ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP - LATOSZYN - 5KM - 8/10
ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP 8/10 Latoszyn | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP 8/10 Latoszyn | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organiser : | Polskie Zrzeszenie Nordic Walking |
Date : | 2022-07-31 |
Place : | LATOSZYN |
Distance : | 5 km |
Registered : | 118 |
Started : | 112 |
Not finished : | 6 |
Finished : | 106 |
On the track : | 0 |
Classifications acc. to categories:
All | Kobiety | Mężczyźni | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | Drużynowa | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70-74 | M70-74 | K75-79 | M75-79 | K80+ | M80+
Classification by
net time.
Unofficial results !!!
Place | Participant | Number | Club | City | NAT | Category | MCat | F/M | Żół. kartki | Czer. kartki | Laps_2,5km 2.5km | Net time 5km | Różnica w czasie | Pace min/km | Pace km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WITUCKI Jacek | 157 | POZNAŃ | M50-54 | 1 | M 1 | 00:14:43 | 00:29:38.40 | 5:55 | 10.1 (100%) | |||||
2 | WOJTOWICZ Tomasz | 163 | LUKI TEAM POLSKA | WIDACZ | M30-39 | 1 | M 2 | 00:14:44 | 00:29:44.40 | +00:00:06 (0.3%) | 5:56 | 10.1 (100%) | |||
3 | NIEPOKÓJ Radosław | 108 | GMINA MIEJSCE PIASTOWE | WROCANKA | M30-39 | 2 | M 3 | 00:14:45 | 00:30:35.70 | +00:00:57 (3.1%) | 6:07 | 9.8 (97.0%) | |||
4 | SKIBA Krzysztof | 128 | KGHM METRACO | LEGNICA | M60-64 | 1 | M 4 | 00:15:30 | 00:31:26.60 | +00:01:48 (5.7%) | 6:17 | 9.5 (94.1%) | |||
5 | SOKOŁOWSKI Marek | 131 | VINGBERG POLSKA - PTG SOKÓŁ RYMANÓW | RYMANÓW - ZDRÓJ | M55-59 | 1 | M 5 | 00:16:10 | 00:32:14.45 | +00:02:36 (8.1%) | 6:26 | 9.3 (92.1%) | |||
6 | NOSAL Marek | 109 | LUBLIN | M50-54 | 2 | M 6 | 00:16:13 | 00:32:19.65 | +00:02:41 (8.3%) | 6:27 | 9.3 (92.1%) | ||||
7 | MISZTAL Grzegorz | 105 | MASZYCANKA MASZYCE | SUŁKOWICE | M30-39 | 3 | M 7 | 00:15:52 | 00:32:24.90 | +00:02:46 (8.6%) | 6:28 | 9.3 (92.1%) | |||
8 | MARCZAK Tomasz | 103 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | ALEKSANDRIA I | M18-29 | 1 | M 8 | 00:16:03 | 00:32:28.80 | +00:02:50 (8.7%) | 6:29 | 9.2 (91.1%) | |||
9 | OLSZAŃSKI Karol | 111 | FEAR THE RETURN | KRAKÓW | M45-49 | 1 | M 9 | 00:16:25 | 00:33:32.65 | +00:03:54 (11.6%) | 6:42 | 8.9 (88.1%) | |||
10 | BREWKA Joachim | 64 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | M55-59 | 2 | M 10 | 2 | 00:16:32 | 00:33:33.95 | +00:03:55 (11.7%) | 6:42 | 8.9 (88.1%) | ||
11 | FRĄCKOWIAK Roman | 78 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | WIELEŃ | M50-54 | 3 | M 11 | 00:16:37 | 00:33:34.60 | +00:03:56 (11.7%) | 6:42 | 8.9 (88.1%) | |||
12 | PARZYBUT Jan | 114 | POSTĘP PNIEWY TEAM | PNIEWY | M55-59 | 3 | M 12 | 00:16:50 | 00:33:37.80 | +00:03:59 (11.9%) | 6:43 | 8.9 (88.1%) | |||
13 | WOJTASIŃSKI Daniel | 159 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-44 | 1 | M 13 | 00:16:42 | 00:34:07.35 | +00:04:28 (13.1%) | 6:49 | 8.8 (87.1%) | |||
14 | STĘPAK Piotr | 135 | TARNÓW | M18-29 | 2 | M 14 | 00:17:09 | 00:34:11.05 | +00:04:32 (13.3%) | 6:50 | 8.8 (87.1%) | ||||
15 | PASIERB Marek | 115 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | RZESZOW | M65-69 | 1 | M 15 | 00:16:56 | 00:34:20.70 | +00:04:42 (13.7%) | 6:52 | 8.7 (86.1%) | |||
16 | BIBKO Martin | 62 | SPEEDBAR | KOSICE | M45-49 | 2 | M 16 | 00:17:09 | 00:34:41.50 | +00:05:03 (14.6%) | 6:56 | 8.6 (85.1%) | |||
17 | KRAKOWSKI Jerzy Piotr | 99 | PERŁY PODKARPACIA | MIELEC | M55-59 | 4 | M 17 | 00:17:16 | 00:34:42.25 | +00:05:03 (14.6%) | 6:56 | 8.6 (85.1%) | |||
18 | KLAWCZYŃSKI Marcin | 95 | AKTYWNIE W PNIEWACH | PNIEWY | M30-39 | 4 | M 18 | 00:17:22 | 00:35:01.55 | +00:05:23 (15.4%) | 7:00 | 8.6 (85.1%) | |||
19 | CIEŚLUK Marcin | 66 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M-Niepełnosprawni(A) | 1 | M 19 | 00:17:20 | 00:35:09.50 | +00:05:31 (15.7%) | 7:01 | 8.5 (84.2%) | |||
20 | GRUSZKA Michał | 85 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | M18-29 | 3 | M 20 | 2 | 00:17:23 | 00:35:21.75 | +00:05:43 (16.2%) | 7:04 | 8.5 (84.2%) | ||
21 | DOMARADZKI Tomasz | 73 | ACTIVE TEAM KOZŁÓW | KOZŁÓW | M40-44 | 2 | M 21 | 00:17:40 | 00:35:27.15 | +00:05:48 (16.4%) | 7:05 | 8.5 (84.2%) | |||
22 | SŁOWIK Jan | 130 | HERMANOWA | M-Niepełnosprawni(A) | 2 | M 22 | 1 | 00:17:41 | 00:35:34.95 | +00:05:56 (16.7%) | 7:06 | 8.4 (83.2%) | |||
23 | ŚLUSARCZYK Marcin | 144 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M40-44 | 3 | M 23 | 00:17:27 | 00:35:41.40 | +00:06:03 (17.0%) | 7:08 | 8.4 (83.2%) | |||
24 | DUSZEŃKO Zygmunt | 75 | KGHM METRACO | LUBIN | M-Niepełnosprawni(A) | 3 | M 24 | 00:18:01 | 00:36:20.65 | +00:06:42 (18.4%) | 7:16 | 8.3 (82.2%) | |||
25 | SZYMAŃSKI Stefan | 143 | XV KOŁO PZERII DYWITY | KIEŹLINY | M75-79 | 1 | M 25 | 00:18:37 | 00:36:55.45 | +00:07:17 (19.7%) | 7:23 | 8.1 (80.2%) | |||
26 | GRUSZKA Michał | 84 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | M45-49 | 3 | M 26 | 1 | 00:18:18 | 00:37:06.85 | +00:07:28 (20.1%) | 7:25 | 8.1 (80.2%) | ||
27 | WALCZAK Grzegorz | 151 | SUCHY LAS | M45-49 | 4 | M 27 | 00:18:26 | 00:37:44.05 | +00:08:05 (21.5%) | 7:32 | 8 (79.2%) | ||||
28 | KRIGER Roman | 100 | MAPEI POLSKA | PAPOWO TORUŃSKIE | M60-64 | 2 | M 28 | 00:18:55 | 00:37:46.05 | +00:08:07 (21.5%) | 7:33 | 7.9 (78.2%) | |||
29 | KOWALCZYK Tadeusz | 98 | LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA | KRAKÓW | M65-69 | 2 | M 29 | 00:18:50 | 00:37:50.50 | +00:08:12 (21.7%) | 7:34 | 7.9 (78.2%) | |||
30 | SONDEJ Wiesław | 132 | PERŁY PODKARPACIA | RZESZÓW | M60-64 | 3 | M 30 | 00:18:54 | 00:38:09.75 | +00:08:31 (22.3%) | 7:37 | 7.9 (78.2%) | |||
31 | CZMOCH Marian | 71 | PUKS JEDYNKA | ŁOSICE | M70-74 | 1 | M 31 | 00:18:59 | 00:38:28.40 | +00:08:50 (23.0%) | 7:41 | 7.8 (77.2%) | |||
32 | ZAWADZKI Krzysztof | 161 | WETERAN | ZIELONA GORA | M-Niepełnosprawni(B) | 1 | M 32 | 00:19:30 | 00:39:13.15 | +00:09:34 (24.4%) | 7:50 | 7.6 (75.2%) | |||
33 | CZARNOTA Andrzej | 68 | Z NURTEM SAWY NORDIC WALKING KLUB | HANDZLÓWKA | M65-69 | 3 | M 33 | 00:19:40 | 00:39:29.45 | +00:09:51 (24.9%) | 7:53 | 7.6 (75.2%) | |||
34 | SZUKAŁA Rafał | 139 | PERŁY PODKARPACIA | KOZŁÓW | M45-49 | 5 | M 34 | 00:19:50 | 00:39:38.60 | +00:10:00 (25.2%) | 7:55 | 7.6 (75.2%) | |||
35 | ŚLUSARCZYK Grzegorz | 145 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M45-49 | 6 | M 35 | 00:19:29 | 00:39:43.60 | +00:10:05 (25.4%) | 7:56 | 7.6 (75.2%) | |||
36 | GRYGOROWICZ Bogdan | 87 | KGHM METRACO | LUBIN | M-Niepełnosprawni(B) | 2 | M 36 | 00:19:41 | 00:39:57.80 | +00:10:19 (25.8%) | 7:59 | 7.5 (74.3%) | |||
37 | CZEKRYSZEW Andrzej | 70 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(A) | 4 | M 37 | 00:19:49 | 00:40:09.15 | +00:10:30 (26.2%) | 8:01 | 7.5 (74.3%) | |||
38 | FRANCZAK Dariusz | 77 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M55-59 | 5 | M 38 | 00:20:55 | 00:41:06.95 | +00:11:28 (27.9%) | 8:13 | 7.3 (72.3%) | |||
39 | WIĘCŁAW Tomasz | 152 | RZESZÓW | M45-49 | 7 | M 39 | 2 | 00:19:39 | 00:41:12.00 | +00:11:33 (28.1%) | 8:14 | 7.3 (72.3%) | |||
40 | TOMASZEWSKI Karol | 166 | KKNW KOLBUSZOWA | M-Jun. | 1 | M 40 | 1 | 00:19:43 | 00:41:26.75 | +00:11:48 (28.5%) | 8:17 | 7.2 (71.3%) | |||
41 | ŚLUSARCZYK Andrzej | 146 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M70-74 | 2 | M 41 | 00:20:34 | 00:41:28.40 | +00:11:50 (28.5%) | 8:17 | 7.2 (71.3%) | |||
42 | THOMALLA Bogdan | 150 | EKIPA NA KIJACH | ZABRZE | M80+ | 1 | M 42 | 1 | 00:20:47 | 00:42:02.65 | +00:12:24 (29.5%) | 8:24 | 7.1 (70.3%) | ||
43 | MAJEWSKI Jan | 102 | GORZYCE CHODZI Z KIJKAMI | GORZYCE | M70-74 | 3 | M 43 | 00:21:08 | 00:42:32.45 | +00:12:54 (30.3%) | 8:30 | 7.1 (70.3%) | |||
44 | PODORSKI Roman | 123 | TARNÓW | M80+ | 2 | M 44 | 00:21:00 | 00:42:38.15 | +00:12:59 (30.5%) | 8:31 | 7 (69.3%) | ||||
45 | PRACKI Zbigniew | 125 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M55-59 | 6 | M 45 | 00:21:29 | 00:43:08.15 | +00:13:29 (31.3%) | 8:37 | 7 (69.3%) | |||
46 | ROMANIUK Grzegorz | 207 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | M55-59 | 7 | M 46 | 00:22:35 | 00:43:53.40 | +00:14:15 (32.5%) | 8:46 | 6.8 (67.3%) | |||
47 | ADAMOWICZ Andrzej | 61 | ŁÓDŹ | M75-79 | 2 | M 47 | 00:21:44 | 00:43:57.60 | +00:14:19 (32.6%) | 8:47 | 6.8 (67.3%) | ||||
48 | JÓŹWIAK Łukasz | 93 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(B) | 3 | M 48 | 00:22:03 | 00:44:08.35 | +00:14:29 (32.8%) | 8:49 | 6.8 (67.3%) | |||
49 | JAKUBOWSKI Zbigniew | 164 | BIAŁYSTOK | M70-74 | 4 | M 49 | 00:22:06 | 00:44:51.75 | +00:15:13 (33.9%) | 8:58 | 6.7 (66.3%) | ||||
50 | GANCARZ Zbigniew | 81 | KLUB SPORTOWY ISKRA MIELEC | MIELEC | M-Niepełnosprawni(B) | 4 | M 50 | 00:21:37 | 00:48:04.85 | +00:18:26 (38.4%) | 9:36 | 6.2 (61.4%) | |||
51 | PLUTO-PRĄDZYŃSKI Kacper | 122 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Dzieci | 1 | M 51 | 00:23:32 | 00:48:41.75 | +00:19:03 (39.1%) | 9:44 | 6.2 (61.4%) | |||
52 | GRYGORYANTS Eugeniy | 208 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | M40-44 | 4 | M 52 | 1 | 00:25:08 | 00:51:22.10 | +00:21:43 (42.3%) | 10:16 | 5.8 (57.4%) | ||
53 | ŚLUSARCZYK Błażej | 147 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M-Dzieci | 2 | M 53 | 00:26:14 | 00:52:14.90 | +00:22:36 (43.3%) | 10:26 | 5.7 (56.4%) | |||
54 | PIĄTKOWSKI Józef | 117 | KGHM METRACO | POLKOWICE | M75-79 | 3 | M 54 | 00:28:11 | 00:55:39.55 | +00:26:01 (46.7%) | 11:07 | 5.4 (53.5%) | |||
55 | STUDNICKI Ryszard | 211 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | M75-79 | 4 | M 55 | 00:28:09 | 00:57:15.85 | +00:27:37 (48.2%) | 11:27 | 5.2 (51.5%) | |||
56 | ORZECHOWSKI Grzegorz | 201 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | M40-44 | 5 | M 56 | 00:28:55 | 00:58:55.80 | +00:29:17 (49.7%) | 11:47 | 5.1 (50.5%) | |||
57 | WIKTOR Dawid | 154 | KLUB SPORTOWY ISKRA MIELEC | MIELEC | M-Niepełnosprawni(B) | 5 | M 57 | 00:30:05 | 01:06:03.15 | +00:36:24 (55.1%) | 13:12 | 4.5 (44.6%) | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||||||||
DQ | CYRUS Bogdan | 67 | SILESIA NORDIC TEAM | STRZEBIŃ | M50-54 | 1 | 00:14:43 DQ | 00:29:38.70 DQ | 0:00 | 10.1 (100%) | |||||
DQ | SZNAJDER Zenon | 138 | RYBNIK | M70-74 | 1 | 1 | 00:21:26 DQ | 00:42:49.60 DQ | 0:00 | 7 (69.3%) | |||||
DQ | GAJEWSKI Eugeniusz | 79 | KGHM METRACO | GORZÓW WIELKOPOLSKI | M65-69 | 1 | 00:17:22 DQ | DQ | (0.0%) |
Total 60 results.