ELIMINATOR 2018 - KLASYFIKACJA WG SUMY CZASÓW
Eliminator 2018
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-11-24
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 392
Wystartowało : 313
Nie ukończyło : 232
Ukończyło : 81
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Etap I | Etap II | Etap III | Etap IV | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K-Górnik | M-Górnik | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MEtap IEtap IIEtap IIIEtap IVCzas
netto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1BODURKA Krzysztof 2004Alpin Sport TeamNIELEPICEM201M 100:15:40.5500:16:06.5000:16:28.1000:16:28.9501:04:44.10 9:316,3
2GORCZYCA Bartosz 2002Salco Garmin TeamSKOŁYSZYNM202M 300:16:02.2500:16:17.5000:16:42.0000:17:40.8501:06:42.60+00:01:589:486,1
3ELANTKOWSKI Jaś 2248TKN Tatra TeamZAKOPANEM203M 500:16:50.4500:16:47.4500:17:05.8500:17:07.2001:07:50.95+00:03:069:586,0
4KUBICA Marcin 2009Inov-8 TeamBIELSKO-BIAŁAM204M 600:16:29.9500:16:40.7500:17:10.6500:17:49.2501:08:10.60+00:03:2610:016,0
5POPIELARSKI Kubuś 2286TKN Tatra teamZAKOPANEM205M 1400:17:49.4500:17:28.3000:17:43.4500:17:38.1001:10:39.30+00:05:5510:235,8
6SADOWSKI Paweł 2045Janowicki Husarz znaddoliny Bobru w Rudawach Janowickich pułkownik z BolczowaJANOWICE WIELKIEM206M 1500:17:41.0500:17:33.5000:17:46.8500:17:46.0001:10:47.40+00:06:0310:245,8
7URBAŃCZYK Karol 2081GLIWICEM207M 1600:17:20.2000:17:17.4500:17:58.9000:18:25.1501:11:01.70+00:06:1710:265,7
8DOMISZEWSKI Ignacy 2308M208M 1700:17:04.8000:17:24.9500:18:00.6500:19:00.5501:11:30.95+00:06:4610:305,7
9BROJ Marcel 2253BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM209M 1900:17:45.1500:17:53.2000:18:12.1000:18:49.0001:12:39.45+00:07:5510:415,6
10IZYDOREK Michał 2294Ks SprintMESZNAM2010M 2200:16:38.1000:17:29.2500:18:35.2000:22:01.6001:14:43.65+00:10:0010:595,5
11KURKOWSKI Piotr 2310M2011M 2700:19:03.3000:19:17.0000:19:24.0500:20:20.4001:18:04.75+00:13:2011:285,2
12BOROŃ Dariusz 2262Asics FrontRunner PolandKRAKÓWM2012M 3000:18:56.0500:19:09.6500:19:43.1000:20:45.9501:18:34.75+00:13:5011:335,2
13SZAFRANEK Paweł 2269USTROŃM2013M 3100:18:31.3000:19:39.7000:19:29.5500:20:57.1501:18:37.70+00:13:5311:335,2
14GRUND Marek 2022Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM2014M 3600:20:33.8000:20:32.2000:19:19.6000:19:41.0001:20:06.60+00:15:2211:465,1
15STEC Jakub 2129Decathlon BBestGODZISZKAM2015M 4000:22:43.2500:20:08.9500:19:34.9000:18:55.4001:21:22.50+00:16:3811:575,0
16ŁUSZCZ Piotr 2206Bravehearts LegionowoLEGIONOWOM2016M 5000:21:30.8000:21:59.0000:20:23.9500:19:45.4001:23:39.15+00:18:5512:184,9
17KNAP Mateusz 2021DYNAFIT / Tuttu.plKATOWICEM2017M 5700:23:06.0000:21:48.3000:20:18.2000:20:29.7501:25:42.25+00:20:5812:364,8
18KOZIOŁ Kamil 2131G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEM2018M 6100:23:10.3000:21:44.4000:20:27.6500:21:10.4501:26:32.80+00:21:4812:434,7
19SOBOLA Grzegorz 2138RACIBÓRZM2019M 6300:20:47.2000:20:58.9500:20:40.2500:25:01.3001:27:27.70+00:22:4312:514,7
20ŻOCZEK Szymon 2044Nie Przestawaj MarzyćCZECHOWICE-DZIEDZICEM2020M 6400:22:30.2500:21:09.0500:20:09.0000:23:44.5001:27:32.80+00:22:4812:524,7
Niesklasyfikowani
IMIELSKI Maciej 2223brygada kryzysBIERNAM2000:25:01.60 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SZOSTAK Artur 2073Bravehearts LegionowoWIELISZEWM2000:25:19.95 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
BŁASZCZYK Sebastian 2264Kurła kaj ta meta ?!ZAWADZKIEM2000:25:44.25 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
RĘKAWIECKI Łukasz 2216KATOWICEM2000:27:26.10 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
DZIUBLA Bartłomiej 2099KAMIENIECM2000:28:52.30 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KARAWACKI Grzegorz 2140KĘTYM2000:31:25.45 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
RUDZKI Michał 2028Crossfit Z16LUBLINM2000:31:49.60 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
PRZYBYSZ Paweł 2241Carbon OCR Racing TeamJASTRZĘBIE-ZDRÓJM2000:37:02.80 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
HURAS Michał 2189CF Kuźnia DamianaRUDA SLASKAM2000:22:07.45 DNF00:23:05.80 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KACZMARCZYK Przemysław 2095Matner Running Team/WATAHAKOBIERZYCEM2000:23:02.55 DNF00:22:53.25 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
WYPUKOŁ Jakub 2291SOCIOS SILESIAKATOWICEM2000:23:12.10 DNF00:23:14.10 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
GACH Damian 2123CF Kuźnia DamianaŚWIĘTOCHŁOWICEM2000:23:04.40 DNF00:24:33.80 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
GÓRYŃSKI Rafał 2282RYBNIKM2000:24:04.85 DNF00:25:09.65 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
DONIEC Tomasz 2192Decathlon Bielsko-BiałaWOLAM2000:24:22.95 DNF00:25:33.60 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KOSTRUBIEC Maciej 2250MROWINOM2000:24:00.15 DNF00:27:12.85 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SAWICKI Kacper 2288TKN Tatra TeamNOWY TARGM2000:18:21.85 DNF00:18:58.30 DNF00:19:28.35 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
GARCORZ Dawid 2084Mafia Team LubliniecDZIELNAM2000:20:38.50 DNF00:20:32.90 DNF00:21:36.15 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KLONOWSKI Kamil 2289Husaria Race TeamŁAZISKA GÓRNEM2000:22:22.80 DNF00:21:00.90 DNF00:20:48.75 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
TESZNER Adrian 2108Runteam PawłowiceMIZERÓWM2000:21:40.00 DNF00:21:42.00 DNF00:23:13.95 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
WRZESZCZ Mariusz 2181TMTeamSOBÓTKAM2000:22:24.30 DNF00:21:25.85 DNF00:22:54.50 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
GĘBARA Łukasz 2102OCR TEAM DĘBICARZESZÓWM2000:21:52.00 DNF00:21:37.65 DNF00:23:49.50 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SWOBODA Tomasz 2265Kurła! Kaj Ta Meta?!SZYMISZÓWM2000:21:28.15 DNF00:22:08.15 DNF00:24:18.90 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KUPIJAJ Marcin 2023Socios SilesiaKNURÓWM2000:22:02.30 DNF00:21:47.15 DNF00:25:17.05 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
OSTROWSKI Maciej 2275Socios SilesiaKNURÓWM2000:23:16.55 DNF00:21:58.10 DNF00:25:19.15 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
RZEPKA Piotr 2050Sportowy ŚwirŚWIĘTOCHŁOWICEM2000:23:22.05 DNF00:22:30.30 DNF00:26:11.30 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
Znaleziono 45 wynik(ów)