ELIMINATOR 2018 - ETAP III
Eliminator 2018
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-11-24
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 392
Wystartowało : 158
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 158
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0.9km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | 1KFala | K-Górnik | 1MFala | M-Górnik | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPolowka
0.9km
   
1BIERNAWSKI Piotr 2010ATTIQ Team/SalmingNOWY TARGM4000:00:0000:07:51
2FARON Robert 2001Salco Garmin TeamZALESIEM4000:00:0000:07:57
3JAWORSKI Zbigniew 2292KLUSZKOWCEM4000:00:0000:07:59
4KOŃ Piotr 2003ALPIN SPORT TEAMRĘCZNOM4000:00:0000:08:04
5KASZYCA Paweł 2305RYBNIKM4000:00:0000:08:11
6ATANASOW ANCEW Dawid 2082D&DNOWY TARGM4000:00:0000:08:18
7BUCZYŃSKI Adam 2025Non Stop TrailKRAKOWM4000:00:0000:08:48
8FIJAK Jan 2210SIENNAM4000:00:0000:08:57
9KALITA Arek 2233KAMAKBIELSKO-BIAŁAM4000:00:0000:08:57
10GALMAN Adam 2214GLIWICEM4000:00:0000:08:58
11PORĘBSKI Rafał 2158Evil TeamZAWADAM4000:00:0000:09:11
12SNARSKI Dariusz 2120URTICA TEAMKATOWICEM4000:00:0000:09:17
13KIEŁTYKA Zbigniew 2221KW GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:09:25
14SOKOŁOWSKI Marek 2014Alpin Sport TeamMYSŁOWICE-WESOŁAM4000:00:0000:09:27
15LUBOSZ Dariusz 2236NGB KłobuckSZARLEJKAM4000:00:0000:09:28
16SMOLEŃ Jarosław 2259MYSLOWICEM4000:00:0000:09:28
17WRÓBLEWSKI Jan 2317M4000:00:0000:09:30
18BADURA Adam 2173Forma Wodzisław ŚląskiRYBNIKM4000:00:0000:09:35
19WASZTYL Tomasz 2110BIELSKO-BIAŁAM4000:00:0000:09:36
20DŁUŻNIEWSKI Jacek 2209UltrasFCBBIELSKO-BIAŁAM4000:00:0000:09:39
21KOWALCZYK Paweł 2060KęckieHarpaganyKĘTYM4000:00:0000:09:45
22ŚCIESZKA Wojciech 216813 elt Kraków - BaliceKRAKÓWM4000:00:0000:09:51
23GRZYBEK Antoni 2246PIERŚCIECM4000:00:0000:10:04
24BUKOWSKI Marek 2272BYTOMM4000:00:0000:10:04
25THIER Dominik 2283WARSZAWAM4000:00:0000:10:05
26SAWICKI Szymon 2222TKN Tatra TeamNOWY TARGM4000:00:0000:10:23
27CHOJNACKI Grzegorz 2162Dziady OCRZIELONKAM4000:00:0000:10:34
28GLEISNER Tomasz 2200Ekipa z TarnowaTARNÓW, POLANDM4000:00:0000:10:38
29GWÓŹDŹ Michał 2065#czeladzbiegaCZELADŹM4000:00:0000:11:07
30SZEWCZYK Damian 2215JEJKOWICEM4000:00:0000:11:13
31WĘGLARZ Waldemar 2293Extreme Club RabkaRABKA-ZDRÓJM4000:00:0000:11:25
32DORNICKI Tomasz 2304M4000:00:0000:11:35
33BEDNARZ Sebastian 2066OTM. bOTMUCHÓWM4000:00:0000:11:40
34STELMASZCZYK Bartłomiej 2070Scout TaemCZĘSTOCHOWAM4000:00:0000:12:01
35SKRZECZYŃSKI Sławomir 2290Hej, jak ta sarna!RABKA-ZDRÓJM4000:00:0000:14:17
Znaleziono 35 wynik(ów)