ETAPOWY PÓŁMARATON - PREMIE

Organizator:
"Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data:
2019-08-04
Miejsce:
Zawoja
Dystans:
20 km
Zgłoszonych:
0
Wystartowało:
29
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
29
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
3.6km
Czas
brutto
3.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SKUPIEŃ Tomasz 19MUAY RUNNING TEAMSKAWINKIOpen M1M 100:00:00-00:05:20.0-00:05:20.0 6:399
2MŁYNARZ Kamil 251990ŁĘCZNOWOLAOpen M1M 100:00:00-00:01:40.0-00:01:40.0+6:508.8
3LISICKI Kamil 13Johnnie Runner TeamCZECHOWICE-DZIEDZICEOpen M1M 100:00:00-00:01:00.0-00:01:00.0+6:568.7
4KĄCKI Tomasz 8PRZENOSZAOpen M1M 100:00:00-00:00:40.0-00:00:40.0+7:048.5
5PODSIADŁO Mikołaj 28Grivel-Scarpa-Julbo Team PolskaBIELSKO-BIAŁAOpen M1M 100:00:00-00:01:40.0-00:01:40.0+7:238.1
6TWARDOSZ Paweł 29PKS Olimpijczyk GilowiceLANCKORONAOpen M1M 100:00:00-00:03:00.0-00:03:00.0+7:268.1
7DZIERWA Marcin 2Nowa Huta TeamKRAKÓWOpen M1M 100:00:00-0-0+7:417.8
8STARZAK Paweł 20SKAWINAOpen M1M 100:00:00-00:00:20.0-00:00:20.0+7:457.7
9FIDELUS Jacek 3WCHSZTBRZESKOOpen M1M 100:00:00-0-0+7:477.7
10ZAKOWICZ Paweł 26Piechotą po schodach - ŁódźHALINÓWOpen M1M 100:00:00-00:02:40.0-00:02:40.0+7:567.6
11DWORNIK Maciek 1Warczące SzprychyKRAKÓWOpen M1M 100:00:00-00:01:20.0-00:01:20.0+7:577.5
12WICHŁACZ Paweł 23KB Manic PoznańSZRENIAWAOpen M1M 100:00:00-0-0+8:047.4
12KORPALSKI Tomasz 11Akademia Biegowa GdyniaGDAŃSKOpen M1M 100:00:00-0-0+8:267.1
12MALEK Grzegorz 14KIELCEOpen M1M 100:00:00-0-0+8:317
12BŁADYKO Damian 41oll4fanGDYNIAOpen M1M 100:00:00-0-0+8:426.9
12KUŚMIERSKI Michał 43No i?BIELSKO-BIAŁAOpen M1M 100:00:00-0-0+8:496.8
17MROWCA Joanna 16SM KaMosJAWISZÓWOpen K1K 100:00:00-00:06:40.0-00:06:40.0+00:01:029:576
18KASTELIK Grzegorz 7Adventure MountainsKALNAOpen M1M 100:00:00-00:01:00.0-00:01:00.0+9:596
19TRZCIELIŃSKI Roman 22PSY WarszawaWARSZAWAOpen M1M 100:00:00-0-0+10:195.8
19BARTOSZEWICZ Adam 31OCR PolskaGRYFINOOpen M1M 100:00:00-0-0+10:425.6
21PACHURA Kinga 21MSZANA DOLNAOpen K1K 100:00:00-00:04:20.0-00:04:20.0+11:135.3
22DUDZIAK Marek 42BB Runners / DUDIKOM.plJAWORZEOpen M1M 100:00:00-0-0+11:185.3
23GRABIAS Aleksandra 6GDAŃSKOpen K1K 100:00:00-00:03:40.0-00:03:40.0+11:185.3
24KORBUT Radosław 10SIEDLCEOpen M1M 100:00:00-0-0+11:215.3
24KIJANKA Artur 9ZIELONKIOpen M1M 100:00:00-0-0+11:255.3
24ROWICKI Adam 17NADARZYNOpen M1M 100:00:00-0-0+11:265.2
27KUBIAK Edyta 12WODZISLAW SLASKIOpen K1K 100:00:00-00:03:00.0-00:03:00.0+11:445.1
28ZYCH Katarzyna 240RMF4RT GLADIATORSCZECHOWICE - DZIEDZICEOpen K1K 100:00:00-00:02:20.0-00:02:20.0+12:005
29MORAWA Mateusz 15Lacho TeamRADZISZÓWOpen M1M 100:00:00-00:01:20.0-00:01:20.0+14:044.3
Znaleziono 29 wynik(ów)