ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP - MIELNO - 5KM - 10/2
Polish Nordic Walking Cup 10/2 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Polish Nordic Walking Cup 10/2 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polskie Zrzeszenie Nordic Walking |
Data : | 2022-05-01 |
Miejsce : | Mielno |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 172 |
Wystartowało : | 163 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 162 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-Mundurowi | M-Mundurowi | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | Drużynowa | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70-74 | M70-74 | K75-79 | M75-79 | K80+ | M80+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Żół. kartki | Czer. kartki | Czas netto 5.25km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WILUSZ Erwina | 230 | VINGBERG POLSKA- PTG' SOKÓŁ' RYMANÓW | IWONICZ-ZDRÓJ | K30-39 | 1 | K 1 | 00:34:09.95 | 6:30 | 9.2 (100%) | ||||
2 | ZACZYŃSKA-SKIBA Anna | 243 | KGHM METRACO | LEGNICA | K40-44 | 1 | K 2 | 00:35:51.95 | +00:01:42 (4.7%) | 6:49 | 8.8 (95.7%) | |||
3 | BIELECKA Zuzanna | 86 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K40-44 | 2 | K 3 | 00:36:23.10 | +00:02:13 (6.1%) | 6:55 | 8.7 (94.6%) | |||
4 | WOJTCZAK Urszula | 234 | CZAPELKI | CZAPLINEK | K40-44 | 3 | K 4 | 00:36:38.40 | +00:02:28 (6.8%) | 6:58 | 8.6 (93.5%) | |||
5 | KARPIENIA Ewa | 248 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | K50-54 | 1 | K 5 | 00:37:31.55 | +00:03:21 (9.0%) | 7:08 | 8.4 (91.3%) | |||
6 | MAŚLANKA Iwona | 157 | MARSZ PO ZDROWIE | ŚMIGIEL | K50-54 | 2 | K 6 | 00:37:34.85 | +00:03:24 (9.1%) | 7:09 | 8.4 (91.3%) | |||
7 | OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela | 168 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | WIELEŃ | K50-54 | 3 | K 7 | 00:37:52.95 | +00:03:43 (9.8%) | 7:12 | 8.3 (90.2%) | |||
8 | SZPILMAN Katarzyna | 208 | ESJA TEAM | GDYNIA | K50-54 | 4 | K 8 | 00:38:22.95 | +00:04:13 (11.0%) | 7:18 | 8.2 (89.1%) | |||
9 | PASIŃSKA-SKOWRON Sylwia | 59 | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM - MASZYCANKA MASZYCE | SZCZODKOWICE | K45-49 | 1 | K 9 | 00:39:17.60 | +00:05:07 (13.0%) | 7:28 | 8 (87.0%) | |||
10 | KOSMALA Aneta | 136 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | K40-44 | 4 | K 10 | 00:39:40.20 | +00:05:30 (13.9%) | 7:33 | 7.9 (85.9%) | |||
11 | POKŁADOWSKA Joanna | 183 | WYCHODZĘ Z KIJAMI | KOSZALIN | K45-49 | 2 | K 11 | 00:39:51.50 | +00:05:41 (14.3%) | 7:35 | 7.9 (85.9%) | |||
12 | KUŁAKOWSKA Halina | 250 | KATOWICKI NORDIC WALKING | OLKUSZ | K45-49 | 3 | K 12 | 00:40:03.10 | +00:05:53 (14.7%) | 7:37 | 7.9 (85.9%) | |||
13 | JÓŹWIAK Marianna | 123 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K45-49 | 4 | K 13 | 00:40:23.30 | +00:06:13 (15.4%) | 7:41 | 7.8 (84.8%) | |||
14 | GUTOWSKA Magda | 117 | PAUL TEAM | MALBORK | K45-49 | 5 | K 14 | 00:40:36.50 | +00:06:26 (15.9%) | 7:44 | 7.8 (84.8%) | |||
15 | ZIELIŃSKA Jolanta | 245 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | OSIELSKO | K60-64 | 1 | K 15 | 00:40:41.30 | +00:06:31 (16.0%) | 7:44 | 7.7 (83.7%) | |||
16 | PANKIEWICZ Ewelina | 172 | NORDIC SPORT 2021 | ZAWADZKIE | K30-39 | 2 | K 16 | 00:40:49.40 | +00:06:39 (16.3%) | 7:46 | 7.7 (83.7%) | |||
17 | ŚLUSARCZYK Grażyna | 215 | AZS AFW KRAKÓW MASTERS | KRAKÓW | K55-59 | 1 | K 17 | 00:41:01.90 | +00:06:51 (16.7%) | 7:48 | 7.7 (83.7%) | |||
18 | KRAWCZYK Dorota | 142 | PIŁA | K60-64 | 2 | K 18 | 00:41:02.85 | +00:06:52 (16.8%) | 7:48 | 7.7 (83.7%) | ||||
19 | WITUCKA Karolina | 231 | POZNAŃ | K-Jun. | 1 | K 19 | 00:41:06.00 | +00:06:56 (16.9%) | 7:49 | 7.7 (83.7%) | ||||
20 | KRĘCKA Irena | 143 | BUDOWO | K55-59 | 2 | K 20 | 00:41:17.45 | +00:07:07 (17.3%) | 7:51 | 7.6 (82.6%) | ||||
21 | DUSIEL Ewa | 100 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K55-59 | 3 | K 21 | 00:41:28.65 | +00:07:18 (17.6%) | 7:53 | 7.6 (82.6%) | |||
22 | KOWALCZYK Edyta | 139 | NIEZRZESZONA | WAŁBRZYCH | K50-54 | 5 | K 22 | 00:41:52.00 | +00:07:42 (18.4%) | 7:58 | 7.5 (81.5%) | |||
23 | GAŁKOWSKA Elżbieta | 106 | KGHM METRACO | TUCZNO | K65-69 | 1 | K 23 | 00:42:00.60 | +00:07:50 (18.7%) | 8:00 | 7.5 (81.5%) | |||
24 | SULEJA Joanna | 41 | SKL | STARGARD | K60-64 | 3 | K 24 | 00:42:03.80 | +00:07:53 (18.8%) | 8:00 | 7.5 (81.5%) | |||
25 | MARKOWSKA Władysława | 156 | UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓW | GOLENIOW | K65-69 | 2 | K 25 | 00:42:29.95 | +00:08:20 (19.6%) | 8:05 | 7.4 (80.4%) | |||
26 | KOTUSIEWICZ Maria | 247 | POTĘGOWO | K60-64 | 4 | K 26 | 00:42:30.85 | +00:08:20 (19.6%) | 8:05 | 7.4 (80.4%) | ||||
27 | KASPEREK Edyta | 127 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K45-49 | 6 | K 27 | 00:42:33.95 | +00:08:24 (19.7%) | 8:06 | 7.4 (80.4%) | |||
28 | KUTA Marta | 148 | KUR-TEAM | KURÓW | K55-59 | 4 | K 28 | 00:42:40.80 | +00:08:30 (19.9%) | 8:07 | 7.4 (80.4%) | |||
29 | DAROSZEWSKA Krystyna | 97 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K60-64 | 5 | K 29 | 00:42:45.15 | +00:08:35 (20.1%) | 8:08 | 7.4 (80.4%) | |||
30 | NIEDŹWIECKA Małgorzata | 163 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K65-69 | 3 | K 30 | 1 | 00:42:47.80 | +00:08:37 (20.2%) | 8:08 | 7.4 (80.4%) | ||
31 | TUZIMEK Agata | 225 | KUR-TEAM | KURÓW | K30-39 | 3 | K 31 | 00:42:50.00 | +00:08:40 (20.2%) | 8:09 | 7.4 (80.4%) | |||
32 | KOWACZ Agata | 137 | SPEEDBAR | WAŁBRZYCH | K40-44 | 5 | K 32 | 00:42:57.20 | +00:08:47 (20.5%) | 8:10 | 7.3 (79.3%) | |||
33 | KIEŁBASA Marlena | 130 | LESIÓW | K30-39 | 4 | K 33 | 00:43:05.25 | +00:08:55 (20.7%) | 8:12 | 7.3 (79.3%) | ||||
34 | SAPUŁA Wiktoria | 196 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | LUBLIN | K18-29 | 1 | K 34 | 00:43:07.55 | +00:08:57 (20.8%) | 8:12 | 7.3 (79.3%) | |||
35 | LEGOCKA - WALCZAK Kinga | 151 | SUCHY LAS | K45-49 | 7 | K 35 | 00:43:17.65 | +00:09:07 (21.1%) | 8:14 | 7.3 (79.3%) | ||||
36 | SZYBUT Weronika | 211 | POTĘGA NORDICA | POTĘGOWO | K-Dzieci | 1 | K 36 | 00:43:26.35 | +00:09:16 (21.3%) | 8:16 | 7.3 (79.3%) | |||
37 | NIEZABITOWSKA Renata | 165 | KUR-TEAM | KURÓW | K50-54 | 6 | K 37 | 00:43:59.20 | +00:09:49 (22.3%) | 8:22 | 7.2 (78.3%) | |||
38 | WÓJCIK Marzena | 239 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K45-49 | 8 | K 38 | 00:44:02.55 | +00:09:52 (22.4%) | 8:23 | 7.2 (78.3%) | |||
39 | DOBOSZ Anna | 98 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K50-54 | 7 | K 39 | 00:44:04.85 | +00:09:54 (22.5%) | 8:23 | 7.1 (77.2%) | |||
40 | PLUTO-PRĄDZYŃSKA Klaudia | 180 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | JEZIERZE | K-Niepełnosprawni(B) | 1 | K 40 | 00:44:20.60 | +00:10:10 (23.0%) | 8:26 | 7.1 (77.2%) | |||
41 | PIETRZYK Anna | 178 | KLUB OLIMPIJCZYKA IM. I. SZEWIŃSKIEJ W KALISZU POMORSKIM | KALISZ POMORSKI | K-Niepełnosprawni(A) | 1 | K 41 | 00:44:21.25 | +00:10:11 (23.0%) | 8:26 | 7.1 (77.2%) | |||
42 | KAROLEWSKA Katarzyna | 126 | PIERNIKI TORUŃ | TORUŃ | K45-49 | 9 | K 42 | 00:44:26.30 | +00:10:16 (23.1%) | 8:27 | 7.1 (77.2%) | |||
43 | ŚLUSARCZYK Karolina | 220 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K18-29 | 2 | K 43 | 00:44:30.50 | +00:10:20 (23.2%) | 8:28 | 7.1 (77.2%) | |||
44 | WYPYCH Aneta | 242 | NW CZŁAPSKI TEAM | ŁOMIANKI | K50-54 | 8 | K 44 | 00:44:32.85 | +00:10:22 (23.3%) | 8:28 | 7.1 (77.2%) | |||
45 | KACZMAREK Martyna | 125 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAN | K-Niepełnosprawni(B) | 2 | K 45 | 00:44:58.20 | +00:10:48 (24.0%) | 8:33 | 7 (76.1%) | |||
46 | GRYGOROWICZ Teresa | 116 | KGHM METRACO | LUBIN | K70-74 | 1 | K 46 | 00:45:08.20 | +00:10:58 (24.3%) | 8:35 | 7 (76.1%) | |||
47 | KOCOŃ Sylwia | 133 | SIEMIANICE | K40-44 | 6 | K 47 | 00:45:10.70 | +00:11:00 (24.4%) | 8:36 | 7 (76.1%) | ||||
48 | NOWAKOWSKA Sylwia | 167 | BYDGOSZCZ | K40-44 | 7 | K 48 | 00:45:55.15 | +00:11:45 (25.6%) | 8:44 | 6.9 (75.0%) | ||||
49 | KOZIOŁ Magdalena | 140 | BYDGOSZCZ | K30-39 | 5 | K 49 | 00:46:21.50 | +00:12:11 (26.3%) | 8:49 | 6.8 (73.9%) | ||||
50 | JASIŃSKA Dorota | 122 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | K40-44 | 8 | K 50 | 00:46:46.90 | +00:12:36 (27.0%) | 8:54 | 6.7 (72.8%) | |||
51 | PIĄTEK Władysława | 176 | SKL | STARGARD | K60-64 | 6 | K 51 | 00:46:50.65 | +00:12:40 (27.1%) | 8:55 | 6.7 (72.8%) | |||
52 | OLSZAŃSKA Jolka | 169 | FEAR THE RETURN | KRAKÓW | K45-49 | 10 | K 52 | 00:47:09.80 | +00:12:59 (27.6%) | 8:58 | 6.7 (72.8%) | |||
53 | NERC Dorota | 162 | RUMIA | K60-64 | 7 | K 53 | 00:47:54.55 | +00:13:44 (28.7%) | 9:07 | 6.6 (71.7%) | ||||
54 | NIEWINOWSKA Monika | 164 | MIELNO | K45-49 | 11 | K 54 | 1 | 00:48:11.65 | +00:14:01 (29.1%) | 9:10 | 6.5 (70.7%) | |||
55 | KACZMAREK Maja | 13 | IGOŚĆ | WEJHEROWO | K40-44 | 9 | K 55 | 00:49:00.65 | +00:14:50 (30.3%) | 9:20 | 6.4 (69.6%) | |||
56 | BAZKIEWICZ Barbara | 82 | UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓW | GOLENIÓW | K65-69 | 4 | K 56 | 00:49:19.55 | +00:15:09 (30.7%) | 9:23 | 6.4 (69.6%) | |||
57 | SZYMAŃSKA Lucyna | 212 | XV KOŁO PZERII W DYWITACH | KIEŹLINY | K70-74 | 2 | K 57 | 00:49:25.40 | +00:15:15 (30.9%) | 9:24 | 6.4 (69.6%) | |||
58 | PŁUCHOWSKA Bernadetta | 181 | KUR-TEAM | KURÓW | K18-29 | 3 | K 58 | 00:49:32.35 | +00:15:22 (31.0%) | 9:26 | 6.4 (69.6%) | |||
59 | SZNAJDER Teresa | 207 | RYBNIK | K65-69 | 5 | K 59 | 00:49:56.75 | +00:15:46 (31.6%) | 9:30 | 6.3 (68.5%) | ||||
60 | PRZYBORKIEWICZ Gosia | 185 | PIERNIKI TORUN | TORUŃ | K-Niepełnosprawni(A) | 2 | K 60 | 00:49:59.15 | +00:15:49 (31.6%) | 9:31 | 6.3 (68.5%) | |||
61 | SZYBUT Roma | 210 | POTĘGA NORDICA | POTĘGOWO | K30-39 | 6 | K 61 | 00:50:00.90 | +00:15:50 (31.7%) | 9:31 | 6.3 (68.5%) | |||
62 | PYSZCZAK Joanna | 188 | KUR-TEAM | KURÓW | K45-49 | 12 | K 62 | 00:50:15.10 | +00:16:05 (32.0%) | 9:34 | 6.3 (68.5%) | |||
63 | WORONKO-ZACZYŃSKA Janina | 237 | KGHM METRACO | LUBIN | K75-79 | 1 | K 63 | 00:50:33.65 | +00:16:23 (32.4%) | 9:37 | 6.2 (67.4%) | |||
64 | DUSZEŃKO Elwira | 101 | KGHM METRACO | LLUBIN | K-Niepełnosprawni(A) | 3 | K 64 | 00:51:37.45 | +00:17:27 (33.8%) | 9:49 | 6.1 (66.3%) | |||
65 | BRZEZIŃSKA Czesława | 89 | UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓW | GOLENIÓW | K65-69 | 6 | K 65 | 00:53:01.95 | +00:18:52 (35.6%) | 10:05 | 5.9 (64.1%) | |||
66 | GOLECKA Agnieszka | 110 | LUBLIN | K45-49 | 13 | K 66 | 00:53:05.75 | +00:18:55 (35.7%) | 10:06 | 5.9 (64.1%) | ||||
67 | ŚLUSARCZYK Danuta | 219 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K70-74 | 3 | K 67 | 00:53:38.05 | +00:19:28 (36.3%) | 10:12 | 5.9 (64.1%) | |||
68 | PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia | 173 | GOWINO | K70-74 | 4 | K 68 | 00:53:44.55 | +00:19:34 (36.4%) | 10:14 | 5.9 (64.1%) | ||||
69 | LEWANDOWSKA Helena | 152 | UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓW | GOLENIOW | K70-74 | 5 | K 69 | 00:53:54.70 | +00:19:44 (36.6%) | 10:16 | 5.8 (63.0%) | |||
70 | JANISZEWSKA Grazyna | 119 | UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓW | GOLENIÓW | K65-69 | 7 | K 70 | 00:54:00.10 | +00:19:50 (36.7%) | 10:17 | 5.8 (63.0%) | |||
71 | KOŁODZIEJSKA Janina | 134 | UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓW | GOLENIÓW | K75-79 | 2 | K 71 | 00:54:20.60 | +00:20:10 (37.1%) | 10:20 | 5.8 (63.0%) | |||
72 | ŚMIGIELSKA Jolanta | 222 | UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓW | GOLENIOW | K65-69 | 8 | K 72 | 00:54:40.50 | +00:20:30 (37.5%) | 10:24 | 5.8 (63.0%) | |||
73 | WROŃSKA Wanda | 240 | UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓW | GOLENIOW | K70-74 | 6 | K 73 | 00:56:02.00 | +00:21:52 (39.0%) | 10:40 | 5.6 (60.9%) | |||
74 | STASIAK Agnieszka | 201 | KUR-TEAM | KURÓW | K50-54 | 9 | K 74 | 00:56:35.85 | +00:22:25 (39.6%) | 10:46 | 5.6 (60.9%) | |||
75 | SZUSTER Alicja | 209 | UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓW | GOLENIOW | K60-64 | 8 | K 75 | 00:56:47.00 | +00:22:37 (39.8%) | 10:48 | 5.5 (59.8%) | |||
76 | CHABROS TARKOWSKA Magdalena | 91 | KUR-TEAM | KURÓW | K45-49 | 14 | K 76 | 00:56:56.90 | +00:22:46 (40.0%) | 10:50 | 5.5 (59.8%) | |||
77 | STASZEWSKA Teresa | 202 | UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓW | GOLENIÓW | K75-79 | 3 | K 77 | 00:58:03.80 | +00:23:53 (41.2%) | 11:03 | 5.4 (58.7%) | |||
78 | ŚWIĄTEK Danuta | 223 | UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓW | GOLENIOW | K70-74 | 7 | K 78 | 00:58:05.25 | +00:23:55 (41.2%) | 11:03 | 5.4 (58.7%) | |||
79 | KUBINOWSKA Zofia | 147 | UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓW | GOLENIÓW | K65-69 | 9 | K 79 | 00:58:32.85 | +00:24:22 (41.6%) | 11:08 | 5.4 (58.7%) | |||
80 | CZARNACKA Łucja | 94 | UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓW | GOLENIÓW | K75-79 | 4 | K 80 | 00:59:07.10 | +00:24:57 (42.2%) | 11:15 | 5.3 (57.6%) | |||
81 | KOŻLUK Alicja | 141 | UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓW | GOLENIOW | K75-79 | 5 | K 81 | 00:59:09.50 | +00:24:59 (42.2%) | 11:16 | 5.3 (57.6%) | |||
82 | PRZYBYLSKA Halina | 186 | UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓW | GOLENIÓW | K75-79 | 6 | K 82 | 00:59:11.70 | +00:25:01 (42.3%) | 11:16 | 5.3 (57.6%) | |||
83 | WROŃSKA Michalina | 241 | UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓW | GOLENIÓW | K70-74 | 8 | K 83 | 00:59:25.75 | +00:25:15 (42.5%) | 11:19 | 5.3 (57.6%) | |||
84 | DROSTEK Małgorzata | 99 | OSIELSKO | K70-74 | 9 | K 84 | 01:02:06.90 | +00:27:56 (45.0%) | 11:49 | 5.1 (55.4%) | ||||
85 | GRAJEK Jadwiga | 109 | UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓW | GOLENIÓW | K80+ | 1 | K 85 | 01:02:10.55 | +00:28:00 (45.0%) | 11:50 | 5.1 (55.4%) | |||
86 | SIPOWICZ Jerzunia | 197 | UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓW | GOLENIOW | K70-74 | 10 | K 86 | 01:02:26.25 | +00:28:16 (45.3%) | 11:53 | 5 (54.3%) | |||
87 | BRUSKA Agnieszka | 88 | UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓW | GOLENIÓW | K70-74 | 11 | K 87 | 01:02:48.15 | +00:28:38 (45.6%) | 11:57 | 5 (54.3%) |
Znaleziono 87 wynik(ów)