ELIMINATOR 2018 - ETAP III
Eliminator 2018
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-11-24
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 392
Wystartowało : 158
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 158
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0.9km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | 1KFala | K-Górnik | 1MFala | M-Górnik | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPolowka
0.9km
   
1SKUPIEŃ Tomasz 2005LANCKORONAM3000:00:0000:07:47
2MIŚKIEWICZ Mariusz 2006Biegiem przez ChybieCIESZYNM3000:00:0000:07:52
3UZNAŃSKI Piotr 2008Euroclear Running TeamKRAKÓWM3000:00:0000:08:05
4MISIAK Bartosz 2007Alpin Sport TeamCESKY TESINM3000:00:0000:08:07
5DYCZEK Mariusz 2118Dyczuś TeamZDZIESZOWICEM3000:00:0000:08:20
6OŚLIZŁO Tomasz 2244XRunnersGORZYCEM3000:00:0000:08:23
7GUROŚ Dawid Vegan 2243D&DNOWY TARGM3000:00:0000:08:42
8DZIERWA Marcin 2176Nowa Huta TeamKRAKÓWM3000:00:0000:08:43
9STANEK Piotr 2295SANDOMIERZM3000:00:0000:08:50
10KUBACZKA Grzegorz 2196www.ag-architekci.plSKOCZÓWM3000:00:0000:08:51
10KAŁUŻA Jerzy 2211SKOCZÓWM3000:00:0000:08:51
12ŁUKASIK Andrzej 2146Sportkonsulting TeamJANÓW LUBELSKIM3000:00:0000:08:52
13KOCHEL Paweł 2167KOWARYM3000:00:0000:08:52
14GAWLAS Dominik 2287CIESZYNM3000:00:0000:08:52
15ŻUCHOWSKI Daniel 2153MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWM3000:00:0000:08:53
16JAKUBAS Grzegorz 2302KL CzantoriaBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:09:07
17TARGOSZ Michał 2260ITMBW KRAKÓWKRAKÓWM3000:00:0000:09:13
18SZCZYPKA Bartosz 2038SOSNOWIECM3000:00:0000:09:16
19CHODOROWSKI Krzysztof 2105Przedwojewski Mountain TeamWROCŁAWM3000:00:0000:09:16
20KOS Tomasz 2285Państwowa Straż Pożarna BytomTYCHYM3000:00:0000:09:27
21TOKAREWICZ Damian 2059ZebryZEBRZYDOWICEM3000:00:0000:09:30
22LIPA Piotr 2103OCR Team DębicaŻYRAKÓWM3000:00:0000:09:30
23OWERKO Tomasz 2309M3000:00:0000:09:31
24KUŚMIERSKI Michał 2033BBRunners/UBSBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:09:32
25OSIEJEWSKI Marcin 2188WILKOWICEM3000:00:0000:09:32
26KAŁUŻNY Adam 2186Socios Silesia RaceRUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:09:35
27URBAN Wiktor 2175Night Runners ZabrzeZABRZEM3000:00:0000:09:36
28BRÓG Wojciech 2101OLKUSZM3000:00:0000:09:37
29CHRAPKIEWICZ Michał 2121SBD Energetyk RybnikCIESZYNM3000:00:0000:09:38
30PALIWODA Grzegorz 2249ZABRZEM3000:00:0000:09:41
31BAZYL Adam 2156BremboDĄBROWA GÓRNICZAM3000:00:0000:09:42
32MALINOWSKI Przemysław 2122KSAWERÓWM3000:00:0000:09:44
33BYRTEK Kamil 2013www.ekoidea.sklep.plWĘGIERSKA GÓRKAM3000:00:0000:09:46
34GÓRSKI Jakub 2172CZECHOWICE-DZIEDZICEM3000:00:0000:09:46
35SZKODA Dariusz 2042SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:09:48
36NIESLON Mare 2127AKMB Pedziwiatr GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:09:49
37KAŹMIERCZAK Sławomir 2280fastandlight.pl, ŁGGŁAZISKA GÓRNEM3000:00:0000:09:50
38MAZUR Damian 2053SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:09:52
39KUBERA Dawid 2276alwaysinmotion.plTYCHYM3000:00:0000:10:00
40TRACZ Łukasz 2087www.treningfizjoterapia.plRADYMNOM3000:00:0000:10:02
41SZALA Krzysztof 2212biegamgdziechce.plŁAZISKA GÓRNEM3000:00:0000:10:04
42TOMCZYK Tomasz 2271ZABRZEM3000:00:0000:10:07
43WRÓBLEWSKI Kamil 2254PIASECZNOM3000:00:0000:10:15
44STOPA Michał 2268MarcinŚwiercTEAMTYCHYM3000:00:0000:10:17
45GIŻYŃSKI Damian 2032Kolejarz Best For YouJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3000:00:0000:10:30
46KRAJEWSKI Maciej 2151KIELCEM3000:00:0000:10:32
47SMUDA Krzysztof 2207TYCHYM3000:00:0000:10:33
48DUDZIK Łukasz 2242Góral biegaKAMIENICAM3000:00:0000:10:42
49ŚWIŃCZYK Marcin 2227Grupa KryzysGODZISZKAM3000:00:0000:10:49
50MIKULSKI Michał 2261GREMI BOCHNIABOCHNIAM3000:00:0000:11:10
51BARANOWSKI Marcin 2315M3000:00:0000:11:11
52KRZEMIŃSKI Tomasz 2228DZIERŻONIÓWM3000:00:0000:11:20
53DUTKIEWICZ Leszek 2182KATOWICEM3000:00:0000:11:20
54MORAWIEC Marek 2043Szakal TeamCIESZYNM3000:00:0000:11:36
55MORAWSKI Grzegorz 2049trener24h.com.plWARSZAWAM3000:00:0000:11:52
Znaleziono 55 wynik(ów)