ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP - MUROWANA GOŚLINA - 5KM - 10/5
ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP 5/10 MUROWANA GOŚLINA | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP 5/10 MUROWANA GOŚLINA | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polskie Zrzeszenie Nordic Walking |
Data : | 2022-07-16 |
Miejsce : | Murowana Goślina |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 130 |
Wystartowało : | 124 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 124 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | Drużynowa | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70-74 | M70-74 | K75-79 | M75-79 | K80+ | M80+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Laps_2,5km 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WOJTOWICZ Tomasz | 198 | LUKI TEAM POLSKA | WIDACZ | M30-39 | 00:14:27 | |||
2 | CYRUS Bogdan | 97 | SILESIA NORDIC TEAM | STRZEBIŃ | M50-54 | 00:14:09 | |||
3 | MARCZAK Tomasz | 133 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | ALEKSANDRIA I | M18-29 | 00:16:21 | |||
4 | OLSZAŃSKI Karol | 143 | FEAR THE RETURN | KRAKÓW | M45-49 | 00:15:31 | |||
5 | ROŻYNEK Miron | 163 | KGHM METRACO | WROCŁAW | M55-59 | 00:15:23 | |||
6 | WITUCKI Jacek | 196 | POZNAŃ | M50-54 | 00:14:08 | ||||
7 | FRĄCKOWIAK Roman | 106 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | ROSKO | M50-54 | 00:15:25 | |||
8 | SKIBA Krzysztof | 171 | KGHM METRACO | LEGNICA | M60-64 | 00:15:26 | |||
9 | WOROCH Roman | 199 | KGHM METRACO | DOPIEWO | M60-64 | 00:15:45 | |||
10 | PLUTO-PRĄDZYŃSKI Kacper | 151 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Dzieci | 00:21:02 | |||
11 | PUSZKARSKI Adam | 160 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | M-Dzieci | 00:19:33 | |||
12 | ŚLUSARCZYK Błażej | 185 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M-Dzieci | 00:24:07 | |||
13 | BUDNY Franciszek | 91 | OSTRÓW WLKP. | M-Dzieci | 00:21:02 | ||||
14 | BUDNY Stanisław | 92 | OSTRÓW WLKP. | M-Jun. | 00:21:12 | ||||
15 | WIERZCHOSŁAWSKI Marcel | 192 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | BRZOZA | M-Jun. | 00:19:45 | |||
16 | KLAWCZYŃSKI Marcin | 120 | AKTYWNIE W PNIEWACH | PNIEWY | M30-39 | 00:17:13 | |||
17 | GRUSZKA Michał | 111 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | M18-29 | 00:17:14 | |||
18 | KOWALAK Robert | 122 | MARSZ PO ZDROWIE | KOSTRZYN | M30-39 | 00:15:34 | |||
19 | BRZOZOWSKI Piotr | 208 | AKTYWNI POSTOMINO | SŁAWNO | M30-39 | 00:16:08 | |||
20 | RUDAWSKI Maciej | 164 | MARSZ PO ZDROWIE | TRZCIEL | M30-39 | 00:17:42 | |||
21 | MISZTAL Grzegorz | 211 | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM - MASZYCANKA MASZYCE | SUŁKOWICE | M30-39 | 00:16:09 | |||
22 | KRUGIOŁKA Grzegorz | 126 | AKTYWNIE W PNIEWACH | PNIEWY | M40-44 | 00:17:13 | |||
23 | BOJANOWSKI Marcin | 88 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | OBORNIKI | M40-44 | 00:17:17 | |||
24 | ŚLUSARCZYK Marcin | 182 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M40-44 | 00:16:59 | |||
25 | WOJTASIŃSKI Daniel | 197 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-44 | 00:16:28 | |||
26 | BIBKO Martin | 86 | SPEEDBAR | KOSICE | M45-49 | 00:15:51 | |||
27 | CHYRA Janusz | 94 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | M45-49 | 00:16:35 | |||
28 | ŚLUSARCZYK Grzegorz | 183 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M45-49 | 00:17:51 | |||
29 | WALCZAK Grzegorz | 189 | SUCHY LAS | M45-49 | 00:18:13 | ||||
30 | GRUSZKA Michał | 110 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | M45-49 | 00:17:47 | |||
31 | LUDWICZAK Dariusz | 129 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | M50-54 | 00:15:56 | |||
32 | NOSAL Marek | 139 | LUBLIN | M50-54 | 00:16:26 | ||||
33 | FRANCZAK Dariusz | 105 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M55-59 | 00:19:15 | |||
34 | GUDZIO Maciej | 114 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | CZERWONAK | M55-59 | 00:16:26 | |||
35 | MAŚLANKA Jacek | 135 | SŁUPSK | M55-59 | 00:15:56 | ||||
36 | BREWKA Joachim | 89 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | M55-59 | 00:16:40 | |||
37 | PARZYBUT Jan | 145 | POSTĘP PNIEWY TEAM | PNIEWY | M55-59 | 00:16:18 | |||
38 | PRACKI Zbigniew | 155 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M55-59 | 00:19:27 | |||
39 | KRIGER Roman | 125 | MAPEI POLSKA | PAPOWO TORUŃSKIE | M60-64 | 00:17:10 | |||
40 | STANISŁAWSKI Jan | 173 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | POZNAN | M60-64 | 00:16:48 | |||
41 | CIESIELSKI Krzysztof | 95 | FAST WALKER | GNIEZNO | M65-69 | 00:19:06 | |||
42 | BERCZYŃSKI Henryk | 84 | NADLEŚNICTWO OKONEK | OKONEK¸ SZCZECIŃSKA 26/7 | M65-69 | 00:18:43 | |||
43 | HELWICH Stefan | 116 | KGHM MERTACO | WIELEN | M65-69 | 00:16:20 | |||
44 | SAJNA Bogusław | 168 | ZIELONY LAS | ŹARY | M65-69 | 00:19:07 | |||
45 | BERGER Tadeusz | 85 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | M65-69 | 00:19:54 | |||
46 | ŚLUSARCZYK Andrzej | 184 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M70-74 | 00:18:47 | |||
47 | SZNAJDER Zenon | 176 | RYBNIK | M70-74 | 00:20:57 | ||||
48 | WANDTKE Antoni | 190 | REDA | M70-74 | 00:19:24 | ||||
49 | CZMOCH Marian | 99 | PUKS JEDYNKA | ŁOSICE | M70-74 | 00:18:38 | |||
50 | JAKUBOWSKI Zbigniew | 210 | BIAŁYSTOK | M70-74 | 00:19:53 | ||||
51 | PIĄTKOWSKI Józef | 147 | KGHM METRACO | POLKOWICE | M75-79 | 00:21:34 | |||
52 | RUSINOWICZ Andrzej | 165 | NIEZRZESZONY PIŁA | PIŁA | M75-79 | 00:18:36 | |||
53 | RYBAŁTOWSKI Paweł | 166 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M75-79 | 00:18:34 | |||
54 | SZYMAŃSKI Stefan | 181 | XV KOŁO PZERII W DYWITACH | KIEŹLINY | M75-79 | 00:17:40 | |||
55 | THOMALLA Bogdan | 188 | EKIPA NA KIJACH | ZABRZE | M80+ | 00:20:36 | |||
56 | CIEŚLUK Marcin | 96 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M-Niepełnosprawni(A) | 00:17:27 | |||
57 | CZEKRYSZEW Andrzej | 98 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(A) | 00:18:43 | |||
58 | DUSZEŃKO Zygmunt | 101 | KGHM METRACO | LUBIN | M-Niepełnosprawni(A) | 00:17:59 | |||
59 | ZAWADZKI Krzysztof | 204 | WETERAN | ZIELONA GORA | M-Niepełnosprawni(B) | 00:17:59 | |||
60 | JÓŹWIAK Łukasz | 118 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(B) | 00:20:01 | |||
61 | POTRZEBOWSKI Marek | 153 | DEAF | BYDGOSZCZ | M-Niepełnosprawni(B) | 00:17:03 | |||
62 | BUDNY Sławomir | 90 | OSTRÓW WLKP. | M-Niepełnosprawni(B) | 00:18:53 | ||||
63 | GRYGOROWICZ Bogdan | 112 | KGHM METRACO | LUBIN | M-Niepełnosprawni(B) | 00:18:45 | |||
64 | BIELECKA Zuzanna | 87 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K40-44 | 00:16:11 | |||
65 | KARPIENIA Ewa | 119 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | K50-54 | 00:16:32 | |||
66 | MAŚLANKA Iwona | 134 | MARSZ PO ZDROWIE | ŚMIGIEL | K50-54 | 00:16:49 | |||
67 | WILUSZ Erwina | 194 | VINGBERG POLSKA- PTG 'SOKÓŁ' RYMANÓW | IWONICZ-ZDRÓJ | K30-39 | 00:15:20 | |||
68 | OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela | 140 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | WIELEŃ | K50-54 | 00:17:02 | |||
69 | ZACZYŃSKA-SKIBA Anna | 203 | KGHM METRACO | LEGNICA | K40-44 | 00:16:06 | |||
70 | JÓŹWIAK Marianna | 117 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K45-49 | 00:17:17 | |||
71 | PRZYBORKIEWICZ Maja | 157 | PIERNIK TORUŃ | TORUŃ | K-Dzieci | 00:25:13 | |||
72 | SZYBUT Weronika | 179 | POTĘGA NORDICA | POTĘGOWO | K-Dzieci | 00:20:44 | |||
73 | PRZYBORKIEWICZ Gosia | 156 | PIERNIK TORUŃ | TORUŃ | K-Niepełnosprawni(A) | 00:25:10 | |||
74 | OLEJNICZAK Aleksandra | 141 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K-Jun. | 00:17:39 | |||
75 | WITUCKA Karolina | 195 | POZNAŃ | K-Jun. | 00:18:20 | ||||
76 | ŚLUSARCZYK Karolina | 187 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K18-29 | 00:19:19 | |||
77 | SAPUŁA Wiktoria | 169 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | LUBLIN | K18-29 | 00:19:04 | |||
78 | PANKIEWICZ Ewelina | 144 | NORDIC SPORT 2021 | ZAWADZKIE | K30-39 | 00:18:40 | |||
79 | PLUTO-PRĄDZYŃSKA Anna | 150 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K30-39 | 00:19:36 | |||
80 | SZULC MIKOŁAJCZAK Marzena | 177 | NW WĄGROWIEC | WĄGROWIEC | K30-39 | 00:18:48 | |||
81 | SZYBUT Roma | 178 | POTĘGA NORDICA | POTĘGOWO | K30-39 | 00:23:03 | |||
82 | KOZIOŁ Magdalena | 123 | BYDGOSZCZ | K30-39 | 00:20:15 | ||||
83 | BARANOWSKA-BERNAT Asia | 82 | ROXKIJE ROKIETNICA | ROKIETNICA | K40-44 | 00:19:00 | |||
84 | ZDRZAŁEK Alicja | 205 | NORDIC SPORT 2021 | TARNOWSKIE GÓRY | K40-44 | 00:17:56 | |||
85 | ŚWITAŁA Magdalena | 207 | BARANOWO | K40-44 | 00:21:33 | ||||
86 | LEGOCKA - WALCZAK Kinga | 128 | SUCHY LAS | K45-49 | 00:19:11 | ||||
87 | LUDWICZAK Andżelika | 130 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | K45-49 | 00:17:00 | |||
88 | PASIŃSKA-SKOWRON Sylwia | 146 | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM - MASZYCANKA MASZYCE | SZCZODRKOWICE | K45-49 | 00:17:40 | |||
89 | PUSZKARSKA Małgorzata | 159 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | K45-49 | 00:17:11 | |||
90 | RAJEK Magdalena | 35 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K45-49 | 00:17:05 | |||
91 | GUTOWSKA Magda | 115 | PAUL TEAM | MALBORK | K45-49 | 00:18:04 | |||
92 | KOSTKIEWICZ Iwona | 121 | STARGARD | K45-49 | 00:23:56 | ||||
93 | WILK Iwona | 193 | NORDIC SPORT 2021 | KATOWICE | K45-49 | 00:22:13 | |||
94 | GOLECKA Agnieszka | 108 | LUBLIN | K45-49 | 00:22:19 | ||||
95 | STRZYŻEWSKA Marzena | 174 | CIASTKI.PZ | POZNAŃ | K45-49 | 00:24:15 | |||
96 | CHWIAŁKOWSKA Iwona | 93 | NAMASTE OBORNIKI | OBORNIKI | K50-54 | 00:22:22 | |||
97 | MANTAJ Monika | 132 | NAMASTE OBORNIKI | OBORNIKI | K40-44 | 00:22:15 | |||
98 | ZACHCIAŁ Liliana | 202 | NAMASTE OBORNIKI | OBORNIKI | K30-39 | 00:22:16 | |||
99 | MŁODOŻYŃSKA Karolina | 137 | NAMASTE OBORNIKI | OBORNIKI | K45-49 | 00:22:22 | |||
100 | LACHNIK Grazyna | 127 | ARNSDORF | K50-54 | 00:21:21 | ||||
101 | PRZYSTARZ Anna | 158 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | K50-54 | 00:20:34 | |||
102 | PRACKA Katarzyna | 154 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K50-54 | 00:23:39 | |||
103 | SEROWKA Lidia | 170 | STARE/PIŁA | K50-54 | 00:20:08 | ||||
104 | KRĘCKA Irena | 124 | FACE NORDIC WALKING TEAM | BUDOWO | K55-59 | 00:19:16 | |||
105 | DAROSZEWSKA Krystyna | 100 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K60-64 | 00:19:00 | |||
106 | MIŚKOWICZ Anna | 136 | MORAWIEC TRANSPORT | GŁOGÓWEK | K60-64 | 00:18:52 | |||
107 | SAJNA Maria | 167 | ZIELONY LAS | ŹARY | K60-64 | 00:19:57 | |||
108 | GAŁKOWSKA Elżbieta | 107 | KGHM METRACO | TUCZNO | K65-69 | 00:18:46 | |||
109 | SOWIŃSKA Grażyna | 172 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ- SKÓRZEWO | K65-69 | 00:21:05 | |||
110 | NIEDŹWIECKA Małgorzata | 138 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K65-69 | 00:18:48 | |||
111 | SZNAJDER Teresa | 175 | RYBNIK | K65-69 | 00:21:18 | ||||
112 | ANGIELCZYK Małgorzata | 81 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K70-74 | 00:25:29 | |||
113 | GRYGOROWICZ Teresa | 113 | KGHM METRACO | LUBIN | K70-74 | 00:20:09 | |||
114 | SZYMAŃSKA Lucyna | 180 | XV KOŁO PZERII W DYWITACH | KIEŹLINY | K70-74 | 00:20:28 | |||
115 | WAWRZYNIAK Krystyna | 191 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ- SKÓRZEWO | K70-74 | 00:25:25 | |||
116 | ŚLUSARCZYK Danuta | 186 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K70-74 | 00:23:10 | |||
117 | PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia | 206 | GOWINO | K70-74 | 00:23:11 | ||||
118 | WORONKO-ZACZYŃSKA Janina | 200 | KGHM METRACO | LUBIN | K75-79 | 00:22:08 | |||
119 | DYBEŁ Agnieszka | 104 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K-Niepełnosprawni(A) | 00:19:30 | |||
120 | BARTEK Sonia | 83 | CHOMĘCICE | K-Niepełnosprawni(A) | 00:24:22 | ||||
121 | DUSZEŃKO Elwira | 102 | KGHM METRACO | LUBIN | K-Niepełnosprawni(A) | 00:22:41 | |||
122 | PIETRZYK Anna | 148 | KLUB OLIMPIJCZYKA IM.IRENY SZEWIŃSKIEJ W KALISZU POMORSKIM | KALISZ POMORSKI | K-Niepełnosprawni(A) | 00:19:51 | |||
123 | PLUTO-PRĄDZYŃSKA Klaudia | 149 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K-Niepełnosprawni(B) | 00:20:18 | |||
124 | POTRZEBOWSKA Agata | 152 | DEAF I ŁĄCZA NAS PASJE | BYDGOSZCZ | K-Niepełnosprawni(B) | 00:18:00 |
Znaleziono 124 wynik(ów)