ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP - WĄGROWIEC - 5KM - 10/6
ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP 6/10 WĄGROWIEC | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP 6/10 WĄGROWIEC | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polskie Zrzeszenie Nordic Walking |
Data : | 2022-07-17 |
Miejsce : | Wągrowiec |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 167 |
Wystartowało : | 155 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 155 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | Drużynowa | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70-74 | M70-74 | K75-79 | M75-79 | K80+ | M80+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Laps_2,5km 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WITUCKI Jacek | 221 | POZNAŃ | M50-54 | 00:14:37 | ||||
2 | MARCZAK Tomasz | 149 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | ALEKSANDRIA I | M18-29 | 00:14:37 | |||
3 | WOJTOWICZ Tomasz | 235 | ZT POLSKA | WIDACZ | M30-39 | 00:14:41 | |||
4 | CYRUS Bogdan | 234 | SILESIA NORDIC TEAM | STRZEBIN | M50-54 | 00:14:41 | |||
5 | WILUSZ Erwina | 237 | VINGBERG POLSKA PTG | IWONICZ-ZDRÓJ | K30-39 | 00:15:26 | |||
6 | ROŻYNEK Miron | 189 | KGHM METRACO | WROCŁAW | M55-59 | 00:15:31 | |||
7 | OLSZAŃSKI Karol | 165 | FEAR THE RETURN | KRAKÓW | M45-49 | 00:15:36 | |||
8 | SKIBA Krzysztof | 196 | KGHM METRACO | LEGNICA | M60-64 | 00:15:38 | |||
9 | LUDWICZAK Dariusz | 144 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | M50-54 | 00:15:43 | |||
10 | BIBKO Martin | 85 | SPEEDBAR | KOSICE | M45-49 | 00:15:45 | |||
11 | WOROCH Roman | 224 | KGHM METRACO | DOPIEWO | M60-64 | 00:15:47 | |||
12 | BRZOZOWSKI Piotr | 239 | AKTYWNI POSTOMINO | SŁAWNO | M30-39 | 00:15:54 | |||
13 | FRĄCKOWIAK Roman | 109 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | ROSKO | M50-54 | 00:16:00 | |||
14 | MAŚLANKA Jacek | 152 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SŁUPSK | M55-59 | 1 | 00:16:00 | ||
15 | WOJTASIŃSKI Daniel | 223 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-44 | 00:16:08 | |||
16 | HELWICH Stefan | 122 | KGHM METRACO | WIELEN | M65-69 | 00:16:13 | |||
17 | GAJEWSKI Eugeniusz | 111 | KGHM METRACO | GORZÓW WIELKOPOLSKI | M65-69 | 00:16:14 | |||
18 | ZACZYŃSKA-SKIBA Anna | 230 | KGHM METRACO | LEGNICA | K40-44 | 00:16:19 | |||
19 | BIELECKA Zuzanna | 86 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K40-44 | 00:16:26 | |||
20 | MISZTAL Grzegorz | 154 | MASZYCANKA MASZYCE | SUŁKOWICE | M30-39 | 00:16:30 | |||
21 | PARZYBUT Jan | 169 | POSTĘP PNIEWY TEAM | PNIEWY | M55-59 | 00:16:36 | |||
22 | BREWKA Joachim | 90 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | M55-59 | 1 | 00:16:38 | ||
23 | STACHOWICZ Joanna | 199 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K30-39 | 00:16:39 | |||
24 | ŚLUSARCZYK Marcin | 207 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M40-44 | 00:16:42 | |||
25 | NOSAL Marek | 159 | LUBLIN | M50-54 | 1 | 00:16:43 | |||
26 | KARPIENIA Ewa | 128 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | K50-54 | 00:16:48 | |||
27 | STANISŁAWSKI Jan | 200 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | POZNAN | M60-64 | 00:16:52 | |||
28 | LUDWICZAK Andżelika | 145 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | K45-49 | 00:16:53 | |||
29 | MAŚLANKA Iwona | 151 | MARSZ PO ZDROWIE | ŚMIGIEL | K50-54 | 00:16:55 | |||
30 | WOJTCZAK Urszula | 242 | CZAPELKI | CZAPLINEK | K40-44 | 00:16:59 | |||
31 | KLAWCZYŃSKI Marcin | 129 | PNIEWY | M30-39 | 00:17:02 | ||||
32 | KWECZKA-JANECZEK Anna | 140 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K40-44 | 00:17:02 | |||
33 | GIERSZEWSKI Arkadiusz | 113 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M40-44 | 00:17:07 | |||
34 | KRUGIOŁKA Grzegorz | 138 | AKTYWNIE W PNIEWACH | PNIEWY | M40-44 | 00:17:07 | |||
35 | GRUSZKA Michał | 117 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | M18-29 | 00:17:10 | |||
36 | OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela | 163 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | WIELEŃ | K50-54 | 00:17:13 | |||
37 | NOWAK Wiesław | 160 | UKS 'SKOCZEK' SKOKI | SKOKI | M60-64 | 00:17:15 | |||
38 | CIEŚLUK Marcin | 98 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M-Niepełnosprawni(A) | 00:17:15 | |||
39 | POTRZEBOWSKI Marek | 178 | DEAF I #B3K¸ ŁĄCZA NAS PASJE | BYDGOSZCZ | M-Niepełnosprawni(B) | 00:17:17 | |||
40 | KOP Wiesław | 130 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | M55-59 | 00:17:20 | |||
41 | KRIGER Roman | 136 | MAPEI POLSKA | PAPOWO TORUŃSKIE | M60-64 | 00:17:20 | |||
42 | KROMSKI Paweł | 137 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | KIEKRZ | M55-59 | 00:17:25 | |||
43 | PUSZKARSKA Małgorzata | 184 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | K45-49 | 00:17:25 | |||
44 | JÓŹWIAK Marianna | 125 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K45-49 | 00:17:27 | |||
45 | RAJEK Magdalena | 233 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K45-49 | 00:17:27 | |||
46 | JANY Katarzyna | 123 | NORDIC WALKING LUBASZ | CZARNKÓW | K30-39 | 00:17:41 | |||
47 | ZDRZAŁEK Alicja | 232 | NORDIC SPORT 2021 | TARNOWSKIE GÓRY | K40-44 | 00:17:48 | |||
48 | DUSZEŃKO Zygmunt | 103 | KGHM METRACO | LUBIN | M-Niepełnosprawni(A) | 00:17:51 | |||
49 | PASIŃSKA-SKOWRON Sylwia | 170 | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM- MASZYCANKA MASZYCE | SZCZODRKOWICE | K45-49 | 00:17:51 | |||
50 | GRUSZKA Michał | 116 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | M45-49 | 00:17:57 | |||
51 | SZYMAŃSKI Stefan | 206 | XV KOŁO PZERII W DYWITACH | KIEŹLINY | M75-79 | 00:18:04 | |||
52 | RUDAWSKI Maciej | 190 | MARSZ PO ZDROWIE | TRZCIEL | M30-39 | 00:18:07 | |||
53 | GUTOWSKA Magda | 120 | MALBORK | K45-49 | 1 | 00:18:09 | |||
54 | ZAWADZKI Krzysztof | 231 | WETERAN | ZIELONA GORA | M-Niepełnosprawni(B) | 00:18:11 | |||
55 | NOWAK Agata | 161 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | ROKIETNICA | K40-44 | 1 | 00:18:11 | ||
56 | RYCHLEWSKA-SŁODOWA Danuta | 193 | NORDIC WALKING LUBASZ | LUBASZ | K40-44 | 00:18:15 | |||
57 | WALCZAK Grzegorz | 215 | SUCHY LAS | M45-49 | 00:18:17 | ||||
58 | DYLEWICZ Weronika | 106 | EKSTREMUM | ŻAGAŃ | K18-29 | 00:18:17 | |||
59 | GOŁĘBIEWSKI Edward | 115 | MARSZ PO ZDROWIE | POBIEDZISKA | M70-74 | 00:18:19 | |||
60 | WITUCKA Karolina | 220 | POZNAŃ | K-Jun. | 00:18:22 | ||||
61 | POTRZEBOWSKA Agata | 177 | DEAF I #B3K¸ ŁĄCZA NAS PASJE | BYDGOSZCZ | K-Niepełnosprawni(B) | 00:18:23 | |||
62 | RUSINOWICZ Andrzej | 191 | NIEZRZESZONY PIŁA | PIŁA | M75-79 | 00:18:31 | |||
63 | CZEKRYSZEW Andrzej | 99 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(A) | 00:18:31 | |||
64 | PUSZKARSKI Adam | 185 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | M-Dzieci | 00:18:32 | |||
65 | PANKIEWICZ Ewelina | 167 | NORDIC SPORT 2021 | ZAWADZKIE | K30-39 | 00:18:32 | |||
66 | ŚLUSARCZYK Grzegorz | 208 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M45-49 | 00:18:37 | |||
67 | KRAWCZYK Dorota | 238 | PIŁA | K60-64 | 00:18:42 | ||||
68 | CZŁAPSKI Krzysztof | 100 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M55-59 | 00:18:43 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||
DQ | MARCINIAK Anna | 148 | AKTYWNA KCYNIA | KCYNIA | K40-44 | 1 | 00:18:45 DQ | ||
70 | MIŚKOWICZ Anna | 155 | MORAWIEC TRANSPORT | GŁOGÓWEK | K60-64 | 00:18:46 | |||
71 | KRĘCKA Irena | 135 | FACE NORDIC WALKING TEAM | BUDOWO | K55-59 | 00:18:47 | |||
72 | GRYGOROWICZ Bogdan | 118 | KGHM METRACO | LUBIN | M-Niepełnosprawni(B) | 00:18:49 | |||
73 | SOWIŃSKA Alicja | 198 | NORDIC WALKING LUBASZ | LUBASZ | K30-39 | 00:18:50 | |||
74 | CZMOCH Marian | 101 | PUKS JEDYNKA | ŁOSICE | M70-74 | 00:18:51 | |||
75 | BUDNY Franciszek | 93 | OSTRÓW WLKP. | M-Dzieci | 00:18:59 | ||||
76 | PRZYBYLSKA Kinga | 183 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | POZNAŃ | K55-59 | 00:18:59 | |||
77 | WNEK Ewa | 222 | KGHM METRACO | KŁODZKO | K65-69 | 00:18:59 | |||
78 | GAŁKOWSKA Elżbieta | 112 | KGHM METRACO | TUCZNO | K65-69 | 00:19:00 | |||
79 | ŚLUSARCZYK Karolina | 212 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K18-29 | 00:19:01 | |||
80 | SZULC- MIKOŁAJCZAK Marzena | 202 | NW WĄGROWIEC | WĄGROWIEC | K30-39 | 00:19:01 | |||
81 | BUCZKOWSKI Jerzy | 91 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | ŻNIN | M70-74 | 00:19:03 | |||
82 | NIEDŹWIECKA Małgorzata | 158 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K65-69 | 00:19:05 | |||
83 | LEGOCKA - WALCZAK Kinga | 142 | SUCHY LAS | K45-49 | 00:19:06 | ||||
84 | EWERTOWSKA Ewa | 107 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | KIEKRZ | K50-54 | 00:19:06 | |||
85 | CIESIELSKI Krzysztof | 97 | FAST WALKER | GNIEZNO | M65-69 | 00:19:08 | |||
86 | BERCZYŃSKI Henryk | 83 | NADLEŚNICTWO OKONEK | OKONEK¸ SZCZECIŃSKA 26/7 | M65-69 | 00:19:15 | |||
87 | ROJTEK Waldemar | 187 | WĄGROWIEC | M50-54 | 00:19:16 | ||||
88 | LENARTOWICZ Stanisław | 143 | STARA ŁUBIANKA | M60-64 | 00:19:26 | ||||
89 | NOWAK Irena | 240 | KKS "SKOCZEK" SKOKI | SKOKI | K55-59 | 00:19:31 | |||
90 | SZYBUT Weronika | 204 | POTĘGA NORDICA | POTĘGOWO | K-Dzieci | 00:19:32 | |||
91 | DYBEŁ Agnieszka | 105 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K-Niepełnosprawni(A) | 00:19:32 | |||
92 | BUDNY Sławomir | 92 | OSTRÓW WLKP. | M-Niepełnosprawni(B) | 00:19:34 | ||||
93 | DAROSZEWSKA Krystyna | 102 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K60-64 | 00:19:34 | |||
94 | SKRZYPCZAK Maciej | 197 | BIEGAJĄCY WĄGROWIEC | WĄGROWIEC | M40-44 | 1 | 00:19:41 | ||
95 | FRANCZAK Dariusz | 108 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M55-59 | 00:19:42 | |||
96 | WANDTKE Antoni | 216 | REDA | M70-74 | 00:19:43 | ||||
97 | REMISZEWSKI Adam | 186 | UTW OLEŚNICA | OLEŚNICA | M75-79 | 1 | 00:19:45 | ||
98 | PLUTO-PRĄDZYŃSKA Anna | 175 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K30-39 | 00:19:46 | |||
99 | PIETRZAK Dorota | 172 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | KIEKRZ | K50-54 | 00:19:46 | |||
100 | PRACKI Zbigniew | 180 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M55-59 | 00:19:47 | |||
101 | JAKUBOWSKI Zbigniew | 236 | BIAŁYSTOK | M70-74 | 00:19:47 | ||||
102 | POLCYN Julia | 244 | NORDIC WALKING LUBASZ | LUBASZ | K18-29 | 00:19:47 | |||
103 | WIERZCHOSŁAWSKI Marcel | 218 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | BRZOZA | M-Jun. | 00:19:51 | |||
104 | GRYGOROWICZ Teresa | 119 | KGHM METRACO | LUBIN | K70-74 | 00:19:52 | |||
105 | MACKO Michał | 146 | WYCHODZĘ Z KIJAMI | MANOWO | M-Dzieci | 00:19:56 | |||
106 | STAWNIAK Karol | 245 | KGHM METRACO | ŻNIN | M70-74 | 00:19:56 | |||
107 | JÓŹWIAK Łukasz | 126 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(B) | 00:19:56 | |||
108 | PIETRZYK Anna | 173 | KLUB OLIMPIJCZYKA IM. IRENY SZEWIŃSKIEJ W KALISZU POMORSKIM | KALISZ POMORSKI | K-Niepełnosprawni(A) | 00:19:56 | |||
109 | ŚLUSARCZYK Andrzej | 209 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M70-74 | 00:20:12 | |||
110 | SIEDLECKA Weronika | 243 | AKTYWNY MARGONIN | MARGONIN | K30-39 | 00:20:14 | |||
111 | KRACZKOWSKA Jusi | 134 | OLSZTYN | K45-49 | 00:20:16 | ||||
112 | TURZYŃSKA-STOPA Maria | 214 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K65-69 | 00:20:17 | |||
113 | NOWAKOWSKA Sylwia | 162 | BYDGOSZCZ | K40-44 | 00:20:33 | ||||
114 | WIECZOREK Karina | 217 | CHODZĘBOLUBIĘ SZAMOCIN | PIETRONKI | K45-49 | 00:20:33 | |||
115 | SZYMAŃSKA Lucyna | 205 | XV KOŁO PZERII W DYWITACH | KIEŹLINY | K70-74 | 00:20:34 | |||
116 | SAPUŁA Wiktoria | 194 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | LUBLIN | K18-29 | 00:20:40 | |||
117 | THOMALLA Bogdan | 213 | EKIPA NA KIJACH | ZABRZE | M80+ | 00:20:43 | |||
118 | KOWALSKI Mirosław | 133 | GRYF N¸W | SZCZECINEK | M65-69 | 00:20:46 | |||
119 | MAZUR Honorata | 153 | WĄGROWIEC | K45-49 | 00:20:49 | ||||
120 | PLUTO-PRĄDZYŃSKA Klaudia | 174 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K-Niepełnosprawni(B) | 00:20:53 | |||
121 | NERC Dorota | 157 | RUMIA | K60-64 | 00:21:14 | ||||
122 | ROMANOWSKI Zbigniew | 188 | ROGOŹNO | M45-49 | 00:21:17 | ||||
123 | ANGIELCZYK Małgorzata | 81 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K70-74 | 00:21:20 | |||
124 | PLUTO-PRĄDZYŃSKI Kacper | 176 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Dzieci | 00:21:23 | |||
125 | MANTAJ Monika | 147 | NAMASTE OBORNIKI | OBORNIKI | K40-44 | 00:21:29 | |||
126 | CHWIAŁKOWSKA Iwona | 95 | NAMASTE OBORNIKI | OBORNIKI | K50-54 | 00:21:32 | |||
127 | BRONIECKA Małgorzata | 241 | WĄGROWIEC | K40-44 | 00:21:33 | ||||
128 | PIĄTKOWSKI Józef | 171 | KGHM METRACO | POLKOWICE | M75-79 | 00:21:41 | |||
129 | PRZYBORKIEWICZ Gosia | 182 | PIERNIKI TORUŃ | TORUŃ | M-Niepełnosprawni(A) | 00:21:41 | |||
130 | ŚWITAŁA Magdalena | 246 | BARANOWO | K40-44 | 00:21:43 | ||||
131 | ZACHCIAŁ Liliana | 229 | NAMASTE OBORNIKI | OBORNIKI | K30-39 | 00:21:44 | |||
132 | MŁODOŻYŃSKA Karolina | 156 | NAMASTE OBORNIKI | OBORNIKI | K45-49 | 00:21:48 | |||
133 | STENCEL Anna | 201 | NAMASTE OBORNIKI | OBORNIKI | K45-49 | 00:21:50 | |||
134 | WORONKO-ZACZYŃSKA Janina | 225 | KGHM METRACO | LUBIN | K75-79 | 00:21:58 | |||
135 | LACHNIK Grazyna | 141 | ARNSDORF | K50-54 | 00:22:05 | ||||
136 | PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia | 168 | GOWINO | K70-74 | 00:22:19 | ||||
137 | GOLECKA Agnieszka | 114 | LUBLIN | K45-49 | 00:22:23 | ||||
138 | DUSZEŃKO Elwira | 104 | KGHM METRACO | LUBIN | K-Niepełnosprawni(A) | 00:22:50 | |||
139 | BLASZKA Michał | 87 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | ROKIETNICA | M-Niepełnosprawni(A) | 00:22:52 | |||
140 | GAJEWSKA Aleksandra | 110 | MIASTO GORZÓW WIELKOPOLSKI | GORZÓW WIELKOPOLSKI | K60-64 | 00:22:52 | |||
141 | BLASZKA Ryszard | 88 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | ROKIETNICA | M-Niepełnosprawni(A) | 00:22:53 | |||
142 | WILK Iwona | 219 | NORDIC SPORT 2021 | KATOWICE | K45-49 | 00:23:05 | |||
143 | BARTEK Sonia | 82 | BRAK | CHOMĘCICE | K-Niepełnosprawni(A) | 00:23:20 | |||
144 | PACHOWICZ Monika | 166 | AKTYWNY MARGONIN | MARGONIN | K30-39 | 00:23:32 | |||
145 | BUDNY Stanisław | 94 | OSTRÓW WLKP. | M-Jun. | 00:23:37 | ||||
146 | WÓJCIK Henryk | 227 | UTW OLEŚNICA | OLEŚNICA | M80+ | 00:23:40 | |||
147 | KOSTKIEWICZ Iwona | 132 | STARGARD | K45-49 | 00:23:53 | ||||
148 | PRACKA Katarzyna | 179 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K50-54 | 00:23:53 | |||
149 | SZYBUT Roma | 203 | POTĘGA NORDICA | POTĘGOWO | K30-39 | 00:23:56 | |||
150 | ŚLUSARCZYK Danuta | 211 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K70-74 | 00:23:56 | |||
151 | JEZIERSKA Magdalena | 124 | WĄGROWIECKIE TOWARZYSTWO ' AMAZONEK ' | WĄGROWIEC | K-Niepełnosprawni(B) | 00:24:16 | |||
152 | DZIUBA-JANKOWSKA Małgorzata | 13 | BUDZIEJEWO | K55-59 | 00:24:16 | ||||
153 | MARIA Kolińska | 150 | WĄGROWIEC | K-Niepełnosprawni(B) | 00:25:41 | ||||
154 | PRZYBORKIEWICZ Maja | 181 | PIERNIKI TORUŃ | TORUŃ | K-Dzieci | 00:26:44 | |||
155 | ŚLUSARCZYK Błażej | 210 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M-Dzieci | 00:26:50 |
Znaleziono 155 wynik(ów)