ELIMINATOR 2018 - ETAP III
Eliminator 2018
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-11-24
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 392
Wystartowało : 158
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 158
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | 1KFala | K-Górnik | 1MFala | M-Górnik | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPolowka
0.9km
Czas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1BODURKA Krzysztof 2004Alpin Sport TeamNIELEPICEM201M 100:00:0000:07:3500:16:28.1000:16:28.10 9:416,2
2GORCZYCA Bartosz 2002Salco Garmin TeamSKOŁYSZYNM202M 200:00:0000:07:4100:16:42.0000:16:42.00+00:00:139:496,1
3ELANTKOWSKI Jaś 2248TKN Tatra TeamZAKOPANEM203M 500:00:0000:07:5300:17:05.8500:17:05.85+00:00:3710:026,0
4KUBICA Marcin 2009Inov-8 TeamBIELSKO-BIAŁAM204M 600:00:0000:07:4500:17:10.6500:17:10.65+00:00:4210:055,9
5POPIELARSKI Kubuś 2286TKN Tatra teamZAKOPANEM205M 1400:00:0000:08:1000:17:43.4500:17:43.45+00:01:1510:255,8
6SADOWSKI Paweł 2045Janowicki Husarz znaddoliny Bobru w Rudawach Janowickich pułkownik z BolczowaJANOWICE WIELKIEM206M 1500:00:0000:08:0700:17:46.8500:17:46.85+00:01:1810:275,7
7URBAŃCZYK Karol 2081GLIWICEM207M 1600:00:0000:08:1900:17:58.9000:17:58.90+00:01:3010:345,7
8DOMISZEWSKI Ignacy 2308M208M 1700:00:0000:08:0900:18:00.6500:18:00.65+00:01:3210:355,7
9BROJ Marcel 2253BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM209M 1800:00:0000:08:2100:18:12.1000:18:12.10+00:01:4410:425,6
10IZYDOREK Michał 2294Ks SprintMESZNAM2010M 2100:00:0000:08:1700:18:34.7000:18:35.20+00:02:0710:555,5
11GRUND Marek 2022Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM2011M 2600:00:0000:08:4700:19:19.6000:19:19.60+00:02:5111:215,3
12KURKOWSKI Piotr 2310M2012M 2700:00:0000:08:5500:19:24.0500:19:24.05+00:02:5511:245,3
13SAWICKI Kacper 2288TKN Tatra TeamNOWY TARGM2013M 3000:00:0000:09:0400:19:28.3500:19:28.35+00:03:0011:275,2
14SZAFRANEK Paweł 2269USTROŃM2014M 3100:00:0000:08:4700:19:29.5500:19:29.55+00:03:0111:275,2
15STEC Jakub 2129Decathlon BBestGODZISZKAM2015M 3600:00:0000:08:5500:19:34.9000:19:34.90+00:03:0611:305,2
16BOROŃ Dariusz 2262Asics FrontRunner PolandKRAKÓWM2016M 4000:00:0000:08:4600:19:43.1000:19:43.10+00:03:1511:355,2
17ŻOCZEK Szymon 2044Nie Przestawaj MarzyćCZECHOWICE-DZIEDZICEM2017M 4700:00:0000:09:1400:20:09.0000:20:09.00+00:03:4011:515,1
18KNAP Mateusz 2021DYNAFIT / Tuttu.plKATOWICEM2018M 5200:00:0000:09:3000:20:18.2000:20:18.20+00:03:5011:565,0
19ŁUSZCZ Piotr 2206Bravehearts LegionowoLEGIONOWOM2019M 5700:00:0000:09:1000:20:23.9500:20:23.95+00:03:5511:595,0
20KOZIOŁ Kamil 2131G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEM2020M 5900:00:0000:09:2400:20:27.6500:20:27.65+00:03:5912:015,0
21SOBOLA Grzegorz 2138RACIBÓRZM2021M 6400:00:0000:09:2900:20:40.2500:20:40.25+00:04:1212:094,9
22KLONOWSKI Kamil 2289Husaria Race TeamŁAZISKA GÓRNEM2022M 6800:00:0000:09:3300:20:48.7500:20:48.75+00:04:2012:144,9
23GARCORZ Dawid 2084Mafia Team LubliniecDZIELNAM2023M 8200:00:0000:09:2900:21:36.1500:21:36.15+00:05:0812:424,7
24WRZESZCZ Mariusz 2181TMTeamSOBÓTKAM2024M 10200:00:0000:10:1500:22:54.5000:22:54.50+00:06:2613:284,5
25TESZNER Adrian 2108Runteam PawłowiceMIZERÓWM2025M 10500:00:0000:10:2100:23:13.9500:23:13.95+00:06:4513:394,4
26GĘBARA Łukasz 2102OCR TEAM DĘBICARZESZÓWM2026M 10700:00:0000:10:3200:23:49.5000:23:49.50+00:07:2114:004,3
27SWOBODA Tomasz 2265Kurła! Kaj Ta Meta?!SZYMISZÓWM2027M 11400:00:0000:10:4800:24:18.9000:24:18.90+00:07:5014:174,2
28KUPIJAJ Marcin 2023Socios SilesiaKNURÓWM2028M 11900:00:0000:11:1200:25:17.0500:25:17.05+00:08:4814:524,0
29OSTROWSKI Maciej 2275Socios SilesiaKNURÓWM2029M 12000:00:0000:11:1000:25:19.1500:25:19.15+00:08:5114:534,0
30RZEPKA Piotr 2050Sportowy ŚwirŚWIĘTOCHŁOWICEM2030M 12800:00:0000:12:0200:26:11.3000:26:11.30+00:09:4315:243,9
Znaleziono 30 wynik(ów)