ETAPOWY MARATON - PREMIE

Organizator:
"Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data:
2018-08-05
Miejsce:
Zawoja
Dystans:
40 km
Zgłoszonych:
0
Wystartowało:
35
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
35
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
3.6km
Czas
brutto
3.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SKUPIEŃ Tomasz 32SKAWINKIOpen M1M 100:09:02-00:07:20.0-00:07:20.0 8:277.1
2FARON Robert 1Salco Garmin TeamZALESIEOpen M1M 100:08:57-00:03:40.0-00:03:40.0+8:377
3MIŚKIEWICZ Mariusz 43Biegiem przez Chybie/BOMIRCHYBIEOpen M1M 100:08:54-00:08:40.0-00:08:40.0+00:01:028:516.8
4GAWLAS Dominik 24FitDarkovCIESZYNOpen M1M 100:08:57-00:04:40.0-00:04:40.0+9:026.6
5WOSIK Daniel 33Daniel Wosik Tervel Team / Alpin Sport TeamNIETULISKO MAŁEOpen M1M 100:08:57-00:01:00.0-00:01:00.0+9:166.5
6PRZYBYŁ Zbigniew 34SzurkowoMOSINAOpen M1M 100:09:12-0-0+9:176.5
7SEDLAK Michał 4Lubię To BieganieGIERASZOWICEOpen M1M 100:08:45-00:01:20.0-00:01:20.0+9:406.2
8DZIERWA Marcin 22Nowa Huta TeamKRAKÓWOpen M1M 100:08:14-00:02:40.0-00:02:40.0+10:006
9PLOCH Jakub 31ZABRZEOpen M1M 100:09:01-0-0+9:536.1
10GARDENER Jacek 40JacekBiega Running TeamWARSZAWAOpen M1M 100:08:20-00:01:40.0-00:01:40.0+10:515.5
11KIJANKA Artur 39ZIELONKIOpen M1M 100:08:25-0-0+11:115.4
12KIK Iwona 35Daniel Wosik Tervel TeamZABIERZÓWOpen K1K 100:08:34-00:10:40.0-00:10:40.0+00:03:0211:275.2
13KUŚMIERSKI Michał 25Ultra Beskid SportBIELSKO-BIAŁAOpen M1M 100:08:27-00:01:00.0-00:01:00.0+11:305.2
14CABAN Mateusz 18oGÓRYOŚWIĘCIMOpen M1M 100:08:29-0-0+11:345.2
14LEWANDOWSKI Paweł 16RZESZÓWOpen M1M 100:09:08-0-0+11:515.1
14HORAWA Jakub 20ŻARKIOpen M1M 100:08:41-0-0+11:595
17DWORNIK Maciek 6Warczące SzprychyKRAKÓWOpen M1M 100:08:17-00:01:20.0-00:01:20.0+12:104.9
18DUDZIAK Marek 26BB Runners / DUDIKOM.PLJAWORZEOpen M1M 100:08:07-0-0+12:214.9
18KORNAŚ Daniel 19oGÓRYOŚWIĘCIMOpen M1M 100:08:57-0-0+12:214.9
18SZCZYPKA Piotr 45Biegiem przez ChybieCHYBIEOpen M1M 100:08:56-0-0+12:274.8
21BONDARA Sylwia 41JacekBiega Running TeamWARSZAWAOpen K1K 100:08:09-00:09:20.0-00:09:20.0+00:02:0013:194.5
22SALSKI Rafał 8ŻYRARDÓWOpen M1M 100:09:15-0-0+13:134.5
22KORBUT Radosław 42Koniuchy OCRSIEDLCEOpen M1M 100:09:11-0-0+13:174.5
22BARTOSIEWICZ Adam 5OCR PolskaGRYFINOOpen M1M 100:08:21-0-0+13:384.4
25HEROK Joanna 23Ultra Beskid SportBIELSKO-BIAŁAOpen K1K 100:08:53-00:03:20.0-00:03:20.0+13:324.4
26NĘDZUSIAK Dariusz 11DBN SukursALEKSANDRÓW KUJAWSKIOpen M1M 100:08:48-0-0+13:554.3
27SIWA Kinga 3GDAŃSKOpen K1K 100:08:44-00:05:20.0-00:05:20.0+13:584.3
28PIASECKI Adam 29ŁÓDŹOpen M1M 100:08:38-0-0+14:444.1
29GRABOWSKA Joanna 7spcTORUŃOpen K1K 100:09:05-00:00:20.0-00:00:20.0+16:113.7
30ŻDANUK Wojciech 28LĘBORKOpen M1M 100:09:17-0-0+17:233.5
31GOSTOMSKA Katarzyna 12Co Chcesz ToMaszWARSZAWAOpen K1K 100:00:00-00:06:00.0-00:06:00.0+10:255.8
32HAJTO Dominik 44Biegiem przez ChybieCHYBIEOpen M1M 100:00:00-0-0+10:515.5
32BRUCH Tomasz 30WIŚNIEWAOpen M1M 100:00:00-0-0+10:535.5
32PISOWŁODZKA Dagmara 38DĄBROWA GÓRNICZAOpen K1K 100:00:00-0-0+13:304.4
35HORAWA Jakub 20ŻARKIOpen M1M 100:00:00-00:01:40.0-00:01:40.0+5:4010.6
Znaleziono 35 wynik(ów)