ELIMINATOR 2018 - KLASYFIKACJA WG SUMY CZASÓW
Eliminator 2018
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-11-24
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 392
Wystartowało : 313
Nie ukończyło : 232
Ukończyło : 81
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Etap I | Etap II | Etap III | Etap IV | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K-Górnik | M-Górnik | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MEtap IEtap IIEtap IIIEtap IVCzas
netto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1SKALSKA Anna 1007Festiwal Biegowy Krynica ZdrójBYTOMK301K 400:21:15.2000:20:42.4500:21:16.2000:21:49.5001:25:03.35 12:304,8
2ZYCH Katarzyna 1054Bonnie & ClydeTARNÓWK302K 500:21:26.1500:21:19.6500:21:38.6000:22:17.8001:26:42.20+00:01:3812:454,7
3BROL Dominika 1014Endurance teamSIEMIANOWICE ŚLASKIEK303K 700:21:47.2500:21:55.1500:22:12.2000:22:28.6501:28:23.25+00:03:1912:594,6
4GOMOŁYSEK Kinga 1001Matner Running TeamGŁUCHOŁAZYK304K 800:21:25.8500:21:41.7000:22:05.7500:23:15.2501:28:28.55+00:03:2513:004,6
5KWIATKOWSKA Kinga 1006Alpin Sport TeamKRAKÓWK305K 900:21:55.6500:22:03.5000:22:19.5000:22:26.9501:28:45.60+00:03:4213:034,6
Niesklasyfikowani
KUMIĘGA Joanna 1029wkurw_teamMYSŁOWICEK3000:30:45.40 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
PAZDERSKA-KIPIEL Agnieszka 1015Evil TeamOSIECZANYK3000:31:05.05 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
PIWKO Anna 1057Husaria Race TeamCZECHOWICE-DZIEDZICEK3000:31:51.45 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
POPĘDA Paulina 1010Harpagan SosnowiecSOSNOWIECK3000:32:02.15 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SZAFARZ Sabina 1053Lecymy DurśPIEKARY ŚLK3000:32:53.10 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SZOŁTYSIK Barbara 1040Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEK3000:32:55.45 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
OGAZA Anna 1049SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK3000:37:35.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
OLESZEK Magdalena 1020#czeladźbiegaCZELADŹK3000:27:53.65 DNF00:29:18.95 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
BACIA Ewa 1016Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEK3000:28:51.55 DNF00:29:56.05 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
PINTSCHER Paulina 1064RABKA-ZDRÓJK3000:28:49.05 DNF00:32:05.45 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
ADAMUS Klaudia 1036KRAKÓWK3000:29:45.90 DNF00:31:12.60 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
LISOWSKA Kamila 1039Leśne Run/Night RunnersZABRZEK3000:29:26.35 DNF00:32:27.20 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SKOŁUBOWICZ Marzena 1028LeceBoChceWAŁBRZYCHK3000:29:52.30 DNF00:32:59.25 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
BONDARA Sylwia 1008JacekBiega Running TeamWARSZAWAK3000:24:34.65 DNF00:25:54.55 DNF00:24:42.20 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
REDZIK Dorota 1031Endurance TeamPIEKARY SLĄSKIEK3000:24:37.40 DNF00:26:19.50 DNF00:26:23.80 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
RZEPKA Magdalena 1061Night RunnersKATOWICEK3000:26:11.45 DNF00:26:51.00 DNF00:28:33.55 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
PUCHAJDA Monika 1032OŚWIĘCIMK3000:26:00.15 DNF00:26:53.70 DNF00:28:58.50 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
ZIĘBA Anna 1017Poranny PatrolKRAKÓWK3000:26:01.55 DNF00:27:32.40 DNF00:29:50.65 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
DETTLAFF Patrycja 1058DREAM RUNWILCZA GÓRAK3000:27:29.10 DNF00:27:39.40 DNF00:30:31.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
Znaleziono 24 wynik(ów)