ELIMINATOR 2018 - KLASYFIKACJA WG SUMY CZASÓW
Eliminator 2018
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-11-24
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 392
Wystartowało : 313
Nie ukończyło : 232
Ukończyło : 81
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Etap I | Etap II | Etap III | Etap IV | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K-Górnik | M-Górnik | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MEtap IEtap IIEtap IIIEtap IVCzas
netto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1BODURKA Krzysztof 2004Alpin Sport TeamNIELEPICEM201M 100:15:40.5500:16:06.5000:16:28.1000:16:28.9501:04:44.10 9:316,3
2JAWORSKI Zbigniew 2292KLUSZKOWCEM401M 200:15:50.7000:16:23.1500:16:50.6500:16:42.7001:05:47.20+00:01:039:406,2
3GORCZYCA Bartosz 2002Salco Garmin TeamSKOŁYSZYNM202M 300:16:02.2500:16:17.5000:16:42.0000:17:40.8501:06:42.60+00:01:589:486,1
4BIERNAWSKI Piotr 2010ATTIQ Team/SalmingNOWY TARGM402M 400:16:59.6500:16:28.8000:16:59.4500:16:55.6001:07:23.50+00:02:399:546,1
5ELANTKOWSKI Jaś 2248TKN Tatra TeamZAKOPANEM203M 500:16:50.4500:16:47.4500:17:05.8500:17:07.2001:07:50.95+00:03:069:586,0
6KUBICA Marcin 2009Inov-8 TeamBIELSKO-BIAŁAM204M 600:16:29.9500:16:40.7500:17:10.6500:17:49.2501:08:10.60+00:03:2610:016,0
7KOŃ Piotr 2003ALPIN SPORT TEAMRĘCZNOM403M 700:16:12.6500:16:45.0000:17:14.4000:18:03.9001:08:15.95+00:03:3110:026,0
8FARON Robert 2001Salco Garmin TeamZALESIEM404M 800:16:21.6000:16:52.0500:17:12.6000:17:52.1001:08:18.35+00:03:3410:026,0
9UZNAŃSKI Piotr 2008Euroclear Running TeamKRAKÓWM301M 900:16:47.3500:17:01.7000:17:25.0000:17:29.2001:08:43.25+00:03:5910:065,9
10SKUPIEŃ Tomasz 2005LANCKORONAM302M 1000:16:06.8000:16:36.9500:17:16.5500:18:45.1001:08:45.40+00:04:0110:065,9
11KASZYCA Paweł 2305RYBNIKM405M 1100:17:12.0000:17:11.3000:17:34.7000:17:14.3501:09:12.35+00:04:2810:105,9
12MISIAK Bartosz 2007Alpin Sport TeamCESKY TESINM303M 1200:16:51.2500:17:22.4500:17:41.4500:17:48.4001:09:43.55+00:04:5910:155,9
13MIŚKIEWICZ Mariusz 2006Biegiem przez ChybieCIESZYNM304M 1300:16:49.8000:17:15.4000:17:30.1000:18:14.6001:09:49.90+00:05:0510:165,8
14POPIELARSKI Kubuś 2286TKN Tatra teamZAKOPANEM205M 1400:17:49.4500:17:28.3000:17:43.4500:17:38.1001:10:39.30+00:05:5510:235,8
15SADOWSKI Paweł 2045Janowicki Husarz znaddoliny Bobru w Rudawach Janowickich pułkownik z BolczowaJANOWICE WIELKIEM206M 1500:17:41.0500:17:33.5000:17:46.8500:17:46.0001:10:47.40+00:06:0310:245,8
16URBAŃCZYK Karol 2081GLIWICEM207M 1600:17:20.2000:17:17.4500:17:58.9000:18:25.1501:11:01.70+00:06:1710:265,7
17DOMISZEWSKI Ignacy 2308M208M 1700:17:04.8000:17:24.9500:18:00.6500:19:00.5501:11:30.95+00:06:4610:305,7
18DYCZEK Mariusz 2118Dyczuś TeamZDZIESZOWICEM305M 1800:17:15.7000:17:07.1000:18:20.7500:19:18.0501:12:01.60+00:07:1710:355,7
19BROJ Marcel 2253BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM209M 1900:17:45.1500:17:53.2000:18:12.1000:18:49.0001:12:39.45+00:07:5510:415,6
20ATANASOW ANCEW Dawid 2082D&DNOWY TARGM406M 2000:18:34.1000:18:16.2000:18:29.6000:17:57.8001:13:17.70+00:08:3310:465,6
21OŚLIZŁO Tomasz 2244XRunnersGORZYCEM306M 2100:19:48.6500:18:33.3000:18:46.5000:17:18.8001:14:27.25+00:09:4310:565,5
22IZYDOREK Michał 2294Ks SprintMESZNAM2010M 2200:16:38.1000:17:29.2500:18:35.2000:22:01.6001:14:43.65+00:10:0010:595,5
23DZIERWA Marcin 2176Nowa Huta TeamKRAKÓWM307M 2300:18:41.5000:18:40.1000:18:56.3500:18:35.7001:14:52.95+00:10:0911:005,4
24GAWLAS Dominik 2287CIESZYNM308M 2400:18:17.9500:18:31.4000:18:54.7500:19:23.6001:15:07.70+00:10:2311:025,4
25ŻUCHOWSKI Daniel 2153MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWM309M 2500:19:10.9500:19:20.1500:19:34.0000:19:35.0001:17:40.10+00:12:5611:255,3
26GUROŚ Dawid Vegan 2243D&DNOWY TARGM3010M 2600:18:42.4500:18:46.0000:19:26.8000:20:47.1001:17:42.35+00:12:5811:255,3
27KURKOWSKI Piotr 2310M2011M 2700:19:03.3000:19:17.0000:19:24.0500:20:20.4001:18:04.75+00:13:2011:285,2
28FIJAK Jan 2210SIENNAM407M 2800:18:46.0000:19:06.3000:19:41.1500:20:42.6001:18:16.05+00:13:3111:305,2
29GALMAN Adam 2214GLIWICEM408M 2900:19:16.7000:19:23.7500:19:32.7500:20:03.1501:18:16.35+00:13:3211:305,2
30BOROŃ Dariusz 2262Asics FrontRunner PolandKRAKÓWM2012M 3000:18:56.0500:19:09.6500:19:43.1000:20:45.9501:18:34.75+00:13:5011:335,2
31SZAFRANEK Paweł 2269USTROŃM2013M 3100:18:31.3000:19:39.7000:19:29.5500:20:57.1501:18:37.70+00:13:5311:335,2
32ŁUKASIK Andrzej 2146Sportkonsulting TeamJANÓW LUBELSKIM3011M 3200:19:04.6500:19:26.1500:19:39.2000:20:31.6501:18:41.65+00:13:5711:345,2
33MAGIERA Janusz 2015FORMA WODZISŁAW ŚLAWODZISŁAW ŚLĄSKIM501M 3300:18:57.6000:19:37.2000:20:06.2500:20:42.9001:19:23.95+00:14:3911:405,1
34KUBACZKA Grzegorz 2196www.ag-architekci.plSKOCZÓWM3012M 3400:22:00.8500:20:49.5000:19:29.7000:17:33.3501:19:53.40+00:15:0911:445,1
35KOCHEL Paweł 2167KOWARYM3013M 3500:20:26.7500:19:57.3000:19:36.4000:19:58.8501:19:59.30+00:15:1511:455,1
36GRUND Marek 2022Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM2014M 3600:20:33.8000:20:32.2000:19:19.6000:19:41.0001:20:06.60+00:15:2211:465,1
37SOKOŁOWSKI Marek 2014Alpin Sport TeamMYSŁOWICE-WESOŁAM409M 3700:19:35.5000:20:00.7500:20:20.3000:20:25.7501:20:22.30+00:15:3811:495,1
38SMOLEŃ Jarosław 2259MYSLOWICEM4010M 3800:19:13.3000:19:45.8500:20:12.2500:21:17.5001:20:28.90+00:15:4411:505,1
39KAŁUŻA Jerzy 2211SKOCZÓWM3014M 3900:22:32.1000:20:58.3000:19:29.7000:18:04.9501:21:05.05+00:16:2011:555,0
40STEC Jakub 2129Decathlon BBestGODZISZKAM2015M 4000:22:43.2500:20:08.9500:19:34.9000:18:55.4001:21:22.50+00:16:3811:575,0
41STANEK Piotr 2295SANDOMIERZM3015M 4100:21:32.7000:21:22.5000:19:27.4000:19:06.6001:21:29.20+00:16:4511:585,0
42SNARSKI Dariusz 2120URTICA TEAMKATOWICEM4011M 4200:20:32.3500:20:21.7500:19:55.8500:20:48.1001:21:38.05+00:16:5312:005,0
43WRÓBLEWSKI Jan 2317M4012M 4300:20:22.4000:20:04.3500:20:07.4500:21:22.3501:21:56.55+00:17:1212:025,0
44PORĘBSKI Rafał 2158Evil TeamZAWADAM4013M 4400:19:45.1000:20:16.2500:20:22.4500:21:33.8001:21:57.60+00:17:1312:035,0
45TARGOSZ Michał 2260ITMBW KRAKÓWKRAKÓWM3016M 4500:19:56.0000:19:32.9000:20:05.4000:22:32.2001:22:06.50+00:17:2212:045,0
46SZCZYPKA Bartosz 2038SOSNOWIECM3017M 4600:20:07.9000:20:19.4000:20:13.4500:21:53.8501:22:34.60+00:17:5012:084,9
47CHODOROWSKI Krzysztof 2105Przedwojewski Mountain TeamWROCŁAWM3018M 4700:19:27.7500:20:31.1500:20:15.5500:22:37.9501:22:52.40+00:18:0812:114,9
48KOS Tomasz 2285Państwowa Straż Pożarna BytomTYCHYM3019M 4800:20:42.0500:20:49.0500:20:21.2500:21:25.4001:23:17.75+00:18:3312:144,9
49BADURA Adam 2173Forma Wodzisław ŚląskiRYBNIKM4014M 4900:20:28.5500:20:37.7000:20:37.0000:21:45.3501:23:28.60+00:18:4412:164,9
50ŁUSZCZ Piotr 2206Bravehearts LegionowoLEGIONOWOM2016M 5000:21:30.8000:21:59.0000:20:23.9500:19:45.4001:23:39.15+00:18:5512:184,9
51PYTEL Janusz 2311M601M 5100:19:43.0500:20:22.4000:20:45.2500:22:49.9001:23:40.60+00:18:5612:184,9
52BUCZYŃSKI Adam 2025Non Stop TrailKRAKOWM4015M 5200:22:47.4000:21:38.5000:19:09.1500:20:48.5001:24:23.55+00:19:3912:244,8
53FERENC Janusz 2011UKS LudwikowiceLUDWIKOWICE KŁ.M602M 5300:21:11.2500:21:24.0500:20:45.9000:21:20.3501:24:41.55+00:19:5712:274,8
54KALITA Arek 2233KAMAKBIELSKO-BIAŁAM4016M 5400:23:15.4500:21:34.2500:20:03.1000:19:55.2001:24:48.00+00:20:0312:284,8
55SZATANIK Zbigniew 2219UJSOŁYM502M 5500:19:33.3500:20:27.6000:20:39.6500:24:47.2001:25:27.80+00:20:4312:334,8
56KIEŁTYKA Zbigniew 2221KW GliwiceGLIWICEM4017M 5600:23:18.9000:21:52.4000:20:03.5500:20:15.7001:25:30.55+00:20:4612:344,8
57KNAP Mateusz 2021DYNAFIT / Tuttu.plKATOWICEM2017M 5700:23:06.0000:21:48.3000:20:18.2000:20:29.7501:25:42.25+00:20:5812:364,8
58PALIWODA Grzegorz 2249ZABRZEM3020M 5800:21:07.1000:21:28.9000:20:44.1500:22:23.2001:25:43.35+00:20:5912:364,8
59KUŚMIERSKI Michał 2033BBRunners/UBSBIELSKO-BIAŁAM3021M 5900:22:44.9500:21:46.1500:20:19.6000:20:53.9001:25:44.60+00:21:0012:364,8
60CHRAPKIEWICZ Michał 2121SBD Energetyk RybnikCIESZYNM3022M 6000:20:42.5500:20:53.9500:20:24.9500:24:16.7001:26:18.15+00:21:3412:414,7
61KOZIOŁ Kamil 2131G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEM2018M 6100:23:10.3000:21:44.4000:20:27.6500:21:10.4501:26:32.80+00:21:4812:434,7
62JAKUBAS Grzegorz 2302KL CzantoriaBIELSKO-BIAŁAM3023M 6200:22:44.1500:22:02.2500:20:10.3000:22:09.5001:27:06.20+00:22:2212:484,7
63SOBOLA Grzegorz 2138RACIBÓRZM2019M 6300:20:47.2000:20:58.9500:20:40.2500:25:01.3001:27:27.70+00:22:4312:514,7
64ŻOCZEK Szymon 2044Nie Przestawaj MarzyćCZECHOWICE-DZIEDZICEM2020M 6400:22:30.2500:21:09.0500:20:09.0000:23:44.5001:27:32.80+00:22:4812:524,7
65OSIEJEWSKI Marcin 2188WILKOWICEM3024M 6500:22:40.8000:21:45.8500:20:29.0500:23:09.9501:28:05.65+00:23:2112:574,6
66URBAN Wiktor 2175Night Runners ZabrzeZABRZEM3025M 6600:21:51.3000:21:29.4000:20:38.7000:25:31.9001:29:31.30+00:24:4713:094,6
Niesklasyfikowani
HERMAN Kamil 2163Zabiegany WołominKOBYŁKAM3000:24:46.15 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
MUSIALIK Jan 2217Pro-Windows Alu & Glass Design TEAM Tarnowskie GóryZABRZEM4000:24:46.60 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
DANIELCZUK Dominik 2201DOMAN TEAMLUBLINM3000:24:49.80 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SZNAJDER Rafał 2234G.O.A.T. TEAM MichałowiceMICHAŁOWICEM4000:24:53.35 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
RACZYŃSKI Bogusz 2018TIGERS TEAMALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM3000:24:59.60 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
IMIELSKI Maciej 2223brygada kryzysBIERNAM2000:25:01.60 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
FALKOWSKI Piotr 2333KS Pegaz PiasecznoM4000:25:03.55 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KUBIK Jarosław 2314M4000:25:07.85 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
PRZEPIÓRKA Michał 2256ŻABIENIECM3000:25:14.90 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
BRODEK Andrzej 2119CERTUMGLIWICEM4000:25:16.70 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
POTOCZNY Mirosław 2080trailrunnersjaworzno/z bieganiem mi do twarzyJAWORZNOM4000:25:18.25 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
PITAS Andrzej 2270ZapierdalaczeROGOŹNIKM4000:25:19.05 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SZOSTAK Artur 2073Bravehearts LegionowoWIELISZEWM2000:25:19.95 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
STRYCZEK Tomasz 2079Aktywny WeekendBIELSKO-BIAŁAM3000:25:22.30 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SMUDA Ryszard 2154TYCHYM6000:25:32.05 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SWOBODA Jarosław 2064Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:25:36.05 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
JACHYM Arkadiusz 2068Socios SilesiaGLIWICEM3000:25:40.15 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
BŁASZCZYK Sebastian 2264Kurła kaj ta meta ?!ZAWADZKIEM2000:25:44.25 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
DELONG Sebastian 2130Rybnicka Grupa Biegowa - Pędzimy RazemRYBNIKM4000:25:45.65 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SMACZYŃSKI Dariusz 2313M5000:25:54.70 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
ZAWADZKI Damian 2300Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEM3000:25:55.25 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KADŁUBEK Aleksander 2091OSP Repty Śląskie/TKTJTARNOWSKIE GÓRYM3000:25:57.80 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
CIOĆ Robert 2301ZABRZEM3000:26:01.05 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SEREMET Piotr 2193www.s-projekty.plTARNÓWM4000:26:02.65 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KOŚCIELNY Łukasz 2204Forma Wodzisław ŚląskiGORZYCEM4000:26:04.10 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SIKORA Mariusz 2089Goggle PAE Team/Srebrni Biegacze Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM4000:26:05.50 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
TERLECKI Marcin 2307M4000:26:33.20 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
WRZESIŃSKI Piotr 2179GAPPAG TeamCZĘSTOCHOWAM4000:26:38.65 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
LEMAŃSKI Arkadiusz 2075GLIWICEM3000:26:42.15 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
PINKOWICZ Maciej 2191CF Kuźnia DamianaRUDA SLASKAM3000:26:50.15 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
BAŃCZYK Marcin 22371 liga tri teamŁAZISKA GÓRNEM4000:26:51.55 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
PIDANTY Łukasz 2106JASTRZĘBIE ZDRÓJM3000:26:55.75 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
PRYSZCZ Mirosław 2047RUDA ŚLĄSKAM4000:26:57.45 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
ŚMIATEK Marcin 2235AGRESORSIEMIANOWICE ŚLASKIEM4000:27:07.90 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
HOLECZEK Damian 2024RUDA ŚLĄSKAM4000:27:16.90 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
RĘKAWIECKI Łukasz 2216KATOWICEM2000:27:26.10 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
CZARNOTA Leszek 2128MARKLOWICEM4000:27:36.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
HALEK Przemysław 2316M3000:27:55.30 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
RĄCZKA Marcin 2278Szybcy i WściekliSTUDZIONKAM3000:28:22.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
STASIEWICZ Jacek 2224BIAŁYSTOKM4000:28:29.05 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SZPERLICH Grzegorz 2195PrzełajkaSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4000:28:31.35 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KRUK Krzysiek 2239Night runners zabrzeZABRZEM4000:28:35.60 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
WITA Krzysztof 2203Forma Wodzisław ŚląskiTURZA ŚLĄSKAM3000:28:41.05 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KACZKIEWICZ Damian 2281Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:28:46.90 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
DZIUBLA Bartłomiej 2099KAMIENIECM2000:28:52.30 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KOŁODZIEJCZYK Dariusz 2185SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM4000:29:40.50 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
BARCHANOWSKI Wojciech 2139Harpagan SosnowiecSOSNOWIECM4000:29:45.70 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
MORAWSKI Tomasz 2143KRAKÓWM3000:30:22.35 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KANIOWSKI Wojciech 2277CZESTOCHOWAM4000:30:25.70 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
BENISZ Wojciech 2056Srebrne Miasto Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM3000:30:48.90 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
FRANKI Marcin 2160Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEM3000:30:59.05 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KORNAŚ Marcin 2090Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM4000:31:18.20 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KARAWACKI Grzegorz 2140KĘTYM2000:31:25.45 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
RUDZKI Michał 2028Crossfit Z16LUBLINM2000:31:49.60 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
WASILEWSKI Marcin 2142WW TEAMLUBLINM4000:32:08.10 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
ROJ Łukasz 2061SAGOTMIKOŁÓWM3000:32:16.80 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KWAŚNIEWSKI Zbigniew 2312M4000:33:23.05 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
BIAŁAS Michał 2092BRZESZCZEM3000:35:03.15 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
GIURG Grzegorz 2111LeceBoChceWAŁBRZYCHM4000:35:28.65 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
DULEBA Bartosz 2298Uzdrowiskowy Team UstronUSTRONM3000:36:06.90 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
HERCKA Krzysztof 2198RYBNIKM3000:36:35.25 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
GRUDNIEWSKI Rafal 2112Srebrni Biegacze Tarnowskie GoryTARNOWSKIE GORYM3000:37:00.60 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
PRZYBYSZ Paweł 2241Carbon OCR Racing TeamJASTRZĘBIE-ZDRÓJM2000:37:02.80 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
DEJA Andrzej 2177OPOLEM5000:37:37.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
HAZUKA Ireneusz 2252SZAREM3000:20:52.10 DNF00:22:42.10 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
GRYGIEL Marek 2071JacekBiega Running TeamKRAKÓWM4000:21:42.05 DNF00:22:40.35 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
STEFAŃSKI Zbyszek 2240HebelLIBIĄŻM4000:22:03.35 DNF00:22:43.65 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
HURAS Michał 2189CF Kuźnia DamianaRUDA SLASKAM2000:22:07.45 DNF00:23:05.80 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
BORÓWKA Ryszard 2017GDYNIAM4000:22:20.60 DNF00:23:03.10 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SAWICKI Marek 2208RADZIECHOWYM3000:22:37.40 DNF00:22:49.75 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
ĆWIKŁA Krzysztof 2247MALAWAM5000:22:18.15 DNF00:23:20.65 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
JASTRZĘBSKI Piotr 2058SOCIOS SILESIAZABRZEM3000:23:15.40 DNF00:22:31.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KACZMARCZYK Przemysław 2095Matner Running Team/WATAHAKOBIERZYCEM2000:23:02.55 DNF00:22:53.25 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
WOŹNIAK Radosław 2225Skawina BiegaSKAWINAM3000:23:18.80 DNF00:22:38.45 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
GÓRNY Mirosław 2165Nutrend TeamBIELSKO-BIAŁAM5000:22:52.45 DNF00:23:07.80 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
FLORYS Jakub 2072Morski KońOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM3000:23:06.00 DNF00:22:58.90 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
WYPUKOŁ Jakub 2291SOCIOS SILESIAKATOWICEM2000:23:12.10 DNF00:23:14.10 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
RAJA Paweł 2299Skyrunning PolskaWROCŁAWM3000:23:08.05 DNF00:23:18.90 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
MIECH Szymon 2251Husaria Race TeamUSTROŃM3000:23:35.00 DNF00:23:00.15 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KRUPA Grzegorz 2318M4000:23:44.05 DNF00:22:54.65 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
PIASECKI Adam 2107ŁÓDŹM4000:22:39.40 DNF00:24:07.90 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
CEBULA Tomasz 2115CHRZĄSTOWICEM3000:22:42.15 DNF00:24:06.40 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SUDNIK Krzysztof 2051KNURÓWM3000:23:27.75 DNF00:23:29.20 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
DUDZIAK Marek 2274BB RUNNERS / DUDIKOM.PLJAWORZEM3000:23:32.30 DNF00:23:30.80 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
JASEK Piotr 2303KL CzantoriaBUCZKOWICEM4000:24:08.05 DNF00:23:00.60 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
DARCHUK Oleksandr 2273WĘGRZCEM4000:23:27.25 DNF00:23:41.85 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
DOLATA Krzysztof 2055SOCIOS SILESIAGLIWICEM3000:23:20.90 DNF00:23:52.20 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KOCHMAN Krzysztof 2019Harpagan SosnowiecSOSNOWIECM4000:23:47.00 DNF00:23:32.90 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
CIUPEK Remigiusz 2027#OdkrywcyTaurusUSTROŃM3000:23:36.10 DNF00:23:49.20 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
TONDYS Piotr 2016TIGERS TEAMŁÓDŹM4000:23:40.45 DNF00:23:46.70 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
BARTULA Arkadiusz 2135Speed Team BrzeszczeBRZESZCZEM4000:24:04.10 DNF00:23:24.30 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
MAJCHROWSKI Jacek 2085CKB TarnobrzegTARNOBRZEGM4000:23:01.40 DNF00:24:31.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
CHACHUŁA Ryszard 2117Dyczuś TeamZDZIESZOWICEM4000:22:37.25 DNF00:25:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
GACH Damian 2123CF Kuźnia DamianaŚWIĘTOCHŁOWICEM2000:23:04.40 DNF00:24:33.80 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
DYDUŁA Łukasz 2125Ital Car TeamKRAKÓWM4000:23:19.90 DNF00:24:22.45 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
WOŁOSZYN Piotr 2255WARSZAWAM3000:23:54.20 DNF00:23:50.65 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
RAKSZAWA Krzysztof 2306M4000:23:17.60 DNF00:24:30.10 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
STOLARSKI Paweł 2166CZECHOWICE-DZIEDZICEM3000:23:22.95 DNF00:24:29.80 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
GRUSZKA Grzegorz 2057Endurance TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4000:22:58.95 DNF00:24:58.15 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
RATYŃSKI Bartłomiej 2046Happy RunnersBYTOMM3000:23:28.15 DNF00:24:32.25 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
BORZĘCKI Damian 2096Socios SilesiaNIEBOROWICEM3000:22:30.45 DNF00:25:47.70 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
GANCARZ Mariusz 2054JASTRZĘBIE ZDRÓJM4000:24:42.45 DNF00:23:48.50 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KALAMUS Mirek 2220Ultra Beskid SportŁODYGOWICEM4000:23:58.80 DNF00:24:37.70 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
JAGIELSKI Piotr 2187RUDA ŚLĄSKAM4000:23:56.00 DNF00:24:48.35 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
HORA Grzegorz 2086RUDA ŚLĄSKAM3000:23:21.00 DNF00:25:32.80 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
FUTYMA Daniel 2159KRAKÓWM4000:23:24.60 DNF00:25:36.40 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
TEKIELI Tomek 2124Klub Byłych DżentelmenówSOSNOWIECM3000:24:19.65 DNF00:24:46.05 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SZAWUL Piotr 2258ITMBW KrakówKRAKÓWM4000:24:09.65 DNF00:25:03.40 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
GÓRYŃSKI Rafał 2282RYBNIKM2000:24:04.85 DNF00:25:09.65 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KURYŁO Zenon 2150SBD Energetyk RybnikRYBNIKM5000:24:12.10 DNF00:25:02.60 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
BROJ Adrian 2263BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM5000:24:08.20 DNF00:25:12.10 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
LIWOCH Sebastian 2114MYSZKÓWM3000:23:49.65 DNF00:25:51.95 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
STACHOWIAK Wiesław 2257Night Runners WrocławWROCLAWM4000:24:23.80 DNF00:25:21.70 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
ROSKOSZ Rafał 2199Pro-Window Alu &Glass DesingTEAM Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM4000:24:09.00 DNF00:25:39.60 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
ZĄBEK Łukasz 2218Matner Running TeamWROCŁAWM4000:23:46.35 DNF00:26:08.95 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
ROGOSZ Marcin 2031SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM3000:23:51.15 DNF00:26:04.60 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
DONIEC Tomasz 2192Decathlon Bielsko-BiałaWOLAM2000:24:22.95 DNF00:25:33.60 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
RYGOŁ Janusz 2190CF Kuźnia DamianaMIKOŁÓWM4000:24:01.70 DNF00:26:10.30 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KRAWCZYK Wojciech 2161WOPR Piekary ŚląskiePIEKARY ŚLĄSKIEM3000:24:45.65 DNF00:25:48.20 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
PRONOBIS Marek 2134BWM TeamBYSTRAM3000:24:32.85 DNF00:26:02.70 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
URBAŃCZYK Dawid 2232Lecymy DurśBYTOMM3000:24:06.25 DNF00:26:30.60 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
BAC Michał 2148JASTRZĘBIE-ZDRÓJM3000:24:20.75 DNF00:26:17.45 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
WARAS Wojciech 2226KATOWICEM3000:24:36.00 DNF00:26:06.45 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
WĄS Andrzej 2180ZIELONKIM4000:23:48.95 DNF00:27:08.75 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KOSTRUBIEC Maciej 2250MROWINOM2000:24:00.15 DNF00:27:12.85 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
STALMACH Damian 2174Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEM4000:23:55.15 DNF00:27:55.90 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
PIĄTEK Rafał 2098Befit24TeamKRAKÓWM3000:24:40.50 DNF00:27:12.55 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KAMIŃSKI Zbigniew 2267GRUBIORZE LOTAJOMLESZCZYNYM3000:24:46.30 DNF00:27:12.20 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SAWICKI Kacper 2288TKN Tatra TeamNOWY TARGM2000:18:21.85 DNF00:18:58.30 DNF00:19:28.35 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
TOKAREWICZ Damian 2059ZebryZEBRZYDOWICEM3000:20:01.10 DNF00:20:37.20 DNF00:21:01.65 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
BYRTEK Kamil 2013www.ekoidea.sklep.plWĘGIERSKA GÓRKAM3000:19:04.00 DNF00:20:57.55 DNF00:21:51.40 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
PROKSA Robert 2157chromik mysłowiceMYŁOWICEM5000:20:46.25 DNF00:20:28.80 DNF00:21:02.65 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SAWICKI Szymon 2222TKN Tatra TeamNOWY TARGM4000:19:48.55 DNF00:19:52.75 DNF00:22:41.05 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
GARCORZ Dawid 2084Mafia Team LubliniecDZIELNAM2000:20:38.50 DNF00:20:32.90 DNF00:21:36.15 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SZTEFKO Józef 2171KOZYM5000:20:36.35 DNF00:20:54.60 DNF00:21:25.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
WASZTYL Tomasz 2110BIELSKO-BIAŁAM4000:21:14.25 DNF00:21:09.90 DNF00:20:50.35 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
DŁUŻNIEWSKI Jacek 2209UltrasFCBBIELSKO-BIAŁAM4000:21:09.70 DNF00:21:08.75 DNF00:21:05.75 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KAŁUŻNY Adam 2186Socios Silesia RaceRUDA ŚLĄSKAM3000:21:01.60 DNF00:21:26.90 DNF00:21:13.60 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
LUBOSZ Dariusz 2236NGB KłobuckSZARLEJKAM4000:21:34.15 DNF00:21:18.35 DNF00:21:04.80 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
MALINOWSKI Przemysław 2122KSAWERÓWM3000:20:34.65 DNF00:21:42.80 DNF00:21:42.70 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
LIPA Piotr 2103OCR Team DębicaŻYRAKÓWM3000:21:33.95 DNF00:21:12.85 DNF00:21:18.45 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
STOPA Michał 2268MarcinŚwiercTEAMTYCHYM3000:20:59.35 DNF00:21:06.55 DNF00:22:04.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KLONOWSKI Kamil 2289Husaria Race TeamŁAZISKA GÓRNEM2000:22:22.80 DNF00:21:00.90 DNF00:20:48.75 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
ŚCIESZKA Wojciech 216813 elt Kraków - BaliceKRAKÓWM4000:21:13.55 DNF00:21:32.80 DNF00:21:32.15 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KAŹMIERCZAK Sławomir 2280fastandlight.pl, ŁGGŁAZISKA GÓRNEM3000:21:36.25 DNF00:21:10.70 DNF00:21:46.05 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KOWALCZYK Paweł 2060KęckieHarpaganyKĘTYM4000:22:18.90 DNF00:21:30.30 DNF00:20:51.55 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
TRACZ Łukasz 2087www.treningfizjoterapia.plRADYMNOM3000:20:37.40 DNF00:21:52.70 DNF00:22:16.05 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
NIESLON Mare 2127AKMB Pedziwiatr GliwiceGLIWICEM3000:21:09.35 DNF00:21:28.00 DNF00:22:12.50 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
WRÓBLEWSKI Kamil 2254PIASECZNOM3000:20:40.40 DNF00:21:28.25 DNF00:22:46.75 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
MATUSZCZYK Maciej 2197CZPTychy.plKATOWICEM4000:29:19.30 DNF00:35:47.95 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
BAZYL Adam 2156BremboDĄBROWA GÓRNICZAM3000:22:06.25 DNF00:21:35.85 DNF00:21:27.75 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
MAZUR Damian 2053SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM3000:22:02.45 DNF00:21:24.30 DNF00:21:49.30 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SZKODA Dariusz 2042SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM3000:22:02.25 DNF00:21:35.45 DNF00:21:44.75 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
NOSALIK Marek 2170MTAŻYWIECM5000:19:54.15 DNF00:21:19.00 DNF00:24:13.75 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
BUKOWSKI Marek 2272BYTOMM4000:22:15.30 DNF00:21:50.90 DNF00:21:48.50 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SZALA Krzysztof 2212biegamgdziechce.plŁAZISKA GÓRNEM3000:21:37.30 DNF00:21:48.60 DNF00:22:36.55 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
RADOMSKI Zbigniew 2205TKKF Beskidek BBBIELSKO-BIAŁAM6000:21:48.00 DNF00:21:48.20 DNF00:22:28.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
CHOJNACKI Grzegorz 2162Dziady OCRZIELONKAM4000:21:12.20 DNF00:21:50.75 DNF00:23:05.40 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KUBERA Dawid 2276alwaysinmotion.plTYCHYM3000:21:39.15 DNF00:21:36.75 DNF00:22:53.20 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
GÓRSKI Jakub 2172CZECHOWICE-DZIEDZICEM3000:22:33.15 DNF00:22:21.80 DNF00:21:17.35 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
OWERKO Tomasz 2309M3000:23:03.40 DNF00:21:44.20 DNF00:21:34.05 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
BRÓG Wojciech 2101OLKUSZM3000:22:05.95 DNF00:21:57.90 DNF00:22:22.35 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
TESZNER Adrian 2108Runteam PawłowiceMIZERÓWM2000:21:40.00 DNF00:21:42.00 DNF00:23:13.95 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
DUDZIK Łukasz 2242Góral biegaKAMIENICAM3000:20:30.00 DNF00:21:25.15 DNF00:24:42.45 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
TOMCZYK Tomasz 2271ZABRZEM3000:22:10.80 DNF00:21:55.15 DNF00:22:35.45 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
GRZYBEK Antoni 2246PIERŚCIECM4000:22:58.50 DNF00:21:59.40 DNF00:21:44.55 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
WRZESZCZ Mariusz 2181TMTeamSOBÓTKAM2000:22:24.30 DNF00:21:25.85 DNF00:22:54.50 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KRAJEWSKI Maciej 2151KIELCEM3000:22:12.40 DNF00:21:49.50 DNF00:23:04.85 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
GĘBARA Łukasz 2102OCR TEAM DĘBICARZESZÓWM2000:21:52.00 DNF00:21:37.65 DNF00:23:49.50 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
GLEISNER Tomasz 2200Ekipa z TarnowaTARNÓW, POLANDM4000:22:25.40 DNF00:22:21.45 DNF00:22:53.80 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
GIŻYŃSKI Damian 2032Kolejarz Best For YouJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3000:22:14.60 DNF00:21:31.25 DNF00:23:58.35 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
GARDENER Jacek 2109JacekBiega Running TeamWARSZAWAM5000:21:52.00 DNF00:22:26.65 DNF00:23:29.55 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SWOBODA Tomasz 2265Kurła! Kaj Ta Meta?!SZYMISZÓWM2000:21:28.15 DNF00:22:08.15 DNF00:24:18.90 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
MORAWIEC Marek 2043Szakal TeamCIESZYNM3000:21:29.25 DNF00:21:24.95 DNF00:25:21.45 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
THIER Dominik 2283WARSZAWAM4000:24:06.10 DNF00:22:19.00 DNF00:22:03.10 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SMUDA Krzysztof 2207TYCHYM3000:22:03.55 DNF00:22:23.75 DNF00:24:04.45 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
MIKULSKI Michał 2261GREMI BOCHNIABOCHNIAM3000:21:55.70 DNF00:22:01.15 DNF00:24:42.70 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KUPIJAJ Marcin 2023Socios SilesiaKNURÓWM2000:22:02.30 DNF00:21:47.15 DNF00:25:17.05 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SZEWCZYK Damian 2215JEJKOWICEM4000:21:18.55 DNF00:21:49.05 DNF00:26:03.65 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
GWÓŹDŹ Michał 2065#czeladzbiegaCZELADŹM4000:22:06.55 DNF00:22:25.80 DNF00:24:51.55 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
ŚWIŃCZYK Marcin 2227Grupa KryzysGODZISZKAM3000:23:18.60 DNF00:22:07.85 DNF00:24:09.60 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
DUTKIEWICZ Leszek 2182KATOWICEM3000:22:35.35 DNF00:22:03.60 DNF00:25:01.10 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
BARANOWSKI Marcin 2315M3000:22:58.60 DNF00:22:32.15 DNF00:24:18.75 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
WĘGLARZ Waldemar 2293Extreme Club RabkaRABKA-ZDRÓJM4000:21:45.15 DNF00:22:27.30 DNF00:25:37.95 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
DORNICKI Tomasz 2304M4000:23:04.75 DNF00:21:49.70 DNF00:25:22.05 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
OSTROWSKI Maciej 2275Socios SilesiaKNURÓWM2000:23:16.55 DNF00:21:58.10 DNF00:25:19.15 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KRZEMIŃSKI Tomasz 2228DZIERŻONIÓWM3000:24:29.40 DNF00:21:59.20 DNF00:24:05.95 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
STELMASZCZYK Bartłomiej 2070Scout TaemCZĘSTOCHOWAM4000:23:25.75 DNF00:22:12.15 DNF00:25:46.90 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
BEDNARZ Sebastian 2066OTM. bOTMUCHÓWM4000:23:38.00 DNF00:22:10.95 DNF00:25:53.55 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
RZEPKA Piotr 2050Sportowy ŚwirŚWIĘTOCHŁOWICEM2000:23:22.05 DNF00:22:30.30 DNF00:26:11.30 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
MORAWSKI Grzegorz 2049trener24h.com.plWARSZAWAM3000:23:56.70 DNF00:22:27.30 DNF00:25:49.05 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SKRZECZYŃSKI Sławomir 2290Hej, jak ta sarna!RABKA-ZDRÓJM4000:22:57.30 DNF00:22:20.90 DNF00:29:28.30 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
Znaleziono 258 wynik(ów)