ELIMINATOR 2018 - KLASYFIKACJA KOŃCOWA PEŁNA WG MIEJSC
Eliminator 2018
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-11-24
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 392
Wystartowało : 313
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 313
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K-Górnik | M-Górnik | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPolowka
0.9km
Czas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1BODURKA Krzysztof 2004Alpin Sport TeamNIELEPICEM201M 100:00:0000:07:4000:16:28.9500:16:28.95 9:416,2
2JAWORSKI Zbigniew 2292KLUSZKOWCEM401M 200:00:0000:07:4600:16:42.7000:16:42.70+00:00:139:496,1
3BIERNAWSKI Piotr 2010ATTIQ Team/SalmingNOWY TARGM402M 300:00:0000:07:4800:16:55.6000:16:55.60+00:00:269:576,0
4ELANTKOWSKI Jaś 2248TKN Tatra TeamZAKOPANEM202M 400:00:0000:07:5500:17:07.2000:17:07.20+00:00:3810:046,0
5KASZYCA Paweł 2305RYBNIKM403M 500:00:0000:08:1200:17:14.3500:17:14.35+00:00:4510:085,9
6OŚLIZŁO Tomasz 2244XRunnersGORZYCEM301M 600:00:0000:08:0700:17:18.8000:17:18.80+00:00:4910:105,9
7UZNAŃSKI Piotr 2008Euroclear Running TeamKRAKÓWM302M 700:00:0000:08:0600:17:29.2000:17:29.20+00:01:0010:175,8
8KUBACZKA Grzegorz 2196www.ag-architekci.plSKOCZÓWM303M 800:00:0000:07:5800:17:33.3500:17:33.35+00:01:0410:195,8
9POPIELARSKI Kubuś 2286TKN Tatra teamZAKOPANEM203M 900:00:0000:08:2100:17:38.1000:17:38.10+00:01:0910:225,8
10GORCZYCA Bartosz 2002Salco Garmin TeamSKOŁYSZYNM204M 1000:00:0000:07:4700:17:40.8500:17:40.85+00:01:1110:235,8
11SADOWSKI Paweł 2045Janowicki Husarz znaddoliny Bobru w Rudawach Janowickich pułkownik z BolczowaJANOWICE WIELKIEM205M 1100:00:0000:08:1100:17:46.0000:17:46.00+00:01:1710:275,7
12MISIAK Bartosz 2007Alpin Sport TeamCESKY TESINM304M 1200:00:0000:08:2400:17:48.4000:17:48.40+00:01:1910:285,7
13KUBICA Marcin 2009Inov-8 TeamBIELSKO-BIAŁAM206M 1300:00:0000:08:0800:17:49.2500:17:49.25+00:01:2010:285,7
14FARON Robert 2001Salco Garmin TeamZALESIEM404M 1400:00:0000:08:0500:17:52.1000:17:52.10+00:01:2310:305,7
15JANUSZYK Iwona 1005ATTIQ ALE Team/KS KandaharOŚWIĘCIMK201K 100:00:0000:08:1500:17:52.5500:17:52.55+00:01:2310:305,7
16ATANASOW ANCEW Dawid 2082D&DNOWY TARGM405M 1500:00:0000:08:1600:17:57.8000:17:57.80+00:01:2810:335,7
17KOŃ Piotr 2003ALPIN SPORT TEAMRĘCZNOM406M 1600:00:0000:08:0700:18:03.9000:18:03.90+00:01:3410:375,7
18KAŁUŻA Jerzy 2211SKOCZÓWM305M 1700:00:0000:08:2200:18:04.9500:18:04.95+00:01:3610:375,6
19MIŚKIEWICZ Mariusz 2006Biegiem przez ChybieCIESZYNM306M 1800:00:0000:07:5300:18:14.6000:18:14.60+00:01:4510:435,6
20URBAŃCZYK Karol 2081GLIWICEM207M 1900:00:0000:08:3700:18:25.1500:18:25.15+00:01:5610:505,5
21DZIERWA Marcin 2176Nowa Huta TeamKRAKÓWM307M 2000:00:0000:08:3800:18:35.0000:18:35.70+00:02:0610:555,5
22SKUPIEŃ Tomasz 2005LANCKORONAM308M 2100:00:0000:08:0800:18:45.1000:18:45.10+00:02:1611:015,4
23BROJ Marcel 2253BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM208M 2200:00:0000:08:2800:18:49.0000:18:49.00+00:02:2011:045,4
24STEC Jakub 2129Decathlon BBestGODZISZKAM209M 2300:00:0000:08:1600:18:55.4000:18:55.40+00:02:2611:075,4
25DOMISZEWSKI Ignacy 2308M2010M 2400:00:0000:08:4600:19:00.5500:19:00.55+00:02:3111:105,4
26STANEK Piotr 2295SANDOMIERZM309M 2500:00:0000:08:5300:19:06.6000:19:06.60+00:02:3711:145,3
27DYCZEK Mariusz 2118Dyczuś TeamZDZIESZOWICEM3010M 2600:00:0000:08:4000:19:18.0500:19:18.05+00:02:4911:215,3
28GAWLAS Dominik 2287CIESZYNM3011M 2700:00:0000:09:0000:19:23.6000:19:23.60+00:02:5411:245,3
29ŻUCHOWSKI Daniel 2153MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWM3012M 2800:00:0000:08:5600:19:35.0000:19:35.00+00:03:0611:315,2
30GRUND Marek 2022Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM2011M 2900:00:0000:09:0600:19:41.0000:19:41.00+00:03:1211:345,2
31ŁUSZCZ Piotr 2206Bravehearts LegionowoLEGIONOWOM2012M 3000:00:0000:08:5900:19:45.4000:19:45.40+00:03:1611:375,2
32KALITA Arek 2233KAMAKBIELSKO-BIAŁAM407M 3100:00:0000:09:1400:19:55.2000:19:55.20+00:03:2611:425,1
33KOCHEL Paweł 2167KOWARYM3013M 3200:00:0000:09:0200:19:58.8500:19:58.85+00:03:2911:445,1
34GALMAN Adam 2214GLIWICEM408M 3300:00:0000:09:0800:20:03.1500:20:03.15+00:03:3411:475,1
35KIEŁTYKA Zbigniew 2221KW GliwiceGLIWICEM409M 3400:00:0000:09:2700:20:15.7000:20:15.70+00:03:4611:545,0
36KURKOWSKI Piotr 2310M2013M 3500:00:0000:09:0300:20:20.4000:20:20.40+00:03:5111:575,0
37SOKOŁOWSKI Marek 2014Alpin Sport TeamMYSŁOWICE-WESOŁAM4010M 3600:00:0000:09:2700:20:25.7500:20:25.75+00:03:5612:005,0
38KNAP Mateusz 2021DYNAFIT / Tuttu.plKATOWICEM2014M 3700:00:0000:09:1800:20:29.7500:20:29.75+00:04:0012:025,0
39ŁUKASIK Andrzej 2146Sportkonsulting TeamJANÓW LUBELSKIM3014M 3800:00:0000:09:0900:20:31.6500:20:31.65+00:04:0212:045,0
40FIJAK Jan 2210SIENNAM4011M 3900:00:0000:09:1500:20:42.6000:20:42.60+00:04:1312:104,9
41MAGIERA Janusz 2015FORMA WODZISŁAW ŚLAWODZISŁAW ŚLĄSKIM501M 4000:00:0000:09:2600:20:42.9000:20:42.90+00:04:1312:104,9
42BOROŃ Dariusz 2262Asics FrontRunner PolandKRAKÓWM2015M 4100:00:0000:09:0700:20:45.9500:20:45.95+00:04:1712:124,9
43GUROŚ Dawid Vegan 2243D&DNOWY TARGM3015M 4200:00:0000:09:0600:20:47.1000:20:47.10+00:04:1812:134,9
44SNARSKI Dariusz 2120URTICA TEAMKATOWICEM4012M 4300:00:0000:09:3500:20:48.1000:20:48.10+00:04:1912:144,9
45BUCZYŃSKI Adam 2025Non Stop TrailKRAKOWM4013M 4400:00:0000:09:1400:20:48.5000:20:48.50+00:04:1912:144,9
46WITOWSKA Mirosława 1004Salco Garmin TeamZAKOPANEK202K 200:00:0000:09:2600:20:49.4000:20:49.40+00:04:2012:144,9
47KUŚMIERSKI Michał 2033BBRunners/UBSBIELSKO-BIAŁAM3016M 4500:00:0000:09:3500:20:53.9000:20:53.90+00:04:2412:174,9
48SZAFRANEK Paweł 2269USTROŃM2016M 4600:00:0000:09:1800:20:57.1500:20:57.15+00:04:2812:194,9
49WYWŁOKA Paulina 1003Salco Garmin TeamWIERZBNAK203K 300:00:0000:09:3400:21:03.1500:21:03.15+00:04:3412:224,8
50KOZIOŁ Kamil 2131G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEM2017M 4700:00:0000:09:1000:21:10.4500:21:10.45+00:04:4112:274,8
51SMOLEŃ Jarosław 2259MYSLOWICEM4014M 4800:00:0000:09:5000:21:17.5000:21:17.50+00:04:4812:314,8
52FERENC Janusz 2011UKS LudwikowiceLUDWIKOWICE KŁ.M601M 4900:00:0000:09:4400:21:20.3500:21:20.35+00:04:5112:324,8
53WRÓBLEWSKI Jan 2317M4015M 5000:00:0000:09:4600:21:22.3500:21:22.35+00:04:5312:344,8
54KOS Tomasz 2285Państwowa Straż Pożarna BytomTYCHYM3017M 5100:00:0000:09:5400:21:25.4000:21:25.40+00:04:5612:354,8
55PORĘBSKI Rafał 2158Evil TeamZAWADAM4016M 5200:00:0000:09:4400:21:33.8000:21:33.80+00:05:0412:404,7
56BADURA Adam 2173Forma Wodzisław ŚląskiRYBNIKM4017M 5300:00:0000:09:5700:21:45.3500:21:45.35+00:05:1612:474,7
57SKALSKA Anna 1007Festiwal Biegowy Krynica ZdrójBYTOMK301K 400:00:0000:10:0400:21:49.5000:21:49.50+00:05:2012:504,7
58SZCZYPKA Bartosz 2038SOSNOWIECM3018M 5400:00:0000:09:5500:21:53.8500:21:53.85+00:05:2412:524,7
59IZYDOREK Michał 2294Ks SprintMESZNAM2018M 5500:00:0000:08:5100:22:01.6000:22:01.60+00:05:3212:574,6
60JAKUBAS Grzegorz 2302KL CzantoriaBIELSKO-BIAŁAM3019M 5600:00:0000:09:5600:22:09.5000:22:09.50+00:05:4013:014,6
61ZYCH Katarzyna 1054Bonnie & ClydeTARNÓWK302K 500:00:0000:10:1000:22:17.8000:22:17.80+00:05:4813:064,6
62PALIWODA Grzegorz 2249ZABRZEM3020M 5700:00:0000:10:1000:22:23.2000:22:23.20+00:05:5413:104,6
63KWIATKOWSKA Kinga 1006Alpin Sport TeamKRAKÓWK303K 600:00:0000:10:3800:22:26.9500:22:26.95+00:05:5813:114,5
64BROL Dominika 1014Endurance teamSIEMIANOWICE ŚLASKIEK304K 700:00:0000:10:1500:22:28.6500:22:28.65+00:05:5913:124,5
65TARGOSZ Michał 2260ITMBW KRAKÓWKRAKÓWM3021M 5800:00:0000:10:1900:22:32.2000:22:32.20+00:06:0313:154,5
66CHODOROWSKI Krzysztof 2105Przedwojewski Mountain TeamWROCŁAWM3022M 5900:00:0000:10:0400:22:37.9500:22:37.95+00:06:0913:184,5
67PYTEL Janusz 2311M602M 6000:00:0000:10:2500:22:49.9000:22:49.90+00:06:2013:254,5
68ZATORSKA Izabela 1002Alpin Sport TeamWROCANKAK501K 800:00:0000:10:2600:23:02.1500:23:02.15+00:06:3313:324,4
69OSIEJEWSKI Marcin 2188WILKOWICEM3023M 6100:00:0000:10:2200:23:09.9500:23:09.95+00:06:4113:374,4
70GOMOŁYSEK Kinga 1001Matner Running TeamGŁUCHOŁAZYK305K 900:00:0000:10:3100:23:15.2500:23:15.25+00:06:4613:404,4
71MAMALA Justyna 1019KRAKÓWK204K 1000:00:0000:10:3400:23:29.2000:23:29.20+00:07:0013:484,3
72ŻOCZEK Szymon 2044Nie Przestawaj MarzyćCZECHOWICE-DZIEDZICEM2019M 6200:00:0000:10:2900:23:44.5000:23:44.50+00:07:1513:574,3
73DOMISZEWSKA Maria 1070K502K 1100:00:0000:10:1300:23:48.4500:23:48.45+00:07:1914:004,3
74LORENS Magdalena 1035G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEK205K 1200:00:0000:10:4000:23:53.1500:23:53.15+00:07:2414:024,3
75BOLECHOWSKA Dominika 1072K401K 1300:00:0000:10:5700:24:03.4500:24:03.45+00:07:3414:084,2
76CHRAPKIEWICZ Michał 2121SBD Energetyk RybnikCIESZYNM3024M 6300:00:0000:11:0100:24:16.7000:24:16.70+00:07:4714:164,2
77SZATANIK Zbigniew 2219UJSOŁYM502M 6400:00:0000:10:1000:24:47.2000:24:47.20+00:08:1814:344,1
78SOBOLA Grzegorz 2138RACIBÓRZM2020M 6500:00:0000:10:4400:25:01.3000:25:01.30+00:08:3214:424,1
79GARCZYŃSKA-WĄS Bogusława 1050WM TriselfZIELONKIK402K 1400:00:0000:11:2000:25:28.5500:25:28.55+00:08:5914:584,0
80URBAN Wiktor 2175Night Runners ZabrzeZABRZEM3025M 6600:00:0000:11:5900:25:31.9000:25:31.90+00:09:0215:004,0
81LANGE Beata 1063Biłgoraj biegaBIŁGORAJK403K 1500:00:0000:12:0800:28:04.5000:28:04.50+00:11:3516:303,6
82SAWICKI Kacper 2288TKN Tatra TeamNOWY TARGM2021M 6700:00:0000:09:0400:19:28.3500:19:28.35+00:02:5911:275,2
83KLONOWSKI Kamil 2289Husaria Race TeamŁAZISKA GÓRNEM2022M 6800:00:0000:09:3300:20:48.7500:20:48.75+00:04:1912:144,9
84WASZTYL Tomasz 2110BIELSKO-BIAŁAM4018M 6900:00:0000:09:3600:20:50.3500:20:50.35+00:04:2112:154,9
85KOWALCZYK Paweł 2060KęckieHarpaganyKĘTYM4019M 7000:00:0000:09:4500:20:51.5500:20:51.55+00:04:2212:154,9
86TOKAREWICZ Damian 2059ZebryZEBRZYDOWICEM3026M 7100:00:0000:09:3000:21:01.6500:21:01.65+00:04:3212:214,9
87PROKSA Robert 2157chromik mysłowiceMYŁOWICEM503M 7200:00:0000:09:1800:21:02.6500:21:02.65+00:04:3312:224,8
88LUBOSZ Dariusz 2236NGB KłobuckSZARLEJKAM4020M 7300:00:0000:09:2800:21:04.8000:21:04.80+00:04:3512:234,8
89DŁUŻNIEWSKI Jacek 2209UltrasFCBBIELSKO-BIAŁAM4021M 7400:00:0000:09:3900:21:05.7500:21:05.75+00:04:3612:244,8
90KAŁUŻNY Adam 2186Socios Silesia RaceRUDA ŚLĄSKAM3027M 7500:00:0000:09:3500:21:13.6000:21:13.60+00:04:4412:284,8
91GÓRSKI Jakub 2172CZECHOWICE-DZIEDZICEM3028M 7600:00:0000:09:4600:21:17.3500:21:17.35+00:04:4812:314,8
92LIPA Piotr 2103OCR Team DębicaŻYRAKÓWM3029M 7700:00:0000:09:3000:21:18.4500:21:18.45+00:04:4912:314,8
93SZTEFKO Józef 2171KOZYM504M 7800:00:0000:09:3400:21:25.0000:21:25.00+00:04:5612:354,8
94BAZYL Adam 2156BremboDĄBROWA GÓRNICZAM3030M 7900:00:0000:09:4200:21:27.7500:21:27.75+00:04:5812:374,8
95ŚCIESZKA Wojciech 216813 elt Kraków - BaliceKRAKÓWM4022M 8000:00:0000:09:5100:21:32.1500:21:32.15+00:05:0312:404,7
96OWERKO Tomasz 2309M3031M 8100:00:0000:09:3100:21:34.0500:21:34.05+00:05:0512:414,7
97GARCORZ Dawid 2084Mafia Team LubliniecDZIELNAM2023M 8200:00:0000:09:2900:21:36.1500:21:36.15+00:05:0712:424,7
98MALINOWSKI Przemysław 2122KSAWERÓWM3032M 8300:00:0000:09:4400:21:42.7000:21:42.70+00:05:1312:454,7
99GRZYBEK Antoni 2246PIERŚCIECM4023M 8400:00:0000:10:0400:21:44.5500:21:44.55+00:05:1512:474,7
100SZKODA Dariusz 2042SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM3033M 8500:00:0000:09:4800:21:44.7500:21:44.75+00:05:1512:474,7
101KAŹMIERCZAK Sławomir 2280fastandlight.pl, ŁGGŁAZISKA GÓRNEM3034M 8600:00:0000:09:5000:21:46.0500:21:46.05+00:05:1712:484,7
102BUKOWSKI Marek 2272BYTOMM4024M 8700:00:0000:10:0400:21:48.5000:21:48.50+00:05:1912:494,7
103MAZUR Damian 2053SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM3035M 8800:00:0000:09:5200:21:49.3000:21:49.30+00:05:2012:504,7
104BYRTEK Kamil 2013www.ekoidea.sklep.plWĘGIERSKA GÓRKAM3036M 8900:00:0000:09:4600:21:51.4000:21:51.40+00:05:2212:514,7
105THIER Dominik 2283WARSZAWAM4025M 9000:00:0000:10:0500:22:03.1000:22:03.10+00:05:3412:584,6
106STOPA Michał 2268MarcinŚwiercTEAMTYCHYM3037M 9100:00:0000:10:1700:22:04.0000:22:04.00+00:05:3512:584,6
107NIESLON Mare 2127AKMB Pedziwiatr GliwiceGLIWICEM3038M 9200:00:0000:09:4900:22:12.5000:22:12.50+00:05:4313:034,6
108TRACZ Łukasz 2087www.treningfizjoterapia.plRADYMNOM3039M 9300:00:0000:10:0200:22:16.0500:22:16.05+00:05:4713:054,6
109BRÓG Wojciech 2101OLKUSZM3040M 9400:00:0000:09:3700:22:22.3500:22:22.35+00:05:5313:094,6
110RADOMSKI Zbigniew 2205TKKF Beskidek BBBIELSKO-BIAŁAM603M 9500:00:0000:10:4100:22:28.0000:22:28.00+00:05:5913:124,5
111TOMCZYK Tomasz 2271ZABRZEM3041M 9600:00:0000:10:0700:22:35.4500:22:35.45+00:06:0613:174,5
112SZALA Krzysztof 2212biegamgdziechce.plŁAZISKA GÓRNEM3042M 9700:00:0000:10:0400:22:36.5500:22:36.55+00:06:0713:174,5
113SAWICKI Szymon 2222TKN Tatra TeamNOWY TARGM4026M 9800:00:0000:10:2300:22:41.0500:22:41.05+00:06:1213:204,5
114WRÓBLEWSKI Kamil 2254PIASECZNOM3043M 9900:00:0000:10:1500:22:46.7500:22:46.75+00:06:1713:234,5
115KUBERA Dawid 2276alwaysinmotion.plTYCHYM3044M 10000:00:0000:10:0000:22:53.2000:22:53.20+00:06:2413:274,5
116GLEISNER Tomasz 2200Ekipa z TarnowaTARNÓW, POLANDM4027M 10100:00:0000:10:3800:22:53.8000:22:53.80+00:06:2413:274,5
117WRZESZCZ Mariusz 2181TMTeamSOBÓTKAM2024M 10200:00:0000:10:1500:22:54.5000:22:54.50+00:06:2513:284,5
118KRAJEWSKI Maciej 2151KIELCEM3045M 10300:00:0000:10:3200:23:04.8500:23:04.85+00:06:3513:344,4
119CHOJNACKI Grzegorz 2162Dziady OCRZIELONKAM4028M 10400:00:0000:10:3400:23:05.4000:23:05.40+00:06:3613:344,4
120TESZNER Adrian 2108Runteam PawłowiceMIZERÓWM2025M 10500:00:0000:10:2100:23:13.9500:23:13.95+00:06:4513:394,4
121GARDENER Jacek 2109JacekBiega Running TeamWARSZAWAM505M 10600:00:0000:10:5000:23:29.5500:23:29.55+00:07:0013:484,3
122GĘBARA Łukasz 2102OCR TEAM DĘBICARZESZÓWM2026M 10700:00:0000:10:3200:23:49.5000:23:49.50+00:07:2014:004,3
123GIŻYŃSKI Damian 2032Kolejarz Best For YouJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3046M 10800:00:0000:10:3000:23:58.3500:23:58.35+00:07:2914:054,3
124SMUDA Krzysztof 2207TYCHYM3047M 10900:00:0000:10:3300:24:04.4500:24:04.45+00:07:3514:094,2
125KRZEMIŃSKI Tomasz 2228DZIERŻONIÓWM3048M 11000:00:0000:11:2000:24:05.9500:24:05.95+00:07:3714:104,2
126ŚWIŃCZYK Marcin 2227Grupa KryzysGODZISZKAM3049M 11100:00:0000:10:4900:24:09.6000:24:09.60+00:07:4014:124,2
127NOSALIK Marek 2170MTAŻYWIECM506M 11200:00:0000:10:1500:24:13.7500:24:13.75+00:07:4414:144,2
128BARANOWSKI Marcin 2315M3050M 11300:00:0000:11:1100:24:18.7500:24:18.75+00:07:4914:174,2
129SWOBODA Tomasz 2265Kurła! Kaj Ta Meta?!SZYMISZÓWM2027M 11400:00:0000:10:4800:24:18.9000:24:18.90+00:07:4914:174,2
130BONDARA Sylwia 1008JacekBiega Running TeamWARSZAWAK306K 1600:00:0000:11:4000:24:42.2000:24:42.20+00:08:1314:314,1
131DUDZIK Łukasz 2242Góral biegaKAMIENICAM3051M 11500:00:0000:10:4200:24:42.4500:24:42.45+00:08:1314:314,1
132MIKULSKI Michał 2261GREMI BOCHNIABOCHNIAM3052M 11600:00:0000:11:1000:24:42.7000:24:42.70+00:08:1314:314,1
133GWÓŹDŹ Michał 2065#czeladzbiegaCZELADŹM4029M 11700:00:0000:11:0700:24:51.5500:24:51.55+00:08:2214:374,1
134DUTKIEWICZ Leszek 2182KATOWICEM3053M 11800:00:0000:11:2000:25:01.1000:25:01.10+00:08:3214:424,1
135KONDRATIUK Ira 1059Biegam Żeby Żreć Więcej CiastkówBIELSKO-BIAŁAK206K 1700:00:0000:11:1300:25:08.6000:25:08.60+00:08:3914:474,1
136KUPIJAJ Marcin 2023Socios SilesiaKNURÓWM2028M 11900:00:0000:11:1200:25:17.0500:25:17.05+00:08:4814:524,0
137OSTROWSKI Maciej 2275Socios SilesiaKNURÓWM2029M 12000:00:0000:11:1000:25:19.1500:25:19.15+00:08:5014:534,0
138MORAWIEC Marek 2043Szakal TeamCIESZYNM3054M 12100:00:0000:11:3600:25:21.4500:25:21.45+00:08:5214:544,0
139DORNICKI Tomasz 2304M4030M 12200:00:0000:11:3500:25:22.0500:25:22.05+00:08:5314:554,0
140WĘGLARZ Waldemar 2293Extreme Club RabkaRABKA-ZDRÓJM4031M 12300:00:0000:11:2500:25:37.9500:25:37.95+00:09:0915:044,0
141BARCZUK Anna 1069WISŁAK207K 1800:00:0000:11:2200:25:44.2000:25:44.20+00:09:1515:084,0
142STELMASZCZYK Bartłomiej 2070Scout TaemCZĘSTOCHOWAM4032M 12400:00:0000:12:0100:25:46.9000:25:46.90+00:09:1715:094,0
143MORAWSKI Grzegorz 2049trener24h.com.plWARSZAWAM3055M 12500:00:0000:11:5200:25:49.0500:25:49.05+00:09:2015:114,0
144BEDNARZ Sebastian 2066OTM. bOTMUCHÓWM4033M 12600:00:0000:11:4000:25:53.5500:25:53.55+00:09:2415:133,9
145SZEWCZYK Damian 2215JEJKOWICEM4034M 12700:00:0000:11:1300:26:03.6500:26:03.65+00:09:3415:193,9
146RZEPKA Piotr 2050Sportowy ŚwirŚWIĘTOCHŁOWICEM2030M 12800:00:0000:12:0200:26:11.3000:26:11.30+00:09:4215:243,9
147SZWED Renata 1066ZFCZECHOWICE - DZIEDZICEK404K 1900:00:0000:12:0700:26:21.2000:26:21.20+00:09:5215:303,9
148REDZIK Dorota 1031Endurance TeamPIEKARY SLĄSKIEK307K 2000:00:0000:12:0300:26:23.8000:26:23.80+00:09:5415:313,9
149PASULA Katarzyna 1062TARNÓWK405K 2100:00:0000:12:3500:27:44.8000:27:44.80+00:11:1516:183,7
150RZEPKA Magdalena 1061Night RunnersKATOWICEK308K 2200:00:0000:12:4500:28:33.5500:28:33.55+00:12:0416:473,6
151PUCHAJDA Monika 1032OŚWIĘCIMK309K 2300:00:0000:12:5000:28:58.5000:28:58.50+00:12:2917:023,5
152SKRZECZYŃSKI Sławomir 2290Hej, jak ta sarna!RABKA-ZDRÓJM4035M 12900:00:0000:14:1700:29:28.3000:29:28.30+00:12:5917:203,5
153ZIĘBA Anna 1017Poranny PatrolKRAKÓWK3010K 2400:00:0000:13:1800:29:50.6500:29:50.65+00:13:2117:323,4
154DETTLAFF Patrycja 1058DREAM RUNWILCZA GÓRAK3011K 2500:00:0000:13:5200:30:31.0000:30:31.00+00:14:0217:573,3
155MENŻYK Joanna 1038MYSŁOWICEK406K 2600:00:0000:13:5500:31:11.8000:31:11.80+00:14:4218:203,3
156WOJTYRA Karolina 1060Enter Air Runners ClubTARNOWSKIE GÓRYK208K 2700:00:0000:13:5300:32:17.3500:32:17.35+00:15:4818:593,2
157FIAŁKOWSKA Bożena 1012Harpagan SosnowiecSOSNOWIECK407K 2800:00:0000:14:2400:33:01.3500:33:01.35+00:16:3219:253,1
158ŚWIERK Krystyna 1068JANOWICE WIELKIEK601K 2900:00:0000:14:2300:33:02.1500:33:02.15+00:16:3319:253,1
159MENDECKA Michalina 1065MOSiR Łaziska Górne/1 Second TeamŁAZISKA GÓRNEK209K 3000:00:0000:09:4600:21:20.1000:21:20.10+00:04:5112:324,8
160JASTRZĘBSKI Piotr 2058SOCIOS SILESIAZABRZEM3056M 13000:00:0000:10:1900:22:31.0000:22:31.00+00:06:0213:144,5
161WOŹNIAK Radosław 2225Skawina BiegaSKAWINAM3057M 13100:00:0000:10:2400:22:38.4500:22:38.45+00:06:0913:184,5
162GRYGIEL Marek 2071JacekBiega Running TeamKRAKÓWM4036M 13200:00:0000:10:2000:22:40.3500:22:40.35+00:06:1113:204,5
163HAZUKA Ireneusz 2252SZAREM3058M 13300:00:0000:09:5300:22:42.1000:22:42.10+00:06:1313:214,5
164STEFAŃSKI Zbyszek 2240HebelLIBIĄŻM4037M 13400:00:0000:10:2600:22:43.6500:22:43.65+00:06:1413:214,5
165SAWICKI Marek 2208RADZIECHOWYM3059M 13500:00:0000:10:3400:22:49.7500:22:49.75+00:06:2013:254,5
166KACZMARCZYK Przemysław 2095Matner Running Team/WATAHAKOBIERZYCEM2031M 13600:00:0000:10:3000:22:53.2500:22:53.25+00:06:2413:274,5
167KRUPA Grzegorz 2318M4038M 13700:00:0000:10:4200:22:54.6500:22:54.65+00:06:2513:284,5
168FLORYS Jakub 2072Morski KońOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM3060M 13800:00:0000:10:2100:22:58.9000:22:58.90+00:06:2913:304,4
169MIECH Szymon 2251Husaria Race TeamUSTROŃM3061M 13900:00:0000:10:2700:23:00.1500:23:00.15+00:06:3113:314,4
170JASEK Piotr 2303KL CzantoriaBUCZKOWICEM4039M 14000:00:0000:10:2900:23:00.6000:23:00.60+00:06:3113:314,4
171BORÓWKA Ryszard 2017GDYNIAM4040M 14100:00:0000:10:3000:23:03.1000:23:03.10+00:06:3413:334,4
172HURAS Michał 2189CF Kuźnia DamianaRUDA SLASKAM2032M 14200:00:0000:11:1700:23:05.8000:23:05.80+00:06:3613:344,4
173GÓRNY Mirosław 2165Nutrend TeamBIELSKO-BIAŁAM507M 14300:00:0000:10:2800:23:07.8000:23:07.80+00:06:3813:354,4
174WYPUKOŁ Jakub 2291SOCIOS SILESIAKATOWICEM2033M 14400:00:0000:10:4700:23:14.1000:23:14.10+00:06:4513:404,4
175RAJA Paweł 2299Skyrunning PolskaWROCŁAWM3062M 14500:00:0000:10:1400:23:18.9000:23:18.90+00:06:4913:424,4
176ĆWIKŁA Krzysztof 2247MALAWAM508M 14600:00:0000:10:2900:23:20.6500:23:20.65+00:06:5113:434,4
177BARTULA Arkadiusz 2135Speed Team BrzeszczeBRZESZCZEM4041M 14700:00:0000:10:4200:23:24.3000:23:24.30+00:06:5513:454,4
178SUDNIK Krzysztof 2051KNURÓWM3063M 14800:00:0000:10:1500:23:29.2000:23:29.20+00:07:0013:484,3
179DUDZIAK Marek 2274BB RUNNERS / DUDIKOM.PLJAWORZEM3064M 14900:00:0000:10:4400:23:30.8000:23:30.80+00:07:0113:494,3
180KOCHMAN Krzysztof 2019Harpagan SosnowiecSOSNOWIECM4042M 15000:00:0000:10:2800:23:32.9000:23:32.90+00:07:0313:504,3
181DARCHUK Oleksandr 2273WĘGRZCEM4043M 15100:00:0000:11:0500:23:41.8500:23:41.85+00:07:1213:554,3
182TONDYS Piotr 2016TIGERS TEAMŁÓDŹM4044M 15200:00:0000:11:1300:23:46.7000:23:46.70+00:07:1713:584,3
183GANCARZ Mariusz 2054JASTRZĘBIE ZDRÓJM4045M 15300:00:0000:10:4000:23:48.5000:23:48.50+00:07:1914:004,3
184CIUPEK Remigiusz 2027#OdkrywcyTaurusUSTROŃM3065M 15400:00:0000:10:5300:23:49.2000:23:49.20+00:07:2014:004,3
185WOŁOSZYN Piotr 2255WARSZAWAM3066M 15500:00:0000:11:0700:23:50.6500:23:50.65+00:07:2114:014,3
186DOLATA Krzysztof 2055SOCIOS SILESIAGLIWICEM3067M 15600:00:0000:10:4700:23:52.2000:23:52.20+00:07:2314:024,3
187CEBULA Tomasz 2115CHRZĄSTOWICEM3068M 15700:00:0000:10:4100:24:06.4000:24:06.40+00:07:3714:104,2
188PIASECKI Adam 2107ŁÓDŹM4046M 15800:00:0000:10:2900:24:07.9000:24:07.90+00:07:3814:114,2
189DYDUŁA Łukasz 2125Ital Car TeamKRAKÓWM4047M 15900:00:0000:11:3000:24:22.4500:24:22.45+00:07:5314:204,2
190STOLARSKI Paweł 2166CZECHOWICE-DZIEDZICEM3069M 16000:00:0000:10:5000:24:29.8000:24:29.80+00:08:0014:244,2
191RAKSZAWA Krzysztof 2306M4048M 16100:00:0000:10:4500:24:30.1000:24:30.10+00:08:0114:244,2
192MAJCHROWSKI Jacek 2085CKB TarnobrzegTARNOBRZEGM4049M 16200:00:0000:10:4200:24:31.0000:24:31.00+00:08:0214:254,2
193RATYŃSKI Bartłomiej 2046Happy RunnersBYTOMM3070M 16300:00:0000:11:1800:24:32.2500:24:32.25+00:08:0314:254,2
194GACH Damian 2123CF Kuźnia DamianaŚWIĘTOCHŁOWICEM2034M 16400:00:0000:11:1400:24:33.8000:24:33.80+00:08:0414:264,2
195KALAMUS Mirek 2220Ultra Beskid SportŁODYGOWICEM4050M 16500:00:0000:10:5100:24:37.7000:24:37.70+00:08:0814:284,1
196TEKIELI Tomek 2124Klub Byłych DżentelmenówSOSNOWIECM3071M 16600:00:0000:11:1600:24:46.0500:24:46.05+00:08:1714:344,1
197JAGIELSKI Piotr 2187RUDA ŚLĄSKAM4051M 16700:00:0000:11:2500:24:48.3500:24:48.35+00:08:1914:354,1
198GRUSZKA Grzegorz 2057Endurance TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4052M 16800:00:0000:10:3800:24:58.1500:24:58.15+00:08:2914:414,1
199CHACHUŁA Ryszard 2117Dyczuś TeamZDZIESZOWICEM4053M 16900:00:0000:11:3500:25:00.0000:25:00.00+00:08:3114:424,1
200KURYŁO Zenon 2150SBD Energetyk RybnikRYBNIKM509M 17000:00:0000:11:4200:25:02.6000:25:02.60+00:08:3314:434,1
201SZAWUL Piotr 2258ITMBW KrakówKRAKÓWM4054M 17100:00:0000:11:2700:25:03.4000:25:03.40+00:08:3414:444,1
202GÓRYŃSKI Rafał 2282RYBNIKM2035M 17200:00:0000:11:1600:25:09.6500:25:09.65+00:08:4014:474,1
203BROJ Adrian 2263BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM5010M 17300:00:0000:11:0300:25:12.1000:25:12.10+00:08:4314:494,0
204STACHOWIAK Wiesław 2257Night Runners WrocławWROCLAWM4055M 17400:00:0000:11:3400:25:21.7000:25:21.70+00:08:5214:544,0
205HORA Grzegorz 2086RUDA ŚLĄSKAM3072M 17500:00:0000:11:2900:25:32.8000:25:32.80+00:09:0315:014,0
206DONIEC Tomasz 2192Decathlon Bielsko-BiałaWOLAM2036M 17600:00:0000:11:0400:25:33.6000:25:33.60+00:09:0415:014,0
207FUTYMA Daniel 2159KRAKÓWM4056M 17700:00:0000:11:4800:25:36.4000:25:36.40+00:09:0715:034,0
208ROSKOSZ Rafał 2199Pro-Window Alu &Glass DesingTEAM Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM4057M 17800:00:0000:11:3200:25:39.6000:25:39.60+00:09:1015:054,0
209BORZĘCKI Damian 2096Socios SilesiaNIEBOROWICEM3073M 17900:00:0000:11:0700:25:47.7000:25:47.70+00:09:1815:104,0
210KRAWCZYK Wojciech 2161WOPR Piekary ŚląskiePIEKARY ŚLĄSKIEM3074M 18000:00:0000:11:3000:25:48.2000:25:48.20+00:09:1915:104,0
211LIWOCH Sebastian 2114MYSZKÓWM3075M 18100:00:0000:11:2400:25:51.9500:25:51.95+00:09:2315:123,9
212PRONOBIS Marek 2134BWM TeamBYSTRAM3076M 18200:00:0000:11:5400:26:02.7000:26:02.70+00:09:3315:183,9
213ROGOSZ Marcin 2031SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM3077M 18300:00:0000:11:4500:26:04.6000:26:04.60+00:09:3515:203,9
214WARAS Wojciech 2226KATOWICEM3078M 18400:00:0000:11:1100:26:06.4500:26:06.45+00:09:3715:213,9
215ZĄBEK Łukasz 2218Matner Running TeamWROCŁAWM4058M 18500:00:0000:11:3700:26:08.9500:26:08.95+00:09:4015:223,9
216RYGOŁ Janusz 2190CF Kuźnia DamianaMIKOŁÓWM4059M 18600:00:0000:11:3400:26:10.3000:26:10.30+00:09:4115:233,9
217BAC Michał 2148JASTRZĘBIE-ZDRÓJM3079M 18700:00:0000:11:4200:26:17.4500:26:17.45+00:09:4815:273,9
218URBAŃCZYK Dawid 2232Lecymy DurśBYTOMM3080M 18800:00:0000:12:0700:26:30.6000:26:30.60+00:10:0115:353,8
219WĄS Andrzej 2180ZIELONKIM4060M 18900:00:0000:12:0600:27:08.7500:27:08.75+00:10:3915:573,8
220KAMIŃSKI Zbigniew 2267GRUBIORZE LOTAJOMLESZCZYNYM3081M 19000:00:0000:12:1900:27:12.2000:27:12.20+00:10:4316:003,8
221PIĄTEK Rafał 2098Befit24TeamKRAKÓWM3082M 19100:00:0000:12:1700:27:12.5500:27:12.55+00:10:4316:003,8
222KOSTRUBIEC Maciej 2250MROWINOM2037M 19200:00:0000:12:0900:27:12.8500:27:12.85+00:10:4316:003,8
223STALMACH Damian 2174Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEM4061M 19300:00:0000:12:0000:27:55.9000:27:55.90+00:11:2616:253,7
224KLIMOSZ Edyta 1045Lecymy DurśISTEBNAK2010K 3100:00:0000:12:5200:28:27.6000:28:27.60+00:11:5816:443,6
225ŻEBROWSKA Jolanta 1033Potrenujemy, Chemik Noxy Puławy, UMCS BiegaPUŁAWYK408K 3200:00:0000:13:0600:28:42.5500:28:42.55+00:12:1316:523,6
226OLESZEK Magdalena 1020#czeladźbiegaCZELADŹK3012K 3300:00:0000:13:4600:29:18.9500:29:18.95+00:12:5017:143,5
227MĄCZKA Krystyna 1009OTK RzeźnikGLIWICEK602K 3400:00:0000:13:3400:29:53.3500:29:53.35+00:13:2417:343,4
228GUZIAK Irena 10414NOWY TARGK409K 3500:00:0000:13:4700:29:54.7000:29:54.70+00:13:2517:353,4
229BACIA Ewa 1016Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEK3013K 3600:00:0000:13:1400:29:56.0500:29:56.05+00:13:2717:363,4
230ADAMUS Klaudia 1036KRAKÓWK3014K 3700:00:0000:14:1300:31:12.6000:31:12.60+00:14:4318:213,3
231GAJEWSKA Agnieszka 1023RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKK4010K 3800:00:0000:14:2300:31:27.0500:31:27.05+00:14:5818:303,2
232PINTSCHER Paulina 1064RABKA-ZDRÓJK3015K 3900:00:0000:14:0800:32:05.4500:32:05.45+00:15:3618:523,2
233LISOWSKA Kamila 1039Leśne Run/Night RunnersZABRZEK3016K 4000:00:0000:14:3800:32:27.2000:32:27.20+00:15:5819:053,1
234JURECZKO Joanna 1047Lecymy DurśBYTOMK2011K 4100:00:0000:14:4000:32:29.8500:32:29.85+00:16:0019:063,1
235SKOŁUBOWICZ Marzena 1028LeceBoChceWAŁBRZYCHK3017K 4200:00:0000:14:4700:32:59.2500:32:59.25+00:16:3019:243,1
236MATUSZCZYK Maciej 2197CZPTychy.plKATOWICEM4062M 19400:02:2400:15:1900:33:23.2000:35:47.95+00:19:1919:383,1
237HERMAN Kamil 2163Zabiegany WołominKOBYŁKAM3083M 19500:00:0000:11:0600:24:46.1500:24:46.15+00:08:1714:344,1
238MUSIALIK Jan 2217Pro-Windows Alu & Glass Design TEAM Tarnowskie GóryZABRZEM4063M 19600:00:0000:10:4700:24:46.6000:24:46.60+00:08:1714:344,1
239DANIELCZUK Dominik 2201DOMAN TEAMLUBLINM3084M 19700:00:0000:10:3500:24:49.8000:24:49.80+00:08:2014:354,1
240SZNAJDER Rafał 2234G.O.A.T. TEAM MichałowiceMICHAŁOWICEM4064M 19800:00:0000:11:0000:24:53.3500:24:53.35+00:08:2414:384,1
241RACZYŃSKI Bogusz 2018TIGERS TEAMALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM3085M 19900:00:0000:11:0200:24:59.6000:24:59.60+00:08:3014:414,1
242IMIELSKI Maciej 2223brygada kryzysBIERNAM2038M 20000:00:0000:11:1500:25:01.6000:25:01.60+00:08:3214:424,1
243FALKOWSKI Piotr 2333KS Pegaz PiasecznoM4065M 20100:00:0000:11:2600:25:03.5500:25:03.55+00:08:3414:444,1
244KUBIK Jarosław 2314M4066M 20200:00:0000:11:0900:25:07.8500:25:07.85+00:08:3814:464,1
245PRZEPIÓRKA Michał 2256ŻABIENIECM3086M 20300:00:0000:11:0900:25:14.9000:25:14.90+00:08:4514:504,0
246BRODEK Andrzej 2119CERTUMGLIWICEM4067M 20400:00:0000:11:0400:25:16.7000:25:16.70+00:08:4714:514,0
247POTOCZNY Mirosław 2080trailrunnersjaworzno/z bieganiem mi do twarzyJAWORZNOM4068M 20500:00:0000:11:1800:25:18.2500:25:18.25+00:08:4914:524,0
248PITAS Andrzej 2270ZapierdalaczeROGOŹNIKM4069M 20600:00:0000:11:1100:25:19.0500:25:19.05+00:08:5014:534,0
249SZOSTAK Artur 2073Bravehearts LegionowoWIELISZEWM2039M 20700:00:0000:11:2200:25:19.9500:25:19.95+00:08:5114:534,0
250STRYCZEK Tomasz 2079Aktywny WeekendBIELSKO-BIAŁAM3087M 20800:00:0000:11:1400:25:22.3000:25:22.30+00:08:5314:554,0
251SMUDA Ryszard 2154TYCHYM604M 20900:00:0000:11:2100:25:32.0500:25:32.05+00:09:0315:014,0
252SWOBODA Jarosław 2064Night Runners GliwiceGLIWICEM4070M 21000:00:0000:11:3200:25:36.0500:25:36.05+00:09:0715:034,0
253JACHYM Arkadiusz 2068Socios SilesiaGLIWICEM3088M 21100:00:0000:10:5100:25:40.1500:25:40.15+00:09:1115:054,0
254BŁASZCZYK Sebastian 2264Kurła kaj ta meta ?!ZAWADZKIEM2040M 21200:00:0000:10:5700:25:44.2500:25:44.25+00:09:1515:084,0
255DELONG Sebastian 2130Rybnicka Grupa Biegowa - Pędzimy RazemRYBNIKM4071M 21300:00:0000:11:2700:25:45.6500:25:45.65+00:09:1615:084,0
256SMACZYŃSKI Dariusz 2313M5011M 21400:00:0000:11:1000:25:54.7000:25:54.70+00:09:2515:143,9
257ZAWADZKI Damian 2300Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEM3089M 21500:00:0000:10:3800:25:55.2500:25:55.25+00:09:2615:143,9
258KADŁUBEK Aleksander 2091OSP Repty Śląskie/TKTJTARNOWSKIE GÓRYM3090M 21600:00:0000:11:5300:25:57.8000:25:57.80+00:09:2815:153,9
259CIOĆ Robert 2301ZABRZEM3091M 21700:00:0000:11:5600:26:01.0500:26:01.05+00:09:3215:183,9
260SEREMET Piotr 2193www.s-projekty.plTARNÓWM4072M 21800:00:0000:10:5900:26:02.6500:26:02.65+00:09:3315:183,9
261KOŚCIELNY Łukasz 2204Forma Wodzisław ŚląskiGORZYCEM4073M 21900:00:0000:11:1000:26:04.1000:26:04.10+00:09:3515:203,9
262SIKORA Mariusz 2089Goggle PAE Team/Srebrni Biegacze Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM4074M 22000:00:0000:11:1500:26:05.5000:26:05.50+00:09:3615:203,9
263TERLECKI Marcin 2307M4075M 22100:00:0000:11:1400:26:33.2000:26:33.20+00:10:0415:373,8
264WRZESIŃSKI Piotr 2179GAPPAG TeamCZĘSTOCHOWAM4076M 22200:00:0000:12:0900:26:38.6500:26:38.65+00:10:0915:403,8
265LEMAŃSKI Arkadiusz 2075GLIWICEM3092M 22300:00:0000:11:3600:26:42.1500:26:42.15+00:10:1315:423,8
266PINKOWICZ Maciej 2191CF Kuźnia DamianaRUDA SLASKAM3093M 22400:00:0000:11:3300:26:50.1500:26:50.15+00:10:2115:473,8
267BAŃCZYK Marcin 22371 liga tri teamŁAZISKA GÓRNEM4077M 22500:00:0000:11:2800:26:51.5500:26:51.55+00:10:2215:473,8
268PIDANTY Łukasz 2106JASTRZĘBIE ZDRÓJM3094M 22600:00:0000:11:4100:26:55.7500:26:55.75+00:10:2615:503,8
269PRYSZCZ Mirosław 2047RUDA ŚLĄSKAM4078M 22700:00:0000:12:0800:26:57.4500:26:57.45+00:10:2815:513,8
270ŚMIATEK Marcin 2235AGRESORSIEMIANOWICE ŚLASKIEM4079M 22800:00:0000:11:3400:27:07.9000:27:07.90+00:10:3815:573,8
271HOLECZEK Damian 2024RUDA ŚLĄSKAM4080M 22900:00:0000:11:5700:27:16.9000:27:16.90+00:10:4716:023,7
272RĘKAWIECKI Łukasz 2216KATOWICEM2041M 23000:00:0000:12:1000:27:26.1000:27:26.10+00:10:5716:083,7
273CZARNOTA Leszek 2128MARKLOWICEM4081M 23100:00:0000:27:36.0000:27:36.00+00:11:0716:143,7
274HALEK Przemysław 2316M3095M 23200:00:0000:12:1300:27:55.3000:27:55.30+00:11:2616:253,7
275RĄCZKA Marcin 2278Szybcy i WściekliSTUDZIONKAM3096M 23300:00:0000:11:5500:28:22.0000:28:22.00+00:11:5316:413,6
276STASIEWICZ Jacek 2224BIAŁYSTOKM4082M 23400:00:0000:11:2700:28:29.0500:28:29.05+00:12:0016:453,6
277SZPERLICH Grzegorz 2195PrzełajkaSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4083M 23500:00:0000:12:5300:28:31.3500:28:31.35+00:12:0216:463,6
278KRUK Krzysiek 2239Night runners zabrzeZABRZEM4084M 23600:00:0000:12:3600:28:35.6000:28:35.60+00:12:0616:483,6
279WITA Krzysztof 2203Forma Wodzisław ŚląskiTURZA ŚLĄSKAM3097M 23700:00:0000:12:0300:28:41.0500:28:41.05+00:12:1216:523,6
280KACZKIEWICZ Damian 2281Night Runners GliwiceGLIWICEM4085M 23800:00:0000:12:0600:28:46.9000:28:46.90+00:12:1716:553,5
281DZIUBLA Bartłomiej 2099KAMIENIECM2042M 23900:00:0000:11:5900:28:52.3000:28:52.30+00:12:2316:583,5
282KOŁODZIEJCZYK Dariusz 2185SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM4086M 24000:00:0000:12:3600:29:40.5000:29:40.50+00:13:1117:273,4
283BARCHANOWSKI Wojciech 2139Harpagan SosnowiecSOSNOWIECM4087M 24100:00:0000:12:4800:29:45.7000:29:45.70+00:13:1617:303,4
284KAROLCZAK Joanna 1030Goggle PAE Team/Srebrni Biegacze Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYK4011K 4300:00:0000:13:1900:30:04.8000:30:04.80+00:13:3517:413,4
285MORAWSKI Tomasz 2143KRAKÓWM3098M 24200:00:0000:13:0100:30:22.3500:30:22.35+00:13:5317:513,4
286KANIOWSKI Wojciech 2277CZESTOCHOWAM4088M 24300:00:0100:13:0900:30:24.2500:30:25.70+00:13:5617:523,4
287KUMIĘGA Joanna 1029wkurw_teamMYSŁOWICEK3018K 4400:00:0000:13:0500:30:45.4000:30:45.40+00:14:1618:053,3
288BENISZ Wojciech 2056Srebrne Miasto Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM3099M 24400:00:0000:12:4400:30:48.9000:30:48.90+00:14:1918:073,3
289WAŁĘGA-ROSTEK Małgorzata 1052UltramękiKOSZYCE WIEKIEK4012K 4500:00:0000:13:3700:30:52.9000:30:52.90+00:14:2318:093,3
290FRANKI Marcin 2160Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEM30100M 24500:00:0000:12:4100:30:59.0500:30:59.05+00:14:3018:133,3
291PAZDERSKA-KIPIEL Agnieszka 1015Evil TeamOSIECZANYK3019K 4600:00:0000:14:0000:31:05.0500:31:05.05+00:14:3618:173,3
292KORNAŚ Marcin 2090Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM4089M 24600:00:0000:12:0700:31:18.2000:31:18.20+00:14:4918:243,3
293KARAWACKI Grzegorz 2140KĘTYM2043M 24700:00:0000:13:2800:31:25.4500:31:25.45+00:14:5618:283,2
294RUDZKI Michał 2028Crossfit Z16LUBLINM2044M 24800:00:0000:13:2000:31:49.6000:31:49.60+00:15:2018:423,2
295PIWKO Anna 1057Husaria Race TeamCZECHOWICE-DZIEDZICEK3020K 4700:00:0000:13:5500:31:51.4500:31:51.45+00:15:2218:443,2
296POPĘDA Paulina 1010Harpagan SosnowiecSOSNOWIECK3021K 4800:00:0000:13:5500:32:02.1500:32:02.15+00:15:3318:503,2
297WASILEWSKI Marcin 2142WW TEAMLUBLINM4090M 24900:00:0000:13:5900:32:08.1000:32:08.10+00:15:3918:543,2
298ROJ Łukasz 2061SAGOTMIKOŁÓWM30101M 25000:00:0000:12:4400:32:16.8000:32:16.80+00:15:4718:583,2
299STAROWICZ Małgorzata 1071K4013K 4900:00:0000:14:2700:32:24.3500:32:24.35+00:15:5519:033,1
300KASZTELAN-HUNIA Ewa 1025BYTOMK4014K 5000:00:0000:14:4100:32:44.2000:32:44.20+00:16:1519:153,1
301SZAFARZ Sabina 1053Lecymy DurśPIEKARY ŚLK3022K 5100:00:0000:14:0900:32:53.1000:32:53.10+00:16:2419:203,1
302SZOŁTYSIK Barbara 1040Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEK3023K 5200:00:0000:14:1100:32:55.4500:32:55.45+00:16:2619:213,1
303KWAŚNIEWSKI Zbigniew 2312M4091M 25100:00:0000:12:5600:33:23.0500:33:23.05+00:16:5419:383,1
304BIAŁAS Michał 2092BRZESZCZEM30102M 25200:00:0000:14:5500:35:03.1500:35:03.15+00:18:3420:372,9
305GIURG Grzegorz 2111LeceBoChceWAŁBRZYCHM4092M 25300:00:0000:14:4700:35:28.6500:35:28.65+00:18:5920:512,9
306PISOWŁODZKA Dagmara 1048DĄBROWA GORNICZAK4015K 5300:00:0000:15:2000:35:32.5500:35:32.55+00:19:0320:542,9
307DULEBA Bartosz 2298Uzdrowiskowy Team UstronUSTRONM30103M 25400:00:0000:15:1600:36:06.9000:36:06.90+00:19:3721:142,8
308HERCKA Krzysztof 2198RYBNIKM30104M 25500:00:0000:15:3200:36:35.2500:36:35.25+00:20:0621:312,8
309BRANC Diana 1021WISŁAK2012K 5400:00:0000:16:3400:36:50.4500:36:50.45+00:20:2121:402,8
310GRUDNIEWSKI Rafal 2112Srebrni Biegacze Tarnowskie GoryTARNOWSKIE GORYM30105M 25600:00:0000:13:2200:37:00.6000:37:00.60+00:20:3121:452,8
311PRZYBYSZ Paweł 2241Carbon OCR Racing TeamJASTRZĘBIE-ZDRÓJM2045M 25700:00:0000:16:3600:37:02.8000:37:02.80+00:20:3321:472,8
312OGAZA Anna 1049SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK3024K 5500:00:0000:16:3500:37:35.0000:37:35.00+00:21:0622:062,7
313DEJA Andrzej 2177OPOLEM5012M 25800:00:0000:16:3400:37:37.0000:37:37.00+00:21:0822:072,7
Znaleziono 313 wynik(ów)