ELIMINATOR 2018 - ETAP III
Eliminator 2018
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-11-24
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 392
Wystartowało : 158
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 158
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | 1KFala | K-Górnik | 1MFala | M-Górnik | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPolowka
0.9km
Czas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1SKUPIEŃ Tomasz 2005LANCKORONAM301M 900:00:0000:07:4700:17:16.5500:17:16.55 10:095,9
2UZNAŃSKI Piotr 2008Euroclear Running TeamKRAKÓWM302M 1000:00:0000:08:0500:17:25.0000:17:25.00+00:00:0810:145,9
3MIŚKIEWICZ Mariusz 2006Biegiem przez ChybieCIESZYNM303M 1100:00:0000:07:5200:17:30.1000:17:30.10+00:00:1310:175,8
4MISIAK Bartosz 2007Alpin Sport TeamCESKY TESINM304M 1300:00:0000:08:0700:17:41.4500:17:41.45+00:00:2410:245,8
5DYCZEK Mariusz 2118Dyczuś TeamZDZIESZOWICEM305M 1900:00:0000:08:2000:18:20.7500:18:20.75+00:01:0410:475,6
6OŚLIZŁO Tomasz 2244XRunnersGORZYCEM306M 2200:00:0000:08:2300:18:46.5000:18:46.50+00:01:2911:025,4
7GAWLAS Dominik 2287CIESZYNM307M 2300:00:0000:08:5200:18:54.7500:18:54.75+00:01:3811:075,4
8DZIERWA Marcin 2176Nowa Huta TeamKRAKÓWM308M 2400:00:0000:08:4300:18:56.3500:18:56.35+00:01:3911:085,4
9GUROŚ Dawid Vegan 2243D&DNOWY TARGM309M 2800:00:0000:08:4200:19:26.8000:19:26.80+00:02:1011:255,2
10STANEK Piotr 2295SANDOMIERZM3010M 2900:00:0000:08:5000:19:27.4000:19:27.40+00:02:1011:265,2
11KUBACZKA Grzegorz 2196www.ag-architekci.plSKOCZÓWM3011M 3200:00:0000:08:5100:19:29.7000:19:29.70+00:02:1311:275,2
11KAŁUŻA Jerzy 2211SKOCZÓWM3012M 3300:00:0000:08:5100:19:29.7000:19:29.70+00:02:1311:275,2
13ŻUCHOWSKI Daniel 2153MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWM3013M 3500:00:0000:08:5300:19:34.0000:19:34.00+00:02:1711:305,2
14KOCHEL Paweł 2167KOWARYM3014M 3700:00:0000:08:5200:19:36.4000:19:36.40+00:02:1911:315,2
15ŁUKASIK Andrzej 2146Sportkonsulting TeamJANÓW LUBELSKIM3015M 3800:00:0000:08:5200:19:39.2000:19:39.20+00:02:2211:335,2
16TARGOSZ Michał 2260ITMBW KRAKÓWKRAKÓWM3016M 4400:00:0000:09:1300:20:05.4000:20:05.40+00:02:4811:485,1
17JAKUBAS Grzegorz 2302KL CzantoriaBIELSKO-BIAŁAM3017M 4800:00:0000:09:0700:20:10.3000:20:10.30+00:02:5311:515,1
18SZCZYPKA Bartosz 2038SOSNOWIECM3018M 5000:00:0000:09:1600:20:13.4500:20:13.45+00:02:5611:535,0
19CHODOROWSKI Krzysztof 2105Przedwojewski Mountain TeamWROCŁAWM3019M 5100:00:0000:09:1600:20:15.5500:20:15.55+00:02:5911:545,0
20KUŚMIERSKI Michał 2033BBRunners/UBSBIELSKO-BIAŁAM3020M 5300:00:0000:09:3200:20:19.6000:20:19.60+00:03:0311:575,0
21KOS Tomasz 2285Państwowa Straż Pożarna BytomTYCHYM3021M 5500:00:0000:09:2700:20:21.2500:20:21.25+00:03:0411:585,0
22CHRAPKIEWICZ Michał 2121SBD Energetyk RybnikCIESZYNM3022M 5800:00:0000:09:3800:20:24.9500:20:24.95+00:03:0812:005,0
23OSIEJEWSKI Marcin 2188WILKOWICEM3023M 6000:00:0000:09:3200:20:29.0500:20:29.05+00:03:1212:025,0
24URBAN Wiktor 2175Night Runners ZabrzeZABRZEM3024M 6200:00:0000:09:3600:20:38.7000:20:38.70+00:03:2212:084,9
25PALIWODA Grzegorz 2249ZABRZEM3025M 6500:00:0000:09:4100:20:44.1500:20:44.15+00:03:2712:114,9
26TOKAREWICZ Damian 2059ZebryZEBRZYDOWICEM3026M 7100:00:0000:09:3000:21:01.6500:21:01.65+00:03:4512:214,9
27KAŁUŻNY Adam 2186Socios Silesia RaceRUDA ŚLĄSKAM3027M 7500:00:0000:09:3500:21:13.6000:21:13.60+00:03:5712:284,8
28GÓRSKI Jakub 2172CZECHOWICE-DZIEDZICEM3028M 7600:00:0000:09:4600:21:17.3500:21:17.35+00:04:0012:314,8
29LIPA Piotr 2103OCR Team DębicaŻYRAKÓWM3029M 7700:00:0000:09:3000:21:18.4500:21:18.45+00:04:0112:314,8
30BAZYL Adam 2156BremboDĄBROWA GÓRNICZAM3030M 7900:00:0000:09:4200:21:27.7500:21:27.75+00:04:1112:374,8
31OWERKO Tomasz 2309M3031M 8100:00:0000:09:3100:21:34.0500:21:34.05+00:04:1712:414,7
32MALINOWSKI Przemysław 2122KSAWERÓWM3032M 8300:00:0000:09:4400:21:42.7000:21:42.70+00:04:2612:454,7
33SZKODA Dariusz 2042SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM3033M 8500:00:0000:09:4800:21:44.7500:21:44.75+00:04:2812:474,7
34KAŹMIERCZAK Sławomir 2280fastandlight.pl, ŁGGŁAZISKA GÓRNEM3034M 8600:00:0000:09:5000:21:46.0500:21:46.05+00:04:2912:484,7
35MAZUR Damian 2053SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM3035M 8800:00:0000:09:5200:21:49.3000:21:49.30+00:04:3212:504,7
36BYRTEK Kamil 2013www.ekoidea.sklep.plWĘGIERSKA GÓRKAM3036M 8900:00:0000:09:4600:21:51.4000:21:51.40+00:04:3412:514,7
37STOPA Michał 2268MarcinŚwiercTEAMTYCHYM3037M 9100:00:0000:10:1700:22:04.0000:22:04.00+00:04:4712:584,6
38NIESLON Mare 2127AKMB Pedziwiatr GliwiceGLIWICEM3038M 9200:00:0000:09:4900:22:12.5000:22:12.50+00:04:5513:034,6
39TRACZ Łukasz 2087www.treningfizjoterapia.plRADYMNOM3039M 9300:00:0000:10:0200:22:16.0500:22:16.05+00:04:5913:054,6
40BRÓG Wojciech 2101OLKUSZM3040M 9400:00:0000:09:3700:22:22.3500:22:22.35+00:05:0513:094,6
41TOMCZYK Tomasz 2271ZABRZEM3041M 9600:00:0000:10:0700:22:35.4500:22:35.45+00:05:1813:174,5
42SZALA Krzysztof 2212biegamgdziechce.plŁAZISKA GÓRNEM3042M 9700:00:0000:10:0400:22:36.5500:22:36.55+00:05:2013:174,5
43WRÓBLEWSKI Kamil 2254PIASECZNOM3043M 9900:00:0000:10:1500:22:46.7500:22:46.75+00:05:3013:234,5
44KUBERA Dawid 2276alwaysinmotion.plTYCHYM3044M 10000:00:0000:10:0000:22:53.2000:22:53.20+00:05:3613:274,5
45KRAJEWSKI Maciej 2151KIELCEM3045M 10300:00:0000:10:3200:23:04.8500:23:04.85+00:05:4813:344,4
46GIŻYŃSKI Damian 2032Kolejarz Best For YouJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3046M 10800:00:0000:10:3000:23:58.3500:23:58.35+00:06:4114:054,3
47SMUDA Krzysztof 2207TYCHYM3047M 10900:00:0000:10:3300:24:04.4500:24:04.45+00:06:4714:094,2
48KRZEMIŃSKI Tomasz 2228DZIERŻONIÓWM3048M 11000:00:0000:11:2000:24:05.9500:24:05.95+00:06:4914:104,2
49ŚWIŃCZYK Marcin 2227Grupa KryzysGODZISZKAM3049M 11100:00:0000:10:4900:24:09.6000:24:09.60+00:06:5314:124,2
50BARANOWSKI Marcin 2315M3050M 11300:00:0000:11:1100:24:18.7500:24:18.75+00:07:0214:174,2
51DUDZIK Łukasz 2242Góral biegaKAMIENICAM3051M 11500:00:0000:10:4200:24:42.4500:24:42.45+00:07:2514:314,1
52MIKULSKI Michał 2261GREMI BOCHNIABOCHNIAM3052M 11600:00:0000:11:1000:24:42.7000:24:42.70+00:07:2614:314,1
53DUTKIEWICZ Leszek 2182KATOWICEM3053M 11800:00:0000:11:2000:25:01.1000:25:01.10+00:07:4414:424,1
54MORAWIEC Marek 2043Szakal TeamCIESZYNM3054M 12100:00:0000:11:3600:25:21.4500:25:21.45+00:08:0414:544,0
55MORAWSKI Grzegorz 2049trener24h.com.plWARSZAWAM3055M 12500:00:0000:11:5200:25:49.0500:25:49.05+00:08:3215:114,0
Znaleziono 55 wynik(ów)