ELIMINATOR 2018 - KLASYFIKACJA KOŃCOWA PEŁNA WG MIEJSC

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data/ Date:
2018-11-24
Miejsce/ Place:
Ustroń
Dystans/ Distance:
1.7 km
Zgłoszonych/ Registered:
392
Wystartowało/ Started:
313
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
313
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K Open | M Open | K-Górnik | M-Górnik | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.9kmCzas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BODURKA Krzysztof 2004ALPIN SPORT TEAMNIELEPICEM201M 100:07:4000:16:28.9500:16:28.95 9:416.2
2JAWORSKI Zbigniew 2292KLUSZKOWCEM401M 200:07:4600:16:42.7000:16:42.70+00:00:139:496.1
3BIERNAWSKI Piotr 2010ATTIQ TEAM/SALMINGNOWY TARGM402M 300:07:4800:16:55.6000:16:55.60+00:00:269:576
4ELANTKOWSKI Jaś 2248TKN TATRA TEAMZAKOPANEM202M 400:07:5500:17:07.2000:17:07.20+00:00:3810:046
5KASZYCA Paweł 2305RYBNIKM403M 500:08:1200:17:14.3500:17:14.35+00:00:4510:085.9
6OŚLIZŁO Tomasz 2244XRUNNERSGORZYCEM301M 600:08:0700:17:18.8000:17:18.80+00:00:4910:105.9
7UZNAŃSKI Piotr 2008EUROCLEAR RUNNING TEAMKRAKÓWM302M 700:08:0600:17:29.2000:17:29.20+00:01:0010:175.8
8KUBACZKA Grzegorz 2196WWW.AG-ARCHITEKCI.PLSKOCZÓWM303M 800:07:5800:17:33.3500:17:33.35+00:01:0410:195.8
9POPIELARSKI Kubuś 2286TKN TATRA TEAMZAKOPANEM203M 900:08:2100:17:38.1000:17:38.10+00:01:0910:225.8
10GORCZYCA Bartosz 2002SALCO GARMIN TEAMSKOŁYSZYNM204M 1000:07:4700:17:40.8500:17:40.85+00:01:1110:235.8
11SADOWSKI Paweł 2045JANOWICKI HUSARZ ZNADDOLINY BOBRU W RUDAWACH JANOWICKICH PUŁKOWNIK Z BOLCZOWAJANOWICE WIELKIEM205M 1100:08:1100:17:46.0000:17:46.00+00:01:1710:275.7
12MISIAK Bartosz 2007ALPIN SPORT TEAMCESKY TESINM304M 1200:08:2400:17:48.4000:17:48.40+00:01:1910:285.7
13KUBICA Marcin 2009INOV-8 TEAMBIELSKO-BIAŁAM206M 1300:08:0800:17:49.2500:17:49.25+00:01:2010:285.7
14FARON Robert 2001SALCO GARMIN TEAMZALESIEM404M 1400:08:0500:17:52.1000:17:52.10+00:01:2310:305.7
15JANUSZYK Iwona 1005ATTIQ ALE TEAM/KS KANDAHAROŚWIĘCIMK201K 100:08:1500:17:52.5500:17:52.55+00:01:2310:305.7
16ATANASOW ANCEW Dawid 2082D&DNOWY TARGM405M 1500:08:1600:17:57.8000:17:57.80+00:01:2810:335.7
17KOŃ Piotr 2003ALPIN SPORT TEAMRĘCZNOM406M 1600:08:0700:18:03.9000:18:03.90+00:01:3410:375.7
18KAŁUŻA Jerzy 2211SKOCZÓWM305M 1700:08:2200:18:04.9500:18:04.95+00:01:3610:375.6
19MIŚKIEWICZ Mariusz 2006BIEGIEM PRZEZ CHYBIECIESZYNM306M 1800:07:5300:18:14.6000:18:14.60+00:01:4510:435.6
20URBAŃCZYK Karol 2081GLIWICEM207M 1900:08:3700:18:25.1500:18:25.15+00:01:5610:505.5
21DZIERWA Marcin 2176NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM307M 2000:08:3800:18:35.0000:18:35.70+00:02:0610:555.5
22SKUPIEŃ Tomasz 2005LANCKORONAM308M 2100:08:0800:18:45.1000:18:45.10+00:02:1611:015.4
23BROJ Marcel 2253BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM208M 2200:08:2800:18:49.0000:18:49.00+00:02:2011:045.4
24STEC Jakub 2129DECATHLON BBESTGODZISZKAM209M 2300:08:1600:18:55.4000:18:55.40+00:02:2611:075.4
25DOMISZEWSKI Ignacy 2308M2010M 2400:08:4600:19:00.5500:19:00.55+00:02:3111:105.4
26STANEK Piotr 2295SANDOMIERZM309M 2500:08:5300:19:06.6000:19:06.60+00:02:3711:145.3
27DYCZEK Mariusz 2118DYCZUŚ TEAMZDZIESZOWICEM3010M 2600:08:4000:19:18.0500:19:18.05+00:02:4911:215.3
28GAWLAS Dominik 2287CIESZYNM3011M 2700:09:0000:19:23.6000:19:23.60+00:02:5411:245.3
29ŻUCHOWSKI Daniel 2153MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWM3012M 2800:08:5600:19:35.0000:19:35.00+00:03:0611:315.2
30GRUND Marek 2022MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM2011M 2900:09:0600:19:41.0000:19:41.00+00:03:1211:345.2
31ŁUSZCZ Piotr 2206BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOM2012M 3000:08:5900:19:45.4000:19:45.40+00:03:1611:375.2
32KALITA Arek 2233KAMAKBIELSKO-BIAŁAM407M 3100:09:1400:19:55.2000:19:55.20+00:03:2611:425.1
33KOCHEL Paweł 2167KOWARYM3013M 3200:09:0200:19:58.8500:19:58.85+00:03:2911:445.1
34GALMAN Adam 2214GLIWICEM408M 3300:09:0800:20:03.1500:20:03.15+00:03:3411:475.1
35KIEŁTYKA Zbigniew 2221KW GLIWICEGLIWICEM409M 3400:09:2700:20:15.7000:20:15.70+00:03:4611:545
36KURKOWSKI Piotr 2310M2013M 3500:09:0300:20:20.4000:20:20.40+00:03:5111:575
37SOKOŁOWSKI Marek 2014ALPIN SPORT TEAMMYSŁOWICE-WESOŁAM4010M 3600:09:2700:20:25.7500:20:25.75+00:03:5612:005
38KNAP Mateusz 2021DYNAFIT / TUTTU.PLKATOWICEM2014M 3700:09:1800:20:29.7500:20:29.75+00:04:0012:025
39ŁUKASIK Andrzej 2146SPORTKONSULTING TEAMJANÓW LUBELSKIM3014M 3800:09:0900:20:31.6500:20:31.65+00:04:0212:045
40FIJAK Jan 2210SIENNAM4011M 3900:09:1500:20:42.6000:20:42.60+00:04:1312:104.9
41MAGIERA Janusz 2015FORMA WODZISŁAW ŚLAWODZISŁAW ŚLĄSKIM501M 4000:09:2600:20:42.9000:20:42.90+00:04:1312:104.9
42BOROŃ Dariusz 2262ASICS FRONTRUNNER POLANDKRAKÓWM2015M 4100:09:0700:20:45.9500:20:45.95+00:04:1712:124.9
43GUROŚ Dawid Vegan 2243D&DNOWY TARGM3015M 4200:09:0600:20:47.1000:20:47.10+00:04:1812:134.9
44SNARSKI Dariusz 2120URTICA TEAMKATOWICEM4012M 4300:09:3500:20:48.1000:20:48.10+00:04:1912:144.9
45BUCZYŃSKI Adam 2025NON STOP TRAILKRAKOWM4013M 4400:09:1400:20:48.5000:20:48.50+00:04:1912:144.9
46WITOWSKA Mirosława 1004SALCO GARMIN TEAMZAKOPANEK202K 200:09:2600:20:49.4000:20:49.40+00:04:2012:144.9
47KUŚMIERSKI Michał 2033BBRUNNERS/UBSBIELSKO-BIAŁAM3016M 4500:09:3500:20:53.9000:20:53.90+00:04:2412:174.9
48SZAFRANEK Paweł 2269USTROŃM2016M 4600:09:1800:20:57.1500:20:57.15+00:04:2812:194.9
49WYWŁOKA Paulina 1003SALCO GARMIN TEAMWIERZBNAK203K 300:09:3400:21:03.1500:21:03.15+00:04:3412:224.8
50KOZIOŁ Kamil 2131G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICEMICHAŁOWICEM2017M 4700:09:1000:21:10.4500:21:10.45+00:04:4112:274.8
51SMOLEŃ Jarosław 2259MYSLOWICEM4014M 4800:09:5000:21:17.5000:21:17.50+00:04:4812:314.8
52FERENC Janusz 2011UKS LUDWIKOWICELUDWIKOWICE KŁ.M601M 4900:09:4400:21:20.3500:21:20.35+00:04:5112:324.8
53WRÓBLEWSKI Jan 2317M4015M 5000:09:4600:21:22.3500:21:22.35+00:04:5312:344.8
54KOS Tomasz 2285PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA BYTOMTYCHYM3017M 5100:09:5400:21:25.4000:21:25.40+00:04:5612:354.8
55PORĘBSKI Rafał 2158EVIL TEAMZAWADAM4016M 5200:09:4400:21:33.8000:21:33.80+00:05:0412:404.7
56BADURA Adam 2173FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIRYBNIKM4017M 5300:09:5700:21:45.3500:21:45.35+00:05:1612:474.7
57SKALSKA Anna 1007FESTIWAL BIEGOWY KRYNICA ZDRÓJBYTOMK301K 400:10:0400:21:49.5000:21:49.50+00:05:2012:504.7
58SZCZYPKA Bartosz 2038SOSNOWIECM3018M 5400:09:5500:21:53.8500:21:53.85+00:05:2412:524.7
59IZYDOREK Michał 2294KS SPRINTMESZNAM2018M 5500:08:5100:22:01.6000:22:01.60+00:05:3212:574.6
60JAKUBAS Grzegorz 2302KL CZANTORIABIELSKO-BIAŁAM3019M 5600:09:5600:22:09.5000:22:09.50+00:05:4013:014.6
61ZYCH Katarzyna 1054BONNIE & CLYDETARNÓWK302K 500:10:1000:22:17.8000:22:17.80+00:05:4813:064.6
62PALIWODA Grzegorz 2249ZABRZEM3020M 5700:10:1000:22:23.2000:22:23.20+00:05:5413:104.6
63KWIATKOWSKA Kinga 1006ALPIN SPORT TEAMKRAKÓWK303K 600:10:3800:22:26.9500:22:26.95+00:05:5813:114.5
64BROL Dominika 1014ENDURANCE TEAMSIEMIANOWICE ŚLASKIEK304K 700:10:1500:22:28.6500:22:28.65+00:05:5913:124.5
65TARGOSZ Michał 2260ITMBW KRAKÓWKRAKÓWM3021M 5800:10:1900:22:32.2000:22:32.20+00:06:0313:154.5
66CHODOROWSKI Krzysztof 2105PRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAMWROCŁAWM3022M 5900:10:0400:22:37.9500:22:37.95+00:06:0913:184.5
67PYTEL Janusz 2311M602M 6000:10:2500:22:49.9000:22:49.90+00:06:2013:254.5
68ZATORSKA Izabela 1002ALPIN SPORT TEAMWROCANKAK501K 800:10:2600:23:02.1500:23:02.15+00:06:3313:324.4
69OSIEJEWSKI Marcin 2188WILKOWICEM3023M 6100:10:2200:23:09.9500:23:09.95+00:06:4113:374.4
70GOMOŁYSEK Kinga 1001MATNER RUNNING TEAMGŁUCHOŁAZYK305K 900:10:3100:23:15.2500:23:15.25+00:06:4613:404.4
71MAMALA Justyna 1019KRAKÓWK204K 1000:10:3400:23:29.2000:23:29.20+00:07:0013:484.3
72ŻOCZEK Szymon 2044NIE PRZESTAWAJ MARZYĆCZECHOWICE-DZIEDZICEM2019M 6200:10:2900:23:44.5000:23:44.50+00:07:1513:574.3
73DOMISZEWSKA Maria 1070K502K 1100:10:1300:23:48.4500:23:48.45+00:07:1914:004.3
74LORENS Magdalena 1035G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICEMICHAŁOWICEK205K 1200:10:4000:23:53.1500:23:53.15+00:07:2414:024.3
75BOLECHOWSKA Dominika 1072K401K 1300:10:5700:24:03.4500:24:03.45+00:07:3414:084.2
76CHRAPKIEWICZ Michał 2121SBD ENERGETYK RYBNIKCIESZYNM3024M 6300:11:0100:24:16.7000:24:16.70+00:07:4714:164.2
77SZATANIK Zbigniew 2219UJSOŁYM502M 6400:10:1000:24:47.2000:24:47.20+00:08:1814:344.1
78SOBOLA Grzegorz 2138RACIBÓRZM2020M 6500:10:4400:25:01.3000:25:01.30+00:08:3214:424.1
79GARCZYŃSKA-WĄS Bogusława 1050WM TRISELFZIELONKIK402K 1400:11:2000:25:28.5500:25:28.55+00:08:5914:584
80URBAN Wiktor 2175NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM3025M 6600:11:5900:25:31.9000:25:31.90+00:09:0215:004
81LANGE Beata 1063BIŁGORAJ BIEGABIŁGORAJK403K 1500:12:0800:28:04.5000:28:04.50+00:11:3516:303.6
82SAWICKI Kacper 2288TKN TATRA TEAMNOWY TARGM2021M 6700:09:0400:19:28.3500:19:28.35+00:02:5911:275.2
83KLONOWSKI Kamil 2289HUSARIA RACE TEAMŁAZISKA GÓRNEM2022M 6800:09:3300:20:48.7500:20:48.75+00:04:1912:144.9
84WASZTYL Tomasz 2110BIELSKO-BIAŁAM4018M 6900:09:3600:20:50.3500:20:50.35+00:04:2112:154.9
85KOWALCZYK Paweł 2060KĘCKIEHARPAGANYKĘTYM4019M 7000:09:4500:20:51.5500:20:51.55+00:04:2212:154.9
86TOKAREWICZ Damian 2059ZEBRYZEBRZYDOWICEM3026M 7100:09:3000:21:01.6500:21:01.65+00:04:3212:214.9
87PROKSA Robert 2157CHROMIK MYSŁOWICEMYŁOWICEM503M 7200:09:1800:21:02.6500:21:02.65+00:04:3312:224.8
88LUBOSZ Dariusz 2236NGB KŁOBUCKSZARLEJKAM4020M 7300:09:2800:21:04.8000:21:04.80+00:04:3512:234.8
89DŁUŻNIEWSKI Jacek 2209ULTRASFCBBIELSKO-BIAŁAM4021M 7400:09:3900:21:05.7500:21:05.75+00:04:3612:244.8
90KAŁUŻNY Adam 2186SOCIOS SILESIA RACERUDA ŚLĄSKAM3027M 7500:09:3500:21:13.6000:21:13.60+00:04:4412:284.8
91GÓRSKI Jakub 2172CZECHOWICE-DZIEDZICEM3028M 7600:09:4600:21:17.3500:21:17.35+00:04:4812:314.8
92LIPA Piotr 2103OCR TEAM DĘBICAŻYRAKÓWM3029M 7700:09:3000:21:18.4500:21:18.45+00:04:4912:314.8
93SZTEFKO Józef 2171KOZYM504M 7800:09:3400:21:25.0000:21:25.00+00:04:5612:354.8
94BAZYL Adam 2156BREMBODĄBROWA GÓRNICZAM3030M 7900:09:4200:21:27.7500:21:27.75+00:04:5812:374.8
95ŚCIESZKA Wojciech 216813 ELT KRAKÓW - BALICEKRAKÓWM4022M 8000:09:5100:21:32.1500:21:32.15+00:05:0312:404.7
96OWERKO Tomasz 2309M3031M 8100:09:3100:21:34.0500:21:34.05+00:05:0512:414.7
97GARCORZ Dawid 2084MAFIA TEAM LUBLINIECDZIELNAM2023M 8200:09:2900:21:36.1500:21:36.15+00:05:0712:424.7
98MALINOWSKI Przemysław 2122KSAWERÓWM3032M 8300:09:4400:21:42.7000:21:42.70+00:05:1312:454.7
99GRZYBEK Antoni 2246PIERŚCIECM4023M 8400:10:0400:21:44.5500:21:44.55+00:05:1512:474.7
100SZKODA Dariusz 2042SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM3033M 8500:09:4800:21:44.7500:21:44.75+00:05:1512:474.7
101KAŹMIERCZAK Sławomir 2280FASTANDLIGHT.PL, ŁGGŁAZISKA GÓRNEM3034M 8600:09:5000:21:46.0500:21:46.05+00:05:1712:484.7
102BUKOWSKI Marek 2272BYTOMM4024M 8700:10:0400:21:48.5000:21:48.50+00:05:1912:494.7
103MAZUR Damian 2053SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM3035M 8800:09:5200:21:49.3000:21:49.30+00:05:2012:504.7
104BYRTEK Kamil 2013WWW.EKOIDEA.SKLEP.PLWĘGIERSKA GÓRKAM3036M 8900:09:4600:21:51.4000:21:51.40+00:05:2212:514.7
105THIER Dominik 2283WARSZAWAM4025M 9000:10:0500:22:03.1000:22:03.10+00:05:3412:584.6
106STOPA Michał 2268MARCINŚWIERCTEAMTYCHYM3037M 9100:10:1700:22:04.0000:22:04.00+00:05:3512:584.6
107NIESLON Mare 2127AKMB PEDZIWIATR GLIWICEGLIWICEM3038M 9200:09:4900:22:12.5000:22:12.50+00:05:4313:034.6
108TRACZ Łukasz 2087WWW.TRENINGFIZJOTERAPIA.PLRADYMNOM3039M 9300:10:0200:22:16.0500:22:16.05+00:05:4713:054.6
109BRÓG Wojciech 2101OLKUSZM3040M 9400:09:3700:22:22.3500:22:22.35+00:05:5313:094.6
110RADOMSKI Zbigniew 2205TKKF BESKIDEK BBBIELSKO-BIAŁAM603M 9500:10:4100:22:28.0000:22:28.00+00:05:5913:124.5
111TOMCZYK Tomasz 2271ZABRZEM3041M 9600:10:0700:22:35.4500:22:35.45+00:06:0613:174.5
112SZALA Krzysztof 2212BIEGAMGDZIECHCE.PLŁAZISKA GÓRNEM3042M 9700:10:0400:22:36.5500:22:36.55+00:06:0713:174.5
113SAWICKI Szymon 2222TKN TATRA TEAMNOWY TARGM4026M 9800:10:2300:22:41.0500:22:41.05+00:06:1213:204.5
114WRÓBLEWSKI Kamil 2254PIASECZNOM3043M 9900:10:1500:22:46.7500:22:46.75+00:06:1713:234.5
115KUBERA Dawid 2276ALWAYSINMOTION.PLTYCHYM3044M 10000:10:0000:22:53.2000:22:53.20+00:06:2413:274.5
116GLEISNER Tomasz 2200EKIPA Z TARNOWATARNÓW, POLANDM4027M 10100:10:3800:22:53.8000:22:53.80+00:06:2413:274.5
117WRZESZCZ Mariusz 2181TMTEAMSOBÓTKAM2024M 10200:10:1500:22:54.5000:22:54.50+00:06:2513:284.5
118KRAJEWSKI Maciej 2151KIELCEM3045M 10300:10:3200:23:04.8500:23:04.85+00:06:3513:344.4
119CHOJNACKI Grzegorz 2162DZIADY OCRZIELONKAM4028M 10400:10:3400:23:05.4000:23:05.40+00:06:3613:344.4
120TESZNER Adrian 2108RUNTEAM PAWŁOWICEMIZERÓWM2025M 10500:10:2100:23:13.9500:23:13.95+00:06:4513:394.4
121GARDENER Jacek 2109JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM505M 10600:10:5000:23:29.5500:23:29.55+00:07:0013:484.3
122GĘBARA Łukasz 2102OCR TEAM DĘBICARZESZÓWM2026M 10700:10:3200:23:49.5000:23:49.50+00:07:2014:004.3
123GIŻYŃSKI Damian 2032KOLEJARZ BEST FOR YOUJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3046M 10800:10:3000:23:58.3500:23:58.35+00:07:2914:054.3
124SMUDA Krzysztof 2207TYCHYM3047M 10900:10:3300:24:04.4500:24:04.45+00:07:3514:094.2
125KRZEMIŃSKI Tomasz 2228DZIERŻONIÓWM3048M 11000:11:2000:24:05.9500:24:05.95+00:07:3714:104.2
126ŚWIŃCZYK Marcin 2227GRUPA KRYZYSGODZISZKAM3049M 11100:10:4900:24:09.6000:24:09.60+00:07:4014:124.2
127NOSALIK Marek 2170MTAŻYWIECM506M 11200:10:1500:24:13.7500:24:13.75+00:07:4414:144.2
128BARANOWSKI Marcin 2315M3050M 11300:11:1100:24:18.7500:24:18.75+00:07:4914:174.2
129SWOBODA Tomasz 2265KURŁA! KAJ TA META?!SZYMISZÓWM2027M 11400:10:4800:24:18.9000:24:18.90+00:07:4914:174.2
130BONDARA Sylwia 1008JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK306K 1600:11:4000:24:42.2000:24:42.20+00:08:1314:314.1
131DUDZIK Łukasz 2242GÓRAL BIEGAKAMIENICAM3051M 11500:10:4200:24:42.4500:24:42.45+00:08:1314:314.1
132MIKULSKI Michał 2261GREMI BOCHNIABOCHNIAM3052M 11600:11:1000:24:42.7000:24:42.70+00:08:1314:314.1
133GWÓŹDŹ Michał 2065#CZELADZBIEGACZELADŹM4029M 11700:11:0700:24:51.5500:24:51.55+00:08:2214:374.1
134DUTKIEWICZ Leszek 2182KATOWICEM3053M 11800:11:2000:25:01.1000:25:01.10+00:08:3214:424.1
135KONDRATIUK Ira 1059BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓWBIELSKO-BIAŁAK206K 1700:11:1300:25:08.6000:25:08.60+00:08:3914:474.1
136KUPIJAJ Marcin 2023SOCIOS SILESIAKNURÓWM2028M 11900:11:1200:25:17.0500:25:17.05+00:08:4814:524
137OSTROWSKI Maciej 2275SOCIOS SILESIAKNURÓWM2029M 12000:11:1000:25:19.1500:25:19.15+00:08:5014:534
138MORAWIEC Marek 2043SZAKAL TEAMCIESZYNM3054M 12100:11:3600:25:21.4500:25:21.45+00:08:5214:544
139DORNICKI Tomasz 2304M4030M 12200:11:3500:25:22.0500:25:22.05+00:08:5314:554
140WĘGLARZ Waldemar 2293EXTREME CLUB RABKARABKA-ZDRÓJM4031M 12300:11:2500:25:37.9500:25:37.95+00:09:0915:044
141BARCZUK Anna 1069WISŁAK207K 1800:11:2200:25:44.2000:25:44.20+00:09:1515:084
142STELMASZCZYK Bartłomiej 2070SCOUT TAEMCZĘSTOCHOWAM4032M 12400:12:0100:25:46.9000:25:46.90+00:09:1715:094
143MORAWSKI Grzegorz 2049TRENER24H.COM.PLWARSZAWAM3055M 12500:11:5200:25:49.0500:25:49.05+00:09:2015:114
144BEDNARZ Sebastian 2066OTM. BOTMUCHÓWM4033M 12600:11:4000:25:53.5500:25:53.55+00:09:2415:133.9
145SZEWCZYK Damian 2215JEJKOWICEM4034M 12700:11:1300:26:03.6500:26:03.65+00:09:3415:193.9
146RZEPKA Piotr 2050SPORTOWY ŚWIRŚWIĘTOCHŁOWICEM2030M 12800:12:0200:26:11.3000:26:11.30+00:09:4215:243.9
147SZWED Renata 1066ZFCZECHOWICE - DZIEDZICEK404K 1900:12:0700:26:21.2000:26:21.20+00:09:5215:303.9
148REDZIK Dorota 1031ENDURANCE TEAMPIEKARY SLĄSKIEK307K 2000:12:0300:26:23.8000:26:23.80+00:09:5415:313.9
149PASULA Katarzyna 1062TARNÓWK405K 2100:12:3500:27:44.8000:27:44.80+00:11:1516:183.7
150RZEPKA Magdalena 1061NIGHT RUNNERSKATOWICEK308K 2200:12:4500:28:33.5500:28:33.55+00:12:0416:473.6
151PUCHAJDA Monika 1032OŚWIĘCIMK309K 2300:12:5000:28:58.5000:28:58.50+00:12:2917:023.5
152SKRZECZYŃSKI Sławomir 2290HEJ, JAK TA SARNA!RABKA-ZDRÓJM4035M 12900:14:1700:29:28.3000:29:28.30+00:12:5917:203.5
153ZIĘBA Anna 1017PORANNY PATROLKRAKÓWK3010K 2400:13:1800:29:50.6500:29:50.65+00:13:2117:323.4
154DETTLAFF Patrycja 1058DREAM RUNWILCZA GÓRAK3011K 2500:13:5200:30:31.0000:30:31.00+00:14:0217:573.3
155MENŻYK Joanna 1038MYSŁOWICEK406K 2600:13:5500:31:11.8000:31:11.80+00:14:4218:203.3
156WOJTYRA Karolina 1060ENTER AIR RUNNERS CLUBTARNOWSKIE GÓRYK208K 2700:13:5300:32:17.3500:32:17.35+00:15:4818:593.2
157FIAŁKOWSKA Bożena 1012HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECK407K 2800:14:2400:33:01.3500:33:01.35+00:16:3219:253.1
158ŚWIERK Krystyna 1068JANOWICE WIELKIEK601K 2900:14:2300:33:02.1500:33:02.15+00:16:3319:253.1
159MENDECKA Michalina 1065MOSIR ŁAZISKA GÓRNE/1 SECOND TEAMŁAZISKA GÓRNEK209K 3000:09:4600:21:20.1000:21:20.10+00:04:5112:324.8
160JASTRZĘBSKI Piotr 2058SOCIOS SILESIAZABRZEM3056M 13000:10:1900:22:31.0000:22:31.00+00:06:0213:144.5
161WOŹNIAK Radosław 2225SKAWINA BIEGASKAWINAM3057M 13100:10:2400:22:38.4500:22:38.45+00:06:0913:184.5
162GRYGIEL Marek 2071JACEKBIEGA RUNNING TEAMKRAKÓWM4036M 13200:10:2000:22:40.3500:22:40.35+00:06:1113:204.5
163HAZUKA Ireneusz 2252SZAREM3058M 13300:09:5300:22:42.1000:22:42.10+00:06:1313:214.5
164STEFAŃSKI Zbyszek 2240HEBELLIBIĄŻM4037M 13400:10:2600:22:43.6500:22:43.65+00:06:1413:214.5
165SAWICKI Marek 2208RADZIECHOWYM3059M 13500:10:3400:22:49.7500:22:49.75+00:06:2013:254.5
166KACZMARCZYK Przemysław 2095MATNER RUNNING TEAM/WATAHAKOBIERZYCEM2031M 13600:10:3000:22:53.2500:22:53.25+00:06:2413:274.5
167KRUPA Grzegorz 2318M4038M 13700:10:4200:22:54.6500:22:54.65+00:06:2513:284.5
168FLORYS Jakub 2072MORSKI KOŃOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM3060M 13800:10:2100:22:58.9000:22:58.90+00:06:2913:304.4
169MIECH Szymon 2251HUSARIA RACE TEAMUSTROŃM3061M 13900:10:2700:23:00.1500:23:00.15+00:06:3113:314.4
170JASEK Piotr 2303KL CZANTORIABUCZKOWICEM4039M 14000:10:2900:23:00.6000:23:00.60+00:06:3113:314.4
171BORÓWKA Ryszard 2017GDYNIAM4040M 14100:10:3000:23:03.1000:23:03.10+00:06:3413:334.4
172HURAS Michał 2189CF KUŹNIA DAMIANARUDA SLASKAM2032M 14200:11:1700:23:05.8000:23:05.80+00:06:3613:344.4
173GÓRNY Mirosław 2165NUTREND TEAMBIELSKO-BIAŁAM507M 14300:10:2800:23:07.8000:23:07.80+00:06:3813:354.4
174WYPUKOŁ Jakub 2291SOCIOS SILESIAKATOWICEM2033M 14400:10:4700:23:14.1000:23:14.10+00:06:4513:404.4
175RAJA Paweł 2299SKYRUNNING POLSKAWROCŁAWM3062M 14500:10:1400:23:18.9000:23:18.90+00:06:4913:424.4
176ĆWIKŁA Krzysztof 2247MALAWAM508M 14600:10:2900:23:20.6500:23:20.65+00:06:5113:434.4
177BARTULA Arkadiusz 2135SPEED TEAM BRZESZCZEBRZESZCZEM4041M 14700:10:4200:23:24.3000:23:24.30+00:06:5513:454.4
178SUDNIK Krzysztof 2051KNURÓWM3063M 14800:10:1500:23:29.2000:23:29.20+00:07:0013:484.3
179DUDZIAK Marek 2274BB RUNNERS / DUDIKOM.PLJAWORZEM3064M 14900:10:4400:23:30.8000:23:30.80+00:07:0113:494.3
180KOCHMAN Krzysztof 2019HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECM4042M 15000:10:2800:23:32.9000:23:32.90+00:07:0313:504.3
181DARCHUK Oleksandr 2273WĘGRZCEM4043M 15100:11:0500:23:41.8500:23:41.85+00:07:1213:554.3
182TONDYS Piotr 2016TIGERS TEAMŁÓDŹM4044M 15200:11:1300:23:46.7000:23:46.70+00:07:1713:584.3
183GANCARZ Mariusz 2054JASTRZĘBIE ZDRÓJM4045M 15300:10:4000:23:48.5000:23:48.50+00:07:1914:004.3
184CIUPEK Remigiusz 2027#ODKRYWCYTAURUSUSTROŃM3065M 15400:10:5300:23:49.2000:23:49.20+00:07:2014:004.3
185WOŁOSZYN Piotr 2255WARSZAWAM3066M 15500:11:0700:23:50.6500:23:50.65+00:07:2114:014.3
186DOLATA Krzysztof 2055SOCIOS SILESIAGLIWICEM3067M 15600:10:4700:23:52.2000:23:52.20+00:07:2314:024.3
187CEBULA Tomasz 2115CHRZĄSTOWICEM3068M 15700:10:4100:24:06.4000:24:06.40+00:07:3714:104.2
188PIASECKI Adam 2107ŁÓDŹM4046M 15800:10:2900:24:07.9000:24:07.90+00:07:3814:114.2
189DYDUŁA Łukasz 2125ITAL CAR TEAMKRAKÓWM4047M 15900:11:3000:24:22.4500:24:22.45+00:07:5314:204.2
190STOLARSKI Paweł 2166CZECHOWICE-DZIEDZICEM3069M 16000:10:5000:24:29.8000:24:29.80+00:08:0014:244.2
191RAKSZAWA Krzysztof 2306M4048M 16100:10:4500:24:30.1000:24:30.10+00:08:0114:244.2
192MAJCHROWSKI Jacek 2085CKB TARNOBRZEGTARNOBRZEGM4049M 16200:10:4200:24:31.0000:24:31.00+00:08:0214:254.2
193RATYŃSKI Bartłomiej 2046HAPPY RUNNERSBYTOMM3070M 16300:11:1800:24:32.2500:24:32.25+00:08:0314:254.2
194GACH Damian 2123CF KUŹNIA DAMIANAŚWIĘTOCHŁOWICEM2034M 16400:11:1400:24:33.8000:24:33.80+00:08:0414:264.2
195KALAMUS Mirek 2220ULTRA BESKID SPORTŁODYGOWICEM4050M 16500:10:5100:24:37.7000:24:37.70+00:08:0814:284.1
196TEKIELI Tomek 2124KLUB BYŁYCH DŻENTELMENÓWSOSNOWIECM3071M 16600:11:1600:24:46.0500:24:46.05+00:08:1714:344.1
197JAGIELSKI Piotr 2187RUDA ŚLĄSKAM4051M 16700:11:2500:24:48.3500:24:48.35+00:08:1914:354.1
198GRUSZKA Grzegorz 2057ENDURANCE TEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4052M 16800:10:3800:24:58.1500:24:58.15+00:08:2914:414.1
199CHACHUŁA Ryszard 2117DYCZUŚ TEAMZDZIESZOWICEM4053M 16900:11:3500:25:00.0000:25:00.00+00:08:3114:424.1
200KURYŁO Zenon 2150SBD ENERGETYK RYBNIKRYBNIKM509M 17000:11:4200:25:02.6000:25:02.60+00:08:3314:434.1
201SZAWUL Piotr 2258ITMBW KRAKÓWKRAKÓWM4054M 17100:11:2700:25:03.4000:25:03.40+00:08:3414:444.1
202GÓRYŃSKI Rafał 2282RYBNIKM2035M 17200:11:1600:25:09.6500:25:09.65+00:08:4014:474.1
203BROJ Adrian 2263BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM5010M 17300:11:0300:25:12.1000:25:12.10+00:08:4314:494
204STACHOWIAK Wiesław 2257NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCLAWM4055M 17400:11:3400:25:21.7000:25:21.70+00:08:5214:544
205HORA Grzegorz 2086RUDA ŚLĄSKAM3072M 17500:11:2900:25:32.8000:25:32.80+00:09:0315:014
206DONIEC Tomasz 2192DECATHLON BIELSKO-BIAŁAWOLAM2036M 17600:11:0400:25:33.6000:25:33.60+00:09:0415:014
207FUTYMA Daniel 2159KRAKÓWM4056M 17700:11:4800:25:36.4000:25:36.40+00:09:0715:034
208ROSKOSZ Rafał 2199PRO-WINDOW ALU &GLASS DESINGTEAM TARNOWSKIE GÓRYTARNOWSKIE GÓRYM4057M 17800:11:3200:25:39.6000:25:39.60+00:09:1015:054
209BORZĘCKI Damian 2096SOCIOS SILESIANIEBOROWICEM3073M 17900:11:0700:25:47.7000:25:47.70+00:09:1815:104
210KRAWCZYK Wojciech 2161WOPR PIEKARY ŚLĄSKIEPIEKARY ŚLĄSKIEM3074M 18000:11:3000:25:48.2000:25:48.20+00:09:1915:104
211LIWOCH Sebastian 2114MYSZKÓWM3075M 18100:11:2400:25:51.9500:25:51.95+00:09:2315:123.9
212PRONOBIS Marek 2134BWM TEAMBYSTRAM3076M 18200:11:5400:26:02.7000:26:02.70+00:09:3315:183.9
213ROGOSZ Marcin 2031SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM3077M 18300:11:4500:26:04.6000:26:04.60+00:09:3515:203.9
214WARAS Wojciech 2226KATOWICEM3078M 18400:11:1100:26:06.4500:26:06.45+00:09:3715:213.9
215ZĄBEK Łukasz 2218MATNER RUNNING TEAMWROCŁAWM4058M 18500:11:3700:26:08.9500:26:08.95+00:09:4015:223.9
216RYGOŁ Janusz 2190CF KUŹNIA DAMIANAMIKOŁÓWM4059M 18600:11:3400:26:10.3000:26:10.30+00:09:4115:233.9
217BAC Michał 2148JASTRZĘBIE-ZDRÓJM3079M 18700:11:4200:26:17.4500:26:17.45+00:09:4815:273.9
218URBAŃCZYK Dawid 2232LECYMY DURŚBYTOMM3080M 18800:12:0700:26:30.6000:26:30.60+00:10:0115:353.8
219WĄS Andrzej 2180ZIELONKIM4060M 18900:12:0600:27:08.7500:27:08.75+00:10:3915:573.8
220KAMIŃSKI Zbigniew 2267GRUBIORZE LOTAJOMLESZCZYNYM3081M 19000:12:1900:27:12.2000:27:12.20+00:10:4316:003.8
221PIĄTEK Rafał 2098BEFIT24TEAMKRAKÓWM3082M 19100:12:1700:27:12.5500:27:12.55+00:10:4316:003.8
222KOSTRUBIEC Maciej 2250MROWINOM2037M 19200:12:0900:27:12.8500:27:12.85+00:10:4316:003.8
223STALMACH Damian 2174LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEM4061M 19300:12:0000:27:55.9000:27:55.90+00:11:2616:253.7
224KLIMOSZ Edyta 1045LECYMY DURŚISTEBNAK2010K 3100:12:5200:28:27.6000:28:27.60+00:11:5816:443.6
225ŻEBROWSKA Jolanta 1033POTRENUJEMY, CHEMIK NOXY PUŁAWY, UMCS BIEGAPUŁAWYK408K 3200:13:0600:28:42.5500:28:42.55+00:12:1316:523.6
226OLESZEK Magdalena 1020#CZELADŹBIEGACZELADŹK3012K 3300:13:4600:29:18.9500:29:18.95+00:12:5017:143.5
227MĄCZKA Krystyna 1009OTK RZEŹNIKGLIWICEK602K 3400:13:3400:29:53.3500:29:53.35+00:13:2417:343.4
228GUZIAK Irena 10414NOWY TARGK409K 3500:13:4700:29:54.7000:29:54.70+00:13:2517:353.4
229BACIA Ewa 1016LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK3013K 3600:13:1400:29:56.0500:29:56.05+00:13:2717:363.4
230ADAMUS Klaudia 1036KRAKÓWK3014K 3700:14:1300:31:12.6000:31:12.60+00:14:4318:213.3
231GAJEWSKA Agnieszka 1023RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKK4010K 3800:14:2300:31:27.0500:31:27.05+00:14:5818:303.2
232PINTSCHER Paulina 1064RABKA-ZDRÓJK3015K 3900:14:0800:32:05.4500:32:05.45+00:15:3618:523.2
233LISOWSKA Kamila 1039LEŚNE RUN/NIGHT RUNNERSZABRZEK3016K 4000:14:3800:32:27.2000:32:27.20+00:15:5819:053.1
234JURECZKO Joanna 1047LECYMY DURŚBYTOMK2011K 4100:14:4000:32:29.8500:32:29.85+00:16:0019:063.1
235SKOŁUBOWICZ Marzena 1028LECEBOCHCEWAŁBRZYCHK3017K 4200:14:4700:32:59.2500:32:59.25+00:16:3019:243.1
236MATUSZCZYK Maciej 2197CZPTYCHY.PLKATOWICEM4062M 19400:15:1900:33:23.2000:35:47.95+00:19:1919:383.1
237HERMAN Kamil 2163ZABIEGANY WOŁOMINKOBYŁKAM3083M 19500:11:0600:24:46.1500:24:46.15+00:08:1714:344.1
238MUSIALIK Jan 2217PRO-WINDOWS ALU & GLASS DESIGN TEAM TARNOWSKIE GÓRYZABRZEM4063M 19600:10:4700:24:46.6000:24:46.60+00:08:1714:344.1
239DANIELCZUK Dominik 2201DOMAN TEAMLUBLINM3084M 19700:10:3500:24:49.8000:24:49.80+00:08:2014:354.1
240SZNAJDER Rafał 2234G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICEMICHAŁOWICEM4064M 19800:11:0000:24:53.3500:24:53.35+00:08:2414:384.1
241RACZYŃSKI Bogusz 2018TIGERS TEAMALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM3085M 19900:11:0200:24:59.6000:24:59.60+00:08:3014:414.1
242IMIELSKI Maciej 2223BRYGADA KRYZYSBIERNAM2038M 20000:11:1500:25:01.6000:25:01.60+00:08:3214:424.1
243FALKOWSKI Piotr 2333KS PEGAZ PIASECZNOM4065M 20100:11:2600:25:03.5500:25:03.55+00:08:3414:444.1
244KUBIK Jarosław 2314M4066M 20200:11:0900:25:07.8500:25:07.85+00:08:3814:464.1
245PRZEPIÓRKA Michał 2256ŻABIENIECM3086M 20300:11:0900:25:14.9000:25:14.90+00:08:4514:504
246BRODEK Andrzej 2119CERTUMGLIWICEM4067M 20400:11:0400:25:16.7000:25:16.70+00:08:4714:514
247POTOCZNY Mirosław 2080TRAILRUNNERSJAWORZNO/Z BIEGANIEM MI DO TWARZYJAWORZNOM4068M 20500:11:1800:25:18.2500:25:18.25+00:08:4914:524
248PITAS Andrzej 2270ZAPIERDALACZEROGOŹNIKM4069M 20600:11:1100:25:19.0500:25:19.05+00:08:5014:534
249SZOSTAK Artur 2073BRAVEHEARTS LEGIONOWOWIELISZEWM2039M 20700:11:2200:25:19.9500:25:19.95+00:08:5114:534
250STRYCZEK Tomasz 2079AKTYWNY WEEKENDBIELSKO-BIAŁAM3087M 20800:11:1400:25:22.3000:25:22.30+00:08:5314:554
251SMUDA Ryszard 2154TYCHYM604M 20900:11:2100:25:32.0500:25:32.05+00:09:0315:014
252SWOBODA Jarosław 2064NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM4070M 21000:11:3200:25:36.0500:25:36.05+00:09:0715:034
253JACHYM Arkadiusz 2068SOCIOS SILESIAGLIWICEM3088M 21100:10:5100:25:40.1500:25:40.15+00:09:1115:054
254BŁASZCZYK Sebastian 2264KURŁA KAJ TA META ?!ZAWADZKIEM2040M 21200:10:5700:25:44.2500:25:44.25+00:09:1515:084
255DELONG Sebastian 2130RYBNICKA GRUPA BIEGOWA - PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM4071M 21300:11:2700:25:45.6500:25:45.65+00:09:1615:084
256SMACZYŃSKI Dariusz 2313M5011M 21400:11:1000:25:54.7000:25:54.70+00:09:2515:143.9
257ZAWADZKI Damian 2300LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEM3089M 21500:10:3800:25:55.2500:25:55.25+00:09:2615:143.9
258KADŁUBEK Aleksander 2091OSP REPTY ŚLĄSKIE/TKTJTARNOWSKIE GÓRYM3090M 21600:11:5300:25:57.8000:25:57.80+00:09:2815:153.9
259CIOĆ Robert 2301ZABRZEM3091M 21700:11:5600:26:01.0500:26:01.05+00:09:3215:183.9
260SEREMET Piotr 2193WWW.S-PROJEKTY.PLTARNÓWM4072M 21800:10:5900:26:02.6500:26:02.65+00:09:3315:183.9
261KOŚCIELNY Łukasz 2204FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIGORZYCEM4073M 21900:11:1000:26:04.1000:26:04.10+00:09:3515:203.9
262SIKORA Mariusz 2089GOGGLE PAE TEAM/SREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRYTARNOWSKIE GÓRYM4074M 22000:11:1500:26:05.5000:26:05.50+00:09:3615:203.9
263TERLECKI Marcin 2307M4075M 22100:11:1400:26:33.2000:26:33.20+00:10:0415:373.8
264WRZESIŃSKI Piotr 2179GAPPAG TEAMCZĘSTOCHOWAM4076M 22200:12:0900:26:38.6500:26:38.65+00:10:0915:403.8
265LEMAŃSKI Arkadiusz 2075GLIWICEM3092M 22300:11:3600:26:42.1500:26:42.15+00:10:1315:423.8
266PINKOWICZ Maciej 2191CF KUŹNIA DAMIANARUDA SLASKAM3093M 22400:11:3300:26:50.1500:26:50.15+00:10:2115:473.8
267BAŃCZYK Marcin 22371 LIGA TRI TEAMŁAZISKA GÓRNEM4077M 22500:11:2800:26:51.5500:26:51.55+00:10:2215:473.8
268PIDANTY Łukasz 2106JASTRZĘBIE ZDRÓJM3094M 22600:11:4100:26:55.7500:26:55.75+00:10:2615:503.8
269PRYSZCZ Mirosław 2047RUDA ŚLĄSKAM4078M 22700:12:0800:26:57.4500:26:57.45+00:10:2815:513.8
270ŚMIATEK Marcin 2235AGRESORSIEMIANOWICE ŚLASKIEM4079M 22800:11:3400:27:07.9000:27:07.90+00:10:3815:573.8
271HOLECZEK Damian 2024RUDA ŚLĄSKAM4080M 22900:11:5700:27:16.9000:27:16.90+00:10:4716:023.7
272RĘKAWIECKI Łukasz 2216KATOWICEM2041M 23000:12:1000:27:26.1000:27:26.10+00:10:5716:083.7
273CZARNOTA Leszek 2128MARKLOWICEM4081M 23100:27:36.0000:27:36.00+00:11:0716:143.7
274HALEK Przemysław 2316M3095M 23200:12:1300:27:55.3000:27:55.30+00:11:2616:253.7
275RĄCZKA Marcin 2278SZYBCY I WŚCIEKLISTUDZIONKAM3096M 23300:11:5500:28:22.0000:28:22.00+00:11:5316:413.6
276STASIEWICZ Jacek 2224BIAŁYSTOKM4082M 23400:11:2700:28:29.0500:28:29.05+00:12:0016:453.6
277SZPERLICH Grzegorz 2195PRZEŁAJKASIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4083M 23500:12:5300:28:31.3500:28:31.35+00:12:0216:463.6
278KRUK Krzysiek 2239NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM4084M 23600:12:3600:28:35.6000:28:35.60+00:12:0616:483.6
279WITA Krzysztof 2203FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKITURZA ŚLĄSKAM3097M 23700:12:0300:28:41.0500:28:41.05+00:12:1216:523.6
280KACZKIEWICZ Damian 2281NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM4085M 23800:12:0600:28:46.9000:28:46.90+00:12:1716:553.5
281DZIUBLA Bartłomiej 2099KAMIENIECM2042M 23900:11:5900:28:52.3000:28:52.30+00:12:2316:583.5
282KOŁODZIEJCZYK Dariusz 2185SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM4086M 24000:12:3600:29:40.5000:29:40.50+00:13:1117:273.4
283BARCHANOWSKI Wojciech 2139HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECM4087M 24100:12:4800:29:45.7000:29:45.70+00:13:1617:303.4
284KAROLCZAK Joanna 1030GOGGLE PAE TEAM/SREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRYTARNOWSKIE GÓRYK4011K 4300:13:1900:30:04.8000:30:04.80+00:13:3517:413.4
285MORAWSKI Tomasz 2143KRAKÓWM3098M 24200:13:0100:30:22.3500:30:22.35+00:13:5317:513.4
286KANIOWSKI Wojciech 2277CZESTOCHOWAM4088M 24300:13:0900:30:24.2500:30:25.70+00:13:5617:523.4
287KUMIĘGA Joanna 1029WKURW_TEAMMYSŁOWICEK3018K 4400:13:0500:30:45.4000:30:45.40+00:14:1618:053.3
288BENISZ Wojciech 2056SREBRNE MIASTO TARNOWSKIE GÓRYTARNOWSKIE GÓRYM3099M 24400:12:4400:30:48.9000:30:48.90+00:14:1918:073.3
289WAŁĘGA-ROSTEK Małgorzata 1052ULTRAMĘKIKOSZYCE WIEKIEK4012K 4500:13:3700:30:52.9000:30:52.90+00:14:2318:093.3
290FRANKI Marcin 2160LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEM30100M 24500:12:4100:30:59.0500:30:59.05+00:14:3018:133.3
291PAZDERSKA-KIPIEL Agnieszka 1015EVIL TEAMOSIECZANYK3019K 4600:14:0000:31:05.0500:31:05.05+00:14:3618:173.3
292KORNAŚ Marcin 2090ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM4089M 24600:12:0700:31:18.2000:31:18.20+00:14:4918:243.3
293KARAWACKI Grzegorz 2140KĘTYM2043M 24700:13:2800:31:25.4500:31:25.45+00:14:5618:283.2
294RUDZKI Michał 2028CROSSFIT Z16LUBLINM2044M 24800:13:2000:31:49.6000:31:49.60+00:15:2018:423.2
295PIWKO Anna 1057HUSARIA RACE TEAMCZECHOWICE-DZIEDZICEK3020K 4700:13:5500:31:51.4500:31:51.45+00:15:2218:443.2
296POPĘDA Paulina 1010HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECK3021K 4800:13:5500:32:02.1500:32:02.15+00:15:3318:503.2
297WASILEWSKI Marcin 2142WW TEAMLUBLINM4090M 24900:13:5900:32:08.1000:32:08.10+00:15:3918:543.2
298ROJ Łukasz 2061SAGOTMIKOŁÓWM30101M 25000:12:4400:32:16.8000:32:16.80+00:15:4718:583.2
299STAROWICZ Małgorzata 1071K4013K 4900:14:2700:32:24.3500:32:24.35+00:15:5519:033.1
300KASZTELAN-HUNIA Ewa 1025BYTOMK4014K 5000:14:4100:32:44.2000:32:44.20+00:16:1519:153.1
301SZAFARZ Sabina 1053LECYMY DURŚPIEKARY ŚLK3022K 5100:14:0900:32:53.1000:32:53.10+00:16:2419:203.1
302SZOŁTYSIK Barbara 1040LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK3023K 5200:14:1100:32:55.4500:32:55.45+00:16:2619:213.1
303KWAŚNIEWSKI Zbigniew 2312M4091M 25100:12:5600:33:23.0500:33:23.05+00:16:5419:383.1
304BIAŁAS Michał 2092BRZESZCZEM30102M 25200:14:5500:35:03.1500:35:03.15+00:18:3420:372.9
305GIURG Grzegorz 2111LECEBOCHCEWAŁBRZYCHM4092M 25300:14:4700:35:28.6500:35:28.65+00:18:5920:512.9
306PISOWŁODZKA Dagmara 1048DĄBROWA GORNICZAK4015K 5300:15:2000:35:32.5500:35:32.55+00:19:0320:542.9
307DULEBA Bartosz 2298UZDROWISKOWY TEAM USTRONUSTRONM30103M 25400:15:1600:36:06.9000:36:06.90+00:19:3721:142.8
308HERCKA Krzysztof 2198RYBNIKM30104M 25500:15:3200:36:35.2500:36:35.25+00:20:0621:312.8
309BRANC Diana 1021WISŁAK2012K 5400:16:3400:36:50.4500:36:50.45+00:20:2121:402.8
310GRUDNIEWSKI Rafal 2112SREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GORYTARNOWSKIE GORYM30105M 25600:13:2200:37:00.6000:37:00.60+00:20:3121:452.8
311PRZYBYSZ Paweł 2241CARBON OCR RACING TEAMJASTRZĘBIE-ZDRÓJM2045M 25700:16:3600:37:02.8000:37:02.80+00:20:3321:472.8
312OGAZA Anna 1049SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK3024K 5500:16:3500:37:35.0000:37:35.00+00:21:0622:062.7
313DEJA Andrzej 2177OPOLEM5012M 25800:16:3400:37:37.0000:37:37.00+00:21:0822:072.7
Znaleziono 313 wynik(ów)