ELIMINATOR 2018 - ETAP IV

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-11-24
Miejsce:
Ustroń
Dystans:
1.7 km
Zgłoszonych:
384
Wystartowało:
81
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
81
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | 1KFala | K-Górnik | 1MFala | M-Górnik | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPolowka
0.9km
Czas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1BODURKA Krzysztof 2004Alpin Sport TeamNIELEPICEM201M 100:00:0000:07:4000:16:28.9500:16:28.95 9:416,2
2ELANTKOWSKI Jaś 2248TKN Tatra TeamZAKOPANEM202M 400:00:0000:07:5500:17:07.2000:17:07.20+00:00:3810:046,0
3POPIELARSKI Kubuś 2286TKN Tatra teamZAKOPANEM203M 900:00:0000:08:2100:17:38.1000:17:38.10+00:01:0910:225,8
4GORCZYCA Bartosz 2002Salco Garmin TeamSKOŁYSZYNM204M 1000:00:0000:07:4700:17:40.8500:17:40.85+00:01:1110:235,8
5SADOWSKI Paweł 2045Janowicki Husarz znaddoliny Bobru w Rudawach Janowickich pułkownik z BolczowaJANOWICE WIELKIEM205M 1100:00:0000:08:1100:17:46.0000:17:46.00+00:01:1710:275,7
6KUBICA Marcin 2009Inov-8 TeamBIELSKO-BIAŁAM206M 1300:00:0000:08:0800:17:49.2500:17:49.25+00:01:2010:285,7
7URBAŃCZYK Karol 2081GLIWICEM207M 1900:00:0000:08:3700:18:25.1500:18:25.15+00:01:5610:505,5
8BROJ Marcel 2253BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM208M 2200:00:0000:08:2800:18:49.0000:18:49.00+00:02:2011:045,4
9STEC Jakub 2129Decathlon BBestGODZISZKAM209M 2300:00:0000:08:1600:18:55.4000:18:55.40+00:02:2611:075,4
10DOMISZEWSKI Ignacy 2308M2010M 2400:00:0000:08:4600:19:00.5500:19:00.55+00:02:3111:105,4
11GRUND Marek 2022Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM2011M 2900:00:0000:09:0600:19:41.0000:19:41.00+00:03:1211:345,2
12ŁUSZCZ Piotr 2206Bravehearts LegionowoLEGIONOWOM2012M 3000:00:0000:08:5900:19:45.4000:19:45.40+00:03:1611:375,2
13KURKOWSKI Piotr 2310M2013M 3500:00:0000:09:0300:20:20.4000:20:20.40+00:03:5111:575,0
14KNAP Mateusz 2021DYNAFIT / Tuttu.plKATOWICEM2014M 3700:00:0000:09:1800:20:29.7500:20:29.75+00:04:0012:025,0
15BOROŃ Dariusz 2262Asics FrontRunner PolandKRAKÓWM2015M 4100:00:0000:09:0700:20:45.9500:20:45.95+00:04:1712:124,9
16SZAFRANEK Paweł 2269USTROŃM2016M 4600:00:0000:09:1800:20:57.1500:20:57.15+00:04:2812:194,9
17KOZIOŁ Kamil 2131G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEM2017M 4700:00:0000:09:1000:21:10.4500:21:10.45+00:04:4112:274,8
18IZYDOREK Michał 2294Ks SprintMESZNAM2018M 5500:00:0000:08:5100:22:01.6000:22:01.60+00:05:3212:574,6
19ŻOCZEK Szymon 2044Nie Przestawaj MarzyćCZECHOWICE-DZIEDZICEM2019M 6200:00:0000:10:2900:23:44.5000:23:44.50+00:07:1513:574,3
20SOBOLA Grzegorz 2138RACIBÓRZM2020M 6500:00:0000:10:4400:25:01.3000:25:01.30+00:08:3214:424,1
Znaleziono 20 wynik(ów)