ELIMINATOR 2018 - KLASYFIKACJA WG SUMY CZASÓW
Eliminator 2018
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-11-24
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 392
Wystartowało : 313
Nie ukończyło : 232
Ukończyło : 81
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Etap I | Etap II | Etap III | Etap IV | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K-Górnik | M-Górnik | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MEtap IEtap IIEtap IIIEtap IVCzas
netto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1OŚLIZŁO Tomasz 2244XRunnersGORZYCEM306M 2100:19:48.6500:18:33.3000:18:46.5000:17:18.8001:14:27.25 10:565,5
2MAGIERA Janusz 2015FORMA WODZISŁAW ŚLAWODZISŁAW ŚLĄSKIM501M 3300:18:57.6000:19:37.2000:20:06.2500:20:42.9001:19:23.95+00:04:5611:405,1
3SOKOŁOWSKI Marek 2014Alpin Sport TeamMYSŁOWICE-WESOŁAM409M 3700:19:35.5000:20:00.7500:20:20.3000:20:25.7501:20:22.30+00:05:5511:495,1
4SNARSKI Dariusz 2120URTICA TEAMKATOWICEM4011M 4200:20:32.3500:20:21.7500:19:55.8500:20:48.1001:21:38.05+00:07:1012:005,0
5FERENC Janusz 2011UKS LudwikowiceLUDWIKOWICE KŁ.M602M 5300:21:11.2500:21:24.0500:20:45.9000:21:20.3501:24:41.55+00:10:1412:274,8
Niesklasyfikowani
MUSIALIK Jan 2217Pro-Windows Alu & Glass Design TEAM Tarnowskie GóryZABRZEM4000:24:46.60 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SWOBODA Jarosław 2064Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:25:36.05 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
RĄCZKA Marcin 2278Szybcy i WściekliSTUDZIONKAM3000:28:22.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
BARTULA Arkadiusz 2135Speed Team BrzeszczeBRZESZCZEM4000:24:04.10 DNF00:23:24.30 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
RATYŃSKI Bartłomiej 2046Happy RunnersBYTOMM3000:23:28.15 DNF00:24:32.25 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
WARAS Wojciech 2226KATOWICEM3000:24:36.00 DNF00:26:06.45 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KAMIŃSKI Zbigniew 2267GRUBIORZE LOTAJOMLESZCZYNYM3000:24:46.30 DNF00:27:12.20 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KAŹMIERCZAK Sławomir 2280fastandlight.pl, ŁGGŁAZISKA GÓRNEM3000:21:36.25 DNF00:21:10.70 DNF00:21:46.05 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
MAZUR Damian 2053SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM3000:22:02.45 DNF00:21:24.30 DNF00:21:49.30 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
TESZNER Adrian 2108Runteam PawłowiceMIZERÓWM2000:21:40.00 DNF00:21:42.00 DNF00:23:13.95 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
TOMCZYK Tomasz 2271ZABRZEM3000:22:10.80 DNF00:21:55.15 DNF00:22:35.45 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
GRZYBEK Antoni 2246PIERŚCIECM4000:22:58.50 DNF00:21:59.40 DNF00:21:44.55 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
GIŻYŃSKI Damian 2032Kolejarz Best For YouJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3000:22:14.60 DNF00:21:31.25 DNF00:23:58.35 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
OSTROWSKI Maciej 2275Socios SilesiaKNURÓWM2000:23:16.55 DNF00:21:58.10 DNF00:25:19.15 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
Znaleziono 19 wynik(ów)