 2050Sportowy ŚwirŚWIĘTOCHŁOWICEM2030M 12800:00:0000:12:0200:26:11.3000:26:11.30+00:09:4315:243,9
129SKRZECZYŃSKI Sławomir 2290Hej, jak ta sarna!RABKA-ZDRÓJM4035M 12900:00:0000:14:1700:29:28.3000:29:28.30+00:13:0017:203,5
Znaleziono 129 wynik(ów)