ELIMINATOR 2018 - KLASYFIKACJA WG SUMY CZASÓW
Eliminator 2018
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-11-24
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 392
Wystartowało : 313
Nie ukończyło : 232
Ukończyło : 81
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Etap I | Etap II | Etap III | Etap IV | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K-Górnik | M-Górnik | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MEtap IEtap IIEtap IIIEtap IVCzas
netto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1JAWORSKI Zbigniew 2292KLUSZKOWCEM401M 200:15:50.7000:16:23.1500:16:50.6500:16:42.7001:05:47.20 9:406,2
2BIERNAWSKI Piotr 2010ATTIQ Team/SalmingNOWY TARGM402M 400:16:59.6500:16:28.8000:16:59.4500:16:55.6001:07:23.50+00:01:369:546,1
3KOŃ Piotr 2003ALPIN SPORT TEAMRĘCZNOM403M 700:16:12.6500:16:45.0000:17:14.4000:18:03.9001:08:15.95+00:02:2810:026,0
4FARON Robert 2001Salco Garmin TeamZALESIEM404M 800:16:21.6000:16:52.0500:17:12.6000:17:52.1001:08:18.35+00:02:3110:026,0
5KASZYCA Paweł 2305RYBNIKM405M 1100:17:12.0000:17:11.3000:17:34.7000:17:14.3501:09:12.35+00:03:2510:105,9
6ATANASOW ANCEW Dawid 2082D&DNOWY TARGM406M 2000:18:34.1000:18:16.2000:18:29.6000:17:57.8001:13:17.70+00:07:3010:465,6
7FIJAK Jan 2210SIENNAM407M 2800:18:46.0000:19:06.3000:19:41.1500:20:42.6001:18:16.05+00:12:2811:305,2
8GALMAN Adam 2214GLIWICEM408M 2900:19:16.7000:19:23.7500:19:32.7500:20:03.1501:18:16.35+00:12:2911:305,2
9SOKOŁOWSKI Marek 2014Alpin Sport TeamMYSŁOWICE-WESOŁAM409M 3700:19:35.5000:20:00.7500:20:20.3000:20:25.7501:20:22.30+00:14:3511:495,1
10SMOLEŃ Jarosław 2259MYSLOWICEM4010M 3800:19:13.3000:19:45.8500:20:12.2500:21:17.5001:20:28.90+00:14:4111:505,1
11SNARSKI Dariusz 2120URTICA TEAMKATOWICEM4011M 4200:20:32.3500:20:21.7500:19:55.8500:20:48.1001:21:38.05+00:15:5012:005,0
12WRÓBLEWSKI Jan 2317M4012M 4300:20:22.4000:20:04.3500:20:07.4500:21:22.3501:21:56.55+00:16:0912:025,0
13PORĘBSKI Rafał 2158Evil TeamZAWADAM4013M 4400:19:45.1000:20:16.2500:20:22.4500:21:33.8001:21:57.60+00:16:1012:035,0
14BADURA Adam 2173Forma Wodzisław ŚląskiRYBNIKM4014M 4900:20:28.5500:20:37.7000:20:37.0000:21:45.3501:23:28.60+00:17:4112:164,9
15BUCZYŃSKI Adam 2025Non Stop TrailKRAKOWM4015M 5200:22:47.4000:21:38.5000:19:09.1500:20:48.5001:24:23.55+00:18:3612:244,8
16KALITA Arek 2233KAMAKBIELSKO-BIAŁAM4016M 5400:23:15.4500:21:34.2500:20:03.1000:19:55.2001:24:48.00+00:19:0012:284,8
17KIEŁTYKA Zbigniew 2221KW GliwiceGLIWICEM4017M 5600:23:18.9000:21:52.4000:20:03.5500:20:15.7001:25:30.55+00:19:4312:344,8
Niesklasyfikowani
MUSIALIK Jan 2217Pro-Windows Alu & Glass Design TEAM Tarnowskie GóryZABRZEM4000:24:46.60 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SZNAJDER Rafał 2234G.O.A.T. TEAM MichałowiceMICHAŁOWICEM4000:24:53.35 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
FALKOWSKI Piotr 2333KS Pegaz PiasecznoM4000:25:03.55 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KUBIK Jarosław 2314M4000:25:07.85 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
BRODEK Andrzej 2119CERTUMGLIWICEM4000:25:16.70 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
POTOCZNY Mirosław 2080trailrunnersjaworzno/z bieganiem mi do twarzyJAWORZNOM4000:25:18.25 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
PITAS Andrzej 2270ZapierdalaczeROGOŹNIKM4000:25:19.05 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SWOBODA Jarosław 2064Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:25:36.05 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
DELONG Sebastian 2130Rybnicka Grupa Biegowa - Pędzimy RazemRYBNIKM4000:25:45.65 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SEREMET Piotr 2193www.s-projekty.plTARNÓWM4000:26:02.65 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KOŚCIELNY Łukasz 2204Forma Wodzisław ŚląskiGORZYCEM4000:26:04.10 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SIKORA Mariusz 2089Goggle PAE Team/Srebrni Biegacze Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM4000:26:05.50 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
TERLECKI Marcin 2307M4000:26:33.20 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
WRZESIŃSKI Piotr 2179GAPPAG TeamCZĘSTOCHOWAM4000:26:38.65 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
BAŃCZYK Marcin 22371 liga tri teamŁAZISKA GÓRNEM4000:26:51.55 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
PRYSZCZ Mirosław 2047RUDA ŚLĄSKAM4000:26:57.45 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
ŚMIATEK Marcin 2235AGRESORSIEMIANOWICE ŚLASKIEM4000:27:07.90 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
HOLECZEK Damian 2024RUDA ŚLĄSKAM4000:27:16.90 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
CZARNOTA Leszek 2128MARKLOWICEM4000:27:36.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
STASIEWICZ Jacek 2224BIAŁYSTOKM4000:28:29.05 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SZPERLICH Grzegorz 2195PrzełajkaSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4000:28:31.35 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KRUK Krzysiek 2239Night runners zabrzeZABRZEM4000:28:35.60 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KACZKIEWICZ Damian 2281Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:28:46.90 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KOŁODZIEJCZYK Dariusz 2185SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM4000:29:40.50 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
BARCHANOWSKI Wojciech 2139Harpagan SosnowiecSOSNOWIECM4000:29:45.70 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KANIOWSKI Wojciech 2277CZESTOCHOWAM4000:30:25.70 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KORNAŚ Marcin 2090Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM4000:31:18.20 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
WASILEWSKI Marcin 2142WW TEAMLUBLINM4000:32:08.10 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KWAŚNIEWSKI Zbigniew 2312M4000:33:23.05 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
GIURG Grzegorz 2111LeceBoChceWAŁBRZYCHM4000:35:28.65 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
GRYGIEL Marek 2071JacekBiega Running TeamKRAKÓWM4000:21:42.05 DNF00:22:40.35 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
STEFAŃSKI Zbyszek 2240HebelLIBIĄŻM4000:22:03.35 DNF00:22:43.65 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
BORÓWKA Ryszard 2017GDYNIAM4000:22:20.60 DNF00:23:03.10 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KRUPA Grzegorz 2318M4000:23:44.05 DNF00:22:54.65 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
PIASECKI Adam 2107ŁÓDŹM4000:22:39.40 DNF00:24:07.90 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
JASEK Piotr 2303KL CzantoriaBUCZKOWICEM4000:24:08.05 DNF00:23:00.60 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
DARCHUK Oleksandr 2273WĘGRZCEM4000:23:27.25 DNF00:23:41.85 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KOCHMAN Krzysztof 2019Harpagan SosnowiecSOSNOWIECM4000:23:47.00 DNF00:23:32.90 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
TONDYS Piotr 2016TIGERS TEAMŁÓDŹM4000:23:40.45 DNF00:23:46.70 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
BARTULA Arkadiusz 2135Speed Team BrzeszczeBRZESZCZEM4000:24:04.10 DNF00:23:24.30 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
MAJCHROWSKI Jacek 2085CKB TarnobrzegTARNOBRZEGM4000:23:01.40 DNF00:24:31.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
CHACHUŁA Ryszard 2117Dyczuś TeamZDZIESZOWICEM4000:22:37.25 DNF00:25:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
DYDUŁA Łukasz 2125Ital Car TeamKRAKÓWM4000:23:19.90 DNF00:24:22.45 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
RAKSZAWA Krzysztof 2306M4000:23:17.60 DNF00:24:30.10 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
GRUSZKA Grzegorz 2057Endurance TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4000:22:58.95 DNF00:24:58.15 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
GANCARZ Mariusz 2054JASTRZĘBIE ZDRÓJM4000:24:42.45 DNF00:23:48.50 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KALAMUS Mirek 2220Ultra Beskid SportŁODYGOWICEM4000:23:58.80 DNF00:24:37.70 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
JAGIELSKI Piotr 2187RUDA ŚLĄSKAM4000:23:56.00 DNF00:24:48.35 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
FUTYMA Daniel 2159KRAKÓWM4000:23:24.60 DNF00:25:36.40 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SZAWUL Piotr 2258ITMBW KrakówKRAKÓWM4000:24:09.65 DNF00:25:03.40 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
STACHOWIAK Wiesław 2257Night Runners WrocławWROCLAWM4000:24:23.80 DNF00:25:21.70 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
ROSKOSZ Rafał 2199Pro-Window Alu &Glass DesingTEAM Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM4000:24:09.00 DNF00:25:39.60 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
ZĄBEK Łukasz 2218Matner Running TeamWROCŁAWM4000:23:46.35 DNF00:26:08.95 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
RYGOŁ Janusz 2190CF Kuźnia DamianaMIKOŁÓWM4000:24:01.70 DNF00:26:10.30 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
WĄS Andrzej 2180ZIELONKIM4000:23:48.95 DNF00:27:08.75 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
STALMACH Damian 2174Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEM4000:23:55.15 DNF00:27:55.90 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SAWICKI Szymon 2222TKN Tatra TeamNOWY TARGM4000:19:48.55 DNF00:19:52.75 DNF00:22:41.05 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
WASZTYL Tomasz 2110BIELSKO-BIAŁAM4000:21:14.25 DNF00:21:09.90 DNF00:20:50.35 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
DŁUŻNIEWSKI Jacek 2209UltrasFCBBIELSKO-BIAŁAM4000:21:09.70 DNF00:21:08.75 DNF00:21:05.75 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
LUBOSZ Dariusz 2236NGB KłobuckSZARLEJKAM4000:21:34.15 DNF00:21:18.35 DNF00:21:04.80 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
ŚCIESZKA Wojciech 216813 elt Kraków - BaliceKRAKÓWM4000:21:13.55 DNF00:21:32.80 DNF00:21:32.15 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KOWALCZYK Paweł 2060KęckieHarpaganyKĘTYM4000:22:18.90 DNF00:21:30.30 DNF00:20:51.55 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
MATUSZCZYK Maciej 2197CZPTychy.plKATOWICEM4000:29:19.30 DNF00:35:47.95 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
BUKOWSKI Marek 2272BYTOMM4000:22:15.30 DNF00:21:50.90 DNF00:21:48.50 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
CHOJNACKI Grzegorz 2162Dziady OCRZIELONKAM4000:21:12.20 DNF00:21:50.75 DNF00:23:05.40 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
GRZYBEK Antoni 2246PIERŚCIECM4000:22:58.50 DNF00:21:59.40 DNF00:21:44.55 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
GLEISNER Tomasz 2200Ekipa z TarnowaTARNÓW, POLANDM4000:22:25.40 DNF00:22:21.45 DNF00:22:53.80 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
THIER Dominik 2283WARSZAWAM4000:24:06.10 DNF00:22:19.00 DNF00:22:03.10 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SZEWCZYK Damian 2215JEJKOWICEM4000:21:18.55 DNF00:21:49.05 DNF00:26:03.65 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
GWÓŹDŹ Michał 2065#czeladzbiegaCZELADŹM4000:22:06.55 DNF00:22:25.80 DNF00:24:51.55 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
WĘGLARZ Waldemar 2293Extreme Club RabkaRABKA-ZDRÓJM4000:21:45.15 DNF00:22:27.30 DNF00:25:37.95 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
DORNICKI Tomasz 2304M4000:23:04.75 DNF00:21:49.70 DNF00:25:22.05 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
STELMASZCZYK Bartłomiej 2070Scout TaemCZĘSTOCHOWAM4000:23:25.75 DNF00:22:12.15 DNF00:25:46.90 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
BEDNARZ Sebastian 2066OTM. bOTMUCHÓWM4000:23:38.00 DNF00:22:10.95 DNF00:25:53.55 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SKRZECZYŃSKI Sławomir 2290Hej, jak ta sarna!RABKA-ZDRÓJM4000:22:57.30 DNF00:22:20.90 DNF00:29:28.30 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
Znaleziono 92 wynik(ów)