ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP - KOSZALIN - 10KM - 10/1
Polish Nordic Walking Cup 10/1 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Polish Nordic Walking Cup 10/1 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polskie Zrzeszenie Nordic Walking |
Data : | 2022-04-30 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 66 |
Wystartowało : | 60 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 58 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | 2.3km | Laps_5km 4.6km | 6.9km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WOJTOWICZ Tomasz | 64 | LUKI TEAM POLSKA | WIDACZ | M30-39 | 00:13:29 | 00:27:35 | 00:41:54 | |||
2 | MARCZAK Tomasz | 1 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | ALEKSANDRIA I | M18-29 | 00:13:35 | 00:27:40 | 00:42:00 | |||
3 | SKIBA Krzysztof | 48 | KGHM METRACO | LEGNICA | M60-69 | 00:14:01 | 00:28:35 | 00:43:12 | |||
4 | POŁUBIAK Paweł | 2 | SIECINO | M30-39 | 1 | 00:13:52 | 00:28:33 | 00:43:29 | |||
5 | PRZYBORKIEWICZ Kriss | 41 | PIERNIKI TORUŃ | TORUŃ | M40-49 | 1 | 00:14:23 | 00:29:25 | 00:44:53 | ||
6 | KABATA Jarosław | 23 | NORDIC SPORT 2021 | TARNOWSKIE GÓRY | M50-59 | 00:14:20 | 00:29:27 | 00:44:53 | |||
7 | PRZYSTARZ Grzegorz | 42 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M50-59 | 00:14:49 | 00:29:53 | 00:44:55 | |||
8 | BIBKO Martin | 15 | SPEEDBAR | KOSICE | M40-49 | 1 | 00:14:45 | 00:30:03 | 00:45:36 | ||
9 | CZŁAPSKI Krzysztof | 3 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:14:59 | 00:30:15 | 00:45:55 | |||
10 | WOJTASIŃSKI Daniel | 63 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-49 | 00:14:58 | 00:30:37 | 00:46:21 | |||
11 | BARTOSIEWICZ Łukasz | 14 | LUKI TEAM POLSKA | GDAŃSK | M30-39 | 00:15:43 | 00:31:29 | 00:47:06 | |||
12 | SIWAK Piotr | 5 | KGHM METRACO | RUDNA | M60-69 | 00:15:15 | 00:31:16 | 00:47:18 | |||
13 | CHYRA Janusz | 18 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | M40-49 | 1 | 00:15:30 | 00:31:36 | 00:47:43 | ||
14 | MĄDRY Grzegorz | 37 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | M60-69 | 00:15:38 | 00:31:40 | 00:47:51 | |||
15 | SITKO Stanisław | 47 | GRZYBOWO | M50-59 | 00:16:22 | 00:33:16 | 00:50:32 | ||||
16 | CZMOCH Marian | 19 | PUKS JEDYNKA | ŁOSICE | M70+ | 00:16:45 | 00:33:35 | 00:50:32 | |||
17 | ŚLUSARCZYK Jerzy | 55 | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | KRAKÓW | M60-69 | 00:16:54 | 00:33:53 | 00:51:09 | |||
18 | KUBIAK Andrzej | 34 | RUMIA | M70+ | 00:16:43 | 00:33:47 | 00:51:32 | ||||
19 | SZCZĘŚNIAK Zbigniew | 53 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M60-69 | 1 | 00:16:43 | 00:34:08 | 00:51:59 | ||
20 | SZEPCZYŃSKI Kamil | 54 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M30-39 | 00:16:56 | 00:34:32 | 00:52:20 | |||
21 | TOMCZYK Edward | 58 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | M70+ | 2 | 00:16:45 | 00:33:59 | 00:52:22 | ||
22 | KAROLAK Andrzej | 25 | TRZEBIATÓW | M60-69 | 1 | 00:16:49 | 00:34:28 | 00:53:00 | |||
23 | ŚLUSARCZYK Andrzej | 57 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M70+ | 00:17:13 | 00:34:56 | 00:53:04 | |||
24 | ŁOPIŃSKI Aleksy | 36 | FABRYKA NORDICA TRZCIANKA | PIŁA AL. POZNAŃSKA 133 | M70+ | 2 | 00:18:29 | 00:37:08 | 00:55:51 | ||
25 | WANDTKE Antoni | 59 | REDA | M70+ | 1 | 00:18:59 | 00:38:38 | 00:58:18 | |||
26 | KOSTRZEWA Maciek | 29 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:19:08 | 00:39:23 | 00:59:08 | |||
27 | STATNIK Tomasz | 50 | GMINA SUCHY LAS | BIEDRUSKO | M60-69 | 1 | 00:19:30 | 00:39:58 | 01:01:15 | ||
28 | REHLIS Aleksander | 44 | WYCHODZĘ Z KIJAMI | KOSZALIN | M30-39 | 00:19:55 | 00:41:11 | 01:01:52 | |||
29 | JÓŹWIAK Dominik | 22 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M18-29 | 00:22:45 | 00:47:27 | 01:13:04 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||||
KĘPA Andrzej | 28 | KOSZALIN | M70+ | 00:17:21 DNF | DNF | DNF |
Znaleziono 30 wynik(ów)