ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP - LATOSZYN - 5KM - 8/10
ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP 8/10 Latoszyn | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP 8/10 Latoszyn | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polskie Zrzeszenie Nordic Walking |
Data : | 2022-07-31 |
Miejsce : | LATOSZYN |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 118 |
Wystartowało : | 112 |
Nie ukończyło : | 6 |
Ukończyło : | 106 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | Drużynowa | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70-74 | M70-74 | K75-79 | M75-79 | K80+ | M80+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Laps_2,5km 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SOSNOWSKA Agnieszka | 133 | KABEX PODKOWA JANÓW | STAROPOLE | K30-39 | 00:15:19 | |||
2 | WILUSZ Erwina | 156 | VINGBERG POLSKA - PTG SOKÓŁ RYMANÓW | IWONICZ-ZDRÓJ | K30-39 | 00:15:20 | |||
3 | ZACZYŃSKA-SKIBA Anna | 160 | KGHM METRACO | LEGNICA | K40-44 | 00:16:26 | |||
4 | BIELECKA Zuzanna | 63 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K40-44 | 00:16:27 | |||
5 | KARPIENIA Ewa | 94 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | K50-54 | 00:17:28 | |||
6 | PINIS Agnieszka | 119 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | K45-49 | 00:17:39 | |||
7 | MAŚLANKA Iwona | 104 | MARSZ PO ZDROWIE | ŚMIGIEL | K50-54 | 00:17:41 | |||
8 | PASIŃSKA-SKOWRON Sylwia | 116 | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM- MASZYCANKA MASZYCE | SZCZODRKOWICE | K45-49 | 00:18:01 | |||
9 | KOSMALA Aneta | 96 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | K40-44 | 00:18:01 | |||
10 | ZDRZAŁEK Alicja | 162 | NORDIC SPORT 2021 | TARNOWSKIE GORY | K40-44 | 00:18:03 | |||
11 | JÓŹWIAK Marianna | 92 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K45-49 | 00:18:17 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||
DQ | OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela | 110 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | WIELEŃ | K50-54 | 1 | 00:18:17 DQ | ||
13 | KOWACZ Agata | 97 | SPEEDBAR | WAŁBRZYCH | K40-44 | 00:18:29 | |||
14 | GIEŁBAGA Aneta | 82 | KOZŁÓW | K45-49 | 00:18:37 | ||||
15 | FRANCZAK Małgorzata | 170 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K18-29 | 00:18:42 | |||
16 | STYGA Krystyna | 202 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | K60-64 | 00:19:02 | |||
17 | GUTOWSKA Magda | 88 | PAUL TEAM | MALBORK | K45-49 | 00:19:03 | |||
18 | PIEŃKOWSKA Urszula | 118 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K40-44 | 00:19:52 | |||
19 | WNEK Ewa | 158 | KGHM METRACO | KŁODZKO | K65-69 | 00:19:57 | |||
20 | PLUTO-PRĄDZYŃSKA Anna | 121 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K30-39 | 00:19:59 | |||
21 | GAŁKOWSKA Elżbieta | 80 | KGHM METRACO | TUCZNO | K65-69 | 00:20:00 | |||
22 | LEGOCKA - WALCZAK Kinga | 101 | SUCHY LAS | K45-49 | 00:20:01 | ||||
23 | NIEDŹWIECKA Małgorzata | 107 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K65-69 | 00:20:08 | |||
24 | SAPUŁA Wiktoria | 127 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | LUBLIN | K18-29 | 00:20:16 | |||
25 | ŚLUSARCZYK Karolina | 149 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K18-29 | 00:20:16 | |||
26 | DAROSZEWSKA Krystyna | 72 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K60-64 | 00:20:16 | |||
27 | SKRZĄTEK Lucyna | 129 | NORDIC SPORT 2021 | TARNOWSKIE GÓRY | K50-54 | 00:20:17 | |||
28 | HANUS Joanna | 89 | PASJONAUCI KROSNO | KROSNO | K-Niepełnosprawni(B) | 00:20:37 | |||
29 | SZYBUT Weronika | 141 | POTĘGA NORDICA | POTĘGOWO | K-Dzieci | 00:21:10 | |||
30 | DYBEŁ Agnieszka | 76 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K-Niepełnosprawni(A) | 00:21:14 | |||
31 | GRYGOROWICZ Teresa | 86 | KGHM METRACO | LUBIN | K70-74 | 00:21:19 | |||
32 | CZARNOTA Wanda | 69 | HANDZLÓWKA | K60-64 | 00:21:24 | ||||
33 | PLUTO-PRĄDZYŃSKA Klaudia | 120 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K-Niepełnosprawni(B) | 00:22:13 | |||
34 | TOMASZEWSKA Róża | 165 | K-Dzieci | 2 | 00:22:46 | ||||
35 | WILK Iwona | 155 | NORDIC SPORT 2021 | KATOWICE | K45-49 | 00:22:52 | |||
36 | GOLECKA Agnieszka | 83 | LUBLIN | K45-49 | 00:22:59 | ||||
37 | SZYMAŃSKA Lucyna | 142 | XV KOŁO PZERII DYWITY | KIEŹLINY | K70-74 | 00:23:07 | |||
38 | NERC Dorota | 106 | RUMIA | K60-64 | 00:23:14 | ||||
39 | SUDOŁ Maria | 205 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | K65-69 | 00:23:27 | |||
40 | SZNAJDER Teresa | 137 | RYBNIK | K65-69 | 00:23:49 | ||||
41 | WIKTOR Irena | 153 | KLUB SPORTOWY ISKRA MIELEC | MIELEC | K65-69 | 00:24:05 | |||
42 | ŚLUSARCZYK Danuta | 148 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K70-74 | 1 | 00:24:40 | ||
43 | SZYBUT Roma | 140 | POTĘGA NORDICA | POTĘGOWO | K30-39 | 00:24:48 | |||
44 | DUSZEŃKO Elwira | 74 | KGHM METRACO | LUBIN | K-Niepełnosprawni(A) | 00:25:26 | |||
45 | KOŁODZIEJ Halina | 209 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | K70-74 | 00:26:05 | |||
46 | PRACKA Katarzyna | 124 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K50-54 | 00:26:17 | |||
KRÓL Grażyna | 204 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | K65-69 | 00:26:57 DNF | ||||
KOZAK Teresa | 203 | KKNW KOLBUSZOWA | K60-64 | 00:27:18 DNF | |||||
49 | PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia | 113 | GOWINO | K70-74 | 00:28:43 | ||||
KOCZUR Dorota | 210 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | K65-69 | 00:32:44 DNF | ||||
MAZON Czesława | 206 | KKNW KOLBUSZOWA | TRZEŚŃ | K65-69 | 00:32:49 DNF | ||||
DQ | ORZEŁ Magdalena | 112 | KĄTY | K18-29 | 1 | DQ |
Znaleziono 52 wynik(ów)