ELIMINATOR 2018 - ETAP IV

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data/ Date:
2018-11-24
Miejsce/ Place:
Ustroń
Dystans/ Distance:
1.7 km
Zgłoszonych/ Registered:
384
Wystartowało/ Started:
81
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
81
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K Open | M Open | 1KFala | K-Górnik | 1MFala | M-Górnik | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.9kmCzas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BODURKA Krzysztof 2004ALPIN SPORT TEAMNIELEPICEM201M 100:07:4000:16:28.9500:16:28.95 9:416.2
2JAWORSKI Zbigniew 2292KLUSZKOWCEM401M 200:07:4600:16:42.7000:16:42.70+00:00:139:496.1
3BIERNAWSKI Piotr 2010ATTIQ TEAM/SALMINGNOWY TARGM402M 300:07:4800:16:55.6000:16:55.60+00:00:269:576
4ELANTKOWSKI Jaś 2248TKN TATRA TEAMZAKOPANEM202M 400:07:5500:17:07.2000:17:07.20+00:00:3810:046
5KASZYCA Paweł 2305RYBNIKM403M 500:08:1200:17:14.3500:17:14.35+00:00:4510:085.9
6OŚLIZŁO Tomasz 2244XRUNNERSGORZYCEM301M 600:08:0700:17:18.8000:17:18.80+00:00:4910:105.9
7UZNAŃSKI Piotr 2008EUROCLEAR RUNNING TEAMKRAKÓWM302M 700:08:0600:17:29.2000:17:29.20+00:01:0010:175.8
8KUBACZKA Grzegorz 2196WWW.AG-ARCHITEKCI.PLSKOCZÓWM303M 800:07:5800:17:33.3500:17:33.35+00:01:0410:195.8
9POPIELARSKI Kubuś 2286TKN TATRA TEAMZAKOPANEM203M 900:08:2100:17:38.1000:17:38.10+00:01:0910:225.8
10GORCZYCA Bartosz 2002SALCO GARMIN TEAMSKOŁYSZYNM204M 1000:07:4700:17:40.8500:17:40.85+00:01:1110:235.8
11SADOWSKI Paweł 2045JANOWICKI HUSARZ ZNADDOLINY BOBRU W RUDAWACH JANOWICKICH PUŁKOWNIK Z BOLCZOWAJANOWICE WIELKIEM205M 1100:08:1100:17:46.0000:17:46.00+00:01:1710:275.7
12MISIAK Bartosz 2007ALPIN SPORT TEAMCESKY TESINM304M 1200:08:2400:17:48.4000:17:48.40+00:01:1910:285.7
13KUBICA Marcin 2009INOV-8 TEAMBIELSKO-BIAŁAM206M 1300:08:0800:17:49.2500:17:49.25+00:01:2010:285.7
14FARON Robert 2001SALCO GARMIN TEAMZALESIEM404M 1400:08:0500:17:52.1000:17:52.10+00:01:2310:305.7
15JANUSZYK Iwona 1005ATTIQ ALE TEAM/KS KANDAHAROŚWIĘCIMK201K 100:08:1500:17:52.5500:17:52.55+00:01:2310:305.7
16ATANASOW ANCEW Dawid 2082D&DNOWY TARGM405M 1500:08:1600:17:57.8000:17:57.80+00:01:2810:335.7
17KOŃ Piotr 2003ALPIN SPORT TEAMRĘCZNOM406M 1600:08:0700:18:03.9000:18:03.90+00:01:3410:375.7
18KAŁUŻA Jerzy 2211SKOCZÓWM305M 1700:08:2200:18:04.9500:18:04.95+00:01:3610:375.6
19MIŚKIEWICZ Mariusz 2006BIEGIEM PRZEZ CHYBIECIESZYNM306M 1800:07:5300:18:14.6000:18:14.60+00:01:4510:435.6
20URBAŃCZYK Karol 2081GLIWICEM207M 1900:08:3700:18:25.1500:18:25.15+00:01:5610:505.5
21DZIERWA Marcin 2176NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM307M 2000:08:3800:18:35.0000:18:35.70+00:02:0610:555.5
22SKUPIEŃ Tomasz 2005LANCKORONAM308M 2100:08:0800:18:45.1000:18:45.10+00:02:1611:015.4
23BROJ Marcel 2253BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM208M 2200:08:2800:18:49.0000:18:49.00+00:02:2011:045.4
24STEC Jakub 2129DECATHLON BBESTGODZISZKAM209M 2300:08:1600:18:55.4000:18:55.40+00:02:2611:075.4
25DOMISZEWSKI Ignacy 2308M2010M 2400:08:4600:19:00.5500:19:00.55+00:02:3111:105.4
26STANEK Piotr 2295SANDOMIERZM309M 2500:08:5300:19:06.6000:19:06.60+00:02:3711:145.3
27DYCZEK Mariusz 2118DYCZUŚ TEAMZDZIESZOWICEM3010M 2600:08:4000:19:18.0500:19:18.05+00:02:4911:215.3
28GAWLAS Dominik 2287CIESZYNM3011M 2700:09:0000:19:23.6000:19:23.60+00:02:5411:245.3
29ŻUCHOWSKI Daniel 2153MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWM3012M 2800:08:5600:19:35.0000:19:35.00+00:03:0611:315.2
30GRUND Marek 2022MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM2011M 2900:09:0600:19:41.0000:19:41.00+00:03:1211:345.2
31ŁUSZCZ Piotr 2206BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOM2012M 3000:08:5900:19:45.4000:19:45.40+00:03:1611:375.2
32KALITA Arek 2233KAMAKBIELSKO-BIAŁAM407M 3100:09:1400:19:55.2000:19:55.20+00:03:2611:425.1
33KOCHEL Paweł 2167KOWARYM3013M 3200:09:0200:19:58.8500:19:58.85+00:03:2911:445.1
34GALMAN Adam 2214GLIWICEM408M 3300:09:0800:20:03.1500:20:03.15+00:03:3411:475.1
35KIEŁTYKA Zbigniew 2221KW GLIWICEGLIWICEM409M 3400:09:2700:20:15.7000:20:15.70+00:03:4611:545
36KURKOWSKI Piotr 2310M2013M 3500:09:0300:20:20.4000:20:20.40+00:03:5111:575
37SOKOŁOWSKI Marek 2014ALPIN SPORT TEAMMYSŁOWICE-WESOŁAM4010M 3600:09:2700:20:25.7500:20:25.75+00:03:5612:005
38KNAP Mateusz 2021DYNAFIT / TUTTU.PLKATOWICEM2014M 3700:09:1800:20:29.7500:20:29.75+00:04:0012:025
39ŁUKASIK Andrzej 2146SPORTKONSULTING TEAMJANÓW LUBELSKIM3014M 3800:09:0900:20:31.6500:20:31.65+00:04:0212:045
40FIJAK Jan 2210SIENNAM4011M 3900:09:1500:20:42.6000:20:42.60+00:04:1312:104.9
41MAGIERA Janusz 2015FORMA WODZISŁAW ŚLAWODZISŁAW ŚLĄSKIM501M 4000:09:2600:20:42.9000:20:42.90+00:04:1312:104.9
42BOROŃ Dariusz 2262ASICS FRONTRUNNER POLANDKRAKÓWM2015M 4100:09:0700:20:45.9500:20:45.95+00:04:1712:124.9
43GUROŚ Dawid Vegan 2243D&DNOWY TARGM3015M 4200:09:0600:20:47.1000:20:47.10+00:04:1812:134.9
44SNARSKI Dariusz 2120URTICA TEAMKATOWICEM4012M 4300:09:3500:20:48.1000:20:48.10+00:04:1912:144.9
45BUCZYŃSKI Adam 2025NON STOP TRAILKRAKOWM4013M 4400:09:1400:20:48.5000:20:48.50+00:04:1912:144.9
46WITOWSKA Mirosława 1004SALCO GARMIN TEAMZAKOPANEK202K 200:09:2600:20:49.4000:20:49.40+00:04:2012:144.9
47KUŚMIERSKI Michał 2033BBRUNNERS/UBSBIELSKO-BIAŁAM3016M 4500:09:3500:20:53.9000:20:53.90+00:04:2412:174.9
48SZAFRANEK Paweł 2269USTROŃM2016M 4600:09:1800:20:57.1500:20:57.15+00:04:2812:194.9
49WYWŁOKA Paulina 1003SALCO GARMIN TEAMWIERZBNAK203K 300:09:3400:21:03.1500:21:03.15+00:04:3412:224.8
50KOZIOŁ Kamil 2131G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICEMICHAŁOWICEM2017M 4700:09:1000:21:10.4500:21:10.45+00:04:4112:274.8
51SMOLEŃ Jarosław 2259MYSLOWICEM4014M 4800:09:5000:21:17.5000:21:17.50+00:04:4812:314.8
52FERENC Janusz 2011UKS LUDWIKOWICELUDWIKOWICE KŁ.M601M 4900:09:4400:21:20.3500:21:20.35+00:04:5112:324.8
53WRÓBLEWSKI Jan 2317M4015M 5000:09:4600:21:22.3500:21:22.35+00:04:5312:344.8
54KOS Tomasz 2285PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA BYTOMTYCHYM3017M 5100:09:5400:21:25.4000:21:25.40+00:04:5612:354.8
55PORĘBSKI Rafał 2158EVIL TEAMZAWADAM4016M 5200:09:4400:21:33.8000:21:33.80+00:05:0412:404.7
56BADURA Adam 2173FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIRYBNIKM4017M 5300:09:5700:21:45.3500:21:45.35+00:05:1612:474.7
57SKALSKA Anna 1007FESTIWAL BIEGOWY KRYNICA ZDRÓJBYTOMK301K 400:10:0400:21:49.5000:21:49.50+00:05:2012:504.7
58SZCZYPKA Bartosz 2038SOSNOWIECM3018M 5400:09:5500:21:53.8500:21:53.85+00:05:2412:524.7
59IZYDOREK Michał 2294KS SPRINTMESZNAM2018M 5500:08:5100:22:01.6000:22:01.60+00:05:3212:574.6
60JAKUBAS Grzegorz 2302KL CZANTORIABIELSKO-BIAŁAM3019M 5600:09:5600:22:09.5000:22:09.50+00:05:4013:014.6
61ZYCH Katarzyna 1054BONNIE & CLYDETARNÓWK302K 500:10:1000:22:17.8000:22:17.80+00:05:4813:064.6
62PALIWODA Grzegorz 2249ZABRZEM3020M 5700:10:1000:22:23.2000:22:23.20+00:05:5413:104.6
63KWIATKOWSKA Kinga 1006ALPIN SPORT TEAMKRAKÓWK303K 600:10:3800:22:26.9500:22:26.95+00:05:5813:114.5
64BROL Dominika 1014ENDURANCE TEAMSIEMIANOWICE ŚLASKIEK304K 700:10:1500:22:28.6500:22:28.65+00:05:5913:124.5
65TARGOSZ Michał 2260ITMBW KRAKÓWKRAKÓWM3021M 5800:10:1900:22:32.2000:22:32.20+00:06:0313:154.5
66CHODOROWSKI Krzysztof 2105PRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAMWROCŁAWM3022M 5900:10:0400:22:37.9500:22:37.95+00:06:0913:184.5
67PYTEL Janusz 2311M602M 6000:10:2500:22:49.9000:22:49.90+00:06:2013:254.5
68ZATORSKA Izabela 1002ALPIN SPORT TEAMWROCANKAK501K 800:10:2600:23:02.1500:23:02.15+00:06:3313:324.4
69OSIEJEWSKI Marcin 2188WILKOWICEM3023M 6100:10:2200:23:09.9500:23:09.95+00:06:4113:374.4
70GOMOŁYSEK Kinga 1001MATNER RUNNING TEAMGŁUCHOŁAZYK305K 900:10:3100:23:15.2500:23:15.25+00:06:4613:404.4
71MAMALA Justyna 1019KRAKÓWK204K 1000:10:3400:23:29.2000:23:29.20+00:07:0013:484.3
72ŻOCZEK Szymon 2044NIE PRZESTAWAJ MARZYĆCZECHOWICE-DZIEDZICEM2019M 6200:10:2900:23:44.5000:23:44.50+00:07:1513:574.3
73DOMISZEWSKA Maria 1070K502K 1100:10:1300:23:48.4500:23:48.45+00:07:1914:004.3
74LORENS Magdalena 1035G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICEMICHAŁOWICEK205K 1200:10:4000:23:53.1500:23:53.15+00:07:2414:024.3
75BOLECHOWSKA Dominika 1072K401K 1300:10:5700:24:03.4500:24:03.45+00:07:3414:084.2
76CHRAPKIEWICZ Michał 2121SBD ENERGETYK RYBNIKCIESZYNM3024M 6300:11:0100:24:16.7000:24:16.70+00:07:4714:164.2
77SZATANIK Zbigniew 2219UJSOŁYM502M 6400:10:1000:24:47.2000:24:47.20+00:08:1814:344.1
78SOBOLA Grzegorz 2138RACIBÓRZM2020M 6500:10:4400:25:01.3000:25:01.30+00:08:3214:424.1
79GARCZYŃSKA-WĄS Bogusława 1050WM TRISELFZIELONKIK402K 1400:11:2000:25:28.5500:25:28.55+00:08:5914:584
80URBAN Wiktor 2175NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM3025M 6600:11:5900:25:31.9000:25:31.90+00:09:0215:004
81LANGE Beata 1063BIŁGORAJ BIEGABIŁGORAJK403K 1500:12:0800:28:04.5000:28:04.50+00:11:3516:303.6
Znaleziono 81 wynik(ów)