ELIMINATOR 2018 - KLASYFIKACJA WG SUMY CZASÓW
Eliminator 2018
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-11-24
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 392
Wystartowało : 313
Nie ukończyło : 232
Ukończyło : 81
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Etap I | Etap II | Etap III | Etap IV | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K-Górnik | M-Górnik | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MEtap IEtap IIEtap IIIEtap IVCzas
netto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1UZNAŃSKI Piotr 2008Euroclear Running TeamKRAKÓWM301M 900:16:47.3500:17:01.7000:17:25.0000:17:29.2001:08:43.25 10:065,9
2SKUPIEŃ Tomasz 2005LANCKORONAM302M 1000:16:06.8000:16:36.9500:17:16.5500:18:45.1001:08:45.40+00:00:0210:065,9
3MISIAK Bartosz 2007Alpin Sport TeamCESKY TESINM303M 1200:16:51.2500:17:22.4500:17:41.4500:17:48.4001:09:43.55+00:01:0010:155,9
4MIŚKIEWICZ Mariusz 2006Biegiem przez ChybieCIESZYNM304M 1300:16:49.8000:17:15.4000:17:30.1000:18:14.6001:09:49.90+00:01:0610:165,8
5DYCZEK Mariusz 2118Dyczuś TeamZDZIESZOWICEM305M 1800:17:15.7000:17:07.1000:18:20.7500:19:18.0501:12:01.60+00:03:1810:355,7
6OŚLIZŁO Tomasz 2244XRunnersGORZYCEM306M 2100:19:48.6500:18:33.3000:18:46.5000:17:18.8001:14:27.25+00:05:4410:565,5
7DZIERWA Marcin 2176Nowa Huta TeamKRAKÓWM307M 2300:18:41.5000:18:40.1000:18:56.3500:18:35.7001:14:52.95+00:06:1011:005,4
8GAWLAS Dominik 2287CIESZYNM308M 2400:18:17.9500:18:31.4000:18:54.7500:19:23.6001:15:07.70+00:06:2411:025,4
9ŻUCHOWSKI Daniel 2153MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWM309M 2500:19:10.9500:19:20.1500:19:34.0000:19:35.0001:17:40.10+00:08:5611:255,3
10GUROŚ Dawid Vegan 2243D&DNOWY TARGM3010M 2600:18:42.4500:18:46.0000:19:26.8000:20:47.1001:17:42.35+00:08:5911:255,3
11ŁUKASIK Andrzej 2146Sportkonsulting TeamJANÓW LUBELSKIM3011M 3200:19:04.6500:19:26.1500:19:39.2000:20:31.6501:18:41.65+00:09:5811:345,2
12KUBACZKA Grzegorz 2196www.ag-architekci.plSKOCZÓWM3012M 3400:22:00.8500:20:49.5000:19:29.7000:17:33.3501:19:53.40+00:11:1011:445,1
13KOCHEL Paweł 2167KOWARYM3013M 3500:20:26.7500:19:57.3000:19:36.4000:19:58.8501:19:59.30+00:11:1611:455,1
14KAŁUŻA Jerzy 2211SKOCZÓWM3014M 3900:22:32.1000:20:58.3000:19:29.7000:18:04.9501:21:05.05+00:12:2111:555,0
15STANEK Piotr 2295SANDOMIERZM3015M 4100:21:32.7000:21:22.5000:19:27.4000:19:06.6001:21:29.20+00:12:4511:585,0
16TARGOSZ Michał 2260ITMBW KRAKÓWKRAKÓWM3016M 4500:19:56.0000:19:32.9000:20:05.4000:22:32.2001:22:06.50+00:13:2312:045,0
17SZCZYPKA Bartosz 2038SOSNOWIECM3017M 4600:20:07.9000:20:19.4000:20:13.4500:21:53.8501:22:34.60+00:13:5112:084,9
18CHODOROWSKI Krzysztof 2105Przedwojewski Mountain TeamWROCŁAWM3018M 4700:19:27.7500:20:31.1500:20:15.5500:22:37.9501:22:52.40+00:14:0912:114,9
19KOS Tomasz 2285Państwowa Straż Pożarna BytomTYCHYM3019M 4800:20:42.0500:20:49.0500:20:21.2500:21:25.4001:23:17.75+00:14:3412:144,9
20PALIWODA Grzegorz 2249ZABRZEM3020M 5800:21:07.1000:21:28.9000:20:44.1500:22:23.2001:25:43.35+00:17:0012:364,8
21KUŚMIERSKI Michał 2033BBRunners/UBSBIELSKO-BIAŁAM3021M 5900:22:44.9500:21:46.1500:20:19.6000:20:53.9001:25:44.60+00:17:0112:364,8
22CHRAPKIEWICZ Michał 2121SBD Energetyk RybnikCIESZYNM3022M 6000:20:42.5500:20:53.9500:20:24.9500:24:16.7001:26:18.15+00:17:3412:414,7
23JAKUBAS Grzegorz 2302KL CzantoriaBIELSKO-BIAŁAM3023M 6200:22:44.1500:22:02.2500:20:10.3000:22:09.5001:27:06.20+00:18:2212:484,7
24OSIEJEWSKI Marcin 2188WILKOWICEM3024M 6500:22:40.8000:21:45.8500:20:29.0500:23:09.9501:28:05.65+00:19:2212:574,6
25URBAN Wiktor 2175Night Runners ZabrzeZABRZEM3025M 6600:21:51.3000:21:29.4000:20:38.7000:25:31.9001:29:31.30+00:20:4813:094,6
Niesklasyfikowani
HERMAN Kamil 2163Zabiegany WołominKOBYŁKAM3000:24:46.15 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
DANIELCZUK Dominik 2201DOMAN TEAMLUBLINM3000:24:49.80 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
RACZYŃSKI Bogusz 2018TIGERS TEAMALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM3000:24:59.60 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
PRZEPIÓRKA Michał 2256ŻABIENIECM3000:25:14.90 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
STRYCZEK Tomasz 2079Aktywny WeekendBIELSKO-BIAŁAM3000:25:22.30 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
JACHYM Arkadiusz 2068Socios SilesiaGLIWICEM3000:25:40.15 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
ZAWADZKI Damian 2300Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEM3000:25:55.25 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KADŁUBEK Aleksander 2091OSP Repty Śląskie/TKTJTARNOWSKIE GÓRYM3000:25:57.80 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
CIOĆ Robert 2301ZABRZEM3000:26:01.05 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
LEMAŃSKI Arkadiusz 2075GLIWICEM3000:26:42.15 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
PINKOWICZ Maciej 2191CF Kuźnia DamianaRUDA SLASKAM3000:26:50.15 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
PIDANTY Łukasz 2106JASTRZĘBIE ZDRÓJM3000:26:55.75 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
HALEK Przemysław 2316M3000:27:55.30 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
RĄCZKA Marcin 2278Szybcy i WściekliSTUDZIONKAM3000:28:22.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
WITA Krzysztof 2203Forma Wodzisław ŚląskiTURZA ŚLĄSKAM3000:28:41.05 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
MORAWSKI Tomasz 2143KRAKÓWM3000:30:22.35 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
BENISZ Wojciech 2056Srebrne Miasto Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM3000:30:48.90 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
FRANKI Marcin 2160Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEM3000:30:59.05 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
ROJ Łukasz 2061SAGOTMIKOŁÓWM3000:32:16.80 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
BIAŁAS Michał 2092BRZESZCZEM3000:35:03.15 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
DULEBA Bartosz 2298Uzdrowiskowy Team UstronUSTRONM3000:36:06.90 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
HERCKA Krzysztof 2198RYBNIKM3000:36:35.25 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
GRUDNIEWSKI Rafal 2112Srebrni Biegacze Tarnowskie GoryTARNOWSKIE GORYM3000:37:00.60 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
HAZUKA Ireneusz 2252SZAREM3000:20:52.10 DNF00:22:42.10 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SAWICKI Marek 2208RADZIECHOWYM3000:22:37.40 DNF00:22:49.75 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
JASTRZĘBSKI Piotr 2058SOCIOS SILESIAZABRZEM3000:23:15.40 DNF00:22:31.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
WOŹNIAK Radosław 2225Skawina BiegaSKAWINAM3000:23:18.80 DNF00:22:38.45 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
FLORYS Jakub 2072Morski KońOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM3000:23:06.00 DNF00:22:58.90 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
RAJA Paweł 2299Skyrunning PolskaWROCŁAWM3000:23:08.05 DNF00:23:18.90 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
MIECH Szymon 2251Husaria Race TeamUSTROŃM3000:23:35.00 DNF00:23:00.15 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
CEBULA Tomasz 2115CHRZĄSTOWICEM3000:22:42.15 DNF00:24:06.40 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SUDNIK Krzysztof 2051KNURÓWM3000:23:27.75 DNF00:23:29.20 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
DUDZIAK Marek 2274BB RUNNERS / DUDIKOM.PLJAWORZEM3000:23:32.30 DNF00:23:30.80 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
DOLATA Krzysztof 2055SOCIOS SILESIAGLIWICEM3000:23:20.90 DNF00:23:52.20 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
CIUPEK Remigiusz 2027#OdkrywcyTaurusUSTROŃM3000:23:36.10 DNF00:23:49.20 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
WOŁOSZYN Piotr 2255WARSZAWAM3000:23:54.20 DNF00:23:50.65 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
STOLARSKI Paweł 2166CZECHOWICE-DZIEDZICEM3000:23:22.95 DNF00:24:29.80 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
RATYŃSKI Bartłomiej 2046Happy RunnersBYTOMM3000:23:28.15 DNF00:24:32.25 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
BORZĘCKI Damian 2096Socios SilesiaNIEBOROWICEM3000:22:30.45 DNF00:25:47.70 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
HORA Grzegorz 2086RUDA ŚLĄSKAM3000:23:21.00 DNF00:25:32.80 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
TEKIELI Tomek 2124Klub Byłych DżentelmenówSOSNOWIECM3000:24:19.65 DNF00:24:46.05 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
LIWOCH Sebastian 2114MYSZKÓWM3000:23:49.65 DNF00:25:51.95 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
ROGOSZ Marcin 2031SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM3000:23:51.15 DNF00:26:04.60 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KRAWCZYK Wojciech 2161WOPR Piekary ŚląskiePIEKARY ŚLĄSKIEM3000:24:45.65 DNF00:25:48.20 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
PRONOBIS Marek 2134BWM TeamBYSTRAM3000:24:32.85 DNF00:26:02.70 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
URBAŃCZYK Dawid 2232Lecymy DurśBYTOMM3000:24:06.25 DNF00:26:30.60 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
BAC Michał 2148JASTRZĘBIE-ZDRÓJM3000:24:20.75 DNF00:26:17.45 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
WARAS Wojciech 2226KATOWICEM3000:24:36.00 DNF00:26:06.45 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
PIĄTEK Rafał 2098Befit24TeamKRAKÓWM3000:24:40.50 DNF00:27:12.55 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KAMIŃSKI Zbigniew 2267GRUBIORZE LOTAJOMLESZCZYNYM3000:24:46.30 DNF00:27:12.20 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
TOKAREWICZ Damian 2059ZebryZEBRZYDOWICEM3000:20:01.10 DNF00:20:37.20 DNF00:21:01.65 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
BYRTEK Kamil 2013www.ekoidea.sklep.plWĘGIERSKA GÓRKAM3000:19:04.00 DNF00:20:57.55 DNF00:21:51.40 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KAŁUŻNY Adam 2186Socios Silesia RaceRUDA ŚLĄSKAM3000:21:01.60 DNF00:21:26.90 DNF00:21:13.60 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
MALINOWSKI Przemysław 2122KSAWERÓWM3000:20:34.65 DNF00:21:42.80 DNF00:21:42.70 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
LIPA Piotr 2103OCR Team DębicaŻYRAKÓWM3000:21:33.95 DNF00:21:12.85 DNF00:21:18.45 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
STOPA Michał 2268MarcinŚwiercTEAMTYCHYM3000:20:59.35 DNF00:21:06.55 DNF00:22:04.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KAŹMIERCZAK Sławomir 2280fastandlight.pl, ŁGGŁAZISKA GÓRNEM3000:21:36.25 DNF00:21:10.70 DNF00:21:46.05 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
TRACZ Łukasz 2087www.treningfizjoterapia.plRADYMNOM3000:20:37.40 DNF00:21:52.70 DNF00:22:16.05 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
NIESLON Mare 2127AKMB Pedziwiatr GliwiceGLIWICEM3000:21:09.35 DNF00:21:28.00 DNF00:22:12.50 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
WRÓBLEWSKI Kamil 2254PIASECZNOM3000:20:40.40 DNF00:21:28.25 DNF00:22:46.75 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
BAZYL Adam 2156BremboDĄBROWA GÓRNICZAM3000:22:06.25 DNF00:21:35.85 DNF00:21:27.75 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
MAZUR Damian 2053SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM3000:22:02.45 DNF00:21:24.30 DNF00:21:49.30 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SZKODA Dariusz 2042SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM3000:22:02.25 DNF00:21:35.45 DNF00:21:44.75 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SZALA Krzysztof 2212biegamgdziechce.plŁAZISKA GÓRNEM3000:21:37.30 DNF00:21:48.60 DNF00:22:36.55 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KUBERA Dawid 2276alwaysinmotion.plTYCHYM3000:21:39.15 DNF00:21:36.75 DNF00:22:53.20 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
GÓRSKI Jakub 2172CZECHOWICE-DZIEDZICEM3000:22:33.15 DNF00:22:21.80 DNF00:21:17.35 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
OWERKO Tomasz 2309M3000:23:03.40 DNF00:21:44.20 DNF00:21:34.05 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
BRÓG Wojciech 2101OLKUSZM3000:22:05.95 DNF00:21:57.90 DNF00:22:22.35 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
DUDZIK Łukasz 2242Góral biegaKAMIENICAM3000:20:30.00 DNF00:21:25.15 DNF00:24:42.45 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
TOMCZYK Tomasz 2271ZABRZEM3000:22:10.80 DNF00:21:55.15 DNF00:22:35.45 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KRAJEWSKI Maciej 2151KIELCEM3000:22:12.40 DNF00:21:49.50 DNF00:23:04.85 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
GIŻYŃSKI Damian 2032Kolejarz Best For YouJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3000:22:14.60 DNF00:21:31.25 DNF00:23:58.35 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
MORAWIEC Marek 2043Szakal TeamCIESZYNM3000:21:29.25 DNF00:21:24.95 DNF00:25:21.45 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SMUDA Krzysztof 2207TYCHYM3000:22:03.55 DNF00:22:23.75 DNF00:24:04.45 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
MIKULSKI Michał 2261GREMI BOCHNIABOCHNIAM3000:21:55.70 DNF00:22:01.15 DNF00:24:42.70 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
ŚWIŃCZYK Marcin 2227Grupa KryzysGODZISZKAM3000:23:18.60 DNF00:22:07.85 DNF00:24:09.60 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
DUTKIEWICZ Leszek 2182KATOWICEM3000:22:35.35 DNF00:22:03.60 DNF00:25:01.10 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
BARANOWSKI Marcin 2315M3000:22:58.60 DNF00:22:32.15 DNF00:24:18.75 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KRZEMIŃSKI Tomasz 2228DZIERŻONIÓWM3000:24:29.40 DNF00:21:59.20 DNF00:24:05.95 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
MORAWSKI Grzegorz 2049trener24h.com.plWARSZAWAM3000:23:56.70 DNF00:22:27.30 DNF00:25:49.05 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
Znaleziono 105 wynik(ów)