ELIMINATOR 2018 - ETAP IV

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-11-24
Miejsce:
Ustroń
Dystans:
1.7 km
Zgłoszonych:
384
Wystartowało:
81
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
81
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | 1KFala | K-Górnik | 1MFala | M-Górnik | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPolowka
0.9km
Czas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1OŚLIZŁO Tomasz 2244XRunnersGORZYCEM301M 600:00:0000:08:0700:17:18.8000:17:18.80 10:105,9
2UZNAŃSKI Piotr 2008Euroclear Running TeamKRAKÓWM302M 700:00:0000:08:0600:17:29.2000:17:29.20+00:00:1010:175,8
3KUBACZKA Grzegorz 2196www.ag-architekci.plSKOCZÓWM303M 800:00:0000:07:5800:17:33.3500:17:33.35+00:00:1410:195,8
4MISIAK Bartosz 2007Alpin Sport TeamCESKY TESINM304M 1200:00:0000:08:2400:17:48.4000:17:48.40+00:00:2910:285,7
5KAŁUŻA Jerzy 2211SKOCZÓWM305M 1700:00:0000:08:2200:18:04.9500:18:04.95+00:00:4610:375,6
6MIŚKIEWICZ Mariusz 2006Biegiem przez ChybieCIESZYNM306M 1800:00:0000:07:5300:18:14.6000:18:14.60+00:00:5510:435,6
7DZIERWA Marcin 2176Nowa Huta TeamKRAKÓWM307M 2000:00:0000:08:3800:18:35.0000:18:35.70+00:01:1610:555,5
8SKUPIEŃ Tomasz 2005LANCKORONAM308M 2100:00:0000:08:0800:18:45.1000:18:45.10+00:01:2611:015,4
9STANEK Piotr 2295SANDOMIERZM309M 2500:00:0000:08:5300:19:06.6000:19:06.60+00:01:4711:145,3
10DYCZEK Mariusz 2118Dyczuś TeamZDZIESZOWICEM3010M 2600:00:0000:08:4000:19:18.0500:19:18.05+00:01:5911:215,3
11GAWLAS Dominik 2287CIESZYNM3011M 2700:00:0000:09:0000:19:23.6000:19:23.60+00:02:0411:245,3
12ŻUCHOWSKI Daniel 2153MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWM3012M 2800:00:0000:08:5600:19:35.0000:19:35.00+00:02:1611:315,2
13KOCHEL Paweł 2167KOWARYM3013M 3200:00:0000:09:0200:19:58.8500:19:58.85+00:02:4011:445,1
14ŁUKASIK Andrzej 2146Sportkonsulting TeamJANÓW LUBELSKIM3014M 3800:00:0000:09:0900:20:31.6500:20:31.65+00:03:1212:045,0
15GUROŚ Dawid Vegan 2243D&DNOWY TARGM3015M 4200:00:0000:09:0600:20:47.1000:20:47.10+00:03:2812:134,9
16KUŚMIERSKI Michał 2033BBRunners/UBSBIELSKO-BIAŁAM3016M 4500:00:0000:09:3500:20:53.9000:20:53.90+00:03:3512:174,9
17KOS Tomasz 2285Państwowa Straż Pożarna BytomTYCHYM3017M 5100:00:0000:09:5400:21:25.4000:21:25.40+00:04:0612:354,8
18SZCZYPKA Bartosz 2038SOSNOWIECM3018M 5400:00:0000:09:5500:21:53.8500:21:53.85+00:04:3512:524,7
19JAKUBAS Grzegorz 2302KL CzantoriaBIELSKO-BIAŁAM3019M 5600:00:0000:09:5600:22:09.5000:22:09.50+00:04:5013:014,6
20PALIWODA Grzegorz 2249ZABRZEM3020M 5700:00:0000:10:1000:22:23.2000:22:23.20+00:05:0413:104,6
21TARGOSZ Michał 2260ITMBW KRAKÓWKRAKÓWM3021M 5800:00:0000:10:1900:22:32.2000:22:32.20+00:05:1313:154,5
22CHODOROWSKI Krzysztof 2105Przedwojewski Mountain TeamWROCŁAWM3022M 5900:00:0000:10:0400:22:37.9500:22:37.95+00:05:1913:184,5
23OSIEJEWSKI Marcin 2188WILKOWICEM3023M 6100:00:0000:10:2200:23:09.9500:23:09.95+00:05:5113:374,4
24CHRAPKIEWICZ Michał 2121SBD Energetyk RybnikCIESZYNM3024M 6300:00:0000:11:0100:24:16.7000:24:16.70+00:06:5714:164,2
25URBAN Wiktor 2175Night Runners ZabrzeZABRZEM3025M 6600:00:0000:11:5900:25:31.9000:25:31.90+00:08:1315:004,0
Znaleziono 25 wynik(ów)