ELIMINATOR 2018 - ETAP IV

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-11-24
Miejsce:
Ustroń
Dystans:
1.7 km
Zgłoszonych:
384
Wystartowało:
81
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
81
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | 1KFala | K-Górnik | 1MFala | M-Górnik | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPolowka
0.9km
   
1LORENS Magdalena 1035G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEK2000:00:0000:10:40
2WYWŁOKA Paulina 1003Salco Garmin TeamWIERZBNAK2000:00:0000:09:34
3WITOWSKA Mirosława 1004Salco Garmin TeamZAKOPANEK2000:00:0000:09:26
4JANUSZYK Iwona 1005ATTIQ ALE Team/KS KandaharOŚWIĘCIMK2000:00:0000:08:15
5KWIATKOWSKA Kinga 1006Alpin Sport TeamKRAKÓWK3000:00:0000:10:38
6SKALSKA Anna 1007Festiwal Biegowy Krynica ZdrójBYTOMK3000:00:0000:10:04
7GOMOŁYSEK Kinga 1001Matner Running TeamGŁUCHOŁAZYK3000:00:0000:10:31
8ZATORSKA Izabela 1002Alpin Sport TeamWROCANKAK5000:00:0000:10:26
9BROL Dominika 1014Endurance teamSIEMIANOWICE ŚLASKIEK3000:00:0000:10:15
10MAMALA Justyna 1019KRAKÓWK2000:00:0000:10:34
11GARCZYŃSKA-WĄS Bogusława 1050WM TriselfZIELONKIK4000:00:0000:11:20
12ZYCH Katarzyna 1054Bonnie & ClydeTARNÓWK3000:00:0000:10:10
13LANGE Beata 1063Biłgoraj biegaBIŁGORAJK4000:00:0000:12:08
14DOMISZEWSKA Maria 1070K5000:00:0000:10:13
15BOLECHOWSKA Dominika 1072K4000:00:0000:10:57
16SKUPIEŃ Tomasz 2005LANCKORONAM3000:00:0000:08:08
17MIŚKIEWICZ Mariusz 2006Biegiem przez ChybieCIESZYNM3000:00:0000:07:53
18MISIAK Bartosz 2007Alpin Sport TeamCESKY TESINM3000:00:0000:08:24
19UZNAŃSKI Piotr 2008Euroclear Running TeamKRAKÓWM3000:00:0000:08:06
20KUBICA Marcin 2009Inov-8 TeamBIELSKO-BIAŁAM2000:00:0000:08:08
21BIERNAWSKI Piotr 2010ATTIQ Team/SalmingNOWY TARGM4000:00:0000:07:48
22FERENC Janusz 2011UKS LudwikowiceLUDWIKOWICE KŁ.M6000:00:0000:09:44
23FARON Robert 2001Salco Garmin TeamZALESIEM4000:00:0000:08:05
24GORCZYCA Bartosz 2002Salco Garmin TeamSKOŁYSZYNM2000:00:0000:07:47
25KOŃ Piotr 2003ALPIN SPORT TEAMRĘCZNOM4000:00:0000:08:07
26BODURKA Krzysztof 2004Alpin Sport TeamNIELEPICEM2000:00:0000:07:40
27SOKOŁOWSKI Marek 2014Alpin Sport TeamMYSŁOWICE-WESOŁAM4000:00:0000:09:27
28MAGIERA Janusz 2015FORMA WODZISŁAW ŚLAWODZISŁAW ŚLĄSKIM5000:00:0000:09:26
29KNAP Mateusz 2021DYNAFIT / Tuttu.plKATOWICEM2000:00:0000:09:18
30GRUND Marek 2022Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM2000:00:0000:09:06
31BUCZYŃSKI Adam 2025Non Stop TrailKRAKOWM4000:00:0000:09:14
32SADOWSKI Paweł 2045Janowicki Husarz znaddoliny Bobru w Rudawach Janowickich pułkownik z BolczowaJANOWICE WIELKIEM2000:00:0000:08:11
33KUŚMIERSKI Michał 2033BBRunners/UBSBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:09:35
34SZCZYPKA Bartosz 2038SOSNOWIECM3000:00:0000:09:55
35ŻOCZEK Szymon 2044Nie Przestawaj MarzyćCZECHOWICE-DZIEDZICEM2000:00:0000:10:29
36URBAŃCZYK Karol 2081GLIWICEM2000:00:0000:08:37
37ATANASOW ANCEW Dawid 2082D&DNOWY TARGM4000:00:0000:08:16
38CHODOROWSKI Krzysztof 2105Przedwojewski Mountain TeamWROCŁAWM3000:00:0000:10:04
39STEC Jakub 2129Decathlon BBestGODZISZKAM2000:00:0000:08:16
40KOZIOŁ Kamil 2131G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEM2000:00:0000:09:10
41DYCZEK Mariusz 2118Dyczuś TeamZDZIESZOWICEM3000:00:0000:08:40
42SNARSKI Dariusz 2120URTICA TEAMKATOWICEM4000:00:0000:09:35
43CHRAPKIEWICZ Michał 2121SBD Energetyk RybnikCIESZYNM3000:00:0000:11:01
44ŁUKASIK Andrzej 2146Sportkonsulting TeamJANÓW LUBELSKIM3000:00:0000:09:09
45SOBOLA Grzegorz 2138RACIBÓRZM2000:00:0000:10:44
46PORĘBSKI Rafał 2158Evil TeamZAWADAM4000:00:0000:09:44
47KOCHEL Paweł 2167KOWARYM3000:00:0000:09:02
48ŻUCHOWSKI Daniel 2153MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWM3000:00:0000:08:56
49OSIEJEWSKI Marcin 2188WILKOWICEM3000:00:0000:10:22
50BADURA Adam 2173Forma Wodzisław ŚląskiRYBNIKM4000:00:0000:09:57
51URBAN Wiktor 2175Night Runners ZabrzeZABRZEM3000:00:0000:11:59
52DZIERWA Marcin 2176Nowa Huta TeamKRAKÓWM3000:00:0000:08:38
53ŁUSZCZ Piotr 2206Bravehearts LegionowoLEGIONOWOM2000:00:0000:08:59
54FIJAK Jan 2210SIENNAM4000:00:0000:09:15
55KAŁUŻA Jerzy 2211SKOCZÓWM3000:00:0000:08:22
56KUBACZKA Grzegorz 2196www.ag-architekci.plSKOCZÓWM3000:00:0000:07:58
57GALMAN Adam 2214GLIWICEM4000:00:0000:09:08
58SZATANIK Zbigniew 2219UJSOŁYM5000:00:0000:10:10
59KIEŁTYKA Zbigniew 2221KW GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:09:27
60ELANTKOWSKI Jaś 2248TKN Tatra TeamZAKOPANEM2000:00:0000:07:55
61PALIWODA Grzegorz 2249ZABRZEM3000:00:0000:10:10
62KALITA Arek 2233KAMAKBIELSKO-BIAŁAM4000:00:0000:09:14
63GUROŚ Dawid Vegan 2243D&DNOWY TARGM3000:00:0000:09:06
64OŚLIZŁO Tomasz 2244XRunnersGORZYCEM3000:00:0000:08:07
65TARGOSZ Michał 2260ITMBW KRAKÓWKRAKÓWM3000:00:0000:10:19
66BOROŃ Dariusz 2262Asics FrontRunner PolandKRAKÓWM2000:00:0000:09:07
67BROJ Marcel 2253BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM2000:00:0000:08:28
68SZAFRANEK Paweł 2269USTROŃM2000:00:0000:09:18
69SMOLEŃ Jarosław 2259MYSLOWICEM4000:00:0000:09:50
70KOS Tomasz 2285Państwowa Straż Pożarna BytomTYCHYM3000:00:0000:09:54
71POPIELARSKI Kubuś 2286TKN Tatra teamZAKOPANEM2000:00:0000:08:21
72GAWLAS Dominik 2287CIESZYNM3000:00:0000:09:00
73JAWORSKI Zbigniew 2292KLUSZKOWCEM4000:00:0000:07:46
74IZYDOREK Michał 2294Ks SprintMESZNAM2000:00:0000:08:51
75STANEK Piotr 2295SANDOMIERZM3000:00:0000:08:53
76DOMISZEWSKI Ignacy 2308M2000:00:0000:08:46
77KURKOWSKI Piotr 2310M2000:00:0000:09:03
78PYTEL Janusz 2311M6000:00:0000:10:25
79JAKUBAS Grzegorz 2302KL CzantoriaBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:09:56
80KASZYCA Paweł 2305RYBNIKM4000:00:0000:08:12
81WRÓBLEWSKI Jan 2317M4000:00:0000:09:46
Znaleziono 81 wynik(ów)