ELIMINATOR 2018 - ETAP III
Eliminator 2018
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-11-24
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 392
Wystartowało : 158
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 158
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0.9km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | 1KFala | K-Górnik | 1MFala | M-Górnik | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPolowka
0.9km
   
1BODURKA Krzysztof 2004Alpin Sport TeamNIELEPICEM2000:00:0000:07:35
2GORCZYCA Bartosz 2002Salco Garmin TeamSKOŁYSZYNM2000:00:0000:07:41
3KUBICA Marcin 2009Inov-8 TeamBIELSKO-BIAŁAM2000:00:0000:07:45
4ELANTKOWSKI Jaś 2248TKN Tatra TeamZAKOPANEM2000:00:0000:07:53
5SADOWSKI Paweł 2045Janowicki Husarz znaddoliny Bobru w Rudawach Janowickich pułkownik z BolczowaJANOWICE WIELKIEM2000:00:0000:08:07
6DOMISZEWSKI Ignacy 2308M2000:00:0000:08:09
7POPIELARSKI Kubuś 2286TKN Tatra teamZAKOPANEM2000:00:0000:08:10
8IZYDOREK Michał 2294Ks SprintMESZNAM2000:00:0000:08:17
9URBAŃCZYK Karol 2081GLIWICEM2000:00:0000:08:19
10BROJ Marcel 2253BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM2000:00:0000:08:21
11BOROŃ Dariusz 2262Asics FrontRunner PolandKRAKÓWM2000:00:0000:08:46
12SZAFRANEK Paweł 2269USTROŃM2000:00:0000:08:47
13GRUND Marek 2022Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM2000:00:0000:08:47
14STEC Jakub 2129Decathlon BBestGODZISZKAM2000:00:0000:08:55
15KURKOWSKI Piotr 2310M2000:00:0000:08:55
16SAWICKI Kacper 2288TKN Tatra TeamNOWY TARGM2000:00:0000:09:04
17ŁUSZCZ Piotr 2206Bravehearts LegionowoLEGIONOWOM2000:00:0000:09:10
18ŻOCZEK Szymon 2044Nie Przestawaj MarzyćCZECHOWICE-DZIEDZICEM2000:00:0000:09:14
19KOZIOŁ Kamil 2131G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEM2000:00:0000:09:24
20GARCORZ Dawid 2084Mafia Team LubliniecDZIELNAM2000:00:0000:09:29
21SOBOLA Grzegorz 2138RACIBÓRZM2000:00:0000:09:29
22KNAP Mateusz 2021DYNAFIT / Tuttu.plKATOWICEM2000:00:0000:09:30
23KLONOWSKI Kamil 2289Husaria Race TeamŁAZISKA GÓRNEM2000:00:0000:09:33
24WRZESZCZ Mariusz 2181TMTeamSOBÓTKAM2000:00:0000:10:15
25TESZNER Adrian 2108Runteam PawłowiceMIZERÓWM2000:00:0000:10:21
26GĘBARA Łukasz 2102OCR TEAM DĘBICARZESZÓWM2000:00:0000:10:32
27SWOBODA Tomasz 2265Kurła! Kaj Ta Meta?!SZYMISZÓWM2000:00:0000:10:48
28OSTROWSKI Maciej 2275Socios SilesiaKNURÓWM2000:00:0000:11:10
29KUPIJAJ Marcin 2023Socios SilesiaKNURÓWM2000:00:0000:11:12
30RZEPKA Piotr 2050Sportowy ŚwirŚWIĘTOCHŁOWICEM2000:00:0000:12:02
Znaleziono 30 wynik(ów)