ELIMINATOR 2018 - ETAP IV

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-11-24
Miejsce:
Ustroń
Dystans:
1.7 km
Zgłoszonych:
384
Wystartowało:
304
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
304
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | 1KFala | K-Górnik | 1MFala | M-Górnik | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M0.9kmCzas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BODURKA Krzysztof 2004ALPIN SPORT TEAMNIELEPICEM201M 100:07:4000:16:28.9500:16:28.95 9:416.2
2JAWORSKI Zbigniew 2292KLUSZKOWCEM401M 200:07:4600:16:42.7000:16:42.70+00:00:139:496.1
3BIERNAWSKI Piotr 2010ATTIQ TEAM/SALMINGNOWY TARGM402M 300:07:4800:16:55.6000:16:55.60+00:00:269:576
4ELANTKOWSKI Jaś 2248TKN TATRA TEAMZAKOPANEM202M 400:07:5500:17:07.2000:17:07.20+00:00:3810:046
5KASZYCA Paweł 2305RYBNIKM403M 500:08:1200:17:14.3500:17:14.35+00:00:4510:085.9
6OŚLIZŁO Tomasz 2244XRUNNERSGORZYCEM301M 600:08:0700:17:18.8000:17:18.80+00:00:4910:105.9
7UZNAŃSKI Piotr 2008EUROCLEAR RUNNING TEAMKRAKÓWM302M 700:08:0600:17:29.2000:17:29.20+00:01:0010:175.8
8KUBACZKA Grzegorz 2196WWW.AG-ARCHITEKCI.PLSKOCZÓWM303M 800:07:5800:17:33.3500:17:33.35+00:01:0410:195.8
9POPIELARSKI Kubuś 2286TKN TATRA TEAMZAKOPANEM203M 900:08:2100:17:38.1000:17:38.10+00:01:0910:225.8
10GORCZYCA Bartosz 2002SALCO GARMIN TEAMSKOŁYSZYNM204M 1000:07:4700:17:40.8500:17:40.85+00:01:1110:235.8
11SADOWSKI Paweł 2045JANOWICKI HUSARZ ZNADDOLINY BOBRU W RUDAWACH JANOWICKICH PUŁKOWNIK Z BOLCZOWAJANOWICE WIELKIEM205M 1100:08:1100:17:46.0000:17:46.00+00:01:1710:275.7
12MISIAK Bartosz 2007ALPIN SPORT TEAMCESKY TESINM304M 1200:08:2400:17:48.4000:17:48.40+00:01:1910:285.7
13KUBICA Marcin 2009INOV-8 TEAMBIELSKO-BIAŁAM206M 1300:08:0800:17:49.2500:17:49.25+00:01:2010:285.7
14FARON Robert 2001SALCO GARMIN TEAMZALESIEM404M 1400:08:0500:17:52.1000:17:52.10+00:01:2310:305.7
15JANUSZYK Iwona 1005ATTIQ ALE TEAM/KS KANDAHAROŚWIĘCIMK201K 100:08:1500:17:52.5500:17:52.55+00:01:2310:305.7
16ATANASOW ANCEW Dawid 2082D&DNOWY TARGM405M 1500:08:1600:17:57.8000:17:57.80+00:01:2810:335.7
17KOŃ Piotr 2003ALPIN SPORT TEAMRĘCZNOM406M 1600:08:0700:18:03.9000:18:03.90+00:01:3410:375.7
18KAŁUŻA Jerzy 2211SKOCZÓWM305M 1700:08:2200:18:04.9500:18:04.95+00:01:3610:375.6
19MIŚKIEWICZ Mariusz 2006BIEGIEM PRZEZ CHYBIECIESZYNM306M 1800:07:5300:18:14.6000:18:14.60+00:01:4510:435.6
20URBAŃCZYK Karol 2081GLIWICEM207M 1900:08:3700:18:25.1500:18:25.15+00:01:5610:505.5
21DZIERWA Marcin 2176NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM307M 2000:08:3800:18:35.0000:18:35.70+00:02:0610:555.5
22SKUPIEŃ Tomasz 2005LANCKORONAM308M 2100:08:0800:18:45.1000:18:45.10+00:02:1611:015.4
23BROJ Marcel 2253BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM208M 2200:08:2800:18:49.0000:18:49.00+00:02:2011:045.4
24STEC Jakub 2129DECATHLON BBESTGODZISZKAM209M 2300:08:1600:18:55.4000:18:55.40+00:02:2611:075.4
25DOMISZEWSKI Ignacy 2308M2010M 2400:08:4600:19:00.5500:19:00.55+00:02:3111:105.4
26STANEK Piotr 2295SANDOMIERZM309M 2500:08:5300:19:06.6000:19:06.60+00:02:3711:145.3
27DYCZEK Mariusz 2118DYCZUŚ TEAMZDZIESZOWICEM3010M 2600:08:4000:19:18.0500:19:18.05+00:02:4911:215.3
28GAWLAS Dominik 2287CIESZYNM3011M 2700:09:0000:19:23.6000:19:23.60+00:02:5411:245.3
29ŻUCHOWSKI Daniel 2153MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWM3012M 2800:08:5600:19:35.0000:19:35.00+00:03:0611:315.2
30GRUND Marek 2022MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM2011M 2900:09:0600:19:41.0000:19:41.00+00:03:1211:345.2
31ŁUSZCZ Piotr 2206BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOM2012M 3000:08:5900:19:45.4000:19:45.40+00:03:1611:375.2
32KALITA Arek 2233KAMAKBIELSKO-BIAŁAM407M 3100:09:1400:19:55.2000:19:55.20+00:03:2611:425.1
33KOCHEL Paweł 2167KOWARYM3013M 3200:09:0200:19:58.8500:19:58.85+00:03:2911:445.1
34GALMAN Adam 2214GLIWICEM408M 3300:09:0800:20:03.1500:20:03.15+00:03:3411:475.1
35KIEŁTYKA Zbigniew 2221KW GLIWICEGLIWICEM409M 3400:09:2700:20:15.7000:20:15.70+00:03:4611:545
36KURKOWSKI Piotr 2310M2013M 3500:09:0300:20:20.4000:20:20.40+00:03:5111:575
37SOKOŁOWSKI Marek 2014ALPIN SPORT TEAMMYSŁOWICE-WESOŁAM4010M 3600:09:2700:20:25.7500:20:25.75+00:03:5612:005
38KNAP Mateusz 2021DYNAFIT / TUTTU.PLKATOWICEM2014M 3700:09:1800:20:29.7500:20:29.75+00:04:0012:025
39ŁUKASIK Andrzej 2146SPORTKONSULTING TEAMJANÓW LUBELSKIM3014M 3800:09:0900:20:31.6500:20:31.65+00:04:0212:045
40FIJAK Jan 2210SIENNAM4011M 3900:09:1500:20:42.6000:20:42.60+00:04:1312:104.9
41MAGIERA Janusz 2015FORMA WODZISŁAW ŚLAWODZISŁAW ŚLĄSKIM501M 4000:09:2600:20:42.9000:20:42.90+00:04:1312:104.9
42BOROŃ Dariusz 2262ASICS FRONTRUNNER POLANDKRAKÓWM2015M 4100:09:0700:20:45.9500:20:45.95+00:04:1712:124.9
43GUROŚ Dawid Vegan 2243D&DNOWY TARGM3015M 4200:09:0600:20:47.1000:20:47.10+00:04:1812:134.9
44SNARSKI Dariusz 2120URTICA TEAMKATOWICEM4012M 4300:09:3500:20:48.1000:20:48.10+00:04:1912:144.9
45BUCZYŃSKI Adam 2025NON STOP TRAILKRAKOWM4013M 4400:09:1400:20:48.5000:20:48.50+00:04:1912:144.9
46WITOWSKA Mirosława 1004SALCO GARMIN TEAMZAKOPANEK202K 200:09:2600:20:49.4000:20:49.40+00:04:2012:144.9
47KUŚMIERSKI Michał 2033BBRUNNERS/UBSBIELSKO-BIAŁAM3016M 4500:09:3500:20:53.9000:20:53.90+00:04:2412:174.9
48SZAFRANEK Paweł 2269USTROŃM2016M 4600:09:1800:20:57.1500:20:57.15+00:04:2812:194.9
49WYWŁOKA Paulina 1003SALCO GARMIN TEAMWIERZBNAK203K 300:09:3400:21:03.1500:21:03.15+00:04:3412:224.8
50KOZIOŁ Kamil 2131G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICEMICHAŁOWICEM2017M 4700:09:1000:21:10.4500:21:10.45+00:04:4112:274.8
51SMOLEŃ Jarosław 2259MYSLOWICEM4014M 4800:09:5000:21:17.5000:21:17.50+00:04:4812:314.8
52FERENC Janusz 2011UKS LUDWIKOWICELUDWIKOWICE KŁ.M601M 4900:09:4400:21:20.3500:21:20.35+00:04:5112:324.8
53WRÓBLEWSKI Jan 2317M4015M 5000:09:4600:21:22.3500:21:22.35+00:04:5312:344.8
54KOS Tomasz 2285PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA BYTOMTYCHYM3017M 5100:09:5400:21:25.4000:21:25.40+00:04:5612:354.8
55PORĘBSKI Rafał 2158EVIL TEAMZAWADAM4016M 5200:09:4400:21:33.8000:21:33.80+00:05:0412:404.7
56BADURA Adam 2173FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIRYBNIKM4017M 5300:09:5700:21:45.3500:21:45.35+00:05:1612:474.7
57SKALSKA Anna 1007FESTIWAL BIEGOWY KRYNICA ZDRÓJBYTOMK301K 400:10:0400:21:49.5000:21:49.50+00:05:2012:504.7
58SZCZYPKA Bartosz 2038SOSNOWIECM3018M 5400:09:5500:21:53.8500:21:53.85+00:05:2412:524.7
59IZYDOREK Michał 2294KS SPRINTMESZNAM2018M 5500:08:5100:22:01.6000:22:01.60+00:05:3212:574.6
60JAKUBAS Grzegorz 2302KL CZANTORIABIELSKO-BIAŁAM3019M 5600:09:5600:22:09.5000:22:09.50+00:05:4013:014.6
61ZYCH Katarzyna 1054BONNIE & CLYDETARNÓWK302K 500:10:1000:22:17.8000:22:17.80+00:05:4813:064.6
62PALIWODA Grzegorz 2249ZABRZEM3020M 5700:10:1000:22:23.2000:22:23.20+00:05:5413:104.6
63KWIATKOWSKA Kinga 1006ALPIN SPORT TEAMKRAKÓWK303K 600:10:3800:22:26.9500:22:26.95+00:05:5813:114.5
64BROL Dominika 1014ENDURANCE TEAMSIEMIANOWICE ŚLASKIEK304K 700:10:1500:22:28.6500:22:28.65+00:05:5913:124.5
65TARGOSZ Michał 2260ITMBW KRAKÓWKRAKÓWM3021M 5800:10:1900:22:32.2000:22:32.20+00:06:0313:154.5
66CHODOROWSKI Krzysztof 2105PRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAMWROCŁAWM3022M 5900:10:0400:22:37.9500:22:37.95+00:06:0913:184.5
67PYTEL Janusz 2311M602M 6000:10:2500:22:49.9000:22:49.90+00:06:2013:254.5
68ZATORSKA Izabela 1002ALPIN SPORT TEAMWROCANKAK501K 800:10:2600:23:02.1500:23:02.15+00:06:3313:324.4
69OSIEJEWSKI Marcin 2188WILKOWICEM3023M 6100:10:2200:23:09.9500:23:09.95+00:06:4113:374.4
70GOMOŁYSEK Kinga 1001MATNER RUNNING TEAMGŁUCHOŁAZYK305K 900:10:3100:23:15.2500:23:15.25+00:06:4613:404.4
71MAMALA Justyna 1019KRAKÓWK204K 1000:10:3400:23:29.2000:23:29.20+00:07:0013:484.3
72ŻOCZEK Szymon 2044NIE PRZESTAWAJ MARZYĆCZECHOWICE-DZIEDZICEM2019M 6200:10:2900:23:44.5000:23:44.50+00:07:1513:574.3
73DOMISZEWSKA Maria 1070K502K 1100:10:1300:23:48.4500:23:48.45+00:07:1914:004.3
74LORENS Magdalena 1035G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICEMICHAŁOWICEK205K 1200:10:4000:23:53.1500:23:53.15+00:07:2414:024.3
75BOLECHOWSKA Dominika 1072K401K 1300:10:5700:24:03.4500:24:03.45+00:07:3414:084.2
76CHRAPKIEWICZ Michał 2121SBD ENERGETYK RYBNIKCIESZYNM3024M 6300:11:0100:24:16.7000:24:16.70+00:07:4714:164.2
77SZATANIK Zbigniew 2219UJSOŁYM502M 6400:10:1000:24:47.2000:24:47.20+00:08:1814:344.1
78SOBOLA Grzegorz 2138RACIBÓRZM2020M 6500:10:4400:25:01.3000:25:01.30+00:08:3214:424.1
79GARCZYŃSKA-WĄS Bogusława 1050WM TRISELFZIELONKIK402K 1400:11:2000:25:28.5500:25:28.55+00:08:5914:584
80URBAN Wiktor 2175NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM3025M 6600:11:5900:25:31.9000:25:31.90+00:09:0215:004
81LANGE Beata 1063BIŁGORAJ BIEGABIŁGORAJK403K 1500:12:0800:28:04.5000:28:04.50+00:11:3516:303.6
82MENDECKA Michalina 1065MOSIR ŁAZISKA GÓRNE/1 SECOND TEAMŁAZISKA GÓRNEK206K 16597:22:27.5597:22:27.5+597:05:321083:470
83BARCZUK Anna 1069WISŁAK207K 17597:25:33.8597:25:33.8+597:08:321085:370
84SZWED Renata 1066ZFCZECHOWICE - DZIEDZICEK404K 18597:25:51.0597:25:51.0+597:08:321085:470
85BONDARA Sylwia 1008JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK306K 19597:26:06.6597:26:06.6+597:09:321085:560
86REDZIK Dorota 1031ENDURANCE TEAMPIEKARY SLĄSKIEK307K 20597:26:09.4597:26:09.4+597:09:321085:580
87KONDRATIUK Ira 1059BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓWBIELSKO-BIAŁAK208K 21597:26:17.0597:26:17.0+597:09:321086:020
88MĄCZKA Krystyna 1009OTK RZEŹNIKGLIWICEK601K 22597:27:40.0597:27:40.0+597:10:321086:510
89GUZIAK Irena 10414NOWY TARGK405K 23597:27:49.7597:27:49.7+597:10:321086:570
90PASULA Katarzyna 1062TARNÓWK406K 24597:28:32.8597:28:32.8+597:11:321087:220
91KLIMOSZ Edyta 1045LECYMY DURŚISTEBNAK209K 25597:29:24.1597:29:24.1+597:12:321087:520
92OLESZEK Magdalena 1020#CZELADŹBIEGACZELADŹK308K 26597:29:25.6597:29:25.6+597:12:321087:530
93PINTSCHER Paulina 1064RABKA-ZDRÓJK309K 27597:30:21.0597:30:21.0+597:13:321088:260
94BACIA Ewa 1016LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK3010K 28597:30:23.5597:30:23.5+597:13:321088:270
95JURECZKO Joanna 1047LECYMY DURŚBYTOMK2010K 29597:30:30.7597:30:30.7+597:13:321088:310
96LISOWSKA Kamila 1039LEŚNE RUN/NIGHT RUNNERSZABRZEK3011K 30597:30:58.3597:30:58.3+597:13:321088:480
97ŻEBROWSKA Jolanta 1033POTRENUJEMY, CHEMIK NOXY PUŁAWY, UMCS BIEGAPUŁAWYK407K 31597:31:07.4597:31:07.4+597:14:321088:530
98ADAMUS Klaudia 1036KRAKÓWK3012K 32597:31:17.9597:31:17.9+597:14:321088:590
99GAJEWSKA Agnieszka 1023RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKK408K 33597:31:19.3597:31:19.3+597:14:321089:000
100SKOŁUBOWICZ Marzena 1028LECEBOCHCEWAŁBRZYCHK3013K 34597:31:24.3597:31:24.3+597:14:321089:030
101KAROLCZAK Joanna 1030GOGGLE PAE TEAM/SREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRYTARNOWSKIE GÓRYK409K 35597:31:36.8597:31:36.8+597:14:321089:100
102KUMIĘGA Joanna 1029WKURW_TEAMMYSŁOWICEK3014K 36597:32:17.4597:32:17.4+597:15:321089:340
103WAŁĘGA-ROSTEK Małgorzata 1052ULTRAMĘKIKOSZYCE WIEKIEK4010K 37597:32:24.9597:32:24.9+597:15:321089:380
104PAZDERSKA-KIPIEL Agnieszka 1015EVIL TEAMOSIECZANYK3015K 38597:32:37.0597:32:37.0+597:15:321089:460
105PIWKO Anna 1057HUSARIA RACE TEAMCZECHOWICE-DZIEDZICEK3016K 39597:33:23.4597:33:23.4+597:16:321090:130
106POPĘDA Paulina 1010HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECK3017K 40597:33:34.1597:33:34.1+597:16:321090:200
107STAROWICZ Małgorzata 1071K4011K 41597:33:56.3597:33:56.3+597:16:321090:320
108KASZTELAN-HUNIA Ewa 1025BYTOMK4012K 42597:34:16.2597:34:16.2+597:17:321090:440
109SZAFARZ Sabina 1053LECYMY DURŚPIEKARY ŚLK3018K 43597:34:25.1597:34:25.1+597:17:321090:500
110SZOŁTYSIK Barbara 1040LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK3019K 44597:34:27.4597:34:27.4+597:17:321090:510
111PISOWŁODZKA Dagmara 1048DĄBROWA GORNICZAK4013K 45597:37:04.5597:37:04.5+597:20:321092:230
112BRANC Diana 1021WISŁAK2011K 46597:38:22.4597:38:22.4+597:21:321093:090
113OGAZA Anna 1049SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK3020K 47597:39:07.0597:39:07.0+597:22:321093:350
114SAWICKI Kacper 2288TKN TATRA TEAMNOWY TARGM2021M 67597:49:24.8597:49:24.8+597:32:321099:380
115BYRTEK Kamil 2013WWW.EKOIDEA.SKLEP.PLWĘGIERSKA GÓRKAM3026M 68597:50:07.0597:50:07.0+597:33:321100:040
116SAWICKI Szymon 2222TKN TATRA TEAMNOWY TARGM4018M 69597:50:51.5597:50:51.5+597:33:321100:300
117NOSALIK Marek 2170MTAŻYWIECM503M 70597:50:57.1597:50:57.1+597:33:321100:330
118TOKAREWICZ Damian 2059ZEBRYZEBRZYDOWICEM3027M 71597:51:04.1597:51:04.1+597:34:321100:370
119DUDZIK Łukasz 2242GÓRAL BIEGAKAMIENICAM3028M 72597:51:33.0597:51:33.0+597:34:321100:540
120MALINOWSKI Przemysław 2122KSAWERÓWM3029M 73597:51:37.6597:51:37.6+597:34:321100:570
121SZTEFKO Józef 2171KOZYM504M 74597:51:39.3597:51:39.3+597:34:321100:580
122TRACZ Łukasz 2087WWW.TRENINGFIZJOTERAPIA.PLRADYMNOM3030M 75597:51:40.4597:51:40.4+597:34:321100:580
123GARCORZ Dawid 2084MAFIA TEAM LUBLINIECDZIELNAM2022M 76597:51:41.5597:51:41.5+597:34:321100:590
124WRÓBLEWSKI Kamil 2254PIASECZNOM3031M 77597:51:43.4597:51:43.4+597:34:321101:000
125PROKSA Robert 2157CHROMIK MYSŁOWICEMYŁOWICEM505M 78597:51:49.2597:51:49.2+597:34:321101:040
126HAZUKA Ireneusz 2252SZAREM3032M 79597:51:55.1597:51:55.1+597:34:321101:070
127STOPA Michał 2268MARCINŚWIERCTEAMTYCHYM3033M 80597:52:02.3597:52:02.3+597:35:321101:110
128KAŁUŻNY Adam 2186SOCIOS SILESIA RACERUDA ŚLĄSKAM3034M 81597:52:04.6597:52:04.6+597:35:321101:120
129NIESLON Mare 2127AKMB PEDZIWIATR GLIWICEGLIWICEM3035M 82597:52:12.3597:52:12.3+597:35:321101:170
130DŁUŻNIEWSKI Jacek 2209ULTRASFCBBIELSKO-BIAŁAM4019M 83597:52:12.7597:52:12.7+597:35:321101:170
131CHOJNACKI Grzegorz 2162DZIADY OCRZIELONKAM4020M 84597:52:15.2597:52:15.2+597:35:321101:190
132ŚCIESZKA Wojciech 216813 ELT KRAKÓW - BALICEKRAKÓWM4021M 85597:52:16.5597:52:16.5+597:35:321101:200
133WASZTYL Tomasz 2110BIELSKO-BIAŁAM4022M 86597:52:17.2597:52:17.2+597:35:321101:200
134SZEWCZYK Damian 2215JEJKOWICEM4023M 87597:52:21.5597:52:21.5+597:35:321101:220
135SWOBODA Tomasz 2265KURŁA! KAJ TA META?!SZYMISZÓWM2023M 88597:52:31.1597:52:31.1+597:35:321101:280
136MORAWIEC Marek 2043SZAKAL TEAMCIESZYNM3036M 89597:52:32.2597:52:32.2+597:35:321101:290
137LIPA Piotr 2103OCR TEAM DĘBICAŻYRAKÓWM3037M 90597:52:36.9597:52:36.9+597:35:321101:310
138LUBOSZ Dariusz 2236NGB KŁOBUCKSZARLEJKAM4024M 91597:52:37.1597:52:37.1+597:35:321101:320
139KAŹMIERCZAK Sławomir 2280FASTANDLIGHT.PL, ŁGGŁAZISKA GÓRNEM3038M 92597:52:39.2597:52:39.2+597:35:321101:330
140SZALA Krzysztof 2212BIEGAMGDZIECHCE.PLŁAZISKA GÓRNEM3039M 93597:52:40.3597:52:40.3+597:35:321101:340
141KUBERA Dawid 2276ALWAYSINMOTION.PLTYCHYM3040M 94597:52:42.1597:52:42.1+597:35:321101:350
142TESZNER Adrian 2108RUNTEAM PAWŁOWICEMIZERÓWM2024M 95597:52:43.0597:52:43.0+597:35:321101:350
143GRYGIEL Marek 2071JACEKBIEGA RUNNING TEAMKRAKÓWM4025M 96597:52:45.0597:52:45.0+597:35:321101:370
144WĘGLARZ Waldemar 2293EXTREME CLUB RABKARABKA-ZDRÓJM4026M 97597:52:48.1597:52:48.1+597:35:321101:380
145RADOMSKI Zbigniew 2205TKKF BESKIDEK BBBIELSKO-BIAŁAM603M 98597:52:51.0597:52:51.0+597:35:321101:400
146GĘBARA Łukasz 2102OCR TEAM DĘBICARZESZÓWM2025M 99597:52:55.0597:52:55.0+597:35:321101:420
147GARDENER Jacek 2109JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM506M 100597:52:55.0597:52:55.0+597:35:321101:420
148MIKULSKI Michał 2261GREMI BOCHNIABOCHNIAM3041M 101597:52:58.7597:52:58.7+597:35:321101:440
149SZKODA Dariusz 2042SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM3042M 102597:53:05.2597:53:05.2+597:36:321101:480
150KUPIJAJ Marcin 2023SOCIOS SILESIAKNURÓWM2026M 103597:53:05.3597:53:05.3+597:36:321101:480
151MAZUR Damian 2053SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM3043M 104597:53:05.4597:53:05.4+597:36:321101:480
152STEFAŃSKI Zbyszek 2240HEBELLIBIĄŻM4027M 105597:53:06.3597:53:06.3+597:36:321101:490
153SMUDA Krzysztof 2207TYCHYM3044M 106597:53:06.5597:53:06.5+597:36:321101:490
154BRÓG Wojciech 2101OLKUSZM3045M 107597:53:08.9597:53:08.9+597:36:321101:500
155BAZYL Adam 2156BREMBODĄBROWA GÓRNICZAM3046M 108597:53:09.2597:53:09.2+597:36:321101:510
156GWÓŹDŹ Michał 2065#CZELADZBIEGACZELADŹM4028M 109597:53:09.5597:53:09.5+597:36:321101:510
157HURAS Michał 2189CF KUŹNIA DAMIANARUDA SLASKAM2027M 110597:53:10.4597:53:10.4+597:36:321101:510
158TOMCZYK Tomasz 2271ZABRZEM3047M 111597:53:13.8597:53:13.8+597:36:321101:530
159KRAJEWSKI Maciej 2151KIELCEM3048M 112597:53:15.4597:53:15.4+597:36:321101:540
160GIŻYŃSKI Damian 2032KOLEJARZ BEST FOR YOUJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3049M 113597:53:17.6597:53:17.6+597:36:321101:550
161BUKOWSKI Marek 2272BYTOMM4029M 114597:53:18.3597:53:18.3+597:36:321101:560
162ĆWIKŁA Krzysztof 2247MALAWAM507M 115597:53:21.1597:53:21.1+597:36:321101:580
163KOWALCZYK Paweł 2060KĘCKIEHARPAGANYKĘTYM4030M 116597:53:21.9597:53:21.9+597:36:321101:580
164BORÓWKA Ryszard 2017GDYNIAM4031M 117597:53:23.6597:53:23.6+597:36:321101:590
165KLONOWSKI Kamil 2289HUSARIA RACE TEAMŁAZISKA GÓRNEM2028M 118597:53:25.8597:53:25.8+597:36:321102:000
166WRZESZCZ Mariusz 2181TMTEAMSOBÓTKAM2029M 119597:53:27.3597:53:27.3+597:36:321102:010
167GLEISNER Tomasz 2200EKIPA Z TARNOWATARNÓW, POLANDM4032M 120597:53:28.4597:53:28.4+597:36:321102:020
168BORZĘCKI Damian 2096SOCIOS SILESIANIEBOROWICEM3050M 121597:53:33.4597:53:33.4+597:36:321102:050
169GÓRSKI Jakub 2172CZECHOWICE-DZIEDZICEM3051M 122597:53:36.1597:53:36.1+597:36:321102:070
170DUTKIEWICZ Leszek 2182KATOWICEM3052M 123597:53:38.3597:53:38.3+597:36:321102:080
171CHACHUŁA Ryszard 2117DYCZUŚ TEAMZDZIESZOWICEM4033M 124597:53:40.2597:53:40.2+597:36:321102:090
172SAWICKI Marek 2208RADZIECHOWYM3053M 125597:53:40.4597:53:40.4+597:36:321102:090
173PIASECKI Adam 2107ŁÓDŹM4034M 126597:53:42.4597:53:42.4+597:36:321102:100
174CEBULA Tomasz 2115CHRZĄSTOWICEM3054M 127597:53:45.1597:53:45.1+597:36:321102:120
175GÓRNY Mirosław 2165NUTREND TEAMBIELSKO-BIAŁAM508M 128597:53:55.4597:53:55.4+597:36:321102:180
176SKRZECZYŃSKI Sławomir 2290HEJ, JAK TA SARNA!RABKA-ZDRÓJM4035M 129597:54:00.3597:54:00.3+597:37:321102:210
177GRZYBEK Antoni 2246PIERŚCIECM4036M 130597:54:01.5597:54:01.5+597:37:321102:210
178BARANOWSKI Marcin 2315M3055M 131597:54:01.6597:54:01.6+597:37:321102:210
179GRUSZKA Grzegorz 2057ENDURANCE TEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4037M 132597:54:01.9597:54:01.9+597:37:321102:210
180MAJCHROWSKI Jacek 2085CKB TARNOBRZEGTARNOBRZEGM4038M 133597:54:04.4597:54:04.4+597:37:321102:230
181KACZMARCZYK Przemysław 2095MATNER RUNNING TEAM/WATAHAKOBIERZYCEM2030M 134597:54:05.5597:54:05.5+597:37:321102:240
182OWERKO Tomasz 2309M3056M 135597:54:06.4597:54:06.4+597:37:321102:240
183GACH Damian 2123CF KUŹNIA DAMIANAŚWIĘTOCHŁOWICEM2031M 136597:54:07.4597:54:07.4+597:37:321102:250
184DORNICKI Tomasz 2304M4039M 137597:54:07.7597:54:07.7+597:37:321102:250
185FLORYS Jakub 2072MORSKI KOŃOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM3057M 138597:54:09.0597:54:09.0+597:37:321102:260
186RAJA Paweł 2299SKYRUNNING POLSKAWROCŁAWM3058M 139597:54:11.0597:54:11.0+597:37:321102:270
187WYPUKOŁ Jakub 2291SOCIOS SILESIAKATOWICEM2032M 140597:54:15.1597:54:15.1+597:37:321102:300
188JASTRZĘBSKI Piotr 2058SOCIOS SILESIAZABRZEM3059M 141597:54:18.4597:54:18.4+597:37:321102:310
189OSTROWSKI Maciej 2275SOCIOS SILESIAKNURÓWM2033M 142597:54:19.5597:54:19.5+597:37:321102:320
190RAKSZAWA Krzysztof 2306M4040M 143597:54:20.6597:54:20.6+597:37:321102:320
191ŚWIŃCZYK Marcin 2227GRUPA KRYZYSGODZISZKAM3060M 144597:54:21.6597:54:21.6+597:37:321102:330
192WOŹNIAK Radosław 2225SKAWINA BIEGASKAWINAM3061M 145597:54:21.8597:54:21.8+597:37:321102:330
193DYDUŁA Łukasz 2125ITAL CAR TEAMKRAKÓWM4041M 146597:54:22.9597:54:22.9+597:37:321102:340
194DOLATA Krzysztof 2055SOCIOS SILESIAGLIWICEM3062M 147597:54:23.9597:54:23.9+597:37:321102:340
195HORA Grzegorz 2086RUDA ŚLĄSKAM3063M 148597:54:24.0597:54:24.0+597:37:321102:350
196RZEPKA Piotr 2050SPORTOWY ŚWIRŚWIĘTOCHŁOWICEM2034M 149597:54:25.0597:54:25.0+597:37:321102:350
197STOLARSKI Paweł 2166CZECHOWICE-DZIEDZICEM3064M 150597:54:25.9597:54:25.9+597:37:321102:350
198FUTYMA Daniel 2159KRAKÓWM4042M 151597:54:27.6597:54:27.6+597:37:321102:370
199STELMASZCZYK Bartłomiej 2070SCOUT TAEMCZĘSTOCHOWAM4043M 152597:54:28.7597:54:28.7+597:37:321102:370
200DARCHUK Oleksandr 2273WĘGRZCEM4044M 153597:54:30.2597:54:30.2+597:37:321102:380
201SUDNIK Krzysztof 2051KNURÓWM3065M 154597:54:30.7597:54:30.7+597:37:321102:380
202RATYŃSKI Bartłomiej 2046HAPPY RUNNERSBYTOMM3066M 155597:54:31.1597:54:31.1+597:37:321102:390
203DUDZIAK Marek 2274BB RUNNERS / DUDIKOM.PLJAWORZEM3067M 156597:54:35.3597:54:35.3+597:37:321102:410
204MIECH Szymon 2251HUSARIA RACE TEAMUSTROŃM3068M 157597:54:38.0597:54:38.0+597:37:321102:430
205CIUPEK Remigiusz 2027#ODKRYWCYTAURUSUSTROŃM3069M 158597:54:39.1597:54:39.1+597:37:321102:440
206BEDNARZ Sebastian 2066OTM. BOTMUCHÓWM4045M 159597:54:41.0597:54:41.0+597:37:321102:450
207TONDYS Piotr 2016TIGERS TEAMŁÓDŹM4046M 160597:54:43.4597:54:43.4+597:37:321102:460
208KRUPA Grzegorz 2318M4047M 161597:54:47.0597:54:47.0+597:37:321102:480
209ZĄBEK Łukasz 2218MATNER RUNNING TEAMWROCŁAWM4048M 162597:54:49.3597:54:49.3+597:37:321102:500
210KOCHMAN Krzysztof 2019HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECM4049M 163597:54:50.0597:54:50.0+597:37:321102:500
211WĄS Andrzej 2180ZIELONKIM4050M 164597:54:51.9597:54:51.9+597:37:321102:510
212LIWOCH Sebastian 2114MYSZKÓWM3070M 165597:54:52.6597:54:52.6+597:37:321102:510
213ROGOSZ Marcin 2031SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM3071M 166597:54:54.1597:54:54.1+597:37:321102:520
214WOŁOSZYN Piotr 2255WARSZAWAM3072M 167597:54:57.2597:54:57.2+597:37:321102:540
215STALMACH Damian 2174LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEM4051M 168597:54:58.1597:54:58.1+597:37:321102:550
216JAGIELSKI Piotr 2187RUDA ŚLĄSKAM4052M 169597:54:59.0597:54:59.0+597:37:321102:550
217MORAWSKI Grzegorz 2049TRENER24H.COM.PLWARSZAWAM3073M 170597:54:59.7597:54:59.7+597:37:321102:550
218KALAMUS Mirek 2220ULTRA BESKID SPORTŁODYGOWICEM4053M 171597:55:01.8597:55:01.8+597:38:321102:570
219KOSTRUBIEC Maciej 2250MROWINOM2035M 172597:55:03.1597:55:03.1+597:38:321102:580
220RYGOŁ Janusz 2190CF KUŹNIA DAMIANAMIKOŁÓWM4054M 173597:55:04.7597:55:04.7+597:38:321102:580
221BARTULA Arkadiusz 2135SPEED TEAM BRZESZCZEBRZESZCZEM4055M 174597:55:07.1597:55:07.1+597:38:321103:000
222GÓRYŃSKI Rafał 2282RYBNIKM2036M 175597:55:07.8597:55:07.8+597:38:321103:000
223THIER Dominik 2283WARSZAWAM4056M 176597:55:09.1597:55:09.1+597:38:321103:010
224URBAŃCZYK Dawid 2232LECYMY DURŚBYTOMM3074M 177597:55:09.2597:55:09.2+597:38:321103:010
225JASEK Piotr 2303KL CZANTORIABUCZKOWICEM4057M 178597:55:11.0597:55:11.0+597:38:321103:020
226BROJ Adrian 2263BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM509M 179597:55:11.2597:55:11.2+597:38:321103:020
227ROSKOSZ Rafał 2199PRO-WINDOW ALU &GLASS DESINGTEAM TARNOWSKIE GÓRYTARNOWSKIE GÓRYM4058M 180597:55:12.0597:55:12.0+597:38:321103:030
228SZAWUL Piotr 2258ITMBW KRAKÓWKRAKÓWM4059M 181597:55:12.6597:55:12.6+597:38:321103:030
229KURYŁO Zenon 2150SBD ENERGETYK RYBNIKRYBNIKM5010M 182597:55:15.1597:55:15.1+597:38:321103:050
230TEKIELI Tomek 2124KLUB BYŁYCH DŻENTELMENÓWSOSNOWIECM3075M 183597:55:22.6597:55:22.6+597:38:321103:090
231BAC Michał 2148JASTRZĘBIE-ZDRÓJM3076M 184597:55:23.7597:55:23.7+597:38:321103:100
232DONIEC Tomasz 2192DECATHLON BIELSKO-BIAŁAWOLAM2037M 185597:55:25.9597:55:25.9+597:38:321103:110
233STACHOWIAK Wiesław 2257NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCLAWM4060M 186597:55:26.8597:55:26.8+597:38:321103:110
234KRZEMIŃSKI Tomasz 2228DZIERŻONIÓWM3077M 187597:55:32.4597:55:32.4+597:38:321103:150
235PRONOBIS Marek 2134BWM TEAMBYSTRAM3078M 188597:55:35.8597:55:35.8+597:38:321103:170
236PIĄTEK Rafał 2098BEFIT24TEAMKRAKÓWM3079M 189597:55:43.5597:55:43.5+597:38:321103:210
237GANCARZ Mariusz 2054JASTRZĘBIE ZDRÓJM4061M 190597:55:45.4597:55:45.4+597:38:321103:220
238KRAWCZYK Wojciech 2161WOPR PIEKARY ŚLĄSKIEPIEKARY ŚLĄSKIEM3080M 191597:55:48.6597:55:48.6+597:38:321103:240
239HERMAN Kamil 2163ZABIEGANY WOŁOMINKOBYŁKAM3081M 192597:55:49.1597:55:49.1+597:38:321103:250
240KAMIŃSKI Zbigniew 2267GRUBIORZE LOTAJOMLESZCZYNYM3082M 193597:55:49.3597:55:49.3+597:38:321103:250
241MUSIALIK Jan 2217PRO-WINDOWS ALU & GLASS DESIGN TEAM TARNOWSKIE GÓRYZABRZEM4062M 194597:55:49.6597:55:49.6+597:38:321103:250
242DANIELCZUK Dominik 2201DOMAN TEAMLUBLINM3083M 195597:55:52.8597:55:52.8+597:38:321103:270
243SZNAJDER Rafał 2234G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICEMICHAŁOWICEM4063M 196597:55:56.3597:55:56.3+597:38:321103:290
244RACZYŃSKI Bogusz 2018TIGERS TEAMALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM3084M 197597:56:02.6597:56:02.6+597:39:321103:320
245IMIELSKI Maciej 2223BRYGADA KRYZYSBIERNAM2038M 198597:56:04.6597:56:04.6+597:39:321103:340
246FALKOWSKI Piotr 2333KS PEGAZ PIASECZNOM4064M 199597:56:06.5597:56:06.5+597:39:321103:350
247KUBIK Jarosław 2314M4065M 200597:56:10.8597:56:10.8+597:39:321103:370
248PRZEPIÓRKA Michał 2256ŻABIENIECM3085M 201597:56:17.9597:56:17.9+597:39:321103:410
249BRODEK Andrzej 2119CERTUMGLIWICEM4066M 202597:56:19.7597:56:19.7+597:39:321103:420
250POTOCZNY Mirosław 2080TRAILRUNNERSJAWORZNO/Z BIEGANIEM MI DO TWARZYJAWORZNOM4067M 203597:56:21.2597:56:21.2+597:39:321103:440
251PITAS Andrzej 2270ZAPIERDALACZEROGOŹNIKM4068M 204597:56:22.0597:56:22.0+597:39:321103:440
252SZOSTAK Artur 2073BRAVEHEARTS LEGIONOWOWIELISZEWM2039M 205597:56:22.9597:56:22.9+597:39:321103:440
253STRYCZEK Tomasz 2079AKTYWNY WEEKENDBIELSKO-BIAŁAM3086M 206597:56:25.3597:56:25.3+597:39:321103:460
254SMUDA Ryszard 2154TYCHYM604M 207597:56:35.0597:56:35.0+597:39:321103:520
255SWOBODA Jarosław 2064NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM4069M 208597:56:39.0597:56:39.0+597:39:321103:540
256JACHYM Arkadiusz 2068SOCIOS SILESIAGLIWICEM3087M 209597:56:43.1597:56:43.1+597:39:321103:570
257BŁASZCZYK Sebastian 2264KURŁA KAJ TA META ?!ZAWADZKIEM2040M 210597:56:47.2597:56:47.2+597:39:321103:590
258DELONG Sebastian 2130RYBNICKA GRUPA BIEGOWA - PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM4070M 211597:56:48.6597:56:48.6+597:39:321104:000
259SMACZYŃSKI Dariusz 2313M5011M 212597:56:57.7597:56:57.7+597:39:321104:050
260ZAWADZKI Damian 2300LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEM3088M 213597:56:58.2597:56:58.2+597:39:321104:050
261KADŁUBEK Aleksander 2091OSP REPTY ŚLĄSKIE/TKTJTARNOWSKIE GÓRYM3089M 214597:57:00.8597:57:00.8+597:40:321104:070
262CIOĆ Robert 2301ZABRZEM3090M 215597:57:04.0597:57:04.0+597:40:321104:090
263SEREMET Piotr 2193WWW.S-PROJEKTY.PLTARNÓWM4071M 216597:57:05.6597:57:05.6+597:40:321104:100
264KOŚCIELNY Łukasz 2204FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIGORZYCEM4072M 217597:57:07.1597:57:07.1+597:40:321104:110
265SIKORA Mariusz 2089GOGGLE PAE TEAM/SREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRYTARNOWSKIE GÓRYM4073M 218597:57:08.5597:57:08.5+597:40:321104:110
266TERLECKI Marcin 2307M4074M 219597:57:36.2597:57:36.2+597:40:321104:280
267WRZESIŃSKI Piotr 2179GAPPAG TEAMCZĘSTOCHOWAM4075M 220597:57:41.6597:57:41.6+597:40:321104:310
268LEMAŃSKI Arkadiusz 2075GLIWICEM3091M 221597:57:45.1597:57:45.1+597:40:321104:330
269PINKOWICZ Maciej 2191CF KUŹNIA DAMIANARUDA SLASKAM3092M 222597:57:53.1597:57:53.1+597:40:321104:380
270BAŃCZYK Marcin 22371 LIGA TRI TEAMŁAZISKA GÓRNEM4076M 223597:57:54.5597:57:54.5+597:40:321104:380
271PIDANTY Łukasz 2106JASTRZĘBIE ZDRÓJM3093M 224597:57:58.7597:57:58.7+597:40:321104:410
272PRYSZCZ Mirosław 2047RUDA ŚLĄSKAM4077M 225597:58:00.4597:58:00.4+597:41:321104:420
273ŚMIATEK Marcin 2235AGRESORSIEMIANOWICE ŚLASKIEM4078M 226597:58:10.9597:58:10.9+597:41:321104:480
274HOLECZEK Damian 2024RUDA ŚLĄSKAM4079M 227597:58:19.9597:58:19.9+597:41:321104:530
275RĘKAWIECKI Łukasz 2216KATOWICEM2041M 228597:58:29.1597:58:29.1+597:41:321104:590
276HALEK Przemysław 2316M3094M 229597:58:58.3597:58:58.3+597:41:321105:160
277RĄCZKA Marcin 2278SZYBCY I WŚCIEKLISTUDZIONKAM3095M 230597:59:25.0597:59:25.0+597:42:321105:320
278STASIEWICZ Jacek 2224BIAŁYSTOKM4080M 231597:59:32.0597:59:32.0+597:42:321105:360
279SZPERLICH Grzegorz 2195PRZEŁAJKASIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4081M 232597:59:34.3597:59:34.3+597:42:321105:370
280KRUK Krzysiek 2239NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM4082M 233597:59:38.6597:59:38.6+597:42:321105:400
281WITA Krzysztof 2203FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKITURZA ŚLĄSKAM3096M 234597:59:44.0597:59:44.0+597:42:321105:430
282KACZKIEWICZ Damian 2281NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM4083M 235597:59:49.9597:59:49.9+597:42:321105:460
283DZIUBLA Bartłomiej 2099KAMIENIECM2042M 236597:59:55.3597:59:55.3+597:42:321105:500
284MATUSZCZYK Maciej 2197CZPTYCHY.PLKATOWICEM4084M 237598:00:22.3598:00:22.3+597:43:321106:050
285KOŁODZIEJCZYK Dariusz 2185SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM4085M 238598:00:43.5598:00:43.5+597:43:321106:180
286BARCHANOWSKI Wojciech 2139HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECM4086M 239598:00:48.7598:00:48.7+597:43:321106:210
287MORAWSKI Tomasz 2143KRAKÓWM3097M 240598:01:25.3598:01:25.3+597:44:321106:420
288KANIOWSKI Wojciech 2277CZESTOCHOWAM4087M 241598:01:28.7598:01:28.7+597:44:321106:440
289BENISZ Wojciech 2056SREBRNE MIASTO TARNOWSKIE GÓRYTARNOWSKIE GÓRYM3098M 242598:01:51.9598:01:51.9+597:44:321106:580
290FRANKI Marcin 2160LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEM3099M 243598:02:02.0598:02:02.0+597:45:321107:040
291KORNAŚ Marcin 2090ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM4088M 244598:02:21.2598:02:21.2+597:45:321107:150
292KARAWACKI Grzegorz 2140KĘTYM2043M 245598:02:28.4598:02:28.4+597:45:321107:200
293RUDZKI Michał 2028CROSSFIT Z16LUBLINM2044M 246598:02:52.6598:02:52.6+597:45:321107:340
294WASILEWSKI Marcin 2142WW TEAMLUBLINM4089M 247598:03:11.1598:03:11.1+597:46:321107:450
295ROJ Łukasz 2061SAGOTMIKOŁÓWM30100M 248598:03:19.8598:03:19.8+597:46:321107:500
296KWAŚNIEWSKI Zbigniew 2312M4090M 249598:04:26.0598:04:26.0+597:47:321108:290
297BIAŁAS Michał 2092BRZESZCZEM30101M 250598:06:06.1598:06:06.1+597:49:321109:280
298GIURG Grzegorz 2111LECEBOCHCEWAŁBRZYCHM4091M 251598:06:31.6598:06:31.6+597:49:321109:420
299DULEBA Bartosz 2298UZDROWISKOWY TEAM USTRONUSTRONM30102M 252598:07:09.9598:07:09.9+597:50:321110:050
300HERCKA Krzysztof 2198RYBNIKM30103M 253598:07:38.2598:07:38.2+597:50:321110:220
301GRUDNIEWSKI Rafal 2112SREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GORYTARNOWSKIE GORYM30104M 254598:08:03.6598:08:03.6+597:51:321110:370
302PRZYBYSZ Paweł 2241CARBON OCR RACING TEAMJASTRZĘBIE-ZDRÓJM2045M 255598:08:05.8598:08:05.8+597:51:321110:380
303DEJA Andrzej 2177OPOLEM5012M 256598:08:40.0598:08:40.0+597:51:321110:580
304WARAS Wojciech 2226KATOWICEM30105M 257598:45:54.4598:45:54.4+598:28:321132:520
Znaleziono 304 wynik(ów)