ELIMINATOR 2018 - KLASYFIKACJA WG SUMY CZASÓW
Eliminator 2018
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-11-24
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 392
Wystartowało : 313
Nie ukończyło : 232
Ukończyło : 81
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Etap I | Etap II | Etap III | Etap IV | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K-Górnik | M-Górnik | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MEtap IEtap IIEtap IIIEtap IVCzas
netto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1JANUSZYK Iwona 1005ATTIQ ALE Team/KS KandaharOŚWIĘCIMK201K 100:17:58.9000:18:26.1000:18:29.3500:17:52.5501:12:46.90 10:425,6
2WITOWSKA Mirosława 1004Salco Garmin TeamZAKOPANEK202K 200:19:19.2000:19:38.1500:20:21.3500:20:49.4001:20:08.10+00:07:2111:475,1
3WYWŁOKA Paulina 1003Salco Garmin TeamWIERZBNAK203K 300:19:55.7000:20:09.5000:20:38.3000:21:03.1501:21:46.65+00:08:5912:015,0
4SKALSKA Anna 1007Festiwal Biegowy Krynica ZdrójBYTOMK301K 400:21:15.2000:20:42.4500:21:16.2000:21:49.5001:25:03.35+00:12:1612:304,8
5ZYCH Katarzyna 1054Bonnie & ClydeTARNÓWK302K 500:21:26.1500:21:19.6500:21:38.6000:22:17.8001:26:42.20+00:13:5512:454,7
6DOMISZEWSKA Maria 1070K501K 600:20:35.8500:20:49.8500:21:52.6000:23:48.4501:27:06.75+00:14:1912:484,7
7BROL Dominika 1014Endurance teamSIEMIANOWICE ŚLASKIEK303K 700:21:47.2500:21:55.1500:22:12.2000:22:28.6501:28:23.25+00:15:3612:594,6
8GOMOŁYSEK Kinga 1001Matner Running TeamGŁUCHOŁAZYK304K 800:21:25.8500:21:41.7000:22:05.7500:23:15.2501:28:28.55+00:15:4113:004,6
9KWIATKOWSKA Kinga 1006Alpin Sport TeamKRAKÓWK305K 900:21:55.6500:22:03.5000:22:19.5000:22:26.9501:28:45.60+00:15:5813:034,6
10ZATORSKA Izabela 1002Alpin Sport TeamWROCANKAK502K 1000:22:15.7000:22:17.0500:22:36.0000:23:02.1501:30:10.90+00:17:2413:154,5
11BOLECHOWSKA Dominika 1072K401K 1100:22:10.6000:22:37.1000:23:13.5000:24:03.4501:32:04.65+00:19:1713:324,4
12MAMALA Justyna 1019KRAKÓWK204K 1200:22:39.1000:22:34.7500:23:33.1000:23:29.2001:32:16.15+00:19:2913:344,4
13GARCZYŃSKA-WĄS Bogusława 1050WM TriselfZIELONKIK402K 1300:21:47.6000:23:05.7500:23:50.5000:25:28.5501:34:12.40+00:21:2513:514,3
14LORENS Magdalena 1035G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEK205K 1400:24:42.8500:23:58.0500:23:43.1000:23:53.1501:36:17.15+00:23:3014:094,2
15LANGE Beata 1063Biłgoraj biegaBIŁGORAJK403K 1500:23:00.3500:24:52.1500:24:25.0000:28:04.5001:40:22.00+00:27:3514:454,1
Niesklasyfikowani
KAROLCZAK Joanna 1030Goggle PAE Team/Srebrni Biegacze Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYK4000:30:04.80 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KUMIĘGA Joanna 1029wkurw_teamMYSŁOWICEK3000:30:45.40 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
WAŁĘGA-ROSTEK Małgorzata 1052UltramękiKOSZYCE WIEKIEK4000:30:52.90 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
PAZDERSKA-KIPIEL Agnieszka 1015Evil TeamOSIECZANYK3000:31:05.05 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
PIWKO Anna 1057Husaria Race TeamCZECHOWICE-DZIEDZICEK3000:31:51.45 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
POPĘDA Paulina 1010Harpagan SosnowiecSOSNOWIECK3000:32:02.15 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
STAROWICZ Małgorzata 1071K4000:32:24.35 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KASZTELAN-HUNIA Ewa 1025BYTOMK4000:32:44.20 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SZAFARZ Sabina 1053Lecymy DurśPIEKARY ŚLK3000:32:53.10 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SZOŁTYSIK Barbara 1040Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEK3000:32:55.45 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
PISOWŁODZKA Dagmara 1048DĄBROWA GORNICZAK4000:35:32.55 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
BRANC Diana 1021WISŁAK2000:36:50.45 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
OGAZA Anna 1049SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK3000:37:35.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
MENDECKA Michalina 1065MOSiR Łaziska Górne/1 Second TeamŁAZISKA GÓRNEK2000:20:55.50 DNF00:21:20.10 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
MĄCZKA Krystyna 1009OTK RzeźnikGLIWICEK6000:26:08.05 DNF00:29:53.35 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
GUZIAK Irena 10414NOWY TARGK4000:26:17.75 DNF00:29:54.70 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KLIMOSZ Edyta 1045Lecymy DurśISTEBNAK2000:27:52.10 DNF00:28:27.60 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
OLESZEK Magdalena 1020#czeladźbiegaCZELADŹK3000:27:53.65 DNF00:29:18.95 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
ŻEBROWSKA Jolanta 1033Potrenujemy, Chemik Noxy Puławy, UMCS BiegaPUŁAWYK4000:29:35.40 DNF00:28:42.55 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
BACIA Ewa 1016Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEK3000:28:51.55 DNF00:29:56.05 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
PINTSCHER Paulina 1064RABKA-ZDRÓJK3000:28:49.05 DNF00:32:05.45 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
ADAMUS Klaudia 1036KRAKÓWK3000:29:45.90 DNF00:31:12.60 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
GAJEWSKA Agnieszka 1023RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKK4000:29:47.30 DNF00:31:27.05 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
JURECZKO Joanna 1047Lecymy DurśBYTOMK2000:28:58.70 DNF00:32:29.85 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
LISOWSKA Kamila 1039Leśne Run/Night RunnersZABRZEK3000:29:26.35 DNF00:32:27.20 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SKOŁUBOWICZ Marzena 1028LeceBoChceWAŁBRZYCHK3000:29:52.30 DNF00:32:59.25 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
BARCZUK Anna 1069WISŁAK2000:24:01.80 DNF00:24:39.15 DNF00:25:44.20 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KONDRATIUK Ira 1059Biegam Żeby Żreć Więcej CiastkówBIELSKO-BIAŁAK2000:24:45.05 DNF00:24:58.70 DNF00:25:08.60 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
BONDARA Sylwia 1008JacekBiega Running TeamWARSZAWAK3000:24:34.65 DNF00:25:54.55 DNF00:24:42.20 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SZWED Renata 1066ZFCZECHOWICE - DZIEDZICEK4000:24:19.05 DNF00:25:27.00 DNF00:26:21.20 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
REDZIK Dorota 1031Endurance TeamPIEKARY SLĄSKIEK3000:24:37.40 DNF00:26:19.50 DNF00:26:23.80 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
RZEPKA Magdalena 1061Night RunnersKATOWICEK3000:26:11.45 DNF00:26:51.00 DNF00:28:33.55 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
PUCHAJDA Monika 1032OŚWIĘCIMK3000:26:00.15 DNF00:26:53.70 DNF00:28:58.50 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
PASULA Katarzyna 1062TARNÓWK4000:27:00.85 DNF00:27:07.30 DNF00:27:44.80 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
ZIĘBA Anna 1017Poranny PatrolKRAKÓWK3000:26:01.55 DNF00:27:32.40 DNF00:29:50.65 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
WOJTYRA Karolina 1060Enter Air Runners ClubTARNOWSKIE GÓRYK2000:25:59.95 DNF00:26:48.95 DNF00:32:17.35 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
DETTLAFF Patrycja 1058DREAM RUNWILCZA GÓRAK3000:27:29.10 DNF00:27:39.40 DNF00:30:31.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
MENŻYK Joanna 1038MYSŁOWICEK4000:26:40.70 DNF00:27:47.35 DNF00:31:11.80 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
ŚWIERK Krystyna 1068JANOWICE WIELKIEK6000:26:06.45 DNF00:27:44.60 DNF00:33:02.15 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
FIAŁKOWSKA Bożena 1012Harpagan SosnowiecSOSNOWIECK4000:27:11.10 DNF00:27:42.90 DNF00:33:01.35 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
Znaleziono 55 wynik(ów)