ELIMINATOR 2018 - ETAP III
Eliminator 2018
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-11-24
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 392
Wystartowało : 158
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 158
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0.9km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | 1KFala | K-Górnik | 1MFala | M-Górnik | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPolowka
0.9km
   
1BODURKA Krzysztof 2004Alpin Sport TeamNIELEPICEM2000:00:0000:07:35
2GORCZYCA Bartosz 2002Salco Garmin TeamSKOŁYSZYNM2000:00:0000:07:41
3KUBICA Marcin 2009Inov-8 TeamBIELSKO-BIAŁAM2000:00:0000:07:45
4SKUPIEŃ Tomasz 2005LANCKORONAM3000:00:0000:07:47
5BIERNAWSKI Piotr 2010ATTIQ Team/SalmingNOWY TARGM4000:00:0000:07:51
6MIŚKIEWICZ Mariusz 2006Biegiem przez ChybieCIESZYNM3000:00:0000:07:52
7ELANTKOWSKI Jaś 2248TKN Tatra TeamZAKOPANEM2000:00:0000:07:53
8FARON Robert 2001Salco Garmin TeamZALESIEM4000:00:0000:07:57
9JAWORSKI Zbigniew 2292KLUSZKOWCEM4000:00:0000:07:59
10KOŃ Piotr 2003ALPIN SPORT TEAMRĘCZNOM4000:00:0000:08:04
11UZNAŃSKI Piotr 2008Euroclear Running TeamKRAKÓWM3000:00:0000:08:05
12MISIAK Bartosz 2007Alpin Sport TeamCESKY TESINM3000:00:0000:08:07
13SADOWSKI Paweł 2045Janowicki Husarz znaddoliny Bobru w Rudawach Janowickich pułkownik z BolczowaJANOWICE WIELKIEM2000:00:0000:08:07
14DOMISZEWSKI Ignacy 2308M2000:00:0000:08:09
15POPIELARSKI Kubuś 2286TKN Tatra teamZAKOPANEM2000:00:0000:08:10
16KASZYCA Paweł 2305RYBNIKM4000:00:0000:08:11
17IZYDOREK Michał 2294Ks SprintMESZNAM2000:00:0000:08:17
18ATANASOW ANCEW Dawid 2082D&DNOWY TARGM4000:00:0000:08:18
19URBAŃCZYK Karol 2081GLIWICEM2000:00:0000:08:19
20DYCZEK Mariusz 2118Dyczuś TeamZDZIESZOWICEM3000:00:0000:08:20
21BROJ Marcel 2253BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM2000:00:0000:08:21
22OŚLIZŁO Tomasz 2244XRunnersGORZYCEM3000:00:0000:08:23
23GUROŚ Dawid Vegan 2243D&DNOWY TARGM3000:00:0000:08:42
24DZIERWA Marcin 2176Nowa Huta TeamKRAKÓWM3000:00:0000:08:43
25BOROŃ Dariusz 2262Asics FrontRunner PolandKRAKÓWM2000:00:0000:08:46
26SZAFRANEK Paweł 2269USTROŃM2000:00:0000:08:47
27GRUND Marek 2022Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM2000:00:0000:08:47
28BUCZYŃSKI Adam 2025Non Stop TrailKRAKOWM4000:00:0000:08:48
29STANEK Piotr 2295SANDOMIERZM3000:00:0000:08:50
30KUBACZKA Grzegorz 2196www.ag-architekci.plSKOCZÓWM3000:00:0000:08:51
30KAŁUŻA Jerzy 2211SKOCZÓWM3000:00:0000:08:51
32ŁUKASIK Andrzej 2146Sportkonsulting TeamJANÓW LUBELSKIM3000:00:0000:08:52
33KOCHEL Paweł 2167KOWARYM3000:00:0000:08:52
34GAWLAS Dominik 2287CIESZYNM3000:00:0000:08:52
35ŻUCHOWSKI Daniel 2153MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWM3000:00:0000:08:53
36STEC Jakub 2129Decathlon BBestGODZISZKAM2000:00:0000:08:55
37KURKOWSKI Piotr 2310M2000:00:0000:08:55
38FIJAK Jan 2210SIENNAM4000:00:0000:08:57
39KALITA Arek 2233KAMAKBIELSKO-BIAŁAM4000:00:0000:08:57
40GALMAN Adam 2214GLIWICEM4000:00:0000:08:58
41SAWICKI Kacper 2288TKN Tatra TeamNOWY TARGM2000:00:0000:09:04
42JAKUBAS Grzegorz 2302KL CzantoriaBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:09:07
43ŁUSZCZ Piotr 2206Bravehearts LegionowoLEGIONOWOM2000:00:0000:09:10
44PORĘBSKI Rafał 2158Evil TeamZAWADAM4000:00:0000:09:11
45MAGIERA Janusz 2015FORMA WODZISŁAW ŚLAWODZISŁAW ŚLĄSKIM5000:00:0000:09:13
46TARGOSZ Michał 2260ITMBW KRAKÓWKRAKÓWM3000:00:0000:09:13
47ŻOCZEK Szymon 2044Nie Przestawaj MarzyćCZECHOWICE-DZIEDZICEM2000:00:0000:09:14
48SZCZYPKA Bartosz 2038SOSNOWIECM3000:00:0000:09:16
49CHODOROWSKI Krzysztof 2105Przedwojewski Mountain TeamWROCŁAWM3000:00:0000:09:16
50SNARSKI Dariusz 2120URTICA TEAMKATOWICEM4000:00:0000:09:17
51PROKSA Robert 2157chromik mysłowiceMYŁOWICEM5000:00:0000:09:18
52KOZIOŁ Kamil 2131G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEM2000:00:0000:09:24
53KIEŁTYKA Zbigniew 2221KW GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:09:25
54SOKOŁOWSKI Marek 2014Alpin Sport TeamMYSŁOWICE-WESOŁAM4000:00:0000:09:27
55SZATANIK Zbigniew 2219UJSOŁYM5000:00:0000:09:27
56KOS Tomasz 2285Państwowa Straż Pożarna BytomTYCHYM3000:00:0000:09:27
57LUBOSZ Dariusz 2236NGB KłobuckSZARLEJKAM4000:00:0000:09:28
58SMOLEŃ Jarosław 2259MYSLOWICEM4000:00:0000:09:28
59GARCORZ Dawid 2084Mafia Team LubliniecDZIELNAM2000:00:0000:09:29
60SOBOLA Grzegorz 2138RACIBÓRZM2000:00:0000:09:29
61KNAP Mateusz 2021DYNAFIT / Tuttu.plKATOWICEM2000:00:0000:09:30
62TOKAREWICZ Damian 2059ZebryZEBRZYDOWICEM3000:00:0000:09:30
63LIPA Piotr 2103OCR Team DębicaŻYRAKÓWM3000:00:0000:09:30
64WRÓBLEWSKI Jan 2317M4000:00:0000:09:30
65OWERKO Tomasz 2309M3000:00:0000:09:31
66PYTEL Janusz 2311M6000:00:0000:09:31
67KUŚMIERSKI Michał 2033BBRunners/UBSBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:09:32
68OSIEJEWSKI Marcin 2188WILKOWICEM3000:00:0000:09:32
69KLONOWSKI Kamil 2289Husaria Race TeamŁAZISKA GÓRNEM2000:00:0000:09:33
70SZTEFKO Józef 2171KOZYM5000:00:0000:09:34
71BADURA Adam 2173Forma Wodzisław ŚląskiRYBNIKM4000:00:0000:09:35
72KAŁUŻNY Adam 2186Socios Silesia RaceRUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:09:35
73WASZTYL Tomasz 2110BIELSKO-BIAŁAM4000:00:0000:09:36
74URBAN Wiktor 2175Night Runners ZabrzeZABRZEM3000:00:0000:09:36
75BRÓG Wojciech 2101OLKUSZM3000:00:0000:09:37
76CHRAPKIEWICZ Michał 2121SBD Energetyk RybnikCIESZYNM3000:00:0000:09:38
77DŁUŻNIEWSKI Jacek 2209UltrasFCBBIELSKO-BIAŁAM4000:00:0000:09:39
78PALIWODA Grzegorz 2249ZABRZEM3000:00:0000:09:41
79BAZYL Adam 2156BremboDĄBROWA GÓRNICZAM3000:00:0000:09:42
80MALINOWSKI Przemysław 2122KSAWERÓWM3000:00:0000:09:44
81FERENC Janusz 2011UKS LudwikowiceLUDWIKOWICE KŁ.M6000:00:0000:09:45
82KOWALCZYK Paweł 2060KęckieHarpaganyKĘTYM4000:00:0000:09:45
83BYRTEK Kamil 2013www.ekoidea.sklep.plWĘGIERSKA GÓRKAM3000:00:0000:09:46
84GÓRSKI Jakub 2172CZECHOWICE-DZIEDZICEM3000:00:0000:09:46
85SZKODA Dariusz 2042SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:09:48
86NIESLON Mare 2127AKMB Pedziwiatr GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:09:49
87KAŹMIERCZAK Sławomir 2280fastandlight.pl, ŁGGŁAZISKA GÓRNEM3000:00:0000:09:50
88ŚCIESZKA Wojciech 216813 elt Kraków - BaliceKRAKÓWM4000:00:0000:09:51
89MAZUR Damian 2053SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:09:52
90KUBERA Dawid 2276alwaysinmotion.plTYCHYM3000:00:0000:10:00
91TRACZ Łukasz 2087www.treningfizjoterapia.plRADYMNOM3000:00:0000:10:02
92SZALA Krzysztof 2212biegamgdziechce.plŁAZISKA GÓRNEM3000:00:0000:10:04
93GRZYBEK Antoni 2246PIERŚCIECM4000:00:0000:10:04
94BUKOWSKI Marek 2272BYTOMM4000:00:0000:10:04
95THIER Dominik 2283WARSZAWAM4000:00:0000:10:05
96TOMCZYK Tomasz 2271ZABRZEM3000:00:0000:10:07
97NOSALIK Marek 2170MTAŻYWIECM5000:00:0000:10:15
98WRZESZCZ Mariusz 2181TMTeamSOBÓTKAM2000:00:0000:10:15
99WRÓBLEWSKI Kamil 2254PIASECZNOM3000:00:0000:10:15
100STOPA Michał 2268MarcinŚwiercTEAMTYCHYM3000:00:0000:10:17
101TESZNER Adrian 2108Runteam PawłowiceMIZERÓWM2000:00:0000:10:21
102SAWICKI Szymon 2222TKN Tatra TeamNOWY TARGM4000:00:0000:10:23
103GIŻYŃSKI Damian 2032Kolejarz Best For YouJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3000:00:0000:10:30
104GĘBARA Łukasz 2102OCR TEAM DĘBICARZESZÓWM2000:00:0000:10:32
105KRAJEWSKI Maciej 2151KIELCEM3000:00:0000:10:32
106SMUDA Krzysztof 2207TYCHYM3000:00:0000:10:33
107CHOJNACKI Grzegorz 2162Dziady OCRZIELONKAM4000:00:0000:10:34
108GLEISNER Tomasz 2200Ekipa z TarnowaTARNÓW, POLANDM4000:00:0000:10:38
109RADOMSKI Zbigniew 2205TKKF Beskidek BBBIELSKO-BIAŁAM6000:00:0000:10:41
110DUDZIK Łukasz 2242Góral biegaKAMIENICAM3000:00:0000:10:42
111SWOBODA Tomasz 2265Kurła! Kaj Ta Meta?!SZYMISZÓWM2000:00:0000:10:48
112ŚWIŃCZYK Marcin 2227Grupa KryzysGODZISZKAM3000:00:0000:10:49
113GARDENER Jacek 2109JacekBiega Running TeamWARSZAWAM5000:00:0000:10:50
114GWÓŹDŹ Michał 2065#czeladzbiegaCZELADŹM4000:00:0000:11:07
115MIKULSKI Michał 2261GREMI BOCHNIABOCHNIAM3000:00:0000:11:10
116OSTROWSKI Maciej 2275Socios SilesiaKNURÓWM2000:00:0000:11:10
117BARANOWSKI Marcin 2315M3000:00:0000:11:11
118KUPIJAJ Marcin 2023Socios SilesiaKNURÓWM2000:00:0000:11:12
119SZEWCZYK Damian 2215JEJKOWICEM4000:00:0000:11:13
120KRZEMIŃSKI Tomasz 2228DZIERŻONIÓWM3000:00:0000:11:20
121DUTKIEWICZ Leszek 2182KATOWICEM3000:00:0000:11:20
122WĘGLARZ Waldemar 2293Extreme Club RabkaRABKA-ZDRÓJM4000:00:0000:11:25
123DORNICKI Tomasz 2304M4000:00:0000:11:35
124MORAWIEC Marek 2043Szakal TeamCIESZYNM3000:00:0000:11:36
125BEDNARZ Sebastian 2066OTM. bOTMUCHÓWM4000:00:0000:11:40
126MORAWSKI Grzegorz 2049trener24h.com.plWARSZAWAM3000:00:0000:11:52
127STELMASZCZYK Bartłomiej 2070Scout TaemCZĘSTOCHOWAM4000:00:0000:12:01
128RZEPKA Piotr 2050Sportowy ŚwirŚWIĘTOCHŁOWICEM2000:00:0000:12:02
129SKRZECZYŃSKI Sławomir 2290Hej, jak ta sarna!RABKA-ZDRÓJM4000:00:0000:14:17
Znaleziono 129 wynik(ów)