ELIMINATOR 2018 - ETAP III
Eliminator 2018
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-11-24
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 392
Wystartowało : 158
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 158
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | 1KFala | K-Górnik | 1MFala | M-Górnik | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPolowka
0.9km
Czas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1JANUSZYK Iwona 1005ATTIQ ALE Team/KS KandaharOŚWIĘCIMK201K 100:00:0000:08:3200:18:29.3500:18:29.35 10:525,5
2WITOWSKA Mirosława 1004Salco Garmin TeamZAKOPANEK202K 200:00:0000:09:1800:20:21.3500:20:21.35+00:01:5211:585,0
3WYWŁOKA Paulina 1003Salco Garmin TeamWIERZBNAK203K 300:00:0000:09:2500:20:38.3000:20:38.30+00:02:0812:084,9
4SKALSKA Anna 1007Festiwal Biegowy Krynica ZdrójBYTOMK301K 400:00:0000:09:4200:21:16.2000:21:16.20+00:02:4612:304,8
5ZYCH Katarzyna 1054Bonnie & ClydeTARNÓWK302K 500:00:0000:09:5200:21:38.6000:21:38.60+00:03:0912:434,7
6DOMISZEWSKA Maria 1070K501K 600:00:0000:09:5200:21:52.6000:21:52.60+00:03:2312:514,7
7GOMOŁYSEK Kinga 1001Matner Running TeamGŁUCHOŁAZYK303K 700:00:0000:10:1100:22:05.7500:22:05.75+00:03:3612:594,6
8BROL Dominika 1014Endurance teamSIEMIANOWICE ŚLASKIEK304K 800:00:0000:10:1000:22:12.2000:22:12.20+00:03:4213:034,6
9KWIATKOWSKA Kinga 1006Alpin Sport TeamKRAKÓWK305K 900:00:0000:10:4400:22:19.5000:22:19.50+00:03:5013:074,6
10ZATORSKA Izabela 1002Alpin Sport TeamWROCANKAK502K 1000:00:0000:10:2800:22:36.0000:22:36.00+00:04:0613:174,5
11BOLECHOWSKA Dominika 1072K401K 1100:00:0000:10:4200:23:13.5000:23:13.50+00:04:4413:394,4
12MAMALA Justyna 1019KRAKÓWK204K 1200:00:0000:10:5600:23:33.1000:23:33.10+00:05:0313:514,3
13LORENS Magdalena 1035G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEK205K 1300:00:0000:10:5600:23:43.1000:23:43.10+00:05:1313:574,3
14GARCZYŃSKA-WĄS Bogusława 1050WM TriselfZIELONKIK402K 1400:00:0000:11:0500:23:50.5000:23:50.50+00:05:2114:014,3
15LANGE Beata 1063Biłgoraj biegaBIŁGORAJK403K 1500:00:0000:11:1400:24:25.0000:24:25.00+00:05:5514:214,2
16BONDARA Sylwia 1008JacekBiega Running TeamWARSZAWAK306K 1600:00:0000:11:4000:24:42.2000:24:42.20+00:06:1214:314,1
17KONDRATIUK Ira 1059Biegam Żeby Żreć Więcej CiastkówBIELSKO-BIAŁAK206K 1700:00:0000:11:1300:25:08.6000:25:08.60+00:06:3914:474,1
18BARCZUK Anna 1069WISŁAK207K 1800:00:0000:11:2200:25:44.2000:25:44.20+00:07:1415:084,0
19SZWED Renata 1066ZFCZECHOWICE - DZIEDZICEK404K 1900:00:0000:12:0700:26:21.2000:26:21.20+00:07:5115:303,9
20REDZIK Dorota 1031Endurance TeamPIEKARY SLĄSKIEK307K 2000:00:0000:12:0300:26:23.8000:26:23.80+00:07:5415:313,9
21PASULA Katarzyna 1062TARNÓWK405K 2100:00:0000:12:3500:27:44.8000:27:44.80+00:09:1516:183,7
22RZEPKA Magdalena 1061Night RunnersKATOWICEK308K 2200:00:0000:12:4500:28:33.5500:28:33.55+00:10:0416:473,6
23PUCHAJDA Monika 1032OŚWIĘCIMK309K 2300:00:0000:12:5000:28:58.5000:28:58.50+00:10:2917:023,5
24ZIĘBA Anna 1017Poranny PatrolKRAKÓWK3010K 2400:00:0000:13:1800:29:50.6500:29:50.65+00:11:2117:323,4
25DETTLAFF Patrycja 1058DREAM RUNWILCZA GÓRAK3011K 2500:00:0000:13:5200:30:31.0000:30:31.00+00:12:0117:573,3
26MENŻYK Joanna 1038MYSŁOWICEK406K 2600:00:0000:13:5500:31:11.8000:31:11.80+00:12:4218:203,3
27WOJTYRA Karolina 1060Enter Air Runners ClubTARNOWSKIE GÓRYK208K 2700:00:0000:13:5300:32:17.3500:32:17.35+00:13:4818:593,2
28FIAŁKOWSKA Bożena 1012Harpagan SosnowiecSOSNOWIECK407K 2800:00:0000:14:2400:33:01.3500:33:01.35+00:14:3219:253,1
29ŚWIERK Krystyna 1068JANOWICE WIELKIEK601K 2900:00:0000:14:2300:33:02.1500:33:02.15+00:14:3219:253,1
Znaleziono 29 wynik(ów)